Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Immortals (+16) - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Immortals (+16) - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Immortals (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 19:17



CAP 20. GEMETE IN NOAPTE

SAKURA P.O.V.[/i]

- Esti pregatita?
- Sunt!, i-am raspuns mai hotarata ca oricand.
Ma privi nesigur , dar nu i-am mai dat timp de ragaz. M-am lipit imediat de el, obligandu-l sa se dea inapoi cu un pas.


SASUKE P.O.V.



Naiba m-a pus să-i răspund. Brusc, ca din senin, dacă înainte ne certam și ne jigneam, acum ne devoram unul pe altul. Gura ei era caldă, umedă, iar buzele sălbatice, dominante, moi; îi simțeam sângele pulsând și-i auzeam inima bătând peste pieptul meu, în timp ce-o îmbrânceam fără menajamente spre perete. Când spatele i se lipi de zid, am zâmbit drăcește și am decis că avea să afle cine era șeful. Ea tremură.
I-am atacat gura cu forța unui prădător. Lupta pentru dominație fu rapid câștigată, deși limba ei încă se încolăcea peste a mea, umedă, încăpățânată. Am zdrobit-o și mai aproape de mine, simțind căldura trupului ei prin materialul ce ne acoperea. Îi exploram gura fără nicio reținere, îi degustam buzele și esența dulce cu putere și o plăcere imensă. O simțeam topindu-se. M-am lins pe buze, în timp ce Sakura gâfâia puternic.

- Esti nebuna!, am concretizat zambind.
- ….dupa tine!, ranji.

Ne-am continuat distractia in pat, unde incet-incet am scapat de fiecare articol de imbracaminte mai putin lenjeria intima. Cu o miscare simpla am pus-o peste mine in genunchi ca sa o pot admira mai bine. Sakura intelesese si afisase o privire orgolioasa. Era frumoasă. Impulsivă, egoistă, mândră, foarte inteligentă, optimistă, plictisită, amuzantă, iresponsabilă, profundă… ciudată, anormală, nebună. Poate acesta era tiparul pe care îl căutam, mi-am spus pe jumătate în glumă, pe jumătate în serios. În ochii mei, era înnebunitor de nebună, pentru că era o nebunie pe care nu o înțelegeam.Fără să mă gândesc, am tras-o spre mine, strecurându-mi brațele pe sub trupul ei fierbinte. Vroia sa spuna ceva , dar am oprito cu proprile buze , aproape mușcându-i buzele de furie și dorință.

Ea reacționă imediat, cu aceeași încrâncenare; nu știu dacă ce împărțeam era un sărut, o luptă, sau o ceartă. Îi zdrobeam buzele, le jefuiam căldura, dulceața, le prindeam într-ale mele și le apăsam cu limba până când ea-și deschise gâfâind gura. Am lipit-o mai tare de mine. Sângele îi bubuia cu putere în vene, și inima de asemeni; îi exploram gura cu nerușinarea cuiva care știa că a învins, respingând atacurile limbii ei moi, umede, sărutând-o cu toată sălbăticia și pasiunea pe care o ținusem încătușată de o lună și ceva… Sânii ei tremurau sub sutienul dantelat, breteaua căzută trădând bătăile inimii ei și dorința ce-o umplea. I-am lins buza de jos înc-odată, și-apoi m-am tras deoparte, încă simțind gustul ei amețindu-mi simțurile.

I-am prins buza de jos și i-am mângâiat-o, ea răspunse instantaneu, și ne-am aruncat amândoi într-un ocean de senzații, cu capul înainte. Îi simțeam sânii strivindu-se de pieptul meu, și felul în care gâfâia. Îi frământam buzele cu sălbăticie, dorind-o intr-o nebunie. Gustam fiecare părticică din ea.

Îi simțeam mâinile mici deschizându-mi cămașa neagră cu rapiditatea fulgerului, apoi degetele subțiri peste umerii mei goi. Bluza ei vaporoasă zăcea sfâșiată undeva jos, și sutienul ei era strâns, negru cu o inchizatoare prea complicate. La naiba, ce mai sunt si cu sutienele astea? Îi sărutam ca un nebun gâtul, și umerii, coborând în jos, în timp ce ea gâfâia de plăcere.


SAKURA P.O.V.


Ochii i se măriră, și brațele i se încleștară mai tare în jurul meu. Sărutul lui sălbatic, brusc, nu mă luă prin surprindere; îl așteptam, de fapt, îl doream. Era prima dată când luase inițiativa fără ca eu să fac vreo aluzie la asta, și sentimentul de triumf îndulcea și mai mult momentul.

Îi simțeam mâna încâlcindu-mi-se adânc în păr, strângând cu putere, lipindu-mi fața de a lui. Își zdrobea brutal gura de a mea, cu dorință neînfrânată, despărțindu-mi buzele cu o foame nerăbdătoare. Am gemut.. Îl simțeam lingându-mi buza de, dezmierdându-mi adâncurile cu limba subțire, pricepută. Îi răspundeam frenetic la sărut, trăgându-l mai aproape; corpul elastic, de felină mă domina cu aceeași influență bolnavă, iar părul îi era delicios de moale, înșelător.

