Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Celebrity World - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Celebrity World - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Celebrity World

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 19:46

Scz ca nu am mai dat comm. Sunt o mama si o prietena rea:(
Imi place foarte mult fic-ul ..
Vreau next, next !!!
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 20:29

Inainte de a posta, vreau sa le multumesc tuturor celor care nu se satura niciodata sa comenteze acest fic, sa citeasca capitolele si sa ne roage sa mai punem inca unul. Ii voi mai multumi desigur si fetitei mele Puffy, caruia ii datoram cu totii jumatate din laude, caci este si munca ei la mijloc, dupa cum stiti cu totii. Vreau sa le mai multumesc si celor care mi-au dat idei si mi-au povestit cum sta treaba cu castelele groazei, si nu numai lor, caci lista poate continua pana la nesfarsit. Tin sa-i dedic acest capitol lui Sweet_Wolfytzaxxx , care m-a emotionat de-a dreptul cu comentariul ei. Asta nu inseamna, desigur, ca nu mi-au placut celelalte commuri. La fiecare comm citit mi se oprea inima si zambeam de bucurie, ba chiar tipam. Este atat de frumos sa scriu pentru voi, nu m-as lasa de asta nici sa ma platiti. Acum, inchei cu discursul meu emotionant de vedeta si va servesc pe tava cel mai nou capitol Celebrity World:

Celebrity World, capitolul 18 : Gaara si Keiko.

