Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Lacrimi însângerate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Sam 26 Apr 2014, 23:07

Ok, okk...am inmtarziat bine!? Ma simt asa ne nasol! >.<
Nici nu mi-a placut capitolul, nici nu l-am citit de tri ori...nici ca am facut un mini infarct cand am vazut mesajul...Ok, pe cine pacalesc!?? lough Adevarul e ca am facut toate astea...Dar serios Sakura...nu din nou! Acum esti intreaga la cap...serios...adica partial, cat de normala poate fi Sakura?! think Deci, ti-a luat miliarde de ani sa pui next-ul si sper sa te ti de cuvant si sa postezi mai des! Nu pot sa-ti urez decat spor la scris si multa inspiratie! :* 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Asss10Lacrimi însângerate - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Sam 19 Iul 2014, 18:56

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Aug 2014, 17:13

Redeschis la cererea mea. Am cateva probleme cu laptop-ul, insa le voi rezolva saptamana asta si voi aduce in cateva zile si capitolul.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Sam 20 Sept 2014, 19:36

Stiu ca este scurt si a trecut si mult timp de cand nu am mai scris, insa de data asta am sa o fac mult mai des. O sa am cel putin un capitol pe saptamana, caci dupa acest capitol intram asa cum trebuie in poveste. Capitol +16 in proportie de 95%. 


Capitolul 3




       -Nu, mhh, dă-mi drumul, am murmurat pe gâtul lui în timp ce îi strângeam mâna pe sub fustă, dorind să-l fac să continue, contrar a ceea ce spuneam.
      Cu cealaltă mână îi mângâiam gâtul, având scurte momente în care îmi înfigeam unghiile în carnea lui, atunci când freca sau apăsa mai mult decât puteam suporta. Cu toate astea, avea grijă să mă termine definitiv cu câte o mângâiere şi o sărutare după ureche. Şi-a lăsat mâna să urce pe pulpă. “Oh, nu te opri, te rog…” am suspinat în momentul în care m-a lăsat pur şi simplu să îmi imaginez ceea ce ar fi putut să îmi facă mai departe. M-am liniştit însă atunci când am simţit cum fusta îmi era ridicată câte puţin, promiţându-mi astfel că nu avea să mă lase singură. Am tresărit în momentul în care m-a întors cu faţa către el şi m-a privit, lăsându-şi mâinile să-i cadă pe şoldurile mele. Nu mă mai atingea într-un mod intim, în ciuda faptului că jumătate de fund îmi era descoperit.
      Şi-a lăsat, sau, de fapt, l-am lăsat să îmi atingă maxilarul. Trasa linii fine, gest specific lui în momentele în care voia să mă fac să cred că avea de gând să mă lase neterminată.

                 - Eşti atât de… uşor de avut.

      Uitasem de fustă, uitasem că mă atinsese şi mă făcuse să mă simt bine, uitasem că eram atât de vulnerabilă, ba chiar am accentuat asta în momentul în care l-am împins, făcându-l să se dea doi paşi înapoi. S-a dezechilibrat puţin, însă nu suficient cât să mă lase în pace şi să îmi acorde şansa de a-mi recupera demnitatea. N-ar fi făcut-o nici în ruptul capului.

                 - Retrage ce-ai spus! Acum!
 
      Aş fi vrut să o facă, să ştiu că regretă măcar puţin că m-a făcut să mă simt prost, aş fi vrut să o facă doar ca să putem continua ce am început. Dar nu. Niciodată el.
 
                - Te-am atins aşa cum am atins-o şi pe Karin şi recunoaşte… ţi-a plăcut.
 
      L-am plesnit. Tare. M-a usturat. Pe mine. Nu şi pe el. Fierbeam. Îl priveam atent. Aşteptam să plece, să pot să o fac şi eu. Cum mă gândeam, nu a făcut-o. Îmi simţeam mâna tremurând şi îmi îndoiam degetele, pentru a le dezmorţi.  Nu am avut timp decât pentru o gură mică de aer, căci m-a împins în prima cameră pe care a văzut-o, iar apoi m-a lipit de perete. Mă strângea de gât; nu rău, însă mâna lui grea apăsa mai tare decât probabil îşi imagina.
 
                - Hai să vedem cât de dur îţi place, mi-a spus, urmând să îmi bage două degete sub bărbie, pentru a-mi înălţa puţin capul, urmând să mă împingă mai mult în perete. 

      "Ca şi când aş mai avea unde să intru.” mi-am spus în singurul moment în care îşi luase ochii de la mine. “Ah!” am scâncit când i-am simţit mâinile în spatele genunchilor. Atunci observasem că era în genunchi în faţa mea şi că îmi mângâiase picioarele până în momentul în care ajunsese în acel punct sensibil.  “Nu, nu te mişca!” l-am implorat când nu i-am mai simţit mâinile lipite de corp.
      Respiram sacadat, greoi, simţindu-mă complet abandonată.

