Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ce parere aveti despre fic?
Destul de bun
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_lcap11%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Nu`mi place
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_lcap0%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Il ador <3
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_lcap50%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 50% [ 9 ]
E interesant
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_lcap39%Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_vote_rcap
 39% [ 7 ]
Total voturi : 18
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 15:52

k am ajuns desi nu am fost anuntat waiting ......:)) glumeam glumeam.......k Pikachu un next de sa ma dea pe spate macar atat sa faci pt ca nu mai anuntat=))....glumeam glumeam yeah



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 16:37

Tymyyy, scuzee ca nu te`am anuntat. Uite ca sa ma revansez, capitolul asta ti`l dedic tie si lui Irina, si desigur si celorlalti care imi citesc ficurl. Sper sa va placa tuturor nextul. Scuze daca am grbit actiune. M-am chinuit ore in sir sa fac sa nu o grabesc dar nu prea stiu ce a iesit, deci astept parerile voastre. Multumesc pentru comm`uri. See ya! kiss kiss kiss

Capitolul 4

Sasuke p.o.v

Deodata din bucatarie se aude un tipat. Cu toti sar alarmati si merg inspre acel loc sa vada ce se intampla. Acolo rozalia era intinsa pe jos, iar din pacate farfuria cu supa care trebuia sa fie a mea, era toata pe bluza fetei. Destul de amuzant deoarece toti incepem sa radem. Observ o urma de suparare pe chipul ei asa ca ma duc la ea sa o ajut sa se ridice, dar credeti ca asta am facut? Nooo…cum am pus piciorul pe gresia alba si rece, am alunecat cazand cu capul in poala vulpitei a carui nume nu il stiu inca. Ah….inca un gest pervers, dar ma rog…nu a fost intentionat.
- Sasuke, doar ce ai sosit si te dai la Sakura? zise Itachi care era intins pe jos de la cat radea.
- Ooii..Itachi, nu il ajuta pe fratitu sa isi faca sperante cu soramea. Zise si blondul ala…Deidara parca.

Deci….e fratele Sakurei. Si ca veni vorba ce nume frumos….Sakura.....parca facut ca sa fie al ei. Eh….lasand asta la oparte ma ridic incet iar privirea mea o intalneste pe a ei si simt cum inima incepe sa pulseze cat de tare poate parca vrand sa iasa din pieptul meu, iar obrajii mei capata o culoare rosiatica. Doamne….ce frumosi pot fi ochii ei. Verdele ca iarba cruda, asa de…..fermecatori. Oare ma indragostesc de ea??! Noo, in nici un caz, eu nu ma pot indragosti. Dar totusi….uff…ce sanse as avea cu ea, a…stai…mai e si fratisu. Da protector mai e si asta, ma intreb cum or fi parintii lor, si totusi Sakura nu e la fel ca el din cate vad. Revenind la scumpa mea roza….hhaa? Scumpa mea? Roza? Doamne, cred ca innebunesc, dar totusi simt ca inima mea vrea sa o aiba langa ea. Ma rog, gata, trebuie sa termin cu prostiile astea, nu sunt indragostit de ea, nici macar nu o cunosc. Oare ce e cu mine? Nu stiu, dar sper sa revin la normal cat de curand, pentru ca daca o sa continui asa o sa ajung la Spitalul 9, sau casa de nebuni, cine stie.

Scutur din cap revenind la normal, si vad ca Sakura era mai rosie decat un rac a fata. Ma uit putin in jur si toti aveau niste expresii de zici ca au vazut fantome sau s-a atins cineva de lucrurile lor. Imi intorc privirea inapoi inspre rozalie si mai jos…si….oh…no….(imi place asta dar totusi nu-I a buna) mana mea….pe sanul ei. Aww….mama, ce….ah, “amicul “meu cred ca ar sari pe ea in momentul asta.
- Ehh….baieti….pai….n..nu am facut-o intentionat (desii mi-a placut, wohoo, yeah baby). Zic eu afisand un zambet fortat, dar in gandul meu fiind altceva.

