Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ce parere aveti despre fic?
Destul de bun
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_lcap11%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Nu`mi place
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_lcap0%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Il ador <3
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_lcap50%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_rcap
 50% [ 9 ]
E interesant
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_lcap39%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_vote_rcap
 39% [ 7 ]
Total voturi : 18
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 18:31

Capitolul 12

Incepe actiunea [part one]

Sakura pov.

Ma dau jos din pat si ies din camera alergand in jos dupa telefon. Ma intreb cine suna la ora asta….si ce o fi vrand cu mine.
- Hey, surioara, cum iti mai merge? Spuse o voce….identica cu a mea.
Nu pot sa cred. Mii de lacrimi isi fac aparitia pe chipul meu alb, iar buzele mi se arcuiesc intr-un mic zambet. Simt cum inima mea bate din ce in ce mai tare, iar genunchii imi cedeaza facandu-ma sa ma las in jos pe gresia rece. La telefon era……Mikura, s…s…sora mea geamana.
- Mi..chan…nici nu sti cat ma bucur sa iti aud vocea. Stai…doar nu ai fugit din nou de la academie…?! O intreb eu stergandu-mi lacrimile.
- Ei bine….deschide usa si o sa afli raspunsul. Imi spune ea chicotind.
Fata asta e fenomenala. Sasori ma ajuta sa ma ridic de jos, apoi cu pasi mici ma indrept inspre usa deschizando. In fata mea statea nimeni alta decat Mikura-oneechan. O imbratisez strans ea facand la fel, dupa care o poftesc in casa asigurandu-ma ca nu ne urmareste nimeni.

Ii spun surorii mele sa vina cu mine sus, in timp ce roscatul impreuna cu Hidan ii aduc bagajele inauntru. Eu si Mi-chan mergem de-alungul coridorului pana ajungem in camera mea unde se pare ca Sasuke era tot acolo parca prins in transa. Il strig de vreo cateva ori, si dupa minute intregi de asteptat insfarsit isi revine dar cand ne priveste sare ca ars din pat cazand pe cealalta parte.
Oneechan impreuna cu mine incepem sa radem cu pofta de cazatura brunetului dupa care i-o prezint pe rozalie.
- Aa….incantat Mikura-chan. Nu stiam ca Sakura mai are o sora pe langa fratele ei mai mare. Pai….daca ma scuzati eu ma duc in camera mea, mai vorbim maine. Noapte buna Mikura, noapte buna floare de cires. Spuse el zambindu-mi dulce.

Nuuuu…Sakura controleazate…stiu ca il iubesti dar trebuie sa il ti departe de tine chiar daca te doare. Totusi…zilele astea ma astept la orice, iar maine voi avea o discutie destul de serioasa cu Mikura. Daca bunica aia hidoasa afla ca a fugit de la academie…nu o sa scape prea usor. De ce? Liderul Sonozaki, o babaciune hidoasa, rea, si foarte exigenta sigur o sa actioneze cumva, iar eu ca reprezentant al ei nu pot sa ma impotrivesc.

Doamne…inca imi amintesc ce a patit Deidara fiindca s-a indragostit de una din ficele Furude ale capului(lider) satului Hinamizawa. Nici nu vreau sa ma gandesc la cata durere a fost pus sa suporte. Cu toate ca am vrut sa fac ceva, sa il ajut degeaba pentru ca atunci in pestera secreta bunica l-a pus pe unul din “sclavii” ei sa ma inchida intr-una din celule ca sa nu le stau in cale.
Tot ce sper e ca sora mea sa nu faca la fel sa se indragosteasca. Daca s-ar afla ca eu sunt indragostita de Sasuke Uciha….o sa fiu pedepsita sau ceva asemanator, adica torturata cu unul dintre obiectele de..."gatit" pe care le are in posesie familia Sonozaki. Acele obiecte sacre erau folosite mai demult pentru a ucide. Unul dintre ele este o masa de tortura unde victima e legata la maini si la picioare in timp ce un fel de gheara sau…ceva asemanator ii strapunge stomacul scotandu-i intestinele cu care cel probabil se hraneau demonii.
E terifiant sa vezi o asemenea scena. Sper ca asta sa nu i se intample nimanui. In fine, hai sa lasam asta pe maine. Ii spun lui Mikura ca va dormi in camera mea, iar eu ma voi duce sa dorm in camera lui Deidara.