                - Aş putea să te las aşa, ca să vezi cât depind fericirea şi satisfacţia ta de mine…
      “Dar… Oh, doamne, spune-mi că există un dar şi nu mă laşi aşa.” îmi spuneam în timp ce mă chinuiam să rămân în picioare, să îi arăt că încă mai am coloană vertebrală. Îmi sprijineam mâinile de perete, pentru a mă ajuta să mă echilibrez din nou, şi îl priveam. Zâmbea răutăcios şi mă intimida pe secundă ce trecea. Mă privea stăruitor. “Nu te mai uita aşa!” îmi venea să ţip, însă mă oprea gândul că dacă ar fi făcut-o, atunci orice şansă de a mai continua… dispărea. Iar asta nu era posibil în acel moment.

                 - Dar, începu el, nu mi-ar plăcea să mă crezi laş, sau impotent.

      Şi acela a  fost momentul în care toată tensiunea dispăruse, a fost momentul care a declanşat tot ceea ce s-a întâmplat pe urmă. Şi-a sprijinit şi el mâinile de perete, de o parte şi de alta a bazinului meu, prinzându-mă astfel într-un fel de cuşcă. Şi-a apropiat capul de al meu, oprindu-se în momentul în care a ajuns în dreptul urechii.

                 - Dogoreşti… Şi încă nu te-am ars, hmm…

      Deschisesem gura să spun ceva, habar nu aveam ce, dar totuşi intenţionam să zic una sau alta, însă nici măcar nu a vrut sa audă ceva. Mi-a tras fusta jos şi şi-a zdrobit buzele de ale mele. Mi-a prins buza inferioară între dinţi, muşcând-o puternic, în timp ce mâinile deja îi trecuseră asupra nasturilor bluzei. Îi descheia rapid, nelăsându-mă nici măcar să mă obişnuiesc cu gesturile pe care le făcea. Normal, altfel aş fi anticipat ceea ce avea de gând să facă, lucru pe care nu l-ar fi acceptat nici în ruptul capului. Am deschis gura să iau o gură de aer, iar el a profitat de moment. La început doar îmi atingea timid vârful limbii cu a lui, însă peste câteva secunde făcea mişcări circulare, lente sau rapide, lingea şi muşca.
S-a dus fusta, s-a dus bluza, sutienul era prin cameră, undeva pe sub blugii lui…
 
***
                 - Asta nu se va mai repeta, ţi-o jur! Am ţipat exasperata, în timp ce mâinile îmi tremurau şi nu reuşeam să îmi închid sutienul.
               - Eh, ai mai zis de vreo două ori aşa… Ia-ţi mâinile şi lasă-mă pe mine.

      Surprinzător, nu a încercat nimic şi doar mi-a rezolvat problema cu încuietoarea. M-a sărutat pe umăr şi a păstrat distanţa.
                 - Ne vedem la şcoală, i-am spus după ce mi-am tras cămaşa pe mine şi m-am încălţat.
                 - Nu intenţionam să te rănesc.
                 - Nu ai făcut-o.
                 - Suntem ok?
                 - Nu.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Asss10Lacrimi însângerate - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Sam 20 Sept 2014, 19:36

eueueueueueu
Așam.
Omfg, aolo, doamne, tu mă omori. Țin să-ți spun că am și pierdut vreo două boabe de strugure din cauza ta. Jesus, mi-a plăcut dialogul la nebunie, mai ales cel din final, cred c-am savurat fiecare replică cu o doză de indignare și plăcere în egală măsură. Ca să nu mai zic de Sasuke, care e de-a dreptul imposibil. Cică n-a vrut s-o rănească. Aproape că am râs la asta. Doamne, doamne, doamne, n-ai mai scris de atâta timp și vii cu un capitol ca ăsta? Nu-i corect. Și tu tre' să fii un geniu sau ceva. De fapt, ești un geniu al naibii de nenorocit. Cum să ne lași în suspansul ăsta, ia zii. Să știi că te țin minte pentru capitolul ăsta și-o să te stresez dacă nu scrii săptămânal, deși mai mult ca sigur că programul o să-ți fie foarte încărcat.
Îți urez spor la scris și cât mai multe idei bune, succes la liceu și în special la fizică.
Pwp.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Sam 04 Oct 2014, 16:55

Oh, God, a trecut asa mult timp! huh? Siiii acum e partea cu face palm! Sakuraaaa, daca nu te trezesti la realitate, te trezesc eu! :)) Exista si alti baieti cu exceptia lui Sasuke, care nu mai spunem ca e u badaran... hmm...?! Daca eram eu in locul ei ii dadeam una la "mandrie"si plecam cu demnitate, dar nu sunt...si totusi am o incredere oarba in ea....chiar cred ca odata si odata o sa i-o intoarca ea pentru toate astea, cu varf si-ndesat! think Sper sa nu ma dezamageasca! :)) Iar tu draga mea RAIN, ei bine...cred ca sti deja ca esti un geniu in literatura si o viitoare scriitoare cu siguranta! :))
Iti urez spor la scris si sper sa ne incanti cu un next cat mai curand posibil! Succes! ^^
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Oct 2014, 21:42

Bine, deci capitolul asta a fost foarte tare. Am cam uitat eu ce s-a intamplat in celelalte capitole, dar la sfarsit mi-am mai reamintit cate ceva happy
Sper sa postezi noul capitol curand si sa ma anunti si pe mine.
~Bye~ happy
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Dum 14 Iun 2015, 19:19

