Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A single Christmas night with you - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A single Christmas night with you - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 A single Christmas night with you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 12:01

Hi baby!
Ok, inteleg de ce nu ai mai postat, dar de ce??
De ce faci capitolele atat de interesante si te opresti tocmai in punctul culminat !! :))
Asta-i viata, nu-i asa?
Nu-mi vine sa cred ce mai porvocari s-au mai pus.
Foarte pasionale, si inca nu s-a legat nimic...
Sunt oarecum foarte bucuroasa ca Sasuke si Sakura au vazut ce faceau cei doi nebuni..
Oare ce o sa mai zica acum Sasuke?
O va mai iubi chiar asa de mult pe Hinata?
Asa,
Legat de intrebare.
Parerile sunt si vor fi diferite, zic.
Imi plac amandoua, dar pe jumate.
Adica mi-ar placea ca Sasuke si Sakura sa se culce :> Dar nici sa se indragosteasca din prima.
Mi-ar placea si ca dragostea sa apara dintr-o greseala, dar sa aiba si aceea un motiv intemeiat.
Deci parerea mea este: Sa se intample amandoua, ce nu se poate?
Cine stie poate Sasuke si Sakura se vor culca numai din interes..
Orcum sper sa faci ceea ce este mai bine.
Mersi de anunt si spor la gandit ! :)

EDIT: Am facut edit ca ca su nu mai postez alt comentariu.Ceea ce trebuia sa faci si tu ca sa nu faci offtopic :)
Oricum , doar 2 cuvinte: HAPPY END.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie


Ultima editare efectuata de catre Sengni in Mier 02 Ian 2013, 15:02, editata de 1 ori
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 14:17

Da s-ar putea sa le fac pe ambele,dar va trebui sa-mi bat capul ca voi sa-ntelegeti ceva din ce scriu,deci uratimi noroc,pentru ca poate,subliniez poate voi face un capitol mai lung data viiitoare,si mai am inca o intrebare:
Sa fac ca aceasta dragoste sa ramana imposibila,si dupa vacanta sa nu se mai poata intalni,sau sa fac un happy end,voi alegeti,puteam sa fac cum vreau eu,dar am vrut sa vad care-i parerea voastra,pentru ca daca nu va intrebam si faceam ce vreau atunci nu stiu daca va-r mai fi placut.
Edit:
Da scuze pt offtopic,in momentul ala cred ca eram prea indragostita de frumusetea leptopului,ca alta scuza nu asi avea,apropo am citit regulamentu!!!A si ms Sengni,daca nu-mi spuneai nu ma deranjam sa ma mai uit,si mersi si cititorilor mei!!!


A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○



Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Mier 23 Ian 2013, 21:21, editata de 2 ori
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 18:33

Hey
In primul rand mersi de anunt.
Capitolul a fost atat de fain si amuzant.Eu cred ca daca mi s-ar pune niste provocari din acestea as pica acolo jos.
A fost tare ultima parte.Imi pare bine ca se despart deoarece Hinata si Sasuke nu se potrivesc.

Sa ma anunti cand pui next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 21:39

Eu vreau ca Sasuke si Sakura sa se indrgosteasca dintr-o gresala...pare mai amuzant si in plus, cand dorm...e prea siropos, si nu as vrea sa degenereze lucrurile...Ma rog...e parerea mea...te rog sa m anunti la next!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


A single Christmas night with you - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 18:59

Hey ! Ms. ca m-ai anuntat , mi-a placut foarte mult ! Ce idi**i sunt hinata si naruto ! Sper ca sasuke si sakura sa fie impreuna ! Oare sasuke este atat de afectat ? Astept nextul si te rog anunta-ma !,


A single Christmas night with you - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 22:00

Hai sa trecem peste faptul ca n-am mai postat de un car de ani (adica 2 saptamani si),da astazi mi-am frecat creierul de pereti 9scuzati expresia), si uitati ce a iesit , va spun inainte sa cititi ca e o mare harababura.....Va mai aduce-ti voi aminte atunci cand am spus ca poate-l fac pe Sasuke mai pervers , ei uite ca se si intampla . Credeti-ma c-am fost foarte ocupata saptamanile precedente,da na ce sa faci daca nu-ti faci temele de vacanta cand trebuie , no hai ca va las sa citit...Va-asi ruga sa ascultati asta in timp ce cititi capitolul : www.youtube.com/watch? yeah I rock peopleee!!!
Capitolul 5 ~Marginea prapasti

