Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Celebrity World - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Celebrity World - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Celebrity World

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Apr 2011, 07:38

Foarte frummos si dupa o lunga parte de timp in aceasta dimineata am citit si eu ceva..

Oh timpul asta..CHiar imi place asa ca fetelor puneti continuarea..
Sus In jos
okimy
Academy Student
Academy Student
okimy

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Apr 2011, 18:27

Super!Este unul dintre cele mai frumoase ficuri pe care le-am citit!Succes si felicitari!

nr1
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Apr 2011, 17:13

Cand mai puneti next`u?
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Apr 2011, 18:24

Sa puneti repede repede nextu, bine fetelor dap ! ???
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Celebrity World - Pagina 3 Asss10Celebrity World - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Joi 07 Apr 2011, 19:55

Foarte tare si acest capitol ca si celelalte de altfel. Mult noroc in continuare si... NEXT! kiss
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Apr 2011, 10:08

Vaii cat imi place fetelor la nebunie in love
De ce mereu uit sa las com nu stiu pff...
Mi-a [placut mult, vai Gaara asta poate deschide siel ochii
Si Karin aia imi vine sa o strang de gat angry
Sau lasa ca o s-o stranga Gaara destul, nu? lough
Eee, cred ca e secret nu am de unde sa stiu ce e in capul vostru.
Deci astept nextul nerabdatoare dragilor care sper sa vina repede love
Va pwp kiss
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Apr 2011, 14:12

Capitolul 15: Toate se inrautatesc


Sakura:

Imi era chiar teama si tresaream. Mai bine nu mai spuneam nimic si taceam decat sal infurii atat de rau pe Gaara. Incet mici lacrimi mi se astern pe fata facando uda in cateva secunde. Gaara se uita la mine dar nu scotea nici un sunet. Il inteleg super bine.
-Karin!!!!!!! Tipa el foarte tare. Deci se pare ca am incurcato dea binelea. Ma simteam omplet vinovata si chiar eram.
Din cealalata camera se auzeau tocurile inalte ale lui Karin.
-Da scumpete, mai chemat? Intreaba ea in timp ce se da u fond de ten.
-Ei bine draga mea iubitica,o sa avem multe de discutat. Karin se sperie putin si imi arunca mie o privire ucigatoare, mai sa ma omoare.
-Am aflat tot adevarul! Tipa Gaara.
-Ce vrei sa zici prin adevar. Rosteste Karin foarte frustrate.
-TOT! Absolut tot! Cum ai putut sa o ranesti pe Sakura sic el mai important! CUM AI PUTUT SA MA INSELI! Eu am avut incredere in tine si chiar te iubeam, dar tu, tu in schimb ma inseli.
-Iubitel nu e amuzant despre ce vorbesti?
-Hai Karin nu ma lua cu deastea. ESTI o prefacuta. Dupa aceste uvinte Gaara a spus o serie de injuraturi cat mai rele iar pe Karin a facut-o sa planga. Parca imi era mila. Eu stateam decat acolo si ma uitam la ei cum se certau. Nu ma simteam deloc in regula. Ma simteam rece chiar daca afara nu era asa. Nici sa plang nu mai puteam, nu mai aveam lacrimi. Karin inerca prin orice mijloc sa-l convinga si din cand in cand se uita la mine ucigator. De fiecare data cand imi arunca aceea privire ma simteam foarte ciudat. Dintre toate zilele rele pe care le-am avut asta le intrece pe toate. Am plans atat de mult…eu? Eu care deabia scoteam o lacrima. Gaara nu se uita deloc la mine, sau mai bine zis evita sa se uite in privirea mea. Ma simt atat de vinovata, am distrus o viata. Nu pot sa support asta, oare m-am transformat intr-un monstru?
-Asculta aici bine Karin, MAINE- si pune accent pe “maine” – tu vei pleca de aici, fara discutii. Nu am nevoie de personae false in aceasta calatorie! Fara discuti! ACUM PLEACA! Karin nu mai zice nimic si doar fuge spre alta camera lasandu-ma pe mine singura cu Gaara. Acum ce o sa fac? Oare cum pot s ail consolez. Simt dinou cum lacrimile reinvie si incep sa cada. Gaara se uita la mine. E o privire calda. Se aseaza pe pat langa mine iar spre surprinderea mea ma ia in brate. Era asa o senzatie de caldura. Nu stiam cum sa reactionez. Pana la urma ii raspund si eu la imbratisare. Acesta se apropie incet de urechea mea si imi sopteste:
-Nu e vina ta…
La aceste cuvinte tresar usor si parca si mai multe lacrimi curg. Ma simteam excellent in bratele lui. Era atat de bine incat parca as fi vrut ca aceea inbratisare sa nu se sfarseasca. Acesta rupe usor imbratisarea si pleaca, mai arucandu-mi inca o data o privire calda. In sfarsit parca ma intelegeam bine cu el. O uram pe Karin, dar niciodata nu mi-as fi imaginat ca va pleca de aici. Se pare ca mi-am indeplinit razbunarea. Dar nu era razbunarea pe care eu o cautam. E diferit, foarte diferit Am distrus doua vieti si asta nu e bine. Incerc sa ma ridic dar simt cum o durere imi strabate tot corpul si cad lesinata.