Capitolul 4


       -Christian, te rog, ascultă-mă! îi spuneam în timp ce încercam să ţin pasul cu el, dat fiind faptul că pantofii mei erau mult prea înalţi, iar paşii lui mult prea mari. Nu poţi face aşa ceva! am strigat atunci când m-am oprit, vizibil obosită din cauza efortului depus.
       S-a oprit pentru câteva secunde, bătând pasul pe loc. Rămăsesem în urma lui cu cinci sau şase metri, iar privirea îmi era acum aţintită asupra trupului său. Mă aşteptam să îşi continue drumul, dar în schimb s-a întors către fereastră, sprijinindu-şi mâinile de pervaz, acum privind străzile agitate ale oraşului.
       -Ştiu că tu crezi că sunt dur, Sakura, l-am auzit spunând după câteva momente, dar nu e aşa. Te-am trimis sub acoperire pentru că erai singurul agent care credeam că s-ar descurca cu o altfel de sarcină; ştii doar că de obicei nu preluăm astfel de cazuri.
       -Şi sunt suficient de bună! am strigat iritată, simţind cum nervii îmi cresc. Chiar pot să o fac!
       -Sakura, mi-a spus întorcându-se spre mine, ştiu că eşti suficient de bună, poate chiar prea bună, dar… nu în acest caz. Ai mers mult prea departe.
       -Nu m-am dat de gol!
       -Nu ai făcut-o, dar nu pot risca. Ce să fac, Sakura? Să îţi interzic să lucrezi la acest caz când o să vii să îmi spui ca în timpul unui orgasm, i-ai spus unui criminal că întâmplător eşti un agent F.B.I.? Nu pot permite aşa ceva, spuse el.
       Mi-am încleştat degetele, urmând să îi dau un pumn în bărbie. Mi-au trosnit câteva degete, iar durerea era de nesuportat, atât pentru mine, cât şi pentru el. Nu ştiu dacă l-a şocat sau nu reacţia mea, dat fiind faptul că doar a oftat, apoi s-a întors, mergând mult mai încet decât înainte.
       -Ştii foarte bine cât m-a durut ce mi-ai spus, am şoptit, sperând că nu va auzi, dar a făcut-o.
       Şi-a întors capul, privindu-mă cu coada ochiului.
       -Ştiu.
       -Şi mai ştii că mi-ai spus ce a zis şi Hinata, care nu mai vorbeşte cu mine de circa şase luni, de la moartea lui Ino. Chiar crezi că mai suport vreun reproş?!
       -Hinata nu mai lucrează…
       -Ştiu, chiar crezi că nu ştiu?! Cred că am putut observa asta în ultima jumătate de an, în care nu am mai avut niciun partener pentru acest caz. Ce face acum? Cercetează vreun mafiot sau mai ştiu eu ce, iar pe mine mă lasă aici, luptându-mă cu tine, cu mine, cu amintirea lui Itachi şi cu tot restul lumii.
       -Sakura, Hinata nu mai lucrează la F.B.I.. A demisionat imediat după înmormântarea lui Ino
       Atunci am simţit cum pământul îmi fuge de sub picioare şi m-am uitat în sus, ca să văd dacă tavanul mai este la locul său, pentru că aveam impresia că s-a prăbuşit peste mine. Eram ferm convinsă că nu moartea lui Ino a alungat-o pe Hinata din F.B.I., ci eu fusesem aceea. Eu am dezamăgit-o; eram singurul motiv pentru care rămânea aici şi totuşi am devenit singurul motiv pentru care a plecat, iar Christian a ştiut. A ştiut asta din momentul în care a ales să nu-mi spună acum şase luni că Hinata părăseşte locul în care şi-a petrecut trei sferturi de viaţă. Şi pentru prima dată în ultimele luni, am luat decizia de a merge la apartamentul ei, de a o confrunta după atâta timp.
 
*
 
       Christian a refuzat să îmi spună dacă şi-a găsit un alt loc de muncă, singurul lucru pe care mi l-a comunicat fiind noua sa adresă. A spus că era tot ce putea face pentru mine şi l-am crezut. Pentru că asta făceam eu: el îmi spunea ceva, iar eu acceptam, fără a mă gândi vreo secundă că poate ceva era greşit.
       Era 2 a.m. şi mergeam desculţă pe strada principală, din cauza bătăturilor pe care mi le-au provocat pantofii. Ţineam câte un pantof în fiecare mână, legănându-mă în timp ce mergeam. Trecuseră atâtea luni în care nu am reuşit să dorm mai mult de patru ore pe noapte, încât tot organismul îmi era dat peste cap, nemaiavând control asupra corpului. Încercam să îmi pun gândurile în ordine, dar îmi era imposibil. M-am oprit în momentul în care am ajuns în dreptul scării unde se presupunea că locuia acum Hinata. Am scos fiţuica din palton, verificând adresa pe care mi-o scrisese Christian şi eram, într-adevăr, în locul bun.
       Am deschis uşa, iar apoi m-am urcat în lift, apăsând pe butonul pe care era trecută cifra şapte. Cele două rânduri de uşi s-au închis, iar corpul îmi fu zdruncinat atunci când a început să urce liftul. Uşile s-au deschis, iar eu m-am întors la trei sute şaizeci de grade pentru a vedea care este apartamentul potrivit. Undeva în capătul holului se zărea numărul şaptezeci şi doi. Acela era. Cu paşi timizi m-am îndreptat către uşă, care era puţin crăpată. Mi s-a părut puţin suspect, aşa că am ciocănit de două ori. Am auzit un scâncet, aşa că m-am gândit că a adormit şi cumva a uitat să verifice uşa. Mi-am permis să o deschid mai larg, însă la un moment dat nu a mai mers, deoarece se lovise de ceva solid.
       Când am pătruns în apartament, o senzaţie de greaţă m-a cuprins, gustul de fiere simţindu-se puternic. Ochii mă usturau, mâinile îmi erau transpirate, iar glasul îmi era tăiat. Am văzut perdelele mişcându-se din cauza curentului făcut de geamuri cu uşa, iar o siluetă se zărea în spatele lor. Instinctiv mi-am dus mâna dreaptă la spate, unde îmi purtam pistolul, iar printr-o mişcare precaută am dat perdelele la o parte. Şuviţele blonde îmbibate în roşu de abator curgeau pe umeri, la fel ca lacrimile din ochii albaştri.
       -Mami a murit?