Sakura's point of view :
Ma prabusesc in genunchi , incepand sa plang , plangeam ca un rau cand cale la vale , amaraciunea din suflet ma manca , cum a putut sa-mi faca una ca asta , ies din camera furioasa , si trantesc usa dupa mine , ma indrept spre apartamentul nostru , n-asi fi putut crede ca Naruto m-ar insela , bine , daca o facea cu una de pe centura , dar nu cu Hinata , cea mai buna prietena a mea , ma scuzati fosta cea mai buna prietena a mea , eram coplesita de durere , de la atata plans ochii mei erau deja rosii , doua suvite rozali mi se preling pe frunte...incerc sa-mi inec amarul intr-o cana de cafea , dar amaraciunea ei ma dezgusta , nu mai aveam chef de nimic , simteam un gol in inima , ma durea , nu stiu cum dar chiar vroiam sa-l iert numai ca sa fie lafel ca inainte , dar nu o puteam face ,trebuia sa trec peste , desi imi v-a lua destul de mult timp , abea atunci mi-am dat seaa ca mirosea ceva a ars ,ups!!!!!cred c-am lasat placinta-n cuptor , of firar al nai *i sa fi de placinta , o scot ,dar desigur am fost foarte inteligenta ca nu mi-am pus manusile de bucatarie ,of Sakura ,of ...... Am cam turtit-o putin ,din cauza ca a ajuns pe jos , cred ca stiti deja de ce am scapat-o , nu?
E las ca-i buna si-asa , nu cred ca se va simti aroma de nisip cobinata cu putin noroi , na, nici decum....Bne a incercat sa ma inveselesc in mintea mea , dar nu mai am puterea nici de a face niste glume stupide , mi-a pierit cheful , adica eu il iubeam asa mult pe Sas-aaa-Naruto, chiar daca eram impreuna cu el de vreo nu stiu , 2 luni , dar se pare ca pentru el eram doar o carpa (inca nefolosita!!!!) , care cand i se parea plictisitoare o arunca la gunoi , sti ce ar trebui sa-i fac aceasi lucru si eu lui Naruto , dar cu cine , nu , inca , nu , nu vreau sa-mi pierd virginitatea cu un simplu baiat , oftez , si ma-ndrept spre usa de la intrare , o deschid si dau nas in nas cu Sasuke , Doamne mai de el aveam nevoie , pe bune ???Oftez sonor (inca o data) si ma indrept spre camera mea aham... a noastra ca sa-mi aleg niste haine, pentru a intra in cabina de dus , si sa-mi umezesc putin pielea , trebuia sa scap de toata nebunia asta , adica...las-o balta.... nu stiu da acum nu pot nici macar sa leg trei cuvinte fara sa-mi scape o greseala de exprimare , cred ca nu mai eram constienta daca lucrul la care ma gandeam , era cel care-l spuneam , da cine-si mai bate capu??Imi dau fiecare haina jos , si-mi ud usor corpul , simteam cum un fior ma trece pe sirea spinarii , mai bine zis aveam pielea gaina , pentru ca nu mi-am reglat temperatura , cred ca era -6 grade , da mai conta ??Ma tot gandesc , oare-nsemn si eu ceva pentru cineva ? Nimeni nu avea degand sa-mi raspunda la intrebare ,ma samponez , masandu-mi tot corpul , apoi imi clatesc spuma de 3 centimetri de pe intreg trupul , cand eram pregatita sa-mi iau prosopul , intrara cineva in baie , ore cin putea fi ?
Stiu ca-i cam scurt , dar credeti-ma ca deabea l-am facut ,pentru ca nu-mi invatasmi nu stiu ce lecti si taica-meo ma pune sa le invat pana la 10 : 30 ,anyway vreau sa va spun ca maine o sa va aduc uratorul capitol , si va promit ca va fi mai lung



A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 22:31

Hey, iubita, multumesc mult de anunt, si chiar daca nu ai mai pus de mult, si e scurt, eu te iert in love pentru ca stiu cum e cu scoala, s-inca cum roll
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!! kiss


A single Christmas night with you - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 08:55

Buna !
Ms. ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Spor la scris !
Anunta-ma te rog la next !


A single Christmas night with you - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 19:58

Hi baby !
Se pare ca ne-ai incantat cu un capitol nou.
Chiar daca este mic, macar am aflat continuarea..
Si chiar eram curioasa ce parerea avea Sakura despre..ahm.
Si oare ce parere are Sasuke, acum...
Insa, am vazut la tine ceva tare, amuzant. >.<
Deci, ai vazut cate virgule ai in prima propozitie ? Si cat de lunga este ?
Nu crezi ca era mai bine daca puneai punct si continuai ?
Dupa parerea mea, desigur.
Oricum, vreau sa iti spun ca imi place mult estetica.
Mersi de anunt si te sfatuiesc daca nu ai timp sa scrii un capitol si consideri ca e mai bine sa scrii 20 de randuri, nu ar fi mai bine cand postezi un capitol odata la cat timp ai tu liber, dar il faci lung?
;) Spor la scris.



♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 22:13

Va multumesc ca inca-mi mai cititi ficul!!! kiss Da, imi pare rau ca celalalt capitol a fost cam scur very sad t(foarte scurt) , ei sper ca de data asta v-a fi mai bine rusinos , da Sengni acum am vazut cate virgule are prima propozitie , scuze !!!!!
Pai asta-i continuarea capitolului precedent.Ei no hai ca va las sa cititi...


Capitolul 5 ~Marginea prapasti~

Sasuke's point of view:
Ma simt ca un cr*tin nu-mi pot crede urechilor ,nici ochilor , iubirea mea , sufletul meu , blah , blah , blah.... , cum a putut sa-mi faca una ca asta , si tocmai cu Naruto?! Eram atat de ametit , nu asi fi crezut ca ea mi-ar putea face una ca asta , sunt putin uimit , desigur intr-un mod foarte neplacut . Simt cum o jumatate din inima mea s-a rupt , ma doare , enorm de tare .
Doua lacrimi mi se preling pe fata mea mohorata si uscata.Parul de o culoare neagra , era un fel de gri sobolan , foarte inchis.Simteam cum totul se deruleaza intr-un ritm lent . Buzele mele aveau nevoie de-ale ei , tanjeam dupa saruturile ei dulci , care erau doar ale mele... Imi pun mainile dupa ceafa , si-ncep a-mi varsa amarul , plangeam ,da , si nu imi e rusine cu asata, dar stiam ca asa nu voi rezolva nimic , inca din contra imi arat slabiciunile , nu pot s-o las sa vada ca sufar pentru ea , mi-asi incalca orgoliul , fiind barbat , trebuie sa ma prefac ca nu-mi pasa , desi stiu ca o asa dragoste ce am simtit-o , nu o voi mai putea gasi, chiar daca nu a fost reciproca . Intr-un fel , ma simt si rusinat , mi-e rusine , defaptul ca am fost inselat , ceea ce inseamna ca eu nu am fost destul de bun pentru ea , si ca blonudul era mai bun ca mine . Gelozia nu intarzia sa apara , desi eram prieteni , nu pot sa nu fiu gelos , nici voi n-ati putea. Eu credeam ca pot avea incredere in ei , imi vine sa daram totul din calea mea , vreau sa...