Pana la urma am intrat in casa groazei cu Gaara si Keiko. Am platit biletele la intrare si inainte sa inceapa mica noastra aventura, Gaara s-a intors spre noi si ne-a intrebat care e mai fricoasa. I-am impins-o in brate pe Keiko, eu vrand sa par curajoasa. Roscatul a luat-o de mana si au spus ca e mai bine sa le-o iau eu inainte. nici nu intrasem bine ca Keiko deja facea pe ea de frica si tipa ca o disperata. Eu zambeam, nerabdatoare sa inceapa totul. La inceput imi era frica sa intru aici, apoi mi-am amintit ca-s toate efecte create de cei de la parcul de distractii, asa ca de ce nu? Ar putea fi chiar amuzant.
Va dati seama ca noi am fost singuri acolo, pentru ca nu aveam chef de fani obsedati. La intrare totul era negru, eram chidati doar de cateva sageti fosforectente care pot spune ca luminau oleaca incaperea. Inspre noi veneau tot felul de actori costumati in zombie, care atruncau pocnitori si bombe fuminege. Keiko deja era speriata de nu mai putea, cred ca mai avea putin si lesina in bratele lui Gaara. Roscatul parea sa se distreze, zambeam discret si ramanea uimit de fiecare data cand aparea ceva nou in peisaj. Eu, in fata fiind, radeam ca nebuna. Ma bucuram de minune cand imi sarea in fata o pocnitoare, pentru ca ma dadeam la oparte si o lasam pe Keiko in fata, ranjind diabolic. Daa, mi s-a mai spus. Sunt diabolica. In urmatoare camera era un vampir care aparuse de nicaieri si parea sa-i suga sangele victimei. Vai, parea atat de real. Asta chiar mi-a placut. Am chitotit oleaca si am mers in camera urmatoare. Era ca un fel de pod, daca nu treceai mai repede pe el, se rotea si venea cu susl in jos. Pe buc el era o baltoaca de dimensiuni remarcabile, plina cu pirahna. Luminile albastre ne inconjorau si creau o atmosfera de groaza, iar in camera urmatoare aveai senzatia ca pesesti pe nisipuri miscatoare. Dar defapt era un burete urias care normal ca se ducea in jos, sub greutatea corpurilor noastre. A urmat o camera plina de oglinzi din alea halucinogene, untr-una ziceai ca esti slaba, in una grasa, in alta ma vedeam pe mine, insa in loc de cap avea un craniuu care radea diabolic. In urmatoarea camera era plin cu varcolaci care trageau de noi si nu se lasau pana nu cadeam jos. Eu, deja cazuta, radeam de nu mai puteam. Unul dintre ei s-a apropiat de mine, iar eu, zambindu-i, l-am intrebatdaca imi da numarul lui de telefon. Totul a fost frumos, pana cand un altul mi-a scos pantofii.
-Ooo, acum nu mai e de gluma. Da-mi pantoful inapoi, e Christian Laboutin. Fac urat pentru aia. Spun eu in timp ce ma ridic de jos si ii smulg pantoful din mana tipului. Dupa asa, am revenit pe jos, la pozitia initiala. Actorii aia ma priveau nedumeriti, asa ca m-am simtit nevoita sa le explic.
-Haide, revenim unde eram... Voi trageati de mine ca nebunii si eu ma prefaceam speriata. Anunt eu, lasandu-i pe toti masca. Acestia insa si-au revenit repede, tragand de mine in toate partile, dupa care m-au dus departe de Gaara si Keiko, intr-o camera parasita. Acolo am fost legata de o roata care se invartea prinsa pe un perete, si un tip care era copia fidela a lui Chucky arunca cu cutit in mine. Acolo mi-a fost oleaca teama. In cele din urma, 4 femei moarte mi-au dat drumul si am apucat-o pe singurul drum existent, caci nu-l mai gaseam pe cel de la care venisem. Acel drum, mai bine zis coridor, avea in pereti tablouri cu capetele animalelor impaiate, iar acele animale scoteau sunete asurzitoare. Din acel coridor am ajuns intr-o camera fosforescente, unde cand am intrat mi s-au schimbat culoarea hainelor si totul, iar de acolo, un schelet fosforescent m-a luat de brat si m-a dus la Gaara si Keiko. I-am multumit, dupa care am iesit toti 3 multumiti din casa groazei.
-Si tu unde disparusei? Ma intreaba Gaara.
-Pai unul dintre varcolaci ma prinsese si m-au legat de o roata uriasa si a venit Chucky si arunca cu cutite in mine, pana cand 4 mortaciuni m-au dezlegat. Am incercat sa ma intorc dar nu gaseam drumul nici sa vreau. Asa ca am luat-o pe un coridor unde erau capuri de animale impaiate care scoteau sunete, apoi am ajuns intr-o camera fosforescenta si culoarea hainelor mi s-a schimbat, si scheletul ala m-a luat de brat si m-a adus la voi. A fost cool, hai sa mergem acasa.
Am ajuns acasa, Keiko a zis ca vrea sa-si revina din sperieturile trase si s-a dus sa faca o plimbare lunga. Eu l-am vazut pe Gaara ca era rosu la fata si instingtiv i-am pus mana pe frunte. Ardea, cred ca avea peste 39. M-am dus repede, i-am pus o compresa cu apa rece pe frunte, l-am intrebat ce-l doare si mi-a zis ca-i bubuie capul. Am luat pastilele si l-am pus sa le bea, darse incapatana ca un copil mic si refuza sa le inghita. I-am tinut o morala despre cum daca nu va inghiti pastilele, va veni Chucky sa-l vada la noapte, si spre surprinderea mea a functionat. I-am zis sa se linisteasca, si sa stea cuminte in pat pana ma intorc. M-am dus sa iau un termometru sa vad exact ce temperatura are acum, daca i-a mai scazut sau nu. Cand m-am intors l-am gasit cu laptopul in brate.
-Ce faci mai? Il intreb eu zambitoare.
-Uite pe-aici, pierd vremea pe internet. E asa de plictisitor, nu inteleg cum de tu nu te saruti niciodata. Raspunde roscatul privindu-ma.
-Pai eu nu ma satur, pentruca am conturi pe toate retelele de socializare si mentin legatura cu prietenii mei, si cu fanii tai care ma bat la cap sa-ti faci si tu conturi. Gaara, stiu ce vom face astazi! Spun eu pe tonul lui Phineas. Roscatul rade amuzat si imi spune sa ma asez langa el, ca nu ma lasa sa stau in picioare atata timp daca vreau sa il las sa ii explic totul.
M-am pus deci in pat, langa Gaara, chiar foarte aproape de el, si i-am aratat pe rand toate siturile. I-am explicat la ce-s bune, si l-am pus sa-si creeze conturi pe fiecare dintre ele. Sungurul meu pretext a fost ca este important sa mentina o relatie stransa cu toti fanii, sa le raspunda la mesaje unora dintre ei si sa scrie mereu ce face si pe unde este. Asa fac majoritatea celebritatilor, iar acelea datoreaza multe acelor conturi pe retelele de socializare.
M-am ridicat amortita din pat, si m-am dus in bucatarie sa fac 2 milkshakeuri. unul pentru mine si unul pentru Gaara. M-am intors insa repede pentru ca imi suna telefonul, iar telefonul era in pat langa Gaara. Roscatul m-a chemat, iar cand sa ma aplec dupa celefon, m-am dezechilibrat, sau mai bine zis m-a dezechilibrat Gaara, si am cazut peste el.
Moment mai tampit nu se putea, caci chiar atunci intrase pe usa Keiko, care la vederea scenei, a inceput sa planga.
-Pentru asta imi esti prietena?! Ca sa ma tradezi pe la spate?! Stii doar cat de mult tin la Gaara, insa tu nuu, tu uite ce faci! Te dai la el ca zbenguita, cand am eu ochii inchisi sau cand nu-s de fata. Stii ceva? Sunt satula, m-am carat de-aici! Spune Keiko, dupa care trece pe langa noi, isi ia valiza si pleaca. Banuiesc ca se va duce in autocarul lui Neji, sa doarma acolo.
Oofff......................

