Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A single Christmas night with you Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A single Christmas night with you Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 A single Christmas night with you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Dum 23 Dec 2012, 02:26

Capitolul 1 ~Inceputul povesti~

-Bip,bip,bip...ah mai taci!Din cauza ta ma doare capul.
Asa tare m-a enervat alarma incat i-am facut cunostinta cu podeaua,o merita,cine ar fi atat de ne*hiob sa-l trezeasca pe marele Sasuke Uchiha,nu n-ati ghicit-o sunt un modest din toate punctele de vedere.Daca cumva comentati,va sparg.
-Hmmmm...,se aude vocea firava a Hinatei .Buna si tie iubitel,nu-mi faci si mie un ceiut?Ok,deci va intrebati cine nai*a ii si Hinata,n-o las ca va lamuresc eu acuma....,este o pustoaica de vreo 17-18 ani,are parul lung si drept de culoarea zambilelor,da v-ati prins,mov,iar ochii ei superbi de culoarea lileacului,a stai am uitat ceva ,ii iubita mea.
- Desigur,scumpete,sar ca arsu pentru ai indeplini dorinta ingerasului meu,ma duc in bucatarie si iau o ceasca inscriptionata cu,, I love you,because you are my broken angel"in ea pun un plic cu ceai de cirese(am ales de cirese pentru ca este aroma mea preferata),iar apoi adug apa deja incalzita la microunde,era sa scap ceasca,era asa de fierbinte...
Simt cum cineva isi incolaceste bratele in jurul taliei mele,ma intorc si o vad pe draga mea Hinata aranjata,gata pentru scoala,ii inmanez ceaiul,iar apoi ma duc sa-mi fac un dus cald,dar totusi racoritor,intru in cada si las apa sa-mi maseze pielea,apoi imi samponez tot trupul cu un sampon de cirese,cum am mai zis e aroma mea preferata,mai las inca o data ca apa sa-mi inmoaie pielea,iar apoi ies cu un prosop infasurat in jurul talie.
Ma indrept catre debara si imi aleg din multimea de haine niste blugi rupti si un tricou negru pe care scria I'm the best,imi iau niste bascheti de culoarea mustarului,iar apoi imi pun pe mine o geaca mai groasa,pentru ca totsi suntem in 20 Decembrie,cred ca v-ati dat seama ca astazi ii ultima zi de scoala din acest an.
Deschid usa,si ma indrept spre masina mea impreuna cu Hinata.Deschid casetofonul si aud cantecul meu preferat,,Linking Park-In the end",il iubesc.Ajungem in fata portilor scolii,unde-i zaresc pe Naruto si Sakura tinanduse de mana,mama,mama,poate s-a infiripat ceva intre ei.
Ne indreptam spre ei si ii salutam,apoi intram in ,,inchisoare",adica scoala,clasa noastra era chiar la marginea holului.Intram si ne asezam frumusel fiecare la locurile noastre.Vad ca dirigu inca nu a aparut,deci putem sa ne facem de cap.
Gandurile imi zboara dintr-o parte in alta,asa ca fara sa mai stau pe ganduri o sarut pe Hinata,cat mai pasional se poate,incat Naruto striga ca un id*ot sa ne luam o camera,era gelos ca el nu avea o asa frumusete langa el,nu ca Sakura-i urata ,dar totusi,Hinata e cea mai perfecta pentru mine,ii zaresc buzele ei rosi si catifelate,doritore de inca un sarut,cum se arcuiesc intr-un zambet timid.
-Scuze de intarziere,dar o batranica m-a rugat sa o ajut cu sacosele,era fix Kacashi,adica dirigu nostru care iar a inventat o scuza st*pida .
-Sigur!strigam toti in cor.
-Ei bine se incheie primul semestru de clasa a XII-a,ca deobicei va propun sa mergem cu toti la o cabana la munte si sa petrecem acolo,toata vacanta.
Mie imi convenea,ori cum singur acasa de sarbatori, ma cam plictiseam.Am exclamat cu toti un da,cat ne-au tinut plamani,iar apoi Kakashi ne spune ca maine la ora 12:30 ne intalnim in fata scolii,iar apoi ne lasa se plecam acasa.
Stiu credeti ca-i putin cam repede,dar el nu era ca ceilalti profi,infumurat




Sper sa va placa happy2 ,apropoficul ii cu Sasusaku,nu mai ca dupa cu spune titlul o sa aiba o noapte speciala evil devil mua ha ha ,am multe idei,daca credeti ca merita sa-l continui,dati-mi un com shy ,ma puteti critica ca nu mai asa voi reusi sa evoluez dap !

Va kiss si va a hug si va mai si hi!
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Dum 23 Dec 2012, 12:35

Imi place ideea ta.Sakura si Naruto?.Sasuke si Sakura?
Imi place cum scrii si cum descri.
Sper sa ma anunti de next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Dum 23 Dec 2012, 14:59

Buna ! O idee noua pentru mine , dar dragutză ! Sasuke + Hinata ? Si Sakura +Naruto ? Anunța-ma cand pui nextul !