Keiko:

Se simtea o mare agitatie in casa. Oare ce se intampla cu toti? Gaara era nervos, se vedea pe fata lui iar Karin state ape canapea in timp ce isi facea bagajele. Ia stai! Bagaje? Doar nu are de gand sa plece? Ciudat. Vreau sa stiu ce s-a intamplat, asa ca ma duc in camera la Sakura dar cand intru raman socata. Sakura era pe jos intinsa mai bine zis lesinata. Oh doamne ce ne fac mai ales ca maine are primul concert sin u trebuie sa lipseasca. Ma aplec si o zgudui putin. Dar nimic nu se trezea eram speriata, eram foarte speriata.
Sus In jos
okimy
Academy Student
Academy Student
okimy

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Apr 2011, 17:15

Super!Inca un capitol excelent!Succes si tineti-o tot asa! love
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Apr 2011, 20:53

Wow..imi place chiar daca e scurt!
Vreau next..rapid!Buh bye!^^
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 12:49

Deci excelent,si sper ca veti pune continuarea cat mai repede..
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 12:51

ce frumoas e fetelor imi place mult :x
abia astept nextul
mia placut mult de Gaara:x
veniti repede cu nxtul va roog :x
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 19:55

Dragilor, daca aveti oleaca de rabdare sa-mi termin tema la mate, va fac nextul! MiniBellaMiniBubz va pupaceste!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 20:14

Bine>_<
Sper sa termini repede tema!
Spor la facut next'u^^
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 22:41

Celebrity world- Capitolul 16: Primul meu concert!

