Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A single Christmas night with you - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A single Christmas night with you - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 A single Christmas night with you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 00:48

Hey.
Ce bine ca sunt a doua dar acum sa spun ceva despre capitol.
Se pare ca Sasuke are sentimente pentru Sakura.
Daomne Sakura,in sfasit iti dai seama ca tine la tine!.Trebuie sa primesti un premiu.
Mersi de anunt si sper ca o vei face si la urmatorul capitol.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 11:17

Buna ^^
Asa cum ti-am promis, am venit cu o critica, poate mai devreme decat ma asteptam.
Soo...

Titlul nu pot spune ca m-a impresionat, este dragut, iar pana acum nu pot spune ca se potriveste, dar probabil cu timpul va fi bine.

Ideea nu este originala. In majoritatea ficurilor ei se indragostesc la inceput de persoana nepotrivita, apoi se intampla ceva si sunt impreuna. Este o idee foarte folosita. As vrea sa vad ca vei contura aceasta idee cu originalitate, ca vei aduce aspecte proprii in poveste.

Descrierea este aproape inexistenta. In ultimele capitole citite am mai vazut pe ici, pe colo niste sentimente, dar as vrea sa le amplifici mai mult, sa faci cititorii sa intre in pielea personajului.

Actiunea este cam trasa de par, avand in vedere lipsa descrierii.

Dialogul nu este foarte mult si nici sec. Te-ai perfctionat la acest capitol pe tot parcursul ficului.

Estetica imi place, dar as vrea sa nu mai scrii colorat. In primul rand, ca nu ai voie sa folosesti acel albastru, iar in al doilea rand, se vede mult mai frumos daca scrii cu alb.

Greseli de tastare/ortografie din ultimul capitol:

jucanduse ~ jucandu-se
de-ami ~ de a-mi
nici-o ~ nicio
puritate ~ puritatea
ii Sasuke ~ este Sasuke
ii ~ este
ghiarele ~ ghearele
atmiram ~ admiram
genunchi ~ genunchii
aprit ~ oprit
ami ~ a-mi
findu-ti ~ fiindu-ti
asi ~ as
maifaost ~ mai fost
ami ~ a-mi
imbracisare ~ imbratisare
vroi ~ voia
invinovati-a ~ invinovatea
puzele ~ buzele

Ai mai multa grija la greseli. Corecteaza-ti capitolul inainte de a posta. Cam atat am avut de spus. Spor la scris si multa inspiratie. kiss


A single Christmas night with you - Pagina 3 Rwre

Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 16:37

Hi baby !
Am ajuns si eu in sfarsit aici.
Pai, ce sa zic. Se pare ca am avut parte de un moment cu Sasuke si Sakura.
Nu m-a asteptam sa se intample fara voia Sakurei, dar ...
Sasuke chiar a fost p**st, c**tin,t**pit, afemeiat, p**vers si egoist.
Deci nu te contrazic aici :))
Putea sa fie si el putin mai delicat >.>
Intr-adevar ai multisoare greseli de tastare.
De fiecare data dupa ce termini un capitol si inainte de a-l posta poti sa verfici daca ai greseli.
Si Sasuke are sentimente pentru Sakura !
De cand asteptam sa aud asta >.<
Mersi de anunt si ai grija cand aduci urmatorul capitol !


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:20

Hey, iubita, nu ai de ce sa ne multumesti, noi ar trebuii sa-ti multumom pentru ca scri un fic atat de tare si de...e pur si simplu superb!
Ar suna intresant un sezon 2... think daca tu ai inspiratie, si va fi la fel de grozav ca sezonul 1, eu nu am nimic impotriva, din contra! a hug
Acum intrebarile:

Sasuke:
Chiar vrei sa-ti trag eu o palma?Ca Sakura tot nu ti-a dat-o!
Esti prost sau te prefaci?Cum de ai facut asa ceva? angry

Sakura:
Ti-a dat si tie Sasuke boala tampeniei?
Tu, Saku a mea, cum sa faci asa ceva?

Autoare:
Cam cate capitole va avea acest sezon?

