Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 16:28

Acum serios ... , vrei sa am capul spart ? Intelege ca ma doare Black and White - Pagina 4 359687 Black and White - Pagina 4 359687 Black and White - Pagina 4 359687 foarte tare chiar ! . De ce intotdeauna ne lasi in suspan ? Fic-ul e super dar (vezi exista si un dar ) mai putin suspans cand se termina . CAnd vad "....." incep Black and White - Pagina 4 440486 Doamne , zi-mi si mie ce sa intamplat ca , Bubulina nu vrea Black and White - Pagina 4 23826 . NEXT , NEXT , NEXT , NEXT nu am sa ma mai opresc daca maine nu vad alt capitol . Bubulino , hai pune next-ul cat mai repede Black and White - Pagina 4 836813 .
PS : Acum vb serios , Pune next-ul cat mai repede Black and White - Pagina 4 208323
Black and White - Pagina 4 962758 Black and White - Pagina 4 962758 Black and White - Pagina 4 962758

Era sa uit , capitolul e super . Nu a fost chiar trist . Hai Hinata fa-l sa te doreasca .
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 19:27

Bulinuto meriti o bataie.Tu numai in suspans ne lasi?
Aolo pune continuarea aia si nu ne mai lasa in suspans.Of of of.Si cine era? Black and White - Pagina 4 361396
Hai pune continuarea sa aflam.Dar repejor!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 23:12

Superb capitolul doar o mica exceptie: chiar iti place sa ne omori cu suspansul Black and White - Pagina 4 359687
Deabia astept sa pui nextul poop Black and White - Pagina 4 208323


ÎNVAŢĂ să recunoşti că viaţa ta nu e compusă doar din momente triste.

Black and White - Pagina 4 Scaled.php?server=841&filename=zambet5
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 23:34

deci a fost superb capitolul in love in love in love

iar suspans? vrei sa ne omori? cand pui continuarea?

te roooog , te rog pune next-ul mai repede ca nu mai pot sa astept

Spor la scris si idei draga!

nu uita: Next , Next , Next , toti vrem continuarea in love in love happy2 kiss kiss kiss kiss


Black and White - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 15:46

Offf dc nu la sarutat p' Naruto? Black and White - Pagina 4 269478 Black and White - Pagina 4 269478
Orkm sisuu ii bun rauu ficu uh Soo....Next baby Black and White - Pagina 4 962758
Ti tzooka ZuZu Black and White - Pagina 4 208323 Black and White - Pagina 4 208323
Black and White - Pagina 4 127686 !!!!!!! App :Nexxtt.......plsss..... Black and White - Pagina 4 836813 Black and White - Pagina 4 836813
Off sii aii cva cu suspansuu astaa!!! Black and White - Pagina 4 8599 Black and White - Pagina 4 8599
Astept...TBX Black and White - Pagina 4 962758


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

Black and White - Pagina 4 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:15

Grr iar suspans biciuitor biciuitor
Si...cand ziceai sa vine nextu? happy
Ce imi place ficu asta happy2
Si Sasuke e asa dragutzzzz
Sakura e bland pe ce i-as face eu lu Andu si Megan aia!Megan nu mai ar fi avut cap iar Andu...ma gandesc eu la ceva yeah
Astept nextu' ike please please please


Black and White - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Black and White - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Black and White - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBlack and White - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Black and White - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 21:24

Vreau next ! Ca de nu Black and White - Pagina 4 621493 Black and White - Pagina 4 621493 Black and White - Pagina 4 621493 .. ai prins ideea Vreau next ! Black and White - Pagina 4 836813 Black and White - Pagina 4 836813 Black and White - Pagina 4 836813
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 10:02

Deci e clar ca vrei sa ma omori Black and White - Pagina 4 359687 .. Black and White - Pagina 4 169309

Vreau nextu repede ca mor de curioazitate :X Black and White - Pagina 4 896861 Black and White - Pagina 4 169309

Imi place mult de tot ficul tau bubu :X:X:X:X Black and White - Pagina 4 273918 Black and White - Pagina 4 962758

So..next repede Black and White - Pagina 4 321908 Black and White - Pagina 4 301723 Black and White - Pagina 4 208323 Black and White - Pagina 4 384738

Spor la idei si scoala Black and White - Pagina 4 962758

Fecla Black and White - Pagina 4 273918


 Black and White - Pagina 4 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Black and White - Pagina 4 11uyc9l
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 13:53

Miau ! Hm..multumesc pentru comm-uri fetelor :X , ma bucur ca va place Black and White - Pagina 4 169309 So...iata si next-ul :X:X:X Sper sa va placa si acest capitol >:D< Puupici dulci Black and White - Pagina 4 208323


Capitolul 14 .

Sakura :

Chiar cand vreau sa ma duc sus o voce ma opreste era...