Sakura p.o.v

Oh no…nu cred ca a facut ce cred eu. Cum indrazneste sa imi puna mana pe sani. Doamne….tipul asta nu are de lucru, ei lasa ca o sa ii dau eu de lucru. Din cate simt, obrajii mei sunt mai rosii, parca ar fi luat foc, iar baietii, mai putin Itachi pe care il cam scapa rasul, se uita la mine si la Sasuke cam suparati, auci….mai ales scumpul meu Yahiko. Sincer, atunci cand privirea mea a intalnit-o pe a brunetului, am simtit un fior ce se plimba prin tot corpul meu, iar inima parca vrand sa o ia la goanna. Oare…il plac? Neah…e imposibil, eu il iubesc pe Yahiko, el e iubitul meu ( desii nu stie nimeni inafara de noi) si nu renunt la el pentru nimic in lume. Dar totusi, nu stiu de ce, sau cum, dar simteam cum corpul meu dorea sa il aiba pe Sasuke, cum buzele mele tanjesc dupa ale lui. Ahh…Sakura, termina cu aiurelile astea, TU il ai pe roscatul tau, iar Sasuke e doar un pervers fara minte ce se gandeste doar la…..eh stiti voi. Poate ca e adevarat, adica sigur ca e adevarat, pot sa jur ca Yahiko e de 1000 de ori mai bun ca si copia mai mica a lui Itachi. Uff…zau ca acum nu mai inteleg nimic, dar ma rog, o sa las asta acum. Nu e momentul sa ma gandesc la un pervers ca si brunetul ala.
Revenind la realitate, ii dau o palma lui Sasuke, el cerandu-si scuze. Wow…asta a fost ciudat, adica cineva ca el sa isi ceara scuze?! Sincer am vazut multi ca el dar nici unul nu si-a cerut scuze dupa ce a facut ce a facut Sasuke acum. Macar are putin…dar putin bun simt, si totusi sub atitudinea asta de bad boy pervert exista un baiat linistit si de treaba, cred asta…chiar cred.

Deeeeci, pana la urma s-a dovedit ca are putin cultura daca se poate numi asa. Ma ajuta sa ma ridic de jos, eu spunandu-le dragilor mei prieteni sa mearga inapoi la masa, macar sa ii tina companie brunetului mai mic, pana ce iau o alta farfurie in care pun supa mea speciala de taietei. Un deliciu, chiar ma pricep sa gatesc, doar am avut cea mai buna profesoara, si anume matusa Tsunade. E o femeie de vreo 50 de ani, care sincer arata de vreo 25-29 de ani, are parul blond prins mereu in doua codite si ochii caprui. Si sa nu mai zic de corp, e….chiar dezvoltat. Ea ma invatat sa gatesc pe cand mama si tata erau plecati in calatorii de afaceri. Mai nou mama e un designer de prima clasa, foarte celebra pentru creatiile ei, iar tata are cea mai mare firma de parfumuri din Japonia. Sunt foarte mandra de ei, si ma bucur ca sunt parintii mei.

Revenind la realitate ma duc si il servesc pe Sasuke dupa care o tulesc in camera mea sa ma schimb de haine. Imi iau un maieu alb cu un decolteu generos, niste pantaloni scurti de trening pana deasupra genunchilor de culoare gri, iar in picioare papucei mei pufosi de culoare albastra dupa care cobor jos.
Ma asez si eu la masa intre Yahiko si varul Nagato si ascult discutiile lor vesnice despre singurul subiect din mintea lor, pe langa masini, si acela fiind fetele.
- Aaa, chiar, tipa aia blonda pe care am vazut-o pe plaja in vacanta trecuta a fost chiar foarte fierbinte in costumul de baie pe care il purta….mama, era….”delicioasa”. Zise Yahiko.

