Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ce parere aveti despre fic?
Destul de bun
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_lcap11%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Nu`mi place
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_lcap0%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Il ador <3
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_lcap50%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 50% [ 9 ]
E interesant
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_lcap39%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 39% [ 7 ]
Total voturi : 18
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 01:01

vreau continuarea de nu ma dau cu capu te preti nervi! nervi! nervi! nervi! e foarte interesant fic-ul rock rock rock


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 02:05

Hei! happy2
Multumesc de anunt! kiss
Capitolul a fost c-am trist very sad .....ma intreb ce se va mai intampla. think
Asa ca punete repede pe tastat si nu ma mai tine pe jar lough !


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 19:38

suspans suspans si iara suspans.....oare oare si oare nextu nextu si nextu dorim dorim si dorim mai repede mai repede si mai repede



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 21:42



Buna Scumpo!

De ce nu Sas'ke? De ce nu el??? can\'t see !!!
Ahh, da... Perversitatea lui il costa! lol!
Zici ca sunt un copil mic care asteapta cu nerabdare bomboana, ca sa vada ce gust are. Asa si eu cu urmatorul capitol... Daca Sakura are multe intrebari, eu o ajung din urma: Ce se va intampla in continuare? Ce va fi? Cum se va comporta Sasuke de acum in colo? Si alte mii, a caror raspuns ni-l poti da doar tu, scriind capitole interesante.
Asa ca, ce sa o mai lungim? Pune mana si tasteaza next-ul, ca eu una mor de nerabdare.
Iti multzumesc ca m-ai anuntat! Nu uita sa o faci si data viitoare! puppy eyes
M-ai trebuie sa spun ceva? A daaa.... NEXT RAPID!!!
Eu te poopik si ne vedem in curand! ;;)



     
 
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 22:28

Ceee imi placee:X:x

Doamne deci iti ador ficul:x

Astept next:X
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 19:05

Hey, am venit cu nextul. Sincer nu am avut deloc inspirate dar sper sa va placa. Lectura placuta, See ya! kiss kiss kiss

Capitolul 7

Sakura p.o.v

Soarele fierbinte ma trezeste din somnul dulce. Ma intind putin apoi imi atintesc privirea inpre tavan gandindu-ma la discutia mea cu mama de la miezul noptii. Da…am adormit dar nu pentru mult timp. Simteam nevoia sa vorbesc cu cineva asa ca am sunat-o pe mama.

== flashback==

E ora doua noaptea iar eu pur si simplu nu pot sa dorm. Iau telefonul de pe noptiera si formez numarul mamei. Dupa cateva minute o voce dulce si somnoroasa spune un “Alo!” obosit.
- M…m….mama…
- Sakura? draga mea ce s-a intamplat? Esti bine? Plangi cumva? Intreaba ea ingrijorata.

Incep sa ii povestesc totul detaliat, lasand lacrimile sa curga neincetat. Simteam din nou cum curajul ma lasa balta, iar mici intepaturi imi deranjeaza inima aproape distrusa. Mama analizand problema cu care incerc din greu sa ma confront, imi spune ca de obicei..acele vorbe pe care eu cu greu le descifrez.
- Draga mea….daca un caine ataca o pisica, atunci pisica trebuie sa riposteze, sa nu fuga de problem pentru ca acesta nu e o solutie. Sfatul meu e sa incerci sa vorbesti cu Yahiko. Crede-ma…si tatal tau a facut acelasi lucru cand eram tineri, dar nu am spus nimic pentru ca stiam ca eu sunt singura pe care o iubeste. Scumpo….sper ca pana la urma problema ta sa se resolve…nu suport sa te vad trista.
- Am inteles mama….ma bucur ca am avut sansa sa vorbim acum. Imi e dor de tine si de tata. Acum sunt hotarata…parca mi-a fost luata o piatra de pe inima. Multumesc mama…o sa te sun maine. Te iubesc, noapte buna!

