Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Va palce ficul meu?
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
 You broke my heart  - Pagina 4 I_vote_lcap82% You broke my heart  - Pagina 4 I_vote_rcap
 82% [ 31 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
 You broke my heart  - Pagina 4 I_vote_lcap18% You broke my heart  - Pagina 4 I_vote_rcap
 18% [ 7 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
 You broke my heart  - Pagina 4 I_vote_lcap0% You broke my heart  - Pagina 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 38
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 16:40

A fost foarte frumos ! Mi-a placut mult , ms. ca m-ai anunțat ! M-am speriat la început , dar mi-am revenit ! Anunta-ma te rog cand pui nextul ! Minunat !


 You broke my heart  - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 10:12

Buna, Buna si Craciun Fericit. Multumesc pentru
invitatia la lectura. Ai un fic frumos si te felicit pentru asta.
Ai o imaginatie bogata, draga mea si destul de mult
talent, asa ca cine stie, poate peste ani te vei specializa cu adevarat.
Ei bine eu abea astept sa vad ce se intampla in continuare
asa ca nu uita sa ma adauci la lista de persoane pe care trebuie sa le
anunti de next. Pana la urmatoarea reantalnire A.J. te
pupaceste kiss Bye, Bye


 You broke my heart  - Pagina 4 Bf2m81
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 11:56

oh my god !!! ce ma bucur ca Saku e bine, ar trebuii ca Sasuke sa fie recunoscator, ca daca murea...vai de el era!!! biciuitor Multumesc de anunt, si te-as ruga sa ma anunti si la next!!! Te pwp dulce si spor la scris!!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 4 33
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 12:49

thank you
Multumesc mult ca ai vindecat-o pe Sakura. Ce ma bucur!! Imi vine sa plang de fericire sad Sasuke ar trebui sa fie primul care sa iti multumeasca , deoarece el isi doarea atat de mult ca rozalia sa se vindece hmm...?! . Totusi ma intreb ce reactie va avea scumpul de Rey cand o sa afle de Sakura si Sasuke. Sper sa nu fie trist , nimeni nu merita sa fie trist de Craciun sad . Inca o data multumesc si Craciun Fericit salvatoarei noastre care nu a last-o pe Saku sa moara nr1 . Deny te pupa si sa nu uiti sa ma anunti. kiss


 You broke my heart  - Pagina 4 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 14:03

Dupa cum a spus si alte persoane ai o imaginatie bogata si vei avea mare succes intr-o zi daca te vei specializa cu adevarat.
Cei drept nu am stiut de fic pana acuma dar m-a atras titlul dar acum vad ca este o poveste interesanta si frumoasa.

P.S:Sa ma anunti cand pui next.


 You broke my heart  - Pagina 4 4212754870_9c793b92f5


Din cauza voastra plang.
Datorita voua am ajuns asa.
Voi sunteti adevarati criminali.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 14:50

Buna am trecut si eu pe la ficul si este superb in love

Vreau next-ul cat de repede poti

Si daca nu cer prea mult sa ma anunti si pe mine

puppy eyes Te-am kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same m You broke my heart  - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 15:21

Capitolul 9
Anunt ca acest capitol este dedicat lui Sengni .Craciun Fericit!!
Sakura:

Acum toti ne indreptam spre casa.Eu eram in masina lui Sasuke impreuna cu Naruto si Hinata iar ceilalti sunt in cealalta.Stateam pur si simplu si ma uitam pe geam.Priveam peisajul atat de frumos,perfect pentru doi indragostiti.Ca tot veni vorba de iubire,Sasuke era asa de fericit ca m-a vazut iar acum este asa de tacut si trist.Oare ce s-a intamplat cu el?.Nu l-am mai vazut niciodata asa.Nici macar nu se uita la mine iar cand o facea avea o privire trista.Nu vreau sa-l vad asa.Vreau sa-l vad vesel macar acuma,ca este cu mine si putem fi fericiti.

Ma apropi mai mult de el si il iau de mana.Acesta se uita la mine confuz iar eu ii zambesc cat mai dulce posibil iar la randul lui ma saruta foarte pasional.Ce dulce poate fi baiatul asta.Il iubesc din toata inima mea.Iubesc comportamentul lui,corpul,il iubesc pe el.Ce cadou puteam sa-mi doresc mai mult?.Lui ii apartine inima mea iar acum eu o am pe a lui.Dupa ce terminam sarutul ne despartim el acum fiind atent la drum.Se simtea mai bine acum.O vad in ochi lui.Ma mai uit umpic la el iar apoi ma intorc la cei doi din spate.Ooo..sunt asa de draguti!.Hinata dormea in bratele lui Naruto iar el dormea cu capul pe umarul ei.Le statea asa de bine impreuna dar oare sunt impreuna?.Ehh..lasa ca o sa scot eu ceva de la Hinata.Pentru prima data in viata il vad pe Naruto ca tine cu adevarat la o fata.Este el umpic sarit de pe fix dar stiu ca inauntrul lui este un baiat pe cinste.Observ ca este un drum lung pana la cabane asa ca imi bag castile in urechi si incep sa ascult muzica.Fredonam si dansam pe scaun in timp ce Sasuke nu se mai oprea din ras.Lasa ca iti arat eu tie acasa brunetule!.Hhihi..ce malefica sunt.

Mai ascult ceva melodii pana incepe sa cante o piesa lenta.Incet,incet ochi mi se inchid fiind obosita dupa toate peripetiile de astazi si adorm visand la prietenii mei.Ce dor imi este de ei!.Vreau sa merg acasa sa ii vad si sa scap de muntele asta.M-am saturat sa stau aici.Prea multe rele s-au intamplat.O sa-i spun lui mama sa mergem acasa dar Sasuke?.El nu poate veni cu mine si atunci iat v-a trebui sa ne despartim.

