Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Va palce ficul meu?
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
 You broke my heart  - Pagina 3 I_vote_lcap82% You broke my heart  - Pagina 3 I_vote_rcap
 82% [ 31 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
 You broke my heart  - Pagina 3 I_vote_lcap18% You broke my heart  - Pagina 3 I_vote_rcap
 18% [ 7 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
 You broke my heart  - Pagina 3 I_vote_lcap0% You broke my heart  - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 38
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 00:55

Ah querida!Foarte romantic si totusi trist...
Vad ca ai mai adaugat un nou persona Sayuri,fosta iubita a lui Sasuke!Si ea ce rol are:Sa o faca geloasa pe Sakura..nu..nu geloasa...sa o oropseasca total!Imi place!
Totusi sunt de parere ca acolo la sfarsit ceva lipseste...atunci cand apare Sayuri si...ei bine...sare pe brunet..Sakura nu intreaba,nu nu vorbeste,nu cere explicatii...ci ea cade pe jos devastata..nu stiu dar mi se pare prea direct..trebuia sa mai bagi acolo ceva(nici eu nu stiu ce)dar trebuia...
Cam atat,a fost un capitol frumos si nu am nici un dubiu ca pe viitor va fi si mai si...apropo de asta:Ceva ma cam nelamureste..Ce este defapt Sasuke?..vampir varcolac..inca nu sunt sigura dar cred ca pe parcurs ne vei da indicii in legatura cu secretul acestuia..
Mersi de anunt....Gracias kiss


 You broke my heart  - Pagina 3 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 08:49

Ms. ca m-ai anuntat , imi place foarte mult ! Cat o urasc pe Sayuri ! Biata Sakura , te rog anunta-ma cand pui nextul ! thank you


 You broke my heart  - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 10:40

Chiar ca este trist :(
Pana la urma trebuia sa se intample ceva.
Felicitari pentru ideile tale.
Ai bagat 2 perosnaje in fic pe care trebuie sa le dezvolti la randul lor.
Ai avut o zi plina de idei, presupun. *.*
Sunt cam uimita de reactia Sakurei, eu una l-as ignora toata viata pe Sasuke si ea...il iubetse.
Sunt curioasa ce se va intampla si daca va aparea si Reysuke.
Gelozie, poate? :>
Mersi de anunt si spor la idei ;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 12:57

Ufff... ce trsit mai e si capitolul asta. Ce naiba Sasuke cum ai putut sa-i spui lucrurile alea urate, parca ziceai ca o iubeai dar nu , nu, tu trebuia sa complici totul. Si acum saraca Sakura plange si sufera din cauza unui do****c ca tine angry .... e lasa sa ramai cu Sayuri a ta, dar nu vreau pentru ca ... voi doi ar trb sa fiti impreuna, dar cum tu esti prost ai stricat totul ... In fine, pot spune ca-mi place foarte mult acest capitol si abia astept sa audci next-ul happy2 . Asa ca spor la scris si ideei
p.s: sa ma anunti si pe mine la fel cum ai facut pana acum
Te pupaceste Lola kiss



 You broke my heart  - Pagina 3 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 3 Arptg
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 22:37

Sasuke, esti un....pr*ost!!!!! angry Sa veti ce iti fac, intru in fic si o sa...fie vai saamar de pielea ta!!!!! angry biciuitor De ce nu-i spui o data ca o iubesti??? sad thank you pentru anunt...anunta-ma si pe mine la next te rog!!!Te pwp si spor la scris!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 3 33
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 12:07

Capitolul 7

Sakura Pont of viev

Cum a putut face asta?.Il iubeam si el,el cea facut?.A stat cu mine doar din plictiseala pana a venit iubita lui.Am crezut ca ma iubeste,ca este altfel decat ceilalti baieti dar se pare ca m-am inselat.Oricum sa stea cu iubita aia a lui foarte urata.Macar sa-mi fi spus ceva despre ea ca eu as fi acceptat cu bune cu rele dar nu,nu,el trebuia sa ma lase sa ma atasez de el.Atunci daca nu ma iubeste ce a fost cu sarutul,imbratisarile si toate astea?.Sunt intrebari la care nu le voi afla niciodata raspunsul.M-a facut sa urasc Craciunul si Mosul ala care mi-a facut numai rau decand sunt aici.Am spus-o.Urasc Craciunul si mi-as fi dorit sa nu fii existat.Poate pentru altii este o fericire dar pentru mine nu,pentru mine este un cosmar.Din cauza dorintei mele uite unde am ajuns.Sa fiu ranita de baiatul pe care il iubesc.

Totusi
Parca nu pot sa-l uit,v-a ramane stapan pe inima mea care acum plange dupa a lui.Hmm..ca tot veni vorba de dorinta mea prosteasca,nici nu stiu la ce m-am gandit.Auzi,sa stau cu baiatul iubit langa brad si sa fim fericiti.Asta a fost doar un vis care nu se poate implinii dar acum sa terminam cu Sasuke si iubita lui si sa ne intoarcem la poveste.