A single Christmas night with you Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
MyKa E.L.A
Academy Student
Academy Student
MyKa E.L.A

Sex : feminin Localizare Localizare : aici cu voi >:D<
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Dum 23 Dec 2012, 15:14

E super dragut ;;) mereu mi-a placut SasuHina dar nr 1 evident este SASUSAKU in love
A fost funny mai ales la inceput citez : "a stai am uitat ceva ,ii iubita mea." =)) daa Sasuke i lol\'d
p.s-linkin park : in the end e melodia mea favorita
ASTEPT NEXT a hug
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Dum 23 Dec 2012, 15:15

Hei baby!
Ce pot sa spun este ca exista un inceput bun.
Partea generala a primului capitol este comuna.
Stii tu, scoala, vacanta, excursii..etc.
Dar sunt sigura ca ne-ai dat pe toti pe spate cu 'acea idee'.
Sasuke + Hinata? Si Sakura urata. >.<
Sunt curioasa daca asa vor fi cuplurile pana la sfrasit. :>
Cine stie poate te razgandesti. =~p
Sper ca de acum inainte sa ma anunti si pe mine cand postezi un nou capitol. :)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 00:53

Mersiii!!! happy2
Va multumesc mult pentru com-uri ;;) ,va voi anunta,nu va faceti griji yeah .
In legatura cu idea ficului yeah (nu va dezvalui prea multe happy ),m-am gandit sa fie putina gelozie angry ,apoi ceva mai aprins kiss .....,apoi tadam dragostea apare in love ,cred ca-n noaptea asta voi scrie cap 2...,dar nu-i sigur,ori cum va anunt eu well? awesome right? Ca deobicei zicala mea
Va kiss si va a hug si va mai si hi!


A single Christmas night with you Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 02:22

Capitolul 2

Sakura's poynt of view:~Parerile unora fata de altora~

Simt mangaierile reci ale fulgilor de nea,soarele acoperit de norii iernatici isi varsa razele pe corpul meu energic si plin de viata.Imi dau parul meu roz laoparte,si ii zaresc pe Sasuke si Hinata sarutanduse,nu prea sunt eu asa incantata de situatie,dar na nu prea am ce sa fac...pff,taci fi fericita pentru amandoi Sakura,imi rasuna in cap vocea mea interioara,sa fiu geluasa,oare? pe viata lor perfecta,ma cam dezgustau,dar totusi sunt prietenii mei,nu pot sa-i urasc....pentru cea ce sunt ei,defapt ce spun eu, ei sunt cam tot cei mai bun pe lume pentru mine,aporopo bleago Naruto este viata ta,iti amintesti?imi rasuna din nou vocea aceea enervanta din cap,sa mori tu ! nu ma poti lasa singura cu gandurile mele,trebuie ca deobicei sa te bagi tu inseama.Imi scutur putin capul si observ ca deja sunt in masina lui Sasuke,Naruto,adica soarele meu blond,ma tinea la pieptul lui,imi musc discret buza inferioara,iar apoi ma inrosesc.Dar desigur ta*pita de voce,,interioara" trebuia sa comenteze,ca altfel nu se putea,in nici intr-un caz,doara ii vocea mea interoara,Sakura,termina!ca te faci de ras in fata lor,mai bine zis ne faci de ras.Bine,bine,nu mai taci nai*i din gura aia spurcata.
-Auzi, Naruto,de cand vati....ihm,ihm...combinat?intrebase Sasuke cu o fata de strengar per*ers.
-Ooo,stai deabea ieri am inceput sa fim iubiti,deci...,nu apuca sa spuna nimic ca-l opresc eu.
-Ssst,nu trebuie sa-i dam explicatii ne*hiobului asta,mai ales cand vine vorba de detalii personale,spun eu in soapta, putin nervoasa.
Ii zaresc ochii lui azurii,ca marea albastra,si ma pierd prin ei...ii simt respiratia pe buzele mele,ne apropiem,ne apropiem....si.....sunt intrerupta de cre*inu de Sasuke:
-Am ajuns,amorezilor,deci va puteti cara,mai ales pentru tine vorbeam Sakura,ca din partea mea Naruto ar putea sta in masina pana cand implinesc eu 80 de ani...,dar tu nu!...,da va-ti prins nu nu ne prea intelegem,si prin nu ne prea intelegem vreau sa spun deloc.
Deschid usa masinii,si dau de un fri atat de puternic,incat vroiam sa ma intorc inapoi in masina lui Sasuke,va dati seama ce frig era daca vroiam sa fac asta.Numai dintr-o data simt cum ceva cald si moale imi acopera spatele,ma intorc si vad geaca lui Naruto pe mine,era atat,...dar atat de.....dar atat de dulce,incat i-am sarutat obrazul,si i-am multumit.
Ajung in fata casei mele imi intorc privirea spre Naruto si il sarut de ramas bun,buzele lui era atat de dulci si de moi incat imi venea sa-mi lipesc pentru totdeauna buzele de-ale lui,ma simteam ca-n al noualea cer,dar revin pe pamant cand imi dau seama ca eu defapt am uitat sa-i inapoiez haina.
Intr-un sfarsit intru si eu in casa,desigur cu parintii calare peste mine:
-Noi ne-am gandit sa mergem intr-o croaziera de 5 *****stele,si avem 4 bilete.....deci....poata sa vina si prietenul tau......!
-Imi pare ne spus de rau(minciuna) ca nu pot merge cu voi,dar ca deobicei Kakashi vrea sa organizeze o excursie cu toata clasa,deci....nu voi putea merge cu voi(ies,te iubesc Kakashi) in croaziera.
-Bine draga mea,se pare ca o sa rugam familia Uchiha sa ne insoteasca,stai ce.....,adica familia lui Sasuke,nici gand,cand au devenit parintii nostri asa apropiat?
-Minunat,mama,eu trebuie sa-mi fac bagajele pe maine,deci...va trebui sa urc sus in camera mea(si sa scap de voi).
-O ,scumpa mea nu te ingrijora ti le-am facut eu deja,pai acum poti sa te culci,ok?
-Ok,mama,sti cat te iubesc(minciuna)!