Hinata:

Imi deschid ochii lenes.Firar,nu vad nimic!.Mai clipesc de cateva ori , iar apoi totul devine clar . Ma uit la cel ce ma tine in brate si raman socata cand il vad pe Naruto.Nu,nu se poate asa ceva!.Trebuie sa scap de aici pana nu ma inrosesc ca o rosie foarte coapta.Nu vreau sa stie ce simt pentru el.Bine,Hinata revinoti si linistestete.Ma uit la el si il vad ca inca doarme.Dormea ca un copil mic si inofensiv.Imi era frica sa-l ating pentru ca se v-a sparge.

Ma uit la ceilalti si vad ca Sakura dormea cu castile in urechi iar Sasuke conducea fiind foarte aerian.Era o liniste foarte suparatoare in masina.Deja m-am plictisit iar blondul asta devine foarte greu.OF , ce nas da si eu ca Naruto sa ma observe . Macar odata sa vorbeasca cu mine , sa imi faca cu ochiu , sa imi zabeasca . Ceva , orice . Mda , viseaza Hinata . Esti prea timida , iar lui nu-i plac astfel de fete . Daca ar stii cat ma doare cand il vad ca o zi vorbeste cu mine iar alta este indiferent. . Mi se rupe inima , si simt ca numai am pentru ce sa traiesc . Off , de ce nu imi da importanta? De ce ma trateaza ca pe un nimic? Cu indiferenta? Ce am facu sa merit asta? Cat mi-as dori sa fiu ca Sakura , ea este rebela , indrazneata , frumoasa , inteligenta , gingasa , amuzanta . Dar eu? Eu sunt o fata urata , timida si naiva. Off , de ce nu pot fii ca ea? Imi doresc asta . .

Prinsa in visurile mele cu blondul nu observ ca masina s-a oprit iar Sasuke ma striga.Ii spun nervoasa sa nu mai strige ca il trezeste pe blond iar el se uita la mine foarte speriat si face exact cum spun eu.Wow,de cand am devenit asa?.Nu ca nu mi-ar placea dar asa dintr-o data.Cobor din masina si ma hotarasc sa vin mai tarziu dupa Naruto.Oricum cred ca ii place acolo asa de ce sa-i intrerup somnul.Imi intorc capul spre stanga si vad ca Sasuke o tine in brate pe Sakura aceasta inca dormind.Se uita la ea cu atata dragoste.Se vede ca o iubeste foarte mult si ea la fel.De ce nu poate fi asa si la mine?.De ce blondul nu ma observa?.Ar fi asa dragut.Este el nebun si sarit de pe fix dar mie chiar asta imi place la el.Este diferit de alti baieti.Ok,hai sa nu mai visam si sa ne vedem de ale noaste.

Imi aud numele strigat si cand ma intorc il vad pe Naruto.Simt cum ma inrosesc si imi vine sa lesin . Doamne , ce sa fac?.Ce sa ii spun?.i.Nuuu!!.Nu trebuie sa-i arat ce simt ! Nu si nu ! Era atat de aproape , si atat de aproape . Vai , Hinata revinoti !
-De ce nu mai trezit Hin?,spune el cand este in fata mea.Hin? Am auzit eu bine? Mi-a spus Hin? Pana acum nici nu existam si acum ma ia cu Hin? Ooo Doamne , lesin aici . Nu mai pot.La gandul asta incep sa ma inroses.Imi indrept privirea spre Naruto care a observat ca m-am inrosit iar acum rade.Ok..tipul asta este foarte ciudat.
-Aaaaaaaa,se aude o voce cunoscuta.
Imi indrept privirea catre sursa zgomotului , si izbucnesc in ras cand ii vad pe Saku si Sasuke pe jos.Cred ca e din cauza socului pe care la avut Sakura cand a vazut unde suntem.






 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 15:40

foarte frumos capitolul in love si amuzant rau rolling on the floor
nu pot sa fac altceva decat sa rad de cazatura lu sasu si saku si inrosirea lu hin lough
dar ce pot sa spun ai talent si vreau next-u cat mai repede puppy eyes
a si apropo carciun fericit kiss
SI multumesc de anunt si sper c-o s-o faci in continuare kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same m You broke my heart  - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 15:49

Hi baby!
Meriti toate felicitarile pentru acest capitol!
Ai descris cu grija sentimentele personale a personajelor ;)
Ce?? Sasuke si Sakura au facut 'bom'? lough
Ai evoluat mult de la primul capitol si ai niste idei de facem noi 'bom'!
Si insfrasit vedem si punctul de vedere al Hinatei.
Este atat de timida, dar sunt sigura ca este foarte frumoasa.
Se va intampla ceva intre ea si Naruto?
Si ce se va mai intampla intre Sasuke si Sakura? >.<
Multumesc mult ca ai adus acest capitol mai devreme, si mi l-a dedicat, dar nu trebuia kiss
Mersi de anunt si mult succes la scris si la idei!


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 4 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 16:55

Bine,te-as ruga ca data viitoare sa ma anunti si pe yeah ,data asta ai uitat, cool dar nui nici-o problema good job .
Craciun fericit! we party !!
Te kiss si te a hug si te mai si hi!


 You broke my heart  - Pagina 4 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 19:19

Buna ! Ms. ca m-aj anutat ! Mi-a placut doarte mult ! Descrierea a fost foarte frumoasa si a fost ceva nou sa descri din punctul de vedere al hinatei ! Anunta-ma te rog cand pui nextul !