Serios….nu pot sa cred, deci eu nu sunt destul de buna pentru el, ce sa zic….sa vedem daca exista alta fata care sa tina la el cum tin eu. Ma rog, treaba lui, pe mine una nu ma mai intereseaza ce face. Da stiu sunt geloasa, poate cam posesiva, dar ce sa fac….il iubesc, asta e.
- Verisoara, vrei sa mergem sa ne uitam la un film? Zise roscatul vazandu-ma plictisita.
- Sigur….oricum, decat sa stau si sa ascult povestile celorlalti despre tipele de pe plaja mai bine vad un film. Spun eu privindu-l dezamagita pe Yahiko, si accectuand cuvintele “tipele de pe plaja”.
Ies din camera privindu-l putin, si observ ca si el ma priveste. Waw….nici nu realizeaza ce a zis, of of…baietii astia. Ma cam doare inima, si nu-mi pot scoate din minte ceea ce a zis. Parca m-ar fi injunghiat cineva pe la spate. Doamne nu mai suport, sincer chiar nu mai suport. Ma intorc hotarata inapoi in camera dupa un moment de gandire unde erau baietii, adica doar cativa, aceia fiind Itachi, Deidara si Yahiko, fiindca Sasuke, Sasori, si Hidan se pare ca au mers la culcare.
- Baieti…uite….fratioare imi pare rau daca o sa te superi pe mine sau nu dar trebuie sa va zic ceva dupa ce spun alte lucruri. Zic eu hotarata, Nagato incurajandu-ma sa le spun.
- Pai….noi, te ascultam, deci? Care e problema? Sper ca nu ai facut-o cu cineva?! (daca golanul ala i-a facut ceva surorii mele, il fac chiftelute). Zise Deidara alarmat.
- Nuu, nu am facut-o..inca. Ma rog, inainte de asta, Yahiko…daca nu sunt destul de buna pentru tine atunci dute din nou pe plaja si caut-o pe blonda aia. Pe bune? Eu ce insemn pentru tine? Conteaza blonda aia mai mult ca mine? Oh….zau asa, daca vrei dute unde vezi cu ochii si fi cu orice ………. vrei. Asaaa….fratioare….sti tu…eu si Yahiko…ma rog, a fost, dar nu cred ca o sa mai fie, deci nu te enerva. Zic eu trista afisand in zambet fortat.

Nimeni nu mai spune nimic. Toti stau ca statuile si se uita la mine de parca ar fi vazut stafii. Auci….nu cred ca de bine, dar nu prea imi pasa, oricum o sa le treaca lor. Ma simt ciudat, parca timpul s-a oprit in loc, sau sunt eu cu mintea pe luna…orice ar fi nu conteaza, dar nu cred ca o sa ii las a mai zica ceva, cel putin nu vreau eu sa aud predicile lui Deidara. Ar trebui sa invete sa o lase mai usor cu protectia. Zici ca sunt printesa din Zimbabuwe…asta daca exista una in locul ala al carui nume e destul de complicat oarecum.
Si ca prin minune niciunul nu zic nimic, eu fugind sus unde trantesc usa in urma mea. Doamne….nu credeam ca o sa fie asa usor sa spun ce am pe inima. Totusi….ma simt ciudat iarasi, mi se rupe inima in doua. Nu ma pot abtine, si las lacrimile sa curga in voia sortii, risipindu-se pe podea. Sincer….tineam la el si inca tin, dar el…cum am putut crede ca el e altfel. Doamne cat de aiurita am fost, e doar un baiat, nimic mai mult. Oh, las-o balta, depinde de el ce face, eu nu ma bag in viata lui si sper ca nici el in a mea. Si pff…..cred ca am devenit cam sentimentalista, mama….de ce m-ai facut cu o latura sensibila???! Eh….ma rog, trebuie sa am si o latura mai delicata, inocenta, doar nu o sa fiu tot timpul dura, si ca de obicei rebela familiei. Cata bataie de cap i-am dat lui Deidara cand eram copii. Faceam fel si fel de nazbatii iar el alerga dupa mine ca sa nu patesc ceva. La gandurile astea un mic zambet imi apare pe chip.
Huh….din cate imi aud urechile cineva deschide usa si intra in camera mea. Era…….


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Black Mion in Mier 01 Aug 2012, 16:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 19:49

Ce nerusinati mai sunt baieti astia ., foarte >.<
Sa ii faca asta Sakurei , adika sa vrobeasca pana maine si raspoimanie de tipa blonda de la plaja care pare a fi Ino , dar intr-un loocal , disco , crastma , spatele blocului nu de fata cu ea , roscat afarisit:|
Si cat atat , mersi ca m-ai anuntat :* si sper sa o mai faci:*


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:22

a doua uau iubire il ador abea astept nextul deci e fenomenal scumpilic si cand il pui anuntama si pe mn


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 3
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:38

Il iubesc! Pune next cat mai repede, te rog! puppy eyes


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:44

In sfarsit mai trec si eu pe aici happy2
Blonda de pe plaja??? Tocmai atunci s-a gasit sa vorbeasca de nush ce blonda chiar in fata Sakurei dupa ce s-au mai si sarutat!!! Hai ca e prost rau!!! Dar macar Sakura si-a dat seama la timp ce fel de persoana e...
Acum are tot timpul din lume pentru Sasuke in love Sunt 99% sigura ca el va intra pe usa de la camera Sakurei, asa ca repejor cu nextul!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:55

Bine Yahiko o sa ia bataie biciuitor iar Sasuke intra in spital angry ....offf, baietii astia roll ...niste perversi incurabili lough .
Multumesc mult de anunt iubita kiss ,capitolul a fost prea tare, mai ales cu accidentele "nedorite" si "nefericite"ale lui Sasuke rolling on the floor
Oare cine intra in camera rozaliei? think
Cred ca Yahiko....sau nu Sasuke.
Ei astept pana la capitolul urmator ca sa vad cine este.
Sper sa il pui cat mai repede asa ca spor la idei si tastat kiss hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 21:08

Superrrr <3 .