==endFlashBack==

Miii de ganduri imi invadeaza mintea, si imi dau seama ca mama a vut dreptate. Nu trebuie sa fug de probleme ci sa le infrunt. Imi iau inima in dinti, si ma dau jos din pat hotarata sa rezolv totul. Caut repede in dulap o pereche de pantaloni de trening negri, o bustiera roz, si peste o vesta neagra pe care scrie “I`m the best”, apoi imi pieptan parul pe care il prind in coada sus, lasand doua suvite sa-mi cada pe chip. De cum termin, ies val-vartej pe usa intreptandu-ma grabita inspre camera lui Yahiko.

Si…cel mai jenant lucru care sa zic asa…e ca am dat buzna in camera lui…iar el…ei bine….era la bustul gol, doar cu un prosop pe el. Simt cum obrajii mei iau foc, inima incepand sa bata. Ah…baka Sakura!!! ei bine trebuie sa recunosc….e….asa de dragut. Sincer niciodata nu l-am vazut asa. Off….iarasi o iau razna…Yahiko…ce imi faci de ma indragostesc din nou de tine…defapt eram si inca sunt. Oh no…se apropie de mine din ce in ce mai mult. Simt cum….parca imi vine sa explodez de la emotiile accumulate. Obrajii mei devin din ce in ce mai fierbinti, bataile inimi mele se accelereaza…si simt cum tot corpul meu ia foc.

- Y….y..ya..hi..ko….i…imi..pare….rau…
Dar nu mai apuc sa spun ceva deoarece distanta dintre mine si el, deabea daca se observa, iar bratele lui imi cuprind talia intr-o imbratisare. Ma simt atat de bine in bratele lui. Poate ca Dei-kun a avut dreptate, poate ca nu e un tip rau pana la urma.
- Lasa….Sakura…eu…vreau sa sti ca orice ai decide…eu te iubesc si te voi iubi mereu la fel de mult ca si atunci cand ai plecat, si sincer…imi pare rau pentru ce am spus, chiar imi pare rau, mica mea floare de cires. Spuse el pe cel mai trist ton din cate am auzit.

Ii ridic capul usor cu mainile, astfel privirile noastre intersectandu-se. Sincer…as vrea sa ii spun….sa ii spun foarte multe…..dar parca acele cuvinte nu vor sa iasa deloc. Trag aer in piept si imi fac curaj, stiti cum e…daca nu risti….nu castigi. Am invatat asta de la cei mai buni.
- Yahiko…eu….te iubesc! Ii spun, dupa care il sarut nemailasandu-l sa zica ceva.

Sasuke p.o.v

Ah….firar…nu inteleg cum vine asta. Mda….e dimineata, iar eu studies o carte pentru ca in curand o sa imi iau permisul. E ceva nou, eu sa invat…nici in clasele anterioare nu deschideam cartile deloc, toate ramanand nou noute si neatinse. Si cred ca va mirati cum de am trecut clasele, ei bine directoarea e mama uneia din admiratoarele mele, si pentru ca voria ca fica ei sa nu mai fie suparata ca nu ma are i-am facut pe plac, iar ea m-a trecut pur si simplu clasa.

Ei cam asa a fost….si revenind la problema mea, ma dau jos din pat si merg pana la Yahiko sa ii cer ajutorul, pentru ca el e singurul care a mai ramas acasa, ceilalti plecand sa faca pregatirile pentru nu stiu ce eveniment, ma rog nici nu ma prea intereseaza. Ceea ce ma intereseaza pe mine cred ca se observa de la o posta, adica femeile, bani….neah…nu ma dau in vant sa fiu bogat, asa si…gasirea iubirii mele adevarate…care nu cred ca exista…sau poate exista si nu stiu eu. Eh…dar sa lasam asta, de cum ajung in fata camerei roscatului, intru inauntru si raman incremenit. El si floricica mea se sarutau pasional. Simt cum durerea, si furia pun stapanire pe mine. Nu stiu de ce dar simt cum inima mea….parca cineva ar fi calcat-o in picioare. Ma simt distrus, furios….dar…ma intreb de ce, adica eu…nu simt prea multe pentru fata asta doar atractie fizica, sau e posibil oare sa ma indragostesc de ea?! Nu…nu cred, dar totusi poate ma insel.
- Sa…suke? Frate…pot sa te ajut cu ceva? Spuse roscatul rupand sarutul lui cu fata mea.