       Uşa s-a trântit.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Charity†
Genin
Genin
Charity†

Sex : feminin Varsta : 99
Localizare Localizare : Aici, acolo, nicăieri.
acebook acebook : Loading...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : I like books, music and stuff...
Stare de spirit Stare de spirit : I hate my name :-1

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Dum 14 Iun 2015, 23:23

Holy crap, am citit ficul tău în mai puțin de o ora și îți jur, mai multe răsturnări de situație nu puteau fi. Te invidiez, ai un stil aparte de a scrie și se vede ca pui suflet. Știi sa legi bine ideile și sa le dai și un sens. Știi sa faci totul ca la carte, totul! Pe mine m-ai câștigat, crede-mă ca îmi pare rău că ai adus next asa repede. Nu mai trebuia sa aștept dacă îl aduceai mai târziu. :X
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Lun 22 Iun 2015, 21:29

God, nu cred! :)) Dupa atata timp, sincer, nu ma mai asteptam sa pui vreodata un capitol la ficul asta. Nu mai stau asa mult pe forum, aproape de loc, dar cand intru, dau de mesaje ca cel pe care mi l-ai trimis tu si pur si simplu imi pica fata.  lough
Anyway, a fost un soc si continutul capitolului. Pe langa faptul ca a trebuit sa ma uit peste capitolele trecute, faza cu Hinata m-a socat. 
Nu stiu cand mai pui next-ul (sau daca :)) ), dar eu astept oricum un PM daca se intampla asta! happy2 Succes la scris! 
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Vin 03 Iul 2015, 23:39

    Mamă, făăă, cum s-a terminat capitolul.
    Scuză-mi limbajul, știi că nu am obiceiul de a vorbi așa, dar nu mă pot abține. Sper că nu ai scris acum un capitol ca să postezi vara viitoare altul, că să mor de mai vorbesc cu tine. Christian nu înțelege că, în timpul unui orgasm cu Sasuke, ar trebui să îi înșiri istoria ta și a străăăăbunicilor până în anul 234 î. Hr. Cred că era doar gelos, sincer. A fost criminal capitolul, dar cam scurt, pnm... Finalul e...whoaa, nu ai o continuare pe care mi-o poți trimite mie pe wapp sau ceva? A trebuit să citesc ultimele două-trei capitole, pentru că uitasem destul de multe, ASTA FIINDCĂ NU AI MAI POSTAT DIN IUNIE 2001, just sayin...
    Ești smecheră, ce să mai, poate postezi și tu des, că e vacanță. Dacă postezi tu, postez și eu...
    Baftă, păpușe!
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Lun 06 Iul 2015, 12:22

După o lungă așteptare ai postat și tu continuarea. Capitolul a fost interesat, dar sfârșitul m-a șocat. Hinata e moartă?!  can\'t see !!! Ce s-a întâmplat de s-a ajuns la așa ceva?! Sper să postezi continuarea cât mai repede și să deslușești misterul aflat în spatele acestul final șocant.
Spor la scris și să ai parte de o groază de idei și timp ca să poți posta următorul capitol care sper să fie lung...
Eh cam asta e. Să mă anunți și pe mine când postezi noul capitol dacă ai timp. happy Mersi kiss 
~Sayonara~ a hug 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Asss10Lacrimi însângerate - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iul 2015, 17:04

           Bă, ce naiba e cu capitolul asta? Fir-ar el de suspans, că dacă nu îți dau cu el în cap, păi așa se termină un capitol? AȘA? Ca să nu mai zic de Christian ăla care merita vreo două palme. Vorba lui Anelis, poate scrii și tu mai des și mai mult, acum că tot a venit vara, hm, hm, ce zici? Vreau să știu ce-o să se întâmple, așa că fă un bine umanității și apucă-te și mai scrie, că mi-e că nu prind sfârșitul ficului în viața asta.
           Hai, pwp, și ce mai vrei tu cu cireșică în vârf și poate avem parte de un nou capitol cât de curând. :D
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iul 2015, 23:57