Chiar cand vreau sa ma duc sus o voce ma opreste , era Karin . Hm , Karin ? Oare ce o vrea ? Adica , din cate am inteles de la fete este cea mai nenorocita fata din liceu . Pana acum nu am avut probleme cu ea , adica nici nu am vorbit . Insa sa nu intreaca masura cu mine fiindca la cati nervi am acum , daca ii dau una o zbor peste televizor . In fine , ma intorc la ea zambind fortat .
- Da Karin , ce s-a intamplat ? intreb eu plictisita
Dar ce sa vezi ? Chiar cand m-am intors am vazuto cum se saruta cu Sasuke . Hmpf , crede ca ma face geloasa ? Sau ? Deci fata e fenomenala , ce ma doare pe mine ca se saruta cu Durex ? E deaia numai pot eu . Ma uit la prieteni mei care si ei privesc acea scena uimiti , si bufnesc in ras facandui pe cei doi sa se opreasca si sa se uite la mine ciudat . Ridic din umeri nepasatoare si plec . Ajunsa in fata usi , o deschid incet . Intru in camera si o pot observa pe Hinata care e foarte ganditoare , iar pe Ayame si Temari care incearca sa o trezeasca . Las pastila si paharul cu apa pe micutul meu dulapior de langa pat , si ma indrept spre Hin . Care se pare ca ma observat . Ma asez jos , pe covorasul negru si ii spun brunetei .
- Haide Hin , ii poti da drumul . Noi te ascultam . spun eu zambind dulce .
La randul ei bruneta zambeste si ea , dar putin trist , si incepe sa ne povesteasca ce s-a intamplat . Stateam intepenita alaturi de fete si ascultam ce spunea prietena noastra . Asa am stat timp de zece minute , in care Hinata s-a chinuit sa ne povesteasca cu lux de amanunte . Cand a terminat de spus tot , a bufnit in plans . M-am ridicat repede si iam dat calmantul . La inceput nu a vrut sa auda de el , insa la cat de insistenta sunt eu , pana la urma la luat . Am vrut sa o iau in brate , dar chiar atunci sau auzit pasi la usa , iar apoi un moment de liniste . Desigur , mi-a picat fisa ! Cineva a venit sa asculte conversatia noastra . Ma stramb putin si fac semn din cap spre usa , dandule de inteles fetelor ca cineva ne spioneaza .
- Da Temari , ai dreptate . Si eu m-am plictisit aici in Moldova , dar ce putem face ? Asta e . spun eu in timp ce ma abtineam sa nu rad
- Mda , exact cum zice Saku , nu-i nimic de facut ! spune bruneta care mai avea putin si exploda de nervi . Vazando asa m-am
enervat sicu pasi marunti m-am indreptat catre usa . Le-am facut semn fetelor sa taca si am intins mana sa o deschid . M-am oprit putin , iar apoi brusc am deschiso nervoasa . Cand cele ce ne spionau au cazut la picioarele mele , am facut ochii mari . Cine credeti ca era ? Bineinteles ca , Karin si cu lipitoarele ei . M-am incruntat , si iam aruncat o privire de cred ca asi ingheta pe orcine . Daca privirile ar ucide , Karin numai exista de mult timp . Ea s-a ridicat plina de fite si mi-a scos limba rautacios , iar apoi a luato la fuga , nu inainte de ai spune Hinatei ca e o proasta . M-am enervat si am luato la fuga dupa ea . A coborat scarile in graba , bineinteles tipand , dupa care a fugit in sufragerie unde erau ceilalti . Eu am alergat dupa ea , iar cand am ajuns acolo am observato stand in bratele lui Durex tremurand . M-am strambat la ea , apoi am vrut sa plec , insa mi-am adus aminte de ce ia spus Hinatei . M-am intors rapid si m-am indreptat cu pasi repezi spre ea . Vazand asta , a sarit ca arsa din bratele brunetului . Si iata cum am ajuns noi sa alergam in jurul canapelei ca nebunele . Ceilalti se uitau la noi ca la felu paisprezece , in timp ce Naruto se prapadea de ras . Intr-un moment de neatentie al ei , s-a impiedicat de ceva sia cazut . Asta a fost in favoarea mea , fiindca in secunda urmatoare am luato de par si am ridicato sus , ignorand tipetele ei . Doamne , fata asta rage ca o morsa , zau de nu .
- Asculta bine ce iti zic Karin , daca o singura data o mai jignesti pe Hinata , am grija sa te trec pe lista mea neagra ! Ai auzit roscato ? tip eu la ea nervoasa
Ea aproba si ma roaga sa o las , zambesc in sinea mea si ii dau drumu . Imi indrept privirea spre ceilalti care se uitau ciudat la noi . Si il vad pe Naruto care se indreapta nervos spre mine . Ce lo fi apucat si pe asta ? Doamne , se duce lumea de rapa fratilor . Ajuns in dreptul meu se apropie de mine si ma intreaba ce ia facut Hinatei . Un zambet larg imi apare pe chip , dar las repede capul in jos ca sa nu se observe . Hm , de ce intreaba Naruto asta ? Ii pasa ? Gandul ca el ar tine la Hinata ma face foarte fericita , insa deocamdata el e in proba , e cam fustangiu asa ca nu risc . Ridic capul de data asta serioasa si ma uit in ochii lui spunandui .
- Ce ia facut ? A jignito asta ia facut , ok nu e foarte grav . Insa , daca o las asa maine-poimaine ma trezesc cu Hinata batuta . Eu nu risc . spun in timp ce le fac cu ochiul si plec
Ah , deja e doua dimineata , ar trebui sa merg la somn . Cate sau intamplat azi , numai am chef de nimic . Ajung in camera si le vad pe fete dormind . Zambesc si ma bag si eu in pat . Am adormit repede , cazand prada viselor . Cine stie ce se mai intampla si maine .
A doua zi m-am trezit la insistentele surorilor mele , Maya si Saya . Ma uit la ele ciudat , intrebandule de ce mau trezit . Saya imi spune sa ma uit pe fereastra . Si ce sa vezi ? Era o furtunda , mama-mama . Cum de nu m-am trezit pana acum , daca fulgera si tuna asa ? Ma uit la ceas si vad ca doisprezece jumate . Atat de devreme , si deja e furtuna ? Le multumesc fetelor ca mau trezit si imi indrept privirea prin camera , numai era nimeni decat noi . Ma ridic lenesa din pat si ma indrept spre baie . Cum am ajuns inauntru ma intreb daca sa fac sau nu dus . Stau vreo cinci minute pe ganduri , iar apoi ma hotarasc . Nu o sa fac dus , daca se opreste lumina si raman asa ? O , nu , nu imi spun si ies din baie . Ma indrept spre dulap , acum sa vedem cu ce ma imbrac . Imi iau o bluza albastra si niste pantaloni de trening negri , parum mil prind intr-o coada si ma dau cu putin parfum . Ies din camera foarte , dar foarte energica . Cu chef de viata , ok ce e cu mine ? De ce sunt asa de energica ? In fine , cobor scarile si merg in sufragerie . Nu iau micul de jun , nu imi e foame . Ii vad pe prieteni mei stand ganditori . Ochii imi cad pe Durex si roscata care stau foarte apropiati . Ma incrunt putin , insa imi revin repede fara ca cineva sa observe . Ce naiba e cu mine ? Mie nu-mi pasa de ei , asa ca faca ce-o vrea .
- Heei , te-ai trezit frumoaso ? il aud pe Daisuke care imi face cu mana
- Aha , da ce-i cu voi ? Doooamne , daca ati vedea ce fete aveti , mergem cumva la inmormantare ? intreb eu razand si asezanduma comod in bratele fratelui meu . Acesta rade si ridica din umeri imbratisanduma . Pana la urma am hotarat sa ne uitam la un film de groaza , daca nu aveam ce face . M-am resemnat chiar daca nu vroiam , Filmul a inceput si totul era asa de plictisitor . Una mergea si mergea si iar mergea pana cand ...


