Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Immortals (+16) - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Immortals (+16) - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Immortals (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 08:20

ff frumos capitolul.
astept sa vad ce se intampla in continuare
vin-o repede cu nextu ca fierb aici.
si annta-ma si pe mn


Immortals (+16) - Pagina 8 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Immortals (+16) - Pagina 8 8BGmFkk
Sus In jos
Patrick.
Academy Student
Academy Student
Patrick.

Sex : masculin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 11

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 15:20

Ok, deci mi-ai spus tu deja, dar nu ma asteptam la , la, la...nu am cuvinte , sincer |:|
Am cateva intrebari pentru tine :
1. De unde stii tu asa de bine cum sa te saruti si mai ales cum sa faci..... hmm..realy? huh? huh? huh? huh? huh?
Perversa mica ce esti! well? awesome right? Te-am invatat bine!
Sa nu te sperii, deoarece iti ador povestea si felul in care o dezvolti. Este, este , mno ..nu am cuvinte din nou :||:
Ne vedem la liceu a hug


Immortals (+16) - Pagina 8 Thnder


Quick , but fatal.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 12 Oct 2012, 17:38

Scuzati aceasta mare intarziere...imi pare rau , insa doamna "Ïnspiratie" a venit numai azi si m-am apucat cum am venit de la scoala. dap !
Asa ca din nou , imi cer scuze si spor la citit. kiss
Meli&Co

CAPITOLUL 23

ATAC !

SASUKE P.O.V.



Un copil. Un copil? Un co-pil! Pierdut in ganduri, ma avantam pe strazile intortocheate ale Konohei, sperand ca nu o sa ma intalnesc cu cineva cunoscut. Ar fi urmat vesnica intrebare: “ Hei Sasuke, ce faci? Sakura ce face?” Ar fi fost ciudat sa-I raspund: ‘ Ce sa fac? Tocmai am aflat ca voi avea un copil si m-am comportat ca un idiot in fata mamei lui” Puteam sa aud , la propriu, intrebarea:” Esti pregatit pentru o asemenea responsabilitate?” . Ce vreau sa evit in momentul acesta este exact acea intrebare : Oare sunt pregatit pentru un copil? Oare Sakura ce crede? Oftand din toti ranchiunii , de parca as fi pe patul de moarte nu altceva , ma las sa cad cu spatele lipit de zid.

Oare am facut o greseala, ca nu am fost mai atent? Si totusi, de ce incerc sa ma amagesc? Este exact ce mi-am dorit mereu si pentru ce am luptat. Un copil, o mostenire a clanului Uchiha, un copil cu dragostea vietii mele. Nu vreau sa o dezamgesc din nou, deoarece stiu ca nu ar suporta o astfel de suferinta. Chipul Sakurei imi aparu sclipitor in minte si imi dadu putere. Simtindu-ma jalnic si demn de mila, ma ridic intr-o clipita si-mi ciufulesc parul ,déjà ciufulit. Pana la urma, eu sunt Sasuke Uchiha. Simt cheful de viata cum ma cuprinde si ma las prada lui. Sunt capul familiei! Sunt stalpul pe care baiatul meu, pentru ca stiu ca va fi baiat, o sa-si cladeasca viitorul. Cat de prost trebuie sa fiu , sa nu tin cont de asta?

O iau intr-o goana nebuna catre sediul politei, fiind déjà in intarziere. Parul mi se lipeste de frunte,aducandu-mi aminte de azi-dimineata. M-am comportat ca un copil in preajma Sakurei. Diseara o sa faca misto de mine, nici nu ma indoiesc. Dar..cum altfel te-ai putea comporta in preajma ei? Innebunit de toate gandurile care-mi zburau prin cap, am ajuns fara stire la desiul politiei. Pe scari stateau unii dintre cei mai buni shinobi ai satului nostru , razand si glumind. M-au salutat respectuos si eu la fel. Am intrat in cladirea sumbra, de unde se auzeau strigate disperate.

Mi-am dat ochii pste cap. De ce zbiara oameniii in halul asta cand inoicbi ii interogheaza. Nu ca i-ar traumatize sau altceva, mi-am spus ironic. O iau la stanga, la dreapta , apoi iar la dreapta , ferindu-mi privirea de cunoscuti. Mesajul acesta super0urgent pe care l-am primit nu putea sa mai asptepte? Dandu-mi peste a mia oara ochii peste cap ,ma pregatesc sa apas pe clanta, cand aud urmatoarele cuvinte:

- Nu imi pasa daca recurgem la asa ceva. Vom face orice este posibil!m-am incruntat.
- Dar Hokage…., o intrerupse vocea sefului.
- Niciun dar!