De data asta, nu se opri repede, neașteptat, ca întotdeauna. Acceptă un dans ușor între gurile noastre, o explorare reciprocă, pe când eu simțeam că-mi pierd capul din ce în ce mai tare. Avea o esență înțepătoare, rece, pasională, de mii de ori mai bună decât mă așteptam, pentru că amândoi capitulasem. I-am mușcat buza de jos, și el gâfâi
Respiram greu, ardeam. Palpitam sub trupul lui greu, care isi facea loc in mine. Îmi îndepărtă părul de pe față și-și lipi fruntea fierbinte de a mea.

Am închis ochii. Mi-era imposibil să explic ce simțeam… Oricât mă străduiam, nu-mi puteam imagina viitorul. Prezentul era tot ce conta. Aș fi vrut să nu mai plece niciodată, să stăm așa pe veșnicie.

Tot ce conta cu adevărat în acel moment era doar prezența lui. Existența lui.. Eram mulțumită, întreagă. Si foarte fericita. Nu aveam cu ce să compar sentimentul ce mă stăpânea. O nevoie îndeplinită, o carie care mă mâncase pe dinăuntru de când mă știam și care lângă el se vindeca.

Sasuke mă elibera de rațiune. Lângă el nu căutam sensuri, lângă el vedeam lucrurile clar și etic. El era ființa care contrazicea orice tipar sau regulă, era echilibrul într-o lume pe care aveam nevoie s-o înțeleg; era un monstru mai plin de înțelesuri și întrebări decât oricine. Cel mai mult uram că-l înțelegeam. Cel mai mult uram că-l iubeam. Era cea mai mare crimă pe care putusem s-o îndeplinesc, ceva ce nu puteam plăti nici în un milion de ani în iad. Era totusi o crima dulce, ceva ce nu face rau nimanui.

Scuzati-,ma pentru acest capitol scurt , dar am simtit nevoia sa fie numai cu scena de dragoste intre cei doi. happy
Spuneti-va parerea please:)


Immortals (+16) - Pagina 7 107upsi


Ultima editare efectuata de catre KitKat in Mier 29 Aug 2012, 19:50, editata de 2 ori
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 19:39

Hellow my darling,

ce frumos este acest capitol unul foarte extrem. Imi place extrem de mult momentul de maxima dragoste dintre cei doi amorezati.

Dar, exista un dar. Am o intrebare, in capitol am citit o faza care m-a nedumerit: "în timp ce Jennifer gâfâia puternic", cine este Jennifer? Te rog sa-mi raspunzi cat mai repede la intrebare pentru ca nu inteleg. Adica ai confundat nume sau ceva de genu?

Ei bine inca o data un next senzational, de milioane.

Ale chan te pupaceste dulce kiss si te a hug !

P.S.: Te rog frumos cu o ciresica in varf sa aduci nextul mai repede la: Ce Inseamna Psihologie.



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Immortals (+16) - Pagina 7 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 19:55

hei.
Mda , scuze pentru aceasta confuzie. hmm...?!
Chestia este ca la acest capitol de 'amor' m-a ajutat si draga mea verisoara Jennifer, care este americanca insa stie perfect romaneste si probabil de aceea m-am incurcat. :>.<:
Imi pare foarte rau faptul ca te-a indus ineroare acest lucru
Se poate observa ca am scris si cu diacritice din cauza ei .
Cica : Ar trebui sa scrii in romaneste, cu diacritice biciuitor
PS: In legatura cu CIP, acum lucrez la el, o sa-l postez azi ;;) kiss



Immortals (+16) - Pagina 7 107upsi
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 19:59

Da ai dreptate,

ai scris cu diacritice. Doamne Dumnezeule de abia acum am observat. Scuza-mi spiritul de observatie, insa este cam slab in momentele acestea deoarece astept sa ma uit la Bleach.

Iti multumesc foarte mult pentru ca ai "raspuns" la intrebare. Sa o tii tot asa pentru ca avansezi destul de repede. Ce ma bucur ca postezi astazi capitolul la: Ce Inseamna Psihologie. Scuza-ma dar capitolul urmator am uitat sa-ti multumesc ca m-ai anuntat de next. S-o faci incontinuare.

Te kiss si te a hug din inimioara!



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Immortals (+16) - Pagina 7 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 20:42

deci mi-a placut capitolul la nebunie
deci abia astept capitolul urmator draga mea
te-am pupacidulce si spor la scris, sa vii cat mai repejor cu nextul :Pls:


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 22:16

Hey hey
Acest capitol mi-a placut la nebunie.
In sfarsit cei doi protagonisti si-au dat drumul sentimentelor ce zaceau in adancul sufletului.
Mersi ca m-ai anuntat si sper sa o faci si data viitoare!!





Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Immortals (+16) - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 18:53

pfoaaaa.....buna in primul rand,

ok iti ador ficurile , ambele
acest capitol a fopst superb ,
ai un talent uimitor ,
doamne imi plac toate creatiile tale ,
poti spune ca sunt fana ta
sper sa ma anunti de continuare
pentru ca o astept cu nerabdare
crisu te pupaceste


Immortals (+16) - Pagina 7 S6he8w
Immortals (+16) - Pagina 7 Npi5xg
Immortals (+16) - Pagina 7 2myt0zq




Immortals (+16) - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 14:21

Wow wow wow. Immortals (+16) - Pagina 7 1733309228 Immortals (+16) - Pagina 7 962758

Mamaaaaaa ce mi`a placut. Immortals (+16) - Pagina 7 2573201749

Uff.. in sfarsit !!

IN SFARSIT !


Deabea asteptam un capitol ca asta. Super tare. Mi`a placut mult de tot.

Exact cum mi`l imaginam, superb.

Ai scris foarte frumos, mi`am imaginat totul in timp ce citeam Immortals (+16) - Pagina 7 273918 Si a fost o senzatie al naibi de buna =)))))) Immortals (+16) - Pagina 7 962758

Perversitatea mea... e multumita. =))))) Immortals (+16) - Pagina 7 947835 Spun tampenii, dar e adevarat. Immortals (+16) - Pagina 7 947835

Foarte frumos capitolul. Il astept cu nerabdare pe urmatorul. Immortals (+16) - Pagina 7 2573201749

Nu uita de Pm, te rog.

See ya.


Immortals (+16) - Pagina 7 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 09:59

pffff , scuza-ti intarzierea :((
Spor la citit in love
Meli&Co

FERICIRE TURMENTATA

SAKURA P.O.V.

* * *


Ochii incep sa mi se intre-deschida, insa cad prada somnului imediat. Afara ploua , tuna si fulgera , incaperea fiind din cand in cand luminata de catre un fulger singuratic, al carui ecou era tunetul ce se auzea cateva secunde mai tarziu. Eram cu fata la perete, negrul find culoare predominanta. Eram stransa la pieptul cuiva, simtindu-I respiratia inceata si dulceaga in ceafa. Mi-am intors corpul de pe o parte pe alta si am dat peste brunetul meu frumos care dormea dus. Ii admiram fata perfecta , mandria facandu-si loc in inima mea acum ca el ESTE al meu si eu sunt a lui. L-am pupat pe frunte , el crispandu-se putin si murmurand incet: ‘ Sakura…’. Am zambit la auzul numelui meu. Ma viseaza. M-am cuibarit mai adanc la pieptul lui , ascultandu-I inima care batea constant .

I-am sarutat pieptul inhalandu-I mirosul. Mi-am dat usor ochii peste cap de placere. Mirosul lui…Geamul era intre-deschis , lasand loc stropilor mari si reci in casa. Am oftat dezgustata la gandul ca trebuie sa plec din coltul acesta de rai pentru a inchide geamul. I-am desfacut incet si bland mainile din jurul meu si m-am indreptat catre geam. Am simtit un fel de haina pe mine si am constatat ca dupa miros, trebuie sa fie a lui Sasuke. Probabil ca m-a imbracat cu ea aseara , dupa ce…Mi-am alungat gandul asta din cap, rosiind putin. Cu pasi lenti si inceti ca sa nu-l trezesc din a lui somn , m-am indreptat catre geam. O briza de aer rece a intrat prin spatial deschis , invaluindu-ma si revigorandu-ma. Fata mea transpirata era acum netezita si zambitoare. Experimentam un sentiment nemai-avut.

O fericire , dar nu o fericire obisnuita. Ceva ce nu poti simtii mereu. O fericire acompaniata de sentimentul de intregire pe care-l ai atunci cand aflii ca persoana iubita te iubeste si ea la randul ei. Mi-am intors inca o data capul la iubitul meu , exact cand un fulger ii lumina si lui fata. Imi venea sa topai de fericire ,ca am asa un baiat langa mine, dar m-am abtinut. Stiam ca Sasuke mereu e morocanos si lipsit de orice vlaga cand se trezeste . Atitudinea aia atat de aroganta pe care n-as da-o pentru nimic in lume, am chicotit zgomotos. Speriata , mi-am intors fata din nou catre Sasuke, sperand ca nu l-am trezit. El se foi pe cearceaf si se intoarse cu spatele la mine, bolorosind numai cateva cuvinte. N-ar fi prima data cand vorbeste in somn. Mi-am oprit cu greu un pufnet cand mi-am adus aminte de cateva mici ‘incidente’ ale lui. Spune cele mai caudate chestii cand doa…

- Mnu Saku, nu vreau spanaac…, marai el.