Sper ca va placut , astept comentari Black and White - Pagina 4 169309 Hihi :X:X:X

Mrrr Black and White - Pagina 4 301723 Black and White - Pagina 4 127686
Apropo ..acest capitol il dedic la sisi:X:X ( zuzu ) ...pup :X:X:*


Black and White - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 


Ultima editare efectuata de catre BuBuLiNa in Joi 27 Ian 2011, 15:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 14:11

Frumos capitol Black and White - Pagina 4 348112 ! IMi place mult de tot Black and White - Pagina 4 208323 . Deci pe Naruto il intereseaza Hinata Black and White - Pagina 4 301723 . Astept next-ul cu sufletul la gura si Apropo iar suspans ? Black and White - Pagina 4 359687 Black and White - Pagina 4 359687 Black and White - Pagina 4 359687 . NU mai e mult pana imi sparg capul Black and White - Pagina 4 307712 Black and White - Pagina 4 307712 Black and White - Pagina 4 307712 . So ... next Black and White - Pagina 4 836813
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 15:22

Pana cand Bulinuta nu se simte bine daca nu ne lasa pe noi in suspans.
Da,da!Am inteles..
Pai frumos capitol si pune repede continuarea!!! Black and White - Pagina 4 384738


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 16:21

Suspans suspans numai suspans....ok nextu' e superb love ....auzi mi-am amintit eu de la ce vine Durex lough lough lough ....astept nextu happy2


Black and White - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Black and White - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Black and White - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBlack and White - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Black and White - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 14:42

Miaaau !! Deci am revenit in forte noooi Black and White - Pagina 4 962758 Va multumesc pentru comm-uri Black and White - Pagina 4 208323 Black and White - Pagina 4 208323 Ma bucur asa de mult ca va place Black and White - Pagina 4 896861 Black and White - Pagina 4 962758 So..m-am hotarat sa nu va mai las in suspans de data asta =) Asa ca..iata next-ul !


Capitolul 15 .

Sakura :

Una mergea si iar mergea , pana cand...