Asta a fost!
Anunta-ma la next te rog!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


A single Christmas night with you - Pagina 3 33
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 09:15

hey hey hey !! a hug
am trecut şi eu pe aici
şi îmi place fic-ul tău la nebunie in love !!
Sper să adci next-ul cât de repede şi acum întrebările:
Sakura:
Cum de te-ai lăsat purtată de val aşa? waiting lough
Începi să simţi ceva pentru brunet ? puppy eyes
Ai continua "greşeala" de unde a-ţi rămas?
well? awesome right?

Sasuke:
Ce vroiai să-i faci rozaliei? waiting
Vrei să fiţi mai mult decât prieteni? well? awesome right?
Cum ai reacţiona dacă unul intre colegi, fiind beat , ar venii şi ar încerca s-o violeze pe saku?
can\'t see !!!

Pentru amândoi:
Vreţi să vă răzbunaţi pe Hanata şi Naruto? :>happy lough
Dacă da, cum? ;;)
Vreţi să fiţi împreună?
well? awesome right?


Şi cam atât pentru moment te pup şi baftă la scris în continuare !!! kiss a hug in love


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mA single Christmas night with you - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 19:28

Chiar ma simt mai usurata ca va place, sa fiu sincera cand am mai citit inca o data ficul , mi-am dat seama cat de banale au fost primele capitole, deci ii multumesc din suflet lui LexX pentru ca si-a pierdut timpul cu ficul meu, si voua de-asemenea, despre greseli....da stiu o groza,o sa tin cont de sfaturile voastre(adica sa corectez fiecare capitol,am facut-o la inceput, dar acum cum a inceput scoala, nu prea aveam timp nici pentru a scrie capitolele) ,descriere....da de-abea incep si eu sa ma mai dezmortesc, actiunea....nici mie nu mi se pare grabita, dar chiar ii foarte banala, scrisul...o sa scriu de acum incolo cu alb happy , la titlu, veti vedea voi... yeah , macar dialogul ii bun(stiu asta-i a doua critica, dar din partea mea, pentru mine), ca in rest am ce lucra, de next ce sa spun....il voi aduce, dar atunci cand voi avea timp, inspiratie, si mai ales imaginatie....Chiar ca voi avea ce lucra la urmatorul capitol...Ei hai ca deja uit de ce am inceput sa comentez, ca sa va lamuresc, fiindca trebuie sa raspund la intrebarile An-ei , si ale lui Andre(si pe mn ma cheama tot asa), deci hai sa incepem:

An:
1.Sasuke, chiar vrei sa-ti trag eu o palma?Ca Sakura tot nu ti-a dat-o.
Sasuke: Nu , mersi!!! Las ca-m trage Bya destule.... ingrijorat
Bya: hmm...?!
Sakura: Pai, mersi ca ma susti, vad ca sefa incepe sa tina tot mai mult cu Sasuke... very sad
Bya: Va iubesc pe toti lafel, nu fac excepti, inafara de Sasuke, poate pe el putin mai mult in love ...
Sasuke: Stiam eu.... cool Te comportai in ultimul timp mai frumos...
Bya: Sti ca am glumit, nu? hmm..realy? Pentru tine ii doar Sakura, sau Hinata!!!!
Sasuke: Da, am uitat ;;)
Bya: Vezi, nu mai uita tu atat de multe... waiting
Sakura: Da, se pare ca tot eu raman preferata ei take this!
Sasuke: angry crying




2. Esti prost sau te prefaci?Cum ai facut asa ceva?
Sasuke: Adevaru-i ca nici eu nu stiu, am fost purtat de val...
Sakura: Mmmm...da..cred ca ,,ala" a fost defapt un uragan hmm...?!
Sasuke: Hai ma ,papuso , recunoate ca ti-a placut... cool well? awesome right?
Sakura: shy unsure
Sasuke: Vezi, stiam eu... nr1
Sakura: down
Sasuke: Defapt, vroiai sa spui : good job

Bya: Hai, o data , recunoasteti ca v-a placut amandurora yeah
Sasuke g Sakura: Da, cum zici tu... think


3.Ti-a dat si tie Sasuke boala tampeniei?
Sakura: Da, sa stiti , este foarte contagioasa... crying
Sasuke: Da, ce sa spun... hmm...?!