Imi venea sa izbugnesc in ras la auzul cuvintelor, dar din nou , m-am abtinut. Spanac? Ce minte intortocheata si pline de legume are Sasuke al meu. Am zambit. M-am pozitionat cu coatele pe pervaz , gandindu-ma la cat de repede a trecut timpul. Azi se implinesc exact 3 luni de la ziua mea. De la ziua cand i-am auzit numele belstematului de Madara si cand l-am bazut ultima oara pe paduchiosul de Deidara. Tsk! Si Sasuke inca nu stie adevarul despre mine si Madara. Si brrr,nu trebuie sa afle , altfel ar turba de furie ca nu i-am zis. Incepeam sa ma intristez din ce in ce mai mult , gandindu-ma la acel scarbos adevar.

De ce au trebuit sa-mi zica? De ce? De ce nu au putut parintii mei sa ma scuteasca de acelele cuvinte? Aceste de ce-uti, aceste insuportabile de ce-uri… Mi-am lasat capul sa cada in maini, fiind strivita , la propriu, de greutatea eco-urilor din trecut. Eu care credeam ca le-am ingropat adanc si ca nimic nu o sa-mi mai poata aduce aminte de el. Am dat din cap si am decis ca este timpul sa ma bag si eu in pat. Afara incepe sa se faca ziua si daca Sasuke se va trezi si nu o sa ma vada langa el, ma va certa. In ultimul timp a devenit foarte posesiv , dar presupun ca dragostea e mai incitanta cu o doza de posesivitate in ea.

M-am uitat rapid la ceas inainte sa cad in patul moale : 5.20 . M-am bagat sub plapuma groaie , lasandu-mi numai nasul afara. Sasuke va avea o surpriza haioasa dimineata cand ma va vedea in ce postura dorm. In mai putin de un minut, caldura ma invalui si-mi dadu un confort molesitor.

- Hmm, am suspinat.

Insa confortul fu repede spulberat de greata. M-am ridicat repede din pat , nemai pasandu-mi de Sasuke si am luat-o in fuga spre baie. Becul nu l-am mai aprins. Sincer, chiar nu vroiam sa-mi vad voma. M-am pus in genunchi in fata toaletei si am dat afara toata cina preparata de Sasuke afara. Asta se intampla cand lasi un baiat sa gateasca. Imi dau ainele jos si ma bag la un dus caldut. Ce am vazut in oglinda insa, m-a facut aproape sa-mi pierd echilibrul. Sanii mei s-au facut de 2 ori mai mari.

I-am pipait si mi i-am masurat din ochi . sunt, cel putin, mult mai tari. Fata mea nu mai avea acea stralucire de ceva vreme, iar ochii negri si patrunzatori si-au pierdut din culoare. Acum sunt stersi si par ratacitori. M-am dezbracat de tot , ca sa-mi gasesc tot mai multe defecte. M-AM INGRASAT! Am facut burtica!, mi-am spus ingrozita. Am iesit tacuta din baie , numai ca sa ametesc din nou. Un gand fugar m-a facut sa ma opresc si sa fac ochii mari.

- Daca..?!, m-am intrebat in soapta, sperand ca raspunsul intrebarii sa-l aflu cat mai repede. Am tras cu ochiul in camera lui Sasuke , camera noastra de ceva vreme, pentru ca de mult nu am mai dormit in patul meu si asta cred ca spune ceva. El dormea adanc , nestingherit de escapada mea. De data asta ii vedeam toata fata din cauza luminii soarelui ce umpluse camera.

M-am decis sa merg pana la…farmacia de dupa colt pana sa se trezeasca el ca sa nu fiu nevoita sa-i dau explicatii. M-am imbracat cu hainele obisnuite si m-am incalcat cu sandalele ninja. Am iesit fricoasa din casa, ca si cum pericolul m-ar fi pandit la fiecare pas si sincer..asa ma si simteam. Speriata , pierduta si infricosata. Daca..?! Dacaaa..?!, ma tot intrebam. Inainte sa intru in farmacie , m-am transformat in alta fat ape care am vazut-o adineauri pe strada. Totusi , sunt o Uchiha. Nu pot sa intru ca toata lumea si sa cer ACEL CEVA. M-am transformat si nesigura pe mine am intrat in farmacie. Cateva persoane cautau siropuri cateva rafturi in dreapta , iar vanzatoarea, o doamna batrana ,cu parul carunt prins in coc statea zambitoare la tejghea. La fel ca ea , am afisat un zambet fals si m-am indreptat catre batrana. Ajunsa acolo , am intrebat-o balbaindu-ma:

- A-aveti…Aveti un test de…sarcina?

