Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Urmatorul
AutorMesaj
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mier 14 Mar 2012, 18:40

Scumpoo...n-ai mai pus next de foarte mult timp si unii dintre noi incep sa creada ca ne lasi baltaUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 896861 Asculta-ma pe mine: Ficul are prea mult potential ca sa poata fi lasat de izbeliste. Probabil ca nu poti pune next prea ccurand, dar eu doar atat te rog: NU RENUNTA LA ACEST FIC!!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 307712

-R.




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mier 14 Mar 2012, 19:12

BUNA kiss
AM ATERIZAT SI EU PE LA ACEST FIC CARE ESTE .....WAW
NU MAI AM CUVINTE..ESTE SUPER TARE love
CE PERVERSA ESTI SI CE IMI PLACE love
ASTEPT NEXT-UL ...SPER SA IL PUI ...AM VAZUT CA NU AI MAI POSTAT DE MULT SI AM INGRIJOREAZA ASTA sad
TE PWP DULCE SI TINE SEAMA DE PARARILE CELOR CARE CHIAR ADORA ACEST FIC DACA CUMVA TE GENDESTI SA IL INCHIZI kiss
ASTEPT NEXT-UL kiss
JANE!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
bianca123m
Academy Student
Academy Student
bianca123m

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Vin 23 Mar 2012, 18:30


[b]
hey am aterizat si eu aici!este mega super tare deci wow!te rog continua fic-ul plz! please
am citit pana acum numai fic-uri neterminate.sa fie si la mine primul meu fic citit COMPLET!
i love you
cu drag
bibibiii
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 22:27

Deci eu ti-am citit tot ficul pana acum si trebuie sa recunosc ca imi mega ultra place...Sper sa pui cat mai repede next.Daca poti te rog sa ma anunti..[b]


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Liniştea mării..
Academy Student
Academy Student
Liniştea mării..

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -.- -.- -.-
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau tolanita in pat...
Stare de spirit Stare de spirit : Obraznica

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 08:32

Imi place atat de mult,incat imi creste glicemia cand il citesc.E superb.
Cand pui next'ul sa ma anunti si pe mn kiss happy2
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 16:01

voltura este aici!
Deci maine am test la mate si habar nu am trigonometrie si ce am facut eu de la 1 pana acum la 4 ? Am invatat la mate ? fals !!!

Ti-am citit ficul de la inceput si pana la ultimul capitol!!!! Frate ce sunt eu cu nexturile la 10 ani dar ce esti tuuuuu..


E minunat imi place sa povestea a inceput sa fie din ce in ce mai perversa app Sasuke si Sakura imi amintesc de Blaier si Chuck din gosipp girl :) (ii ador)

Ce sa zic N-am prea inteles care e faza cu Mike ala dar acum ca Saki e cu mai nou alcoolistul de Itachi ma inveseleste :)

Tine-o tot asa si nu-mi urma exemplul cu postatul o data la 2 luni ca ajungi ca mn cu ficul la blocate..... app de unde imi deblochez si eu ficul???


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mier 18 Apr 2012, 12:54

Haide, Yumi. Pune te rog frumos next-ul pentru ca eu nu mai pot astepta atat.
Daca nu o sa postezi, ficul poate ca va ajunge la Ficuri Blocate, deci te rog mult nu-ti dezamagii fanii Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 23826
Spor la scris si la idei! Te pup dulce Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 208323


       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 21:01

Heiii deci wow ficul tau e superb:X
Il ador!
Cred ca sunt dependenta de ell:X
Vreau next-ul cat mai repede!
P.S: Ma anunti si pe mine te rog:*
Te pwp :*


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
ȶฬєєt¥
Academy Student
Academy Student
ȶฬєєt¥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ♡Departe↔In↔Ceruri♡
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : ♡թคгty✖єשєгץ✖๔คץ♡
Stare de spirit Stare de spirit : ☺Creazy☺

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Joi 10 Mai 2012, 22:05

Yumy,scumpo,cand vi cu nextul?A trecut o groaza de timp,iar next' nu'i.
Toti asteptam nextul,adul odata!!!
Daca il mai continui da'mi un SP , te rog :3


love is one of the strongest passions that attack while the head, heart and senses
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Emo_graphics_03
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 22:01

Yumi, Yumi, Yumi....ce nu faci tu noua Yumi.......
Cum sa n8u pui tu next-ul atatea luni de zile......
Eu cred ca tu vrei sa ne vezi internati la spitalul de nebuni....
Te rog cand il pui sa ma anunti si pe mine..................................................................................................................
PwP dulce de tot la tine kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauv
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1185528_382197825239589_1994385887_n
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 11:53

Hellau, my darling a hug
AM inceput sa iti citesc fic-ul de cand m-am trezit. Imi place, ador ideea, ador caracterele persoanajelor si iubesc cum decurg lucrurile. Intradevar si mie Sasuke si Sakura imi aduc aminte de Chuck si Blair; atat de draguuut.
Imi pare rau pentru Sakina, in locul ei nu ma 'ofeream' lui Mike, insa chestia asta face povestea mai interesanta si captivanta.
Imi place mult de Sasuke, are momente foarte amuzante, la fel si Itachi. Hmm, nu as vrea sa renunti la fic pentru ca e prea reusit si gandeste-te ca ai ajuns la aproape 40 de capitole, de ce ai renunta tocmai acum? Pe mine ma incanta ideea sa am un fic super mega lung de 50 si ceva de pagini si tot atatea capitole. Don't give up ! a hug


I had to break myself to carry on.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 16:50

