Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Celebrity World - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Celebrity World - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Celebrity World

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Apr 2011, 16:18

E chiar super continuarea!!!!! Sa pui repede nextu, cat de repede poti, bine?
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 00:06

Cum asa? Vreti sa va dau e comm la 12:00 noapte pentru ca voi sa a amintiti ca aveti de scris un next? Zau asa! Cat trebuie sa mai astept? E oribil stii?
Vreau NEXT!
Va rog!!!
De ce sunteti rele???
Va rooooooooog!!! Neeeeeeeeeeext!!!!!

please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please

Sa stiti k eu mooor daca nu primesc next! a hug
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 00:57

Draga mea fetita, imi pare rau sa te anunt dar nu mai pot pune nextul repede. Am o rana grava la mana si nu o sa va zik cauza pentru ca e mult de scris dar sunt bandajata peste tot.
Imi pare rau! crying
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Celebrity World - Pagina 5 Asss10Celebrity World - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 07:25

Chiar imi pare rau sa aud vestile astea. Eu sincer nu ma supar daca nu pui nextul, atata timp cat te faci tu bine mai repede. Spor la scris, multe idei si insanatosire grabnica. Pupici! kiss in love kiss
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 09:09

Vai va,nici aici nu am lasat comentariu..Of of of..
Frumos capitol dragelor.Hm gaara si Sakura:> Uu,sa vedem ce se mai intampla:)))
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 10:01

superb......bravo kiss in love kiss happy2
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 11:17

scumpele mele super capitol deci am ramas fara cuvinte insa vrea nextu si asa repede
Idei multe si o tona de pupici kiss a hug
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 10:36

De ce sunteti rele????????????
Vreau NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!
VA ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 11:55

Wolfy scumpa mea, tu cred ca na-i inteles bine.
Deci draga mea, o sa incerc sa-l pun dar o sa dureze ft mult pentru ca am o rana grava la mana crying
Iar cand scriu prea mult incepe sa-mi curga sange si ma doare:((
Deci o sa incerc dar nu stiu sigur daca o sa si mearga=(( sad
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 12:44

Puff imi pare rau...D ar stii cum fac cand nu primesc ceva...
Deci imi pare ffff rau pentru tine si daca iti pune in pericol sanatatea cred k mai pot astepta....
Sper sa te faci bine repede...
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Mai 2011, 20:17

Ti-a trecut rana? Pui nextu? Plizzzz
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Celebrity World - Pagina 5 Asss10Celebrity World - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Mai 2011, 20:22

Da, chiar, cand pui nextul. Adica eu m-am plictisit sa tot astept... Daca nu postezi mai repede vin la tine si te pap. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss
Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 11:26

Am trecut si eu prima oara pe aici si m-ati uimit!
Ce pot sa zic in afara de NEXT!!!!!!!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 00:35

Dragele mele ati uitrat de acest minunat fic?Cum adica fara continuare pana acum? sad
Fic-ul este genial,asa ca astept cat mai repede continure.
Puff`,Lex`rapid lough

Va pup.Spor la scris si la idei a hug
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 13:54

fetelor cand aduceti nextu mor de nerabdare sa vad ce se mai intampla
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 14:33

Hey hey!am aterizat si eu p-aici.Imi place mult ficul.Chiar ma cam saturasem de Sasusaku.Deci GaraSaku e ciuplul.Ma bucur ca Keiko nu mai e asa obsedata de gaara si acum e cu baiatul ala Jaden.Anyway,sper sa ti se vindece rana Pufarina~Puff~Puffitza:x.Hugs!SI NEXT PLZZZZZZZZZ
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Mier 28 Sept 2011, 23:49

Pfft poate ati asteptat mult pre mult si am decis in cele din urma sa continui ficul singura.
Scuze ca ati avut de asteptat, next chapter va sosi maine, cine vrea sa citeaza e bine venit, cine e suparata ca a asteptat prea mult... I'm sorry :(
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 29 Sept 2011, 15:05

Yeyy vii maine cu nextul !!! dance 2 i love you
Sa stii ca eu una nu sunt suparata si ca a meritat asteptarea dap !
Deci astept cu nerabdare sa pui nextul maine a hug
Te-am pupat kiss
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 29 Sept 2011, 19:23