Bya: Mai contagioasa ca stranutul(nu stiu de ce dar era sa scriu sarutul, oare si acesta-i contagios??? think )


4.Tu,Saku a mea, cum sa faci asa ceva?
Sakura: Nu stiu , An a mea ....
Sasuke: Da, sigur , nu sti...ei va spun eu cum.Atunci cand vezi frumusetea intruchipata, moartea pasiunii, Fat-Frumos....(Intervenit de Bya: Prea multe atuuri ai, mai scurteaza-le si tu in p*i mei),cum sa te poti aptine???
Sakura: Off..Da modest mai esti...

Bya: Ce ma fac eu cu tine???
Sasuke: Imi dai ciocolata, ca data trecuta ai uitat... puppy eyes
Bya: In visele tale, ce vrei sa devi gras, si sa te respinga fetele,sau ce??
Sasuke: Rea-o .. ..  ..
Bya: O sa-mi multumesti tu mai incolo... dap !



5. Tu, autoare, cam cate capitole va avea acest sezon?
Bya: Depinde...oricum mai mult de 20 , sigur nu o sa aiba, va spun sigur, dar totusi, poate imi vine o noua idee, deci nu se stie exact...


Andre:
1.Cum de te-ai lasat purtata de val asa? waiting lough

Sakura:Nu stiu... sad .Iarta-ma... sa sti ca n-o voi mai face...
Sasuke: Asta s-o crezi tu!!!!Va spun eu ca o va mai face... well? awesome right?
Sakura: Da, sigur oracolule... hmm...?!


2.Incepi sa simti ceva pentru brunet? puppy eyes
Sakura: Nu stiu exact...
Aha, si eu sunt Zana-Maseluta.
Sakura: Sa sti ca nu se stie nici-o data....
Sasuke: Foarte amuzant, uite am cazut pe jos de ras :|
Bya: Gata!!gata!! Ca presimt deja cum va fi daca nu va opresc..


3.Ai continua ,,greseala" de unde ai ramas? well? awesome right?
Sakura: Hmmm.....stai sa ma gandesc.....hmmmm.....mai stai un pic.....
Sasuke: Daca mai stau mult adorm pe scaun.


4. Ce vroiai sa-i faci rozaliei? waiting
Sasuke: Mai are rost sa mai raspund, stiti deja raspunsul... well? awesome right?
Sakura: Da,poate eu nu stiu. hmm..realy?
Sasuke: Atunci ..hai cu mine in baie ca iti arat... well? awesome right? ;;)
Sakura: shy unsure

5.Vreti sa fiti mai mult decat prieteni? well? awesome right?
Sasuke: Tu ce crezi hmm..realy?
Sakura: Nu!!! :|
Sasuke: Nu cu tine vorbeam, fiindca tot eu aleg daca da , sau nu.. yeah
Sakura: angry
Bya: Defapt, eu aleg.

6.Cum ai reactona daca unul dintre colegi,fiind baiat,ar venii si ar incerca s-o violeze pe Saku? can\'t see !!!
Sasuke: Daca-i in trei merge(desigur,eu sa fiu al treilea), dar daca nu-i, atunci il biciuitor rau de tot, cum sa se atinga cineva de rozalia mea?
Sakura: Mersi!!! STAI!!! Ai spus cumva ca nu te-ar deranja daca ar fi in trei?Esti un byse*ual cumva???? oh my god !!! wtf huh?
Sasuke: Nu,nu ,nu,nu,Nuuu!!!!In nici intr-un caz, pot fi t*mpit,pe*vers,c*etin,p*ost,etc, dar bys*xual, in nici intr-un caz, nu-mi plac barbatii. angry can\'t see !!! down
Sakura: Pfiuuu... :><:
Sasuke: Deci, recunosti ca-ti place de mine, nu?
Sakura: N..n..nuu,nu, de unde ti-a venit asta? shy
Sasuke: Cand iub...placi pe cineva, iti dai seama dupa comportament (si pentru ca ai respirat usurata)yeah
Sakura: Siguuuur!!!Cuuum sa nuuu...
Bya: Eii, na, la ce va ganditi si voi, daca ar fi Sasuke asa, nu i-asi mai da voie sa joace acest rol,doara nu-s ne*una ca sa-l las sa te foloseasca, iar apoi sa faca acelasi lucru cu un alt baiat!!!!!!!!! :|
Sasuke: Mersi,sefa!!!Stiam mereu ca pot avea incredere in tine.
Bya: Mmmmm...da.