Dansa facu ochii mari si nezicand vreun cuvant , a intrat intr-o camera intunecoasa. Cateva clipe mai tarziu a iesit cu o cutie de dimensiunii medii ,intr-una din maini. Am platit-o multumindu-I simplu si am iesit in fuga afara. Saraca batrana, credea ca sunt vreo adolescenta hormonala iesita de sub control. Trecand coltul , m-am schimbat la loc si m-am uitat cu scarba la blestemata cutie. am intrat in casa lui Sasuke , dar nu am avut puterea sa ma duc in camera lui si sa ma uit la el , asa ca am luat-o direct catre baie sa fac testul. Am citit prospectul si am facut in exactitate tot ce a trebuit. M-am lasat sa cad pe peretele rece al baii in asteptarea rezultatului. Sa vedem daca acele bulinute se vor inrosi.

Au trecut 5 , 10 minute si inca nimic. Pe prospect scria minim 15 minute. M-ai am de asteptat. M-am ghemuit , dorindu-mi sa ma fac mica , mica de tot , pana cand…aparatul bipui. Am sarit ca arsa catre el si l-am luat in mana. Vazand rezultatul , am ingalbenit. Nu stiam cum sa ma simt. Usurata ca insfarsit am aflat ceva , sau ingrijorata de ceea ce am sa fac mai departe? In orice caz , trebuie sa ma consult cu Sasuke. Ies din baie si intru in camera lui, numai pentru a-l vedea la bustul gol , incheindu-se la pantaloni. Am stat si l-am admirat ca ‘adolescenta plina de hormoni’ ce sunt si apoi mi-am dres vocea. Si-a ridicat automat capul catre mine , vazandu-I chipul lipsit de griji . Am zambit prefacut . Era timpul sa-i spun rezultatul testului. Mi-am adunat toata puterea de care am nevoie si m-am uitat fix in ochii lui. Isi lasa mainile pe langa corp si , ingrijorat, se rezema de tocul usii , asteptand vestea de care n-avea habar.

- Sasuke…, am gamut, ducandu-mi mana la burta.




Immortals (+16) - Pagina 7 107upsi
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 10:26

doamne what?lol! nu-mi vine sa cred in love insfarsit va aparea un bebe in clanul uchiha in love in love sau poate nu ? aceasta-i intrebarea lough si rugamintea e sa aduci next-ul cat mai curand puppy eyes puppy eyes


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mImmortals (+16) - Pagina 7 Yvf
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 12:44

Hey hey
Oh haide cum poti sa faci asta....
Ne lasi sa asteptam pana data viitoare?? waiting
Suspansul asta e cel mai mare dusman al meu...
Te rog din tot sufletul sa aduci cat mai repede urmatorul capitol.
Ma intreb ce reactie o aiba Sasuke dupa aflarea vestii ca Sakura e insarcinata,sau cel putin asa cred eu happy2
Mersi ca m-ai anuntat!!
Spor la scris!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 12:54

Buna imi place foarte mult ficul kiss , iar capitoll aceasta minuat si foarte frumos nr1 , iarta-ma ca nu am dat mai devreme com. nervi! Sper sa ma anunti si pe mine cand pui nextu. thank you


Puteti trece si pe la ficu meu: Voi pierdeti, iar noi castigam ?(+16)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 13:22

Buna *hug*
Imi pare rau ca nu am trecut asa tarziu cu un com ><
Este interesant *hmm*
Au facut-o :x De multe orii :x Uii ce fericita sunt :x
Un bebe? o.O Odadadaaa :x
Sper ca Sas'ke sa-l vrea, altfel in bat. Valabil si pentru Sakura :>
Vreau next-ul repede!!!
Spor la scris si multa imaginatie! :*
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 17:03

mi-a placut capitolul la nebunie
acum sa vedem ce o sa zica sasuke , sper ca o sa-l vrea
te-am pupacit spor la scris happy


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 18:25

Hello. Immortals (+16) - Pagina 7 78717

Waw. Pai la asta chiar nu ma asteptam Immortals (+16) - Pagina 7 947835

Interesant capitol. Chiar mi`a placut ca ai scris asa, din perspectiva Sakurei si fiecare miscare pe care o face, fiecare moment.

Nu stiu daca am mai zis, probabil ca da, ai niste idei minunate.

Mersi, din nou, pentru Pm.
Ca de obicei, pentru ca a devenit un obicei, un capitol superb.

Succes in continuare. Immortals (+16) - Pagina 7 78717


Immortals (+16) - Pagina 7 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 22:59

Hellow my dear,

vreau să îţi împărtăşec că acest fic este fenomenul, şi hm think deja însărcinată, rar dar adevărat este că întâlneţti şi femei din acestea care se lasă "grele" chiar din prima noapte. Păi ce pot spune ? Firar al dracul*i să-l ia de suspans. Ei bine aştept cu nerăbdare nextul, ca să descopăr reacţia lui Sasuke. Parcă deja anticipez: "Ce ? Deja ? Un copil, tu chiar vorbeşti serios ?". Ei bine capitolul a fost în aşa fel încât să nu am ce comenta !