-Iesi afara in clipa asta!!!!nu pot sa cred am fost ata de prins in gandurile mele, incat am intrat in baie peste biata fata , cred c-am cam speriat-o.
- I..i..i..i..i..mi... cer scuze..deci nu-mi vine sa cred avea un corp ata de bine modelat , pacat ca prosopul ii acoperea jumatate din trup , imi musc buza inferioara pentru a ma putea abtine , crdeti-ma orice barbat care vede o femeie (nu se includ batranele, obezele si anorexicile) pe jumatate goala ,sare pe ea , fara a se mai gandi la consecinte.
Ies din incapere si respir usurat , usurat ca nu m-am lasat condus de hormoni , se pare ca mi-au transpirat palmele.Stai putin , mi se pare mie ,sau se simte a ceva ars??Aaa!!!uite o prajitura , cred ca pentru mine , stai putin daca-i otravita , ce mai conteaza , oricum eram prea trist ca sa-mi mai pese de ceva.Iau o bucata din ea ,si o musc , ahm! ahm! clar era otrvita , oare si Sakura ma uraste?

Imi iau o Cola din frigider ,ca sa nu-i mai simt gustul prajiturii de mai devreme. Dupa ce-mi ,,revigorez" gatul , ma indrept spre camera mea,adica a noastra , iar apoi incepand a-mi da jos hainele de pe mine .



Sakura's point of view:
Oh my God , pe bune trebuie sa se holbeze asa ciudat la mine? Fata mi se inrosi , devenind rosie ca sfecla , clar , va trebui sa-lm alung cumva ,dar inante de-ami deschide gura , acesta-si ceru scuze .
-Bun!asa te vreau Sasuke!
Desigur aceasta spunand i mintea mea.
Ma imbrac repede cu pijamalele, acestea fiind alcatuite dintr-un tricou negru cu bulinute roz si o pereche de pantaloni scurti tot in genu'.Incep sa-mi fac siesta (cred ca stie fiecare ce-nseamna),iar apoi ma demachez , deci astazi a fost cea mai naspa zi din viata mea , nu pot sa cred nici acum ce s-a intamplat , inca ma rog sa fie dooar un vis , dar n-aveam dperante , mici gand , pentru ca era prea real ca sa fie doar un cosmar.

Ies din baie,si dau nas in nas cu Sasuke , ahh era ata de hot in pantalonii aia...< Oftez sonor , pentru a ma face remarcata , sa fiu sincera ma plictiseam , dar in acelasi timp imi era si somn. Ma asez pe pat , care trebuie sa recunosc , era foarte moale. Imi pun capul pe perina din partea stanga , ca sa pot privi geamul , iar apoi ma gandesc , n-am mai fost nici-o data singura cu un baiat in camera , la gandul acesta , ma inrosesc , devenind cam penibila . Acesta imi zambi timid , dar se vedea pe el ca nu prea ii in apele sale, nici nu ma mir , fiindca eu stiam cat de mult se iubesc , scuzati-ma s-au iubit . Era mai bine daca mergeam cu ai mei in vacanta, macar nu stiam ca Naruto ma inselase , asa ramanea totul ca inainte , este numai vina mea ca l-am facut pe Sasuke sa joace sticluta , da numai vina mea...


A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 09:58

Hey am aterizat aici...
Imi place mult capitolul, si daca ai spus ca vrei sa zic lucrurilor pe nume, ei bine...il ador! in love
Vreau next-ul cat mai repejor!

Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris kiss, si daca se poate as avea niste intrebari pentru personaje, sti tu...la care sa raspunda "ele"...
Sakura:
Chiar l-ai iubit pe Naruto, sau ti totul inchis in tine pentru orgoliu?
Sasuke:
Daca ai putea da timpul inapoi, ai vrea sa nu te mai indragostesti de Hinata?

Hinata & Naruto:
Cum ati putur sa faceti asta????????! angry

P.S. Saku, nu te mai invinovatii, ca nu e vina ta!in love


A single Christmas night with you - Pagina 2 33
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 10:33

Hi baby !
Se pare ca nu un nou capitol nu a intarziat sa apara !
Hehe, a fost atat de intim ...
Am aflat si cine intrase peste Sakura.
Si Sasuke ... baiatul asta chiar sufera din dragoste ?
Pentru o fata ? Hinata ?
Macar el a putut sa reziste sa nu sara pe Sakura.
Nu ca desteptul de Naruto ...
Oricum, sunt curioasa ce priviri isi vor da 'fostii' cand se vor intalni.
Se va mai ifiripa ceva intre ei ? :>
Si ce amuzanta a fost faza aia cu ' da, sigur e otravita ' (prajitura) :)))
De acum cand o sa ai timp, sa scrii un capitol.
Mai degraba decat sa faci unu mic, si etc.



♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 20:32


Ei am venit cu raspunsurile pentru An (pot sa-ti spun asa?):
Sakura:
1.Chiar l-ai iubit pe Naruto , sau ti totul inchis in tine pentru orgoliu?

