Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ce parere aveti despre fic?
Destul de bun
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_lcap11%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Nu`mi place
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_lcap0%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Il ador <3
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_lcap50%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 50% [ 9 ]
E interesant
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_lcap39%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_vote_rcap
 39% [ 7 ]
Total voturi : 18
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:46

Heii, pai nextul o sa il pun putin mai tarziu deoarece acum am putina treaba. O sa ma tin de promisiune, ceva gen Naruto...el mereu isi tine promisiunile.
Sper ca ma puteti ierta ca nu pot sa il aduc acum.
Mi-chan va kiss
See ya!


Ora 11 si ceva.....acum:
Imi pare rau ca nu am putut sa ma tin de promisiune. Am fost plecata si stiind ca bunicamea spune mereu sa fiu la 8 acasa, se pare ca de data asta m`a lasat sa stau mai mult deoarece sunt zilele orasului si nu pot sa lipsesc oricat as vrea in love + ca am avut o miiiiica problema la capitolul "Love" ...sincer nu e corect ca toti baietii draguti sa fie luati...zau, chiar nu mi se pare corect.... sad dar ce sa`i faci...viata nu e asa cum si`o doreste fiecare... down
Sper ca nu v`ati suparat pe mine, nu am facut`o intentionat, si as vrea sa il scriu acum dar sunt cam obosita de la cat am mers prin oras si din cauza acelui baiat....ceea ce ma face sa revin la ce am spus mai sus....nu e corect!!! sad very sad :|
Ei bine Mi-chan va kiss
See ya!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 01:27

Ce fic fumoos!! :D:D
Imi pare rau ca nu am trecut mai devreme pe aici, dar am facut pauza cam un an -exameneee :(((- dar, ma bucur ca am revenit la meseria de cititor si probabil ca, cand a da Domnu' sa-mi vina si mie inspiratia voi mai scrie si eu... probabil...cevaceva :)
Dar inainte sa inchei, te-as ruga sa incerci sa nu mai grabesti actiunea, atat de mult :S Am studiat problema si am constatat ca in prima zi in care a ajuns Sakura s-a sarutat si cu Iahiko si cu Sasuke, iar apoi s-a despartit de Iahiko si apoi s-a impacat, iar?! - ceva gen okeeeeii, la asta nu ma asteptam :3 -. Apoi a doua zi a avut accident, Iahiko a ramas in coma, Sasuke si-a declarat iubirea si inca muulte altele. Dar totusi e ceva ce ma nelamureste, daca Sasuke i-a spus ca o iubeste de ce ai scris ca inca nu poate sa-i zica?:8
Imi pare rau ca nu pot sa-ti citez, fiindca am impresia ca ori e de la forum ori din cauza calculatorului, dar in fine, eu de abea astept sa pui next si can't wait to see!! :)

-R.




Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Cezara
Academy Student
Academy Student
Cezara

Sex : feminin Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 15:52

Hello.E prima data cand citest un fic, nici nu stiam ce este un fic pana ieri, cand m-am apucat de citit.Ador aceasta poveste, si felul in care ai facut legatura intre niste personaje care nu aveau nici o legtura intre ele in Naruto. Ai o imaginatie bogata si iti ador ficul, nu ma apuc de citit altul pana nu il termini :)).
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 12:43

Super capitol!
Oare cine ii spiona pe Sakura si Sasuke?
Adu repede nextul,te rogggg...
Ms ca m-ai anuntat!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 15:12

Ti-am citit ficul si este foarte frumos! in love
Te rog frumos sa ma anunti si pe mine cand pui nextul! rusinos
Te-am pupacit!!! kiss


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 22:12

deci ficul tau este superb astept nextu kiss kiss rock please
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 00:01

Rusine sa imi fie ca nu am trecut pe la ficul tau..... nervi! very sad ,desi titlul ma cam atras nu am reusit sa il citesc pana acuma ca am avut niste probleme cu cal sad . Oricum frumos ficul si imi cer miiiiiiiiii si miiiiii de scuze ca nu am trecut mai devreme pe la ficul tau puppy eyes , este chiar superb..... what?lol! .Daca ai vrea sa imi citesti si mie ficul si sa iti dai cu parerea te-as ruga....numele ficului meu este "O iubire inainte sau dupa razbunare?" good .
Sooooooo......NEXT please please please please please please


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Biscuit
Genin
Genin
Biscuit

Sex : feminin Localizare Localizare : Ma adun de peste tot
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Multe...
Stare de spirit Stare de spirit : Roz

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 22:11

:)). Esti sub orice critica de talentata. Pai ce facem aici? Adu' next si anunta-ma si pe mine daca nu e prea mare deranjul.