Acum fug,fug si iarasi fug prin padurea intunecoasa iar crengile imi zgareau fata si ma feceau sa sangerez.Vede-am in ceata din cauza lacrimilor care imi invadau fata mea palida.Vreau sa dispar,sa nu mai exist si asa mi se intampla numai lucruri rele.Inima plange,sufletul plange iar in minte mi se repeta cuvintele lui.Adica cum a putut spune asta cu atata nepasare,Putea sa o spune altfel si asa macar ma impacam cu ideea.Nu ma mir ca nici un baiat nu ma place.Sunt urata,proasta si naiva.Poate el a observat asta la mine si de aceea nu a mai vrut sa ma aiba nici ca prietena.La gandul asta am inceput sa plang in hohote iar privirea mi se intetosa si mai mult.Simt dintr-o data cum ma impiedic de ceva si imi las corpul prada vantului.Corpul meu se indreapta cu viteza mare spre pamant.Pielia mea face contact cu zapada iar aceasta imediat se inroseste.Ma uit speriata si observ ca sangerez.O nuu,ce o sa ma fac?.Macar pana vine cineva pot sa ma bucur de peisaj.Ce frumosi sunt micutele stelute argintii.As vrea sa fiu un fulg de nea.Sa vin pe pamant pentru a infrumuseta lumea si sa traiesc doar o secunda.

Vantul,imi bate in parul rozaliu iar pielea imi este din ce in ce mai inghetata.Ca sa uit de probleme inchid ochii si adorm intr-un somn din care sigur nu o sa ma mai trezes.Visam la Sasuke si la copilaria pe care am avut-o impreuna.Imi amintesc cand a nins prima data in satul nostru iar noi am iesit afara zambiind si tipand ca a nins.
FLASHBACK
-WOW Sasuke,ce frumos ninge!!,spun eu foarte zambareata.
-Stiu ingeras dar tu esti mult mai frumoasa!,spune el iar dupa ma ia de mana si alergam cu saniutele la derdelusul din spatele casei mele.Acolo ne-am intalnit si cu Naruto si Hinata si ma inceput sa ne dam cu saniutele si sa ne distram.
END FLASHBACK

Hmm,ce vremuri frumoase.Pe atunci eram doar o copila fara minte ce credea ca viata ei v-a fi roz si plina de iubire.Incet,incet imi pierdeam sangele iar eu am lesinat si nu am mai stiut nimic.Gata,asta este sfarsitu meu desii nu vreau sa mor!!Nu vreau sa mor!.


Reysuke Pont of viev

Offf...pe unde s-a mai dus si fata asta.Este intuneric si poate pati orice intr-o padure.Fugeam prin padure ca disperatul strigandu-i numele.Daca a patit ceva din cauza lui Sasuke.O sa-l omor cu tot cu iubitica lui.Stiu ca il urasc pe Sasuke dar chiar asa ceva sa faca?.Pana la urma renunt si ma duc intr-un luminis unde era un lac cristalin si nu,nu era inghetat.Ma uit prin imprejurimi si observ o pata de culoare roz.Roz inseamna un singur lucru...rozalia.Ma indrept in fuga spre acel loc si o vad.Era plina de sange pe fata de la zgarieturi iar ea era inghetata complet din cauza frigului.Ma uit la ea atent si observ ca inca mai respira.O zgudui bine de tot si observ ca dupa isi deschide ochii lasand la iveala doua smaralde verzi.O ajut sa se ridice in fund in timp ce aceasta se uita ca la masini straine la mine.Dintr-o data linistea dintre noi este intrerupta de catre vocea calda a Sakurei:
-Cine esti tu?,ma intreaba ea confuza
-Buna,eu sunt Reysuke si tocmai ti-am salvat viata.










 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.


Ultima editare efectuata de catre sakura_saku in Sam 22 Dec 2012, 12:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 12:09

Oo baby, nici nu stii cat ma bucur ca a aparut in peisaj si Reysuke.
Sunt curioasa ce ganduri are de impartit cu Sakura. :>
Saraca de ea, prin ce clipe a putut trece.
Iar Reysuke a picat la fix !
Oare ce fata va avea Sasuke cand va afla? >.<
Ce se va intampla??
Iti multumesc ca pui next-ul repede, si nu odata la o mie de ani.
Sunt tare curioasa, so..
Adu' urmatorul capiol repejor ;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 13:09

Ms. ca m-ai anunatat ! Imi place foarte mult ! Îl omor Sasuke ! Si raysuke ? Anunta-ma te rog cand pui nextul !


 You broke my heart  - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 13:30

Buna!

Nu stiu poate mi se pare mie, dar ai fi putut sa nu zici ,,Buna eu sunt Raysuke s tocmai ti-am salvat viata''. Adica parttea cu salvatul chiar nu mi s-a parut asa de potrivita. Sau poat am eu ceva la ora asta din cauza ca abea m-am trezit acum o ora.
In rest cred ca e bine. Astept sa vad ce o sa fie intre Raysuke si Sakura. Si mersi de anunt. Sa nu ma uiti data viitoare.