Sakura : L-am iubit si inca-l mai iubesc sad .... dar n pot trece peste cea ce a facut.... crying
Naruto : Sakura...Te rog iarta-ma very sad , am fost un mare p*ost , eu....
Bya (eu) Mai taci hmm...?! , spune adevarul !!!! Aaaa stai adevarul va fi in urmatorul capitol , scuze sunt cam uituca... rusinos
Naruto : I*ioat-o !!!! happy2
Bya : Ai grija ce spui ca s-ar putea sa-ti las cateva vanatai!!! biciuitor angry
Sasuke : Hmm...
Clar , trebuie sa-mi domesticesc personajele.... waiting

2. Sasuke:
Dca-ai putea da timpul inapoi,ai vrea sa nu te mai indragostesti de Hinata?

Sasuke: Nu , nu asi vrea , nu regret nimic , am iubit-o si inca o iubesc , chiar daca a facut ce a facut...
Sakura: Serios?! Se pare ca esti tipul perfect .... roll
Sasuke: Deabea acum ti-ai dat seama?!
Uuuuu....
Gata !!!! Stop !!! Ce m-am inteles eu cu voi ca nu va indragostiti inca... angry



3. Hinata g Sasuke:
Cum ati putut sa faceti asta?

Naruto : Usor , am...
Bya : Aham , aham !!!! Ce ti-am spus eu tie sa nu mai vorbesti asa? waiting
Naruto: Scuze , sefa..... hmm...?!
Sasuke : Eeee...Ai cam incorcat-o yeah
Bya: Taci, ca si yu vei primi lafel
Sasuke : Da, sefa !!!!! :|
Bun, vad ca intelegeti.... hmm...?!

Sakura:
Da stiu ca nu sunt eu vinovat-a , dar daca nu-l...

Incearca sa nu te mai invinovatesti!!!!Deja-ti spun si eu , nu-i destul ca ti-a spus si An.
Da!!!Scuze..
Off.. ce ma fac eu cu voi...


Cred ca capitolul urmatoril voi aduce maine , daca nu joi sigur il aduc
See you kiss




A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 21:27

Wow.
Naruto daca nu iti rupe sefa ta capul ti-l rup eu.
Cum doamne iartama ai putut face asta?.
Ahaa deci Sasuke vad ca incepe sa se dea la Saku.
Vreau sa vina momentele sasusaku ca pana acuma abia daca si-au vorbit.


P.S;Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 23:04

Da o sa vina si momente SasuSaku , dar pe moment incerc sa ma axez mai mult pe sentimentele lor , dupa ceau fost inselati... Dar de dragul vostru voi incerca sa le fac pe amandoua , ok?Ei cred ca toate capitolele trebuie sa aiba comedie,nu pot sa nu bag putin de tot nervi! . Daca nu bag ma urmareste noaptea prin camera,crdeti-ma comedia-i infricosatoare noaptea , in capul tau se aud numai hahahaha lough .Deci spor la citit:

Capitolul 6~Soarele dupa furtuna...~

Sakura's point of view:

Ma enerveaza linstea asta apasatoare , ma scol in fund si-l privesc cu mila , da cu multa mila , pentru ca sufera atat de mult dupa acea i*ioata...daca nu-i tranteste o palma peste fata Hinatei , o fac eu . Parca el sufera de un milion mai mult ca mine , daca m-asi compara cu eleu asi fi doi , iar el o mie , nu asi fi crezut ca un baiat , poate sa sufere ata de mult dupa o simpla fata , nici eu nu sufar atat de mult dupa Naruto...Gandurile despre Naruto ma apasa apasa de-adreptul , incerc cat se poate sa le evit , facund-ule loc altor sentimente , nu mai am nevoie de inca o drama , este destul ! Imi ridic privirea spre el , ma uit la el de vreo jumatate de ora , si tot nu-i pot gasi vre-un defect , el sta neclintit si-si afunda gandurile in cea mai intunecata parte a inimi lui , mana lui ii sprijina capul de perete,lasand privirea sa cada vizavi cu geamul ,iar cealalta mana ii este plasata pe talie , care inca o data ii expune pantaloni lui , care sa fiu sincera imi plac, ma gandesc ca pe viitor sa...
-De ce te tot holbezi ?
- Nu ma holbez , ci ma gandesc , fa si tu diferenta...
-Nu prea ma intere ce faci.
-Atunci de ce ai mai intrebat?
-Pur si simplu ma plictisesc , deabea astept sa vina ziua de maine , unde vom merge intr-un club , poate asa mai uit si eu de cea ce ni s-a intamlat...
- Da , ar fi bine daca-ami putea asa usor sa trecem peste , dar ....
-Poti sa ma imbratisezi?
Stai putin...inca mai stai .....inca mai stai.....nu,inca nu m-am prins. Ore de ce vrea sa-l imbratisez , adica eu acea ,,ne*uferita" care-l enerva mereu , s-au ma bine zis , el ma enerva pe mine , nu pot sa-i accept oferta , ii un gest ciudat ,pentru mine, sa imbratisezi o persoana care nu simti nimic cand il vezi , nici emotie , nici feriicire, nici compasiune , nici dragoste , nici dezamagire , nici.....,apsolut nimic , poate simt doar ca mi-e foame cand il privesc , dar altceva ,nu .... Nu mi-ar displacea o imbratisare mai ales in momentele astea ata de grele...O sa ma las prada dorului de Naruto , sau voi incerca ceva nou , hmm...ar fi atat de usor daca ar alege altcineva in locul meu , asi fi mai usurata , desigur daca ar alege si corect.
Ma ridic din pat , si ma aropi de acesta cu pasi lenti , ceva-mi spunea sa nu ma apropi , daca in mana lui stanga sta o siringa plina cu tot felul de otravuri , sau un cutit , sau chiar un pistol , nu cred ca mi-ar cere asa dintr-o data sa-l imbratisez , fara sa aiba un interes.
Ma apropi tot mai mult , tot mai mult , numai dintr-o data simt cum doua brate puternice ma cuprind de talie , fiori imi strabat coloana, simt cum ii bate inima , bataile erau rapide ,respiratia lui imi incalzeste ceafa , iar corpul lui bine lucrat era lipit de-al meu. Obraji mei iau o culoare rosiatica ,sper ca nu se intampla dinnou , da acea senzatie care am avut-o inainte de a juca ,,adevar sau provocare" , ori daca vreti puteti sa-i spuneti sticluta. Se indeparteaza usor de mine , iar apoi ma saruta parinteste pe crestetul capului, am lasat capul jos ca sa-mi pot aduna gandurile , credeti-ma sunt atat de multe si exprima tot atatea sentimente. Imi ridica barbia cu doa degete , iar apoi imi saruta obrazul si-mi spune un simplu si neinsignifiant ,,noapte buna" ,i-am raspuns si eu ,cu aceleasi cuvinte , si ne-am asezat ambii pe pat , a fost o zi extrem de obositore , sper ca maine cand ma trezesc,da realizez ca totul a fost un vis (cosmar),vedeti asa mi se duce si cheful de glume , chiar daca nu erau ele reusite , macar ma mai inveseleau putin....adorm incetul cu incetul , gandindu-ma la ziua de maine...
~A doua zi~
Atat de bine am dormit ,hmm... . Staiun piculet....pe ce stau ? Cand observ , era fix Sasuke , eu stateam pe pieptul lui,iar el isi incolacira mana pe talia mea , off...atat de bine doarme , nu-l pot trezi , dar nu pot nici sa stau asa o eternitate... incerc sa-i dau mana de-oparte , dar am facut cea mai mare prostie , pentru ca acesta se intorsese cu fata la mine , iar acum ambele maini sunt incolacite pe talia mea ,era un fel de imbratisare , dar parca nu era destul , isi pusese unul dintre picioare peste ale mele , simteam ca ma sufoc , dar intr-un fel chiar imi placea . Isi deschide cu greu pleoapele , si inloc sa ma lase sa ma ridic , ma strange si mai tare , iar apoi imi saruta dinnou obrazul si-mi spune un cuvant foarte uzat : ,,Buna dimineata!" , da si pe mine ma uimeste purtarea lui in ultimul timp , asa ca-l intreb:
- Ai cumva un pistol ,ori un cutit , sau o alta arma alba la spate?Cum credeam acesta incepu sa rada ca un isteric ,dar eu am fost foarte serioasa, si in plus ma mai rostogolea si prin pat,eu observand in ce pozitie ma aflu incep sa ma inrosesc , adica ca sa va spun de ce am rosit , pai stateam peste el ,toata desfacuta , iar el la bustul gol. Oricine ar fi intrat in camera ar fi crezut ca facem nustiu ce... El vazand ca ma inrosesc (cred ca vroia sa fac infarct),imi luase mana si imi plimba mana peste abdomenul sau , apoi mai jos , apoi mai jos,iar apoi s-a oprit(eu creeam ca am scapat,dar nu..)...