Sakura:
Deschid ochii si arunc o privire buimaca in jurul meu. Vad peretii albi, in rest, nimic. Vedeam totul in ceata, ma durea capul de nu mai puteam. In dreapta mea se afla Gaara, care in clipa asta imi zambea senin. Am incercat si eu sa zambesc, insa nu puteam. Ma durea totul, nu stiu ce se intamplase! Vai, cat de oribil, eram atat de panicata!
Dupa 3 minute am reusit insa, si deci i-am zambit. Roscatul m-a intrebat cum ma simt, iar eu i-am raspuns ca ma durea capul de nu mai puteam. Imi bubuia, de parca creierul ar mai fi avut putin si ar fi explodat. Gaara a ras la afirmatia mea, dupa care mi-a pus mana pe frunte in semn de afectiune. Cat de dragut putea fi copilul asta?
-Auzi, dar tu nu ar trebui sa fii la vreun concert sau o conferinta de presa? Cum de pierzi timpu' prin spitale? Il intreb eu chicotind.
-Pai, a venit in mijlocul conferintei de presa Keiko si mi-a spus ca esti lesinata. Desigur ca am avut grija ca paparazzi sa nu auda. Le-am zis ca nu ma simt bine deloc, m-am prefacut ca imi vine sa vomit si am fugit de acolo. Tu erai deja la spital, au spus doctorii ca sunt reactii secondare de la cusaturile alea. Vai, ca daca o mai vad pe Karin o omor! tot din vina ei ti se intampla si asta, de ce nu mi-ai spus ca te chinuie in halul asta? Nu-mi spune ca nu vreai sa ma stresezi, ca la cat de stresat sunt, una in plus nu deranja. Spuse roscatul razant.
-Asa si ce ai fi vrut? chiar tu ai zis-o. Prea mult stres, ia zi.. Pentru ce lucreaza atita oameni la tine daca tu esti tresat din cale-afara? Pai, se poate asa ceva? Eu imi imaginam ca ai pana si o asistenta personala care sa aibe grija cu ce te imbraci zilnic, o tipa care sa se ocupe de parul tau, una care sa iti spuna tot ce tre sa spui tu in conferintele de presa, una care sa te anunte cand ai concertele si poate chiar una care sa-l tina in frau pe Neji....
Am vorbit astfel cu Gaara mai mult de 2 ore, insa am fost intrerupti de domnul doctor care in sfarsit sosise. M-a intrebat cum ma simt, iar eu am zis ca ma simt perfect, neavand chef sa raman in spital nicio clipa in plus. Stiti voi, mirosul acela oribil a dezinfectant, atmosfera bolnavicioasa ce pluteste in aer, totul... Ma deprimau! Dupa ce doctorul a spus ca pot pleca, l-a luat pe Gaara cu el sa semneze toate actele si eu am ramas sa ma schimb in haine civile. Cand Gaara s-a intors eu eram gata, abea asteptam sa ies din spitalul ala imputit si totusi dezinfectat. Gaara purta o pereche de ochelari de soare negri, o sapca neagra si o geaca de piele, astfel incat era de nerecunoscut. Stiti voi, sa nu-l recunoasca paparazzi. La mine nu era nevoie de "decor", la ce cearcane aveam sub ochi, se speria mass-media de mine! Am intrat repede in masina, Gaara si cu mine stand in spate, iar soferul isi facea treaba.
Am ajuns in cele din urma la autocar, mai erau 2 ore pana la concert. Am intrat in autocar, deci, unde pe pat se afla Keiko. Aceasta a venit sa ma imbratiseze si sa ma intrebe cum ma simt, iar dupa ce i-am raspuns, m-am intors inspre Gaara.
-Da Karin? A plecat deja?! Intreb eu uimita si totusi afisand un mare zambet pe chipul meu luminat de razele jucause ale soarelui.
-Da, a plecat azi dimineata. Hai pregateste-te, ca avem un concert in 2 ore si o sa participi si tu in deschidere sau intr-o pauza. Veci ce melodie canti, ce spui pe-acolo.. Stii tu. Raspunde Gaara.