Celebrity World: Capitolul 21

~Sakura POV~

Deschid incet ochii si ma uit in jurul meu. Eram inca in patul roscatului, nefiind sigura daca tot ce s-a intamplat ieri a fost un simplu vis sau realitate. Ciudat e ca nu era nimeni langa mine. Eram absolut singura in autocar, banuiesc, insa nu aveam de gand sa ma ridic din pat numai pentru a verifica acea stupida banuiala. In pat imi era cald si bine, asa ca acolo aveam de gand sa raman. M-am intins oleaca pentru a-mi lua telefonul de pe un mic raft de deasupra mea si am vazut ca am un mesaj necitit. Am deschis mesajul si am descoperit ca era de la Gaara:

"Pissu', veci ca eu si Keiko ne-am dus sa cumparam ce mai trebuie pe aici, pe tine nu te-am luat ca nu am vrut eu sa te trezesc. Venim imediat, sa ai grija de tine. Gaara "


Am zambit citind mesajul dupa care am pus telefonul la locul lui si m-am dus in baie sa ma schimb si sa-mi fac siesta de dimineata. M-am imbracat cu o pereche de pantaloni scurti de blug, un maieu mulat alb, simplu si peste el am pus in tricou foarte lalai gri cu alb in dungi, iar in mijlocul lui scria : " I kissed a rockstar" . E ciudat cum se potrivea cu situatia mea actuala. Dupa ce am terminat sa ma pregatesc pentru aceasta noua zi, am inceput sa ma uit la televizor, schimband plictisita canalele. Chiar nu gaseam nimic interesant de privit, asa ca m-am dus unde imi tin valiza, am scos-o si am inceput sa-mi caut penarul si niste foi albe, dupa care am desenat pe ele diferite desene. Desigur ca desenele erau pentru cursurile mele de Design, in sfarsit aveam si eu niste idei calumea. Am renuntat dupa jumatate de ora, oboseala punand stapanire pe mine. M-am uitat la ceas. E deja 10:45, cand au astia doi de gand sa ajunga? M-am intins in pat, murind parca de plictiseala, dupa care am inchis ochii.
Se facea ca eram intr-un tinut ca-n povesti, pe o campie intinsa, presarata cu flori colorate de tot felul. Stateam intinsa acolo, tinandu-l pe Gaara de mana si privindu-ne amandoi in ochi, insa el era suparat. Privirea lui era cea de obicei, inghetata si grea, apasand pe inima mea ca zdrobind-o. Ne certam de zori. Era suparat ca nu ajunsesem la timp pentru intalnirea noastra si pe de-asupra mi-a mai si tras vreo doua palme. Dupa asta, s-a ridicat in picioare, mi'a zis ca sunt demna de mila si a plecat. Am ramas singura in campie, fara aparare. Am inceput sa plang atat de tare incat nici nu puteam sa mai respir.
Am o mana calduroasa cum imi atinge fruntea si am deschis ochii. Erau umezi, inlacrimati. Gaara ma privea ingrijorat, dupa care m-a intrebat ce am patit, luandu-ma in brate si leganandu-se incet. Am inceput sa-i povestesc visul, plangand si suspinand, iar roscatul ma asculta atent, strangandu-ma in brate din ce in ce mai tare.
- Of printes-o, a fost doar un vis. Doar nu-s asa de intelectual incat sa te parasesc numai pentru ca nu ai reusit sa ajungi la o intalnire. Defapt, eu nu te-as parasi niciodata. Si cu atat mai putin sa ridic mana la tine. Hai gata, nu mai plange! Imi spune rocatul incet, dupa care dau din cap afirmativ. L-am intrebatdaca a terminat cu cumparaturile si a spus ca a stat mai mult pentru ca era coada la caserie.
Restul zilei am stat si ne-am distrat impreuna cu Keiko si alti prieteni de-ai nostri, pentru ca Gaara nu avea niciun concert si niciun interviu, etc. M-am distrat atat de mult, radeam ca nebunii cu totii, ne uitam la emisiuni de divertisment, jucam sticluta, jucam carti, le-am facut pe toate!
Seara, m-am schimbat iar in pijamale, dupa care m-am pus in pat super obosita. Mi se inchideau ochii.


Scuze ca e scurt promit sa-mi iau revansa cand o sa imi vina si mie niste idei mai stralucite
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Celebrity World - Pagina 5 Asss10Celebrity World - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 29 Sept 2011, 18:16

Ma bucur ca te-ai hotarat sa il continui, deoarece chiar are potential si vreau sa vad cum se va sfarsi...