Băi,wife! Tu faci mișto de mine?? Până și eu am scris la bac mai mult ca tine in capitolul patru. WTF!
A venit vara, scapă de lene și apucă-te și tu să scrii. Și ia-o si pe Lauren cu tine ca nu se poate vorbi cu ea. 
Capitolul a fost excepțional, ca de fiecare dată, și m-a lăsat într-o ceață magnifică la sfârșit. Nu am înțeles mare lucru, așa că aștept următorul capitol ca să mă lămurești. Vreau mai mult Sasuke x Sakura din Lacrimi însângerate, băi. Apucă-te să scrii, pls, pls. 



pwp. 
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 19 Aug 2015, 19:15

Capitolul 5




       Am tresărit şi mi-am îndreptat privirea către uşă, asigurându-mă că totul era din cauza curentului şi nu aveam companie. Am răsuflat uşurată, în ciuda faptului că situaţia era critică: prietena mea zăcea înjunghiată în propriul sânge, iar fetiţa ei mă întreba dacă mama ei avea să moară. În acel moment mi-am amintit că eram singura care putea face ceva şi, fără să stau pe gânduri, m-am repezit asupra telefonului şi am sunat la ambulanţă. Trecuseră în jur de câteva secunde până mi-a răspuns cineva şi, pentru prima dată în seara aceea, mă simţeam în stare să îi spun ceva micuţei. M-am întors către perdele, acolo unde o găsisem, dorind să îi comunic din priviri că vom primi ajutor, că Hinata va supravieţui, dar nu mai era acolo. M-am rotit alarmată prin cameră, ştiind foarte bine că nu avea cum să părăsească apartamentul, dat fiind faptul că eram cea mai precaută persoană şi nu aş fi lăsat un sunet – precum al unei uşi care se deschide – să îmi scape. Atunci i-am văzut trupul micuţ îndreptându-se cu paşi apăsaţi spre o cameră ce bănuiam a fi dormitorul.
       - Doamnă, mai sunteţi acolo? Vă amintesc că aţi sunat la urgenţe, aşa că dacă doriţi să faceţi vreo glumă proastă, nu este...
       - Mi-am găsit prietena înjunghiată în apartament, m-am trezit spunând dintr-odată, astfel încât să înţeleagă că nu aveam chef de nicio glumă; ţsk, aş fi vrut eu să fie una.
       -  Oh, doamne! a exclamat tipa.
       Mhm, exact, “Oh, doamne!”, asta am zis şi eu, dar cu siguranţă nu aş fi spus asta în timp ce la capătul liniei s-ar fi aflat persoana care stătea lângă un potenţial cadavru. Am fost tentată să închid, dar apoi mi-am amintit că viaţa Hinatei depindea de proasta asta.
       - Poate vrei să îmi spui şi ce dracului ar trebui să fac şi să îmi ceri adresa, nu crezi?! m-am trezit strigând.
       Fir-ar, uitasem de Kylie, care stătea în camera de lângă, şi care, cel mai probabil, s-a panicat şi mai tare când m-a auzit ţipând.
       - Oh, da, desigur, îmi cer iertare, doar că nu m-am întânit niciodată cu un astfel de caz şi...
       Se vedea, sincer.
       - Nu mă priveşte pe mine asta, i-am tăiat-o eu. Îţi repet a doua oară, spune-mi ce dracului să fac!
       - Ăă, da, pulsul… verificaţi-i pulsul.
       M-am repezit asupra trupului, punându-mi două degete pe faţa laterală a gâtului. Am răsuflat uşurată când l-am simţit.
       - A…re, are, am spus, simţindu-mă forţată să îi repet a doua oară, pentru a mă asigura că a înţeles.
       - Puteţi aproxima?
       - Nu ştiu, o bătaie la câteva secunde, e slab, am spus.
       Doamne, nu e deloc bine, nu e normal, fir-ar să fie!
       - În regulă, am auzit-o pe tipă spunând.
       E pe dracu’ în regulă.
       - Lăsaţi victima nemişcată, pentru a evita orice fel de complicaţie. Adresa dumneavoastră?
       Mă cautam disperată prin buzunare, încercând să găsesc bileţelul pe care îmi notase Christian adresa ei. Nu o reţinusem. Puteam să jur că eram în căutarea acului în carul cu fân şi, drept să spun, un moment mai prost nici că se putea.
       Am rămas uimită când micuţa Kylie mă trase de mânecă, apoi îmi luă telefonul şi îi comunică cucoanei respective adresa. Nu eram uimită pentru că reţinuse câteva cuvinte şi cifre, însă eram şocată că un copil de şapte, aproape opt ani, putea fi atât de calm şi raţional, asta în condiţiile în care mama lui era pe moarte, în faţa lui, zăcând într-o baltă de sânge. Şi mai ascultase şi conversaţia mea, când eu făceam pe nebuna.
       Am privit-o urându-i o seară frumoasă acelei doamne, urmând să închidă telefonul şi să mi-l întindă. L-am luat temătoare, neştiind cum ar trebui să mă comport în preajma ei. O vedeam încercând să nu îşi privească mama, aşa că m-am gândit că ar fi înţelept să o duc înapoi în dormitor, cel puţin până aveau să sosească paramedicii, chestie ce nu ar trebui să dureze prea mult.
       Am luat-o de mână, atingerea ei făcându-mă să tresar. Trecuse ceva timp de când nu am mai văzut-o; aş fi spus că ultima dată am întânit-o la înmormântarea lui Ino - când Hinata i-a spus tare şi clar că nu mă va vedea vreodată -, doar că o mai zărisem odată, acum vreo trei luni, când trecusem pe lângă şcoala ei. Mersesem intenţionat pe acea stradă într-o zi liberă, căci ştiam că în fiecare zi Hinata, la ora 12:30, venea să o ia de la şcoală pe Kylie. Îmi lipsiseră amândouă, însă orgoliul meu era mai puternic decât dorul şi am decis să le privesc din maşină, fără a interacţiona cu ele.
       Am dus-o pe cea mică în dormitor, rugând-o să se aşeze pe pat. A făcut întocmai, lăsându-mă astfel să înţeleg că nu era  capabilă de prea multe, cu toate că făcuse mai mult decât ar fi făcut orice alt copil de vârsta ei aflat în aceleaşi circumstanţe. O priveam… aşa mică şi firavă, cu şuviţele-i blonde căzute pe umeri, cu ochii înlăcrimaţi, cu hainele pătate de sânge. Instinctiv m-am îndreptat către un sertar, căutându-i nişte haine curate. Găsisem o pereche de pantaloni, o bluziţă de culoarea liliacului şi câteva perechi de şosete. I le-am înmânat, însă se uită absentă la mine şi am înţeles că e de datoria mea să o îmbrac. Era în stare de şoc, vedeam asta, simţeam asta, însă nu eram sigură dacă prezenţa mea o ajuta sau nu. Cu toate acestea, ştiam că îi era mai bine aici, cu mine, decât acolo, în faţa unui trup mai mult mort decât viu.
       Aş fi vrut să o întreb cine era nenorocitul care i-a făcut Hinatei asta, ce voia şi, mai important, de ce nu o rănise şi pe Kylie? Mă întrebam dacă stătuse ascunsă după perdele fără a fi văzută, luând parte la acel act de agresiune, sau stătuse în camera ei, venind abia după ce respectivul plecase. Aş fi vrut să ştiu ce se întâmplase, aş fi vrut să îl găsesc pe nenorocit şi să îl torturez, dar îmi amintisem că ea era totuşi un copil, unul traumatizat, şi sub nicio formă nu voiam să o pun să vorbească despre asta.
       Am auzit uşa trântindu-se a treia oară în seara aceea, însă de data asta eram entuziasmată, căci ştiam că sunt paramedicii. Am rugat-o pe Kylie să rămână în dormitor şi nu am plecat decât în momentul în care m-a aprobat cu o scurtă înclinare a capului.
Am păşit în sufragerie şi am văzut cum Hinata era imobilizată, urcată pe o targă, cu o mască pe faţă. Pentru un moment mă simţisem vinovată că o lăsasem singură, în condiţiile în care era înjunghiată, însă realizasem că era inconştientă, că nu aveam cu ce să o ajut şi, mai important, ea ar fi vrut să am grijă de fetiţa ei, ceea ce am şi făcut.