Restul aflati data viitoare va kiss -cesc dulce pe toti!!!!


A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 09:14

Hi baby !
Trebuie sa spun ca nu numai Sakura s-a inrosit :))
Chiar mi-a placut acest capitol.
Actiunea nu a fost deloc grabita, si ai descris perefect sentimentele Sakurei.
Chiar daca noi ne asteptam la nustiu ce chetsii..
Tu ai facut capitolul amuzant, dulce si original.
Ce dragut din parte lui Sasuke sa isi omoare timpul cu Sakura :)
Si vor merge intr-un club ?
De ce oare sunt sigura ca se va intampla ceva acolo.
Oare Hinata si Naruto ce au facut atata timp ? >.<
Mersi de anunt si spor la scris !


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

A single Christmas night with you - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 12:56

Hey.
Mersi ca ai pus si momente Sasusaku.
Ce vrea sa faca Sasuke cu Sakura?.
Le sta asa de bine impreuna ca imi vine sa-i mananc.

P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 18:38

Ododododododododo...ce dragut a fost!!!
Siguri ca poti sa-mi spui An iubite, poti sa-mi spui cum vrei tu! in love
Imi place la nebunie acest capitol (si credema ca-s fooooarte nebuna, dar in sensul bun)
si ma bucur ca sunt niste momente SasuSaku...insfarsit...iar acum am niste intrebari pentru personaje, pentru ca mi-au placut mult raspunsurile de data trecuta rolling on the floor

Sasuke:

-OMG!De ce ai facut asta?Ce a fost in capul tau?Si...si...ce simti pentru Sakura?

Sakura:

-Tie nu-ti place catusi de putin de Sasuke? well? awesome right?
Haide, recunoaste, ca se vede...well? awesome right?

-Cum ai de gand sa-i torturezi pe Hinata si pe Naruto? angry

Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss



A single Christmas night with you - Pagina 2 33
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 20:55

Mersi tuturor!!!!! happy2 Ce m-asi face eu fara voi ..... think .Daca nu mai imi citeati ficul , sa mor eu ca nu mai lucram la acesta , si deschideam altul,ca oricum am deja 5 idei , dar asi vrea sa ajung cu asta pe la sfarsite(pentru ca imi place si mie idea ficului kiss ) , si atunci voi face alt fic , dar hai sa nu mai vb despre mine , ci despre intrebarile An-ei:


Sasuke:

An:OMG....De ce ai facut asta?Ce-a fost in capul tau?Si....si.....ce simti pentru Sakura?
Sasuke: Pentru amuzament, plus ca am zis ca ma plictiseam well? awesome right? ,in capul meu ii un creier hmm..realy? . Pentru Sakura simt (lunga lista)...... .Ei, eu o consider o consider o foarte buna prietena care ma calca pe nervi,ce simt pentru ea...sa fiu sincer ...un ghimpe in fund, dar in capitolul precedent nu m-a calcat ea pe nervi ci corpul meu , ca nu se putea stapanii, concluzia este ca, poate am inceput sa nu o mai displac asa tare....
Sakura: Si eu te iubesc Sasuke, nu trebuia sa ma descri atat de frumos....
Bya:Hmm...ce ma fac eu cu voi doi?
Sasuke: Ne dai ciocolata ;;)
Bya: Asteptati numai,asteptati... hmm..realy?
Sasuke: Deci asta inseamna ca nu primesc ciocolata? very sad

Sakura:

An:Tie nu-ti place catusi de putin de Sasuke?
Haide, recunoaste, ca se vede....