Imi iau in mana o pereche de pantaloni scurti de trening rosi cu doua palme mai sus de genunchi, un maieu alb pe care scrie “I`m a….monster”, un prosop si lenjeria intima pentru ca am de gand sa fac o baie luuunga. Ii recomand acelasi lucru si surorii mele daca vrea, dupa care o imbratisez spunandu-i noapte buna.
Ies din camera indreptandu-ma inspre camera lui nii-nii, dar ma opresc, vazandu-l pe Sasuke intins pe jos de parca ar fi mort. Fug inspre el scapand hainele din mana. Cum il ating, brunetul ma prinde de mana astfel ajungand deasupra lui, ramanand doar 2-3 centimetri, dar ce tot spun, buzele noastre se unesc intr-un sarut dulce care nu dureaza chiar asa mult.
- Auzi…sa nu ma mai sperii asa niciodata, altfel data viitoare daca mori pe bune o sa te las sa zaci acolo si o sa imi vad de treburile mele. Spun eu chicotind.
- Serios….ca veni vorba…esti Sakura nu? Intreaba el putin speriat.
Incep sa rad spunandu-i ca eu sunt, dupa care ma ridic de pe el si merg in camera lui Deidara cu destinatia “Baie”. Imi dau hainele jos de pe mine si dau drumul apei dupa care ma bag in cada privind tavanul alb. Huh…incepe actiunea, chaaa!!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 19:09

prima ieeeeeeee
a fost extra super fain
eu iti urez bafta la scris
si spor la idei


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 R482
Sus In jos
Midory-Samma
Academy Student
Academy Student
Midory-Samma

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In lumea vampirilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : multe,cat mai multe!!
Stare de spirit Stare de spirit : momentan sunt in balanta!

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 20:15

hmm...a doua! Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 2308263648 Vreau sa spun ca imi place mult ficul tau! Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 3199963233 Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 3199963233 Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 3199963233 Astept cu
nerabdare nextul!Deabea astept sa vad ce se mai intampla intre Sasuke si
Sakura! Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 361396 Si grabestete Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 3846215280 sa pui nextul ca
fac bum Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 334366999 chiar acum!Si sa ma anunti cand il pui! Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 2332602154 Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 2332602154
N Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 621493
E Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 621493
X Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 621493
T Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 621493
U Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 621493
L Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 621493

Te Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 208323 si te Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 962758!
Zbye! Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 127686
Ne revedem la urmatorul capitol!


If you think the f*ck is funny
F*ck yourself and take the money!

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Sasori-and-deidara-naruto-fanf
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 21:09

Hei! dap !
Un capitol genial draguta!
Mi-a placut mult cazatura lui Sasuke si baiatul asta intreaba cine e dupa ce o saruta?
Daca era Miruka ce facea? lough
Oricum abea astept nextul. hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 22:31

Foarte frumos deci minunat multumesc mult mult ca m-ai anuntat ca pui nextu' si sa o faci si de acum in colo!
Oricum nu mai am nimic de zis inafara ca e supar tare si ca astept nextu!
Te kiss si te a hug


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Alyson
Genin
Genin
Alyson

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : De prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa ma plimb, petrecerile etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vad partea buna a lucrurilor...SMILE:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 00:53

deci deci eeeee un fic superb
am trecut cam tarziu pe aici nervi! .. ..  ..
daaaaaaar sa il continuiiii k vreau sa aflu ce sa intampla
sunt fff curioasaaaaaaaa
nu ma tine in suspans pe mine si pe restu cititorilor;;)


