Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce Inseamna Psihologie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Urmatorul

Va place CIP?
Este nemaipomenit si original, il ador <3
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_vote_lcap95%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_vote_rcap
 95% [ 133 ]
Dragut , dar mai ai de lucrat :|
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_vote_lcap4%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_vote_rcap
 4% [ 6 ]
Chiar deloc <|3
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_vote_lcap1%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Total voturi : 140
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 20:15

Buna dragilor, ma bucur sa vad ca in continuare am atati de multi cititori si ca nu v-ati plictisit de el , asa ca ma revansez cu acest capitol mai....o sa vedeti voi well? awesome right?
IN LEGATURA CU INTREBARILE , care sunt foarte multe huh? huh? si ma bucur ca e asa, pe acelea o sa le aduc maine , intr-un mesaj separat , deoarece daca le-as fi introdus acum, ar fi rezultat un mesaj prea lung. Asa ca , atunci cand comentati sa-mi spuneti pe cine sa anunt cand postez raspunsurile la intebari. Va pup si spor la citit. in love kiss


Din capitolul precedent :

Kiba paru sa fie consolat de mangaierile lui Ino, si doritor de mai multe, daca ne luam dupa incercarile nereusite inca de a o saruta. Mi-am dat ochii peste cap. Deci asta este Ino despre care vorbea Neji la Biologie…
- Noi cred ca ne retragem acum, spuse Kiba grabit si o tari pe iubita lui pe scari.
- Ne vedem mai tarziu! rasuna vocea lui Ino de la etaj.
Eu si Hinata am inceput sa radem, impreuna cu Tsunade, care ofta visatoare:
- Tineretea…


Capitolul 14 - DULCE TEROARE

Din perspectiva Sakurei



- Oh, da, chicoti Hinata.
Dar Kakashi tusi scurt si politicos, asa ca am dedus ca era timpul sa ne ducem fiecare la ale noastre.
- Ok, deci eu ma retrag de-acum, am spus eu dandu-ma cativa pasi inapoi spre baza treptelor.
- Si noi, de fapt. Munca ne-asteapta, spusera Tsunade si Kakashi.
- Iar eu trebuie sa comand ceva de la Catalin Botezatu, marturisi si Hinata in graba.

M-am holbat la ea.
- Cata… Cum? am intrebat strambandu-ma.
- Catalin Botezatu, raspunse Hnata cu cel mai ciudat accent pe care l-am auzit vreodata. E un designer de moda foarte bun din Romania.
- Aha, am facut eu.
- Bine, deci, ne vedem mai tarziu, reveni la subiectul initial Tsunade, urmandu-l pe Kakashi care disparuse deja dupa o usa.
- Da, am spus eu. Deci, Hinata, hai ca ma duc si eu.

In timp ce vorbeam, deja eram pe la jumatatea scarilor.
- Daca vrei poti veni cu mine sa alegem haine, ciripi prietena mea shop-a-holica aparuta de nicaieri langa mine.
- Nu, lasa… am si eu putina treaba, m-am eschivat rapid. De parca Sakura – Barbie nu mi-a fost de-ajuns.
- Bine, ne vedem mai tarziu! spuse ea vesela si intra in camera ei.

Am oftat, obosita ca dupa o zi intreaga de munca fizica. Nu eram obisnuita sa interactionez cu atatea persoane. Devenise atat de confortabil si obisnuit sa fiu ignorata, incat mi-era greu sa ma descurc cu atata atentie.

Nu faceam parte din lumea din jurul meu. Eu eram singura cu mine insumi; asa am fost, sunt, si voi fi.
Tristetea ma acaparase total, cand am deschis usa de la camera celui mai mare idiot din lume. De-abea dupa ce am intrat inauntru, mi-am adus aminte de partea cu ciocanitul.

- Cioc – cioc, am mormait fara chef si m-am indreptat spre pat, trantindu-ma cu toata puterea pe saltea.
- Este asa de greu sa retii atata lucru? sasai Sasuke, care era si el intins in pat. Desi nu ma mir, la mintea ta primitiva…
Enervata, mi-am ridicat capul din perna.
- Uchiha, n-am chef deloc de tine acum, deci ai putea si tu sa taci naibii din gura?

Izbucnirea mea paru sa-l fi surprins. Dar ceea ce ma uimi pe mine, sau mai bine zis ma soca, este ca practic tacu din gura si se intoarse cu spatele la mine.
Liniste in sfarsit, mi-am spus infundandu-mi chipul in perna. Dar desi era intuneric, si liniste, nu puteam sa ma concentrez pe un singur lucru.
- Vrei sa te gandesti la ceva in special? rasuna brusc vocea aceea de catifea dupa cateva minute, posesorul intorcandu-se spre mine.
Judecand dupa expresia lui, regreta ca vorbise. Si avea dreptate s-o faca.

- Ce te intereseaza pe tine? am izbucnit eu iritata.
Nu mai spuse nimic, intorcandu-se la pozitia lui initiala. Trecura cateva minute bune, in care ticaitul ceasului era singurul reper care ma tinea din a nu o lua razna din pricina roiului de ganduri care ma atacau. Oftand, am lasat balta incercarile de a lupta cu plictiseala si am aruncat o privire spre ceas. Era aproape 1.
- Ce naiba faci in week-end? se miscara buzele mele singure. E o plictiseala de moarte pe-aici.
- Acum eram la laptop, mormai Sasuke apatic. Dar a trebuit sa fie pedeapsa aia stupida.

Vorbele lui imi reamintira de ce facusem mai devreme. Il salvasem de la o pedeapsa permanenta.
Serios acum, am nevoie urgent de un control la cap.
- Ceea ce-mi reaminteste, murmura Sasuke. Mersi.
O liniste stanjenitoare, asemanatoare cu cea de ieri se lasa in camera. Nu stiam ce sa fac, cum sa ma comport. Din nou, ma aflam pe un teren necunoscut si neexplorat.
- Um, cu placere, am raspuns eu incet, dar o facusem sa sune mai mult ca o intrebare.
- Nu m-am asteptat la asa ceva, medita el. De ce ai facut-o?