Roscatul a plecat apoi, iar eu saltam in sus de bucurie. M-am indreptat spore valiza si am vecis: vreau sa arate cool si sexy. Si sa fie rock! Ca sa pot canta What the hell. Am ales in cele din urma niste colanti gri, deloc luciosi, un maieu super mulat alb, lung, cu modele negri si rosii pe care scria ENGLAND, tenesii lungi in caruori albi si cu negru, accesoriie si am inceput sa ma machez. Oleaca de rimel, fond de ten, farduri, lucui de buze, etc. Parul l-am lasat liber, sa cada pana la mijlocul spatelui, iar apoi m-am indreptat spre oglinda. Aratam superb, asa ca am inceput sa cant. "All my life I've been good..." Vocea mea suna ciudat. Am inceput imediat sa ma ingrijorez, ce aveam safac?! Vai, si tocmai atunci a sosti Neji sa ma ia la concert. I-am zis pe drum ca nu cred ca pot canta, dar degeaba. L-am vazut pe Gaara pe scena, cantand cea mai noua melodie de-al lui, "Break your little heart", adica cea in care apar si eu in videoclip. Urma sa aibe o pauza, timp in care voi aparea eu pe scena.
Roscatul si-a terminat interpretarea, dupa care a lasat microfonul si s-a indreptat in culise spre mine. Mi-s spus sa las emotiile in culise, sa urc pe scena si sa zambesc, dand tot ce am mai bun din mine. "Fanii nu musca!" Mi-a spus Gaara zambind, dupa care a plecat. Am urcat pe scena. Atatea persoane, erau cat 3 stadioane uriase, pline ochi. Am zambit oleaca, luand microfonul in mana.
-Buna seara, lumee! Va distrati la concert? Ei bine superstarul vostru favorit va lua o mica pauza, timp in care eu va voi tine de urat. Ma numesc Sakura Haruno, probabil unii dintre voi ma cunosc pentru ca am aparut in videoclipul lui Gaara, iar in aceasta seara va voi canta una dintre cele mai reustie melodii de-ale mele, "What the hell". sper sa va placa!
Am inceput sa cant, iar spre minunea mea chiar reuseam. Saream in toate partile, ma "jucam" cu restul trypei, strangeam mana fanilor, imi traiam visul. Era un vis devenit realitate. atat de frumos! Fanii nu musca! Mi-am terminat de interpretat melodia si toti cei de fata aplaudau ca nebunii. Vai, cat de frumos.
-Eu mi-am terminat treaba aici, a fost o adevarata placere sa cant pentru voi, acum va las cu Gaara! Noapte buna, Misshingan! Spun eu dupa care ies de pe scena zambind. Gaara ma felicita, iar eu merg sa imi iau un bidonas de apa. Tot restul concertului am ramas in culise zambindu-i lui Gaara si cantand odata cu el toate melodiile lui. Da, acuma le stiam! Keiko era langa mine si purta un tricou pe care scria "Gaara will marry me!". Era chiar trasnita.
Mai spre seara, eram cu totii in autocar, fiecare cu cate o cana de ciocolata calda in mana. Vorbeam despre concert, si despre muzica. Asta pana cand Gaara s-a trezit sa-mi zica (,) ca arat "beton" imbracata asa, dupa care mi-a facut cu ochiul. Am chicotit oleaca, dupa care Keiko s-a dus la baie.
-Gaara, sper ca stii ca imi pare chiar rauca Karin a plecat din vina mea, si totusi ma bucur, ai observat ca de cand a plecat ne intelegem mai bine? Ii spun eu zambind oleaca.
Gaara imi da afirmativ din cat si ma imbratiseaza, fix cand Keiko apare.
-Hoopa hoopa, stop stop stop stooop! Iaaaa, pauza oleaaaaca! Am ratat cumva ceva? Intreaba Keiko ridicand din spranceana.
Eu rad si-i spun sa fie linistita, ca eu si Gaara suntem doar prieteni, dupa care am adaugat ca Gaara e doar al ei. Auzind acestea roscatul a zambit evindent incomod din vina situatiei, iar eu si Keiko am inceput sa radem copios. Dupa inca o ora, Gaara s-a scuzat si a zis ca merge la culcare, iar apoi ne-am dus si noi 2 la somn.
A fost o zi minunata, si incep sa ma obisnuiesc cu imbratisarile lui Gaara!