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 92316026

Sus In jos
(SCB)Andrei
Academy Student
Academy Student
(SCB)Andrei

Sex : masculin Localizare Localizare : nu im pasă
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 19:27

nexst nexst nexst


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Thumb3scaryball
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 13:45

Hei!!!! Am revenit happy2
Dece te-ai oprit tocmai acolo????
Si apropo: WOW!!!!
De la ficul ala perfect normal a devenit complet anormal daca ma intelegi.
Demoni? Pesteri secrete? Hoasca malefica? sora geamana? Torturi? Vise horror?
Te-ai lasat purtata de val nu gluma lough
Cu toate ca par putin cam fortate lucrurile pare interesant asa ca abia astept sa vad cine e spionul, deci......................................
.......................... ASTEPT NEXT!!!!!!!!!!!!!!

Te-am pupat si spor la scris ♥♥♥


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 13:52

Ce idioata pot sa fiu...la naiba(scuza-ti limbajul).dar uitati-va shi voi ce minunat e ficul ,iar eu acum ca ma trezesc shi eu sa comentez.....:P
revenind la fic......IMI PLACE,IL ADOR,IL IUBESC.....te pricepi la descriere,actiune, etc. pot sa-ti spun ca esti un geniu...astept cu cea mai mare nerabdare next-ul....te pwp dulke si daca doresti te tog sa ma anunti...


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 20:34

Ca de obicei..ficul l-am citit da comentarii..duda..imi pare rau:o3lenea..
dar merita toate aprecierile din lumea,adica tu le meritit,tine-o tot asa:X
si dai cu next repede:X
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 13:14

Heii` am adus si ultimul capitol din acest fic. Acest ultim capitol o sa fie putin mai lung si sper sa va placa. Sezonul 2 o sa il postez cat de curand. Imi pare rau daca am cam grabit actiunea si nu e prea multa descriere.

Capitolul 14

Insfarsit pot sa iti spun "Te iubesc!"

Itachi point of view

Ce plictiseala...pe bune...chiar nu exista nimic de facut astazi? Pfff...in fine. Cu pasi lenesi ma indrept incet incet spre terasa unde raman stupefiat de ce vedeam. Intre Sakura si stai...el...tipul acela....e spionul lui Yuu. Dar ce cauta aici? Sigur babaciunea aceea l-a trimis aici. Fara sa mai stau pe ganduri intru si eu in lupta reusind sa ii opresc pe cei doi. In secunda urmatoare il imobilizez pe spion privindu-l cu ura.

- Ce vrei? Yuu te-a trimis nu-i asa? Ce vrei de la noi? incepe Sakura sa se rasteasca la el.
- S...S..Sakura-sama....imi p..pare rau. Am venit aici ca sa te avertizez in legatura cu Yuu-sama. Are de gand sa ii trimita pe Krix aici ca sa va distruga pe toti. Sakura-sama...te...te rog...nu ma rani....iti spun adevarul. Spuse el mai sa ii dea lacrimile.
Il las jos pe barbat si ma asez pe trepte langa Sasuke ce se pare ca a fost cuprins de somnifere sub forma de gaz. Lasandu-l in lumea lui imi indrept privirea inspre rozalie ce pare sa-si iasa din minti.
- Itachi....spunele baietilor sa straga lucrurile ce le folosesc si sa plecam. Krix pot aparea din moment in moment. Iar tu...daca treaba cu bestiile alea Krix nu e adevarata jur ca te voi face sa regreti tot ce ai spus. Spuse dintr-o suflare totul.