Fara sa mai stau pe ganduri am intrat calm in camera unde am dat peste o Tsunade rosie ca racul. Aceasta si-a intors privirea si s-a pozitionat cu ambele maini pe masa. Pun pariu ca incerca sa se calmeze.

- Buna Sasuke, mormai. Am mormait si eu ceva, ce am incercat sa para un salut. Pe sef l-am salutat cu o miscare din cap.
- Probleme?
- Akatsuki…scrasni din dinti Tsunade. Vino! O sa-ti dau mai multe detalii la sediul central.

Am iesit din cladire fara sa mai spunem nimic. Pe drum , Tsunade ma intreba ce mai face Sakura. Rusinat , i-am spus ca bine si ca o cam doare burta. Ochii lui Tsunade sclipira.

- O cam doare burta, zici?

Am dat prefacut din umeri. Raspunse un monosilabic „aha“ si se cufunda in propriile ganduri. I-am privit pletele blonde dansand prin aer , in timp ce pasii ei apasati o luau in fata mea pe masura ce ne apropiam de sediu. Nu am mai vazut-o niciodata pe Hokage asa de distanta. De obicei, incepea o conversatie despre ramen si sake si ma plictiseam de moarte, dar pentru prima oara in viata mea , fiinta ei ma intriga. Oare la ce se gandeste? Ce s-a intamplat? Spre usurarea mea , sediul se afla chiar in fata.

Cand am intrat , am dat peste o mare de oameni. Toata lumea susotea ca si cum ar fi auzit un zbon. Naruto si ceilalti stateau retrasi intr-un colt , privind ciudat multimea. Naruto tacea. Ceva rau s-a intamplat. Cand toti ceilalti ne-au vazut , ne-au facut loc sa trecem, iar susotelile aprinse se transformara in cateva vorbe aruncate pe ici-si-colo. Ajunsi in birou, mi-am lasat intrebarile sa curga ca o cascada.

- De ce susoteste lumea si ce are asta deaface cu -am scuipat numele- Akatsuki?
- Se zvoneste ca in mai putin de o zi, satul Konoha va fi atacat de acestia. Iscoadele noastre Ambu au auzit planul de infiltrare si ne-au dat de veste imediat, dar majoritatea jouuninilor si chuuninilor sunt plecati in misiuni. Ne putem baza numai pe o mana de oameni.
- Cam cati avem la dispozitie?,am intrebat fara nici un pic de frica.
- 50, raspunse Tsuande albindu-se.

Am ramas cu gura cascata. 50?! Ce vom face noi cu 50 de shinobi contra la 10 Akatsuki? Nu suntem nici pe departe pregatiti pentru acest atac “surpriza”.

- Si ce ai de gand sa faci, Hokage?, am intrebat-o ,analizand situatia.
Din nou tacuse si-si fixase privirea undeva in departare. Raspunde serios:

- In primul rand ,am sa evacuez orasul. Locuitorii nu vor fi in siguranta pe timpul luptei. Apoi o sa trimit mesaje satelor aliate. Oranizarea treupelor o las pe mana ta,spuse amar.
Am incuvintat si am iesit repede afara. Shinobii prezenti ma ascultau cu atentie .

I-am trimis pe genini sa evacueze orasul , iar o echipa de 2 oameni a fost trimisa la fiecare poarta a orasului pentru securizarea perimentrului. Tot ce mai ramane e sa ma asigur ca Sakura e in regula. Am luat-o catre usa, insa aproape era sa ma ciocnesc cu Saori. Nu-mi aduc aminte s-o fi vazut inainte. Era confuza cand m-a intrebat :
- Sasuke , nu ai vazut-o pe Sakura?

Prostit , m-am incruntat si am raspuns:
- Cand am plecat de acasa acum o ora ,era tolanita in pat cu dureri de....,m-am oprit inainte sa dau vestea. Nu era momentul potrivit pentru o asemenea noutate. Saori nu paru sa fi ascultat. A dat din umeri.
- M-a sunat sa vin la ea, dar cand am ajuns, toata casa era intr-o cumplita dezordine si ea nicaieri.
Fara sa mai comentez ceva, am plecat cu cea mai mare viteza catre Sakura. Ce s-a intamplat? Unde e?
De ce a plecat?,ma intrebam exasperat.

- I-am spus sa stea acasa!, am dat glas gandurilor.
Am dat buzna in camera noastra ca sa obserb dezordinea totala ce era acolo. Patul era aruncat in cealalta partea a camerei , hainele din dulap erau imprastiate peste tot , oglinda sparta , iar pe jos zacea o bucata de panza. Am ridicat-o si am constatat dupa miros ca ii apartine Sakurei. Am inghetat. Pe partea cealalta , era murdarita cu sange.