Intrebarea ma prinse pe neasteptate. M-am ridicat in capul oaselor, sprijinindu-ma de tablia patului.
- Pai, ma saturasem sa vad doi prosti batandu-se, am dat din umeri nonsalanta, debitand prima scuza care imi trecu prin cap. Si oricum, e bine sa te am cu ceva la mana.
Sasuke ofta. Dintr-un motiv pe care nu l-am inteles, ochii lui intunecati sclipeau cu tristete, in timp ce isi infunda capul sub perna ca si mine.

Dar spre norocul meu plictiseala nu mai dura mult. Pranzul urma curand dupa aceea, mancarea fiind delicioasa. Ino a fost destul de draguta cu mine, dar aveam un sentiment ca nu ma prea placea, si sincer, nici eu nu ii eram cea mai mare fana. Avea tot felul de fite, si se simtea de la o posta superficialitatea si aroganta pe care o emana. Sasuke a avut dreptate in directia asta.

De asemenea, am remarcat si cat de ciudat de tacut era el,neridicandu-si o data ochii din farfurie. Dupa ce se termina masa, el se ridica, debita grabit o scuza si disparu in camera lui.

M-am uitat lung dupa el. Intr-adevar, Uchiha este o enigma ce trebuie urgent dezlegata. Desi ma indoiesc daca voi gasi ceva interesant, asta exceptand prostia si infumurarea…
Tsunade si Kakashi imi mai pusera cateva intrebari, la care am raspuns cu cat de amabil am putut, desi gandurile nu imi erau unde ar fi trebuit. Apoi, Hinata ma trase in camera ei total feminina si imi arata cateva schite de haine uimitoare, care ma lasasera cu gura cascata. Ii spusesem cu sinceritate sa deschida o linie de moda, si ea stralucise de fericire.
Tsunade o chema mai tarziu sa mearga sa cumpere cateva alimente necesare cinei, si Hinata ma lua cu ea. Supermaketul nu era prea aglomerat, asa ca am luat zaharul, painea si laptele destul de repede, apoi ne-am indreptat spre casa.

Hinata palavragea vesela despre tot felul de lucruri, dar eu nu eram atenta. Ma gandeam la ce se intamplase astazi, de ce l-am oprit pe Uchiha. Subiectul care imi acaparase mintea toata ziua.
Fusese ceva din instinct; nu ma gandisem sa-l santajez, sau ceva. Pur si simplu, am facut-o. Cum am mai spus, un reflex. Hm. Presupun ca nu sunt chiar un monstru, si mi-a fost mila de pedeapsa care urma s-o primeasca.

Am clatinat din cap, incercand sa scap de ganduri iarasi, dar fara succes. Astazi a fost o zi interesanta, si obositoare in acelasi timp. Repet, comunicarea nu este punctul meu forte. Eu nu sunt sociabila, o alta cauza pentru lipsa de popularitate cu siguranta.
Cand am intrat in casa, Sasuke statea pe canapeaua din living, cu o expresie ganditoare. Hinata il saluta vesela ca de obicei, dar eu l-am ignorat asa cum o facea si el. Luasem o decizie pe drum, de a il ignora total.

Insa dupa ce i-am dat cumparaturile lui Tsunade care trebaluia activa prin bucatarie, soneria suna insistent. Odata cu ea, vocea lui Uchiha se auzi:
- Raspund eu!
N-am rezistat impulsului. Curioasa, am iesit din bucatarie pentru a-i vedea pe oaspetii lui Sasuke… si sincer, chiar ma asteptam la asta. O gasca de vreo douazeci de baieti, cu Neji in frunte, era la usa casei, ranjind intr-un fel in care numai un baiat o face: cu o prostie iremediabila.
- Salut, frate, bolborosi el. Iesi?

- Da, raspunse Uchiha. Mama, tata, ies afara, pa! spuse el repede si disparu fara sa arunce o privire inapoi.
Cat de nepoliticos din partea lui, am reflectat indignata in sinea mea, in timp ce urcam scarile spre camera lui. Parintii nici nu l-ar fi putut opri daca ar fi vrut, caci asta era si ideea.
Am pufnit. Ei bine, trecatorul si enervantul gand care nu-mi dadea pace spunand ca Sasuke poate nu era ceea ce pare se inselase.
Razboiul continua.


Din perspectiva lui Sasuke

- Ce-i cu tine, Sasuke? imi intrerupse brusc o voce sirul gandurilor.
Am clipit.
- Ce? Ce-i?
- Ai ajuns acasa, spuse Neji pe silabe, ca si cum vorbea cu un copil de gradinita.
- Ah, da, am mormait eu jenat. Scuze, eram cu capul in alta parte.

- Unde? intreba el ridicand o spranceana, pe cand eu ieseam din BMW–ul lui.
- Nu conteaza, am spus uitandu-ma absent cum picaturile de ploaie imi udau geaca. Noapte buna, Neji.
- Pa, frate, spuse si el, facandu-mi cu mana in timp ce masina se indeparta prin ploaie.

Ganditor, am urcat scarile de decor din fata usii, si am descuiat-o cu cheia mea. Fusesem sigur ca incuiasera usa; era ora 11, doar.
Ora obisnuita la care veneam acasa. Oricum, astazi imi fusese cam greu cu gasca. Nu reusisem sa ma prefac indestul de bine, nu reusisem sa rad si sa zambesc la toate glumele lor copilaresti. Nu reusisem sa ma prefac indestul de bine ca saruturile cu blonda aceea care nici nu-i mai stiu numele si cu Ten-Ten ma satisfacusera. Fusesem un fel de zombie astazi, si explicatia era destul de simpla.