       - O vom duce la spitalul din centru, de lângă primărie, însă vreau să luaţi la cunoştinţă faptul că starea ei este critică, îmi spusese o doamnă.
       Vedeam cum trei bărbaţi o scot pe Hinata din apartament şi acela a fost momentul încare mi-am îndreptat atenţia către cea care mă informase de starea prietenei mele.
       - Sunt conştientă de asta, mulţumesc, am spus.
       - Va avea nevoie de intervenţii chirurgicale majore şi cred că ar fi bine să îi aibă pe cei dragi lângă ea. Sunteţi sora?
       - Cea mai bună prietenă, i-am zis, ne cunoaştem de mici.
       - Înţeleg. Părinţii ei?
       - Decedaţi.
       - Vreo rudă în viaţă?
       - Numai fiica; se află în camera de alături.
       Am văzut tristeţea din ochii ei, aşa că am preferat să evit un moment dramatic şi i-am spus că voi ajunge şi eu la spital în circa zece minute. I-am mulţumit, iar ea a părăsit apartamentul, lăsând uşa dată de perete.
       M-am întors după Kylie, care strângea la piept  un iepuraş de pluş, am luat-o de mână şi i-am spus că vom merge la spital, pentru că acolo au dus-o pe mama ei. Nu se împotrivi şi se ţinu după mine tăcută. Pe dulăpiorul de lângă uşă am văzut o cheie, aşa că am luat-o, închizând cu ea uşa apartamentului. Cât coboram scările am sunat după un taxi, căci eu venisem pe jos şi sub nicio formă nu aş fi luat vreun mijloc de transport în comun. Astfel, când am ajuns jos, maşina era în faţa scării.
       Am pus-o pe fată pe bancheta din spate, spunându-i că nu avem mult de mers. Mă privea absentă, dar părea că înţelege ce zic. Am închis uşa maşinii cât de încet am putut, căci fusese supusă destulor şocuri pentru o seară. M-am aşezat pe scaunul de lângă şofer, comunicându-i acestuia locul în care voiam să ajung.
       Spre bucuria mea se mişcase repede, ajungând în mai puţin de zece minute la spital. Am plătit, am luat-o pe micuţă în braţe, dând buzna în spital; întrebam fiecare doctor dacă ştia ceva despre prietena mea, descriindu-i aspectul de vreo şase sau şapte ori. În cele din urmă aflasem de la o asistentă că intrase în operaţie de urgenţă, întrucât făcuse o hemoragie internă şi, din câte înţelesesem, suferea şi de septicemie.
       Am oftat şi m-am îndreptat către sala de aşteptare, cu micuţa în braţe. Ne-am aşezat pe nişte scaune şi timp de câteva ore nu m-am gândit la ce putea să se întâmple. Îi eram recunoscătoare cerului că cea mică nu mă întrebase despre starea Hinatei, căci probabil aş fi izbucnit în plâns. Nu văzusem un copil mai calm şi mai cuminte în toată viaţa mea.
       Cred că se făcuse dimineaţă când am văzut-o pe Hinata transportată la terapie intensivă. Aş fi vrut să mă ridic, să o iau la fugă, să mă asigur că este în regulă, dar capul lui Kylie, care se odihnea pe picioarele mele, mă împiedica să fac asta. În ciuda acestui fapt, am fost nevoită să o fac atunci când un doctor mi-a cerut să vorbim între patru ochi. Nu putea fi de bine.
       Am trezit-o spunându-i că mă duc puţin mai încolo, dar că mă voi întoarce curând. Îmi zâmbise, ridicându-se în şezut şi lăsându-mă astfel să mă ridic.
       - Urăsc să dau astfel de veşti, vă spun sincer, însă e de datoria mea să vă spun că prietena dumneavoastră se află în moarte cerebrală.
       Am amuţit, ochii mi s-au împăienjenit şi mi-am simţit picioarele retezate. Nu, nu, nu.
       - Nu mai e nimic de făcut, îmi pare rău.
       Nu, nu, nu.
       - Va mai trăi pentru câteva ore, până o vom deconecta de la aparate.
       Nu, nu, nu.
       - Va trebui să semnaţi că sunteţi de acord cu deconectarea de la aparate, întrucât, din câte am înţeles, sunteţi cea mai apropiată cunoştinţă majoră.
       Nu, nu, nu îmi omor eu prietena.
       A omorât-o altcineva.
       M-am mişcat numai în momentul în care medicul îmi înmânase actele respective. Le-am luat şi m-am îndreptat către Kylie, care mă privea tristă. Ştia.
       - A murit? mă întrebase serioasă.
       - O va face. Curând.
       O luasem în braţe, încercând să o fac să nu plângă. Sau încercam să mă conving pe mine să nu plâng, mai degrabă. Devenisem slabă de când mă lăsase. O pierdusem şi pe ea. Părinţii mei, Itachi, acum ea. Parcă nu se mai termină. O strânsesem mai tare pe fată la piept, încercând astfel să o păstrez lângă mine, căci, în fond, era ultima persoană care îmi mai rămăsese. Şi părinţii lui Itachi, poate, dar nu erau chiar aşa de importanţi.
       Am privit-o în ochi şi nu văzusem vreo lacrimă. Copilul ăsta nu înceta să mă uimească.
       - Va trebui să o deconectăm de la aparate, i-am spus. În câteva ore.
       - Putem să o facem acum?
       Nu mă aşteptasem la asta.
       Voiam să spun nu, dar era dorinţa ei şi era mama ei până la urmă. Avea drept de viaţă şi de moarte asupra ei. Era singura care putea să decidă aşa ceva, deşi în acte eu eram aceea.
       Am luat-o de mână şi am dus-o în salonul în care se afla. Am tras perdeaua pentru a avea mai multă intimitate, apoi am semnat actele şi le-am înmânat doctorului care ne asista.
       Am fost surprinsă când am văzut-o pe Kylie urcându-se pe patul Hinatei, luând-o de mână pe aceasta. Dacă eu abia puteam privi, ea părea în regulă cu starea în care se afla mama ei.
       - Ştiu că mă auzi, mami, începuse ea.
       Am vrut să plec şi să o las singură acolo, dar nu am putut.
       - Şi vreau să îţi spun că te iubesc, mami, a continuat. Şi că ştiu că nu o să te am înapoi. Şi mă doare, mă doare tare să ştiu că nu am putut face nimic să te ajut. Dar, mami, îţi promit.. o sa am grijă să îţi aduc mereu flori şi o să fiu cuminte.
Oh, doamne, te rog, nu-mi face asta.
       - Şi o să o ajut pe mătuşa Sakura mereu şi o să îi amintesc zilnic cât de mult ai iubit-o, chiar dacă v-aţi certat. Ştiu că te doare inimioara, mami, spusese în timp ce îi atinse pieptul, de aia te las să pleci. Te iubesc mult.
       Hinata, habar nu ai ce înger laşi în urmă.
       Se dădu jos, dar nu îi dădu drumul la mână. Mă privi puţin, spunându-mi din priviri că e gata. M-am uitat la doctor, transmiţându-i că poate începe. Îi scoase pe rând tuburile, apoi perfuzia, iar în câteva secunde aparatele începură să sune.
       Zgomotul asurzitor mă făcu să îmi astup urechile, căci deja era prea mult pentru mine. Îmi revenea în minte fiecare moment petrecut alături de Hinata, fiecare cearta, momentul în care ne-am certat din cauza lui Sasuke. Oh, Sasuke...
       Sunetul se opri. Mi-am scos telefonul din buzunar pentru a da un mesaj.
       Nu mai rezist.
       Au trecut câteva minute până am primit un răspuns.
       Unde eşti?
       La spitalul din centru. –am tastat cu mâinile tremurânde.
       De data aceasta, răspunsul a venit mult mai repede.
       Ai păţit ceva?
       Câtă grijă.
       Da, am nevoie de tine. –am răspuns.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Asss10Lacrimi însângerate - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 19 Aug 2015, 19:16