Astept comentarii si critici, totul pentru a imbunatati acest fic. Puffy, tu urmezi!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 20:54

Wow deci cred ca asta e singurul cuvant pe care pot sal zic in momentul de fata : WOW!
Deci hai sa comentam:

Capitolul e foarte mare si imi place asta! O sa incerc si eu sa le fac mai mari!
Nu prea mi-a placut de Keiko in capitolul asta sau mai bine zis mi sa parut putin fitoasa, dar imi place!

App am vazut multe greseli de tastare dar te inteleg pentru ca se vede ca te-ai grabit...
Ei bine deci e ecelent!
Acum urmeaza al meu! Nu uiata
IMI PLACE!
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 21:00

Doamne mersi,mersi mersi Lexxy!love love angel hug
E suuuuper tare capitolul! Doamne iti multumesc mult pentru dedicatie! thank you
Dar sa revenim la capitol...E super cum am mai spus! Greseli nu am observat deci totul e OK!
Asept cu nerabdare urmatorul capitol... in love kiss in love
Inca o data multumesc!Sunt in al 9 lea cer! al noualea cer
Yeee!!!! Prima mea dedicatie pe acest forum! dance2
Si ma bucr mult k e de la tine! sad
Am sa sarbatoresc! friends dj
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 21:35

O DOAMNE CE BINE^^
Vreau next puff..cand il pui?
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 00:02

Frumos,chiar imi place insa ar fi si mai bine ca ,Keiko sa o lase sa fie cu Gara si sa nu mai faca crize de gelozie insa de...

Frumos fetelor,asa ca Pufyy rapid cu acea continuare!!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Celebrity World - Pagina 4 Asss10Celebrity World - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 06:54

Ma bucur ca ai pus continuarea si chiar imi place acest capitol. Pot spune ca asteptam de mult sa vad putina drama, avand in vedere situatia in care se afla Sakura si Keiko. Cu toate ca ai avut cateva greselute nu ma supar pentru ca se mai intampla. Mi-a placut mult si sper sa vii cu nextul la fel de repede. kiss in love kiss
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 09:00

Iii fetelor ce frumos as fost mia placut mult :x
Casa groazei super tare
Vai vai Gaara chiar esti asa de nesociabil daca nu iti faci conturi ca eu am pe nu stiu cate siteuri lough
App am vazur o mica greseala de tastare care mia atras cel mai tare atentia lough :
''tu nu te saruti niciodata'' lough
Ma si miram dupaia dupa ce am citit tot m-am prins ca era saturi lough
In resti mi-a placut,uuu incepe sa devina din ce in ce mai interesant love
Abia astept nextul
Puffi vino cu nextul ca altfel va veni un pufulete(caine) la noapte sa te manance lough
Deci nextul plizz love
pwp kiss
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 10:53

Aolooo, Multumim pentru comentarii=))

Elyy gata hai ca pun nextu azii ca m-ai speriat!
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 10:56

lough Asa Puffy buna baiat,...adica fata lough
Abia astept :x
Ca de nuu il aduc pe pufarinaa (lupul) :)) lough
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 10:59

Eeee Elyy, Elyy ce imi faci tu mie=)))

App vezi ca( virgula) cateii nu prea au efect la mine, ca si eu sunt un catel=))

In orice caz hai sa terminam cu discutia asta=))

App vrem commuri!
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 19:16

Poi daca trebuie comm-uri ca sa primim nextu atunci chiar trebuie sa dam comm!!!!
Incep eu! a hug
Deci vreau...vreau...Vreau NEXTUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!1
E supert tare si eu moooorrr daca nu imi dati nextu!!!!!!!!!!!!!!1
please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
Deci eu fac infarct daca voi nu imi dati nextu mai repede!!!! sad sad sad
Vreti voi sa ma omorati?????? sad sad sad sad sad sad sad sad
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Apr 2011, 19:31

Normal ca nu scumpo!