Mda, scuze ca este un capitol mai nereusit , insa dupa o pauza atat de lunga de la scris, era de asteptat.
INSA, am o surpriza pentru voi. Mi-au venit niste idei in cap, de-mi fac inima sa bubuie.. kiss
Sa-mi spuneti daca v-a placut sau nu. in love



Immortals (+16) - Pagina 8 107upsi
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Immortals (+16) - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 12 Oct 2012, 18:11

ok asta e chiar infiorator :)))))

m-ai speriat cu ultima parte..adica sa fi fost rapita sau neaaa...nu are cum sa se sinucide...
nu e atat de copila copac...
oricum...sper sa ma anunti de continuare pentru ca o astept cu nerabdare..
crisulinuuuu te pupaceste dulce


Immortals (+16) - Pagina 8 S6he8w
Immortals (+16) - Pagina 8 Npi5xg
Immortals (+16) - Pagina 8 2myt0zq




Immortals (+16) - Pagina 8 R0b9k0
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 12 Oct 2012, 18:50

iubirea mea kitkat il ador bineinteles ca si celelalte...
in legatura cu sakura... am o mica banuiala hmm...?!
draga mea adu mai repejor nextul ca mor de nerabdare si apropo mersi de anunt kiss
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Sam 13 Oct 2012, 19:48

Hello. Immortals (+16) - Pagina 8 78717

Scuza-ma ca ajung atat de tarziu. :( Si multumesc de anunt.
Capitolul a fost... cam misterios. Dar interesant.

Si m-a facut foarte curioasa in legatura cu Sakura. Probabil rapita ? Immortals (+16) - Pagina 8 361396
Imi tin presupunerile pentru mine. Immortals (+16) - Pagina 8 947835

Astept urmatorul capitol.
Succes in continuare. Immortals (+16) - Pagina 8 78717


Immortals (+16) - Pagina 8 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Patrick.
Academy Student
Academy Student
Patrick.

Sex : masculin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 11

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 15:35

"Pe parte opusa era murdarita cu sange."
Ok , deci asta mi-a facut inima sa salte umpic. heh
Murdarita cu sange , eh?
Nu am de gand sa te intreb ce se va intampla in capitolul urmator, deoarece sunt sigur ca nu ai sa-mi zici.
Reao. yeah
So, nu a fost un capitol nereusit, mie chiar mi-a placut.
Anunta-ma in continuare.


Immortals (+16) - Pagina 8 Thnder


Quick , but fatal.
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 17:52

Hey hey

Ma bucur ca in sfarsit te-ai hotarat sa ne aduci nextul

Sper ca nu vrei sa ne lasi sa asteptam asa...

Orice moment de fericire se plateste,pacat.

Sunt curioasa ce a patit Sakura,pun pariu ca e mana lui Akatsuki.

Nu iti fa griji nu ti-ai pierdut talentul,capitolul a fost foarte bun , ca intodeauna.

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare.

Spor la scris si la idei!!!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Lun 29 Oct 2012, 20:02

Madaraa..... pariel ca-i Uchiha Madaraa... si daca ii face ceva micutului, ii dau unde il doare mai tare... LA MASCA!!
Da ma rog :-j nu ai ce sa-i ceri unui om facut din sfecla si patrunjel!!
rainbow :\
So... acum..
Sa incep cu scuzele.
Scuze ca nu am vazut aceasta minunatie de fic pana acum.
Te rog sa aduci nextul cat poate manuta ta de repede, si bafta la scris.
P.s - TE ROOOG ANUNTA-MA SI PE MINE CAND ADUCI NEXT. te-am pupat Barbie !!:*
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Lun 05 Noi 2012, 12:43

So , am venit cu next-ul. Din pacate , sau fericire, nu stiu cum o luati , vor incepe ultimele 5 capitole. rusinos
Da..
Immortals a ajuns aproape de sfarsit. crying
Nu disperati! O sa va incant cu alte fic-uri. rolling on the floor
Spor la citit kiss
Meli&Co

Din capitolul precedent :

De ce a plecat?,ma intrebam exasperat.
- I-am spus sa stea acasa!, am dat glas gandurilor.
Am dat buzna in camera noastra ca sa obserb dezordinea totala ce era acolo. Patul era aruncat in cealalta partea a camerei , hainele din dulap erau imprastiate peste tot , oglinda sparta , iar pe jos zacea o bucata de panza. Am ridicat-o si am constatat dupa miros ca ii apartine Sakurei. Am inghetat. Pe partea cealalta , era murdarita cu sange.