Una mergea si iar mergea , pana cand un tip mascat ii sare in fata .
- Aaaaaa , se aude tipatul cuiva
Imi intorc capul si o vad pe Karin care mai avea putin si lesina in bratele lui Durex . M-am intors cu spatele la ea si cu fata la fratele meu incepand sa chicotesc . Daisuke se uita ciudat la mine , iar eu ii fac semn din cap spre roscata . Acesta se uita nedumerit , insa cand o vede deabea se mai abtine sa nu izbucneasca in ras . Dupa acest mic " incident " toti am continuat sa ne uitam la film . Eram asa de plictisita , pe mine nu ma impresioneaza filmele de groaza , mai de graba ma plictisesc . Era pe la sfarsitul filmului , plictisita imi indrept privirea spre Hinata , si observ ca e cam palida si nu e in apele ei . Ma ridic din bratele lui Daisuke si merg spre ea . Fara sa zic nimic o iau de mana si mergem sus . Ajunse in camera aceasta se aseaza pe pat si isi pune mana pe frunte . Ii dau mana la o parte si incep sa o analizez dupa care imi pun si eu mana pe fruntea ei . Aoleu Doamne , fata asta era mai ceva ca o soba . O intreb ce a patit si ea imi spune ca probabil a racit , fiindca a stat ieri in ploaie . Imi dau o palma peste frunte si ma incrunt . Sa vezi ce o sa racesc eu , adica am stat cu hainele alea ude mai toata seara . Ii spun prietenei mele sa se bage in pat si eu ma duc sa ii aduc o pastila . Cobor jos in sufragerie unde sunt toti si le spun .
- Aveti o pastila ? intreb eu agitata
Desi nu stiu de ce sunt asa de agitata . Adica e o simpla raceala ce naiba , nu e chiar asa de grav . O sa ii treaca repede cu o pastila si un somn bun , sunt sigura de asta .
- Da , am eu la mine . Dar la ce iti trebuie ? ma intreaba Naruto curios
Ii spun ca Hinata nu se simte prea bine , la care acesta face ochii mari si sare ca ars de pe canapea . Incep sa chicotesc atragandule atentia celorlalti . Deci ii pasa , chiar ii pasa . Sau nu-i pasa , doar incearca sa faca o fapta buna ? Ah , nici nu stiu ce sa mai cred . Il observ pe blond care imi spune ca merge el sa-i duca pastila . Eu incep sa rad si mai tare si ii spun sa se duca . Fara sa mai tin cont de nimic ma asez jos , era cam rece insa eu ma gandeam la Naruto si Hinata . Ma intreb , ce se va intampla sus ? Adica in loc sa intru eu pe usa va intra blondul , Hin va ramane cu gura cascata .


Naruto :

Merg spre camera fetelor unde se afla Hinata , ma intreb ce o fi patit ? Dar ia stai , ah ieri a stat in ploaie . Bai ce idiot pot fi , nici macar hanoracul nu ii lam dat . Oricum , acum faptul e consumat . Dar totusi , de ce nu am lasato pe Saku sa se duca ? Ce-mi pasa mie daca Hinata e bine sau nu ? Nici macar nu ma intereseaza , sau da ? O nu , clar si original nu ma intereseaza . Deschid usor usa si intru incet . O observ pe bruneta care sta la fereastra . Hm , are un corp frumos , cei drept , dar e prea timida asa ca nu e genul meu . Ma indrept spre ea si ii pun mana pe umar , aceasta tresare si se intoarce spre mine . Doooamne , ce ochii frumosi mai are . Cee ? Eu deja aberez , sa-mi dea unu cu ceva dupa cap sa-mi revin . Cand ma vede aceasta face ochii mari si se uita intrebatoare la mine . Ii spun ca am venit sa-i aduc pastila , si o intreb cum se simte .
- Multumesc pentru pastila . Si ca sa iti raspund la intrebare , ma simt foarte rau , ametita si ma doare capul . imi spune aceasta dupa ce ia pastila punandusi o mana pe sold si una pe frunte . Vaaai , cat de bine ii statea asa . Of , Hinata lasa pozitiile astea ca ma innebunesti de tot , in loc sa lesini tu o sa lesin eu . O frate chiar ca am incepu sa aberez , daca inainte credeau prieteni ca am probleme cu capul , acum o sa ma duca direct la spitalul noua cand o sa le zic la ce ma gandesc . Gandul asta ma facut sa chicotesc , iar pe Hinata sa se uite si mai ciudat la mine . Mda , o crede ca sunt cu capu . Adica , nu ca nu as fi dar totusi . Aceasta se aseaza pe pat iar eu in fata ei . Stam si ne uitam unul in ochii celuilalt cateva minute bune . Dupa , fac marea gresala de a o intreba de ce ma respins ieri . Aceasta se ridica brusc in picioare si se indreapta din nou spre fereastra , dupa cateva minute bune aceasta sparge tacerea spunandumi ca ea nu e ca toate , si ar fii trebuit sa-mi dau seama . Fara sa vreau incep sa ma rastesc la ea luando de mana .
- Stii ce ? Nici macar nu ma atragi , asa ca nu-mi pasa daca esti ca toate sau nu ! Esti doar o simpla fata timida pe care eu pur si simplu nu o suport , adica nu esti genul meu si nu am nicio treaba cu tine , ai inteles ? ii spun eu tipand
Aceasta se uita mirata la mine dupa care lasa capul in jos . Sta asa cateva minute dupa care isi retrage mana si ma impinge mai sa ma darame . Valeu cata forta are in ea . Ridica capul si se uita la mine . In ochii ei se putea citi tristetea dar si ura .
- Iesi afara ! Iesi afara in momentul asta , si sa nu indraznesti sa mai vorbesti cu mine in viata ta , ai inteles ? Si sa stii ca nici tu nu esti genul meu , plus ca te urasc si niciodata nu as fii cu tine ! Iesi ! imi spune aceasta tipand
Socat ies din camera , upsi cred ca am facuto . Adica de ce iam vorbit asa ? Ce naiba a facut ca sa ma port asa cu ea ? Ah , la naiba cu toate fetele astea . Insa , daca afla Sakura si Temari ce s-a intamplat , nu mai apuc ziua de maine asta e clar . Dar totusi , parca ea era fata aia timida , cum a reusit sa tipe la mine ? O frate , mai bine o las balta . Dupa acest incident cobor jos in sufragerie , si ma asez nervos si zgomotos pe canapea , facandui pe toti sa se uita la mine . O vad pe Sakura care se ridica de jos si se indreapta spre mine . O frate , daca afla va fi vai si amar de viata mea .
- Ce s-a intamplat Naruto ? De ce esti asa de nervos ? ma intreaba ea ridicand din spranceana
Las capul in jos ingrozit de privirea ei si inghit in sec . O vad cum se intoarce si o ia de mana pe Temari indreptanduse spre camera lor . Vaai , gata s-a terminat ! Ma duc sa-mi fac comanda la sicriu , dar ce naiba ? Ca nu o sa mai am timp nici de asta . Il vad pe Sasuke care o da pe Karin jos din bratele lui si se indreapta spre mine . Se aseaza langa mine si ma intreaba ce s-a intamplat . La cateva secunde il vad pe Daisuke care se aseaza in dreapta mea . Le explic cu lux de amanunte totul in soapta , dupa care inghit in sec . Acestia fac ochii mari si se uita unul la altul dupa care izbucnesc in ras , facandui pe ceilalti sa se uite al naibi de ciudat la noi . In cateva minute aud cum sus se tranteste o usa cu putere si cum doua voci tipa . Opa , am incurcato asta e clar . O vad pe Sakura cum coboara ca un uragan , si pe Temari alaturi de Hinata care avea capul in jos in urma ei . Saku se indreapta spre mine cu o privire ucigatoare , dar salvarea mea a fost ca Daisuke si Sasuke sau pus in fata mea. Sau cel putin eu credeam ca e salvarea mea , deoarece Sakura ii impinge pe cei doi si ma ia de ureche spunandumi ca trebuie sa vorbim , dupa care ma trage dupa ea .