 You broke my heart  - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 20:26

Vai...ce ma bucur ca sunt bine toti!!Ce a patit Sasuke?Si unde sunt?O iubeste Naruto pe Hin?Astept cu nerzbdare raspunsul la aceste intrebari in urmatorul capitol!!!Multumesc de anunt si sa ma nunti te rog si la next!!!Te pwp dulce si iti urez spor la scris!!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 4 33
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 21:16

Un capitol foarte , foarte frumos. Ar fi frumos ca Hin si Naruto sa fie impreuna. O minune de Craciun pentru cei doi. Oricum , iti multumesc mult ca m-ai anuntat. Te pup si numai urari de bine. kiss


 You broke my heart  - Pagina 4 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 15:17

Capitolul 11

Sakura


Hm,simt ca sunt in bratele cuiva.Stai,in bratele cuiva?.Sper sa nu fie cine cred eu.Brunetul ala sexy o sa o pateasca intr-o zi cu soare.Incerc sa-mi deschid ochii dar nu vedeam altceva decat ceata si atat.Clipesc de cateva ori si apoi totul devine mult mai clar.Ma uit sa vad cine ma rine in brate si imi venea sa izbucnesc in ras cand l-am vazut pe brunet ca se uita la mine ca la Mos Craciun.
-Te-ai trezit , frumoaso ? imi spune el pervers
Cee? Am auzit eu bine? Mi-a zis frumoasa? Cum isi permite? Ah ,Sasuke daca nu ai fi asa de dragut nu ai mai avea parul ala in cap. . Ochi aia a tai te scot din orice incurcatura.. Doamne Dumnezeule , de ce a trebuit ca toti baieti de pe pamant , sa fie perversi? Se duce lumea de rapa , clar ! Nu imi vine sa cred ,am zis ca nu mai vorbesc cu el. . Simt o dorinta nebuna de ai scoate ochiul . Ce? Am zis ochiul?.Cum sa scot eu ochii aia frumosi.O fi el picat in cap dar este al meu.
-In primul rand , tu nu imi spui mie frumoasa , clar ? Si in al doilea rand ,imi poti spune si mie papusel unde suntem?,il intreb eu confuza
-Ooo , pisicuta mea roza isi scoate ghiarele?,ma intreba el razand.
-Scutestema si raspundemi la intrebare ! ii spun gata sa sar pe el in secunda doi.
-Uite,imi spune el dand din cap.

Ma uit si se pare ca eram la cabane.Oooo,ce bine ca mai aveam putin si Sasuke mergea fara un ochi acasa.Ehee,cred ca am baut ceva inainte sa mergem.Aud niste zgomote si imi dau capul pe spate.Acolo erau Hin si Naruto care vorbeau adica mai mult Naruto ca Hin era o rosie in persoana.Stai Naruto vorbeste cu Hin?.Doamnee,trebuie sa anuntam politia,armata,marina trebuie sa il dam in ziar.
-Aaaaaaa,tip eu cat ma tin plamanii facandul pe Sasu sa isi piarda echilibrul si rezultatul este,,,,am ajuns amandoi pe jos.Mai exact Sasuke a ajuns peste mine.Ne uitam unul in ochii celuilalt.Parca ii avea mai frumosi ca inainte defapt tot ce are el este perfect.El se uita intens in ochii mei verzi acum avand o sclipire aparte.Nici nu ma interesa daca sunt in zapada,acum eram doar noi doi intr-o lume plina de iubire,o lume doar a nostra.Il vad ca se apropie tot mai mult de mine eu facand la fel.Tot mai aproape,mai aproape pana am ajuns la distanta de cinci milimetri.Dintr-o data simt doua buze catifelate peste ale mele.Aveau aroma de ciocolata si erau mai dulci ca mierea.Acum imi dau seama catde frumos poate fi Sasuke.Cine ne intrerupea ajungea la spital.

Acest moment nu dureaza mult deoarece scumpul meu fratior Edy a venit la noi si a inceput sa strige nu stiu ce porcarii de ale lui. Simt cum brunetul rupe sarutul si se ridica de pe mine lasandu-ma sa respir.Off,nu putea sa mai dureze putin?.Ok,Edy o sa-ti dau o mama de bataie.Ma ridic nervoasa din zapada si il vad pe Edy ca redea cu lacrimi fiindca eram rosie de la nervi.Ma duc incet spre el iar Edy isi da seama repede si incepe sa fuga printre cabane.AHH,de data m-ai enervat!!!.Incep sa fug dupa el printre cabane aruncand cu zapada in el.El facea bulgari si le arunca ca sa ma incetineasca.Ehee,el nu stie ca am un as in maneca.Spun in gandul meu incepand sa rad si incep sa alerg foarte repede de parca as fi pe turbo si il ajung in cele din urma.Il prin de gluga iar cade acesta pe spate cu fata la picioarele mele.Cand ma vede se uita speriat si incepe sa faca o fata de nevinovat.Ma uit la el zambind invingator si incep sa-l trag de gluga tarandul pana in fata casei noastre el implorandu-ma sa-l las in pace.
-Edy, nimic nu te poate salva acum!,incep sa strig la el apoi incepand sa rad.Ma uit la ceilalti care erau pe jos de ras tinaduse de burta.Ma bucur ca le place acest spectacol.Am tinut-o asa minute bune iar dupaia l-am lasat jos pe zapada din cauza oboseli si am inceput sa-l spal cu zapada.Radeam amandoi ca nebunii.Se vede ca suntem frati deoarece suntem la fel de nebuni.Ce frate mai bun mi-as putea dori?.El este cel mai bun din lume.

Am vrut sa o tinem asa ore bune dar simt doua brate care imi inconjoara talia si ma ia de pe Edy.Eu ii spuneam sa ma lase in pace si ma zbateam ca sa scap.Ma uit la Edy si observ ca era tinut de Ayume,Itachi si Neji.Ayume il tinea de maini iar baietii de picioare si Edy tipa la ei sa il lase jos.Tipa ca un copil mic care i sa furat bomboana dar este oprit de Ayume care il ia in brate si il saruta pasional.Cu astia doi ce s-a inamplat?.Multe cupluri se formeaza aici dar daca stau mai bine sa ma gandesc Ayume si Edy se placeau de mult dar nu au vrut sa si-o spuna.