 You broke my heart  - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
 You broke my heart  - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 14:14

OOO! oh my god !!! Raysuke e mult mai dragut ca Sasuke, care de prost ce e i-a facut asta Sakurei!!!!Daca patea ceva, as fi intrat in fic si...ar fi fost vai de el!!! biciuitor Noroc cu Raysuke, ca alt fel....Anunta-ma te rog la next!!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 3 33
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 15:54

Scz ca nu am mai dat pe la ficul tau. Foarte frumos capitol , la fel si celelalte pe care le-am ratat. Sper sa ma anunti cand pui urmatorul capitol , si te rog sa ii faci pe Sakura si Sasuke sa se impace , macar ca prietenii. E trist cand vezi ca o prietenie din copilarie se destrama. Iti urez cat mai multe idei noi si spor la tastat hi!


 You broke my heart  - Pagina 3 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 17:59

Foarte tare capitolul sii se pare ca varul lui Sasuke isi face intr-un sfarsit aparitia. Sunt tare curioasa de unde o stie el pe Sakura pentru ca din cate am citit ea nici macar nu-l cunostea deloc . Oricum o sa aflam asta in captiolul urmator asa ca hai rapid cu next-ul. So.. spor la ideei si scris
p.s: sa ma anunti si pe mine
Te pupaceste Lola kiss



 You broke my heart  - Pagina 3 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 3 Arptg
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 20:24

O da baby.... Raysuke asta mi se pare dulce... nu ca domnul Uchiha Sasuke aici de fata...
Deci... scuze ca nu am vazut minunatul tau fic dar, eu nu prea stiu ce e bun si cand se intampla sa gasesc ceva, uit <3 Astept next-ul scumpoo si sa ma anunti si pe mine >:D<
Like a boss si te-am pupat! :*
Byee!!
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 21:53

Ok,mi-ai spus sa-mi dau cu parerea la acest fic,uite ca-m si venit caterinca ,putin mai intarziata(ti-am spus dc),dar asta este,bine hai sa vedem dap ! .
Povestea este cat de cat original(imi place good job ).Putin cam graita descrierea,dar nu te critic dap ! ,mai ales ca si eu sunt cam varza la capitolul asata rusinos down ,da no infine,deabea astept sa vad ce fata va face Sakura cand va afla cine este ,,nepotul mosului",adica deja mi-am dat seama ca este Raysuke ;;) ,in rest putin cam multe greselute,dar nimeni nu-i perfect happy ,si nu te critic pentru asta ;;)
Sa ma anunti si pe mine cand pui nextu,te rog! please
Te kiss si te a hug si te mai si hi! .


 You broke my heart  - Pagina 3 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 23:45

Yyay! Imi place. Il prefer pe Raysuke decat pe Sasuke si imi este mila de Sakura. Sasuke e un nesim*** :|
Anunta-ma cand pui continuarea :)


 You broke my heart  - Pagina 3 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 20:39

Yayayayaya. Capitol nou.
Ce golan este Sasuke. Chiar in halul asta sa o raneasca pe rozalie?
Iti voi spune numai ca astept urmatorul capitol. Pe acesta nu il pot descrie in cuvinte :X


 You broke my heart  - Pagina 3 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 23:02

Dragii mei cititori poate va voi face sa va suparati dat si de data asta capitolul.Poate o sa plangeti la sfarsit.