Adoor .

Sa ma anunti cand pui next.

Poor Sakura :( .


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 16:44

deci asa te revansezi u prin a ma tine in suspans?:))) iti multumesc pt acest capitol plin de drama si dorim un next tare dorim? (multimea)>dorim! dorim! (eu) asa sa fie!!!



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 17:04

Atai linistit Tymy ca nu o sa va tin in suspans, ci dinpotriva chiar acum scriu nextul + un nou fic care ma bantuie inca de cand am inceput sa explorez revista unei colege la scoala:)))

Pai, in concluzie o sa pun nextul mai tarziu, si noul fic cu titlul "Dragoste toxica [+16]" il voi posta la inceputul vacantei pentru ca trebuie sa imi corectez unele note si sa fac cumva sa nu raman corigenta la fizica.

Si inca ceva: Voi lua o miiiica paua de la a scrie mai departe la acest fic pentru ca dupa cum vedeti am unele probleme cu scoala si nu pot sa le las balta. Sper sa ma intelegeti! Imi pare rau!
Va pwp, See ya!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Pikachuuuu ✚ loves you in Mier 06 Iun 2012, 23:34, editata de 1 ori
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 19:50

Hey scumpa ,
Am ajuns si eu pe aici .
Deci ce stiam deja baieti sunt nesimtiti , dar nu chiar toti doar 99% . Capitolul a fost minunat , multumesc de dedicatie .
Ca de obicei m-ai lasat in suspans dar nu conteaza . De data asta actiunea nu a fost grabita , cel putin pentru mine nu .
Iti multumesc de anunt si astept next .


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 21:55

Hey, am adus nextul. Imi pare rau ca a durat atat dar am avut de facut rezumatul a 2 lectii, plus tema la mate, plus un referat...pe care sincer nu l-am facut pentru ca nu am gasit informatii...si am pe constiita testul la fizica....si pana la urma sunt sigura ca o sa raman corigenta, iar mama o sa imi faca zeci si mii de crize, si dupa aceea...papa laptop, papa iesit pe afara, si papa televizor....si asa mai departe.

Hai ca nu va mai plictisesc, deci lectura placuta! Scuze daca am grabit actiunea si ca e cam scurt! Va kiss See ya!

Capitolul 5

Sakura p.o.v

Huh….din cate imi aud urechile cineva deschide usa si intra in camera mea. Era….Sasuke…ma intreb ce vrea la ora asta. Ca tot veni vorba cat e ceasul?? Pff….e doar 9, nu chiar asa de tarziu. Brunetul vrea sa ma intrebe ceva, dar se opreste cand vede cum lacrimile mele curg incontinuu risipindu-se pe podea. Da….cand am venit in camera m-am pus jos sprijinindu-mi spatele de pat. Dar sa lasam asta, imi sterg lacrimile si il intreb ce vrea, iar dupa un moment de ezitare imi spune.
- Uite…eu nu prea mai tin bine minte locurie de pe aici. Ai….vrea sa mergem maine prin oras, sa vedem imprejurimile? Intreaba el rosind putin.

Sincer, nici eu nu prea mai stiu locruile de pe aici si cred ca mi-ar prinde bine o plimbare. Imi sterg lacrimile ce incetu cu incetul incep sa se usuce pe chipul meu alb, si ii spun brunetului ca mi-ar placea sa merg cu el maine. Se pare ca e fericit deoarece afiseaza un zambet, in timp ce eu ma rog sa plece si sa plece, pentru ca vreau sa fiu singura. Dar desigur….rugaciunile mele sunt foarte ascultate. Din pacate Sasuke nu pleaca, ci ramane cu mine asezandu-se jos in fata mea.

