Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Va palce ficul meu?
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
 You broke my heart  - Pagina 11 I_vote_lcap82% You broke my heart  - Pagina 11 I_vote_rcap
 82% [ 31 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
 You broke my heart  - Pagina 11 I_vote_lcap18% You broke my heart  - Pagina 11 I_vote_rcap
 18% [ 7 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
 You broke my heart  - Pagina 11 I_vote_lcap0% You broke my heart  - Pagina 11 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 38
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 21:17

edit



 You broke my heart  - Pagina 11 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 11 Arptg
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 21:47

Hey mersi de anunt si scuze pentru gresala de mai devreme happy2 ....oricum am remediat-o...acum sa revenim pe aici ...deci au ajuns deja...ce dragutz happy ...cand sa intre si Saku in mare a fost luata prin surprindere....Sasuke Sasuke ce ai tu de gand sa faci mai departe? well? awesome right? ...
Spor la scris in continuare..si ai grija de ei sa nu aia juniori casunt prea tineri rolling on the floor ... glumeam...dar acum serios sa ne surprinzi in continuare dar nu cu vreun bebe ... lough ... ne mai vedem
~Sayonara~ kiss a hug


 You broke my heart  - Pagina 11 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 08:55

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Imi place nespus de mult !
A foarte romantic !
Ce o sa se mai intample ?
Spor la scris .
Anunta-ma la next,plz !


 You broke my heart  - Pagina 11 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 09:45

Hey... hi!
Iti multumesc muuult de tot ca m-ai anuntat,
Capitolul a fost foarte dragus,si romantic! ;;)
Acum stiu de ce a vrut Sakura sa fie singura si l-a
expediat pe Naruto....il astepta pe Sasuke! happy2
Revenind la acest fic,astept sa pui capitolul urmator
si te rog frumooos de tot sa ma anunti si pe mine! puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss



 You broke my heart  - Pagina 11 Jpr

Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 15:57

Hey! Scuze de lunga intarziere oops , promit ca nu se va mai repeta. puppy eyes
Acum despre capitol. dap !
A fost foarte romantic. love
Sasuke , Sasuke ce adorabil poti cateodata yeah
Urmatorul capitol sa il aduci cat mai repede posibil. dap !
Sunt curioase ce se va mai intampla love
Deny terminat rainbow :\



 You broke my heart  - Pagina 11 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 21:19

Hello! A fost foarte frumos capitolul, mi-a placut la nebunie. Sa nu uiti sa ma anunti si pe mine :)


 You broke my heart  - Pagina 11 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Mar 2013, 11:10

FanFic blocat la cererea autoarei.


I had to break myself to carry on.


 You broke my heart  - Pagina 11 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
 You broke my heart  - Pagina 11 Asss10 You broke my heart  - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Mar 2013, 17:59

FanFic redeschis la cererea autoarei.


 You broke my heart  - Pagina 11 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 17:42

Jocurile prietenilor !


Sakura's point of view.

Am prieteni , am famile si cel mai important il am pe el . Baiatul care mi-a ajuns la inima Multi spun ca iubirea nu poate fi explicata in totalitate in cuvinte fara sa ii fie pierduta esenta,pentru ca aceasta senzatie incomensurabila,nu se explica… ci se simte.Mai presus de toate,iubesti cand nu ceri definitii… sau nu ceri definitii atunci cand iubesti . Iubirea adevarata domina mai ales prin amintire: nicio iubire nu se stinge,doar inveti sa traiesti fara ea,dar parfumul proaspat al primei atingeri,fluturii din stomac, emotia primului “te iubesc” vor ramane mereu prelinse ermetic in inima ta . Dupa cum a zis si Mircea Eliade “Nu pot cunoaste adevarata dragoste,decat depasind-o” poate doar atunci realizezi importanta unei persoane, cand ai pierdut-o,aidoma unei crizanteme ce si-a pierdut mireasma in adierea vantului. La urma-urmei dragostea este un risc,nu o obligatie , un rismc de a trai,deoarece unde exista dragoste,exista viata,iar viata fara dragoste,este asemenea unui an fara primavara .