Bun am venit cu nextu happy2 ...dupa cum vedeti ii cam scurtut hmm..realy? ,dar na la ora asta nu prea mai am avut eu asa mare chef sa scriu dap ! ,daci sa ma iertati daca nu-i asa bun capitolul asta sad ,ma revansez cap. urmator yeah well? awesome right? cool dap !

Va kiss si va a hug si va mai si hi!




Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Mier 23 Ian 2013, 21:15, editata de 2 ori
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 10:53

Hi baby.
Ce scantei sunt in cupluri :>
Sunt tare curioasa ce se va intampla in continuare.
Acum chiar mi-l imaginez pe Naruto dragut. (insfarsit)
Ai descris f. bine pana acum sentimentele personajelor.
Sper ca vom vedea si un capitol din perspectiva lui Naruto.
Sunt curioasa ce se va intampla in exursie. >.<
Asa ca asteptam sa te revansezi cu un capitol mai lungut ;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
A single Christmas night with you Asss10A single Christmas night with you J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 11:04

Buna, buna. :) Nu uita sa faci o cerere de adaugare a acestui fic in Index, aici. Spor la scris in continuare! :)


A single Christmas night with you Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 11:08

Draga mea super capitol.
Abia astept sa vad ce se intampla intre cupluri.
Insfarsit ii si Naruto dragut.
Sa ma anunti cand pui next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 11:40

Buna, buna, am ajuns si eu pe aici. Pai ce pot
spune imi place ideea si sunt foarte curioasa sa vad ce
intorsaturi o sa mai ia aceasta poveste, asa ca te
te rog sa ma anunti cant pui urmatorul capitol- care apropo
sper sa fie tot asa cu mici comentarii ( nu, nu e minciuna)
Pana la urmatoarea reintanlnire A.J. te pupaceste kiss Bye. Bye


A single Christmas night with you Bf2m81
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 16:48

thank you Ms. ca m-ai anunțat ! Mi-a placut mult ! Ce dragut e naruto ! Anunta-ma te rog cand pui nextul , abua astept !


Ultima editare efectuata de catre crisalex in Vin 11 Ian 2013, 18:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Lav.Punct:3
Academy Student
Academy Student
Lav.Punct:3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde esti tu ! :x
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Dans,muzica ,recreeat ;)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy :) .

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 24 Dec 2012, 17:27

Buna .<3 As vrea sa spun ca e dragut ficul dar nu pot ;) ,deoarece este SUPERB A single Christmas night with you 962758 A single Christmas night with you 962758Ma intreb ce se va intampla in continuuare A single Christmas night with you 361396
PS:Sa ma anunti de next A single Christmas night with you 127686

Lav te iubeste! A single Christmas night with you 665748 Ja ne <3!


•.★*... ...*★.• Christmas raises a magic wand over this world, and underneath it all is soft and beautiful •.★*... ...*★.•

A single Christmas night with you QgdKM

◐ ☆ ◐ Everything is a miracle, it is a miracle, let your heart open for Christmas has arrived ◐ ☆ ◐
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mar 25 Dec 2012, 00:44

CRACIUN FERICIT TUTUROR!!!!!!!! beer2 we party !!
Bun,va multumesc mult pt com-uri si va kiss dulce!Cum v-am promis astazi imi voi freca(scuzati expresia) creierii can\'t see !!! ,pt a face un capitol mai bun si mai lung. happy2 Adevaru-i ca atunci cand eram mai mica eu tineam cu NaruSaku hmm..realy? ,dar acum am creier si nu mai fac tampenia asta dap ! .Apropo mie inca imi place Naruto rusinos ,adica in Shippuden ii dragut ;;) ,a si Myka E.L.A,si mie imi place cuplul SasuHina,dar na cel mai tare-i SasuSaku! nr1 rusinos .Bun nu va mai tin la discutii,si va las sa cititi:

Capitolul 3~Inceputul unei noi povesti(partea 1)~

POV by Sakura:

Urc,urc,trapta cu treapta,ma silesc sa tot urc,ma dor deja picioarele,deabea astept sa fie maine,pentru ca ma voi desparti de parinti mei iubiti(minciuna),adica sunt insuportabili,ii detest,ii desgust....ii,na nu mai am chef sa comentez deci,o las balta.Picioarele mele se indreapta spre biroul meu din lemn de stejar,imi scot o foaie de hartie si imi azvarlesc gandurile pe aceasta,onduiescfiecare litera cu precizie,pana formez un cuvant,o propozitie,iar apoi o fraza....pana formez o compunere,nu stiu de ce,dar sunt pasionata la culme de scris,iar atunci cand nu am chef de scris citesc(minciuna),bine,bine....cant,sau desenez,sau ambele in acelasi timp....,deobicei scriu despre o fata intunecata a mea,pe care o visez aproape in fiecare noapte,sau o desenez,atunci cand o desenez simt ca si cum mi-asi goli mintea de toate necazurile....,nefericirile,pe obraz mi se prelinge o lacrima cristalina,o sterg,si scriu mai departe....scriu despre mine,despre mine cea adevarata,pe care nu o cunoaste nimeni....nu,nu ma cunoaste apsolut nimeni,sunt singura,simt ca si cum as fi devorata de lupii fara suflet,ma simt ca si cum asi fi lasata singura prada canibalilor....,ma simt groaznic....urasc cea ce pretind ca sunt,cea ce am devenit,nu mai am curaj sa ma infrunt nici pe mine.....nu se pare ca nu,nu mai am speranta,ma asez pe patul meu moale,si-mi azvarlesc corpul pe asternuturile dezordonate,incetu cu-ncetu adorm.....
Ma trezesc,incerc sa ma scol din pat,si uite chiar am reusit....,ma duc spre baie,si-mi fac siesta,apoi cobor ca un fulger pentru ami face un ceai de portocale si scortisoara,imi pun vreo trei linguri de zahar,iar apoi urc din nou scarile abrupte,imi iau apoi bagajul si ma indrept spre iesire,,Sunt gata!",strig eu ca o nebuna si merg spre scoala,drumul era pustiu,si intunecat,mi se facea frica,da frica aceaia pe care o simti atunci cand tatal tau se imbata si vrea sa-si bata joc de tine,iar cand termina incepe sa planga......,eu inca nu am simtit asta,dar daca tatal meu va mai bea mult timp va incepe sa insiste pe tema asta,am uitat sa precizez tatal meu vitreg,da tatal meu biologic a murit acum 5 ani,de atunci m-am schimbat radical,nu am mai fost eu,deacea ii urasc pe parintii mei mai ales pe mama,fiindaca la omorat pe tata.

~Flash Bach~

-Hm....,hmmm,mai incet, nu mai sunt in floarea tinereti pentru a face asa ceva atat de lejer,spuse mama.
-Draga mea,am ajuns acasa!Si ti-am adus un cadou.
POV.by tatal Sakurei:

Imi tarasc picioarele pe scari,erau asa de multe,incat imi venea sa mor,ma indrept usor spre camera noastra,adica a mea si a sotiei mele,si ce sa vad,am vazut un alt barbat peste mama copilului meu,inima imi batea tot mai tare.....,nu mai am putut sa-ma tin pe picioare,am scapat si cadoul,lumea este asa frumoasa cand o vezi cu incetinitorul,simt o durere mare la gat,iar apoi totul se intunecase.
-NU!nu te rog nu muri te rog ramai cu noi,te rog,nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!o aud pe mama strigand.
-Mama,ce s-a intamplat cu tati,s-a impidicat pe scari,sau ce s-a intamplat?raspundemi,raspundemi,ihmmmm,ihmmmmm,ihmmmm,nu tati nu,de ce,de ce?
-Da s-a impidicat,nu s-a uitat pe unde merge si pur si simplu a cazut,ce sa facem daca a fost un bleg si un pr*st,spuse tatal meu vitreg.