Privirile noastre se intersecteaza, eu pierzandu-ma in ochii lui. Acei ochi negri ca mantia noptii, ca un abis….un labirint din care nu pot iesi, din care nu pot gasi ceea ce caut….dar ma intreb ce caut. Ma rog, simt inima pulsand tare pe ritm de tobe ceea ce e putin amuzant, iar prin stomacul meu parca ar zbura milioane de fluturi negasindu-si locul. In momentul asta simt nevoia sa imbratisez pe cineva, dar oare am pe cine? Fratele meu sigur e suparat pe mine, dar o sa ii treaca. Ooof….nu mai suport, si ca tot ma gandeam..asta e prima mea relatie. Da…pai cand eram in Seoul, parintii mei nu ma lasau sa am un iubit.

Dar acum sunt aici, si pentru o foarte scurta perioada de timp am experimentat cum e sa ai un iubit. Sincer….e….nu stiu, “relatia” asta a fost un esec total. Daca o sa ma mai gandesc la toate chestiile astea nu o sa mai zambesc niciodata, deci mai bine il las deoparte pentru totdeauna.

Revenind la brunetul ce statea in fata mea holbandu-se desigur la decolteul meu, isi muta privirea, privindu-ma din nou fix. Serios….zici ca e cazut din luna nu alta, dar ce tot vorbesc nici eu nu sunt mai buna sau mai cuminte, dar totusi stiu cand trebuie sa ma opresc. Doamne…observ cum chipurile noastre se apropie mai mult si mai mult ramanand doar cativa centimetri. Simt cum déjà sangele fierbe in mine, si daca se apropie si mai mult o sa fac infarct. Inima bate din ce in ce mai tare, si oricat m-as ruga sa nu se intample ce cred eu degeaba. De ce? Pentru ca s-a intamplat. Buzele lui fac cunostinta cu ale mele. Si ce buze dulci are. Brunetul imi prinde talia cu bratele imbratisandu-ma strans, eu incolacindu-mi mainile incepand sa ma joc cu parul lui de un negru destul de interesant. Ma chinui sa opresc ce se intampla dar corpul meu nu ma asculta. Ce imi faci Uciha?? Ce ai de gand? Sa te joci cu inima mea la fel ca si Yahiko? Nu inteleg, sau mai degraba nu vreau sa inteleg.

Pana la urma Sasuke rupe sarutul lasandu-ma sa respir, dupa care un moment de tacere se lasa in camera. Observ ca era rosu la fata, dar eu….eu eram mai rosie decat lava incinsa din vulcanii de prin Hawaii.

Sasuke p.o.v

Ce am facut??? Sasuke, baka ce vrei sa ii faci? Doamne...corpul meu a facut ce a simtit fara asa asculte ordinele mele. Ah…e doar placere. Stiu ca o sa se supere la urma pe mine dar ce sa fac, asta sunt si nu am cum sa schimb asta. Totusi cand am sarutat-o…..parca….parca eram doar noi doi, adica nimic si nimeni nu mai era inprejur…doar noi doi. Buzele acelea dulci si asa de moi…parca as fi mancat o bucatica de guimove ( bezea pufoaaasa ca un nor, ce creaza senzatia ca ai saruta pe cineva). E putin amuzanta chestia asta, dar imi place. “ Haaaa??! Sasuke, ce to vorbesti?? Tu….te-ai indragostit de fata asta?? Doar ce ai intalnit-o si déjà iti place de ea?” zise eul meu iritat din cate vad. Nu….adica are dreptate, doar ce am intalnit-o si déjà sa imi placa de ea, asta e imposibil. Ahhhh…..si cu toate astea, inima mea batea neincetat, mereu cand ma gandesc la ea ma simt trist ca nu e langa mine cu toate ca, e putin ciudat, dar camerele noastre sunt una langa alta. Lasand asta la oparte, nu stiu…..mai bine o las balta….ar trebui sa stau departe de ea. Daca fac asta atunci totul o sa revina la normal, si oricum nu se poate si chiar nu imi place de ea, e doar o fata, nimic altceva.
- Sakura uite…..eu….imi pare rau….