Capitolul 8

Sakura Pont of viev

Simt ca sunt zguduita de cineva.Dupa vocea lui ca de inger inteleg ca e baiat.Incerc sa deschid ochii dar parca am caramizi pe ploape.Dupa cateva incercari esuate ii deschid.Prima data am vazut numai alb in fata ochilor dar dupa ce clipesc de cateva ori,totul este clar ca lumina zilei.Ma uit prin jur iar in dreapta mea era un baiat care zambea la vderea mea.Era foarte simpatic la prima vedere dar nu se stie niciodata.Vreau sa ma ridic in fund dar parca o sabie mi-a strapuns spatele iar durerea ma face sa pic jos in zapada.Il vad pe baiat cu ma ajuta sa ma ridic si ma intreaba ceva dar eu nu eram prea atenta la el ci la mine.Eram vanata si inghetata de frig.Simt cum ceva imi curge pe frunte si cand imi duc mana la frunte oberv ca este sange.Dar cum am ajuns in starea asta?.Stau umpic pe ganduri si imi amintesc de Uchiha.In momentul acela lacrimile au vrut sa iasa din inchisoarea ochilor dar eu nu am lasat asa ceva sa se intample.Nu mai vreau sa plang pentru cineva care nu merita.Simt cum sunt privita si ma intorc spre acel baiat.Eu ma uitam in ochii lui de un albastru-marin iar el in ochi mei care acum erau rosii de la plans.Oare cine este el?.De ce a vrut sa ma salveze?.Il intreb cine este iar el incepe sa spuna cu vocea lui care era atat de calda si frumoasa incat ma facea sa ma topesc toata:
-Buna,eu sunt Reysuke si tocmai ti-am salvat viata,spune el.Ooo..ce simpatic este!.Mai vorbeste despre cum m-a gasit aici si alte chiestii din acestea pana se face seara.Nuu,s-a inserat iar eu nu stiu unde sunt.Probabil ceilalti sunt ingrijorati de disparitia mea dar macar este Rey cu mine si poate stie el unde este cabana mea.
-Auzi Rey,nu sti cumva unde este cabana mea?.Adica este foarte tarziu iar eu nu stiu pe unde sa merg,spun zambareata prinsa in ochii lui.
-Desigur,defapt chiar acolo stau si eu.Ce coincidenta, nu pitic?,spune el cu o asa caldura in glas.Este asa dulce si pun pariu ca si voi ati zice la fel daca l-ti intalni.Cred ca orice fata ar vrea sa fie cu el.Nu este ca nenorocitul ala de Uchiha.El crede ca daca orice fata ii cade in brate este print.Se potriveste de minune cu proasta aia obsedata de el.Cum pot sa iubesc asa o fiinta?.Un baiat care si-a batut joc de mine iar eu acum sufar pentru el.Macar acum Reysuke ma v- ajuta sa trec peste asta si acum ca stam aproepe unul de celalalt putem sa fim prieteni.Chiar cei mai buni daca tot mi-am pierdut cel mai drag lucru de pe lume.In fine,ar trebui sa uit de el si de toate ce s-au intamplat intre noi.Il vad pe Reysuke cum ma ajuta sa ma ridic de pe jos iar apoi ma ia de mana si pornim spre cabane.
-Rey dar tu unde stai?.Nu prea te-am vazut prin imprejurimi,spun eu curioasa.
-Asculta Sakura,vreau sa-ti zic ceva si sper sa mai vorbesti cu mine.Eu sunt varul lui Sasuke dar sa stii ca acuma il urasc la fel de mult ca tine pentru ca stiu ce ti-a facut.
-Hey nu fi suparat,stiu ca nu esti ca el dupa felul cum te comporti cu mine.Tu esti dulce si emani caldura pe cand el este rece si indiferent,spun dupa incep sa rad iar el se ia dupa mine.Ce ciudat!.M-a facut sa uit de Sasuke si de suferinta in cateva minute.Nu il cunosc de mult timp dar simt ca acest roscat are o aura magica deci in concluzie Rey are ceva special.

Am ras de glumele lui Rey tot drumul si credetima a fost lung.Este si mai si ca Naruto.Oare nu este var cu el?.Se tot maimutarea si tipa prin toata padurea ca el este comandantul maimuta si ca maimuta Sasuke este gunoierul lui.Chiar m-am simtit bine in preajama lui dar spre dezamagirea noastra am ajuns acasa.Ne-am luat la revdere dar nu inainte de ai spune ca maine ne intalnim tot aic si de ai multumi pentru ca mi-a salvat viata.
-Stai linistita pitic!.Nu as pierde nici o secunda alaturi de tine,spune dupa care se indrepta spe caca familiei Uchiha.Ii urez noapte buna si ma indrep spre cabana mea.Eram fericita ca l-am intalnit pe Reysuke.Exacy cand aveam nevoie a venit si mi-a infrumusetat ziua prin prezenta lui.Este asa de amuzant nu ca domnul Uchiha aici de fata.Intru in casa iar acolo sunt intampinata de mama mea care ma imbratiseaza sami spune ca a fost ingrijoarata cand a vazut ca nu vin cu Sasuke acasa.O intreb unde sunt ceilalti iar ea nu imi spune nimic doar ma trage de mana si ma trage pana in sufragerie.Obserc ca acolo sunt familia Hyuga,Uzumachi si Uchiha.Doar nu?.De ce trebuie sa fie el peste tot.Sper din tot sufletul ca nu a venit.Cand ma vad toti sar pe mine iar Naruto tipa din toti plamanii ca a fost ingrijoarat pentru mine iar Hinata m-a luat in brate incepand sa planga si spunand ca este bucuroasa ca sunt bine.Ma uit la toti foarte fericita si ovserv ca Edy cu Ayume nu sunt.Ii intreb unde sunt iar Neji imi spune ca sunt plecati sa se dea cu sania.Pe bune?.Ce copii sunt dar nici eu nu sunt mai prejos.Dupa ce se linistesc apele ne punem la masa.Toti vorbeau inafara de mine.Eu ma uitam pe geamul mare la bradul din fata casei.Era asa frumos si stralucitor.Observ ca langa el sunt doua persoane asa ca ma uit mai interesanta la el.Din cauza ca era intuneric si nu se prea vedea le-am spus celorlalti ca vreau putin aer si ma duv afara.Aceastia aproba si imi spun sa ma intorc repede.