Asta simt eu acum . Cand sunt cu el pentru mine toate dispar , ajungand doar noi doi intr-o lume necunoscuta . Langa el ma simt iubita , protejata si simt ca nimeni si nimic nu-mi poate face rau . Acum stau in bratele sale , sarutandu-ne sub apusul ce incet , incet dispare in marea adanca . Libile noastre dansau in rimt haotic in jurul nostru simtindu-se dragostea care inainte nici nu credeam in ea . Oare el chiar ma iubeste ? A spus adevarul atunci in autocar ? As vrea sa nu ma minta , stie cat de naiva pot fii si se poate folosi asta . Mi s-ar umple inima de triste stiind ca el este langa mine cu trupul , dar nu si cu sufletul . Blestemata sa fii inima ! Rup incet sarutul privindu-l in ochii calzi care exprimau fericire , protectie si dragoste . Afiseaza un zambet sincer , iar eu ca sa nu dau de banuit ii zambesc cat pot eu de dulce . Ma apropii incet de urechea lui si ii spun cu un glas senzual "Daca iubirea mea s-ar masura, iti spun acum, dragul meu, ca te iubesc pana la cea mai indepartata stea, din cea mai indepartata galaxie, din cel mai indepartat univers, si inapoi, si tot asa, de o infinitate de ori ! " . Brnetul nu spuen nmic ci doar ma cuprinde intr-o imbratisare calda si isi aseaza capul pe umarul meu , tepii gadilandu-mi obrazul rosu .

Sincer , chiar nu-l credeam in stare de asa ceva . Nu am crezut niciodata ca v-a putea iubi pe cineva cu adevarat in tot acest timp . era si inca este cel mai popular baiat din scoala care poate avea orice fata isi doreste si totusi , m-a ales pe mine . Chiar mi-a lipsit in aceste doua luni in care am stat despartiti fiindca orgoliul ne este prea mare ca se putem cere scuze . Simt cum isi ia capul de pe umarul meu si se ridica ajutandu-ma si pe mine sa ma ridic . il privesc sceptica nestiind ce are de gand sa faca . Eram confuza . Ma ia incet de mana , dgetele impreunandu-se cu ale mele si imi spune ca trebuie sa mergem la hotel ca altfel Naruto arunca cu faza de trandafiri in noi . Incep sa rad la concluzia brunetului , iar dupa ceteva secunde incepem sa radem amandoi ca nebunii . Dupa ce ne linistim ma duc sa-mi iau hainele , accesorile si o luam la goana spre hotelul ce nu era la mare distanta de plaja . Ajungem in scurt timp , iar cand sa intram in receptie il pot vedea pe Naruto cum fugea de Hinata care avea o placa de intins parul in mana . Blondul se tinea de cap si repete intr-una " Vai mama , vai tata , vai bunica , parul meu " . Ceilalti din gasca erau pe jos de ras , iar oaspetii hotelului ii filmau pe cei doi in timp ce aveau gura pana la urechi . Eu si Sasuke ne uitam unul la altul ca doi tampiti apoi incepem sa radem tinandu-ne de burta . Sasuke a picat pe jos , iar fiindca ma tinea de mana am picat si eu peste el , incepand sa radem mai tare . Pana la urma ne ridicam cu chiu cu vai si ne indreptam spre nebunii aia doi Eu ma duc repede la Hinata si o imobilizez astfel incat sa nu se poate misca , iar brunetul merge la o masuta de unde ia un plici de muste si o perna . Merge la Naruo care sta cu spatele si ii da una peste gat cu pliciul de muste apoi ii da cu perna in cap .

- Dobitocule , tu nu ai vazut cata coropisnita ai avut pe gat ? Eu doar am grija de tine ! spue acesta inca razand de mama focului .