Daca am timp il pun chiar azi!
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Apr 2011, 23:14

Capitolul 19: Supararea lui Keiko


Sakura:



Practic m+am dat jos de pe Gaara si m+am dus in camera la Neji sa vad daa Keiko, dar nimic...
Eram chiar ingrijorata, oare unde putea sa se duca. Era noapte, iar noaptea se intampla foarte multe lucruri stranii. Eram ingrijorata. Ea credea gresit... Eu si cu Gaara eram doar prieteni, iar eu ma bucuram. Tin foarte mult la ea si nu as vrea sa o fac geloasa niciodata. Deodata pe usa intra Gaara la fel de ingrijorat ca mine...
-Sakura, Keiko nu e pe nici unde…spune el cu o fata trista.
-Ohhh! STIU! Hai sa mergem sa o cautam! Spun eu. El da afirmativ din cap iar eu ii zic sa ma astepte pentru ca trebuie sa ma schimb.
Ma duc in camera si imi aleg un maieu negru mulat, jeansi negri mulati si mai multe accesori. Ma uit putin in oglinda si aratam fabulos. Cand ies din camera il vad pe Gaara care se tot holba la mine.
-Wow! Spune el scurt si la obiect… Dar nu prea l-am inteles asa ca am ridicat din sprancene..
-Wow, tu! Arati bestial. Chicotesc dar ii zic ca nu e timpul acum sa purtam discutii epicale. Imi iau telefonul la mine si plec val, vartej. Incerc sa o sun dar nu raspunde, imi intra direct casuta vocala. Incep sa ma ingrijorez si mai tare.
-Gaara ce ma fac? Incep eu sa plag punandu-ma intr-un colt intunecat. Lacrimile curgeau fara permisiunea mea, eram trista…cu adevarat trisa. Imi pierdusem cea mai buna prietena. Gaara se pune langa mine pe jos si doar ma priveste. Era atat de frumos, chiar acum observ asta. Ma pierdeam in ochii lui verzii. Acesa imi ia o suvita de par si mi-o da dupa ureche.
-O fata asa frumoasa ca tine, nu ar trebui sa planga. Imi spune el zabind in coltul guri. Ii zambesc iar apoi chiar indraznesc s ail pup pe obraz. Pielea lui era asa de fina ca a unui bebelus. Acesta isi pune mana acolo si chicoteste. Ma ridic, imi scutur fundul si ii zic lui Gaara:
-Un tip asa super ca tine nu ar trebui sa stea doar acolo sis a priveasca. Hai so cautam pe Keiko! Acesta se ridica si imi ia mana tragandu-ma dupa el. Ma inrosesc putin. Inca mai alergam darn u stiam unde ne duceam. Adica cel putin eu nu stiam. Gaara o ia printre blocuri iar acolo vad o silueta…
Era Keiko, plangand de mama focului.
-Keiko…zic eu dupa fug la ea si o iau in brate direct.
-Am fost asa de ingrijorata! Cum ai putut sa pleci? De ce nu raspundeai la telefon? Spun eu mai plangand.
-Sakura, imi pare rau! Imi pare asa de rau ca am plecat sit e-am lasat acolo fara sa-ti zic macar un cuvant! Eram geloasa, dar stiu ca Gaara nu sar uita la mine…
-Aici nu stiu ce sa-ti zic, dar macar ve-ti fi prieteni…nu asta ti-ai dorit tu? O intreb eu..
-Ba da… zice ea incet.
-Haide nu fi suparata! Inveseleste-te.
-Imi pare rau… spune ea
-Nu-I nimic, a trecut, dar mai intai trebuie sa iti zic ceva..
-Spune. Imi spune ea parca mai fericita.
-Uite, daca ar fi sa se intample ceva intre mine si Garra, chiar daca nu o sa se intample in veci vecilor amin! Deci daca sa zicem sar intampla asta tu nu ar trebui sa fii geloasa. Te roog. Promiti? Ii spun eu cu niste ochii de catelusi. Ea rade…
-Promit! Atunci ma ia in brate sin e impacam. Eram atat de fericita. Gaara inca mai era acolo si astepta. Radea…
Cand o vede pe Keiko o ia in brate. Ea parea atat de fericita.
-Vino si tu! Zice Gaara uitandu-se la mine. Rad si ma indrept spre ei. Am facut o imbratisare asa de calduroasa si de draguta incat oamneii care mai treceau pe acolo se uitau si discutau despre noi.
Eu inca un lucru nu stiu sigur. Oare incepe sa imi placa de Gaara?