Huh…fata mea…clar…acum sunt sigur ca m-am indragostit de ea. Dar ea?....ea nu cred…nu ma place, si nici n-o sa o faca. Oh…oricum ce sanse am, pe langa el par doar un pusti. Doar cand ii vad simt cum as vrea sa ii despart, iar ea sa fie doar a mea. Zambetul ei dulce, buzele moi, parul rozaliu, corpul de feline….ochii aceia verzi ce exprima tristete..chiar si in momentul asta. Doamne…chiar o iubeasc! Dar ce mai iubire…e cam devreme pentru asta dar ma rog, atata timp cat stiu ca ea e langa mine, desii nu e, ma simt invincibil.

- Sasuke??? Terra catre Sasuke? E cineva? Zise Yahiko aducandu-ma din nou la realitate.
- Da…scuze, ma gandeam si eu la ceva. In fine….ai putea sa ma ajuti cu ceva? Esti singurul dintre baieti ce a ramas acasa si mna…si tu ai carnet de conducere, si speram sa ma ajuti cu ceva.
- Sigur…nici o problema. Lasama doar sa ma imbrac si dupa mergem jos pe terasa sa iti explic ce nu intelegi.
Astea au fost singurele cuvinte pe care le-am mai auzit, dupa care eu si rozalia iesim din camera mergand amandoi jos. Niciunul nu spune nimic, iar linistea ce s-a asternut ma omoara. Nu suport sa nu ii aud glasul dulce, felul cum rade, totul.
- Sasuke…..



Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 19:11

prima nr1
Edit:
Ce noroc ai Sasuke , zimi si mie de ce pana mea ai venit sa ii strici fericirea Sakurei cu Yahiko? Puteai ramane de acolo de unde ai venit.
Mersi ca m-ai anuntat , nu m-ai am ce comenta deci next puppy eyes puppy eyes puppy eyes


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 20:00

A doua! nr1
Uite ce mai situatie! ingrijorat
Saracul Sasuke, chiar a picat nepotrivit si s-a indragostit de cine nu trebuie......acum are inima franta crying
Viata nu e mereu iertatoare si roz asa ca.....asta e!
Mor de curiozitate sa vad ce se mai intampla.....asa ca hai repejor si adu nextul dap ! hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 20:23



"Sasuke...."

Sasuke ce? what?
Doamne, urasc cel mai mult suspansul. nervi!
Stii, cred ca Yahiko il injura pe Sasuke cand a intrat in camera de tot neamul! lough (sa nu ma spuneti ca am spus asta! yeah )
Ma rog, vreau si eu next-uletzul, Please! please
Cand il aduci (cat mai curand sper hmm...?! ) sa nu uiti sa ma anunti!
Si ce sa mai spun? Nush... Poate doar un "Te poop" si un "Zbye"!

~Black Coffee~



     
 
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 21:06

ms ca mai anuntat e super,next ca de nu nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! next rock rock rock rock rock rock rock


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 21:47

Dumnezeule cat imi place ficul:x

Deci e printre preferatele mele clar:X >:D<

Mersii de PM:*

Astept nextu, spor la scris:*
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 11:13

O.M.G eu una nu stiu ce sa mai spun...
si.. imi pareeee raaauuu ca nu am venit mai repede cu un com la ficul asta "awesome" sad
pai saracu' sasuke? daca eram in locul lui ii cotonogeam fundu' roscovanului! biciuitor da' el e un gentleman si se abtine lough
nu stiu ce sa mai zic... doar.. tine'o tot asa cool pt. ca faci o treaba grozava!
AND
sper sa ne aduci nextul repede
in direct si sunt convinsa ca si in reloare lough
SPOR LA SCRISSS!!!