Fara sa mai stau pe ganduri fug inspre camerele baietilor si le spun ce au de facut. Toti se intreaba ce s-a intamplat dar cand incep sa strig la ei incep sa isi stranga lucrurile imediat. Firar...femeia aia nu-si poate vedea de viata ei ci trebuie sa se bage in a altora. Asta e inacceptabil! Ce Dumnezeu mai vrea acum? Care e problema ei cu sora lui Sakura? Stai...mai bine zis care e problema ei cu noi toti? Asta nu inteleg si nici nu cred ca o sa inteleg vreodata.

Sakura point of view

Yuu....baba hidoasa si meschina. De ce nu moare odata?? Oricum deja arata si sigur are 100 si ceva de ani. In fine...ce mai conteaza....totul e pierdut acum daca tipii aia o sa ne prinda. Fara sa mai stau si eu pe ganduri fug in camera mea de unde imi impachetez lucrurile. Alergand pe hol pana la camera mea observ ca baietii erau gata deja asa ca ii rog sa il ia pe Sasuke si sa ii dea ceva sa se trezeasca. Doamne...totul se petrece asa de repede incat nu mai stiu ce sa fac....nu sunt buna de nimic. Nu sunt o lidera potrivita si n-o sa fiu niciodata. Nimic nu imi iese cum trebuie, NIMIC!.

- Sakura! Haide, trebuie sa plecam! Imi spune Itachi aducandu-ma la realitate din gandurile mele.
Imi iau rapi rucsacul si cobor jos. Ies pe usa trantind-o in urma mea, si ma urc in jeep la volan. Rasucesc cheia in contact si dusi am fost. Gonesc pe strazile orasului inspre iesire. Orele se scurg, minutele la fel, iar secundele din ce in ce mai repede. Simt cum innebunesc, adica ma simt ciudat si nu stiu...demonul din mine parca vrea sa iasa afara. Oaaaah....gata! Trebuie sa ma port ca atare...desi nu stiu cum.

***

Mai avem putin si ajungem la iesirea din Seoul, dupa care trebuie sa iesim din Korea si sa ne indreptam inspre Finlanda. In Finlanda exista un fel de sediu unde ne vom ascunde pentru un timp. Nimeni nu stie de acel sediu si n-o sa banuiasca nimic.
- Saku ai grija in fata! spusera baietii facandu-ma sa ma opresc fortat.
Imi ridic usor capul de pe volan si privesc in fata. Patru tipi masivi, bine facuti si inarmati il tineau pe Yahiko semn ca daca nu ne predam el va muri. Lacrimile isi fac aparitia pe chipul meu si simt cum sunt cuprinsa de teama, o teama imensa ca il voi pierde.

Cobor din masina spunandu-le celorlalti sa ramana inauntru, dar slabe sanse pentru ca fara sa ma bage in seama coboara si ei punandu-se in fata mea.
"Sakuraa...e timpul! Lasa-ma sa ies afara...lasa-ma sa ucid! Lasa-ma sa le vars sangele, lasa-ma! Lasa-ma! Lasa-ma!!". Vocea lui Oyashiro-sama se plimba in capul meu facandu-ma sa simt dureri insuportabile. Cad in genunchi incepand sa urlu cat de tare puteam. Toate privirile erau atintite asupra mea intrebandu-se probabil ce e cu mine. Imi privesc mainile si corpul ce incepe sa fie invelit intr-o "armura" de bule rosii ca focul ce iau forma unui demon infiorator. Incetul cu incetul ochii mi se inchid si simt cum cada la pamant privindu-i pentru ultima oara pe baieti...pe familia pe care ma bucur ca am avut-o.

Oyashiro point of view

Ahhh...simt.....simt cum pot sa ies insfarsit la lumina. Incetul cu incetul imi recapat forta frumusetea si setea nebuna de sange. Imi privesc pentru cateva clipe chipul intr-o balta cu apa limpede revazandu-mi frumoasa infatisare dupa atata vreme. Corpul de adolescent, parul lung si negru, ochii rosii demonici, aripile...totul. Lasand asta la oparte ma uit in jur si observ ca am companie. Lupta incepe imediat iar cei patru tipi Krix cum zicea Sakura incep sa ma atace cu arme dar fara folos. Cred ca o sa ma distrez putin..si apoi o sa ii ucid fara mila pe toti.