CAPITOLUL 24

SAKURA P.O.V


    Pasii lui se auzeau pe coridorul lung al intercalatiei drepte. Stiam locul asta foarte bine. Ma aducea de multe ori cand eram mica. In timp ce el se ineca in intuneric si in planurile lui malefice, eu ma avantam pe coridoarele nesfarsite ale ascunzatorii lui. Nu-mi pasa ce face el , ceva total gresit. Daca as fi stiut cu adevarat...multe lucruri ar fi fost foarte diferite. Cum de nu le-am spus celor din sat? Cum de am facut atat de multe lucruri gresite si atat de putine lucruri corecte? Mintea mea incetosata de durerea provocata de medicamentul ce mi-a fost administrat , nu se putea gandi la altceva mai bun de facut , decat sa-si planga de mila.

    Mai bine in singuratatea mea, decat o conversatie cu el. Daca ar fi putut fi numita asa. Injuraturi si blesteme aduse persoanei lui, nu este tocmai ceva ce s-ar putea numi : o conversatie normala intre – am scuipat cuvantul – rude. Cine a adus vorba de normal , tosusi? Probabil se gandeste la cum sa-mi faca mie rau , de n-a simtit ca m-am trezit. La asta s-a priceput intotdeauna. Sa faca rau sub pretexte perverse. Daca a-ti stii ce clisee foloseste : Pace in lume , siguranta si chestii de genul asta. Mi se face rau. Nimeni nu stie ca in spatele acelor clisee, se afla un om scarbit de toti si toate, a carui gandire bolnava nu se va schimba niciodata.

    Dintr-un motiv sau altul, nu stiu de ce nu-mi inspira frica. Acest moment, care pentru toti ar fi ceva groaznic, pregatirea pentru moarte , frica de nefiinta , nu-mi inspira nimic. Ma simt la fel de calma ca intotdeauna. Poate pentru ca déjà am trecut de prea multe ori prin aceasta siuatie? Probabil ca da. Sunt un fel de nemuritoare, m-am amuzat singura. De data asta insa, nemurirea mea va fi pusa la incercare. Sasuke nu ma va mai putea salva, probabil ca s-a si plictisit déjà, iar eu o voi lua catre luminita de la capatul tunelului.

    In cugetarea mea , insa, am uitat o piesa foarte importanta in viitorul meu : Copilul! Cum as putea uita de copil? Cum as putea uita de acest rod al iubirii mele? Pentru el merita sa lupt, sa ranesc , ca apoi el sa fie fericit. Madara isi dadu seama ca m-am trezit , l-am simtit incruntandu-se si ma intreba :

- Te doare?

    Pentru o secunda , nu stiam la ce se refera , insa mirosul sangelui imi inunda narile , iar mana dreapta pipai ceafa. Spre groaza mea, palma mi-era rosie si uitandu-ma in spate, am observat lunga dara de sange. Perfect! Sasuke poate urma mirosul si dara! Mai exista o sansa! Revenind la intrebarea pusa de Madara :

- Iti pasa? , l-am intrebat amar.
- Deloc, spuse serios si se intoarse cu privirea la drum. Am inceput sa analizez locul unde suntem si ingrozita, mi-am inabusit un tipat.

    Ma ducea la Sala de Tratamente. Urma sa faca experimente pe mine! O amintire fulgeratoare imi umpla mintea. Odata , ma pierdusem pe infinitele coridoare ale acestei ascunzatori si fara sa vreau, am ajuns in Sectia de Tratament. Mi se interzise strict sa nu ma uit la ce se intampla acolo , dar incapatanarea si curiozitatea mea aveau , inca de pe atunci , proportii uriase. Am tras cu ochiul prin crapatura usii si ceea ce am vazut, urma sa ma bantuie pentru tot restul vietii mele. Madara , impreuna cu niste barbati imbracati in alb , mutilau un suflet. Bietul om , asezat pe o masa de marimea lui , se lupta sa supravietuiasca fara rinichiul ,ce tocmai fu scos. Rand pe rand , fiecare organ fu inlaturat din acel corp , pana ce bipuitul accelarat al inimii lui nu mai fu auzit.

    Murise. M-am intors pe calcaie si am zbughit-o de acolo , jurand sa uit eea ce am vazut si sa nu mai trec niciodata prin acea parte. Deschise usa lent , dandu-mi ragaz sa-mi ridic cat de cat capul si sa observ schimbarile. Parca era alta incapere. In loc de infinitele paturi , mese si tehnologie , se afla numai 2 stalpi bagati adanc in pamant , fiecare avand cate un lant legat de el. Madara imi lega fiecare mana , astfel incat parea ca sunt rastignita.

- Te-ai schimbat. Pana acum , m-ai fi intrebat ce se intampla si mi-ai fi adresat si vreo 2 injuraturi.

    Am continuat sa-mi tin privirea atintita in jos.

