Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Eu o vreau. Ea ma mai vrea?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Cat de mult va place fic-ul meu?
Naspa. Lasa-te de scris.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_lcap0%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Merge... se putea si mai bine.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_lcap6%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Frumos.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_lcap15%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
Il ador.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_lcap79%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_vote_rcap
 79% [ 37 ]
Total voturi : 47
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 02:12

Mai!
Cum adica nu mai pui asa de des?!
Scupo!!!
Am gasit si eu un fic care e pe gustul meu!
Si tu...
Te rog mult sa pui cat de des poti!
Nu uita sa ma anunti cand pui nextu!
Doar daca vrei!
kiss a hug


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 03:12

imi place nextul draga mea kiss
grrrr...sasuke pregateste-te ca vin cu mitraliereasi tancu daca te atingi de sakura :X(:
astept nextul cat mai repede te-am pupacit dulce kiss
spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 08:42

Cu comul meu se face deja cinci scumpo. Ma bucur ca te-ai gandit sa pui alt capitol si legat de el eu il ador love) Si se pare ca el chiar va pleca si am intreb cien e prin tufisuri ?


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 09:52

Aloha!

Am aparut pe la ficul tau atat de frumos. Imi place foarte mult ce vad aici si mai surprins cu actiunea.

Ma intreb, de ce s-a mai intor Sasuke in sat, daca oricum vroia sa il distruga?

Pentru Sakura.. happy

Mai distrus cu suspansul de la sfarsit, asa ca hai mai repejor cu next-ul ala!

Kiss From ~Soricel~


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 12:21

Multumesc ca m-ai anuntat !
Cred ca Sasuke vrea biciuitor si nu stie cum sa ceara mai bine .
Adica te intorci si pleci din nou , pana la urma cum gandeste baiatul asta stai asa ce tot spun el chiar nu gandeste .
Astept nextul sa ma anunti !


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 12:57

Bne deci cred ca tie incepe sa-ti placa sa ne fac sa suferim rolling on the floor waiting ca ai lasat atat de mult suspand de .... de.... nici n-am cuvinte sa zic cat suspans ai lasat puppy eyes Dar deabia astept next-ul puppy eyes


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mEu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 13:33

Hai mai, cum adica nu mai pui asa de des? Vrei sa ma omori sau ce? Of si suspansul asta de l-ar lua dr*cu! Cine Dumnezeu l-a inventat? In fine iti multumesc din inimioara ca m-ai anuntat de next. A fost foarte frumos. Ma intreb cine o sa iasa din tufis. Ei bine Sasuke este chiar un monstru. Tentatia de a o face sa sufere pe rozalie este prea mare, nu?
Nu-i pot intelege pe mitocan*i astia. Ei bine sper sa ma anunti incontinuare de nexturi.
Te kiss si te a hug !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 17:35

Heii !
Imi pare rau ca nu am comentat la fiecare capitol, dar pur si simplu suspansul nu ma lasa sa aman cititul nexturilor deloc. In fine, sa trecem peste.
Sincera sa fiu imi place mult ficul tau deoarece:
1. Itachi nu e mort love .
2. Sasuke, cu toate ca vrea sa isi refaca clanul cu Sakura, se vede clar ca tine la ea chiar daca nu foarte mult, dar dragostea o sa infloreascac cat de curand.
3. Sakura numai e naiva si poate adopta chiar si ea un comportament destul de rece, ceea ce-mi place.
Mda.. Astept cu nerabdare next !
Ja Ne !


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 30416962Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Tumblr_mibzeoZugy1s5ms33o1_500
                                      Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 30416962Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 30416962
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Mar 28 Aug 2012, 14:15

next pls <3!
Sus In jos
ღ Anne ღ Roza ღ
Academy Student
Academy Student
ღ Anne ღ Roza ღ

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : UnD3V@ P3 LuN@
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Sm!L3!!! L!f3 !s b3@ut!ful!!!!

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Mar 28 Aug 2012, 15:59

Mooor!! :))
Deci!... Abea astept next-ul!
Nu cred ca mai dorm in noaptea asta:)))


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Twobeautifulvioletheart

Viata te’a schimbat..Te gandesti la el poate tie frica…poate
nare nici un rost..ASA k fa ce trebuie sa faci Nu fi naiva.Din inima lui
nai plkt habar nai k esti captiva


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 852121849989violetrose1
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Mar 28 Aug 2012, 16:16

de abia astept nextul happy2


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 19:49

Hy, am trecut si eu prin zbor si imi place mult....asa ca te rog sa ma anunti cand pui next-ul...
PwP dulce la tine kiss


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Kaelyn
Academy Student
Academy Student
Kaelyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Valcea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Otaku&K-pop <3

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 00:04

Mor dupa fic'ul tau ubytha:X Hai cu next'ul mult asteptat a hug
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 22:15

No.... scumpii mei... iata si next-ul.Nu cred ca va asteptati ca "ei " sa iasa din tufis.. Va iubesc pe tpti si multumesc pentru comentariile anterioare.