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 ForumgratuitSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 QWBELLAPGISNKYZHGIV
Sus In jos
Ilynca(Ily)
Genin
Genin
Ilynca(Ily)

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor
Stare de spirit Stare de spirit : 50%

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 16:24

Intirziata rau mai sunt daca sar face un
premiu pentru asa ceva la-s lua la fiecare fic rolling on the floor
Oricum sa revenim la fic, imi place, place, place.
Astept next si spor la tastat. rock
Sus In jos
http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 18:29

Mama ce intorsatura au luat lucrurile de
cand nu am mai trecut pe aici,
si totusi ma bucur ca intr-un final am facut-o
Sakura un demon , super tare
sper ca Sasuke sa o ajute sa treaca peste toate problemele ei
si in fina sa poata fi impreuna
in plus are o sora geamana identica , interesant
astept cu nerabdare next-ul
sa ma anunti si pe mine cand il pui
desigur daca poti
te pup si spor la ideei si la tastat i love you


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Broken-wings-live-wallpaper-891828-0-s-307x512


“Şi îngerii… plâng: priviţi cerul!” 
.
.
.
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 22:38

Super well? awesome right? imi place mult mult mult rock
Ador faptul ca in sfarsit au inteles ca se iubesc, dar imi pare rau ca Sakura vrea sa il faca sa o urasca very sad ... sper sa nu-i mearga planul si Sasuke sa continue sa tina la ea si sa nu se indeparteze heh
Deci ...sper sa aduci cat de repede poti next-ul. Te pup si spor la scris dance2 kiss
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 22:44

Hey, mersi pentru comm`uri.
As fi adus in seara asta nextul dar am ramas intr`o mica pana de idei.
Paaai...ma bucur ca va place ficul meu, si mersi inca odata pentru comm`uri.
Kisses, See ya! kiss kiss


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 01:23

Hei hei!Mii si mii de scuze ca nu am trecut pe aici mai devreme.
Sa imi fie rusine! happy2
Doamne fic'ul asta e chiar mirific...
Vreau sa vad ce se intampla cu Sakura si Sasuke in continuare
asa ca te rog sa ma anunti cand
pui urmatorul capitol!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 04 Aug 2012, 15:07

Doamnee !!! NU po sa cred ca am ajuns asa tarziu la ficul tau . E GROZAV happy Il ador in love Nu pot sa cred ca Sakura are o sora geamana , dar mai ales ca are sange de demon what?lol! Nu imi prea place de Mikura , pentru ca stiti voi ce se intampla cu surorile gemene . Se da drept cealalta ca sa-i fure iubitul . Ficul tau e grozav, nu am remarcat nici-o greseala de tastare si capitolele sunt cat se poate de lungi . Inseamna ca nu ai probleme cu rabdarea dap ! . Spor la adus next-ul si cred ca te dor mainile de la atata tastat think


Bye hi! , te kiss !!!


"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` rusinos? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""



Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Images1dy
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 04 Aug 2012, 15:56

NU pot sa cred ca Sakura are o sora geamana. Astept sa vad ce se intampla cu Sasuke si Sakura.


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 22:16

Hi ! happy2

Cam tarziu ajung si eu . . . scuze crying Daaaar in sfarsit ti`am citit si eu fic`ul si pot spune ca e foarte tare. in love

Me Gusta ! lough

Deci Te Rog muuuuult sa ma anunti si pe mine cand pui continuarea, ca sa numai lipesesc de la nici un capitol happy2 in love

N E X T


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 11:16

hey scuze ca am ajuns asa de tarziu dar nu prea am avut timp nici pentru ine cu meditatile astea ... dar ai bine cel mai tarziu decat niciodata nu? deci despre astea 2 capitole mi s-au parut mai mult ca extraordinare si mai am ceva de spus nextl cat mai repde kiss kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Yvf
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 11:53

deci aam citit ficul tau si imi place mult. dar vreau nextul mai repede ca inebunesc aiciiiiiiii


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 8BGmFkk
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 02:39

Capitolul 13

Incepe actiunea [part two]