Sakura:Ce se vede?Se vede ca incep sa imbatranesc wtf oh my god !!! .Ne,nu-mi place...
Sasuke:Nuuuu..,absolut deloc,in nici intr-un caz..
Sakura: Tu sa taci!!!! .. ..  ..
Bya:Hey,hey,hey , potoliti-va , daca nu vreti sa va bat ....
Sasuke: Deci...acum primesc ciocolata aia? puppy eyes
Bya: Doamne!!!Intelege o data ca nu primesti nici-o cioolata!!!! angry
Sasuke:Hmm... sad esti rea crying
Bya: Sunt lafel ca tine,draga...

An:Cum ai de gand sa-i torturezi pe Hinata si pe Naruto?
Sakura:Pai o sa le fac.....si apoi o sa-i fac ....iar apoi le mai fac si....
Sasuke: Foarte inteligent Sakura,foarte inteligent...
Bya: Pentru ca ati fost toti sinceri,va dau o ciocolata.
Sasuke: Acuma spui angry :| .....
Bya: Da , ai vreo problema cu asta?? waiting
Sasuke:Nu,sefa... hmm...?!
Ei bine cam atat....Aaaaa satai ca mi-am amintit,tot vreau sa va intreb de 4 zile , daca sa fac Sezonul 2 sau nu?Fiindca asta din start va cuprinde doar Craciunul, si ma gandeam sa va arat cum este si la liceu , apoi (daca vreti) v-or merge in alta excursie la mare....Nu va spun inca daca certati(adica daca vor merge SasuSaku certati la mare),sau nu.Va rog sa-mi raspundeti .... puppy eyes


A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 22:50

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU......Cum poti sa.mi faci una ca asta......
De ce te,ai oprit tocmai aici..........
Nu imi vine sa cred ca ma poti uri atat de mult......
Tu chiar nu ai inima.............
Te implor sa ma anunti cand pui nextul......
P.S am niste intrebari pt cei 4:
1 Hinata, pt D.zeu cum ai putut sa.i faci asta lui Sasuke?Daramite Sakurei?
2 Tie chiar nu tie rusine?
3 Naruto imb***l ce esti.Cum de ai fost in stare de o asa grozavie?Nemernicule
4 Ce aide gand sa faci acuma?
5 Saku sper ca nu ai de cand sa.i ierti. Si ce tot faci cu Sasuke? Ce D.zeul meu se intampla in camera aia acum?
6 Vrei sa ai o relatie cu Sasuke pana la urma?
7 Sasuke, Sasuke...Ce o sa faci tu cu aia 2?Ai de gand sa te folosesti de biata Saku ca sa te razbuni?
8 Tu chiar simti ceva pt Sakura sau e doar de consolare?


A single Christmas night with you - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... A single Christmas night with you - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
A single Christmas night with you - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
A single Christmas night with you - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. A single Christmas night with you - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 01:05

Woo!Imi place foarte. mult si ador ca Sasuke se joaca cu Saku asa mult..
Vreau ca el sa fie mult mai pervers de atat pentru mine e asa de incalzire..
Sezonul 2? Norma!!!
Te pupacesc abia astept next..
Spor la scris


A single Christmas night with you - Pagina 2 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 08:48

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Unde vrea sa ajunga Sasuke ?
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


A single Christmas night with you - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 17:25

Ok fetelor, vad ca va place si voua,pai inca o data va multumesc mult de tot ca-mi cititi ficul kiss .Am venit de data asta cu raspunsurile la intrebarile lui Aripi-de-Diavol

1Hinata, pt D.zeu, cum ai putut sa.i faci una caasta lui Sasuke.Daramite Sakurei?
Hinata: Oameni buni,voi nu observati ce fac Sasuke si Sakura, si in loc sa dati si vina pe ei, dati vina numai pe noi???Si, desi voi il credeti pe Sasuke un sfant, ii un mare b*u.Iar cum am putut sa-i fac asta Sakurei, simplu , nu ma interesat, atata timp cat pot ramane cu Naruto...
Naruto:Asa-i Hinata, cearta-i ca merita, voi nici macar nu stiti cat de mult ne-am zbatut sa nu facem o prostie, dar parca dracu ne-a impins s-o face...
Bya: Cum ii faceti pe cititori nostri??? angry Asa v-am invatat eu sa va comportati cu ei??? waiting Ei pentru asta o sa va pedepsesc rau de tot!!!! biciuitor In capitolul urmator nu va mai bag take this!
Narutosi Hinata: Dar sefa.... hmm...?!
Bya:Nici-un sefa....daca veti fi cuminti ,va iert,dar trebuie sa fiti foarte cuminti,foarte, foarte cuminti... down

2.Tie chiar nu ti-e rusine?
Mie??Nu!!!De ce ,pentru ca mi-am facut si eu de cap o data....
Bya:Vezi ca sti sa vorbesti cat de cat frumos hmm..realy? ....
Da,doamna :|

3 Naruto im***l ce esti.Cum ai fost in stare de o asa grozavie?Nemernicule.
Naruto: Usor am bag.....
Bya: Narutoooo!!!!!Ce-i cu vocabularul tau, cine te-a invatat sa vorbesti asa? waiting
Sasuke: Huhu,ati incurcat-o rau de tot.....
Bya: Vezi,vezi ca poate o incurci si tu ,daca continui asa.....
Sasuke: Scuze,sefa...... can\'t see !!!