7.Vreti sa va razbunati pe Hinata si pe Naruto? happy lough
Sasuke g Sakura: Normal ca da!!!! angry
Hinata: puppy eyes
Sasuke g Sakura: Hihihi!! dap !


8. Daca da,cum? ;;)
Sasuke g Sakura: Acum ne gandim....


9. Vreti sa fiti impreuna?

Sakura: Mmmm... ma simt cam stanjenita... shy
Sasuke: Normal ca da!!!


A single Christmas night with you - Pagina 3 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 21:12

In primul rand vreau sa va spun ca la fiecare capitol voi pune o imagine (reprezentativa), si imagini cu imbracaminte, personaje, etc, al doilea lucru pe care vreau sa-l spun este ca-i multumesc An-ei ca mi-a ,,adus aminte" sa aduc si eu o data nextu, deci acest capitol, am deci sa i-l dedic ei... Si al treilea lucru, prea folositul meu ,, Multumesc ca-mi cititi ficul in continuare!!! happy2 " ...deci spor la citit:

Capitolul 8 ~Sufocata de ganduri~

A single Christmas night with you - Pagina 3 Images5tz


Sakura's point of view:

Stau pe gresia alba, gandurile nesfarsite ma inghit incetul cu incetul, fara a-mi mai da pace. Valul de imagini infinite care-mi strabate capul, ma dezorienteaza. Inecandu-ma in lacrimi amare, imi fac curaj sa ma ridic de pe jos, pielea se despartira intr-osecunda de acea bucata de gresie, ce statea sub fundul meu. Privirea-mi este atrasa de oglinda care reflecta imaginea mea, eram terifianta , ochii rosii, parul ciufulit, fata palida, puteam foarte usor sa ma confund cu-n zoombie. Imi umezesc putin fata, cu apa ce zacea de ceva timp in chiuveta, scopul ei fiind defapt, sati, eu nici macar nu stiunde ce statea aceasta acolo, dar ce conteaza?


Ma gandeam intr-una la Naruto, nu stiu de ce ma mai gandeam la do*itocul acela, care-mi franse inima, mi-o spulberase. Tineam asa mult la el? Dupa cum se vede se pare ca da, desi ma simt rau, parca o parte din mine se simte usurata, nu inteleg de ce. M-am pierdut in sinea mea, prea multe lucruri ce-mi aduc aminte de trecut...Sunt cuprinsa in adancimea singuratati, nu mai am pe nimeni, nimic... Imi sprijin ambele maini de marginea chivetei, si-mi scutur capul, pentru a nu ma mai gandi la asta.


Ma indrept cu pasi lenti spre usa ce despartea baia de dormitor, o deschid, si-mi fac curaj sa intru. In camera nu mai era nimeni, cea ce ma facea mai usurata. Oftez incet, si-mi aleg niste haine, fiindca astazi va fi o noapte lunga.Cine stie, poate voi reusi si eu sa ma distrez, da ar fi super...
Mai sunt trei zile pana de Craciun, Doamne ajuta ca anul acesta sa nu fie ca celalalt, unde eu stateam in camera singura, incercand sa-mi omor timpul citind o banala carte, nici nu mai stiu cum se numea, nici nu ma intereseaza.


Deschid dulapul ce statea vizavi de baie, aleg de-acolo hainele propuse, si le imbrac Fara a-mi da seama cineva intra, scapand sticla ce o tinea in mana . Eu atunci imi pusese-mi bluza pe mine, deci nu avea ce sa vada... Se holba, se holba, oh Doamne, ma face sa rosesc chestia asta, incerc sa-mi tin in frau nervi, pana la urma saracul baia, adica Sasuke, nu avea nici o vina ca a intrat in camera, doar ii si a lui.


-Insfarsit, ai iesit si tu din baie, ai stat acolo trei ore, ce ai putut face in tot acest timp?imi spuse el pe un ton destul de nervos.
-Dansam cu-n soarece ce ma ceru in ceru in casatarie, daca chiar vrei sa sti.
-Ha ha ha, buna gluma, nu fi ironica cu mine. Nu te-ai gandit si yu o clipa ca poate are si altcineva nevoie la baie?
-Cine? Eu nu vad pe nimeni, spun eu incercand sa-l sot din sarite.
-Gata, de acum in colo avem program la baie!
-Si daca ma scapa, ce fac?
-Fsci pe tine!