Lider of Sonozaki point of view

Nu, nu, nu, nu!!! Sunt inconjurata doar de incompetenti. Cum s-a putut intampla din nou. Acea fata....ah...Mitsubashi sun-o imediat pe Sakura, poate ea stie unde e Mikura.
- Da, Yuu-sama. Spuse el luand telefonul.
Dupa cateva minute de asteptat, ajutorul meu imi inmaneaza telefonul. Cu o voce ferma o salut pe nepoata mea incepand sa o intreb cum o mai duce. Ei... cand vine vorba de viitoarea mostenitoare sunt mai buna...dar asta e prima data.
- Yuu-sama, cu ce ocazie acest apel?! intreaba rozalia.
Incep sa ii spun despre Mikura, dupa care ii ordon ca imediat ce o gaseste sa se prezinte cu ea la templul Sonozaki unde tinem toate instrumentele de tortura.

Sakura point of view

Asta nu e bine deloc. Se pare ca bunica a aflat ca Mikura a fugit de la academie. Mai stau putin de povesti cu Yuu-sama dupa care inchid chemandu-i pe baieti si pe Miku in living.
Dupa ce se vin toti ma asez si eu pe fotoliul din fata canapelei si incep sa le spun ce am vorbit la telefon.
- Bun, acum ca sunteti aici am niste vesti rele. A sunat bunica si m-a intrebat daca stiu ceva despre Mikura. Pe moment ea crede ca nu stiu nimic, dar mi-a ordonat ca imediat ce o gasesc sa ma prezint impreuna cu ea la templul Sonozaki. Ceea ce vreau sa spun e daca Mikura trebuie sa iasa undeva se va da drept eu si va fi insotita de cineva. Stiu ca nu o cunoasteti de mult timp dar va rog faceti asta pentru mine pentru ca daca i se intampla ceva, eu, Mikura si Deidara vom fi pedepsiti crunt. Nu cred ca stiti de ce e in stare acea femeie. Un lucru bun e ca nu mai are demonul in ea. De ce? pentru ca in tinerete s-a indragostit de un fel de alchemist, iar ea fiind langa el cand a facut un experiment si-a pierdut demonul, dar nimeni nu stie asta inafara de mine. Poate ca nu il mai are si se poarta dur dar inca e in avantaj. Asta e tot ce aveam de spus. Spun eu dupa care ies pe terasa sa iau o gura de aer. Firar sa fie de baba...cand o sa ajung eu la conducere totul se va schimba. Imi scutur capul alungand gandurile ce ma framanta. Merge cat de cat dar tot e ceva ciudat. E destul de devreme dar...ma simt oarecum obosita. Ochii mi se inchid incet ducandu-ma in lumea viselor.