           Cum să mă lași în suspansul ăsta aolo. Ești așa nașpa că știu că acum nu mai scrii pentru alte 1295874837 zeci de ani și eu stau să mă gândesc la ce naiba se mai poate întâmpla în continuare. 'ai de capul meu și de-al tău de nu te iau la bătaie. (D) Nici măcar nu mă mai interesează prin ce a trecut Sakura și că a murit Hinata, la câți nervi îmi fac când mă gândesc cât o să mai dureze pân' la capitolul șase, poate nu mor pân-atunci, să ne rugăm pentru asta.
           Finalul m-a terminat psihic. Mă așteptam și eu la un moment drăguă, interesant, ROMANTIC, dar puteam să jur că n-o să-mi îndeplinești dorința. Eram așa entuziasmată când mi-ai zis că scrii ca să îmi fac acum nșpe mii de scenarii, că bineînțeles că nu mă așteptam la așa ceva, deși probabil ar fi trebuit. Las' că te țin eu minte. În orice caz, ai lăsat deschisă lista cu opțiuni pentru cine poate fi individul cu care a vorbit Sakura la sfârșit, deși mă gândesc că poate de data asta nu-mi mai servești vreo surpriză, că jur că nu mai vorbesc cu tine. Glumesc. Sau nu. Depinde. Bineînțeles că mi-a plăcut capitolul, bineînțeles că vreau next-ul și bineînțeles că o să m-apuce Crăciunul așteptând. Ei, poate nu.
           Baftă-n continuare, spor la scris, poate dă domnu' și nu îmbătrânesc până atunci, mă duc să plătesc iar slujbe că cine știe. Pwp.