Îţi mulţumesc enorm de mult că te-ai deranjat să mă anunţi !

Ale chan te pupăceşte dulce de tot, ca şi o savarină kiss şi te a hug călduros, din inimioară !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Immortals (+16) - Pagina 7 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Immortals (+16) - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 21:32

buna ,

am juns si eu pe aici cu multe dar multe intrzieri,
chestia este ca am reusit sa il fac cat de cat , si vor mai fii probleme ,
imi place foarte mult ,
iti iubesc ficul si sper sa ma anunti de continuare
te pupacesc si nu spune ca am fost pe aici ...


P.S : SUNT CU OCHII PE VOI


Immortals (+16) - Pagina 7 S6he8w
Immortals (+16) - Pagina 7 Npi5xg
Immortals (+16) - Pagina 7 2myt0zq




Immortals (+16) - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 13:39

Yey, cap, 22 is here. I know, i know. Late!
Meli&Co


[i]CAP 22. NU MAI STIM CE CREDEM

SAKURA P.O.V.


- Sasuke ....., am gemut , ducandu-mi mana la burta.

Mă privea întrebator cu sprâncenele perfect arcuite. Cum i-aș putea da vestea asta? Fața lui devenise inexpresivă când s-a decis să facă un pas către mine. Am rămas stană de piatră și cu mâna la burtă. Secundele treceau fără să le ia nimeni în calcul. Mi-am ridicat privirea din pamant si am facut inca un pas catre el. Distanta dintre noi era aproximativ un metru , am cugetat pierduta in ganduri. Pentru a 200 oara , M-am intrebat cum s-a intamplat asta? Adevarul e ca , si nu-mi place sa recunosc, nu ne-am prea protejat. Ce vorbesc? Nu ne-am protejat deloc. I-am cautat ochii ,timida si infricosata , sperand sa nu gasesc mai tarziu gheata in ei. Era timpul. Nu mai puteam amana momentul. Mi-am deschis gura si cuvintele au iesit balbaite :

- S-sunt insarcinata, m-am descarcat dintr-o rasuflare.

Mi-am inchis ochii, deconectandu-ma de realitate pentru un minut sau mai putin. Linistea domnea in camera , timp in care Sasuke ,vrand sa ma grabeasca sa spun ce vroiam sa spun , a ramas cu gura pe jumatate cascata. Cand mi-am deschis ochii , Sasuke déjà cazuse in genunchi la picioarele mele si-si puse ambele maini pe burta mea. Ii studiam linile fetei , care incet-incet alcatuiau o expresie fericita, uimita, bucuroasa. Isi lipise urechea de burta mea , insa un junghi de durere ma facu sa ma crispez. Sasuke sari ca ars in spate , cazand in fund. Se uita prostit la mine si spuse:

- L-lam simtit , zise el timid, dar totodata bucuros ca un copil de 5 ani. Mai vreau o data, continua el cu zambetul pe buze , apropiindu-se de mine si uitandu-se la burta mea de parca ar fi ceva de mancat.

Prostita , ma uitam la el cu ochii cat cepele, intrebandu-ma daca tot ce vad e real . Mi-am infiltrat mainile in parul lui des si moale si l-am fortat sa se uite la mine. Insa cat de tare as trage de el , nimeni si nimic nu parea sa-l atraga pe Sasuke , care in continuare arata de parca ar fi venit de pe alta lume. M-am lasat si eu in genunchi , privindu-l adnac in ochi si tot ce am gasit a fost un zambet si ochii largi deschisi. Banuiesc ca pentru Sasuke, acest dar care ne-a fost dat , reprezinta ceva mult mai mult. Reprezinta invierea clanului Uchiha. Ma prinse intr-o imbratisare stransa , insa protectoare. Mainile lui ma inconjurau atat de incet , incat mi se parea ca m-am transformat in portelan.

- Sunt in doua luni, i-am soptit la ureche.

Nu mai respira si-mi luase fata in maini. Ma saruta pe frunte, apoi pe obraz, pe nas , pe barbie si apoi sfarsii cu un sarut suav si scurt pe buze. Fiind in poala lui si atat de lipita de el, m-am decis sa ma relaxes, ascultandu-I bataile ritmacite ale inimii sale, insa el ma oprii si ma ruga sa i-l arat. Pentru o secunda , m-am intrebat la ce se refera. Am exclamat un mic entuziastic: ‘ Oh’ si apoi am izbucnit intr-un ras cu lacrimi. Se bosumfla si-si dase ichii peste cap de fiecare data cand ma uitam la el, ceea ce imi provoca alt val de rasete. Pana la urma i-am respectat dorinta si m-am deschis la jacheta. Atent, imi papai fiecare particica a burtii si exclama de bucurie cand simti o miscare , cat se poate de mica. 1 ora , 2 ore au trecut si el continua sa se holbeze fara sfarsit la burta mea. M-am asezat cat mai confortabil si-l priveam intruna. Nu ma puteam satura. Acea privira inocenta, atat de inocenta , atintita asupra singurului lucru care m-ai avea sens pentru el. Niciodata nu l-am mai vazut asa. Intr-o clipa de rationament , si-a atintit privirea asupra ceasului de pe noptiera si a oftat lung.