~End Flash Bach~
De atunci ii urasc,am fost atat de prinsa in ganduri incat nu am observat ca am ajuns deja la scoala.Il vad pe Sasuke cum sta razamat pe poarta scolii,imi venea sa alerg spre el si sa-l rog sa ma protejeze,va dati seama ce frica imi este.
Era asa intuneric parca era miezul nopti(nu miezul zilei,cea ce si este),este ciudat,as vrea sa-i simt corpul lui Naruto cum se lipeste de al meu,mie dor deja de atingerile lui mie dor de respiratia lui,mie dor sa-i ascult inima cum bate mie dor de saruturile lui,mie dor de el.
Stau in fata persoanei pe care o dezgust,da v-ati dat seama stau in fata lui Sasuke.
-Auzi,nu vrei sa intri in masina,ii cam frig...si no totusi nu pot sa te las afara inghetand,pana la urma-urmei imi esti prietene,nu?
-Nu mersi,poate gasesc un sarpe veninod care vrea sa ma muste.
Simt cum doua maini reci ma cuprind pe la spate,era chiar Naruto,ma simteam asa usurata,imi apropi din nou buzele de ale lui si incep pur si simplu sa-l sarut.Sasuke avea o fata ciudata,cred ca nu prea ii convenea,intrerup sarutul,si apoi schitez un zambet de invingator.Parca-mi placea sa-l vad gelos,isi aranja putin gulerul de la geaca,si scoase un ihm,iar apoi se intoarse cu spatele spre noi.
Vroiam sa-i spun:Na,fraierule,ciuda,ciuda,ciuda baga nasu-n buda!dar totusi aveam unpic de respect fata de el.O zaresc apoi pe Hinata,care iesi dintr-un ferari rosu,iar soferul era chiar fratele ei Neji.Eram cam toti.Asa ca ne-am grupat in masini:Neji cu Ten Ten si Chioji cu Shino,erau in ferari,apoi Ino, Say , Kiba ,Shikamaru si Temari,Rock-Lee , Yagumi,Garra si Kankarou ,Hinata si Sasuke Naruto si cu mine,si asa am mers pana la o ,,gradina "de cabane,unde Kakashi ne astepta:
-Bun,ati ajuns insfarsit si voi.Acum sa va explic cum vom sta:Neji cu Ten Ten vor sta intr-o cabana ,Chiji cu Shino si cu Kiba, vor sta intr-o alta cabana,Ino cu Sai,stau in alta,Shikamaru cu Temari in alta,Rock-Lee cu Yagumi,Gara va sta cu Cancurou,Sakura va sta cu Sasuke,iar Hinata cu Naruto.
-Ce?!strigaram toti 4 in cor,Va rog frumos din suflet,lasati-ma sa stau cu Hinata,va implor,spuse unpic nervos Sasuke.
-Stiu ca tie iti este totul oferit pe tava,dar de data asta vei face cum spun eu,s-a inteles?
-Da,domnule,spuse acesta in batjocura.
Intram amandoi in casa,bun primul lucru a fost sa verific cate dormitoare sunt.......oh,nu este nu mai unul,deschid usor usa rugandu-ma sa fie cate 2 paturi,aprind becul...si bam ii doar unul.
De ce Doamne,cu Sasuke si nu cu Naruto,de ce?Stiu ca Tu ma urasti,dar nici chiar asa,pana acuma tineai la mine(minciuna),bine,bine adevaru-i ca n-am fost eu in cele mai bune relatii cu El dar totusi.....sunt intrerupta de catre Sasuke:
-Deci,papuso se pare ca vom dormi in acelasi pat deacum,spuse el cu-n zambet pe*vers.

Nu stiu eu cat ii de lung capitolul asta waiting ,da-nfine,cred ca-i cat de cat bunicel ;;) Am dat ceva edit-uri dap ! ca atunci cand -am uitat la ceas era deja 2 can\'t see !!! huh? ,am spus hou da grea de cap sunt nervi! daca atata imi trebuie sa mai adaug cate ceva happy2,Inca o data CRACIUN FERICIT!!!!! friends we party !!
Va kiss si va a hug si va mai si hi!




Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Mier 23 Ian 2013, 21:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mar 25 Dec 2012, 09:31

Buna, Buna. Pai ce pot sa spun, a fost un capitol interesant.
La inceput ma gandisem ca Sakura are o inima de piatra- adica cum
ai putea sa iti urasti parintii? Ei bine ma bucur ca m-am
inselat. Ei bine eu iti urez spor la scris si ideei. Pana la urmatoarea
reintalnire A.J. te pupaceste kiss , Bye, Bye.


A single Christmas night with you Bf2m81
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mar 25 Dec 2012, 10:47

Buna ! Ms. ca m-ai anunțat , mi-a placut mult ! Deci Sasuke si sakura stau in aceeași camera ? Anunta-ma te rog cand pui nextul !


A single Christmas night with you Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mar 25 Dec 2012, 13:56

Un cadou mai frumos nici ca nu se putea!
Am observat ca majoritatea persoanelor au pus next-ul azi, de Craciun!
Ce fapte bune >.<
Asa,
Ai ajuns insfrasit la o despartire de drumuri? :>
Ia sa vedem ce va fece dl Uchiha acum, va rezista Sakurei??
Nu prea cred dap ! yaa.
Adevarat, capitolul este mai lung, felicitari, nu a fost asa de greu, nu?
Mersi de anunt si iti urez mult timp liber pentru scris noi capitole, si desigur, un Craciun fericit!!