Sakura :

Il trag pe blond dupa mine pana in camera baietilor . Unde insfarsit ii dau drumul la ureche , spre fericirea lui . Nervoasa incep sa ma plimb prin camera de colo-colo , sub privirea ingrozita a lui Naruto .
- Ce naiba e cu tine ? Eu te-am trimis sa-i duci o pastila si sa te intorci , nu sa tipi la ea ! urlu eu ca disperata la el
Mai aveam putin si ii dadeam una , insa norocul lui a fost ca pe usa au intrat baieti . Ma uit la ei nervoasa dupa care ridic din umeri si imi indrept privirea spre blond care mai avea putin si lesina . Incep sa il fac in toate felurile , iar la sfarsit ii spun sa nu indrazneasca sa mai tipe vreodata la Hinata ca il fac praf si pulbere . Acesta aproba , iar apoi eu vreau sa plec insa in fata mea se pune cineva . Cine credeti ca era ? Bineinteles ca Uchiha care imi zambeste pervers . Se apropie de urechea mea si imi sopteste
- Iar tu Barbie , daca te mai atingi de Karin o sa ai probleme cu mine , pricepi ? ma intreaba acesta zambind sigur pe el
Incep sa rad facandul sa se uite la mine ca la felul paisprezece dupa care ii spun ca eu ma ating de cine vreau , cand vreau si unde vreau . Apoi ii fac cu ochiul si il imping , dupa care ies din camera . Incep sa chicotesc gandiduma la ce mi-a zis , e deaia numai ploua afara ca ma ameninta el . Eu fac ce vreau , nu am stapan . Cobor jos , insa nu le mai vad pe fete , nici macar pe nesuferita de Karin . Urc sus in camera noastra si o deschid incet , rasuflu usurata cand le vad pe toate . Ma indrept spre TenTen , Ino , Temari , Ayame Hinata , Saya , Maya si Mia asezanduma si eu langa ele . Incep sa le spun ce iam facut la blond si ce mi-a zis Durex dupa care acestea incep sa rada . Apropo , am uitat sa va spun ca Mia este o fata blonda cu ochii negri , simpatica , energica , calma . Are optisprezece ani , si e sora lui Durex . Revenind , am inceput sa vorbesc cu fetele despre un plan pentru enervarea baietilor . Si eu m-am gandit ca daca maine va fi soare , bineinteles ca vom sta la piscina . Asa ca maine dimineata , o sa ne ascundem de ei facandui sa creada ca am plecat , ei o sa se aseze langa pisicina , noi venim prin spatele lor si ii aruncam in apa . Bineinteles ca nu stim daca va functiona , insa incercarea moarte nare . Mai vreau sa le zic ceva fetelor insa numai apuc fiindca telefonul imi suna . Raspund cu un simplu " alo " plictisit si astept sa vad cine e , fiindca cine ma sunase o acuse cu numar ascuns . Dar nimci , nu zicea absolut nimic . Dau telefonul pe spicar si astept sa spuna macar un cuvant . Nu se aude decat o respiratie , nimic mai mult . Intreb cine este iar persoana de la celalt fir incepe sa rada zgomotos , facanduma sa imi dau seama ca era un baiat . Karin si papusile ei vin langa mine , oarecum speriate . Nu le mai zic nimic , mai ales acum . Ma concentrez asupra celui care ma sunat , ce o vrea ? Sa-mi faca vreo farsa ? Nu ma va speria , eu nu am sperii de nimic , cred .
- Hei draguta , te-am sunat ca sa iti spun sa te feresti . Ai grija pe unde umbli si cu cine , sunt pe urmele tale ! imi spune dupa care inchide lasanduma masca si pe mine si pe fete
Privesc socata telefonul si ma gandesc cine naiba putea fi . Saya imi spune sa nu ma ingrijorez , fiindca sigur e o gluma proasta , si oricum ele si baieti vor fi mereu langa mine . Ma uit la ea dupa care o iau in brate si ii zambesc , dupa care ma uit la ceas si vad ca deja e ora unsprezece , le spun fetelor sa ne culcam iar acestea aproba . Ne-am schimbat in pijamale si ne-am bagat in pat . M-am foit pana la trei dimineata , nu am putut dormi de loc . Ma gandeam la acel telefon . Daca nu era o gluma proasta si era adevarat ? E , acum ce o fi o fi si gata . Insfarsit pe la si jumate adorm si eu , fara vise , fara nimic . Doar un somn ce parea linistit dar defapt nu era asa .