Astea au fost singurele cuvinte pe care I le-am spus, dupa care am iesit din camera ei asand-o singura. Nu stiu de ce dar ma….ma doare inima, parca mii de ace mi-o strapung facandu-ma sa sufar. Dar nu inteleg…de ce ma doare? Ce mi se intampla? De ce imi sta mereu gandul la ea? Atatea intrebari dar raspunsurile unde sunt?...cred ca ratacesc pe undeva prin spatiu sau au plecat in vacanta. Ma rog, as vrea sa stiu ce se intampla cu mine, si de ce cand sunt in preajma ei ma simt agitat, de ce corpul meu, inima, mintea…totul vrea sa o aiba pe ea. Buzele perfecte, ochii verzi ce te innebunesc, corpul de felina, inocenta, totul ma innebuneste, dar nu….nu pot sa accept ca sunt indragostit de ea, pe bune chiar nu se poate asta. Doamne…oare sunt sau nu….oare ce se va alege de destinul meu, ma intreb oare….

Yahiko p.o.v

Doamne….ce…..am fost un aiurit…dar nu vorbeam serios in privinta acelei blonde. Arata bine dar pentru mine Sakura e cea mai frumoasa. E vina mea….daca as fi tacut din gura totul ar fi fost bine. Urc scarile din marmura indreptandu-ma inspre camera rozaliei mele, cand observ ca micul Uciha iese fix din camera ei. Ma intreb ce facea el acolo. Daca i-a facut ceva jur ca o sa regrete ce m-a intalnit si s-a atins de Sakura. Mai astept putin apoi cu pasi mici merg tot inainte. Pun mana pe clanta, dar ceva ma retine si nu pot sa dechid usa. Renunt….renunt la ceea ce vroiam sa fac si ma sprijin de usa lasandu-ma in jos. Sincer….nu am vrut sa se intample acele lucruri, chiar tin la ea, dar…..totul s-a terminat…..totul e distrus….pur si simplu distrus….nu cred ca vrea sa ma mai vada vreodata…si totusi a fost doar o greseala, nimic altceva, dar pentru ea….ce o fi insemnand nu prea stiu, dar stiu ca insemna mult. Si totusi, oare chiar o iubesc? Oare chiar m-am indragostit de ea? Sau e doar o atractie pe moment. E destul de ciudat, dar chiar daca e doar o atracte temporara, o sa ramana mereu in inima mea, si voi tine mereu la ea, indifferent de alegerea pe care o va face. Mda…asta sunt eu, un sentimentalist, ce mai nou raneste persoana importanta la care tine. Ce-am facut sa merit soarta asta cruda?? Ce? Pe bune….as vrea sa stiu.

Deodata simt cum usa din spatele meu se deschide si……..


P.S: Capitol necorectat!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Black Mion in Mier 01 Aug 2012, 16:44, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 21:56

prima , edit dupa:>
Foarte frumos , fara gresesli , Sakura deschise usa si Yahiko care se spijinea de ea cazuse lough sau asa sper , cum vrei uh , mie doar nu imi palce ca grabesti lucrurile intre ei , ar trebui sa fie lent si dureros , etc ca o moarte pe alte cuvinte dar na , bye:*si meris ca m-ai anuntat ,


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 22:10

Se deschide siiiiiiii????????? Yahiko cade peste Sakura asa-i???? lough
Pune repejor nextul!!!!! Abia astept sa vad ce se va intampla si cum va decurge plimbarea de maine a lui Saku cu Sasuke.
Te-am pupat si spor la scris ♥️
Edit ( pentru ca st uituca) :
Deci ar fi dragut ca atunci cand ma anunti prin mesaj privat, sa pui si un link care sa ma duca direct la ficul tau, pentru ca sincer..... mi-e cam lene sa caut eu lough , dar doar daca nu e prea mare deranjul. Daca ar fi lumea plina de lenesi asa ca mine cred ca am muri cu totii de foame lough


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 22:28

BINE NU AM PREA MULTE DE ZIS DESPRE CAPITOLUL ASTA DECAT....
A FOST GENIAL kiss in love dance2
MI-A PLACUT MUUUUULT......MAI ALES SARUTUL DINTRE SASU SI SAKU cool
SI VREAU REPEDE REPEDE NEXTUL hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 10:41

Hey ,
Deci iti multumesc de anunt .
Acum ne intoarcem , capitolul a fost superb . Am murit dupa acel sarut , il iubesc . Sincer ne place roll . As vrea ca si Saku sa il iubeasca pe Sasu puppy eyes .
Dar tu decizi . Sa stai linistita greseli de tastare nu am vazut , dar ce-i drept nu le-am cautat .
Eu vreau next , doar asta mai spun . Next good job


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 19:46

Suppppppppper dupeeeeer <3 .

Next si te rog anunta-ma :* .