Imi pare enorm dar enorm de rau ca e prea scurt dar sunt in mare pana de idei! Va rog scuzati-ma
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Apr 2011, 23:25

Puffyy a dat domnu a aduci nextul credeam ca nu mai vi cu el
Deci mia una mia placut, cam mult dialog ce-i drept daar totusi mia placut mult,
Mai ales intrebarea de la sfrsit foarte tare :))
Ia zi cat team inebunit eu cu nextul :))
Lasa ca tot greu pentru tine a trecut ;)
Acum urmeaza Lexyy....
Pregates-te scumpo ca sa vezi ce te inebunesc si pe tine =))
Deci vreau neaparat nextul
Lexyy daca nu il pui ii zic lu omuzapezi sa vina la tine si sa te ia sa te duca la popul lui mos craciun asa ca ai grija =))
Va pwp fetelor aveti un fic super, spor in continuare si nu uitati de next
Elyy va iubeste si pe voi si ficul :x:*
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Apr 2011, 23:47

Superb! Astept next-ul si sper sa fie repede-repejor
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Apr 2011, 12:01

Dragutz capitol desi Puff... se cunoaste ca te-ai grabit...
Greseli de ortografie am vazut foarte multe si asta nu e bine.
Actiunea mi se pare prea grabita.
Dialogul a fost cam mult sincera sa fiu.
TE-AI GRABIT!
Decat sa faci o treaba rau mai bine nu o mai faci de loc.
Noi mai puteam astepta pentru un capitol reusit.
Dar oricum eu astept nextu si sper sa fie rapid!
Deci ma bucur totusi ca in sfarsit ai adus nextu!
Pupici si sper sa nu te superi pe mine pentru comentarii! kiss kiss in love love angel hug
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Celebrity World - Pagina 4 Asss10Celebrity World - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Apr 2011, 19:23

Ei bine asta nu prea imi place. Stiu ca te-ai grabit ca sa ne faci pe plac, dar chiar mai puteam astepta putin si atunci puteam primi un capitol mult mai bun. Lasand greselile de gramatica si estetica, mie mi-a placut acest capitol, desi as fi vrut putin mai multa descriere. Oricum, dai un edit si se rezolva. Multe idei in continuare si sper ca la urmatorul capitol sa nu te mai grabesti atat de mult. Pupici! kiss in love kiss
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Apr 2011, 19:46

Paii dragi mei, Imi pare atat de rau ca v-am dezamagit sad

Sunt asa o persoana rea si ametita=(((
Ma urasc! Imi pare enorm de rau si da chiar m-am grabit...pentru ca nu prea aveam chef dar chiar vruiam sa pun nextul=((

Vai urasc criticile, dar imi sunt de folos! Deci va multumesc
Data viitoare va promit ca va fi bine!

Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Apr 2011, 20:45

Nu ne-ai dezamigit ! Pune nextul si o sa vezi ca o sa fim fericiti ;) :D
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Apr 2011, 23:40

Celebrity World: Capitolul 20!!!! (oleaca pervers)