Ma zbateam sa scap dar era prea puternic pentru mine.Ma uit nervoasa la cel care ma tinea si mare imi fu mirarea cand vad ca este Sasuke care ma privea cu atata dragoste.Cat ii iubesc privirea aceea defapt in concluzie, eu il iubesc pe el din toata inima mea.Ii spun sa ma lase jos acum fiind linistita iar acesta ma lasa jos si ma intoarce cu fata la el.Ne uitam unul in ochii altuia de parca am fi vrajiti.Eu sunt vrajita de brunetul asta.Dragostea se simtea in aer iar noi eram sursadragostei.
-Sakura esti sarita de pe fix,spune el zambind.Incep sa zambesc si ii cuprind buzele intr-un sarut dulce.Toti ne-au vazut si au inceput sa aplaude si sa fluirere.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 19:14

Hi baby!
Presupun ca ai avut multa imaginatie de data asta.
Apreciez foarte mult ca postezi asa de repede capitolele, dar si comentariile sunt pe masura :)
Ai cuprins usor frumoasa copilarie si copiii jucausi, acestia fiind Edy si Sakura.
Fratii nebunatici, foarte copilarosi si amuzanti.
Se intampla numai lucruri noi intre Sasuke si Sakura!
Si ma bucur nespus de mult!
Dar cred ca asta nu va dura pana la sfrasit, sau poate da?
Se va mai intampla ceva nou aici?
Hai cu urmatorul capitol si mersi mult ca ma anunti ;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 4 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 20:42

Capitolul 12 ("Toti aplaudau si fluierau")

Il priveam pe Sasuke cu atata dragoste.Insfarsit am gasit baiatul care sa ma iubeasca pentru ce sunt nu doar pentru corpul meu.Imi vine sa il mananc cateodata dar asta nu se poate.Este atat de grijuliu si atent de parca as fi o papusa din portelan.Pentru el m-am intors din morti.Pentru el sunt aici si inca in viata,vreau sa-l vad fericit.Nu am mai iubit niciodata atat de mult un baiat.Am mai avut relatii dar acelea erau doar de dristactie.Si totusi simt ca este tot distant,este ca si cum ii pare rau de ceva.Ok,poate doar mi se pare mie.Am primit cel mai frumos cadou de ziua mea,ziua pe care am petrecuto in spital fiind in coma.Acum sper sa fie totul bine intre mine si Sasuke.

Brunetul rupe sarutul si dupa ma ia in brate soptindu-mi un "Te iubesc" dulce dar parca totusi avea un glas stins.Ce s-o fi intamplat cu el asa dintr-o data?.Era vesel si redea iar acum este..nici nu stiu cum sa zic.Ma uitam la el confuza la el dar nu puteam sa-i gasesc nici un fel de sentiment in ochii lui abisali.Era o liniste de mormant intre noi dar este intrerupta de mama brunetului care ne cheama in casa sa ne arate ceva.Rupem imbratisarea iar apoi il iau pe brunet de mana fugind impreuna spre casa.Pe ceilalti i-am lasat afara urmand sa vina si ei imediat.Ajungem intr-un sfarsit in fata usi iar Sasuke apasa pe clanta iar usa se deschide.Imi face loc sa iintru eu prima iar apoi intra si el.Aud multe voci din sufragerie si ma indrept urmata de brunet acolo.Cand ajung ii vad pe toti langa brad desfacandusi cadourile.Cee?.Dar Craciunul a trecut cum este posibil sa nu isi fi deschis cadourile.
-Pentru ca Sakura a fost la spital ne-am gandit sa deschidem impreuna cu tine cadourile,imi spune mama foarte zambitoare.
- Sakura, Sasuke ! Acestea sunt pentru voi, ne zice doamna Uchiha.
Merg langa brad si iau o cutie destul de maricica, impachetata in hartie argintie. O deschid, iar primul lucru pe care il vad e o foaie pe care scrie ca este de la Sasuke. Ma uit la brunet, iar acesta imi zambeste. Dau foaia la o parte iar la vedere ramane o minunata rochie argintie. O iau in mana si ma uit atent la ea. Este asa de frumoasa. Are niste gusturi extrem de bune la haine. Ma duc la el si ii sar in brate multumindu-i de mii de ori.El incepe sa ma invarta prin camera iar eu radeam cristalin.
-Am vrut sa t-o dau ieri rozalio dar ai facut un drum pana la sptal!,spune el razand.Eram fermecata de rasul lui.Nu l-am prea vazut razand.Ar trebui sa rada mai des.