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mar 25 Dec 2012, 16:08

Buna,imi place ficul tau.Ideea cu NaruSaku e interesanta.Da totusi Sasuke cu Hinata?Nu-mi vine sa cred.In fine astept next si sper ca o sa ma anunti.Pup:*


A single Christmas night with you Z501bc4e477b8c
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Vin 28 Dec 2012, 23:14

Ok deci stiu ca nu am mai scris de foarte foarte foarte...........foarte mult timp rainbow :\ ,dar acum mi-or venit niste idei well? awesome right? ,poate il voi face pe Sasuke mai pervers yeah hmm..realy? ,poate think ,dar daca vreti sa aflati raspunsul trebuie sa cititi incontinuare acest fic dap ! rusinos ,daca nu vreti ,atunci nu-l citit take this! heh
Capitolul3~Inceputul unui noi povesti(partea adoua)~

Deci chiar am dat de dr*cu,cum poate sa-mi faca asa ceva Dumnezeu,adica nu vreau sa dorm in acelasi apartament cu el,vreau cu dragul,iubitu,frumosul.....(daca mai continui,cred ca,nu sunt sigura ca veti adormi)de Naruto,dragostea mea pura,el este singura persoana de pe itregul pamant pe care-l pot iubi,simti,place,adora....(iar incep sa va plictisesc),nu ca-l urasc pe Sasuke,dar totusi,STAI,acum mi-am adus aminte oare ce fac Hinata si Naruto singuri intr-un apartament,gelozia imi tulbura capul,corpul si sufletul,oare pot avea incredere in el?Cred ca da,el ma iubeste cu adevarat(nu stiu sigur,dar fac asta ca sa ma incurajez),sau poate se tavalesc deja prin camera.
DE CEALALTA PARTE.......
Naruto point of view:
Asa greu,asa greu,asa greu,ma dor picioarele,urc si tot urc cu bagajele mele,si cu ale Hinatei,le duc pentru ca sunt un gentlemen(minciuna)
~Flash Bach~

-Auzi neg*iobule,daca tot esti un barbat,cea ce nu stiu sigur,imi duci si mie bagajele?Stai de ce te intreb,nu ii o intrebare ii un ordin,eu nu vreau sa-mi stric manichiura,si in plus tu esti un fr*ier,deci poti face si tu legatura,spuse psihopata fara minte,ne*una,c*etina..........(va asigur sunt multe cuvinte care sunt +18 ani,deci din bun simt nu m-am mai gandit cu voce tare si la celalalte)de Hinata.
-Sigur,cum doreste regina veceului(ultima parte am spus-o mai incet,ca poate ma trezeam cu un ochi vanat),sunt onorat ca te pot ajuta(minciuna).
-Asa te vreau maimutica,deacum incolo vei fi maimutica mea,s-a inteles!?
Oftic in liniste,iar apoi ma gandesc daca prietenul meu nu cumva isi face deja de cap cu rozalia mea.Mai asta mai imi trebuie ca atunci cred,nu,sunt sigur ca m-a lovit ghinionu direct in frunte(fata,sau cum vreti voi,conteaza sa intelegeti ceea ce spun,nu cum aranjez cuvintele)
~End Flash Bach~
Ajung intr-un sfarsit si eu in apartament,iar apoi arunc bagajele,si ma duc spre baie.Ma usurez,iar apoi ma spal pe maini.
-Cioc,cioc,cioc,pot intra,nu esti dezbracat?
-Nu-s dezbracat,deci poti intra linistita,chiar nu ma deranjezi(minciuna)
Hinata intra usor in baie,dar spre neglijenta ei a alunecat,si a picat pe mine,STAI!a picat pe mine?!si eu sunt ata de linistit,dar eu nu-mi dau seama ca ne tavalim deja pe scari,si dam ambi cu capul.
SA NE INTOARCEM INAPOI....
Nu,sigur Naruto nu se tavaleste cu Hinata prin apartament,el nu-i genu sa faca una ca asta,nu,nu are cum.
SA MERGEM DIN NOU LA CEI DOI AMOREZI(minciuna)
Ma rostogolesc,rostogolesc,ba ,dar is cam multe scari,dintr-o data pic jos,bine imi retrag cuvintel,as fi vrut sa fie mai multe scari.Vad dintr-o data parchetul,si parul brunetei,movaliei,albastriei(oricum vreti sa-i spuneti)cum ii este lipit de acesta,ii vad ochii ei lila,ii vad corpul ei cu niste forme apetisante, lipit de al meu,fara sa-mi dau seama(minciuna)mi-am lipit buzele de ale ei,bine,bine,bine din impuls am facut-o. Ea nu m-a respins,ba din contra ma saruta tot mai apasat,mai intens,mai pasional,intrerup sarutul cand imi amintesc de Sakura.