- Desi vei muri , vreau ca in ultimele tale clipe sa simti agonia ce-am simtit-o eu in ultimii 5 ani, spuse Madara cu ochii bulbucati. Credeam ca totul este pierdut, ca am fost invins , dar intr-o zi cand am trecut pe langa o oglinda , am observat Sharingan-ul perfect pe care l-am primit din nastere. Si atunci…in acel moment, m-a lovit o idée geniala. Stii desigur , pace in lume, spuse ironic. Unde a disparut gloria clanului Uchiha? De mult sunt apuse vremurile, cand Uchiha controlau totul. Planul “ Ochiul Lunii” ne va aduce puterea de mult pierduta. Toata lumea va fi hipnotizata de Sharingan-ul nostru etern. Fara razboie, pace pentru totdeauna. Gandeste-te Sakura , vei fi sacrificata unui scop maret. Tu si…plodul tau, spuse scarbit de ultimele 2 cuvinte. Imi trebuie sange de la 3 generatii. Nu trebuie neparat sa fie consecutive, din vedere ce eu sunt…, dar nu mai continua propozitia. Asta inseamna ca va trebui sa te sectionez, pana ajung la copil. Tu vei muri si el va muri, insa veti fi amintiti in istorie. Va dau cuvantul meu.

    Am incercat sa ma calmez , sa nu fac niciun rau copilului , insa la auzul planului, vechea Sakura incepea sa vibreze de bucurie. Pentru ea nu conta ca urma sa moara. Reinvierea clanului Uchiha reprezenta tot ce vroia ea de o viata , plus o pagina de istorie , unde numele ei/meu va dainui pentru totdeauna.

- Tu vrei sa ne aduci gloria, sa reinvii clanul , am spus printre dinti , dar imi omori copilul. Samanta ce va duce in continuare numele lui Sasuke si al meu. Daca ma omori , imi omori si copilul si clanul nu va putea sa-si duca gena mai departe. Nu mai exista nici o femeia Uchiha. Ai avut tu grija de asta nenorocitule…Cand l-ai folosit pe Itachi.
- Itachi a fost la fel ca tine, o victima. Iubindu-si satul mai mult ca propria familie nu a stiut ca mi-a usurat mie treaba. Ramanea pe mine sa-i ucid pe toti si singur, nu as fi reusit. Insa si Itachi –i-a scuipat numele- m-a tradat. V-a lasat pe voi in viata.

    Trebuia sa trag de timp cat de mult puteam , ca sa-mi eliberez legaturile. Erau prea stranse. Din pozitia mea actuala nu puteam face nimic. Trebuia sa ma bazez pe Sasuke. Ma pregateam sa-i dau o replica sarpelui din fata mea, cand am auzit o usa izbindu-se cu putere de perete.

- Sakura!, striga Sasuke ingrozit. Kiba se afla langa el , calare pe Akamaru.
- Sasuke! Nu-l lasa sa-si duca pl…
    Am ramas cu gura deschisa , simtind gustul sangelui. Un firisor micut imi iesea si din nas , si din gura. Sasuke se uita ingrozit si la mine si la Madara, nestiind ce se intampla.
- Nu…spuse fugind catre Madara , acesta zburand intr-o secunda de langa mine .

    Privirea mi-a cazut catre cutitul infipt adanc in burta mea. Simteam viata scurgandu-se din mine. Nu se poate sa-l fi pierdut! Innebunit de furie la vederea mea, Sasuke se avanta in lupta. Timpul se scurse incet. Imagini contorsionate si strambe imi fugeau in fata ochilor in timp ce sangele improsca din rana. Kiba veni si ma dezlega rapid, punandu-ma pe jos. Instinctiv, mi-am dus mana la rana. Am inceput sa ma vindec, insa nu-l mai simteam. Nu-l mai simt , nu-l mai simt , imi repetam intruna. M-am ridicat cu privirea pierduta undeva , in gol si am luat-o catre iesire. Bucati enorme din tavan cadeau pe langa mine. Si daca mor , oi muri. Cineva ma striga si se izbi cu putere de mine, dandu-ma la o parte din calea unei bucati enorme de piatra. Ma intreba daca sunt bine .

- Nu sunt bine , Sasuke.

    Sunt distrusa psihic. M-a pus pe piciorele proprii si insangerat cum era, s-a prabusit cu chipul pe rana sangeranda. Puse mana si zise:
- Nu-l mai simt..
- Nici eu , am raspuns cu privirea in continuare goala.
    Madara radea undeva in departare , enervandu-l pe Sasuke din ce in ce mai tare.
- Nu vrei sa vi la bunicul tau pentru o imbratisare?
    Sasuke se intoarse ingrozit catre mine si ma intreba:
- B-bunic?