Ies din casa si ma pe aleea care duce la brad.Merg ce merg si ajung in fata la brad.Cand sa ma apropii mai mult de el aud un zgomot asa ca ma ascund dupa un om de zapada.Se pare ca acel zgomot venea de la doua persoane care stateau langa brad.Ma uit mai atent iat in fata mea se arata cea mai urata imagine.Lacrimile nu incetau sa apara.Plangeam de durere si tristete.Cum poate sa faca asa ceva?.Nu a tinut catusi de putin la mine?.Acolo erau Sasuke care se saruta cu nenorocita aia a lui.Se pare ca erau asa fericiti dar brunetul nu era asa fericit.Se putea citi regretul si tristetia pe fata lui.Nemaisuportand durerea sufleteasca am sarit afara din ascunzatoare si am inceput sa tip la Sasuke;
-Sasuke...tie chiar nuti pasa de sentimentele mele.Cum poti sa faci asa ceva?.Eu te iubesc si tu ce faci?.Iti bati joc de mine si de sentimentele pe care o sa ti le port mereu.De cand eram mici am inceput sa simt un sentiment de simpatie si incet,incet sa te si iubesc iar acum cand putem fi impreuna tu imi frangi inima.
Il vad pe Sasuke cum o indeparteaza pe Sayuri de langa el si vine spre mine.Isi incolaceste bratele in jurul taliei mele si incepe sa-mizica cu cel mai dulce glas posibil.
-Prostut-o,tu inca nu ti-ai dat seama ca sunt nebun dupa tine.Din prima clipa in care te-am vazut mi-ai intrat in inima si nu ai mai iesit.Tu esti stapana pe inima mea si nici o alta fata nu se compara cu tine.Fara zambetul tau gingas nu pot trai iar fara ochii tai verzi care exprima mereu dragoste si fericire simt ca nu mai exist.Tu esti printesa mea si nici chiar tu nu ver schimba asta.
-Dar atunci de ce m-ai ranit spunand cuvintele alea?,spun eu cu ochii in lacrimi.
-Am spus fiinda m-a enervat Sayuri,este obsedata de mine si ma impiedica sa ajung la tine.Eu pe tine te iubesc, nu pe ea.
Nu pot sa cred.Ma iubeste?.El chair tine la mine si nu poate trai fara mine?..Dar daca ma minte si ma face sa sufar din nou?.Simt undeva ca este sincer,se simte asta in vocea lui iar ochii lui exprima sinceritate si regret.Incep sa regret ca i-am spus ca il urasc.Sasuke se uita trist la mine si capul il avea in jos.Ii ridic fata in palme si ii zambesc cat se poate de dulce.Il vad ca zambeste in coltul gurii iar eu ii spun;
-Stiu ca mai facut sa sufar dar esti al meu ,spun dupa care acesta ma ia in brate.Simt ceva umed pe gatul meu si ii ridic barbia cu doua degete.Plangea,plangea de fericire.Ooo..cat de adorabil este.Imi vine sa-l mananc.


Sasuke si cu mine ne aducem aminte ca si Sayuri mai era acolo si ne intoarcem privirile catre locul unde se afla.Se pare ca nu mai era acolo.Unde a putut sa plece asa de repede?.Las gandurile astea deoparte fiind prea fericita din cauza brunetului.Il vad cum mana lui calda o cuprinde pe a mea si spune sa mergem inauntru la caldura.Sunt deacord cu el deoarece inghetasem si se uita mai atent la mine:
-Sakura,imi poti spune si mie de unde ai vanataile astea?,spune Sasuke ingrijorat.
-Am cazut doar,spun iar el imi spune ca se duce pana in casa sa aduca ceva bandaje deoarece nu vrea sa ma vada nimeni in halul asta.Ii spun ca sunt de aceeasi parere si ma pun pe o banca in asteptarea lui.
Nici nu apuc sa ma ajez bine ca vad pe cineva cu imi da cu o teava de fier in cap.De durere pic pe jos in zapada care imediat s-a inrosit din cauza ranii de la cap.Sangeram foarte abundent si ma durea foarte tare.Lacrimile au inceput sa mi se prelinga pe obraji.Simt cum cineva ma ia de par si ma strange foarte tare.Era Sayuri care imi spuse cu cea mai mare ura:
-Acum nu o sa ma mai deranjezi,nenorocit-o!!.spune razand dupa care imi da un pumn in stomac eu cazand pe jos si gemand de durere.Nimeni nu era aici sa ma ajute iar Sasuke nu ma auzea.Incet,incet imi pierdeam sangele si la fel si cunostinta.Inima imi batea din ce in ce mai incet iar eu abia mai respiram.Aud pasi care vin in fuga spre mine iar cand sunt aproape de mine observ ca era Sasuke care ma lua in brate si se uita speriat la mine aproape plangand.
-Sakura, nu ma parasi, te rog. Sunt aici pentru tine, Sakuraaa….imi pare rau. Te iubesc Sakura, te iubesc. Nu ma parasi.Tipa el ca disperatu incele din urama venind si ceilalti care erau la fel de speriati.Cand m-au vazut in ce hal aratam mama si Hinata au inceput sa planga iar baietii strangeau din pumni.Prea tarziu au venit.Sunt pe cale sa mor.Imi va fi dor de toti si mai ales de Sasuke care v-a fi distrus.
-Imi va fi dor de tine Sasuke,spun cu ultimele puteri dupa care inchid ochii poate pe veci.
-Nuuuuuuuuuuuuuuu………Sakura, ramai cu mine, te iubesc, Sakura.