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 15:00

ooo pita(nu pizza ce paine cum ar veni sa stie toata lumea:)) )......oare ce o sa faca sakura cu yahiko?/:).....suspans iara:))



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 17:07

Neeeeeeext! Te rog anunta-ma cand pui continuarea.
Ja ne ! hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 18:27

scz ca apar acum dar vreau continuarea


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 19:54

Yaaaiiiii!!! Ce mai fic:>:>

Ador faptul ca Sakura are un frate:x I love it! [Eu mor de fratii mai mari, intotdeauna mi-am dorit sa am unul:>]
Asaaa:x Ma surprinde faptul ca Sasuke s-a indragostit atat de repede de Sakura. Wow, i said WOW! Desi e destul de dragut:>
Pai ce sa mai zic, sweetheart, doar sa aduci next.ul cat mai repede:>
Sunt chiar curioasa ce o sa se intample!:>



HanazawaRin:)



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 20:08



Buna Scumpo!

Uite-ma si pe mine, intarziata, ca de obicei, la fic-urile foarte frumoase!
Imi place mult ideea. Ai fi putut sa adaugi mai multa descriere dar nah, e bine si asa.
Ma bucur ca sunt toti intr-un grup, prieteni, si ca rozalia il are si pe Dei cu ea.
Oare va reusi sa-l schimde pe Sasuke in baiatul dragutz si iubitor? Hmm, vom afla!
Eu abia astept next-ul, si te rog dulke ca o prajiturica de ciocolata sa ma anunti si pe mine de el.
Acum iti dau un pupic si iti promit ca ne vedem la capitolul urmator!



     
 
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 23:04

Capitolul 6

Yahiko p.o.v

Deodata simt cum usa din spatele meu se deschide si… nu stiu cum se impiedica Sakura, incat eu ajung peste ea, chipurile noastre fiind doar la cativa centimetri distanta.poate ca acum e sansa sa fac ceva. Nu mai stau oe ganduri, si o sarut dulce, ea raspunzand. Pare cam ciudat, dar sunt sigur ca inca tine la mine, iar eu inca o iubesc, si n-as putea tari fara ea.

Sakura p.o.v

Pana la urma stand singura in camera ma cam plictisesc. Pana si predicile lui Deidara nu mai sunt chiar asa de plictisitoare. Deci….ma ridic de jos si deschid usa sa ies, dar ma impiedic de cineva si nu stiu cum ajunge deasupra mea. Imi deschid ochi, iar privirea mea intalneste o pereche de ochi de culoare lila ce exprimau tristete si vinovatie. Yahiko…ma intreb ce mai vrea…nu ii e de ajuns ca m-a face sa sufar intruna…chiar vrea sa imi distruga inima de tot. Sincer inc ail iubesc…nu pot nega lucrul asta, iar Sasuke…nu inseamna nimic pentru mine, absolut nimic, si oricum stiu ca el ma vrea pentru o noapte de distractie de care nu o sa aiba parte niciodata.

Revenind la present, simt cum buzele lui se lipesc de ale mele savurandu-le. Roscatul, imi musca buza inferioara, astfel eu lasandu-l sa imi exploreze gura in voie. Mainile luise jucau cu parul meu fara oprire, dupa care imi cuprinde corpul intr-o imbratisare. Cateva lacrimi se preling pe obrazul meu. El observandu-le rupe sarutul si se da jos de pe mine, sprijinindu-se de peretele din spatele lui.
- Sakura….uite…imi pare rau. Lucrurile acelea pe care le-am spus nu conteaza deloc.
Era doar o distractie. Pentru mine tu esti singura, cea mai frumoasa fata pe care o iubesc. Zise el, stergandu-si o mica lacrima ce isi facu aparitia pe chipul lui.
- Eu…nu stiu….te iubesc…dar….nu pot avea incredere ca nu o sa sufar. Vreau…..o dovada. O dovada ca tu chiar ti la mine cu adevarat. Nu e mult, si nici prea greu cred.
Spun eu privind in jos, privind cum lacrimile mele fac contact cu podeaua acoperita cu un covor crem cu modele de frunze negre

Of…nu stiu ce sa fac. Chiar nu stiu…mintea mea e in ceata, iar inima ma doare. Pur si simplu nu pot sa am incredere ca nu o sa ma mai faca sa sufar. Ma doare sufletul ca nu il pot avea langa mine, si totusi nu vreau sa mai sufar. Fratioare…ce ai face tu in locul meu?...ma intreb oare ce. Defapt..las-o bata, ce mai conteaza…maine cred ca ma voi intoarce in Seoul. De ce? Pentru ca nu am ce sa caut aici. Locul meu nu e aici….e acolo…in Coreea. Desigur ca mama o sa imi puna zeci de intrebari dar ce conteaza…poate asa o sa uit de el…de ce s-a intamplat….de tot…si o pot lua de la capat.