>> In vis <<

Privesc in jurul meu, dar nimic. Totul e invaluit in intuneric iar eu sunt singura. Incep sa strig, dar vocea mea nu se auzea deloc. Incerc din nou dar fara speranta, am ramas fara voce. Imi inchid ochii pentru o clipa, dar cand ii deschid constat ca sunt in curtea din spatele casei din Hinamizawa. Merg pentru cateva clipe pana ajung in fata pesterii. Intru inauntru, deschizand usa mare din fier masiv. Pasesc incet cu pasi silentiosi pana ce dau de camera unde observ ca se aflau toti cei din familia Sonozaki, inclusiv Deidara si Mikura. Privesc cu teama cearta dintre sora mea si bunica, si observ ca blondul era pe masa de tortura, cea folosita pentru a scoate intestinele (organele vitale si tot ce se gasea in corp) din victima ca demonii sa se hraneasca cu ele, dupa care incep sa tip vazand ce vrea sa faca cu fratii mei. Ma pun inaintea lor, dar unul dintre ajutoarele lui Yuu ma tranteste de podea. Mici fircele de sange se scurg pe chipul meu alb, iar furia ma acapareaza. Privesc in sus pe tavan si raman stupefiata de ce vad. Pe tavan era prins Sasuke, tot corpul lui fiind injunghiat iar organele vitale fiind scoase. Cu greu ma ridic de pe podea punandu-ma in fata lui Miku si Dei, iar Yuu vine inspre mine privindu-ma furioasa si dezamagita. In urmatoarea clipa simt cum palma ei face contact cu fata mea lacrimile mele incepand sa curga. Mama nemaisuportand vine inspre noi luandu-neapararea dar...degeaba. Ma doare inima sa o vad trista pentru noi. Vazand ca baba aceea hidoasa nu renunta o trage pe femeia ce ne-a dat viata de langa noi, aproape cazand pe jos.
- Ce nu iti convine?! De ce iti place sa iti faci nepotii sa sufere? Esti un monstru...asta esti un monstru fara inima. De ce nu recunosti ca Mikura e nepoata ta? Si ce ai impotriva lui Deidara? Nu ai nici un drept sa ii pedepsesti!! Niciunul! Si ce n***a ti-a facut Sasuke? Ce? Iti spun eu, nu ti-a facut nimic! Jur ca daca te atingi de un singur fir de par din capul lor o sa te ucid cu mana mea, nu degeaba am sange de demon in mine! spun eu urland la ea.
Simt cum inima mea vrea sa iasa din piept, respiratia mea acccelerandu-se. Incep sa rad fara sens ca o nebuna, ochii mei schimbandu-si culoarea intr-un rosu sangeriu crescandu-mi niste cornite de demon, iar unghiile de la maini crescand mai mari si ascutite. Felul cum radeam, intr-un mod diabolic si scapat de sub control se aude in intreaga incapere.
Ca din senin fata mea se schimba intr-una serioasa. Buzele mele se arcuiesc intr-un zambet dracesc.
- Asculta aici baba hidoasa! Daca vrei sa faci cuiva rau atunci incearca sa-mi faci mie, oricum nu o sa reusesti. Dar daca te atingi de fratii mei si de Sasuke fi sigura ca nu o sa mai traiesti prea mult timp. Spun eu punandu-i ghearele la gat.
Cu totii se uita tematori la mine, dar Yuu nu schiteaza nici un alt sentiment inafara de teama. E ciudat...acum ceva vreme ma simteam distrusa, neputincioasa, o lasa, iar acum parca am prins curaj, parca as fi renascut. Cand totul mergea mai bine simt cum cineva imi infige ceva ascutit in dreptul inimii, prabusindu-ma la pamant.

>> Sfarsitul visului <<

Sar ca arsa de pe gresia rece privind in jur. Toti erau adunati in jurul meu privindu-ma ingrijorati. Le spun ca nu am nimic, dupa care isi continua treburile, Deidara si Miku mergand in bucatarie sa-mi pregateasca un ceai. Raman singura cu gandurile mele. Toata sunt asudata, iar respiratia mea accelerata isi revine incetul cu incetul la normal. Inima inca bate din ce in ce mai puternic din cauza cosmarului. Imi sprijin capul in mainile fragile ce tremurau. Sper ca ceea ce s-a intamplat in cosmar sa nu se intample si in realitate. Ca din senin simt cum doua brate imi inconjoara talia facandu-ma sa tresar. Ma uit la cel care ma imbratisa si constat ca era Sasuke. Sincer...de data asta nu am chef sa il mint...sau sa il fac sa ma urasca. Mi-a pierit cheful pentru tot. Pana la urma ii raspund imbratisarii, lasand cateva lacrimi sa curga. Cred ca as muri daca lui sau celorlalti li s-ar intampla ceva....dar totusi stiu de ce e in stare Yuu-sama si nu imi place asta deloc. Of...dar de ce imi pasa...atata timp cat ceilalti sunt bine mi-as da viata fericita fara nici o urma de regret.