-Imi cer scuze,nu stiu ce ma apucat(minciuna),dar pur si simplu am facut-o.
-Nu-i nimic,dar hai sa spunem ca nu s-a intamplat,ca daca-ar afla Sasuke si Sakura,ni-ar omora.
Noi defapt faceam contra,mai degraba,incepeam sa ne sarutam tot mai pasional,pana cand m-am oprit si am intrebat-o:
-Esti sigura ca-i bine ce facem?
-Daca o facem,nu inseamna ca trebuie sa afle si ei,nu?
-Nu,si incep sa o sarut dinnou,pana ii dau jos bluza,si o azvarlesc undeva prin bucatarie,o trantesc de perete,iar ea incepe sa geme,eram aproape de dormitor,ma indrept spre el si o tantesc pe Hinata pe pat,in timp ce ea imi da jos bluza,apoi pantaloni:
-Nu-i corect,tu mi-ai dat jos si pantaloni si bluza in acelasi timp,iar eu nici macar nu ti-am dat jos fusta,deci de data asta fac si eu doua miscari.
Ii dau jos fusta,indreptanduma la sutien,il desfac,iar apoi ies la iveala sanii Hinatei bine conturati,si imensi,o sarut pe buze de la buze trec pe gat,de la gat pe sani,iar apoi pe burta,restul nu va mai spun,ca atunci s-ar putea ca Bya(adica angel of darknes)sa fie sanctionta,si n-am vrea asta.
NE DUCEM DINNOU LA SASUKE SI LA SAKURA.....
-Esti un pr*st,daca crezi ca o sa-ti mearga cu sarmul tau de ca*at(minciuna).
-Glumeam,doara nu crezi ca i-asi fi facut,una ca asta Hinatei,pentru ca stiu ca daca ar avea sansa asta nu ar face-o nici ea.
Autor(Bya)POV.
Tot ce nu stiau Sasuke si Sakura,era ca ceilalti doi,se distrau la culme.Imi pare si mie rau de cei doi,dar nu am ce sa fac daca si-o fac cu mana lor.



Cam asta a fost si capitolul de astazi,sper sa va placa happy2 ,See you kiss
Va kiss si va a hug si va mai si hi!






A single Christmas night with you Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○



Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Mier 23 Ian 2013, 21:19, editata de 3 ori
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Sam 29 Dec 2012, 13:20

Hi baby!
Meriti toate aplauzele, felicitari!
Chair daca nu ai mai pus capitole de ceva timp, cum ai fost recunoscatoare.
Pariez ca ai avut o secunda de inspiratie si BOM, a rasarit aceasta idee.
Sunt impresionata de gestul lui Naurto, dar si de cel al Hinatei.

Nauro nici nu ii putea rezistea unei asemena fete :>
Sper ca Sasuke si Sakura nu vor fi mai prejos, dar ma incolo >.<
Nu mai anuntat, nu ai avut timp? :p
Oricum, felicitari pentru acest minunat capitol.
Acum iti urez spor la scris si la idei cat mai geniale
;)



♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie


Ultima editare efectuata de catre Sengni in Sam 29 Dec 2012, 13:31, editata de 1 ori
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Sam 29 Dec 2012, 13:28

Mama,mama,am uitat sa va anunt,dar stiti ceva voi face asta chiar acum.
See you kiss Va kiss si va a hug si va mai si hi!


A single Christmas night with you Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Sam 29 Dec 2012, 20:25

Draga mea super capitol.
Stai linistita ca nu m-am suparat mai ales dupa ce am citit acest minunat capitol.
Nu pot spune altceva pentru ca nu am cuvinte.
Sper sa ma anunti in continuare.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Lun 31 Dec 2012, 22:02

Hey draga!
Ce sa spun...mai lasat absolut fara cuvinte!
Nu ma asteptam la aceasta combinatie de cupluri si chiar este o idee frumoasa si originala.
Tine-o tot asa si te rog dupa ce pui NEXT-ul sa ma anunti si pe mine printr-un mesaj.
Spor la scris !
Bye ! kiss
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mar 01 Ian 2013, 18:20

Vai, nu pot sa cred!Saraca Saku, saracul Sasu, sper sa-i prinda!!!!Anunta-ma te rog la next!!!Te pwp dulce si spor la scris!!! kiss


A single Christmas night with you 33
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19Mier 02 Ian 2013, 02:20


Stiu ca-m intarziat,si imi cer scuze,dar acum m-o trasnit o idee,si no m-am gandit s-o scriu.
Ma bucur nespus de mult ca ve-a placuta capitolul precedent,cred ca acela a fost putin mai amuzant decat acesta,si cand spun cred,defapt spun sigur.....o sa vedeti voi de ce...nu va mai dezvalui mai multe.