4.Ce ai degand sa faci acum?
Sasuke:Eu???Sa ma distrez, ce altceva ;;) yeah ....
Sakura: Te distrezi cu dame de companie, nu cu mine... hmm...?! take this!
Bya:Asa Saku asa!!!!!
Sakura: Mersii!Sefa.... happy
Bya: good job


5.Saku,sper ca nu ai degand sa.i ierti.Si ce tot faci cu Sasuke?Ce D.zeu meu se intampla in camera aia?
Sakura:Sa-i iert,sa nu-i iert,nu stiu????Ce fac eu cu Sasuke este ,,SECRET DISCRET...."(da dupa melodia aia cu Alex Velea).Hmmmm...Surprize,surprize(cu Andreea Marin),ata veti vedea mai departe,sa fiu sincera , nici eu nu stiu ce planuri are cu mine,dar sper sa nu fie cea ce ma gandesc.... down
Sasuke: Eu asi vrea sa fie cea la ce te gandesti tu.... well? awesome right?
Sakura: Taci ca te parg!!! biciuitor
Bya:Insfarsit cineva normal,si bine educatin ficul asta, of , ce ma voi face eu cu voi....

6.Vrei sa ai o relatie cu Sakura pana la urma?
Sasuke:Cel mai probabil o aventura, alte planuri inca nu am....
Bya:O sa mai vedem noi ce e cel mai probabil....
Sasukeeee!!!!Tu o aventura cu mine, nici-o data!!!
Sasuke: Mai vedem noi, Sakura , mai vedem noi...

Bya:Defapt, mai vad eu,mai vad eu...

7.Sasuke, Sasuke.....Ce o sa faci tu cu aia 2???Ai degand sa te folosesti de Sakura ca sa te razbuni pe ei???
Sasuke:Nu stiu, si nu stiu think
Sakura: Cum adica nu stii???Vrei sa spui ca eu nu insemn nimic pt tine?

Bya: Mai aduceti-mi floricele, devine din ce in ce mai palpitant....
Nu, eu cred....
Bya: Aham,aham,nu stricam suspansul, ok?
Sasuke: Da, sefa!!!!! :| ingrijorat

8.Tu chiar simti ceva pt Sakura, sau e doar de consolare?
Sasuke: Asta nimeni nu poate sti, inafara de Bya si Dumnezeu , deci sentimentele mele sunt inca neclare,mai bine zis, am doar o vaga atractie fizica pt ea...

Sakura: Hmmm....sa spunem... hmm...?!
Sasuke: rusinos in love
Sakura: cool a hug


Ma scuzati pt afirmatiile Hinatei si ale lui Naruto , dar in ultimul timp nu ii mai pot stapanii,sa trecem peste asta!!!Vreau sa va sp ca nextu il aduc mai tarziu, si s-ar pute,subliniez s-ar putea
[u]sa aduc alt next sambata, chiar doua, nu sunt sigura, numai daca pot.....Ei no va las acuma-n pace kiss


A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 23:03

Cum vi-am spus si mai devreme, voi pune urmatorul capitol astazi,si iata-ma dap ! .Ei nu stiu eu cat ii de reusit, da no infine incerc sa dau tot ce am mai bun,ei comedia(cum v-am obisnuit) nu va lipsi nici din acest capitol,chiar daca-i putin mai seaca, sau prea mica, va asigur eu ca este happy2 .Da ,data trecuta v-am cam lasat in suspans, nu ,ei se pare ca veti vedea,daca Sasuke se va opri,sau se va transforma in ceva mai pe*vers ,asta decid doar eu take this! . Ei, si ma bucur ca vreti si sezonul 2, dar va spun eu ca va dura ceva pana-l voi termina pe acesta. Imi place foarte mult cum se asorteaza rozul(nu-mi place culoarea) cu fondul sit-ului,deci de-acum voi scrie totul in roz(cum am mai spus nu-mi place rozul!!!),chiar si atunci cand voi expune gandurile lui Sasuke, va kiss -cesc dulce!!!!! V-asi ruga sa ascultati asta,este chiar foarte frumos cantecul(chiar preferatul meu): www.youtube.com/watch?v=hq2KgzKETBw (desigur ascultati-l in timp ce cititi capitolul)

Capitolul 7~Nevoia de-ami satisface dorintele..~

(credeam ca m-a lasat,dar nu...),a inceput sa ma sarute pe gat,coborand tot mai jos,eu nu-l respingeam,dar nici nu ma simteam prea comfortabil... .Isi lipeste corpul de al meu,si incearca sa ma sarute, erau mai putin de un centimetru ,ii simteam respiratia sacadata cumi imi mangaia buzele, ma pierdeam intr-un abis, ochii lui ma faceau sa-mi pierd mintile, deabea acum mi-am dat seama cat de frumos era. Buzele lui rosiatice se contopesc cu ale mele,formand un sarut,jucanduse parca cu limba mea, ma inroseam si mai tare, noroc ca ma tinea el prea strans, ca altfel cred,nu, sunt sigura ca explodam. Mana lui se plimba nestingherita pe piciorul meu, atingerile lui imi provocau fiori, incat gemeam de placere...ii simteam fiecare miscare amplificata. In jocul asta el detinea puterea,eu ma ghidam dupa el, nu reuseam sa ma controlez. Isi fofili mana sub bluza de pijama, mangaindu-mi spatele, in incercarea de-ami da sutienul jos, apoi am spus ,,stop!!!" . Deabea acum realizam ce prostie a fost in capul meu, nu puteam face acest pas, mai ales cu el, imi era prea frica sa nu fiu una dintre multele femei care i-au picat in pat...