Sakura:
http://www.polyvore.com/155kl/set?id=27663524
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 22:58

WOW!

Scumpa mea este extraordinar. Ma incantat foarte mult acest capitol! Nici nu iti pot spune in cuvinte cat de muult imi place.
Vaii si ce ma facut sa rad tricou lu Keiko!
Esti nebuna rau!
Saracu Gaara ce o zike?
Ei bn deci imi place enorm
App am vazut si greseli de ortografie
Dar nu te ingrijora pt ca eu nu prea sunt atenta la deastea!
Inka o data mi-a placut enorm!
Acum urmeaza al meu!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 23:41

mhm frumos asa ca pufyy rapid cu acea continuare..,
Si eu am vazut greseli de tastare insa se remediaza ele cu un edit..

frumos da,da si e bine caci a plecat Karin
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 00:25

Capitolul 17: O zi in parcul de distractii.


Sakura:

Dupa un somn lung si bun micile raze luminuase ma trezesc sip e mine. Imi deschid firav ochii si casc lung. Observ ca suntem in miscare, urmatoarea oprire fiind Londra. Deabea astept sa ajungem, am auzit ca in Londra e superb.
Deodata o frana brusca la masina ma face sa cad din pat, eu stand la “etajul 2” ca sa zic asa.
-Auuuu! Se aude glasul meu firav in toata camera. Deodata Keiko se trezeste brusc din pat sis are ca arsa cu perna in mana:
-Ce? Cine? Unde arde? Va sparg, unde sunteti hotilor! Ma holbez ciudat la ea de jos iar ea scoate un mic tipat si incepe sad ea cu perna in mine.
-Auu..opre…ste..tee!!!! Incerc eu sa zic pentru ca perna tot venea si tot venea. Keiko se opreste si rasufla usurata…
-Fiuu, Sakura tu erai…
-Iti bati joc de mine, numai atat primesc? Ii zic eu. Keiko ma imbratisaza si eu ii zabesc. Deodata intra Gaara pe usa destul de alarmat. Ridica din spranceana cand ma vede pe mine pe jos. Era destul de adorabil, parca prea adorabil. Ii statea bine cu parul acela ciufulit. Rade cand ma vede si eu fac la fel, apoi pleca linistit in camera lui. Eu si cu Keiko mai discutam ce mai discutam pana imi arata ea ce a facut. Era un Tricou pe fond negru care pe el scria mare si rosu: GAARA IS MINE! Ia iesit destul de bine dar parca e prea obsedata de Gaara.
-Scumpo, e minunat darn u stiu daca lui Gaara ii va conveni asta… I explic eu.
Keiko vruia sa spuna ceva dar nu a putut pentru ca deodata apare Neji.
-Haaa, micile mele vedete! Sakura te-ai descurcat grozav pe scena! Ai din ce in ce mai multi fani! Imi zimbeste el.
-Multumesc mult! Dar sa nu uitam ca Gaara e vedeta principala. Ii zabesc eu iar Keiko da afirmativ din cap, normal.
-Ca veni vorba de Gaara, el unde e? Spune Neji ganditor.
-Aici! Se aude vocea lui Gaara imediat. Era deja gata imbracat intr-un Hanorac Galben cu Mikey Mouse si niste blugi cu lanturi. Wow, Gaara cu Mikey? Am ratat eu cumva ceva? Dar trebuia sa recunosc ca era destul de dragut sa te imbraci asa. Zambesc cand il vad asa.
-Pregatite sa mergem in oras? Ce mai intreb se vede pe voi ca nu sunteti pregatite…zice el putin ironic.
-Stai putin unde mergem? Intreaba Keiko. Asta vruiam sa zic si eu dar se pare ca mi-a luat-o ea inainte. Eram chiar mirata, oare unde mergeam? Neji ne explica ca am ajuns in Londra si ca o sa mergem la Disney Land! Eram atat de bucuroasa! Eram asa de fericita si eu si Keiko! Ma scuz si eu si ea ca sa mergem sa ne schimbam. Trebuia sa aleg ceva ca sa se asorteze perfect cu Disneyul. Am cautat si am cautat si pana la urma am ales ceva. M-am imbrcat intr-un tricou mulat si lung cu Mini Si Mikey. Niste blugi scurti, o pereche de papuci albastrii si multe accesori printre care si un fel de palarie cu urechile lui Mekiey. Aratam foarte dulce. Eu ies din “cabina” si vad ca toata lumea ma astepta. Gaara mai ca ramane cu gura deschisa. Rad putin iar apoi pornim. Normal ca si cu bodyguarzii dupa noi. Asta era foarte enervant dar a zis Gaara ca o sa se ocupe de ei. In scurt timp am ajuns si noi la Disney. Totul arata asa de colorat si de frumos. Erau diferite caruseluri, trenulete, cescute, caluseii, standuri cu mancare si toate cele. Am observat la intrare ca era un panou pe care zicea ca de curand au deschis chiar aici un parc marin. Cand am vazut:
-Gaara! Gara, Gaara! Te rog! Te rog! Te rog! Hai sa mergem la parcul acvatic, te implooooor! Si fac ochii mei irezistibili de catelus. Nimeni nu-mi rezista.
-Mergem! Da te rog nu mai fa ochii de catel pentru ca iti ies prea bine. Zambesc satisfacuta si ne continuam drumul. Gaara exact cum a zis a scapat de bodyguarzi, dar parca era bine si cu ei pentru ca acum sunt foarte multi fani care vin la noi ne cer autografe si poze iar normal ca nu putem zice nu. Cand am intrat in parcul marin era foarte frumos. Pestii de toate culorile in acvarii imense si decoratiuni incredibile. Era foarte dar foarte frumos. Deodata ne apropiem de piscine delfinilor care se parea ca era cam pustie pentru ca deocamdata nu umbla nimeni prin imprejur. Eu chiar vruiam sa-I vad asa ca m-am dus si normal ca si ceilalti au venit dupa mine. Gaara s-a apropiat de mine si m-a luat de talie tragandu-ma spre el, dare u eram cu spatele.
-Te arunc in apa! Gata te arunc! Se pare ca Gaara nu glumea se apropia din ce in ce mai mult de apa. Incerc sa ma zbat dar nu am reusit sa scap din stransoarea lui. Cu totul ca imi placea, era ca o imbratisare.
-Lasama ca nu stiu sa inot! Tip eu.
-Oo nu-I nimic vine u dupa tine dar vreau sa vad daca delfini te cred irezistibila.
-Mai facut cumva irezistibila? Intreb eu putin mirata…
-Nu, dar draguta da! Ii zambesc si ii multumesc. Pana la urma am reusit sa scap din stransoarea lui si am fugit de el. Normal ca el ma urmarea prin tot parcul pana cand am iesit din “Acvaria” pentru ca asa se numea. Acum nu mai avea ce sa imi faca. Keiko a venit si ea dupa noi putin cam posomorata. Ma intreb de ce?
-Dulcico ma duc dupa inghetata. Spune Gaara. Eu dau afirmativ din cap iar dupa imi zice Keiko ceva:
-Surioaro tine minte ca nut e lass a mi-l iei pe Gaara! Rade ea. Eu ridic din spranceana si ii zic:
-Stai linistita nici nu ti-l luam. Mda se parea ca Keiko era geloasa. Eu si cu Gaara suntem doar prieteni. Ca veni vorba de lup, chiar acum el adusese inghetatele. A mea fiind singura roz. Cum de stiu asta pentru ca mi-a dato el in mana. Dupa ce am terminat de mancat Gaara ne zice sa mergem supa el sin e trezim la casa groazei. Aoloeo am incurcato! Eu normal ca nu vruiam sa merg dar el ma impins si pana la urma am intrat…