Capitolul 4 ~Amaraciunea cuvintelor~

Bya POV.
Nu pot sa cred ca sunt asa nesimtiti,isi fac de cap,in timp ce Sakura si Sasuke chinuiesc pentru ei,pentru asta o sa-i pedepsesc,sa stiti!!!!!
Sakura Pov.
Simt ceva,dar nu stiu exact ce....ii ca si cum stomacul mi-se intoarce pe dos,simt,oare fluturi,nu,nu are cum sa se intample asa ceva,ii prea devreme,mainile-mi transpira,parul mi se strofoca.Din cauza emotilor acumulate degetele incep sa mi-se-nvineteasca,iar pielea dintr-o culoare albicioasa devine rosiatica.Ochi mei cristalini se intetoseaza.Stau in fata lui fara sa ma misc.Ochii lui ma privesc atat de dulce.Sudoarea imi furnica pielea picioarelor.Nu mai vad nimic,nu mai aud nimic,nu mai simt nimic,decat pe el.
Il vad cum se apropie de mine.Se apropie,se apropie,se apropie...isi aseaza mainile pe umarul meu alb si delicat,ma priveste intenscu ochii lui intunecati,caut iesirea,dar nu o gasesc,parca sunt sub o transa,si nimica numa poate trezi,alerg parca prin noapte cerul este-nnorat,deaceea nu se pot zarii stelele,este intuneric besna,dar intr-un coltisor se zareste o lumina,lumina aceea era dragostea lui pentru Hinata,aceea dragoste care nu-i usor de obtinut,pe langa asta vad si multa amaraciune,amaraciune,ma intreb el oare are prte de asa ceva,dupa cum se observa in ochii lui asi spune ca da,se pare ca mi-am perechia mea la ,,viata-i o drama" bine eu am creat acest nume,darce sa insemne amaraciune pentru brunet,sa fie aceeasi ca si a mea,sau una mai ne-nsemnata?nu-mi dau seama,dar in momentul de fata stiu sigur ca m-am pierdut,nu vedeam nimic,nu mai ochii lui plini de dragoste,nu pentru mine ci pentru bruneta lui,sunt asa bucuroasa ca intre Sasuke si Hinata exista atata dragoste,ar trebui sa nu mai imi bat capul cu Naruto,pentru ca sunt sigura ca ei nu si-ar ierta-o nici-o data daca ne-ar insela,este prea multa iubire intre cei doi incat nu ar putea nimic s-o distruga,apsolut nimic.
Simt atata caldura(chiar simt,pentru ca sunt foarte multe calorifere,si pentru ca caldura-i data la maxim)cand sunt langa el,parca-i altfel,ma simt protejata(mai ales cand ii vad muschii,pic pe jos de protejata ce-s),acea caldura parinteasc,nu ma referiam la ceva atractie fizica sau ceva(minciuna).
-Hei,eu ma gandeam sa dorm pe canapeau din sufragerie,bine?
-Nu!adica nu ma deranjeaza daca dormi aici,adica poti sa dormi aici daca vrei?
-Sakura,cine stie ce chestie ma apuca noaptea si cine stie ce ti-asi putea face,gandestete,sunt totusi un barbat,iar tu o femeie,in acelasi pat,nu stiu ce-ti spune tie,dar mie-mi spune ca nu-i chiar bine.
-Hai mai,daca-ntreci masura sa sti ca ti-o vei lua,deci nu-ti fa griji pentru asta.
Se aseaza pe pat si isi intinde mana dupa un pachet de carti.Le desface,incepe sa le amestece,apoi il opresc:
-Ai degand sa ne jucam carti?
-Nu prea mai stiu un alt joc care sa fie asa decent si neplictisitor.
-Bine-ti spun eu unul.Incep sa-i explic despre cum se joaca ,,adevar sau provocare",nu prea am chef sa va spun si voua,pentru ca sunt sigra ca-l stiti deja,deci nu prea mai are rost.
Il intreb daca vrea sa joace,iar el da afirmativ din cap,apoi a inceput distractia.I-am pus sa-si puna-n chiloti ghiata,sa-i spuna lui Kakashi ca-i G*y,sa mearga-n camera lui Neji si sa-i ceara 3 sticle de votka,le-o cam intrerupt partida,da no ce sa-i faci acuma.Credeti ca el s-a lasat mai prejos,nici gand,el m-a pus sa fac str*ptis in fata lui Garra,desigur privind si Sasuke,doara se putea sa lipseasca,m-a pus sa ies afara in lenjerie intima,iar apoi sa ma tavalesc prin zapada asa,m-a pus sa-i cer un pre*ervativ lui Kakashi,si m-apus sa vad ce fac Naruto si Hinata.
Am intrat pe usa,impreuna cu Sasuke(desigur),si am urcat incet scarile,urc,urc si iar urc,ma opresc in fata dormitorului acolo aud niste gemete,erau ale Hinatei,pumni mi s-au inclestat,privirea imi era spulberata,ochi imi erau rosii,parul meu dinnou mi-se strofocase,iar apoi picioarele nu s-au mai putut aptine si a spart pur si simplu usa,ce sa spun de Sasuke,el era si mai nervos,nici nu ma mir,cand am vazut cata dragoste se citea pe fata lui am ramas uimita,dar acum fata lui exprima durere si ura.
Il vad pe Naruto........

Daca vreti sa vedeti daca iau prins sau nu,atunci urmariti si urmatorul capitol.Apropo,o sa va pun o intrebare,vreau sa aud si sfatul vostru:
Vreti ca dragostea dintre Sasuke si Sakura sa apara,dupa ce s-au culcat unul cu celalalt,sau vreti sa se-ndragosteasca dintr-o greseala?
Sper sami spuneti,am vazut ca la cateva ficuri se pot adresa intrebari personajelor,deci m-am gandit ca puteti sa-le puneti intrebari si personajelor mele,ok?

See you well? awesome right? Va kiss si va a hug si va mai si hi! Bya


A single Christmas night with you Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○



Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Mier 23 Ian 2013, 21:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




A single Christmas night with you Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you I_icon19

Sus In jos
 

A single Christmas night with you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-