E superb rozalio ! ma trezeste din visare vocea lui.
Imi indrept privirea spre el. Se pare ca a deschis cadoul de la mine.
Acolo se afla o rama in care e o poza cu noi doi langa brad. Mi-am permis sa intru la el in camera si sa-i iau poza ca sa o duc la inramat. Ma gandeam ca o sa-i placa.
- Sakura nu probezi rochia de la Sasuke ? ma intreaba Edy
Dau afirmativ din cap si urc repede sus. Ma dezbrac de hainele pe care le port si imi iau rochia. Doamne ! O ador. E asa frumoasa. Imi desfac parul si ies din camera.
- Multumesc de cadou printeso, imi zice brunetul.
Of.. brunetul asta apare peste tot.
- Eu ar trebui sa-ti multumesc. Ador rochia, ii zic incet, sperand ca nu m-a auzit.
- Si doar atat merit ? O imbratisare ? ma intreaba el.
Ii zambesc iar apo ma apropii de el sarutandu-l foarte pasional.Limbile noastre erau intr-un razboi vrand sa afle care este mai puternica.Eu adancesc sarutul bagandu-mi mainile in parul sau negru ca noaptea iar el ma apropie si mai mult de corpul sau bine facut.Acest moment minunat este intrerupt de mama care ma striga sa vin jos.Il iau pe brunet usor de mana si coboram jos. Imi ridic usor rochia pentru a nu freca cu ea podeaua dupa care cobor repede scarile.
- Waw ! aud vocea uimita a celorlalti. Ma uit in spate si il vad pe brunetul meu stand si privindu-ma pervers.Ehe,micul meu pervers!!.La gandul asta am inceput sa chicotesc atragand privirile celorlalti.Mama ma intreaba daca sunt bine iar eu ii raspund cu zambetul pe buze ca ma gandeam la ceva;
-La Sasuke?,il aud pe Edy ca zice iar apoi toti se uita mirati la mine
-Da,sunt cu Sasuke iar tu esti cu Ayame,alte comentari?,spun dupa care merg spre brunet si ii spun sa mergem la mine in camera.Acesta isi da seama repede ca vreau sa plec de aici iar apoi ma ia in brate ca pe o mireasa si fuga la mine in camera.Ajungem apoi inchid usa ca sa nu ne mai deranjeze nimeni.Il vad pe Sasuke ca se tranteste in pat uitandu-se pe tavan.Ii spun ca merg sa ma schimb iar acesta da din cap afirmativ iar apoi plec in baie schimbandu-ma cu hainele dinainte.Ies in 5 minute dupa care ma trantesc in pat langa brunet si ii spun ce sa facem.Brunetul sta putin confuz dupa care il aud cum spune fericit:
-Auzi am o idee. Ii spun eu.
-Care?
-Haide sa jucam ,, Adevar si Provocare ,, inainte sa ne culcam. Ce zici? Sau mai bine ,, Provocarea suprema ,, .
-Eu vreau ,, Provocarea suprema,, . Tu incepi.
-Bine. Uimeste-ma.
-Sa facut pisicut-o. Te provoc sa imi spui de care baiat te-ai indragostit adevarat,
-Va fi usor. Este in zona asta, defapt in camera mea. Are parul negru ca pana corbului iar pe fata are doua suvite rebele ce i se misca la fiecare miscare a vantului, iar ochii ii are negri ca onixul. Este dulce, tandru, iubitor dar in acelasi timp sarit de pe fix, pervers si foarte, foarte, foarte sexy.
El este baiatul de care m-am indragostit din copilarie si care as vrea sa fim impreuna pentru toata viata. Sa ne distram in fiecare zi, sa ne sarutam, sa ne iubim, sa ne ,, jucam ,, in fiecare seara pervers, sa ne mancam din priviri si sa fim cei mai buni prieteni. Sa ne spunem absolut tot.
-Dar tot n-ai spus numele,imi zice el cu un zambet tamp
-Mai conteaza?,spun eu sarutandu-l.El imi spune ca pentru el ar insemna enorm si asa incep sa spun zambind din toata inima:
-Iti voi da un indiciu. Este fix in fata mea si si-a petrecut majoriteate timpului cu mine.Dupa ce am spus ca el este inca un pic si sarea pe mine ca un turbat dupa dragoste. Stai usor papusel. Ca va urma si asta. Nu peste mult timp dar mai dureaza.Dupa ce ii spun el imi zice ca trebuie sa-i pun acum o provocare.Ma gandesc putin si ii pun cea mai stupida provocare:
--Te provoc sa imi canti ceva.El nu mai spune nimic si merge la dulapul meu de unde scoate o chitara.Ceeee?.De unde a mai parut si asta.Las gandul asta pentru mai tarziu si incep sa-l privesc pe brunet cum se pune in fata mea si incepe sa zambeasca dragastos.Isi pune chitara in brate si incepe sa cante:

Nu vreu nici-o alta fata frumosa

Nu vreau pe cineva ca sa-l imbratisez,doar
Nu vreau sa plec si sa-mi distrug iubirea
Te vreau pe tine si pe sufletul tau frumos
Stiu ca tu ai ceva special
La tine voi fi intotdeauna fidel
Vreu sa fiu tot ce ai nevoie
Atunci as vrea sa vezi
Iubirea din mine

Refren:
Nu vreau nici-o alta fata frumoasa
Nu vreau pe cineva ca sa-l imbratisez,doar
Nu vreau sa plec si sa-mi distrug iubirea
Te vreau pe tine si pe sufletul tau frumos
Tu esti cea pe care vreau s-o urmaresc
Tu esti cea pe care vreau s-o imbratisez
Nu o sa las sa treca alt minut
Te vreau pe tine si pe sufletul tau frumos
Dupa ce a cantat am ramas complet uimita. Are o voce atat de frumoasa.Eu ii zambesc si ii sar in brate spunandu-i din tot sufletul un "MULTUMESC"







 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.


Ultima editare efectuata de catre sakura_saku in Mier 26 Dec 2012, 20:54, editata de 3 ori
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 20:47

In sfarsit primaaaaa!!! dance2 nr1
Gata , m-am calmat. happy
Sa revenim la capitol. Ai postat foarte repede next-ul , ceea ce ma bucura. Sper ca si urmatorul va veni la fel de repede. Ce iubire frumoasa este intre cei doi in love Sper sa ramana impreuna si sa nu ii desparta nimeni. Oricum , multumesc ca m-ai anuntat si sa nu uiti sa o faci si cand postezi urmatorul capitol. Deny te pupa si iti ureaza succesc si in continuare kiss hi!