Acesta nici nu s-a sfiit sa se opreasca, am inceput sa ma zbat, dand din picioare, incercand sa-i nimeresc punctul sensibil, dar se pare ca nu aveam nici-o sansa...Corpul meu a inceput sa tremure, lasand sudoarea sa se imprastie pe acesta, inainte simteam placere, dar acum simt discomfort, si dezgust. Imi era prea frica sa-mi pierd in asa fel virginitatea, puritate...Mereu visam la un Fat-Frumos pe un cal alb, sa ma aibe, nu Sasuke, adica Sasuke ii Sasuke. In momentul acesta nu ma mai interesa cat ii de frumos, trebuia sa scap, am inceput din nou sa gem, din cauza zgarieturilor , lasate in urma ,,placerii" lui de-ami explora corpul ,foarte dureroase ,degetele lui erau inclestate pe spatele meu, buzele lui imi saruta gatul, gustam din propria mea greseala, nu trebuia sa-l las, acum doar o minune ma mai poate scapa din ghiarele lui. Respiram tot mai des si afundat, nu-mi puteam lua gandul de la ochii lui, desi eu chiar aveam mare nevoie de vechiul Sasuke, care ma tachina, ma injura, ma mai batea,din joaca, acel Sasuke pe care-l atmiram in secret, da cel care era mereu rece si rigid,unde a disparut?

Inainte de-ami da jos cu totul sutienul am reusit sa scot printre icnete de durere, ,,Te rog lasa-ma !!" .Nu mai aveam puterea nici macar sa-i trag o palma, eram prea obosita si stresata, nu-mi puteam crede ochilor ca Sasuke mi-ar putea face asta, hai sa zicem daca incerca sa plateasca niste e*croci de*enti sa ma vi*leze, iar el sa savureze fiecare clipa, fiindca cum am mai spus, el ma uraste-prieteneste, la fel si eu, adica ca sa nu va las in ceata cu cuvantul acesta,,neobisnuit" , ma ura, dar in acelasi timp ma si iubea-prieteneste, adica ca o sora, enervanta, razgaiata mai mica.

Auzind acestea, s-a oprit, iar apoi s-a ridicat de pe mine, tacerea a navalit peste noi. Eu speriata mi-am dus genunchi la piept, acoperindu-ma in acelasi timp cu plapuma de o culoare rosiatica, incercam sa-mi scot fiecare scena +16 din mintea mea, incercam sa ma calmez. In continuare linistea predomina in camera, ma gandeam sa fac eu primul pas, dar el m-a aprit, spunandu-mi:
- Am fost cu adevarat un d*bitoc, am profitat de vulnerabilitatea ta, pentru ami satisface dorintele, am uitat ca eu defapt trebuia sa te apar,findu-ti un prieten foarte bun, nu sa-ti provoc durere, poti sa-mi tragi o palma, sa ma tragi de par, sa faci ce vrei cu mine, dar in schimb accepta-mi scuzele, nu asi putea in viata mea sa ma ating de un fir de par de-al tau, te rog iarta-... ne mai lasandu-l sa-si termine fraza, am adaugat :
- Nu ai fost doar un d*bitoc, ai maifaost si : p*ost, c*etin,t*mpit, afemeiat,p*rvers,egoist,si cate si mai cate, dar fiindca eu am calcat stramb,o sa te iert, nu voi uita, dar te voi ierta.

Isi intinde bratele,pentru ami cuprinde talia, l-am lasat, aveam incredere in el, daca a putut sa se stapaneasca, in momentul cel mai important,bine,bine,al doilea moment cel mai important,atunci sunt sigura ca va putea sa-si stapaneasca corpul, stiu ca pot sa ma bazez pe el...Corpurile noastre se ating din nou , dar de data aceasta formand o simpla imbracisare, ii simteam respiratia greoaie pe ceafa mea, imi dadeam seama ce vroi sa faca, dar nu a facut-o , i-am sarutat decent obrazul si i-am spus un simplu ,,Buna-dimneata" ca raspuns pentru cel adresat mie mai devreme.Un zambet suav apare pe fata mea mohorata si stearsa, incerc sa par ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, dupa expresia brunetului se pare ca mi-a reusit. Ma indrept spre baie, unde incui usa cu cheia, si pic dezichilibrandu-ma in genunchi pe gresia ameda. Respir tot mai greu, cand imi aduc aminte de sentimentele avute mai devreme, asta mi-a demonstrat inca un lucru, ca el chiar tine la mine.

Imi ating puzele cu degetul aratator, reamintindu-mi de acel sarut, a fost parca rupt din rai, o parte din mine ma invinovati-a pentru ca nu am continuat, iar cealalta parte imi dadea dreptate...


Bun, cam atat pe ziua de astazi. Eu in seara aceasta voi cere o critica, si m-asi bucura daca mi-ati tine pumni... rusinos In rest poate mai sunt cateva greseli necorectate, ei bine , voi da edit si voi incerca sa-l corectez, va kiss kiss kiss -cesc dulce Mersi Ally, cre-ma am citit cred ca o data capitolul,si nu mi-am dat seama,oricum va mai multumes inca o data ca-mi ctiti ficul(desi cred ca-i a mia una oara,cand va sp asta,oricum)!!!!!!! happy2


A single Christmas night with you - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○



Ultima editare efectuata de catre angel of darkness in Sam 26 Ian 2013, 01:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 23:48

Primaa..Cat am asteptat continuare parca o vesnicie..
Decii..Good ... Biata Sakura cum rezista tentatiei ? Adica nu as rezista daca as fi in locul ei dar nu sunt!De ce???
Deci chiar imi place ficul tau am vazut ca ai scris puzele in loc de buzele si ai putea folosi in loc de ii adica Sasuke ii sa folosesti Sasuke e..
Ma rog nu pot sa critic eu de aceea avem critici.
Spor la scris si sa aduci nextul foarte repede..


A single Christmas night with you - Pagina 2 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
Continut sponsorizat




A single Christmas night with you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A single Christmas night with you   A single Christmas night with you - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

A single Christmas night with you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-