Incepeam sa recunosc ca tot ce faceam era o mascarada… iar asta nu e deloc bine.
Oftand, m-am descaltat si mi-am atarnat geaca uda in cuier. Toate luminile erau stinse in casa, ceea ce ma facu sa cred ca toti se culcasera. Perfect, mi-am spus in timp ce urcam scarile spre camera mea. Am deschis usa incet si cu atentie, ca sa nu trezesc extraterestrul din camera mea, si am alunecat inauntru.

Era prea intuneric. Trebuia sa deschid lumina, asta daca nu voiam sa imi rup gatul de ceva. Cu pas usor, m-am apropiat de patul lui haruno, cu scopul de a verifica daca dormea.
Si raspunsul era afirmativ, dormea. Insa daca deschideam lumina, se putea trezi, asa ca am luat patura s i-am tras-o mai aproape de fata. Ea murmura ceva si se rasuci in pat, cu chipul ascuns in perna. Perfect.

Am zburat spre intrerupator, deschizandu-l ca de obicei cu un pumn. Lumina invada camera, si am clipit si eu de cateva ori, deranjat de intensitatea ei. Dar dupa cateva secunde, ochii mi se ajustara si mi-am luat pijamalele, schimbandu-ma rapid, apoi am mers spre baie.

Dupa ce am terminat si cu spalatul, m-am intors inapoi in camera mea cascand plictisit. Intr-adevar, fara laptop… nu aveam alta alegere decat sa ma culc, sa citesc sau sa cant la pian.
Aveam chef de ultima varianta, dar mi-era frica sa nu o trezesc pe intrusa care, daca ar fi aflat de camera mea secreta, nici nu vreau sa-mi imaginez cum mi-ar distruge viata spunand la toti. A doua presupunea lumina deschisa, dar cum aveam chef sa citesc Kafka, cartile de scrise de el fiind in format pdf. pe laptop, si cum laptopul era in cabinetul lui Kakashi, nu-mi mai ramanea decat prima optiune.

La naiba. Mi-e prea somn ca sa ma duc sa imi iau laptopul de la Kakashi acum, m-am plans in sinea mea in timp ce stingeam lumina si ma bagam in pat. O sa mi-l iau pe la 5 dimineata.
Dar panza moale si cenusie a somnului incepea sa ma infasoare, si am abandonat orice incercare de impotrivire, scufundandu-ma in inconstienta.


***


Din perspective Sakurei

- Nu! am strigat alergand spre el, dar parea sa nu fie deajuns.
Cu fiecare salt care il faceam, ma indepartam. Fiecare pas ma arunca departe de orizont. Innebunita, mi-am fortat picioarele sa alerge mai tare, dar imaginea incepea sa se incetoseze…
- Nu, nu fa asta! Te rog! am strigat din nou, incercand sa razbesc, dar fara vreo reusita.
- Nu! am strigat din nou furioasa.

Ecourile propriei mele voci ma trezira, si am deschis speriata ochii, rasucindu-ma in pat ca muscata de vipere. A fost doar un cosmar, a fost doar un cosmar, mi-am repetat infricosata, dar nu reuseam sa inteleg sensul visului. De ce eram atat de disperata pentru acea persoana, de ce voiam sa il salvez – pentru ca stiam ca era un “el” – nu stiu. Ciudat, am scuturat din cap.
- Oh, Saku-paku, ai visat urat? rasuna o voce ironica pe care cu siguranta nu-mi doream s-o aud.

Furioasa, mi-am ridicat capul din perna, privindu-l pe Uchiha cu ura. Dar ura se transforma o clipa in uimire, apoi in indignare solida, cand am vazut ca statea cu laptopul in brate, si cu o fereastra de Scribd deschisa pe ecran.
- Parca nu aveai voie la calculator si internet!

- Nici nu am, raspunse el fara sa isi ia privirea de pe ecran.
- Atunci ce cauti cu laptopul conectat la internet in brate?!
- Multe, spuse el ironic. Chiar credeau ca voi asculta de pedeapsa aia?
- Dar Kakashi ti-a luat laptopul, l-am vazut cu geanta in mana! am exclamat eu.

- Noaptea nu-i numai pentru dormit, ci si pentru spargeri, ranji el.
L-am privit indignata.
- Si Internetul?
- Am internet mobil, luat cu banii mei, spuse el absent.

Mi-am frecat mainile satisfacuta. Oh, Sasuke, vei plati pentru insultele tale…
- Mersi de informatii, am spus repede ridicandu-ma de pe pat. Acum daca ma vei scuza, trebuie sa ma retrag ca sa le spun si lui Tsuande si Kakashi aceste noutati.
Sasuke sari din pat dupa mine exact in clipa in care eu am inchis usa si am luat-o la viteza maxima pe scari. Te rog sa nu ma impiedic, ma milogeam de blestemata zeita a impiedicarii care ma bantuia numai si numai pe mine, in timp ce goneam atenta pe treptele iadului.

- Haruno! Intoarce-te acum! racni Sasuke din spatele meu, si ii auzeam pasii grabiti rasunand.
- Nici in visele tale, uratule, am tipat eu. Iti arat eu “acceptabila”.
Sasuke marai, si eu am ras. Dar nu a fost ceva prea inspirat. Zeita impiedicarii, cu adevarat blestemata, lua o pauza de a imi amari viata si trecu la Sasuke, facandu-l sa se poticneasca brusc. Contrariata, m-am intors sa vad ce se intampla, dar am tipat speriata cand Sasuke cazu peste mine, si ne-am rostogolit amandoi pe scari pana pe podeaua parterului.

- Ouch, m-am crispat eu simtind o durere inabusita in spate.
Intr-un sfarsit, simtind ceva stabil sub mine, am deschis ochii… doar pentru a-mi dori sa nu o fi facut. Ar fi fost mai bine, in bezna nestiintei, caci Sasuke era deasupra mea, deschizand ochii in aceiasi clipa.