 You broke my heart  - Pagina 4 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500


Ultima editare efectuata de catre Deny_Blue2000 in Mier 26 Dec 2012, 21:03, editata de 1 ori
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 21:02

thank you Buna ! Ms. Ca m-ai anuntat ! Mi-a placut a fost foarte frumos si romantic ! Ce cuplu superb foarmeaza ! Ador capitolul si te rog anuta-ma cand pui nextul !

Choco :) : Nici nu stiu a cata oara este cand iti spun, nu mai face double post!!
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 21:11

Hi baby!
Ma uimesti cat de repede aduci capitolele.
Ori iti storci creierii, ori scrii cu lejaritate.
Sunt sigura ca in fiecare clipa iti fie un trilion de idei si vrei neaparat sa le scrii ;)
Asa,
Cine nu isi doreste sa fie ca acest cuplu' minunat?
Foarte frumos din partea Sakurei sa ii faca o asa prezentare lui Sasuke.
Se iubesc atat de mult...
Presupun ca Reysuke a disparut deja din peisaj, nu?
Foarte frumoasa melodia cantata de Sasuke.
Si cu chitara? Ce romantic ;)
Sper sama anunti, bye bye!


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 4 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 00:44

Clar,am trecut foarte tarziu pe-aici,da na prea multe probleme,oricum hmmm,sau jucat provocarea suprema,uh as vrea sa-mi cante si mie Sasuke,il poti ruga din partea mea?
Pana data viitoare cand ne vom reintalni:
Te kiss si te a hug si te mai si hi!


 You broke my heart  - Pagina 4 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 12:19

Scuze, scuze si iar scuze ca nu am mai comentat sad , chiar imi pare rau .... Uff, ce ma oftica ca nu am vazut mesajele mai devreme nervi! . Bine ca am venit pana la urma, nu-i asa?? Revenind la fic, ce pot spune pe fiecare capitol ce trece ma uimesti si mai mult prin creativitatea ta, dar si prin modul in care descrii sentimentele si locurile und se desfasoara actiunea. Mi-a placut ambele capitole foarte mult si m-am prapadin de ras cand am citit in capitolul anterior ce i-a facut Sakura lui Edy, prea penala rolling on the floor . Si capitolul asta a fost dulce rau de tot mai ales cand Sasuke a luat-o pe Sakura in brate ca pe o mireasa si cel mai mult mi-a placut cantecul pe care l-a compus Sasuke pentru Sakura. So... draga mea sakura_saku te astept cu urmatorul capitol si sa-l aduci cat mai repede posbil ca de nuu... ehh o sa vezi tu kiss . Spor la scris si ideei in continuare
p.s: sa ma anunti si pe mine si promit ca nu am sa mai ratez nici un capitol chiar am sa incerc sa fiu prima ;;)
Te pupaceste Lola kiss



 You broke my heart  - Pagina 4 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 4 Arptg
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 11:12

Imi pare foarte rau ca nu am comentat la capitolul anterior sad
EI bine mi-a placut foarte mult si acest capitol ( care a fost foarte
romantic si super dragut ), dar si celelalte ( care au fost
foarte amuzante ). Sper sa ma anunti in continuare de next si scuze
inca o data ca nu am putut ajunge mai devreme pe aici.
Pana la urmatoarea reintalnire A.J. te pupaceste kiss Bye, Bye.


P.S. nu uita ca te astept sa imi spui parerea despre urmatorul capitol din ficul meu


 You broke my heart  - Pagina 4 Bf2m81
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 19:50

OOOOOO!!!!Anunta-ma si pe mine la next!!!A fost asa de dulce!!!!Dar ce a patit Sasuke de e trist???Anunta-ma la next!!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 4 33
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 14:54

Capitolul 13

Sasuke

Termin cantecul si o vad pe rozalie cum vine si ma darama.E asa draguta cateodata dar este atat de naiva.Ma uit la ea si o vad ca ma priveste cu ochii aia fermecatori si verzi.Este ca un inger dar pacat ca nu stie ce o asteapta.O v-a face sa sufere dar asta este si stiu ca am facut-o de nu stiu cate ori.Sunt un mincinos .Vai rozalio nici nu stii cat de rau te vei simti

Imi pare rau pentru ea dar nu este genul meu.Eu o iubesc ca pe o prietena dar nu vreau sa ma indragostesc de o fata..Abia astept sa duc planul la bun sfarsit.Rozalia asta ma inebuneste din ce in ce mai mult.Nici prieteni nu o sa mai fim dupa ce o sa-i fac.Eu nu vreau sa ma indragostesc de o fata ca dupaia sa sufar dupa ea,mai bine sufera ele.Asa e mult mai bine.Nu vreau sa-mi stric reputatia de badboy.Nu vreau sa am o iubita.Este enervant si ma calca pe nervi.In fine hai sa revenim la ale noastre.

Simt cum sunt imbratisat si ma uit in jos.O vad pe Sakura cum zambea iar in ochii ei se putea citi fericirea.Este o fata frumoasa si mereu cu zambetul pe buze .Imi revin din ganduri si ma uit in ochi ei verzi.Era un moment asa frumos.Ne apropiem unul de altul,parca cu incetinitorul iar apoi formam un sarut pasional.Buzele ei sunt atat de moi incat le-as gusta toata ziua.Ne sarutam ca doi nebuni dupa dragoste iar eu ca sa adancesc si mai mult sarutul o lipesc de corpul meu si Sakura isi baga mainile in parul meu.Se juca cu suvitele din parul meu negru ca noaptea.Imi placea sa o simt aproape.Imi pare rau dar este o iluzie.Eu nu cred in dragostea adevarata.Este o prostie.