Sper sa apara cat de repede capitolulurmator...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Joi 29 Sept 2011, 18:16

Mersi mult, acum il scriu! :)
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 17:36

in sfarsit nextul
vai vai vai, dupa atata timp ati aparut si voi fetelor
ee, va penalizam sa stiti :))
un capitol super mumos mi-a placut visul Sakurei, hmm cam scurt, dar mai bine decat deloc :))
astept nextul cu nerabdare :)
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Dum 02 Oct 2011, 21:52

Celebrity World: Capitolul 22

~Sakura~

Seara, m-am schimbat iar in pijamale, dupa care m-am pus in pat super obosita. Mi se inchideau ochii. Nici vorba sa-mi inchei joculetul cu Gaara, lasat balta cu o seara inainte. Eram prea obosita. Gaara insa, se pare ca avea chef de joaca. Defapt, cand nu are el chef de joaca cu mine? De cand suntem impreuna, mereu ma ia in brate de la spate si ma musca de gat, sub pretextul ca " ceilalti baieti trebuie sa stie ca sunt a lui, deci pentru asta imi lasa urme pe gat" , ma saruta pasional si de fiecare data incearca sa duca sarutul la un cu totul alt nivel, insa eu il refuz mereu, nefiind pregatita pentru acel pas. Si totusi, cand are autografe de dat, sau chestii asemanatoare, nu se da la fane. Niciodata. Cand se intampla ca vreo fana sa ii faca avansuri, el doar ii zambeste si atat. Am inchis ochii, continuand sa ma gandesc la cat de minunat este Gaara, pana cand l-am simtit cum se pune langa mine in pat. Caldura corpului sau ma atragea ca un magnet, eu ducandu-ma mai aproape de el si luandu-l in brate. Am adormit asa, imbratisati.
A doua zi m-am trezit inainte lui Gaara, asa ca am decis sa ii pregatesc micul de jun cu ajutorul lui Keiko. Insa sincer, Keiko nu prea avea de gand sa ma ajute, deoarece nu se dezlipea de telefonul ala blestemat!
-Keiko, imi dai te rog farfuriile?? O intreb eu, sperand sa ma fi auzit.
-Da, da... Vezi ca sunt in raftul de sus... Stai numai sa termin mesajul asta pentru Jaden si te ajut. Imi raspunde Keiko, mai mult absenta.
-Keiko, nu mai ai cu ce sa ajuti. Am terminat. Mersi mult de ajutor. Ii spun eu nervoasa.
-Nu e vina mea ca esti grabita si fac micul de jun asa de repede. Se apara Keiko.
-Nu e vina mea ca de cand te-ai trezit vorbesti numai cu Jaden.
-Voi doua, incetati! Ne intrerupe Gaara, care statea somnoros si ciufulit la intrarea in bucatarie. M-am dus la el, l-am luat in brate si l-am sarutat, dupa care ne-am asezat toti trei la masa. In timpc e mancam discutam despre ziua pe care o va avea azi Gaara: un concert, semnare de autografe si apoi un interviu pentru o revista populara din oras. Asta ar insemna ca....Are vreo 2 ore libere. Oof, viata asta de rockstar, cateodata e prea de tot!
Dupa ce am terminat de mancat, m-am dus sa ma schimb si am ales o rochita fara bretele cu model cu flori si cu o curea lata neagra pe talie, niste tocuri platforma crem si o coronita cu fundita tot crem. M-am imbracat cu hainele alese si am iesit din baie. Cand sa ies, pe cine vad? Pe Kieko desigur, care inca o tinea in mesaje cu Jaden. Cand ma intorc in oras, o sa-l strang de gat pe baiatul asta! Ca veni vorba de oras, imi este dor de toti colegii, prietenii si vecinii mei. Erau cu totii asa de treaba, in afara de cei de la scoala. Mereu ne-au privit pe mine si pe Keiko ca pe doua ciudate. Insa astaface parte din farmecul nostru. Asa suntem noi si nimeni nu ne poate schimba.
Cand a terminat si Mica Vedeta sa se aranjeze, ne-am indreptat cu totii inspre locul unde Gaara va sustine concertul. Ne-am intalnit cu managerul sau si am inceput sa discutam despre ce va spune si ce nu va spune la interviu, etc. Vestea buna este ca azi, la interviu, va recunoaste ca eu si el avem o relatie. Ma simt usurata, insa totodata speriata. Oare ce vor crede fanele lui? Nu vreau sa-si piarda din fane. Gaara insa mi-a inlaturat orice nelamurire sau ingrijorare, dupa care concertul a inceput. A durat in total 4 ore, 4 ore in care fanele au urlat in delir, i-au ascultat muzica, au cantat impreuna cu el si s-au simtit bine. Gaara are un dar cu adevarat special, cand el canta, se asterne linistea, toti se inghesuie ca sa-l auda si el chiar interactioneaza cu fanii, nu se preface, la fel ca majoritatea celebritatilor. Semnarea de autografe a luat sfarsit dupa 2 ore, asa ca n-am indreptat cu totii inspre cladirea unde va avea loc interviul. Dupa ce Gaara s-a aranjat, am inceput cu interviul:
-Buna Gaara! Dupa cum stii urmeaza sa-ti pun niste intrebari. Cateva de la noi, altele din partea fanilor. Esti gata? Intreaba o fata blonda simpatica, dupa care Gaara da din cap afirmativ. Incepem cu prima intrebare: Cu totii stim ca tu canti vocal si la chitara. Stii sa canti si la alte instrumente?
- Da, pot sa cant la chitara! Pai, deci... Tobele sunt un instrument comic, numai Bob (tobosarul trupei) poate sa cante la ele. Pot sa cant la pian oleaca si desigur la bass.
- Stim ca poti canta la bass. Next... Cum te-ai descrie unei persoane care nu poate vedea?
-Aaaa, cred ca i-as arata o poza cu mine.
-Hahaa, buna gluma.Cum a fost primul tau sarut?
-Hm.. Primul meu sarut... Nu mi-l aduc aminte.... cred ca a fost.. dragut.
-Ok, sa speram ca biata fata nu va citi acest interviu.
-Care a fost cel mai ciudat lucru pe care l-ai baut sau l-ai mancat vreodata?
-Mda, exista cate ceva din fiecare. In principal, legumele. Cand eram mic, le iubeam, insa acum nu-mi plac.
-Urmatoarea intrebare: Daca colegii tai de trupa ar intarzia la un show si tu ai fi acolo, singur si ar trebui sa calmezi multimea furioasa, ce ai face pentru a-i calma pana cand iti vin colegii?
-Cred ca eu as fi cel care intarzie, nu colegii mei.
- Cu dragostea cum stai?
- Pot si eu, in sfarsit sa ma laud ca mi-am gasit sufletelul pereche. Oh si credeti-ma, este un sufletel roz!
-Cum a fost cel de-al doilea concert in Paris, care l-ai sustinut in seara asta?
-A fost superb, fanii erau in delir, au cantat cu mine, simteam energia si asta imi dadea viata. Paris este cu siguranta un oras superb, mi-as dori sa mai vin aici.
- Bine, cam asta a fost Gaara. Iti multumim pentru interviu si te mai asteptam in Paris.
-Multumesc si eu.