******

HELL YES! lough



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 107upsi


Ultima editare efectuata de catre KitKat in Sam 24 Noi 2012, 12:16, editata de 1 ori
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 20:23

ce???woooow happy oh dear!!!
m-ai uimit complet!!! ador capitolul si da doamne sa se sarute :>happy
abia astept sa vad ce se va intampla...
spor la scris si te-am kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 20:58

Helăăăău, KitKat!
Deeeeci, ai adus un capitol genial si luuuung, asa cum imi place mie <3
Superb, imi place la nebunie. Partea aia cu zeita impiedicarii m-a facut sa rad isteric =]] Ma bantuie si pe mine amintirile cu zeita asta.
Ma enervezi ca te opresti exact la partile interesante, iar eu fierb aici de nerabdare. Vreau sa aflu ce se intampla mai departe.

Esti talentata, imi place mult cum scrii. Ai o lejeritate pe care nu toata lumea o detine, si trebuie sa te felicit pentru asta.
Spor la scris si la idei in continuare!

P.S: Eu vreau sa ma anunti cand vei posta mesajul in care ne vei raspunde la intrebari, deci anunta-ma si de mesaj, si de capitolul urmator.

Zbyee kiss
Claudia.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:03


Fir-ai tu să fii de copilă a Maicii Domnului ! Nu ai m-ai putut continua, nu ? Ţi-a fost lene sau ţi-a spălat suspansul creierul ?

În mama lui de suspans luaral na*ba . Zgârco-femeio ce eşti ! No, stai să vezi când dau de tine pe facebook, sau când îmi intră minutele naţionale, va fi război .

No Kitty, cu toate că eşti de-al dra*ului, tot perfect ţi-a ieşit capitolul ! Na, păi eu vreau ca Sakura să ţipe în gura mare, sărut, sau palme de la Sakura pentru Sauske . Ai trei variante, so choose .

Mulţam pentru mesajul privat, dar parcă nu azi aduceai următorul capitol . Iarăşi nu am fost prima, reao ! Te ţin eu minte !

Aştept încă un mesaj privat, cu înştiinţarea că ai pus încă un capitol . Nu mă supăra, căci deşi suntem surori, va ieşi urât... I'm joking but it's true 50 % .

Încep din noi cu interogatoriul :

1. Sasuke, dacă o mai faci o singură dată pe Sakura "extraterestru", te fac eu să te simţi precum unul, ai înţeles ?

2. My dear Sakura... mai mult tupeu şi mai multă dibăcie la alergare ! Doar nu mai vrei să te prindă Uchiha din urmă, corect ?



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:11

Doar pentru a-si fi dorit sa nu fi facut cee ??? what?lol!
Hai ca vreau sa aflu ..vreau vreau vreau ...
Daca ai sti ca controlam in fiecare 5 minute daca ai pus next-ul lough ...practic sunt nebuna !
Si a fost un capitol cu adevarat fantastic ! rock
Desteptul de Sasuke i-a dat toate informatiile Sakurei !
Si ea cica "iti arat eu acceptabila" ... asta a fost super rolling on the floor ...
Daca Sasuke ar fi destept ar intelege din asta ca a afectat-o si ar incerca sa faca ceva ...
Dar este deja prea mult pentru el ... lough
Mda ..Catalin Botezatu ... rolling on the floor ...Hinata este o nebuna !
Adu next-ul foarte foarte repedee, te loogg !! dap !
Spor la scris si mersi de anunt !
Jelly te pupa kiss !
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:21

Ohh how sweet!!
Scumpo esti geniala ce sa mai zici,nu am absolut nici un repros,doar cuvinte de lauda,si chiar sunt extrem de curioasa(ceea ce nu prea imi sta in fire)sa vad ce se intampla:O sa ii adreseze din nou o replica jignitoare si amuzanta ca altadata,sau a...............
In orice caz draga,iti multumesc mult ca mai anuntat si te rog sa o faci si cand pui continuarea!
Te pooop jos palaria in fata


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:29

Nu-mi vine sa cred ca mi-ai facut asta . Cum ai putut sa te opresti cand totul devine si mai interesant ? sad Nu-i corect !!! Sa stii ca mi-ai ramas datoare cu postarea nextului cat mai repede fiindca eu nu m-ai am rabdare . Astept cu nerabdare nextul sa vad ce se petrece in continuare , asa ca nu uita sa ma anunti de next . Te kiss si a hug .


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Nsk6



Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:35

Heii.

O doamne. Scuze Scuze Scuzeee
Am ratat capitolele... :(

Au fost bestialeeeeeeeee. Superbe. Mi-au placut foarte mult. Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 962758 Deabia acum incepe actiuneaaaa care o vroiam eu Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 962758 Oare ce vor mai face cei doi Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 2573201749

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 947835 Deabia astept urmatoarele capitole, sper sa ma mai anunti si imi cer scuze din nou pentru intarziere.
Intrebari pt personaje nu am.
Poate doar pentru autoare (Andru) cred ca asa o chema Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 947835 O fiinta geniala. Cum de s-a gandit sa scrie asa ceva. Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 962758
Cum am mai zis, ma bucura faptul ca-l postezi si iti multumesc.

Succes in continuare. Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 78717


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 23 Noi 2012, 21:47

Wow ce lenesa am fost. Sunt a 8-a. Dar nu conteaza.
Imi place asa mult capitolul. As fi putut citi la el o viata. L-ai facut asa lung.:X Il ador.
Saraca Sakura. Cred ca nu e prea usor brunetul. Si mai ales o cazatura pe scari. Nici nu vreau sa ma gandesc ce durere o sa aiba.
Ma intreb daca Sasuke o sa fie prins ca a luat laptop-ul. Oare ce iar face?:>
Ms de anunt scumpa. Astept next-ul nerabdatoare. O sa fac (,) ca Jelly si o sa ma uit din 5 in 5 minute daca ai postat.:))
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Sam 24 Noi 2012, 11:32

rolling on the floor Ce tare rolling on the floor
Dar de ce te-ai oprit ?
Tocmai cand devenea mai interesant hmm..realy?
Of,of ... ce ne facem noi cu tine ? lough
Multumesc pentru anunt
Imi place din ce in ce mai mult felul in care povestesti jos palaria in fata
Te-am pupat kiss
Ja ne ! hi!