- O sa ma joc cu tine mai tarziu, micutule!, spuse gadilindu-ma. Acum tati are de lucru, spuse luandu-ma in brate si pupandu-ma pe frunte. Sa ai grija de mami si sa n-o lasi sa se oboseasca prea mult . Vreau sa fii sanatos ca tati cand esti mare.

Auzindu-i sincera confesiune , nu mi-am putut stapani lacrimile de bucurie care navaleau in hohote. Sasuke se pserie si ma intreba alarmat ce am patit , sau daca ma doare ceva.
- Numai vazandu-te pe tine....ASA ma face sa plang de bucurie. Credeam ca, credeam c..

- ...ca nu il vreau, continua grav Sasuke. Sakura, cum ai putut gandi asa ceva? Nu ma cunosti? Un copil este tot ce cer eu de la univers. Acum, dorinta imi este indeplinita si nu am destule cuvinte sa-i multumesc lui Dumnezeu si tie , ca ai facut lucrul asta posibil.

Simteam ca voi izbugni in lacrimi , gandindu-ma la cuvintele lui ,insa,brusc, mi-am deschis ochii si m-am uitat ironica la el. Privirea mea il facu pe Sasuke sa se opreasca si sa se uite la fel.
- Ce?
Mi-am adancit privirea si mi-am ridicat o spranceana, sperand sa-I dau de inteles ce m-a deranjat.
- Ce te face sa crezi ca vom avea un ‘micut’? De ce nu o ‘micuta’?

Sasuke ofta enervate si-si dase ochii peste cap, revenind la fata lui smechera. Imi raspunse calm, deschizandu-si incet ochii:
- Pur si simplu simt…Venise si ma sarutase de ramas-bun si continua: Sa nu te obosesti. Nu vreau sa vi se intample ceva. Cat timp ai fost plecata, am primit un mesaj. Se pare ca in ultimul timp , Akatsuki si-a desfasurat cateva activitati…suspecte. Sasuke se incrunta.

Iesise din camera si-I auzisem pasii alerti pe scari. M-am intins pe pat si m-am relaxat. Ce zi… Aflu ca sunt insarcinata si , pe langa asta, aflu ca blestematul de Madara a inceput sa se miste. Scarsesc din dinti , urmata de un chiorait de mate. Numai atunci mi-am dat seama cat de foame mi-e. Vreau ,vreau ramen! Iau telefonul de pe noptiera si formez numarul lui Saori. Ea imi poate aduce ce vreau.
- Alo? , raspunse o voce somnoroasa de baiat.
- Sasori?! strig cu rasflarea taiata. Ce cauti acasa la Saori. Unde e?

Fiind clar prins intre ciocan si nicovala, incerca sa-mi indruge o scuza, insa nu sunt asa de proasta. Am oftat si l-am rugat sa mi-o dea pe Saori. Gemuse rusinat si cu jumatate de gura se scuza fata de Saori.
- Da! tipa Saori enervata.
- Sunt eu..Sakura, am soptit speriata.

- Aa...tu esti.. Scuze pentru inainte, numai ca Sasori era prea obosit sa plece acasa si...
Am interupt-o imediat si am asigurat-o ca nu trebuie sa-mi dea mie explicatii, adaugand cu o nota de perversitate : ‘ Sper ca Sasori sa nu mai fie atat de obosit, incat sa nu poata pleca acasa’ . Puteam sa jur ca Saori rosise:
- D-de ce m-ai sunat, se balbai

- Vreau sa-ti destainuiesc ceva , asa ca misca-ti fundul la mine. Oh..si.. spune-I lui Sasori ca va primi un masaj de la mine daca il doare….am ras malefica.
- SAKURAAA…se planse Saori. Vin imediat. Ai nevoie de ceva?
- RAMEN! Neaparat ramen.

I-am inchis telefonul. Pasul uramtor era sa ma gandesc cum i-as putea spune ca o sa am un copil cu Sasuke. Cred ca ar reactiona ..cum reactioneaza de obicei. Sare in sus de bucurie si s-ar gandi ce haine, nume , etcetera, sa primeasca bebe-ul. Nu m-as supara chiar deloc. M-ar scuti de o grija si de timp. Tac pentru o secunda si apoi imi dau una peste frunte. Doamne Sakura, cum poti gandi asa? E copilul tau! Responsabilitatea ta! Imi schimb pozitia pe burta si-mi afund capul in perna lui Sasuke. Nu sunt pregatita pentru o responsabilitate asa de mare, i-am raspuns unui gand trecator. Il vreau, insa daca gresesc ceva? Daca pateste ceva si va fi vina mea? Mama nu a ajuns sa-mi spuna ce sa fac in situatiile astea, mi-am spus amar. Am nevoie de ea. Bebe-ul se misca din nou, provocandu-mi inca un junghi de durere. Adevarul este ca nu ma doare. Ma doare, dar este o altfel de durere. Imi place sa ma doara asa. Ma dau cu capul de perina. Am ajuns sa fiu si masochista?