Sakura:
Nu voi sti niciodata daca imi place cu adevarat de Gaara sau nu, insa sunt sigura ca daca ar fi sa se intample ceva intre noi 2, as risca sa pierd o prietenie buna. Ne-am intors la autocar, unde Keiko s-a dus la culcare, obosita probabil de atata plans. Mica de ea, a adormit imediat! Cred ca era beata de oboseala... Eu m-am dus in "bucatarie" unde se afla si Gaara. Mi-am turnat un pahar de suc si am luat o gura din el, dupa care l-am intrebat pe roscat ce facem maine. Acesta s-a uitat la mine zambind si a raspuns simplu:
-Concert la Paris.
Am inceput sa zambesc, dupa care, terminand sucul, i-am spus lui Gaara ca mai bine merge si el la culcare, ca maine va fi o zi lunga. Il pup apoi pe obraz, ii urez noapte buna si ma duc sa ma schimb. M-am dus la culcare, acoperindu-ma cu paturica mea preferata roz cu inimioare si adormind instantaneu. Am visat ca sunt in varful turnului Eiffel, cu Gaara care ma strangea in brate. Ma simteam atat de bine, de parca nimeni nu m-ar fi putut rani si ca toata lumea era la picioarele noastre. Apoi, Gaara a inceput incetul cu incetul sa se aproprie de mine, din ce in ce mai aproape. Simteam cum mi se taie respiratia, ma uitam in ochii lui albastri, aproape verzi. Ma simteam in al noualea cer, ceva de nedescris. Apoi, m-a sarutat. Artificii peste tot, fluturasi in stomac, numai eu si el stapani peste toata lumea. Ba chiar mai mult. A rupt sarutul si mi-a soptit un dulce "te iubesc" la ureche, dupa care m-a luat in brate si am ramas asa sa privim apusul. Cat de romantic.... Cred ca asta simti cand esti indragostit.
M-am trezit in cele din urma insa, sculandu-ma in sezut si frecandu-mi ochii. Cat de nasol m-am simtit cand am realizat ca a fost doar un vis. Totusi, n-am timp de din astea. M-0am dus in baie, mi-am facut un dus, mi-am facut parul cu placa, m-am machiat, m-am imbracat si m-am dat cu parfum. Purtam o pereche de blugi rupti in cateva locuri, cu un aspect super rock, un maieu negru super mulat, cu o inimioara aurie fix pe sani si pe stomac scria NYC, tocurile negre cu o mica curea aurie pe ele, accesorii aurii si cam atat. M-am machiat cu creion de ochi, fard de pleoape si rimel, toate negre. Ochii mei aveau acuma privirea aceea de felina accentuata, insa decenta, m-am dat cu luciu de buze, putin fond de ten, si gata eram. Am iesit de acolo, indreptandu-ma spre bucatarie, unde am luat micul dejun. Ajunsesem deja la Paris, unde vom avea concertul. Era ora 13. Da, stiu, am dormit foartee mult. Si pana acuma am fost cu capul in nori non stop din vina visului aluia. Chiar acum sunt ma masa, cu farfuria de mancare in fata, insa eu nu mancam, ma uitam la Gaara, cat de frumos era. M-am oprit repede insa, sa nu intre la banuieli sau ceva. Cand m-a vazut mai bine, ridicata in picioare, mi-a facut iarasi complimente despre cat de bine arat si cat de spendid va fi azi concertul. Azi voi canta cu el, nu voi mai canta singura.
La concert, Keiko era in culise, unde de tinea pumnii ca o adevarata fana, iar eu si Gaara cantam pe scena ca doi indragostiti, roscatul tinandu-ma strans de talie, iar eu cu o mana in jurul gatului sai. In mainile libere, tineam microfoanele. Ma chinuiam din greu sa imi amintesc ce versuri urmau, caci eram asa de aeriana incat nu stiam versurile melodiei. Gaara mi-a dat apoi grumul, asa ca si eu l-am lasat, acesta deplasandu-se in timp ce canta la niste fane, si le-a atins mana. Cat de dragut ca interactioneaza cu ei. Eu mi-am cantat partea mea de piesa, dupa care am asteptat ca Gaara sa-si termine partea si am incheiat melodia impreuna. Va dati seama ca era un de dragoste. Se putea altfel? Fanii ne-au aplaudat indelung, dupa care, spre surprinderea mea, Gaara m-a uimit cu o imbratisare si un pupic pe obraz! A fost atat de frumos... Stai oleaca, oare chiar sunt indragostita de Gaara? Pai, dupa tot ce s-a intamplat in visul ala, pot spune ca da! M-am indragostit de cel mai "cautat" baiat de pe planeta, roscatul fiind chiar un magnet pentru toate fetele, inclusiv cele de 30 de ani. Am mers in culise, unde, dupa ce ne-am potolit amandoi setea si am disctutat cu Neji si toti ceilalti, l-am rugat pe Gaara sa mergem undeva unde putem vorbi in liniste. Am decis in timpul concertului sa vorbesc cu el si sa-i spun despre visul de aseara si urmarile lui. Poate se va supara, dar asa sunt eu, nu suport sa inchid acest secret in mine. Imi e asa de frica... Am ajuns in fata usii cabinei lui. Picioarele imi tremurau, simteam ca voi cadea la pamant din clipa in clipa.
Am ajuns inauntru, unde Gaara s-a asezat pe fotoliu si eu am ramas in picioare, nedorind sa stau jos. Poate ca asa va intelege mai bine.... Am tras adanc aer in piept, am expirat si l-am privit pe Gaara. Acesta ma privea nerabdator, cine stie ce se astepta sa-i zic, ca a fost un concert minunat sau... cine stie....
-Stii, a fost un concert minunat. Spun eu priving nervoasa podeaua si nestiind ce sa zic.
-Da, dar am observat ca erai cu gandul altundeva. cred ca despre asta vrei sa si vorbim. Ia spune, ce s-a intamplat? Spune roscatul privindu-ma calm.
Auzind toate astea, mai tare m-am speriat. Stie deja prea multe, ma simt amenintata, tot ce pot sa-mi imaginez este ca voi fi refuzata in cel mai oribil mod. Imi este frica... M-am intors o clipa cu spatele, dupa care am revenit la pozitia initiala. M-am uitat la Gaara, sa vad, poate pot sa-i citesc ceva de pe chip, sa fiu pregatita de reactia lui, dar era de nedeslusit. Vatrebui sa imi asum un mare risc, sper doar sa dea rezultate.
-Gaara, stii tu, cand doua persoane sunt prietene, insa lucrurile scapa de sub control si se ajunge prea departe, fara sa fie cu intentie si... Incer eu sa-i explic agitandu-ma si gesticuland in toate partile. M-am oprit un minut, ca sa vad reactia lui Gaara. Acesta zambea pervers, vai, ce bine! Roscatul m-a prins de maini si m-a pus la el in brate, eu ajungand astfel sa stau pe piciorul lui stang. Mi-am pus mainile in jurul gatului lui si il priveam plina de speranta.
-Continua... Imi spune Gaara interesat de spusele mele.