***


Stau plictisita uitandu-ma la ceas, ma plictiseam de moarte, asteptand , Sasuke dormea, pentru ca in noaptea asta va avea multa,,distractie". Eu oricum voi fi beata deci, fie somnanbula, fie beata, tot nu-mi voi aduce aminte ce s-a intamplat, asta se intampla de obicei. Simt un miros puternic, ce venea de pe coridorul comun, era o mireasma imbietoare de ciocolata, parca ma cheama sa vin spre el si sa-l gust. Curiozitatea ma omoara, deci deschid usa. In fata ei statea Kakashi , cu o farfurie plina de briose apetisante. Il intreb ce vrea, iar el imi spune ca...

Bun cam asta este nextu, imbracamintea o voi pune data viitoare, cand va fi o data viitoare, habar n-am, cum v-am spus nu prea am timp, deci sper ca vi-a placut, si ca o sa mai cititi si urmatoarele capitole.

Va kiss angel of darkness

Edit: Stiu ca-i minuscul, dar imi cer mii de scuze data viitoare il voi face mult mai lung, daca ma ajuta Domnul, oricum i'm sorry!!! nu am vrut sa fie asa scurt, dar asa a iesit, fiindca inspiratia cum am mai spus m-a cam lasat balta, si am vrut sa postez , fiindca i-am promis An-ei, si ca nu am vrut sa fie inchis acest fic, deci daca voi putea, o sa vi-l aduc in cursul saptamanii ce urmeaza.Sper ca ma puteti ierta... crying


A single Christmas night with you - Pagina 3 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○



Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Sam 16 Feb 2013, 21:52, editata de 1 ori
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 21:27

Multumesc pentru anunt..Deci capitolul nu este scurt este minuscul..Nu sa intamplat chiar nimic deci nu stiu ce as putea zice..Poate in capitolul urmator se va intampla ceva, sper sa il aduci mai repede de data asta...Te rog sa ma anunti happy2


A single Christmas night with you - Pagina 3 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 21:49

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Este foarte frumos !
Te rig anunta-ma cand pui nextul !


A single Christmas night with you - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 07:41

Capitolul a fost dragu, chiar dacă a fost scurtuţ
Mai mult mi-au plăcut răspunsurile la întrebări rolling on the floor
Te aştept cât de curând cu următorul capitol kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mA single Christmas night with you - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 21:45

Iubita, nu conteaza cat de scurt e, conteaza ca l-ai pus!in love
Esti o scumpa, mersi pentru dedicatie!kiss
Ei bine...ce pot spune...iubesc capitolul acesta...pentru ca iubesc ficul!in love
Dupa cum te-ai obisnuit te stresez cu intrebarile:
Sasuke:
-Iti pare rau pentru ce ai facut?(zi ca-ti pare rau, sau te bat biciuitor :
-Daca ai putea da timpul inapoi, ai vrea sa nu fi facut asta?
-De ce te holbai la Sakura?(vezi ce spui ca s-ar putea sa ramai fara cap)
Sakura:
-Tu, regreti, Saku? sad
-Ai idee de ce se holba Sasuke la tine?
-Ce ai facut 3 ore in baie?(serio acum)
Apropo, eu recunosc, tin cu Sakura, pentru ca e fata, iar fetele isi folosesc mai mult creierul! dap ! (fara suparare Sasuke)

Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!kiss


A single Christmas night with you - Pagina 3 33
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Mar 2013, 16:13

Imi cer scuze, dar un timp nu voi mai putea posta, din cauza unor probleme(am fost pedepsita, acum scriu de pe un alt leptop,anyway), cea ce vreau sa spun este ca desi nu voi mai posta catva timp, il voi continua.
Sper sa NU MI-L INCHIDETI


A single Christmas night with you - Pagina 3 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
A single Christmas night with you - Pagina 3 Asss10A single Christmas night with you - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 09:14

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.

Imi pare rau, dar, dupa cum spun regulile, daca un fanfic este inactiv mai mult de doua luni, atunci acesta va fi blocat. Il poti redeschide atunci cand vei incepe sa postezi din nou.


A single Christmas night with you - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




A single Christmas night with you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

A single Christmas night with you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-