Usa se deschise, iar un miros innebunitor de ramen invada camera.


Am o intrebare pentru voi dap !
Cum i-ati descrie voi pe Sakura si Sasuke ala Immortals?
Care e caracterul lor, dupa voi?
Am nevoie sa stiu. E critic pentru Fan-fic . kiss


Immortals (+16) - Pagina 7 107upsi
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 13:58

draga mea imi place la nebunie capitolul
il ador kiss
sincer la intrebarea aceea nu stiu ce sa zic...
chiar nu-mi vine nici o idee
la a doua intrebare caracacterul sakurei ar fi cam la fel ca sasuke nepasatoare, in unele cazuri, rece cateodata si cam atat
astept nextul cat mai repede
te-am pupat dulce kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 14:05

CE NAROADA...SUNT EU.....:(((( DE CE TOCMAI ACUM M-AM PUS EU SA LAS COM SHI NU MAI DEVREME....:((( CE .....SUNT OF OF OF...REVENIND LA FIC..
Mie chiar imi plac ficurile astea unde e inclus si Akatsuki :)))..crede-ma ca eu de mult ti-l citesc si nu-mi sta in fire sa nu comentez un fic pe care il citesc...asta inseamna ca eu dau mereu com-uri :)))).Sper sa nu te superi....crede-ma mereu ziceam "da-i com la Immortals" dau nu nu eu "lasa ca dau maine",,,(*&*)
Deci in sfarsit a venit si acel "maine".....astept next-ul cu mare nerabdare si vreau sa stii ca acesta face parte din ficurile mele preferate..te pwp dulce si te rog sa ma anunti


Immortals (+16) - Pagina 7 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 16:17

Hello. Immortals (+16) - Pagina 7 78717

Phiu.. so.. I'm here.
Capitolul a fost... a fost... superb. Reactia lui Sasuke a fost atat de dulce Immortals (+16) - Pagina 7 947835
Minunat capitolul.

Si in legatura cu intrebarea ta.. pai.. le-ai format niste personalitati Ok.
La inceputul fic-ului erau putin mai diferiti, mi se pare ca erau in conflict, or something..
Dar s-au schimbat. In bine. Mai ales Sasuke.
In mintea ta le-ai format tu niste personalitati, numai tu stii cum le-ai gandit. Anyway, eu pot zice ca sunt Ok acum, about everything. Adica.. la inceput nu mi-as fi imaginat ca Sasuke ar fi reactionat asa in legatura cu un copil, dar iata.

Altceva nu am nimic de comentat. Sper ca am fost pe aceeasi lungime de unda in legatura cu personalitatile celor 2 si nu am spus aberatii Immortals (+16) - Pagina 7 947835

Succes in continuare ! Immortals (+16) - Pagina 7 78717


Immortals (+16) - Pagina 7 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 16:34

Hey hey

YUYY Doamne ce dulce a fost Sasuke,sincera si eu credeam ca se va bucura de acest "micut cadou"

Mda...ca de obicei eu sunt intarziata happy2 eh ce sa fac....

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare!

Spor la scris si la idei!!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 15:04

Hellow my dear KitKat,

scumpo acest capitol a fost absolut surprinzător de plăcut, mai ales că Sasuke a acceptat copilaşul. Ce mă bucur pentru Sakura, însă oare ce se va întâmpla cu cei din Akatsuki când vor afla, sau deja au aflat ?

Ei bine, voi afla în următorul capitol. Îţi mulţumesc foarte mult că m-ai anunţat !

Ale chan te kiss dulce şi te a hug călduros, din sufleţel !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Immortals (+16) - Pagina 7 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Immortals (+16) - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 21:09

opaaaa.....

a fost genial
stii ca sunt mai experiment esuat si de aceea am intarziat ...
pfooai..ma urasc..
acum sunt aici si asta ma face fericita...
sper sa ma anunti in continuare de next ,
o astept cu nerabdare
crisu te pupaceste


Immortals (+16) - Pagina 7 S6he8w
Immortals (+16) - Pagina 7 Npi5xg
Immortals (+16) - Pagina 7 2myt0zq




Immortals (+16) - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 23:35

Habar n-am cum mereu ajung la un fic frumos abia cand e la vreao 10-12 pagini waiting
E foarte frumos, si imi pare rau ca nu am ajuns aici mai repede puppy eyes
Te pupacesc si spor la scris kiss


Immortals (+16) - Pagina 7 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Continut sponsorizat




Immortals (+16) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Immortals (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-