Dupa interviu ne-am dus inapoi la autobuzul nostru pe care ne-am obisnuit sa-l numim casa. Am comandat o pizza, ne-am uitat la Kung Fu Panda si apoi am adormit. Alta zi minunata din viata unui rockstar


Stiu ca e mult dialog, insa asta e ^^
Enjoy!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Lun 03 Oct 2011, 21:43

wow prima la com super imi pare rau ca nu am mai lasat com pana acum asa ca m-am gandit sa las acm un com ca daca tot am citit ficul si am cont de ce sa nu las un com.La inceput nu imi placea Gaara pt ca era asa infumurat dar acum imi place atitudinea lui.Ma bucur ca Gaara este cu Sakura si sunt sigura ca o sa se mai intampla lucruri in relatia lor si sper sa le descoper cat de curand in capitolele urmatoare.Si in legatura cu dialogul mie imi place sa fie dialog intr-un fic nu imi place un fic fara dialog,este adevarat este un pic mult dialog dar nu ma deranjeaza si nu cred ca este foarte mult dialog bye bye te kiss
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19Lun 03 Oct 2011, 23:12

YES!!!!!!!!!!!!! in sfarsit nextul:P e superb scumpa:*
Dar.... Vrei sa stii un secret? : Acum vreau celalat capitol:P\
Deci NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Deci imi place la nebunie:*&:x
Sus In jos
Continut sponsorizat




Celebrity World - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Celebrity World

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-