Capitolul 7

Sasuke P.O.V.

ram pe drum spre ascunzatoarea lui Orochimaru. Se aud niste zgomote din tufis. Ii spun celui din tufis sa se arate. Din tufis ies Itachi si partenerul sau, Hoshigaki Kisame.. Itachi, este cel care a omorat tot clanul la comanda sefului companiei ANBU Root, Danzo Shimura pe care eu l-am omorat. Fratele meu are parul negru prins intr-o coada la spate, ochi la fel ca ai mei si are doua riduri pe fata. Nu din cauza batranetii. Asa s-a nascut. Partenerul sau, Kisame seamana cu un peste si este cunoscut sun numele de “Bestia cu Coada fara Coada”. Acesta are o sabie foarte mare, Samehada.

Sunt foarte surprins cand imi vad fratele. Il intreb ce vrea, iar acesta imi spune ca a venit sa il vada pe fratiorul sau. Da vezi sa nu. Crede ca sunt frai*r? Il intreb ce vrea cu adevarat si imi spune ca a venit sa il prinda pe Sase Cozi, al carui Jinchuuriki e Utakata.

Imi continui drumul spre ascunzatoarea lui Orochimaru. Pe moment aceasta se afla in ascunzatoarea sa nu in a celot din Aktski In momentul acesta Orochimaru e slab. Inca nu i-au fost vindecate mainile si ii atarna ca unui maimutoi. A incercat sa o faca oe Tsunade sa i le vindece, dar aceasta a refuzat. Pe atunci, Tsunade era cel mai bun ninja-medic. Acum cea mai buna este Sakura. Problema este ca ea e mai usor de manipulat. Imi e frica sa nu pateasca ceva.

Am intrat in ascunzatoare. Am uitat sa va spun ca nu m-am nascut cu aceasta perversitate. Asta am luat- de la Orochimaru si putin si de la Itachi.
Orochimaru era un batran de 55 de ani. Acesta avea parul negru si lung, ochii galbeni care seamana bine cu ochii de pisica, poarta un kimono cu Yng-Yang pe el, legat cu acelasi fel snur pe care il port si eu, la ochi acesta avea doua semne mov. Orochimaru nu putea sa moara de batranete fiindca foloseste o tehnica care iti mentine sufletul nemuritor, dar trupul ii putrezeste, deci trebuie sa isi transfere trupul in unul nou. Asta vrea sa faca si cu mine, dar slabe sanse. Orochimaru are un asitent foarte enervant pe nume Yakusji Kabuto, acesta are parul argintiu si poarta niste ochelari de tocilar.
In timpul examenului Chuunin, s-a prefacut ca ne ajuta, dar defapt, strangea indormatii despre noi. Orochimaru ma intreaba cum a fost in Konoha si i-am spus un “Bine.”plictisit.

Kabuto se bagase in discutie:
-Ca veni vorba de Konoha, am aflat ca exista un ninja-medic mult mai bun decat Tsunade. Am afalat ca a fost antrenata chair de aceasta. Este mult mai usor de manipulat decat baba. Aceasta nu e nimeni altcineva decat, fosta colega de echipa a lui Sasuke, Haruno Sakura.
-O stiu pe acea fata! Este sau a fost indragostita de Sasuke...Sincer sa fiu e si destul de draguta. Sasuke, cat ai fost in Konoha nu te-ai intalnit cu ea?Am inganat in “ba da”. Ma mir ca nu a murit de la primul antrenament cu Tsunade. In Padurea Mortii la examneul Chuunin, era foarte fragila.
Cum arata?
Se vede ca lui Orochimaru ii sta gandul numai la prostii. Totusi vroaim sa o am pe Sakura aici. Cel mai bine era sa zic adevarul. “Orochimaru, daca o vezi....”. Nu am putut termina ca Orochimaru a zis ca peste o saptamana voi ataca Konoha impreuna cu Suigetsu,un baiat cu parul alb , si Juugo un baiat cu par portocaliu si ochii de aceeasi culoare.

Mda...Orochimaru parca imi citeste gandurile. Spuse ca in zarva care va fi nu va observa nimeni ca Sakura lipseste.
Nu pot spune ca imi displacea planul, chiar dinpotriva! Eram de-acord cu el.

In saptamana ce a urmat au fost multe antrenamente grele. Cu “mentorul” meu Itachi. Mi-a transplatat niste ochi noi, tot ai clanului Uchiha. Mi-a spsu ca acestia au deja dezvoltat Mangekyou Sharingan.
-Daca iti foloseai Mangekyou Sharingan cu vechii tai ochi ajungeai sa fi orb. Crede-ma. Am trecut prin asta. Mi-am transplantat ochii celui mai bun prieten al meu. El acum este mort. Acesta a fost cunoscut sub numele de Shisui Uchiha.
Stiam chestiile astea deja. Nu imi faceam griji. Am vazut ca in Akatsuki este o fata Konan. Este foarte draguta. Vede ca ma tot holbez la ea si ma intreaba daca are de-a face cu fartul ca are ochiiportocalii, parul albastru si un pierceing sub buza. I-am raspuns cu un “Poate”. Konan era gata, gata sa ma atace. Simte pe spate o mana. Se intoarce si da nas in nad cu un timp cu par portocaliu, multe piercining-uri si avea Rinneganul. Acesta era cel mai puternic Dojutsu. il poseda insusi The Sage of The Sixth Paths( Inteleptul celor Sase Cai).