Sunt asa un insensibil.Stiu ca o sa ma creada un monstru dar nu eu am pus-o sa se indragosteasca de mine.Prins in ganduri nu am observat ca Saku a rupt sarutul si acum era la pieptul meu si dormea.Cred ca visa ceva frumos pentru ca o vad zambind.Ce frumos zambet are!!.Ok,gata Sasuke ca nu vrei sa te indragostesti de ea.Ehe,se pare ca mi-a picat in plasa rozalia asta mica iar acum pot sa fac ce vreau din ea.Ma maiuit odata la ea iar apoi o ridic punand-o in pat.Se pare ca este obosita asa ca o las sa doarma.Ies din camera iar apoi cobor scarile incet incat sa nu auda rozalia.Ajung la parter si ce sa vezi?.Era tot gol.Oare unde au plecat astia?.Ma duc in sufragerie iar acolo aud ceva vibrand.Ma uit prin incapere iar pe canapea zaresc telefonul rozaliei care anunta ca a primit un mesaj.Il iau si citesc mesajul care era de la Edy:


"Sasuke si Sakura,"

Am plecat cu Ayame pana in oras si nu vom veni pana diseara.Parintii au plecat cu afaceri si nu pot veni numai maine dimineata.Vor veni Hinata,Naruto,Neji si Reysuke si iubita lui asa ca sa nu faceti casa scrum.Defapt puteti sa o faceti ca pe mine unul nu ma deranjeaza.Pa.Pa

" P.S:Sasuke daca nu ai grija de Sakura te alerg cu lopata."

Inghit in sec stiind ca nu vreau sa mor de tanar.Ehe,macar o sa vina si Naruto cu mine acolo sus.Imi amintesc de Sakura asa ca ma dus sus sa vad ce face.Urc si ma duc in fuga in camera rozaliei.Deschid usa incet si o vad pe pat dormind.Este asa frumoasa cand doarme defapt este in orice moment frumoasa.Ma duc spre ea privind-o si ma pun in pat langa ea.O iau in brate si o pup pe crestetul capului.Incep sa ma joc cu parul ei rozaliu.Dintr-o data simt cum mana imi este trasa din parul ei de o mana calda si fina.Se pare ca rozalia s-a trezit.O vad cum se apropie de mine si imi sopteste la ureche:
-Dragmul meu nebun daca vrei joaca iti dau eu joaca,spune dupa care incepe sa ma sarute.Are buze asa de dulci.Imi place fiindca este la fel ca mine.Eu ii spun ca toti au plecat si asa vom face o mica petrecere.Aceasta cand aude cuvantul magic sare din pat ca arsa si imi spune ca ea merge sa faca pregatirile si ma pune sa-i pregatesc baia.
-Ma vezi cumva ca sunt intr-o uniforma si lucrez la hotelul Tipton din Boston?,spun eu razand
-Nu te mai comporta de parca esti in Zack si Cody si in momentul asta pleci,spune ea in timp ce pleca.
-Am inteles domnule Mosby!!

Sakura:

Ma ridic din pat indreptandu-ma spre usa pentru a nu-l mai auzi pe obsedatul asta "Zack si Cody o viata minunata pe punte".Deschid usa iar in momentul urmator ma trezesc cu o perna in cap.Nu-l bag in seama pe dracusorul asta negru si ies inainte de a fi aruncat de pe punte.Mai stau ceva timp si il privesc nervoasa iar el incepe sa zica ceva ce nu am inteles.A spus ca eu inger in fata lumii si drac in fata dragostei.Oare ce a vrut sa zica cu asta?
-Ce vreau sa zic? Vreau sa spun ca sunt mort dupa tine pitico. Asta vreau sa spun.ies din camera si imi spune ca se duce sa imi pregateasca baia. Ma duc jos de unde imi iau un pahar de suc 7Up si merg inapoi sus unde vreau sa ma dezbrac de haine dar cand sa-mi iau prosopul pe mine aud un fleosc. Intr-u repede si incep sa rad de ce vedeam. Sasuke era in cada, cu tot cu haine. Cred ca alunecase si cazuse. Eu nu mai aveam nimic pe mine decat lenjeria intima.Cand brunetul ma vede zambeste pervers iar eu incep sa rad:
-Te-ai pus cu dracu. se ridica din cada, eu inca razand, ma ia in brate si se baga in cada cu tot cu mine.
-Esti sarit de pe fix. Esti inca in haine. ii apare un zambet pervers pe fata si zice.
-Stai linistita barbie ca am facut lucruri mai nebunesti!,spune el dupa care ma baga cu capul in apa.Ii dau mainile la o parte si ma ridic la suprafata.Ma intorc spre el si se pare ca privirea i-a picat pe sutienul meu.Cand il vad incep sa ma inrosesc iar el incepe sa rada:
-Barbie sa nu-mi zici ca iti este rusine de mine,spune el razand.Eu nu mai zic nimic doar zambesc iar apoi il arunc afara din baie.Acesta cred ca a alunecat si a dat cu capul de usa pentru ca am auzit un "Auuu".In unele momente jur ca este mai nebun ca Naruto.Incep sa ma gandesc la petrecere.Sigur o sa vina Naruto,Hinata si Neji.Am mai vrut sa spun o persoana dar parca nu imi venea in minte.Mai stau umpic si apoi imi amintesc de Reysuke.Hmm,oare ce mai face nebunul ala?.Este asa dragut dar acum il am pe Sasuke.Oare ce o sa zica?.Sper sa nu fie suparat dar eu il iubesc pe Sasuke.