Sper ca v-a placut. a hug


Immortals (+16) - Pagina 8 107upsi
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Lun 05 Noi 2012, 17:16

ce??? bunic????madara bunicul lui sasuke... draga mea m-ai socat total
capitolul a fost super tare happy
abia astept sa vad ce se intampla
imi pare rau pentru sakura si sasuke sad
marsi de anunt te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Mar 06 Noi 2012, 22:44

Heii. Immortals (+16) - Pagina 8 78717

Multumesc de anunt. Scuze ca ajung putin tarziu..

Capitolul... waw. Superb. Mi-a placut foarte mult.
Nu pot zice ca ma bucur ca termini ficul, pentru ca vroiam cat mai multe capitole si continuarea povestii, dar te felicit ca finalizezi un fic. Immortals (+16) - Pagina 8 78717 Unul foarte frumos.

Succes in continuare. Immortals (+16) - Pagina 8 78717


Immortals (+16) - Pagina 8 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 15:33

wau wau wau huh? huh? huh? huh? am ramas cu gura cascata huh? si stiu ca scoala este grea si ca suntem la jumatatea semestrului dar fic-ul asta e prea tare in love si vreau next-ul cat mai repede in love te-am kiss kiss kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mImmortals (+16) - Pagina 8 Yvf
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 09:14

Hellow nebunatico,

hei my sister, îți mulțumesc foarte mult pentru invitația la lectură a încă două capitole absolut minunate ! Se vede că te-ai străduit...

Și Sakura, cum rămâne cu ea ? Madara bunicul ei ? Da' ce le mai schimbi tu pe acolo, măi omule !

Cum să piardă copilul, te-ai țicnit ? Oricum glumesc cam 30 % din ultima parte ! In the next chapter I want some happy !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Immortals (+16) - Pagina 8 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 20:20

Hey hey
Am ajuns si eu in sfarsit....
Sti tu cum e scoala ,teme,teste
Imi cer mii de scuze pentru marea mea intaziere
Wow Madara e bunicul lui Sasukkeeeeee?Serios?!!
Ce pot spune e doar ca abia astept urmatorul capitol.
Pacat ca mai sunt doar 5 ,dar sper ca ultimele capitole sa fie si cele mai bune.
Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare!
Spor la scris si la idei!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
ParkRanGi
Genin
Genin
ParkRanGi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
acebook acebook : https://www.facebook.com/ran.gi.5?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 63
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc multe fanficuri,sa ma uit la anumeuri
Stare de spirit Stare de spirit : in love :X

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 23:21

doamne e genius ficul tau ,il ador ,abea astept continuarea care sper sa fie cat mai curnd please ,sper sa nu se certe sas'ke cu saku din cauza lu madara. can\'t see !!! spor la scris si sa ai cat mai multe idei.Bafta! a hug rainbow :\


Immortals (+16) - Pagina 8 Lovesasusakusasusaku311

~ Love will never die, no matter how far you are from your half,
you will meet one day and no one will be able to separate ~


My fanfic: O frumoasa povste de dragoste https://sasu.forumgratuit.ro/t8418-o-frumoasa-poveste-de-dragoste
Sus In jos
Patrick.
Academy Student
Academy Student
Patrick.

Sex : masculin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 11

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Sam 17 Noi 2012, 18:10

Madara, bunicul Sakurei?
Ce tampenie! A piedut copilul? Gonna kill him.
Ce reactie va avea Sasuke?
Intrebari peste intrebari. Hai odata cu next-ul ala!


Immortals (+16) - Pagina 8 Thnder


Quick , but fatal.
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 13:27

O... DA! gustul nextului este atat de bun ca Sugus!
Asa.... pai... Madara Uchiha!, ai incurcat-o batrane!
Sakura.... te rog ,te rog !! Mai fa un copil :))
Barbie, te-am pupat si adu next-ul pronto! :* please like michael jackson
Sus In jos
Patrick.
Academy Student
Academy Student
Patrick.

Sex : masculin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 11

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 03:25

Vine Craciunul si Anul Nou si eu nu vad nici un mesaj din partea ta pentru Immortals. Inteleg ca este primul tau fic si iti merge mai bine cu CIP , dar nu uita cu ce ai inceput. In cel mult o saptamana vreau capitolul.
Ai spus ceva de ultimele 5 capitole. Sa nu te prind ca din cauza ta , vreun Moderator va inchide fic-ul din cauza inactivitatii, Jesus Christ. -.-'
Cu drag , Patric. yeah


Immortals (+16) - Pagina 8 Thnder


Quick , but fatal.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Immortals (+16) - Pagina 8 Asss10Immortals (+16) - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 11:02

rolling on the floor Uite ca ajung si eu in cele mai din urma pe aici. De fic ce sa comentez, cred ca ceilalti au spus totul si chiar mai mult decat as fi putut zice eu. Totusi, iti spun ca vreau neaparat nextul si ca, daca nu se intampla sa il aduci curand cineva o sa se supere.. Eu o sa fiu aia.. (D) Si ficul nu va fi blocat, decat daca mai trec vreo 2 - 3 saptamani, deci mai este timp la dispozitie, dar.. Unii sunt nerabdatori sa afle ce se mai intampla pe aici. hmm...?! Spor la scris si multa, multa inspiratie. Te pup. :*