-Paaai, deeeci. Dupa cum spuneam, lucrurile scapa de sub control, ajungi sa visezi ceva ciudat si a doua zi nu mai esti bun de nimic, insa dai tot ce-i mai bun din tine pentru a nu-i dezamagi pe ceilalti. Si apoi ajungi sa faci un fel de declaratie de dragoste si sa-i spui cuiva ce simti temandu-te sa nu fii respinsa sau luata peste picior, intelegi tu...? Spun eu foarte agitata, si de faptul ca eram atat de aproape de Gaara, incat puteam sa-i simt respiratia. Roscatul sa usor din cap in semn negativ, iar eu las capul in jos dezamagita. Se pare ca va trebui sa-i spun pe fata lucrurile, si chiar nu vreau asta.
- Ideea e ca totul s-a intamplat atat de repede, si simt ca o tradez pe Keiko pe la spate, e un sentiment groaznic, nu vreau sa simt asta, insa in acelasi timp inima imi e plina de bucurie cand sunt in preajma ta si.... Spun eu foarte, foarte repede, insa nu ajung sa-mi termin sentinta, pentru ca simt doua buze mari cum se izbesc de ale mele.
Mi s-a oprit inima in loc, mai ceva ca in vis. Gaara chiar ma saruta?! M-am trezit din visare si am inchis ochii, raspunzand incept la sarut. Era un sarut tandru si delicat, de parca roscatului ii era teama sa ma raneasca in vreun fel. Am rupt amandoi sarutul insa pentru a respira oleaca, iar eu il priveam uimita in ochi. Ochii ii sclipeau mai mult ca niciodata, iar roscatul isi musca buza inferioara. Vai, cat de bine arata! L-am sarutat din nou, lipindu-mi coprul de al lui, astfel incat sarutul a devenit foarte pasional, limbile noastre jucandu-se impreuna. Mana dreapta a lui Gaara ma tinea strans de corpul lui, fiind incolacita in jurul bazinului meu, iar cea stanga mi-o tinea pe picior si o misca din cand in cand, lucru care ma facea sa tremur. Mainile mele insa, erau una in parul lui, alta in jurul gatului.
Vai, cred ca visam din nou, se putea oare sa ma sarute atat de frumos, pasional, pervers si toate cele? Era mai ceva ca un vis devenit realitate. Mai frumos ca in visarea de asta-noapte, de data asta parea mult mai real, mai magic. Am rupt si acest sarut, insa nu ne-am miscat deloc. Gaara m-a muscat de buza, iar eu chicoteam. Eram atat de fericita, nici nu pot sa va explic calumea.
In cele din urma, am revenit la el in brate, amandoi privindu-ne zambitori. Gaara si-a scos de la deget un inel pe care mi l-a pus mie pe deget. Desigur, imi era mare asa ca l-am pus pe degetul mare, dar si eu mi-am dat jos de la mana bratara mea favorita, pe care scria "I love you" si i-am pus-o la mana. Roscatul m-a privit calduros, dupa care m-a sarutat din nou. Ne-am ridicat in cele din urma, Gaara luandu-ma de mana, si ne-am indreptata inspre autorcar. Chiar inainte de a pasi in el, i-am dat drumul la mana, spunandu-i ca poate e mai bine sa nu ne vada Keiko.
Am intrat in autocare, unde eu m-am dus sa ma schimb in niste haine comode, dar am ajuns sa-mi prind parul intr-o coada dezordonata si sa port pantalonii negri cu cranii roz foarte scurti si o tricou mare si lalai. M-am intors acolo, si l-am vazut pe roscatul meu cum se uita la un film , iar Keiko vorbea la telefon. Cand roscata a inchis telefonul, m-a privit entuziasmata.
-Il mai tii minte pe Jaden Mitch? Cel mai popular tip din cartier, ala de care mi-a placut mie intr-o vreme? Ma intreaba Keiko sarind in sus de bucurie.
-Daa, si mie mi-a placut de el! Raspund eu zambind la amintirea brunetului cu ochii albastri. Lucru ciudat, Gaara era total distras de la discutia noastra, pana cand m-a auzit pe mine si mi-a tras o privire gen "Vezi ca imi apartii" de mai mare-mi era dorul sa sar pe el si sa-l sarut. Dar m-am abtinut. Ce-i cu Jaden? Intreb eu iarasi.
-Pai, abea am vorbit cu el si mi-a facut o declaratie de dragoste atat de draguta, incat am ajuns sa fim impreuna! Spune Keiko zambind mandra.
-Asta inseamna ca nu-l mai placi pe Gaara?! Intreb eu mirata si totusi zambind.
-Nuu, imi pare rau, roscateel! Striga Keiko incat sa se faca auzita.
Atunci, Gaara s-a ridicat lenes de pe canapea, a venit inspre noi si si-a pus mainile in jurul meu si capul pe umarul meu drept, zambind mandru.
-Nu-i nimic Keiko, si prin zona asta s-au intamplat multe... Spune Gaara plictisit.
-Sper sa nu te superi, dar din moment ce tu esti cu Jaden, stii tu.... Spun eu cu o farama de speranta in voce. Keiko imi spune sa fiu linistita, ba chiar ne ureaza toate cele bune si casa de piatra. Eu rad la gluma ei, dar ma opresc cand vad ca Gaara nici macar nu zambeste. Mi-a spus ca nu se stie niciodata, poate se va ajunge si la asta. Mi-a tresarit inima de bucurie.
In cele din urma Keiko s-a dus la culcare, iar eu eram in fata televizorului cu Gaara. Mi se inchideau ochii, asa ca i-am spus roscatului ca merg la culcare. Acesta m-a pupat mai intai pe frunte, apoi pe buze, dupa care mi-a urat noapte buna. M-am pus in patul meu, nemaiputand rezista oboselii, si cand sa inchid ochii simt ca plutesc in aer. Ma trezesc in bratele roscatului meu, care m-a pus la el in pat.
-Credeam ca stii ca s-a schimbat adresa, imi explica el zambind.
-Aham, mersi pui. Apropo, de ce de cand s-a terminat concertul ala tu tot zambesti asa? Parca te stiam mereu trist.... Spun eu ridicand din spranceana.
-Ei, de parca n-ai sti... Hai ca vin si eu acusa pisu'.
Vaai, cand l-am auzit ca mi-a spus pisu', mi-a sarit tot cheful de somn. Ce bine sunaa!!! M-am uitat din nou la inelul de pe degetul meu mare, adica cel al lui Gaara, mandra. Am inceput sa ma joc cu el, pana cand a venit Gaara. Acesta s-a asezat langa mine, iar eu mi-am pus bratul drept in jurul lui. L-am sarutat odata de noapte buna, dar vad ca roscatul meu tot o tinea pe calea lui perversa, asa ca m-am gandit sa-i fac jocul oleaca, daca tot imi sarise somnul. M-am urcat peste Gaara, cu grija sa nu rup sarutul, insa am putut simti cum buzele i se arcuiesc intr-un ranjet pervers. Saruta atat de bineee! Mi-am pus mana in parul lui, si cealalta in jurul gatului, ridicand oleaca piciorul drept. Gaara imi raspundea la fiecare sarutare si si-a pus chiar si mana pe fundul meu. Desigur ca gestul lui nu m-a deranjat catusi de putin, insa ca sa-l enervez oleaca, am rupt sarutul cand ii era mai draga lumea, m-am dat inapoi cu capul pe pieptul lui si i-am spus noapte buna.
-Off , maaai! Asta ai facut-o anume! Noapte buna pisu'. Imi spune Gaara posomorat, insa eu l-am indemnat sa nu fie suparat, ca poate continuam maine seara.