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Sam 24 Noi 2012, 12:00

LOL! Minunat Capitol ... mai ales Sfarsitul!!!1
Magnific!!! Te-ai gandit la toate!!
Si .... cateva intrebari pentru Personaje:
Sasuke:
-Ce ai simtit cand te-ai trezit peste Sakura?
-Dat viitoare cand te mai iei de ea iti sparg capul!

Sakura:
-Ce ai simtit cand Sasuke era peste tine?
Asta nu e o intrebare:
-Sakura data viitoare cand te jicneste tragei una!!!



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 4tpttl[/img]









Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Sam 24 Noi 2012, 12:10

Odododo, ce capitol dragutel! we party !!
Mi-a placut faza cu scarile, numai ca... mira-m-as ca in urmatorul capitol o sa se trezeasca kakashi si Tsunade si o sa-i gaseasca unul peste altul pe covor, grr.
Si apropo, am gasit o propozitie, in care era sris "Tsunade si Carlisle" si ma gandeam ce naiba s-o intamplat aici rolling on the floor Da in fine, am presupus ca a fost defapt o greseala.

La faza cu intrebarile eu nu vreau sa-mi raspunsi asa... in mod deosebit, fiindca practic eu nu am intrebat nimic, pur si simplu am afirmat happy2
Ok, spor la scris si data viitoare te astept cu un capitol mega awesome!!

P.S. Merci de anunt!! kiss [left]




Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Sam 24 Noi 2012, 23:04

Hallo! Buna,scumi! AM venit... Din nou printre ultimii care comenteaza la al tau fic din pacate.Imi e ciuda.
Cand raspuzni la intrebari? Anunta-ma si pe mine cand raspunzi.
Ok..A fost un cpaitol genial. Iar a facut-o pe Saku extraterestru. Uff.... Cred ca-i mutilez fata lui Sasuke-kun si-l fac pe el sa arate ca unul.
Astept next anunta-ma te roog!



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 19:42

Stiam ca va fi un capitol super,dar acum dupa ce l-am citit pot spune ca mi-a depasit toate asteptarile care erau destul de mari.
Ador personalitatea Sakurei si pe Sasuke care pana cum nu il suportam parca incepe sa nu mi se mai para asa insuportabil.
Te rog eu sa nu ne mai lasi mult in suspans si sa aduci cat de repede poti tu nextul.


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 296f8lk
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 19:45

Sa ma anuti cand pui nextul.Pupici:****


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 4212754870_9c793b92f5


Din cauza voastra plang.
Datorita voua am ajuns asa.
Voi sunteti adevarati criminali.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 20:05

Cherryblosom te rog să nu mai faci spam !

Regulamentul Fan Ficuri a scris:
12. Spam-ul este înterzis în totalitate . Scriitori nu au voie să le răspundă cititorilor la post-uri prin alte post-uri cu mai puţin de 10 cuvinte ( astfel se crează spam-ul ), dacă doresc neapărat să le răspundă o pot face în postul în care există şi capitolul. Dacă nu ştiţi ce să spuneţi mai bine nu o faceţi. Dacă doriţi să discutaţi cu autorului ficului, nu o faceţi în topicul ce conţine fic-ul ci pe chat sau PM-uri. Spam-ul este pedepsit cu ban de la a doua avertizare!!!!!!

Acelaşi mesaj ca cel trecut !!!
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 11:09

Buna dragilor! Ma bucur sa vad ca am avut atatea comentarii! Va multumesc din suflet si sper sa nu va dezamagesc. kiss
Parca o fost treaba cu intrebarile. think Doamne, de ce m-ai pus sa scriu asa ceva? lough rolling on the floor Am vazut ca am destul de multe, asa ca trebuie sa stabilesc o sedinta cu personajele CIP.

PLEASE READ : AICI AVETI NUMAI RASPUNSURILE LA INTREBARI. CAPITOLUL VINE CAND AM TIMP.

O iau pe coridorul stang al intercalatiei drepte si pun mana pe clanta usii cu titlul : "CIP" , vizavi de "Immortals". Ceva nu e in regula. De cand personajele IMM sunt atat de linistite? Ciudat. Dupa ce termin cu personajele CIP, o sa trec si pe la ei sa vad ce fac. Anyway, deschid usa vietii si personajele vin catre mine, unele mai furioase , altele mai pasnice. O suta de voci sar pe mine :

- Ce naiba ti-a venit sa scrii faza de la sfarsit?, urla Sakura. Nu e de ajuns ca trebuie sa dorm cu el in aceeasi camer....?
- Taci Sakura, nu mai dezvalui informatii despre capitol. Lasa-i pe ei sa vada. Referitor la intrebarea ta, pentru ca asa am vrut. Clar? Kiba , treci incoa! Nu o mai gadili pe Ino!
- Oooo, Melii , ce faci sis? Mersii ca mi-ai bagat-o pe Ino, rase Kiba
- Dada, detalii detalii. Nu am venit sa va intreb ce va place si ce nu va place , ca pana la urma tot eu decid, am ranjit. Fanii vostri vor sa va adreseze cateva intrebari. Sunteti obligati sa raspundeti, ori va fi vai de voi , le ranjesc diabolic. Capul meu e plin de idei diabolice pentru toata lumea. Intrebarile are se repeta , nu vor mai fi scrise.