Pfiuuu , gata si acest capitol ...vaai cat a durat...nu credeam ca imi va lua atat de mult...insa sper ca a iesit ceva frumos , spre sa va placa Black and White - Pagina 4 208323 Black and White - Pagina 4 962758

ATENTIE ! CAPITOLUL NU A FOST CORECTAT SI IMI PARE RAU PENTRU GRESELI !
SA MA FELICITATI CA NU VAM MAI LASAT IN SUSPANS !! =))))

Astept comm-uri Black and White - Pagina 4 273918 Va pup dulce Black and White - Pagina 4 208323

Mrr Black and White - Pagina 4 301723 Black and White - Pagina 4 127686


Black and White - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 14:58

Hihihi,a pus Bubu next.E,asa mai merge.
Da,felicitari ca nu ne-ai mai lasat in suspnas=))dar chira nu trebuia sa te opresti=))
Imi place Bubu..place mult
So,next-ul cand il pui?
Spor la scris!
Pupici! kiss


Black and White - Pagina 4 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 15:24

Hehe!
Frumos Bulinuto ce sa mai zic.Bine ca nu ne-ai mai lasat in suspans,dar si exista un dar Black and White - Pagina 4 947835 .Pune mai repede continuarea ca sunt curioasa ce se intampla cu dons`oarele la piscina si cine a sunat.

Hai repejor ca te alerg daca nu pui continuarea Black and White - Pagina 4 947835


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: sooppper   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 15:36

sooopeeerrrrrr,,,,,,neeeextuuuu
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 16:48

Ieiiii nextuuuuu :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<: :>:D<:
Aaaa fost tareeeeeeee happy2 happy2 happy2
Sasuke e chiar nesi :<<: ...lasa ca il bat eu biciuitor
Astept nextu...paaaa hi!


Black and White - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Black and White - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Black and White - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBlack and White - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Black and White - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 17:15

Doar un somn ce parea linistit dar defapt nu era asa .
Pentru mine e tot susupans
Black and White - Pagina 4 359687 Black and White - Pagina 4 359687 Black and White - Pagina 4 359687
Apropo cine a sunat ? Periculos se mai crede Black and White - Pagina 4 440486 sau chiar e Black and White - Pagina 4 138742 ?
NEXT NEXT NEXT .. ai prins ideea NEXT
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 18:37

Vai da ce frumoasa e continuarea in love in love in love

Imi place muuuuult in love in love in love in love

Deci felicitari ca nu ne-ai lasat in susupans happy2

Continuarea sper sa o pui repede happy2 happy2

Spor la scri si multe idei! kiss kiss kiss kiss


Black and White - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|


Ultima editare efectuata de catre Aniska in Sam 29 Ian 2011, 23:56, editata de 1 ori
Sus In jos
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Ian 2011, 13:19

Off Sisii MIjThO cAp' Black and White - Pagina 4 994253 Black and White - Pagina 4 962758

AjtEpt NeXtU J spoor La sCrIs Black and White - Pagina 4 384738 ma bukur k Nu Ne'Ai ma LASAT i SUSPANs Black and White - Pagina 4 623735
So....aJtEpT' nEztUU Black and White - Pagina 4 621493 Black and White - Pagina 4 321908 Black and White - Pagina 4 361396

Te' TZoKkA DulCe ZuZu Black and White - Pagina 4 208323 Black and White - Pagina 4 208323

Ja ne'! Black and White - Pagina 4 384738 Black and White - Pagina 4 208323 Black and White - Pagina 4 962758


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

Black and White - Pagina 4 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Ian 2011, 13:27

Hey..am aterizat si eu p'aci..sorry ca nu am lasat comm pana acum dar am fost prea bolnava sa las ok deci imi place foarte mult fic'ul tau..A si vreau repede nex'tu...ca te bat..
See ya!


Black and White - Pagina 4 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 02:30

Hai Bubu , pune next-ul ala .
DAca o prind pe Karin o fac , carpa de sters praful .
NEXT Black and White - Pagina 4 962758 Black and White - Pagina 4 836813 Black and White - Pagina 4 836813 Black and White - Pagina 4 836813
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 12:59

Haydee BuBu cu nextuuuu kiss kiss
Astept de o eternitate si jumatate biciuitor
please please please please please please


Black and White - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Black and White - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Black and White - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBlack and White - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Black and White - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Me†al
Academy Student
Academy Student
Me†al

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva...departe de lumea rea...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Daca zambesc nu inseamna ca sunt cu adevarat fericit iar daca plang nu inseamna ca sunt cu adevarat trist...poate vreau sa ascund ceea ce simt cu adevarat.