Sakura:
http://www.polyvore.com/42_date_with_william_moseley/set?id=20667119






Deci, 2 minti perverse s-au chinuit aici.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Apr 2011, 23:46

Deci, scuze de greseli, da la cata romanu' am scris, am lasat corectatul pe alta data! Asteptam coomuuuuri!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Joi 14 Apr 2011, 00:19

Vai Lexxy cat mia placutt
Ma mir ca pe tine nu team batut la cap, probabil teai speriat nu ?=))
Deci mia placut mult fetelor :*
Vai vai Gaara lol damn!
Vreau neaparat nextul fetelor
Va iubesc si pe ficu vostru la fel si am nevoie de next ca sa ma hranesc ca altfel mor :(
Va pwpcaesc si nu uitati de next :*
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Joi 14 Apr 2011, 00:27

.Scumpele mele m-ati dat pe spate . Da-le in colo de greseli . Next-u va rog cu cireasca in varf !!!
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19Joi 14 Apr 2011, 09:34

Vai Lexxy foarte frumos capitolul!
Vai Doamne ce pervers e Gaara... huh?
Deci astept cu maaaare nerabdare urmatorul capitol!
P.S. : Sa stii ca nu m-ai dezamagit Pufulete! kiss in love love
Sus In jos
Continut sponsorizat




Celebrity World - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Celebrity World

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-