Deci! Prima este RoSsEAnGeLl.
Fiecare raspunde la intrebarea lui. Daca se baga cineva, il imaginez intr-o mlastina cu crocodili. Capish?
- Bine sefa, murmara cateva voci.
Intrebarile :

Pentru Sasuke:

-Ce i-ai face lui Sakura daca ai fi singur cu ea?
As ignora-o cum am facut-o pana acum. Mai bine ma taie Meli, decat sa schimb o vorba cu ea. Poate ma infesteaza cu : toceala acuta, isi dadu Sasuke ochii peste cap. Sakura se stramba.
-Cate femei ai avut pana acum?
Hohooo, fara numar , fara numar.
-Ce simti pentru Sakura?
Nu pot sa mint. Nu mai este acea ura intensa de la inceput, dat fiind faptul ca m-a ajutat cu pedeapsa, insa tot ura ramane. Pana la moarte si inapoi, luau-ar naiba!
Sakura : Nenorocitule! Lasa ca vezi tu acum ce-ti fac.
Eu : Shhh!!
-Ce parere ai avea daca ai vedea-o pe Sakura cu altul?
Mi-ar fi mila de saracul baiat.

Urmeaza Sakura :

-Cum ai reactiona daca l-ai vedea pe Sasuke in Baie cu/fara prosop?
Nici eu nu pot sa mint. M-as holba timp de 2 secunde la el, indiferent daca ar avea prosop sau nu. Sasuke-si ridica sprancenele.
Eu : :O Sakura , eu nu asa te-am programat!
Tsunade : Shhh!
-Ce parere ai avea si cum te-ai simti daca l-ai vedea pe Sasuke cu alta in camera?
Depinde in ce camera. Cat timp nu sunt in camera respectiva si nu le aud ragetele , nu m-ar deranja.
-Cum il jicnesti pe Sasuke de obicei? In minte cum il jicnesti?
Exact la fel. Dobitoc, tampit, handicapat , primitiv, gigolo de 2 bani etc.

Si ultima, dar nu cea din urma : Hinata

Hinata : Yeeey!
Eu : Shhh!! Nu vedeti ca avem treaba?
Hinata : ...
-Ce se poarta mai nou acum?
Recomand colectiile toamna-iarna de la Catalin Botezatu. Absolut fenomenale si in trend. Perfecte pentru mersul la scoala. Te poti asorta cu o pereche chic de ciz…
Eu : Hinata, nu mai avem tiimp!

-Ce este Sakura pentru tine?
Sakura este ca o sora mea din alta mama. Definitiv! *Carlisle si Tsunade se stramba* una prost imbracata, dar asta se va schimba , zambi Hinata araandu-si toti dintii. *Sakura murea de furie.*
-Cum l-ai face pe Sasuke daca l-ai vedea ca iti umbla prin lucruri?
Ohoo…Draga mea, nu ii voi zice nimic, voi actiona! Sa dea Domnul sa-l prind odata cotrobaind prin lucruri , ca-l tai, chicoti Hinata.

Multumiri lui RoSsEAnGeLl :* Urmeaza….Aneta Blanche! (Sisuleeet :*)

Intrebarile dansei :
1. Sasuke scumpule, ce ai face dacă ai fi întrerupt în timpul unei partide cu Sakura, de către Kiba ? L-ai lua la şuturi şi pumni ?
Sasuke&Sakura : WHAT THE F*CK WAS THAT? ARE YOU FUC*ING KIDDING ME? CUM? NOI DOI? NICIODATA!
Sasuke : Tin sa mentionez ca da, l-as lua pe Kiba la pumni daca m-ar intrerupe in timpul….actului sexual cu….ahm…Sakura.
Sakura, tafnoasa : Hmh!

2. Ce fantezii ţi-ar trece prin cap dacă ai vedea-o pe rozalie întinsă pe pat, având doar o pătură ce îi acoperă trupul ?
Intrebarile astea imi trezesc ganduri foarte….nepotrivite. Pai. Avand in vedere ca stiu ce fel de corp are Sakura, sa spunem ca as fi incantat. Gandurile…mno..no comment.

3. Sakura, cât de mult îl iubeşti şi urăşti pe brunet ?
Se intelege de la sine , ca am numai sentimente de repulsie fata de el , asa ca nu mai e nevoie sa spun. Il urasc. Foarte mult. Playboy infumurat.
4. Hinata, dăi Sakurei nişte haine mai mulate şi mai decoltate ! Nu de alta, dar Sasuke să-şi facă o impresie foarte bună despre ea, în legătură cu... nu mai continui această întrebare .
*Sakura rosii* Fii sigura de asta, spuse Hinata.

5. Kiba, acum fii sincer... eşti tâmp*t, sau doar te prefaci ?
Ma prefac , desigur.

Multumiri Aneta Blanche! :* Urmeaza *Jellyfish*!

1) Sasuke, mai exact, ce inseamna pentru tine o fata ?
Expresia lui Sasuke se schimba total pentru o secunda, Sakura observand asta.
Pentru mine , fetele reprezinta obiecte ale placerii si satisfacerii. Nimic mai mult.


2) Sakura, pana acum ai fost indragostita de vreun baiat ?
Nu. Toti sunt niste idioti.

3) Hinata, cam cat esti inalta ?
Me has 1.70. Din pacate atat .

4) Kiba, parca erai trist pentru intoarcerea lui Ino in Africa ?

Nup. Nu m-ai puteam de bucurie cand am auzit, spuse Kiba strangand-o pe Ino.

5) Sasuke ce tot faci cu iubirea ta laptopul ? sper ca nu citesti toata ziua romane ?
Citesc cand ma plictisesc , sau in timpul noptii. N-am altceva mai bun de facut decat sa vorbesc cu extraterestrul din camera mea, asa ca prima varianta ramane.

Asta a fost de la Jellyfish :*. In aplauzele dumneavoastra urmeaza….sakura27anna! :*

Kiba aplauda.
Eu: Kiba, nu trebuia…neaparat…sa…aplauzi… -.- Sa trecem la intrebari.
1. Sasuke ce ai face daca Sakura va afla secretul tau?
Nici nu vreau sa ma gandesc la asta! Deja a aflat despre pian! Nu pot sa o las sa afle si despre Ka..!
Kakashi tusi : Ha , Ha , Sasuke!
Sasuke isi intoarse privirea.