Mustache



Mustache

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 347ib8zSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 SemnaturagSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 292625w







Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 14:40

next

Editat de Milkshake. NU MAI LASA MESAJE SUB 10 CUVINTE! Si treci pe la regulament.


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 15:19

Hey, dragilor a hug
Mersi pentru comm`uri.
Ma bucur ca va place ficul meu.
Pai...nextul, o sa il pun in weekend, sau poate astazi daca nu am teme de facut.
Si, dupa cum stiu ca va place cuplul SasuSaku, asa va fi in curand peste cateva capitole dupa care va mai dura ceva si va incepe ultimul an de liceu....iar de acolo, adevarata actiune. Eu una deja mor de nerabdare sa ajung la acea parte lough
Thanks din nou pentru comm`uri.
Va kiss See ya! kiss a hug


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 15:35

suspans-ns-ns-ns iara iara:)) u next fara suspans numa unu pt mine sa nu ma roada:))



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 19:50

Am ajuns si pe aici. Nu am mai trecut de ceva vreme happy2 .... asa ca rusine mie lough
Of doamne. In ce situatie a mai ajuns si Sakura.
Adica imi pare rau si de Yahiko ca el chiar tine la ea si nu vreau sa sufere nici el, dar imi pare rau si de Sasuke ca si el e indragostit de Sakura. Eu nu stiu ce as face in locul Sakurei.
Repejor cu nextul ca mor de nerabdare sa vad ce se va intampla intre cei 3!!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 23:37

capitolul 8

Sasuke p.o.v

- Sasuke.....eu...defapt lasa, nu e prea important. Imi spune ea mergand inainte.

Fata asta....e destul de nu stiu, nu pot sa spun nimic rau despre ea. Pentru mine ea e perfecta, un inger inocent. Imi face inima sa tresalte de bucurie de fiecare data cand o vad. Ma simt in al noualea cer cand o am langa mine. O iubesc...da....o iubesc enorm desii nu e a mea.

Lasand aceste ganduri la oparte, il vad pe Yahiko venind inspre noi. Se aseaza la masa si incepe sa imi explice ce trebuie, desii eu nu prea sunt atenti din cauza ca nu imi pot lua privirea de la rozalia mea. Pur si simplu m-a vrajit inca de la inceput. Vad cum ochii e emana fericire dar in acelasi timp si tristete. Nu suportsa o vad trista, mi se franng inima vazand-o asa.

- Hey, Sasuke, am o idee. Ca sa intelegi mai bine despre ce e vorba ce spui sa dam o tura cu masina prin oras, asa vei putea intelege mai usor. Spuse roscatul trezindu-ma la realitate.

Ii spun ca nu e o idee rea, dupa care dam sa ne ridicam de la masa dar suntem oprit de vocea dulce a rozaliei ce spune ca vrea si ea sa vina. Neputand sa se impotriveasca Yahiko ii spune ca poate veni si asa mergem in garaj unde roscatul scoate masina dupa care gonim pe strazile aglomerate din Tokyo.

Autor p.o.v

Cei trei adolescenti pornesc la drum, Yahiko explicandu-i din nou lui Sasuke ce trebuie sa faca, dar din neatentie masina intra intr-un copac, iar cei trei sunt raniti. Sakura lovindu-se la cap, lesina pe bancheta din spate, iar Yahiko si Sasuke sunt raniti grav.

O multime de oameni se aduna in jurul acelui loc unde s-a petrecut accidentul, iar dupa cateva minute salvarea ii duce pe toti trei la spital unde sunt pusi in camere separate, Sasuke si Yahiko intr-o camera iar Sakura in alta.

Sakura p.o.v

ahh....ce durere de cap ingrozitoare. Dar unde sunt? Ce s-a intamplat? Ahh....intrebarile apar in mintea mea, dar durerea insuportabila ma impiedica sa gandesc. Privesc in jur si vad ca sunt intr-o camera alba, imbracata cu un fel de halat alb cu buline mov. Incet ma dau jos din pat si ies pe hol unde totul e pustiu. Merg si merg....dar unde nu prea stiu. Stai...unde sunt baietii?? incep sa o iau la fuga chiar daca durerea de cap ma omoara, pana dau de un salon din care se auzeau niste voci cunoscute. Dau buzna in camera si ii vad pe Hidan, Sasori, Deidara si cei doi baieti intinsi pe pat. Toti pareau tristi dar ma intreb de ce. Ma apropii de patul roscatului meu, si il vad pe el si pe brunet dormind. ma bucur ca sunt bine.