Imi ridic privirea inspre brunet, privindu-l fix in ochii negrii precum un abis. Niciodata nu am putut sa imi dau seama ce simte. Ochii lui isi ascund atat de bine sentimentele. Fara sa imi dau seama simt cum buzele lui se unesc cu ale mele formand un sarut dulce. Inima mea incepe din nou sa bata dar de data asta normal, iar obrajii capata putina roseata. Mi-as dori ca acest moment sa nu se termine niciodata. Sa fim doar noi doi pentru totdeauna dar din pacate nu se poate. Rup sarutul oftand destul de tare. Nu stiu de ce dar simt ca suntem urmariti. Ma ridic de pe trepti indreptandu-ma indiferenta inspre tufisuri. Imi scot un kunai din cizmele mele cu toc de vara, canalizandu-mi energia pe arma care devine fierbinte si rosie. Ochii mei se schimba la fel ca in vis intr-un rosu sangeriu si spionul iese din tufisuri dandu-se batut. Cel care ne spiona era.........

Sper ca v`a placut fiindca l-am scris fara pic de inspiratia. Defapt de la vis incolo mi-a venit ceva ceva din inspiratie. Pai eu va astept cu nerabdare parerile si criticile. Mi-chan va kiss See ya!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 12:55

super tare capitolul
astept nextul cat mai repede
te-am pupat kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 14:01

Foarte frumos . Sincer m-a cam speriat . E aproape la fel cavisurile mele , numai ca in locul Sakurei era personajul meu anime . In fine , adu' NEXT-ul repede kiss Oare cine poate fii ? think EEE , habar n-am confuz Bye hi! kiss


"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` rusinos? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""



Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Images1dy
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 15:06

Un next super !!! Mi-a placut mult de tot !!! happy2
Nu a fost plictisitor ...din potriva .... dance2 a hug
Asa ca eu astept celalalt capitol si sper ca Sakura sa nu puna in practica una din celebrele ei idei de al face pe Sasuke s-o urasca waiting ...ca o incurca pe bune cu mine biciuitor
Deci eu astept next-ul. Spor la scris si te pup kiss .
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 15:56

a...da... nu mi se pare foarte bun ficul dar nici chiar asa de rau. vreau nextu sa vad totusi ce se intampla si sa ai multa inspiratie.


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 8BGmFkk
Sus In jos
Alyson
Genin
Genin
Alyson

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : De prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa ma plimb, petrecerile etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vad partea buna a lucrurilor...SMILE:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 20:06

ERaaaaaaaaaaaaaaa.........??????????????
cu inspiratie sau fara capitolul a iesit destul de bine
nu ne mai tine asa in suspans waiting biciuitor
eu vreau nextuuu
apropo spor la scris ai o imaginatie frumoasa


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 ForumgratuitSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 QWBELLAPGISNKYZHGIV
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 21:36

Mersi pentru comm`uri.
Ma bucur ca va place.
Spirisdush98 uite...daca nu iti place ficul meu atunci nu il mai citi. Nu te obliga nimeni sa citesti ceva ce nu iti place.
Sper ca nu te`ai suparat pe ce am spus.
Cu referire la next o sa il pun cel probabil maine.
Mi-chan va kiss
See ya!

P.S.: Stiu ca ficul nu e perfect si mai am mult de lucrat la el dar totusi sper sa ca v`au placut aceste capitole si cele ce o sa urmeze. happy


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 22:54

nu am zis ca nu imi place. dar nextu tot il vreau ca celelalte capitole chiar imi plac mult. sa nu crezi ca nu e bun.stii doar ca nu avem toti aceasi parere mereu si poate ai dreptate.poate am gresit eu si chiar e mai bun decat cred eu.oricum astept nextu si nu ma poti obliga sa nu il citesc


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 8BGmFkk
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 16:48

Heii !
Hai cu next ca ieri ai zis ca o sa-l pui " cel probabil maine " si azi e " maine " .
Hai cu next ca mor de nerabdare !
Ja Ne !


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 30416962Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 Tumblr_mibzeoZugy1s5ms33o1_500
                                      Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 30416962Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 5 30416962
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
 

Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-