Da..maine, de dimineata o sa iau primul avion catre Coreea, Seoul si ma intorc acasa. Imi pare rau ca nu pot petrece mai mult timp cu Deidara….poate de sarbatori o sa vin aici o perioada de timp, sau cine stie.

Ma intreb daca e bine sa fac asta. Ce am de pierdut…doar prieteni vechi…care curand o sa ma dea uitarii. Atunci e hotarat..o sa sun o agentie sa imi reserve un bilet de drum iar maine voi pleca, deci ar trebui sa merg sa imi fac bagajele.

Ma ridic de pe podea si merg cobor in bucatarie unde mi-am lasat mobilul. Din cate vad Deidara e inca acolo, stand pe acelasi scaun neclintit. Trec indiferenta pe langa el, dar mana mea e prinsa de a lui oprindu-ma.
- De ce…spune-mi de ce? Puteai sa imi spui….cu ce am gresit? Nu e un baiat rau, mai ales cand vine vorba de fat ape care o iubeste. Crede-ma am vazut pe parcursul relatiilor lui ca e serios, si ar face orice pentru persoana iubita. Cu toate astea, nu sunt suparat ca ai fost cu el….ci pentru ca nu mi-ai spus. Mai sti…cand eram mici ne spuneam totul, doar eram si suntem frati….iar acum. Zise el privind in jos.
- Imi pare rau….imi pare rau pentru tot, si sper sa ma ierti….

Spun eu, dupa care imi iau telefonul si alerg sus, ignorandu-l pe Yahiko ce inca era acolo, si intru in camera trantind usa. Mii de lacrimi cad din ochii mei si ma prabusesc pe pat, intrebandu-ma fel si fel de chestii. De ce traiesc? Pentru ce traiesc? De ce mi se intampla mie asta? Mda…intrebari fara raspuns dupa cum vad.

Nu mai am puterea sa fac nimic, inima ma doare prea tare. Nici numarul de telefon de la agentia de voiaj ca sa imi rezerv un bilet, nimic. Nu pot face nimic. Simt cum ochii mei incetul cu incetul se inchid, iar somnul pune stapanire pe mine, ducandu-ma in lumea viselor, acolo unde totul e perfect.

Deidara p.o.v

De azi jur ca nu voi mai lasa pe nimeni sa-mi raneasca sora….

Yahiko p.o.v

Sakura….o sa iti dovedesc….o sa vezi ca te iubesc cu adevarat..si nu te voi face sa suferi….

Autor p.o.v

Oare va reusi Yahiko sa ii dovedeasca Sakurei ca o iubeste? Oare legatura dintre Deidara si Sakura se raceste? Ce se va intampla mai departe cu gasca de prieteni? Oare va avea Sasuke vreo sansa sa o aiba pe rozalie pentru o noapte de placere, sau se va duce la Karin si celelalte admiratoare ca sa isi satisfaca placerile? Cine cu cine va fi? Toate acestea le puteti afla numai aici in direct si sunt sigura ca si in reluare, la momentul, ora si secunda potrivita.

P.S: Capitol necorectat!




Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙



Ultima editare efectuata de catre Black Mion in Mier 01 Aug 2012, 16:46, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 23:06

prima ca de obicei , edit dupa:D
EDit:
Ai facut ca un film:))
Interesant , Yahiko daca o mai faci sa sufere pe Sakura sinucide-te si fii convins ca nu iti va duce absolut nimeni dorul
De unde stiu? Simplu pentru ca trebuie sa fie Sasuke sakura
Deci Sasuke fa bine si nu mai saliva dupa Sakura , doar indragosteste-te de ea !
COnculiza mea fiind urmataorea , capitolul superb nota 10 , mersi ca m-ai anuntat next:*


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy girls vs Pervert boys [+16]   Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 23:24

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! Imi place mult ideea! Abia astept sa-l continui pentru ca iar m-ai lasat in aer. happy2
Anunta-ma cand pui continuarea, te rog!
Ja ne! hi!


Sexy girls vs Pervert boys [+16] - Pagina 2 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
 

Sexy girls vs Pervert boys [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-