Naruto nu zice nimic ci doar se ridica nervos , fredonandu-i cateva cantari " frumoase " lui Sasuke . Erau , gata , gata sa se ia la bataie in mijlocul holului daca eu si Hin nu ne bagam intre ei luandu-i de acolo si linistind apele . Il trageam pe Sasuke dupa mine cautand camera cu numarul nostru . Prietenii nostrii ne-au zis ca stam pe cupluri , iar atunci noi doi va sta intr-o camera . Brunetul protesta ca un copil mic tipand ca nu vrea sa mearga in camera . " Ce copil poate fi cateodata ! " imi spun in minte dezamagita de atitudinea lui fata de prietenul sau cel mai bun . Intr-un sfarsit ajungem in camera noastra , bagand cheia in broasca si apasand pe clanta maronie . Imping usa la o parte si raman placut surprinsa la decorul superb al camerei si la peisajul mirific ce era dincolo de geamul din sticla subtire . Mobila era din lemn de cires vopsita in alb , la fel erau si perdele si peretii , iar pe jos fiind parchet de culoarea nisipului .
Ma uit in dreapta mea si vad ca Sasuke nu mai era langa mine ci in patul cu asternuturi albastre , dormind fiind foarte obosit de la drum . Pe chip imi apare un zambet pur si gingas la vederea chipului din portelan ce il detinea . Ma intrept incet spre pat , ma asez langa brunet , il sarut pe frunde apoi adormind in bratele lui .





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 00:43

Hey happy Ma bucur ca te-ai gandit sa iti continui si ficul asta-sa stii ca ii foarte dragutz- Si mersii mult ca mai anuntat de next kiss
A fost tare faza cu Naruto si Hinata din holul hotelului...dar nu am inteles de ce Sasuke la lovit pe Naruto peste ceafa...
Parca inainte aveai si tu chestia aia cu intrebari pentru personaje...daca mai este valabila si acum eu am o intrebare pentru Sasuke: Tu chiar o iubesti pe Sakura sau doar vrei sa te cul*i cu ea? Fii sincer!!
Spor la tastat in continuare a hug ~Bye~ kiss


 You broke my heart  - Pagina 11 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 08:48

Buna! happy
Multumesc pentru mesaj! Ma bucur ca ti-a redeschis ficul, este frumos!
Capitolul a fost foarte interesant!
Mi-a placut faza cand Hinata il batea pe Naruto cu placa! lough
Astept nextul si te rog anunta-ma cand il pui! ;;)
Spor la scris si la idei!
Kiss! kiss


 You broke my heart  - Pagina 11 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mier 15 Mai 2013, 11:27

Intr-un final ai adus si acest capitol dap !
Iti multumesc ca m-ai anuntat! in love
A fost romantic si frumos ;;)
Si serios Sasuke e chiar dulce...Si de ce e dulce?!
Pentru ca o are pe Sakura lough
Astept sa aduci repejor next-ul si sper sa ma anunti si pe mine! puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss



 You broke my heart  - Pagina 11 Jpr

Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 20:58

Scuze ca am ajuns asa de tarziu. Capitolul a fost foarte dragut si interesant in accelas timp. Sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul!!!


 You broke my heart  - Pagina 11 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 12:31

Fan-fic blocat din cauza inactivitatii. Ultimul post al autoarei dateaza din 14 mai, noi aflandu-ne in 30 iulie.
Daca doresti sa il redeschizi, poti aunta un Critic/Moderator.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Sam 21 Dec 2013, 21:26

Fanfic redeschis la cererea autoarei. Spor la scris!


 You broke my heart  - Pagina 11 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
 You broke my heart  - Pagina 11 Asss10 You broke my heart  - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19Joi 06 Mar 2014, 10:40

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


 You broke my heart  - Pagina 11 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




 You broke my heart  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-