Sakura:
http://www.polyvore.com/disneyland_vacation/set?id=9739322
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 10:41

Foarte frumos fetelor nici nu pot descrie in cuvinte imi place mult de tot :x:x:x
IIii Gaara :x imi place de el
Deci abia astept nextul care sper sa vina repede va rooog yoo :o3
va pwp dulce si nu uitati de next :*
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 11:04

super capitol fetelor de abia astept nextu happy2
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 11:59

Aoleu fetelor!!!
Voi stiti ca aveti cel mai tare fanfic GaaSaku???
Deci din cate am citi numai asta m-a impresionat cu adevarat! E pe primul loc! nr1 nr1
Deci sa stiti ca il ador! in love
Acum serios va rog...Nu! Mai bine zis va implor sa puneti nextu!!!!!! in love
Caci sa stiti ca daca nu primesc nextu eu, eu, eu plang!!!!!!! sad
Vreti voi sa faceti o Lupoaica sa planga??? Vreti sa ma faceti pe mine sa plang??? sad
Deci chiar vreau nextu si serios acum daca nu mi-l oferiti cat de curand eu am sa plang!!!! sad sad
Va rog puneti nextu curand!!!! please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
App sa stiti ca defapt cuplul meu preferat e GaaSaku si nu SasuSaku... a hug
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 12:02

Vai Puff ce ma bucur ca ai pus next'u in love
Sper sa vina Lexx cu urmatorul capitol see you around
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 12:14

Oh frumos,dar ce schimbare pe Gara.
da da,insa imi place mai mult asa,decat o vedeta cu fite,.
Am vazut si niste mici greseli de tastare,dar in rest mi se pare ok..

Continureaaa va roooggg....
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 18:47

Hai Lexx^^
Mai repede cu next'u
Sus In jos
June^_^
Academy Student
Academy Student
June^_^

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In visul meu:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Muzika:x
Stare de spirit Stare de spirit : Pai...fericita

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 19:25

Imi place ficul. Ma bucur ca e GaaSaku.
Sa puneti repede next-ul dap !
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Apr 2011, 19:36

Imi place mult mult mult~ kiss
Vreau nextul good kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Celebrity World - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrity World   Celebrity World - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Celebrity World

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-