Immortals (+16) - Pagina 8 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Stephen
Academy Student
Academy Student
Stephen

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In fata calculatorului /:)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Joi 20 Dec 2012, 13:56

Inceputul a fost un pic mai lame, ca la toata lumea. :)) Este primul tau fic, deci n-o sa te bat la cap. Observ ca de la critica Lissei , te-ai imbunatatit. Munceste in continuare si daca te lasa sufletelul tau mic si gras, anunta-ma si pe mine, sa vad cum se va termina Nemuritorii.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 18:12

Imi pare rau ca jonglez cu perspectivele in acest capitol , dar a trebuit sa va fac sa intelegeti sentimentele protagonistilor. Spor la citit. kiss

CAPITOLUL 25


N-AM VRUT ASTA


Sakura P.O.V.


- Nu am vrut sa aflii niciodata, i-am soptit lui Sasuke , in timp ce-l atinteam pe Madara cu privirea.
Nu credeam ca mai sunt cappabila de o asemenea ura, cum ii purtam bunicului meu. Defapt, acum nu mai sunt capabila de nimic. Cu parere de rau, i-am soptit brunetului intepenit de langa mine , iertare. Nu mai conta daca ma ierta , sau nu. Defapt, in acel moment, nu mai conta nimic. Vroiam doar sa mor. Un concept bizar pentru mine , daca stai sa te gandesti. Am scapat, nu o data, nici de 2 ori, ci de 3 ori de moarte! Ceva cunoscut, dar necunoscut tot-odata.

Sasuke nu spuse nimic dup ace l-am rugat enormitatea aceea. Era intors cu spatele la mine , cu ochii atintiti catre Madara. Vroiam sa plec acasa impreuna cu el , dar in loc sa o iau catre iesire , pasii ma conduceau catre dusman. Nu ma mai puteam controla. Am incercat sa ma misc , insa eram condusa fara mila catre Moarte.
- Nu mai are nici un rost, gura mea se misca singura.
Sasuke! Ce se intampla? Ajutor! Pasii mei se transformasera in fuga. Nu mai simteam nici o durere din burta. Madara ranji pe masura ce ma apropiam. Nelinistea ma cuprinse. Care a fost defapt , planul lui? Reinvirea clanului Uchiha? Cliseu. M-am pozitionat in fata lui. Distanta dintre noi era de un metru. Ceva ma forta sa ma uit la el. Imi atinse fruntea cu palma si un semn aparu pe fata mea. C-ce e asta? , m-am intrebat infricosata in timp ce toate amintirile mele erau sterse.

Cine sunt?



SASUKE P.O.V



- Nu mai are nici un rost, sopti in timp ce se indrepta cu pasi alerti catre Madara.
Ce naiba face? Doar nu se da batuta! Vroiam sa o impiedic , dar ea ajunsese déjà in fata lui. Sakura n-ar face asta. Isi puse mana pe fruntea ei. Tremura si apoi isi stranse pumnii. Madara isi soptii ceva neinteligibil. Incet , se intoarse cu ochii la mine , doar ca sa vad ce stersi ii avea. Nu mai erau negrii. Erau gri deschis. Ma privea incruntata , aproape furioasa. Dupa pozitia corpului mi-am dat seama, ca vroia sa atace. Madara o opri si disparura intr-un norisor , privirea bunicului ei fiind una batjocoritoare , triumfatoare.

Eram socat. Tremuram de furie si unghiile aproape imi sfartecau palma. Nu mai intelegeam nimic. Nebagandu-l pe Kiba in seama , am luat-o spre sediu. Orasul era distrus. Nu eram singurii care au avut parte de o batalie pe cinste. Imaginea Sakurei imi tot aparea in fata , facandu-ma confuz. Aceleasi intrebari. Unde ? De ce? Am dat buzna in biroul Hokage-lui , povestindu-I cu amanunte tot ce s-a intamplat. Nervoasa , batu cu pumnul in birou , aproape daramandu-l. Isi musca buza pana la sange.
- De cate ori?, sopti. De cate ori vei mai aparea nenorocitule?
- Tsunade, nu inteleg. A mentionat “Ochiul Lunii” , dar nu a fost trist cand l-am infrant. Parca primise ce-si dorise. A luat-o pe Sakura , dar ne-a omorat…copilul. Nu puteam plange in fata ei, desi mi-o doream cu ardoare. Cele doua comori mi-au fost luate.