 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 00:28

Oh, Doamne, prea dramatic. Vine Craciunul, iar tu ce faci? Ne bagi personajele in coma? Sper sa iasa bine, mersi de anunt.


 You broke my heart  - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
 You broke my heart  - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 11:23

Oo, baby!
Sunt de acord cu Smile for You sad
Vine Cracinul, iar tu ce faci?
Dar cand te gandesti ca asta face parte din curiozitate si interes..
Ai niste idei nebunatice, pe bune >.<
Saracuta de Sakura, si enervanta de Sayuri..
Ce gest nebun a putut face...
Sasuke ii apartine Sakurei, punct!
Mersi de anunt si te asteptam cu urmatorul capitol. ;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 12:47

Nu se poate!!! sad Nu poate sa moara!!!!Nu!!!!!!!!!Sakura nu poate sa moara!!! sad Sasuke, e doar vina ta!!!Daca nu o raneai nu se ajungea aici!!! sad Daca Saku moare, sa vezi ce-ti fac!!! biciuitor Asa, sa revenim, mi-a placut mult capitolul, anunta-ma te rog la next!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 3 33
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 13:04

Trist , mult prea tris sad saracuta de Sakura sad Ce enervanta poate sa fie Sayuri , imi vine sa o dau cu capul de pamant biciuitor Cum sa fi atat de nebun sa faci asa ceva de Craciun? Sper ca Mosul sa imi aduca ceva cu care sa o pot arunca pe fata asta problematica in aer. biciuitor Te rog sa faci in asa fel incat sa scapi de ea , ca de nu scap eu biciuitor . Oricum imi place mult capitolul , desi e atat de trist crying Sper ca Saku sa isi revina si sa poate sarbatori impreuna cu prietenii ei. Adica e Craciunul , ar trebui sa ii se intample si ei ceva frumos. Sa nu mai aiba atatea probleme pe cap. A da , era sa uit de scumpul de Rey. E atat de dragut in love Ma bucur mult ca a ajutat-o pe Sakura . Nu stiam ca poate sa fie cineva mai amuzant decat Naruto yeah Oricum sper sa nu ne lasi asa , adica risti sa ne strici si noua
Craciunul , deci te rog frumos sa pui cat mai repede urmatorul capitol si scumpa si dragutza de Sakura sa scape in viata. Imi pare rau de Sasuke , adica acum a spus ca o iubeste si acum o pierde. Am mai spus-o si o mai spun : E foarte trist crying Sa pui next-ul cat mai repede. Craciun fericit si ai grija sa il faci si pe al lor la fel kiss


 You broke my heart  - Pagina 3 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 13:49

Nu ;( .. de ce, de ce vrei sa o omri pe Sakura tocmai acum?? Ce naiba e aprope Craciun, defapt mai sunt cateva ore. Sincera nu am plans( deorece e foarte greu sa ma faca cineva sa plang ) dar am very but very sad :( . Oricum sper intr-un miracol happy2 . So hai mai repede cu next-ul
p.s: sa ma anunti si pe mine cand pui capitolul uramtor
Te pupaceste Lola kiss



 You broke my heart  - Pagina 3 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 3 Arptg
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 13:51

Capitolul 9

Sasuke Pont of viev

Nu mai suport.De ce mi s-a intamplat asta.Eram distrus si fara vlaga.Plangeam,de durere pentru ca mi-am pierdut ingerul roz.De ce Sakura?.De ce ai plecat de langa mine?.tiu ca am fost,un prost,un nenorocit si te-am ranit dar ma pot schimba.As putea sa ti-o si dovedesc dar acum tu ai plecat acolo sus cu ingerii.Tie nu iti era locul aici.Pe pamantul asta plin de pacatosi.Esti prea pura pentru a sta aici.Esti o fata blanda,iubitoare ,gingasa si as putea lungi lista dar nu ar fi indeajuns ca sa te aduc inapoi.Te vreau aici langa mine.Sa te iubesc si sa te protejez.Fara tine inima imi este goala.