Prinsa in ganduri nu am observat ca eu deja eram in cada de jumatate de ora iar probabil brunetul ma astepta.Ma spal repede iar apoi ies infasurandu-mi corpul cu un prosop mov si pufos.Deschid usa de la camera care era goala.Unde s-a mai dus si asta?.Dintr-o data simt cum sunt trantita in pat iar cand deschid ochii il bad pe brunet care zici ca era posedat.In ochii lui se putea citi regret si lacomie.Incepe sa ma sarute salbatic parca obligandu-ma sa fac la fel.Incercam sa-l dau jos de pe mine dar era prea puternic.Simt ca imi da prosopul jos iar eu atunci am inlemnit.Incep sa ma zbat si mai mult pana am reusit.Brunetul s-a dat ridicat in picioare si se uita la mine cu regret.Am inceput sa plang stiind ce a vrut sa-mi faca.Stiam ca o sa ma faca sa sufar din nou.Brunetul asta nare limite?.Nu mai suport.Acum spune ca ma iubeste si in urmatoarea zi gata.Acum inteleg.S-a folosit de mine.M-a facut sa cred in el ca sa poate sa ma aiba.Nu il mai inteleg.Ma ridic din pat si ma duc spre el.Cand ajung in fata lui ii dau o palma de o sa ma tina toata viata.Acesta se uita la mine cu uimire.Ahaa,deci acum faci pe nevinovatul.Las ca iti arat de ce este in stare Sakura:
-Ce te-a apucat?.Am crezut ca te-ai schimbat dupa ultima data.Tie chiar iti place sa ma vezi suferind?.Am crezut in tine si tu ce-ai facut.M-ai facut sa sufar din nou.Nu mai vreau sa te vad niciodata.Pleaca in momentul asta,spun si incep sa plang.
-Dar...,incearca sa spuna el
-Pleaca si lasama,spun eu dandu-l afara.Nu imi vine sa cred ce a facut.Dar dupa toate astea inca il mai iubesc dar vad ca el nu.Defapt eu de ce plang?.Mai bine incer sa-l uit si gata oricum astazi este petrecerea si am sa ma distrez.Nimeni nu o sa vada ca sufar.Vreau sa-i fac sa se simta bine deoarece daca ma vad suferind si ei o sa fie tristi.Defapt ce fac eu aici?.Imi plang de mila in loc sa ma pregatesc de petrecere.Ma ridic de pe podea fara nici un chef de viata si ma duc spre dulap ca sa ma pregatesc.

Sasuke:

Oare ce am facut?.Ce m-a apucat??.Tip eu in mintea mea.Nu imi vine sa cred ce am facut.Am facut-o pe rozalie sa sufera din nou.Ea chiar ma iubeste iar eu sunt un nesimtit.Imi vine sa ma omor.Toata lumea parca ma uraste.Sigur rozalia plange acum dupa mine si nu are sa ma mai ierte vreodata.Acum imi dau seama ca eu tin la ea.Rozalia mi-a furat inima.Este singura fata care a ajuns sa imi atinga inima si sa intre in ea.Nimeni nu ma v-a face sa o uit dar acum nimeni nu mai poate da timpul inapoi.Oare cine m-a pus sa fac lucru ala?.In fine,acum poate sa imi para rau dupa ce pafta a fost facuta.

Stateam la usa si auzeam cum rozalia plangea.O auzeam cum zicea ca ma uraste si ca nu vrea sa ma mai vada.Acele lucruri chair ma dureau.Oare ce o sa zica prietenii cand o sa ne vada asa tristi.Eu zic ca trebuie sa ma comport normal asa cum v-a face si Sakura.Ma resemnez si fara vlaga ma ridic de langa usa rozaliei si plec spre casa mea ca sa ma pregatesc de petrecere.Ies afara din casa si ma duc langa brad.Imi amintesc ca aici mi-a spus rozalia ca ma iubeste.Atunci ma simteam implinit si fericit iar acum inima mea este crapata in doua.

Ma uitam prin imprejurimi.Totul era asa vesel doar eu eram trist.Prins in gandurile mele incurcate nu am observat ca sunt deja in casa iar Reysuke tipa la mine.Imi scutur capul iar apoi ma uit la el cu o fata intrebatoare:
-Imi poti spune si mie de ce tipi la mine?,spun eu nervos
-Era sa te bagi intr-un stalp de lumina asa ca m-am hotarat sa te tarasc in casa,spune el amuzat
-Ha,ha foarte amuzant Reysuke n-am ce spune,spun dupa care plec repede in camera mea.Ajung si ma trantesc in pat cu gandul la rozalie.Ma uitam pur si simplu la tavan si ma gandeam sa ma omor.Oare ce mi-ai facut rozalio?.M-am indragostit de tine?.Priveam cu ochii mei tristi tavanul albastru.Dintr-o data imi apare chipul rozaliei.Ma uit uimit si incer sa o ating dar cand mana se se apropie dispare.Singuratatea imi este prietena,poate singura mea prietena.Vreau sa scap de suferinta.Sa nu mai exist.Eram ingandurat si confuz dar toate acestea sa opresc din cauza unei batai in usa.Spun un "intra" aproape soptit iar de dupa usa isi face aparitia.....








 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 15:01

Woa, cine isi face aparitia? Spune!
Nu imi vine sa cred ce s-a mai putut inatmpla intre cei doi amorezi.
Meriti toate laudele pentru ca ai facut un capitol foarte lung, dupa parerea mea.
Chiar a si trebuit, sa aflam si noi mai pe-ndelete ce se mai petrece pe acolo.
Deci au fost vreo' 3 tentative ca Sasuke si Sakura sa isi faca de cap.
Si nimic?
Si Sasuke e un nesimpitit? >.>
Chiar nu ma asteptam la asa ceva.
Si oare Reysuke va intervi cumva intre ei?
Mi-a placut extrem de mult ca Sasuke a intreb-o pe Sakura daca ii e rusine de el.
Bune intrebare!
Succes la scris urmatorul capitol si mersi de anunt;)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 4 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Continut sponsorizat




 You broke my heart  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-