- Sakura......


imi pare rau ca e scurt, dar nu prea am avut idei, si cred ca am cam grabit actiunea. Cu toate astea sper sa va placa. Astept parerile si criticile voastre. See ya! kiss

P.S: Capitol necorectat!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 23:43

-Sakura.......?
A murit cumva? Ca eu te bantui!
Doar eu am dreptul sa o ucid pe ea , si doar eu:|
Daca moare eu te bantui in seara asta , daca nu ,pe 1 iulie am programare acolo unde esti uh.
Next!
Si mss ca mi-ai anuntat kiss
ps.:Prima :D:Dhehe


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 23:58

Sacara Sakura sad chear mi'e mila de ea sper sa nu i'se intample ceva rau...
Omg sper ca nu i'ai bagat in coma sau doamne fereste vreo'unu a murit ingrijorat daca e sa moara unu te rooog sa moara Yahiko nu Sasukeee Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 2whjf3a
Dar cine oare o striga in momente ca astea?? think
Sa fie Deidara? can\'t see !!!
Orice ar fi eu iti iubesc ficul si dea'bea astept next sa vad ce o sa se intample Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Ezihxh
Daca moare Sasuke nu'stiu ce o sa iti fac! biciuitor

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 1z6eexkSpor la scris kiss kiss Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 2u932ih




MustacheSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 24pgl5y



Mustache

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 347ib8zSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 SemnaturagSexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 292625w







Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 18:40

Buna Pika!
thank you pentru ca ma anunti mereu de next si capitolul, recunosc ca a fost c-am scurt dar se mai intampla dap ! Acum sa revenim....cine? Cine o stiga pe Saku? what?lol!
Sper ca baietii sa nu fi patit ceva...prea rau.
Nu ma mai tine in suspans asa ca incearca sa te grabesti cu nextu! happy2
Spor la scris si idei hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 19:09

Desi e scurt capitolul e superb sa sti:)

Sunt curioasa ce vroia sa ii spuna acea persoana lui Sakura.. sper ca n `a patit cineva ceva:-s

Oricum astept nextul, spor la scris si cat mai multe idei:*
Sus In jos
kika_kida
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : eeeeeh na.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy everyday

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 19:42

yuuuuuuuuu ce fic interesant anunta-ma si pe mn te rog cand puii nexxtu:*: puppy eyes rusinos
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 20:18

Iar o iau cu astea. lough Sunt 99% sigura ca Yahiko a murit sad
Am dreptate asa-i???? Sau imi mai trece varianta 2 prin minte. Yahiko sa fie in coma, iar Sasuke sa isi revina, iar Sakura sa ajunga cu el, iar apoi cand totu-i roz si toti uitam de Yahiko se trezeste si el din coma si.......... de aici sunt mai multe variante lough
Deci astept sa vad daca e una din variantele mele sau ne surprinzi cu ceva!!!!
Si nu in ultimul rand ma bucur multttt ca Sakura nu a patit nimic grav.
Acum repejor cu nextul!!!!!!!!!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 20:47

ms am fost toata ziua plecata asa ca nam putut sa citesc dar ms ca mai anuntat acuma sunt obosita si vreau sa ma culc


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Asss10Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 09:55

Am juns si eu aici...cu o mica intarziere...eh soarta
Deci ador aceasta poveste iubita ...
Ultimul capitol a fost superb rock insca ai cam grabit lucrurile la final...
Imi place foarte mult ideea si nu uita sa ma anunti si pe mine cand pui urmatorul capitol
Te pup dulce... ca o briosica de dulce kiss
Sus In jos
 

Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-