           P.S.: Criminalo.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 19 Aug 2015, 20:53

De cine are nevoie? Ce s-a întâmplat de fapt cu Hinata? Cine a înjunghiat-o? Ce se întâmplă?! De ce laşi tot timpul suspansul ăsta în urmă şi după iar nu mai postezi o perioadă îndelungată  ingrijorat .
Aştept cu nerăbdare next-ul, pe care sper să îl postezi cât mai repede şi să mai elimini puţin din acest suspans, să mai dezvălui câte ceva din spatele acestei crime.
Spor la scris, să ai parte de multe idei şi bagă mare până data viitoare. 
Bye  hi! 
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Vin 21 Aug 2015, 09:22

Sper sa fie Sasuke. Spune-mi ca e el, pls. 
A fost un super capitol si chiar ma bucur ca ai scris asa repede. (D) A fost emotionanta partea cu promisiunile aduse de fetita Hinatei pe patul de spital. Chiar nu ma asteptam sa aiba atata curaj sa o deconecteze. :'( Dar ai fost atat de rea ca ai incheiat capitolul asa, incat nu cred ca iti poti imagina ce pofta de bataie mi-ai starnit. Stiu ca va trece jumatate de an pana vei mai scrie, dar gandeste-te la cum te simti tu cand ai un fic preferat si autorul posteaza o singura data pe an PT CA II ESTE LENEEEEEEEEE!!!!! Lol, daca eram acum in Bucuresti veneam cu trenul pana la tine ca sa iti spun ce lenesa, geniala si criminala esti! 
Stiu ca e scurt comentariul meu, dar macar e decent! Nu stiu daca ma crezi, dar sa stii ca am sters de vreo cinci-sase ori cateva injuraturi pe care ma gandeam sa le las ca sa vezi si tu ce reactii poti scoate de la oameni. Si, inca ceva. CUM NAIBA SA TE GANDESTI CA TI-AM UITAT FICUL?!?!?!? NICIODATA! 
Te pup si, te rog, te implor, scrie pana incepe Craciunul.


Ultima editare efectuata de catre Rhye in Joi 27 Aug 2015, 16:06, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Mier 26 Aug 2015, 04:19

 Noroc cu mail-ul, că altfel nu ştiu când mai treceam şi eu pe aici.
Acum, nu pot să cred ce suspans! Serios, îţi place să ne torturezi! >.<
 Şi, Sakura, te rog spune-mi că nu lui Sasuke i-ai dat mesaj! God, sper că nu ajunge atât de patetică, deşi în situaţia ei, nu ştiu ce să mai zic de luciditate. Şi chiar ş-aşa, cu ce să o ajute Sasuke? 
Hinata e deja moarta (asta m-a traumatizat), iar acum Sakura are şi un copil de crescut. Apropo, mă sperie fetiţa aia, adică, e ciudată... cum de nu reacţionează la nimic? Mă face să-mi pun întrebări... Abia aştept să aflu răspunsurile.
Îţi urez spor la scris în continuare şi aştept un PM! :-*
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Lacrimi însângerate - Pagina 6 Asss10Lacrimi însângerate - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19Dum 04 Sept 2016, 00:09

Fanfic blocat din cauza inactivității.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Lacrimi însângerate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimi însângerate   Lacrimi însângerate - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Lacrimi însângerate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-