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 17:27

Asa,Bubu ti-am spus ca o sa citesc fikul tau.
E foarte interesant si imi place cum scrii.
Sper sa pui in curand next-ul.
Bye! hi!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19Lun 31 Ian 2011, 00:42

Deci dragele mele , m-am hotarat sa pun si eu next-ul..poate ma mai relaxez si uit de nervi . Alex , iti multumesc ca ai citit ficul , si ma bucur ca iti place . Fetelor si Alex :)) Multumesc pentru comentari :X So..next ! Lectura placuta ! Apropo , de acum incolo voi pune si titluri la capitole !

Capitolul 16 : Plan esuat ! Hinata este batuta ! Karin face cunostinta cu bataia ! Si sarutul neasteptat !

Sakura :

Aerul rece si salbatic , intra pe fereastra intredeschisa pasind gratios in camera . Frigul imi acopera corpul firav care se misca intr-un ritm linistit . Incep sa tremur si imi deschid incet ochii . Chiar atunci sunetul strident al telefonului incepe sa sune , enervandu-ma la maxim . Imi revin repede atunci cand imi aduc aminte ce am vorbit aseara cu fetele , si sar ca arsa din pat . Atunci imi dau si eu seama ca am dormit dezvelita . Imi indrept privirea spre geam si observ ca e soare . Haha , exact cum am presupus . Tocmai bine pentru plan . Incep sa le trezesc pe fete , iar chiar daca nu am vrut am trezit-o si pe Karin . Nu stiu ce s-a intamplat cu ea si marionetele ei insa am vazuto iesind val vartej pe usa . Am ridicat din umeri si m-am dus la dulap ca sa imi aleg un costum de baie . Mi-am ales unul din doua piese , negru cu inimioare roz . Parul lam prins intr-un coc , iar apoi mi-am indreptat privirea catre fete care erau si ele gata . Le-am spus sa mergem si am iesit din camera . Nu am mai mancat , vroiam doar sa le facem acea farsa baietilor . Am iesit usor din casa si ne-am indreptat catre piscina , acolo erau ei . Cum am presupus ei erau pe marginea piscinei , discutand . Le-am facut semn la fete si am incepu sa ne indreptam catre ei fara a fii auzite . Chiar cand eram gata sa-l imping pe Durex , acesta se intoarce brusc , ma prinde de mana si ma arunca in apa . Observ cum si celelalte sunt la fel aruncate , iar apoi o vad pe Karin si mimozele ei aparand si izbucnind toti in ras . Ma incrunt si le fac semn fetelor sa iesim afara . Acestea apropba si fara a le mai zice nimic celorlalti inaintam spre casa , observ ca Hinata ramane pe loc si fac stanga imprejur uitanduma la ea suspect si intrebando daca ea nu vine . Aceasta imi spune ca mai ramane putin , sa ia aer . Eu aprob si ma indrept cu fetele spre casa , nestiind ce ii se va intampla Hinatei . Cum intru in casa ii vad Rico si Hiko indreptanduse spre mine .
- Fetelor , ce spuneti ..mergem sa ii ducem la o plimbare pe micuti ? intreb eu in timp ce le zambeam celor doi ingerasi .
Singura care a zis ca merge a fost Temari , fiindca celelalte vroiau sa manance . Iam luat pe catelusi si am plecat impreuna cu blonda sa ne plimbam . Totul era asa de frumos , copaci mari si batrani , casele frumos vopsite si copii ce se jucau diferite jocuri fara nicio grija , ma facea sa zambesc . Imi place aici , chiar nu ma asteptam sa fie asa de frumos si de linistitor . Cei doi catelusi se plimbau linistiti pe langa noi pasind mandri . Ma amuzau , parca erau niste oameni importanti . Dar cine a zis ca nu sunt importanti ? Nu sunt oameni , dar sunt importanti ..cel putin pentru mine . Vorbeam cu Temari despre baieti , am observat ca de cate ori aduceam vorba de Shikamaru aceasta schimba repede subiectul . Ok , ori ii placea de el , ori nu-l suporta . Hehe , o sa aflu eu . Nimic nu-mi scapa , muahaha . Doamne , de cand sunt eu asa de malefica ? Chiar ca am innebunit de tot , acum nu-i mai condamn pe mama si tata , stiu de ce mi-au zis intodeauna ca am nevoie de un control . Eh , mie imi place cum sunt . Chiar cand vroiam sa o intreb pe Temy de Shikamaru imi suna telefonul , semn ca am primit un mesaj . Il deschid curioasa si incep sa citesc alaturi de blonda . " Sakura , Temari veniti repede inapoi . Am gasito pe Hinata stand langa piscina si plangand . Ne-a spus ca a batuto Karin , nu dupa mult timp a lesinat . Nu cred ca se simte deloc bine , avem nevoie de voi . Veniti cat puteti de repede . Ino " . Ma uit la Temari si o vad foarte nervoasa , ii fac semn din cap si o iau la fuga spre casa cu ea si cei doi catei pe urmele noastre . Cum adica Karin s-a atins de Hin ? Ce i-am zis eu iei ? Simt cum sangele imi clocoteste si daca o vad pe mimoza aia in fata mea o dau cu capul de toti pereti . Nu pot sa cred , Doamne ce-i voi face . Jur ca va plati scump pentru asta . Deabea astept sa o vad in fata ochilor , daca nu-i smulg tot parul din cap sa nu-mi zica pe nume . Nu va mai ramane nimic din ea , adica ..cum a indraznit ? Dar oare ce s-a intamplat ? Ce o fii provocat asta ? Oare credea ca daca nu sunt eu acasa nu voi afla ? Oho , ba uite ca am aflat . Si tampitul ala de Neji nu are deloc grija de sorsa , in loc sa stea langa ea cand vede cat poate fii de sensibila si timida , in loc sa o ajute .. el sta si vegeteaza . E lasa ca-i arat eu si aluia , nu scapa niciunu . Nervoasa si confuza ajung acasa unde ii vad pe baieti intrand pe poarta , insa numai apuca fiindca tipatul meu ii opreste .