- Aduna toti jounini pe care ii gasesti. Am o idée unde se afla. Tsunade sari pe geam si eu eram deja afara. In mai putin de 15 minute , stransesem o duzina din cei mai buni ninja pe care ii stiu. Prietenii mei.
Conform unui mesaj primit, Tsunade se afla deja la poarta de est a orasului. Nu avusesem timp sa le explic celorlalti , dar presimteau ca ceva nu e in regula cu Sakura. Cand am ajuns la punctul de intalnire si am vazut-o pe Tsunade , stiam ca tot ce am facut pana acum a fost in zadar. Isi musca buza inferioara pana la sange si pumnii ii erau inclestati. Cu durere in glas, ne-a impartasit ca pista era una falsa. Asta..asta inseamna ca…Sakura..ce se va intampla?


SAKURA P.O.V


1 zi , 2 zile , 3 saptamani , 4 luni , 5 ani. Nu nu nu , nu se poate sa fi trecut 5 ani. O luna , poate? Pe zi ce trecea , imi aminteam din ce in ce mai putin. Locuri , persoqne, intamplari mi se scurgeau din creier cu o repeziciune nemaiintalnita. Tot ce vedeam erau patru pereti gri. Incercasem totul : juts-uri , rugaminti , dar acel om cu masca nu-mi dadea voie sa plec. Imi spunea mereu : “Maine”. Mereu mintea. Nu mai stiam cine sunt, cum de-am ajuns aici , cati ani am , cum aratam… cateodata ma trezeam din somn, sub greutatea unor vise pe care nu le inteleg. Un baiat imi venea mereu in gand. Un baiat pe care-l iubeam in trecut. Odata, i-am povestit omului cu masca despre el si m-a lovit in burta. Durerea era sfasietoare. Era ca si cum micute cioburi s-ar fi spart si mi-ar fi taiat burta. De ce ma durea asa?
Usa se deschise si mascatul intra in camaruta. M-am ridicat de pe jos si l-am privit intrebatoare.
- E timpul.
Ma luase de mana si ma trase prin niste coridoare lungi. Ce o sa-mi faci ?,l-am intrebat. Imi raspunse ca bine. Ma aduse intr-o incapere mare si ma baga intr-un fel de minge , facuta din beton. Era asa de rece... Omul cu masca puse palma pe beton si fara nici un fel de advertisment, sute de ace minuscule imi strapunsera pielea. Chakra intra in mine si se raspandi in tot corpul. Mi se parea , ca la un moment dat , o sa explodez , insa mingea de beton in care ma aflam , se crapa in locul meu. Mascatul veni la mine si-mi povesti calm tot ce s-a intamplat pana acum. Socata , l-am intrebat de unde stie atat de multe.
- Te-am vegheat intotdeauna de la distanta. Trebuia sa am grija de tine , stiam ca daca nu te voi proteja, satul Konoho va scapa rapid de tine.
Sa scape rapid de mine? Dar ce am facut? Mascatul ori era un actor al naibii de bun , ori avea dreptate. Deodata , tot ce era important pana in acel moment disparuse. Atat rau pricinuit de blestemata Konoha. Le-o voi plati.
- Spune-mi ce trebuie sa fac.


Immortals (+16) - Pagina 8 107upsi
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 18:24


Și eu care speram să îmi faci o surpriză și să pui următorul capitol la celălalte două ficuri, da' na, lasă că îi mai bine decât nimic...

Madara a luat-o pe Sakura, huh, și Sasuke își plânge amarul... vai Doamne Dumnezeul ! Și în plus dacă a vrut să plângă, de ce nu a plâns în acel moment ? Jalnic, tipic pentru unul ca Uchiha ! Eu tot țin cu Sakura, să știi, apropo, sper să nu mai apară alte surprize neplăcute, în legătură cu ficul, căci am să te mănânc de vie ! Ai îmțeles ?

Îți mulțumesc foarte mult pentru mesajul privat și, ne mai vedem noi ! Apropo, intră pe facebookk...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Immortals (+16) - Pagina 8 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 20:45

ceeee??? sasuke treci mai repede si salveaz-o pe sakura ca de nu...
mersi de anunt capitolul mi-a placut la nebunie si madara sper sa moara cat mai curand
abia astept sa vad ce se va intampla
te-am pupat dulceeee kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 10:12

oau !!! huh? O: huh? what?lol! what?lol! what?lol! what?lol! what?lol! what?lol! ce intorastura dramatica a luat firul povestii in love
!!!! nu por sa cred huh?
sakura va ataca konoha? :|
Vreau next ca nu mai suport tensiunea asta puppy eyes in love !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mImmortals (+16) - Pagina 8 Yvf
Sus In jos
Continut sponsorizat




Immortals (+16) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Immortals (+16)   Immortals (+16) - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Immortals (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-