2. Kiba tu te poti purta ca un copil normal si nu ca unul de 2 ani?
Din fericire, nu. Copilaria poate fi fericita si la 18 ani, dude!
Eu : -.- Nu te-am putut prgrama mai destept?

3. Hinata vei incerca sa o schimbi pe saku in continuare? daca da, succes si bravo
Da draga, mereu , pana se va indragosti Sasuke de ea… Haha!
Sasuke : O-O Wha? Asta a fost planul tau de la inceput?
Sakura : Next!


4. Sakura, tu cand ai avut primul sarut?
Pai…uhm…eu…a…nu..

Aceasta a fost Sakura27anna! Urmeaza...Ruby , care are niste sfaturi pentru cativa dintre voi :>

O rog frumos pe Sakura sa ia exemplu de la Hinata si sa fie si ea mai feminina, adica nu spun sa dea in primul magazin Louis Vuitton pe care-l vede si sa iasa de-a colo cu o gaura in portofel, darr... sa faca ceva pentru a imbunatati look-ul ei, care este jalnic, btw
Hinata : Yeeey! Ui aici fata desteapta! ^.^
Sakura : O vai , 2 * Hinata… -.-

Lui Sasuke ii PORUNCESC sa nu mai fie asa de superficial, sa-si dea o palma peste fata si sa priveasca apoi caracterele fetelor nu marimea sutienului.
Eu : BINE RUBYYYY!! Spune-I , ca nici macar eu nu-l mai pot controla. :))
Sasuke : Tot marimea sutienului conteaza, draga Ruby. Cat timp nu au nimic in cap si sunt goale ca persoanlitate , sanii conteaza :D
Sakura : Ma faci cumva proasta, bastard?
Sasuke : Nu.

De Kiba si Hinata nu am ce comenta, ii ador in love
Kiba & Hinata : Si noooooi! XOXO

Mersi Ruby :* Next : -Rainbow- :*

Intrebare pentru Sasuke:

-Sasukeee, cum se face ca Sakura a fost singura care a putut sa te linisteasca?
Sasuke : Vezi, ba Kiba , ca numa’ pe mine ma intreaba fetele? Eee..
Kiba : Vad ba Sasuke, ca numa’ tu esti plin de fite si defecte.

Eu : HAHAHAHAHAHAHAHA!! In your face Sasuke!! YOU GOT TROLLED! HAHAHAHA
Sakura : Shhh!
Eu : Dada, scuze…

Intrebare pentru Sakura:
-De ce nu te imbraci si tu mai sexy ca sa il seduci pe brunet, sa il dai peste cap?
Hmm, se gandi Sakura, ar fi o idée.
Intrebare pentru Hinata:
-Ma iei si pe mine la cumparaturi data viitoare?
Cu cea mai mare placere!! Pe tine si pe Ruby, ca voi sunteti cu cumparaturile!! Fac cinste ^^

Ea a fost –Rainbow- :* Urmatoarea : ~ Aqua ~ :*

Sakura , acum ca ai inceput sa-l cunosti mai bine pe Sasuke ce crezi despre el ?
Buna intrebare… Nici eu nu mai stiu ce sa cred. Vreau sa fie tipul de treaba de acasa mereu. Insa….TRAIASCA ORGOLIUL!!
I-ai imprumuta cartile tale acum ca el nu mai poate sa citeasca pe net ?
HAHAHA! Sa-I fac un bine? =)) HAHAHAHA, no.
Ai incerca vreodata sa-i cotrobai prin sertare ?
Hehe, sa nu-i spui!
Sasuke : CEEEEEE?? Ai uitat regulile?
Sakura : Meli, stii ce sa-I faci..
Eu : Dada, ii sterg memoria..
Sasuke : :O


Kiba , pe o scara de la 1 la 10 cam cat de prost te consideri ?
Ino : De mai spune cineva ca puiutul meu e PROST, il snopesc in bataie! E numai neinteles, nu-I asa puisor?
Hinata , sa stii ca te ador !
Si eu pe mine B-)
Kakashi si Tsunade , sunteti niste parinti grozavi .
Stim draga, stim.

Aceasta a fost ~ Aqua ~:*Urmeaza : Smile for you <3

Hinata, cam cate haine are Saku de la tine? O sa mergeti la cumparaturi mai mult timp?
O sa-i fac cadou un sfert din tot ce am. Nu o sa o iau la cumparaturi, pentru ca ar trebui sa plecam foarte repede. S-ar plictisi.
-Sasuke, de ce nu vrei ca Sakura sa iti afle micul secret? Iti este frica sa nu zica la nimeni?
E prea dureros + ca nu vreau sa afle nimeni.

-Sakura o sa vrei sa te schimbi inapoi cum erai? Sau sa ramai cu noul look?
Depinde, ranji Sakura.

-Kiba, de ce nu te poti purta normal si tu?
Inoo….nu ma lasa in pace * ino fumega *

-Kakashi, nu mai omori saracu baiat luand-ui laptop-ul:))
Nu ai nici cea mai vaga idee draga, ce o sa pateasca mai incolo. :)

Aceasta a fost : Smile for You ;*. Ultima, dar nu cea din urma : andreutza_cata13 :*

Eu : Aoleo, fratilor, dar avem de lucrat aici.. Fata asta are sute de intrebari. MUAHAHA, ce-mi place sa va torturez B-)

Hinata poti s-o faci pe sakura si mai frumoasa decat ai incercat deja?
Draga mea, nici nu am incercat , totul va devein din ce in ce mai amuzant.

Kiba daca Ino s-ar intoarce in urmatorul capitol ai incerca sa fii si tu mai matur si sa nu iti mai enervezi fratele?
Ino ma iubeste asa cum sunt. Pe Sasuke il enervez inca de la nastere. E ceva genetic.