- Idiotilor ! Unde naiba ati fost ma tampitilor ? Hinata a fost batuta de Karin si a lesinat , si voi ati plecat . Neji , e sorta !! Stai si vegetezi in loc sa ai grija de ea , vezi sa nu prinzi radacini !! tip eu la ei intrand in curte , lasandui muti de uimire..si probabil nervosi pe Naruto si Neji , cand au aflat ca Hin a fost batuta .
Intru ca o ghiulea in casa mai sa-mi rup si gatu , si merg in sufragerie urmata de ceilalti . Cand o vad pe Hin in starea in care se afla , cad in genunchi si strang din pumni . Era vanata si foarte palida , si se vede ca a fost si plansa . Nu-mi vine sa cred , trebuia sa raman acasa ! De ce am lasato singura ? A , bineinteles , fiindca crede-am ..ca fratisu are grija de ea . De acum o iau peste tot cu mine fara discuti ! Sasuke vine langa mine , se lasa pe vine si am ia in brate . Ma simteam asa de bine in bratele lui , protejata si iubita . Parca uit de toate problemele , ma simt minunat , implinita . Il iau si eu in brate in timp ce o lacrima amara isi face aparitia pe chipul meu , incep sa il strang din ce in ce mai tare in timp ce acesta ma mangaie pe par , dar imediat ce realizez in bratele cui sunt , ma retrag repede si il imping lasandul socat . Pe usa intra Karin si mimozele ei care radeau isteric . Strang tot mai tare din pumn si ma ridic in picioare indreptanduma spre ea , care ma privea superior si zambind invingatoare . Ma apropii tot mai mult , iar cand sunt in dreptul ei ii trag o palma . Aceasta se dezechilibreaza si cade . Vazand asta Sasuke vrea sa vina la mine , insa Daisuke il opreste dezaproband din cap si aratand spre Hin . Karin se ridica de jos in timp ce tipa si vrea sa-si bage mana in parul meu . Proasta greseala , eu io prind si intorcanduio la spate .
- Ce ti-am zis eu tie ? Daca te mai apropi de Hin te fac una cu pamantul ! Ai impresia ca glumeam ? Ce te-a apucat sa dai in ea nenorocito ? A lesinat !!! Ce iai facut Karin ? Vrei sa vezi de ce sunt in stare ? Ai vrut sa ma enervezi si asta ai obtinut !! tip eu la ea nervoasa.
- Dar eu n..dar nu apuca sa zica ca eu incep sa o strang si mai tare zicandui
- Niciun tu ! Nu incerca sa te scuzi , cu mine nu-ti merge , clar roscato ?
Numai apuca sa zica nimic fiindca ii dau un picior in stomac iar apoi ii dau drumul , aceasta cazand jos . Nervoasa ies din casa trantind usa in urma mea , mai sa o daram . Ma duc in spatele casei si ma rezem de ea inchizand ochii . Dupa cinci secunde , aud niste pasi ..insa crezand ca e imaginatia mea , ii ignor si ma concentrez asupra calmari . Simt o respiratie destul de aroape de buzele mele si deschid brusc ochii . In fata mea era Sasuke care zambea pervers .
- Ce vrei Durex ? Nu ia ajuns la iubitata si te-a trimis pe tine in locul ei ? Sau vrei sa o iei de buna voie si nesilit de nimeni ? intreb eu strambanduma
- Of , of Barbie..ti-am zis sa nu te apropi de Karin si ai facuto , acum tre sa suporti consecintele..imi spune el apropiinduse de mine
- Ce vrei sa sp..dar nu apuc sa termin fiindca isi uneaza buzele cu ale mele
Ma musca foarte tare de buza , iar eu nemaisuportand durerea le intredeschid . Brunetul profitand de ocazie isi strecoara limba prin lacasul meu umed . Limbile noastre sau unit formand un sarut dulce ..indraznet , ca mai apoi sa devina unul pervers . Ma trage mai aproape de el adancind sarutul , iar eu imi pun mainile dupa gatul sau jucanduma in parul lui negru . Atingerile lui tandre ma faceau sa tresar si imi provocau fiori . Tremuram in bratele lui , asa cum nam mai tremurat niciodata . Acesta incepe sa rada , inca avand buzele unite cu ale mele . Cand imi dau seama ce fac , ma departez repede de el si ii trag o palma , apoi o iau la fuga spre poarta iesind vijelios din curte cu el pe urmele mele . Nu stiam unde sa merg , insa acum ce conta era sa scap de el .

Pai..cam atat , scuze fiindca a fost cam scurt..
Si daca va deranjeaza ca pun titluri la capitol ..sa imi spuneti Black and White - Pagina 4 169309
Stiu ca titlul este lung , insa despre asta era vorba in capitol:))

So..astept comentari si pareri :X

Mrr Black and White - Pagina 4 301723 Black and White - Pagina 4 127686


Black and White - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black and White - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-