Asta a fost next-ul cred ca va veni maine. Multe comm-uri. Sper ca v-a placut.


CAPITOL NECORECTAT!



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 22:21

Am venit cu edit-ul....
Imi place mult capitolul.....Abia astept sa-l citesc pe urmatorul....
Sa ma anunti cand il pui...
PwP dulce d etot la tine


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv


Ultima editare efectuata de catre Aripi-de-Diavol in Dum 02 Sept 2012, 22:34, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 22:31

Foarte, foarte frumos kiss
mi-a placut mult acest capitol si ceva din mine spera ca el sa o aduca pe Sakura acolo. in love Ar fi foarte interesant dar deja este foarte interesant asa ca abia astept continuarea. Sper sa o pui repede si sper sa ma anunti puppy eyes


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 23:08

Hellow my darling Temari,

acest capitol a fost într-adevar foarte frumos. Şi ce-i cu Orochimaru perversul? Ei bine lasă acest lucru. Mă bucur că în sfârşit ai adus next-ul, după care aşteptam cu toţii.

Îţi mulţumesc din suflet că m-ai anunţat !

Ale chan te pupăceşte dulce kiss şi te îmbrăţisează călduros a hug !

P.S.: Ai putea trece pe la unul din ficurile mele, sau chiar la ambele: Automn dream (+16) şi Shadow's game (+16) !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 23:28

Hei !
Ce capitol tare :) . Ce pervers e Oro asta :))
Intr-un fel ma bucur ca au nevoie de Sakura ca asa poate fi mai aproape de Sasuke :)), dar in locul ei nu mi-ar pica bine ideea, bineinteles :)) .
Hai cu next ! A daa, multumesc ca m-ai anuntat ca ai pus next.
Kiss and hug !
Ja Ne !


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 30416962Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Tumblr_mibzeoZugy1s5ms33o1_500
                                      Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 30416962Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 30416962
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 23:40

offf rusine mie ca vin asa tarziu sad
dar mai bine tarziu decat niciodata nu?? happy
mi-a placut mult de tot capitolul si astept nextul de maine happy
te-am pupat dulce si spor la scis draga mea kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 10:13

Yupi!! Ai venit cu next-ul si mersi ca mai anuntat , sucmpo. Oricum sa revenim la fic , abia asteptam sa vad ce mai scri si mi-a palcut la nebunie si ma intreb oare chiar o va rapi pe sakura , Sasuke? Dar cred ca ast ava face si pe bune Sasuke sa se antreneze cu Itachi? Nue rea ideea sa sti , poate se mai inteleg si ei bine , sau poate se impaca , adica Sasuke si Itachi .

P.S: poate treci si tu pe la ficul meu Sasusaku cand ai timp .


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 10:20

Super!
Chiar imi place capitolu' asta!
De abea astept sa vad ce se va intampla cu Sakura!
Te kiss si spor la scris si mute idei!


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 10:27

Buna-Buna. Mersi de anunt.

Nu meriti tu o bataie din aia zdravana si buna?! hmm..realy? Atunci cand devenea si mai interesant ai pus punct. nervi!

Imi place foarte mult acest capitol. Aceste chestii, cum ca Itachi vrea sa prinda pe Sase Cozi, le stiam si eu, dar cand ai inceput sa povestesti m-i s-a parut chiar mai interesante decat in anime.

Orochimaru...pervers in toata regula. A avut Sasuke de la cine invata, ce e drept lough

De abia astept sa vad ce se va intampla cu Sakura. Sper doar dupa atatea antrenamente cu Tsunade sa nu cedeze fara o lupta, vreau macar un pumn sa ii prinda, nu neaparat lui Sasuke, dar lui Suigetzu dap !

Am ce am cu Suigetzu... lough

Hai repede cu next, and anunta-ma!

Kiss From ~Soricel~


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 12:27

Este un capitol grozav .
Se vede ca ai evouluat mult de ultima data , felicitari .
Ce sa m-ai lungim vorba adu nextul repede si anunta-ma !


Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Nsk6



Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 13:50

Nuuuuuuuuuuu,Lasati-o pe Saku a mea in pace.
Ce v-a venit, vreti sa muriti biciuitor ca va ajut eu cu placere.
Mai ales Sasu, tu tu ai inebunit de a binelea,of of of ,.
dAR IN REST ficul tau este....Wow nici nun am cuvinte
tine-o toto asa. happy
Kiky te kiss
P.S: Ma anunti ? ;;)


~I've learned so much from the people who never existed ~




Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 16:07

doamne cat de mult mi-a placut la nebunie capitolul asta in love in love in love vreau next-ul cat mai repede puppy eyes [ P.s. Sasuke vrea batuta neaparat :waiting ] te-am kiss !!!!!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mEu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Continut sponsorizat




Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Eu o vreau. Ea ma mai vrea?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-