Acum ma aflam in holul spitalului asteptand rezultatul doctorului care a venit de urgenta la Sakura.Eram de 2 ore aici asteptad ca ochii ei verzi sa se deschida si sa-i pot admira toata viata mea.Nu este corect.De ce intodeauana trebuie sa fiu nefericit.Toti ne aflam aici asteptand cu inima in dinti raspunsul doctorului.Hinata era in bratele lui Naruto dormind avand lacrimi uscate pe fata iar Naruto avea o privire trista uitandu-se in gol.Mamele noaste incercau sa o linisteasca pe mama Sakurei iar tatal Sakurei era devastat fiind consolat de Edy care plangea cu lacrmi amare.Cand au aflat vestea au venit repede lasandu-si toate planurile.Eu priveam in gol desprins de realitate.Fara Sakura eu nu mai exist.Este prietena mea care intodeauna m-a ajutata iar acum ma simt gol pe dinautru.Imi amintesc de fiecare data cand eram trist ma incuraja si imi dadea cate un zambet de al ei inocent asfel facandu-ma ce am ajuns astazi.Sunt trezit din visare de catre doctor care a venit cu o fata trista:
-Imi pare rau dar domnisoara este la un pas de moarte.A pierdut mult sange si are o lovitura la cap destul de grava desii daca vrea ea sa traiasca se va trezii,spune dupa care pleaca lasandu-ne pe noi la Sakura.Atunci pur si simplu eram pe jos. Nu eramm eu. Imi simteam inima smulsa din piept. Un gol ce numai Sakura il putea umple la loc. Dar asta era imposibil. Nu poate fi posibil asa ceva.O iubesc prea mult pentru a o lasa sa plece.Peste cateva ore este ziua ei iar eu ce i-am daruit?.Suferinta si este la un pas de moarte.Vreau sa se intample un miracol iar ea sa se trezeasca si acum sa fie langa mine.

Toti mergem in salonul Sakurei si o vad.Era tinuta in viata de cateva aparete.Chipul ei de inger este rece ca geata iar buzele ei fine sunt vinete.Parca nu mai este ea.Ingerul meu nu mai exista.Ma uit trist la ea in timp ce Hinata si mama Sakurei stateau langa ea si plangeau iar Edy statea intr-un colt al salonului cu spatele la perete privind spre rozalie.Ma duc langa Sakura si o iau de mana.Mana ii era rece si uscata.O iau in brate sub privire mirate ale celorlalti.Oare cine ia facut asa?.Daca nu este mort il voi omora eu cu mainile mele.Vorbeam singur in timp ce ma uitam la ea.Incep sa zic in soapta:
-Sakura,floarea mea de cires..te rog trezestete.Te iubesc prea mult pentru a te lasa sa pleci de langa mine.Spun trist si apoi o sarut scurt pe buze.O las incet pe patul moale si fug din salon.Ma duc spre iesirea din spital dar pana sa ajunga dadeam peste oameni si diferiti doctori.Nu imi pasa.Singura mea prietena s-a dus si nu o sa mai vad niciodata.Ajung afara si ma duc in curtea spitalului.Acolo era un cires inflorit chiar daca este iarna el este viu si colorat.Cred ca Sakura il tine in viata.Ma duc langa el si ma asez cu spatele la trunchiul lui.Micute petale treceau prin fata mea parca zambindumi.Aveau un miros asa placut incat simteam ca Sakura este aici langa mine.

Sakura Pont of viev

Ce se intampla?.Unde sunt?.Eram intr-un abis nesfarsit parca cautand ceva dar nu stiu ce.Mergeam,mergeam prin intuneric si nu vedeam nici macar un strop de lumina.Dintr-o data imi amintesc cum Sayuri m-a lovit in cap iar eu probabil acum sunt in coma.Cred ca acuma toti sufera mai ales Sasuke.Of..Sasuke imi pare nespus de rau ca te-am lasat acolo singur dar o sa treci tu peste asta.Esti un baiat puternic.Nu vreau sa te lasi prada suferintei si vreau sa-ti continui viata.Era o liniste apasatoare dar totusi ma linistea dar ca prin minune aud niste clopotei.Merg speriata si confuza spre sursa de unde venea zgomotul iar cand ajung acolo vad doi clopotei care pluteau si straluceau mai ceva ca bradul de craciun.Ma uit mirata la ei si ii iau in mana iar lipit de el era o scrisoare pe care scria cu roz Sakura.O deschid si ce sa vezi?.Pe ea scria doar "Intoarcete*.