- Invoc puterea intunericului, Komisurutsuzu, regele intunericului, bestia noptii....dezlantuiete asupra acestor muritori de rand si fa-ti voia. Spun dupa care in secunda urmatoare cei patru tipi erau la pamant.
Privesc fascinat cum sangele lor se scurge pe pamantul uscat. Pofta mea de a ucide creste din ce in ce mai mare si incep sa ma imfrupt din carnea cruda imbibata in dulcele suc rosu. Ah.....delicios, dar mai vreau! Vreau mai mult, mult mai mult sange! Ma uit inspre cei sapte baieti ce se uitau infricosati la mine. Ma ridic de jos si cu pasi amenintatori merg inspre ei. Niciunul nu facea vreun pas. Toti erau incremeniti, parca asteptandu-si sfarsitul. Brunetul cu parul lung fiind mai curajos din cate vad scoate un kunai cu care fuge inspre mine vrand sa ma atace.

Ii prind rapid mana si il imobilizez. Ii simt dulcele miros al sangelui ce il are in posesie. Sub ochii celorlalti il ucid fara mila sorbind cu pofta din lichidul rosiatic din corpul lui. Procedez la fel si cu ceilalti pana ce ajung la ultimul. Brunetul mai mic ce semana cu cel pe care l-am ucis prima data ma privea cu teama si tristete.
- Sakura....stiu ca esti acolo! Te rog...revinoti! Tu nu esti asa....stiu asta...deci te rog revinoti la normal! Spuse el increzator cu lacrimi in ochi.
- Ha...pustiule...Sakura nu va mai veni..ea e a mea acum! Eu sunt ea, iar ea este eu! N-o sa-ti mai revezi prietena niciodata! Spun eu incepand sa rad.
Imi scot sabia pe care incet o pun la gatul brunetului. Vazand firca pe chipul lui o iau lasandu-i o zgarietura frumusica pe chipul alb ca varul. Din cate vad are ceva curaj...adica cine ar avea curaj sa-mi vorbeasca mie...mie?!
- Pustiule mai ai vreo ultima dorinta? spun eu plictisit privindu-l cu pofta.
- Da....Sakura....eu....te iubesc! spuse el privindu-ma in ochi.

Acestea fiind spuse ma reped sa il ucid. Ii infig sabia adanc in inima, dar pe cand sa fac urmatoarea miscare ceva ma opreste. Corpul meu parca incremeneste. Nu ma pot misca, ceva ma tine pe loc. Nu...nu cred....nu se poate, Sakura? Nu are cum....ea nu ma poate controla cand sunt afara. "Nici sa nu te gandesti sa il ucizi! Nu te voi lasa! Ai inteles? Nu te voi lasa! Nu voi renunta la el! Niciodataaa!" Spuse strigand in mintea mea. In clipa urmatoare simt cum corpul imi ia foc....si durera ma acapareaza. Incetul cu incetul imi inchid ochii si dispar. Sakura....nu uita....intr-o buna zi ma voi intoarce si vei plati pentru asta! Iti jur...vei plati pentru tot.

Sakura point of view

Imi deschid ochii si privesc in jur. Totul e distrus...prietenii mei, sunt cu totii....morti. Incep sa plang in hohote vazand peisajul masacru pentru care eu sunt devina.
- S...S...Sa...ku...ra... spuse o voce cunoscuta.
Incet, cu ranile grave ce ma dureau ma indrept inspre Sasuke luandu-l in brate. Stam imbratisati pentru cateva clipe, lacrimile mele curgand intruna.
- S...sakura..n...nu mai..plange. Eu....t....te.....i...iu...besc. Spuse brunetul inchizandu-si ochii pentru totdeauna.
- Si eu....te iubesc...pentru totdeauna. Dupa care iau un kunai ranindu-ma si mai tare.
Ochii mi se inchid si pentru ultima data o lacrima imi cade pe chip ducandu-ma pe cealalta lume.

Sfarsit....

Imi pare rau ca nu v-am putut anunta de data asta!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 13:22

reao...m-ai facut sa plang sad
vreau sezonul 2 mai repejor kiss
te-am dulcee de tot


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Asss10Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 00:50

Fic blocat din cauza inactivităţii. (29 Sept- 29 Noi)


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 6 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
 

Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-