Tsunade si Kakashi puteti sa faceti in asa fel incat Sasuke sa nu mai faca prostii?
Asta depinde de el, spusesera amandoi intr-o voce.

-Sakura poti incerca sa iei in considerare sfaturile hinatei in legatura cu vestimentatia?
De ce toata lumea vrea asta!? Adica , da , sunt de acord ca-mi sta bine , insa am trecut printr-un chin , atunci cand Hinata mi-a aratat tocurile de 15 cum. Vreti sa-mi rup picioarele , oameni buni? , se planse Sakura.
Sasuke : Da.

O sa incerci sa vezi ce sentimente ai in legatura cu Sasuke?
Sentimente pentru Sasuke? =))) Da. Ura.

Ce ai face daca te-ai trezi cu dmnu`l Uchiha peste tine noaptea in pat? :))
I-as da doua palmi , de nu va sti pe ce parte sa cada. Plus ca i-as taia juniorul cu cutitul. :o3

Cum ai reactiona daca acesta te-ar saruta fara ca tu sa vrei?
Ce-am spus mai sus.

Dar vrei sa te sarute sasuke?
Bleaaach . Poate ma infecteaza cu HIV sau SIDA , sau amandoua.

Vrei sa aflii secretul lui Sasuke?
Nu ca vreau , o sa-l aflu! Ma intereseaza ce ascunde el cu atata ardoare.

Vrei sa afii de ce s-a schimbat?
S-a schimbat? Vrei sa spui ca nu a fost acelasi magar arrogant si infumurat de la inceput?
Sasuke marai.


-Sasuke cum ai reactiona daca ai vedea-o pe sakura in bikinni?
La ce corp are , as sta sa ma gandesc de 2 ori , daca sa ies sau nu din camera. :>

Ce ai face daca ai intra peste ea in baie cand e in dus\cada?
Nu o sa raspund la aceasta intrebare.

Cum ai reactiona daca ea te-ar ajuta in legatura cu "dragostea ta" dandu-ti laptopul inapoi?
N-ar face asa ceva. Nenorocita.

Ce simti mai exact pentru ea?
Cand ma gandesc la ea, vad numai o persoana facuta la misto de parinti. Sasuke isi dadu seama ce a spus si trase o privire catre Sakura. Aceasta se lupta cu lacrimile. Nimeni nu observa.

Ce ai simtit cand te-a atins?
Soc! Avea mana calda.

De ce te-ai calmat cand te-a atins?
Intrebarii asteia as vrea sa-I pot raspunde , insa nu stiu.

Aceasta a fost andreutza_cata13 :*

Multumesc tuturor pentru intrebari si promit ca o sa vin cu capitolul cat de repede pot. :*



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 107upsi
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 11:11

Mi-ai adus o gramada de lamuriri cu aceasta serie de raspunsuri.Imi place mult de tot. Vreau si capitolul.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.


Ultima editare efectuata de catre ღTemariღ in Vin 30 Noi 2012, 11:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 11:16


Kitty, scumpilici, nici nu ştii cât mă chinuiam să îmi ţin gura închisă să nu izbucnesc într-un râs diabolic, provocat bineînţeles de răspunsurile tale, la întrebările noastre .

Au fost absolut mortal de haioase, mai ales fazele cu Sasuke şi răspunusrile la întrebările mai... perverse !

Mulţumesc că m-ai anunţat de această plăcută surpriză şi, sper să ai timp să aduci în acest weekend următorul capitol !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Vin 30 Noi 2012, 11:49, editata de 1 ori
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 11:23

Wow!! Ce raspunsuri socante!!! Dar totusi extrem de amuzante!!!
Superbe! Ms mult ca m-ai pus prima si.... tocmai acum lucram la alte intrebari pentru ei!
Asa ca Ms Muuuult ca m-ai anuntat!!
Pupici multi!!

Kiss * Hug



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 4tpttl[/img]









Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 11:56

Doamnee, abia aşteptam răspunsurile astea. Mă bucur tare mult că ai venit cu ele. Deeeeci *yeah, ştiu că o porpoziţie nu începe cu "deci", dar se iartă de data asta*, m-ai băgat într-o ceaţă totală cu aceste răspunsuri. Bănuiesc că ăsta a fost şi scopul, să ne laşi în suspans şi să ne surprinzi şi mai mult pe parcursul capitolelor. Ei bine, ţi-a reuşit de minune; cel puţin în cazul meu.

Sasukee, copil copac, rămâi sub controlul lui Meli, e chair atât de greu? Oh, Doamne, ce personaj dificil.

Abia aştept următorul capitol. Nu uita să mă anunţi! Spor la scris şi la idei.
Zbye kiss
Claudia.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 12:51

Foarte dragut>:D
Deya: Un comentariu trebuie sa contina minim 10 cuvinte. Al tau nu prea are...si asta inseamna SPAM! Te rog atentie data viitoare.. :-j
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 13:15

Asta da surpriza yeah
Am ras mai ceva ca la '' Bancuri si glume '' heh
Cat ti-a luat sa raspunzi la intrebari ? Si mai avem voie sa intrebam ? puppy eyes
Abia astept capitolul urmator in love
Te-am pupat kiss


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 13:51

Mi-au placut la nebunie raspunsurile la intrebari , chiar m-am amuzat , dar acum sa fiu sincera cand am citit ca ne-ai adus o surpriza am crezut ca ai adus nextul pe care-l astept de atata timp :(( . Te rog indeplineste-mi micuta dorinta si adu-l , please !


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Nsk6



Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 14:02

Stiam de cum am citit mesajul ca va fi ceva tare,dar cand am vazut aceste raspunsuri chiar nu m-am mai putut opri din ras la cat de amuzante au fost.
A fost chiar frumos si sper sa aduci cat de repede poti acel next.


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 296f8lk
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Ce Inseamna Psihologie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-