Ma uitam la scrisoare ca la masini straine si pana la urma ma hotarasc sa ma intorc.Ezit prima data dar am prins curaj si m-am intors.Deschid ochii cu frica si acolo mi se arata ca mai trista imagine.Sasuke statea langa un cires si aproape plangea avnd mana o petala de cires.Ma uit trista si incep sa plang.Inaintez spre imagine si ca sa vezi?.Trec prin imagine acum aflandu-ma langa Sasuke.Se pare ca nu ma vedea.Am inceput sa plang mai tare vazandu-l asa trist.Imi este rupta inima in doua.Nu vreau sa se termine asa.
Plangea.Pana la urma reusesc sa il ating, ii simt pielea fina cum este mangaiata de mana mea rece . Incep sa plang, sa suspin. Sasuke isi ridica privirea trista, ahh, acei ochi negri de care m-am indragostit, atat de tristi, parca ma simte, parca chiar sunt acolo, si chiar sunt langa el.
-Sakura? spune Sasuke trist, prea trist.
-Sunt aici, ii soptesc eu la ureche.
-Te-te aud....spune acest mirat, lasand lacrimile sa se scurga pe zapada moale.
Ma intorc la brunet, care statea si se uita in gol., un zambet gingas imi apare pe fata. Usor ajung in fata lui, ii cuprind buzele trandafirii intr-un ultim sarut, o ultima placere, un ultim moment perfect. O lacrima mi se scurge pe chip ajungand pe chipul albicios al brunetului, soptind-ui incet un sincer ,,Te iubesc''.Dintr-o data o lumina ma trage inapoi astfel plecand de langa brunet.Dupa ceva timp picioarele mele ating pamantul sau mai degraba zapada si deschid ochii.In fata mea se afla un brad imens plin de cadouri iar in jurul lui se aflau niste statui in forma de stea.Nu mai stau pe ganduri si alerg spre el.Parca eram un copil mic.Ajung in fata lui si iau un cadou in mana.Pe una dintre fundite scria "Cadoul tau de la mine".Il deschid iar o lumina ma inconjoara.Ma duc spre ea iar in urmatorul moment aud doar "Ho,ho.ho" si ma trezesc intr-o incapere de spital.Ma uit confuza si dintr-o data aud doar un strigat si simt cum cineva ma imbratiseaza.Se pare ca era draga mea Hinata.O imbratisez si eu iar dupa ma ridic i fund.Mama,tata si Edy vin si ma imbratiseaza iar apoi il aud pe Naruto strigand ca nebunul de fericire.Usa se deschide brusc si pe ea isi face aparitia Sasuke uitandu-se mirat la noi.Cand ma vazu veni in fuga la mine si ma imbratisa.Ma tinea asa de stras parca vrand sa nu-mi mai dea drumul.Il aud cum spune:
-Chiar daca ai fost plecata pentru putin timp,mai facut sa urlu de durere ca nu am sa te mai vad niciodata.Il imbratisez si eu iar apoi mama merge sa il cheme pe doctor.Doctorul veni repede ca sa ma consulte.Dupa jumatate de ora termina si spune ca sunt perfect sanatoasa si ca pot pleca acasa ca sa-mi petrec ziua de nastere alaturi de familie.Chipul mi s-a luminat de indata ce am auzit aceste cuvinte si la fel fac si ceilalti "Multumesc".Spun in gandul meu iar apoi o vad pe Hinata ca imi aduce niste haine de schimb.Mi le inmaneaza iar apoi ii da afara pe toti cu cea mai mare viteza.Ooo..Hinata ese mai indrazneata.Dupa ce pleaca ma duc in baia din salon ca sa-mi fac siesta de dimineata.Stau zece minute dupa care ies imbracata in hainele care mi-au fost aduse.Aud o batatura in usa si spun un simplu "Intra" iar pe ea isi face aparitia Sasuke care vine si ma ia in brate.Era extrem de fericit.Incepe sa zambeasca si apoi incepe sa ma invarta prin toata camera.Dupa ce ii spun sa ma lase jos plecam la ceilalti destinatia fiindune acasa.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 14:02

He, he si se pare ca miracolul si-a facut aparitia heh. Eram sigura ca se va intampla ceva bine pentru ca ce naiba ea e personajul principal happy2 . La inceput in timp ce citeam mi se parea ca te-ai inspirat putin din ,, Pariu cu Viata'' cum anca era in coma si numai vlad putea sa o vada s.a.m.d . Dar pana la urma mi-am dat seama ca nu ai copiat cu absolut nimik si ca a fost foarte originala ideea si sincer mi-a placut mult mult partea in care ea s-a grabit spre bradul de Craciun si apoi a deschis cadoul ci k-boom s-a trezit in camera de spital inconjurata de cei dragi. Cred ca ala a fost cel mai bun cadou pentru ea pana la urma de la adv MOS CRACIUN . SUPER DRAGUT CAPITOLUL . So... spor la scris in continuare si la ideei.
p.s: sama anunti si pe mine cand pui capitolul si felcitari pentru postarea next-urilor atat de repede ;;)
Te pupaceste Lola



 You broke my heart  - Pagina 3 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 3 Arptg
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 16:36

Nebunatic-o! Asta da' SF.
Eram sigura ca nu ne vei lasa cu ochii-n soare de Craciun.
Totul e bine acum, Sakura e sanatoasa, si presupun ca este iar cu Sasuke.
Oare ce va zice Reysuke? :>
Hinata este indrazneata, hehe >.<
Dar a fost tare 'amuzant', Saku sa il vada pe Sasuke etc. :))
Ai niste idei, dar felicitari pentru ele.
Mersi de anunt si hai cu un nou capitol. ;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Continut sponsorizat




 You broke my heart  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-