E cel mai tare fic. Nu ai de ce sa il inchizi,e prea tare!!!! ASA CA ...... vreau sa continuii ficu asta,te rog din sufleeettt!!!!kiss*kiss*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 18:40

Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............................................................
Pune next-ul ca mor pe scaun nu alta. Daca nu il pui o sa ma vezi moarta la stiri, dar inainte sa mor vin la tine si te bat pentru ca din cauza ta voi muriiiiiiiiiiiiii........Sper ca m.ai inteles....Cand il pui sa ma anunti si pe mine.....
PWP dulce la tine kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kisskiss

P.S. [b]NEXT


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauv
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1185528_382197825239589_1994385887_n
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 19:26

Scumpo nu-mi vine sa cred....Deci trebuie sa aduci nextu cat mai repede.Nu vreau sa te presez cum nici ceilaltu cred.Ficul tau este minunat,incredibil.Suspansu domina cu totul in el.L-am citit de 3 ori su nu m-am saturat de el.Sper ca nextu sa vina repede kiss a hug



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Sakura Uchiha And Mafia
Academy Student
Academy Student
Sakura Uchiha And Mafia

Sex : feminin Localizare Localizare : in fata laptopului,probil scriind la un fic sau desenand ceva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 17:52

Yumi...Macar dane un mesaj ca sa stim si noi ce se intampla cu acest fic superbb:X:X. Ar fi o greseala sa renunti la el. In fine. Macar mai da si tu un semn de viata:D. Pwpi si nu renunta la el.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 2118344_1319877775597.16res_350_457

Un tipat de ajutor se aude din indepartare,dar din pacate nimeni nu-l aude.
Strigate de ajutor neinsemnate pentru oamenii fara sentimente,care au inima de piatra, oamenii care din pacate sunt prea multi, lor nu le pasa de nimeni si nimic, cu exceptia lor. Oamenii care nu ar merita sa existe pe aceasta minunata lume pe care Dumnezeu a creat-o din iubire. Oamenii adevarati nu sunt cunoscuti de lume, oameni care te ajuta cu mare drag, oamenii care nu iti cer nimic in schimbul ajutorului sau, oameni din acestia exista, dar, din pacate lumea nu-i cunoaste...
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 14:00

Imi place la nebunie ficul tau. Te rog sa-l continui. Nu ne avandona! astept urmatorul capitol. Te pup dulce!!!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 02:27

Of tu fata :| Ti-a lasat lumea 4 pagini de comentarii cu implorari "Te rog pune next la fiiic... :((((", si totusi nu ne pot onora macar cu un capitol.... eiei...
Macar asa.... ar fi fost chiar frumos sa ne bucuri ultima luna de vaanta cu un capitol din ficul nostru preferat, dar noooo :| >:P
Sunt suparata pe tine :3 si n-o sa-mi treaca supararea pana cand nu primim next :-L

-R.




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 02:30

am trecut si eu pe aici si tot ce spune este wooow imi place la nebinie ficul!!!
adu mai repede nextul ala ca mor aici happy


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 07:10

mda astept de mult timp urmatorul capitol si uite ca nu mai vine ,
scumpo noi te asteptam ,
nu te presam , doar vino cu continuarea ,
citesc acest fin dinainte sa-mi fac cont pe acest forum si imi place foarte mult ,
anunta-ma de continuare ,
crisu te pupaceste


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 S6he8w
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Npi5xg
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 2myt0zq




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 R0b9k0
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 15:36

Hai pune nextu!!!!!
Mor aici,chiar acum!
Te rogg mult!!!
Toata lumea iti adora ficul si eu il ador!
Te rog sa imi trimiti un mesaj privat cand pui nextu.
Dar te rog mult mult sa il pui cat mai repede
happy happy happy happy happy
kiss kiss a hug a hug


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mier 15 Aug 2012, 00:11

Ai un fic minunat my sweetie:x
Un fic ce m-a lasat cu gura cascata de la primul capitol citit...
Revenind la ultimul capitol:
Sakina a comiso:)) Ma cam asteptam la asa ceva sincer. Sakura si scumpicul nostru Sasuke fac un "cuplu" de exeptie :))
Astept continuarea cu sufletul la gura. Am vazut ca au trecut luni bune de cand nu ai mai postat nimic... Sper sa fie totul ok! Chiar vreau sa aflu cum va fi Ajunul:)

Pentru moderatori: Am citit regulamentul de cateva ori si sincer nu am vazut nimic in legatura cu ultima postare al unui scriitor incepator. Adica nu ar trebui inchis acest fic? Au trecut nu una, nu doua, nici patru, ci mai multe luni de la ultima postare. No offence guys... Daca e sa gresesc sorry. Dar nu stiu. nu asa se face?
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Mier 15 Aug 2012, 22:34

Yumiiiiiiii, te rog eu mult macar da un semn de viata. sad
Sincer, m'am saturat sa ma uit dupa ceva care vad ca nu mai apare. crying
Trebuie sa stim si noi daca macar acest fic mai are sau nu vreo continuare. :|
Daca totusi il abandonezi te pap cu fulgi cu tot si eu si restul. :>happy
Dar asta deja e partea a doua. heh
Hai odata ca nu mai pot. nervi! nervi! nervi!
Nimeni nu mai poate banuiesc. lough
In fine ... HAAAAIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!! biciuitor biciuitor


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Dum 19 Aug 2012, 03:25

buna am trecut si eu pe aici si vreau nextul repede


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 17:25

Fan Fic inchis pentru inactivitate.

Autoarea nu a mai postat din 12 Ianuarie. Suntem in 20 August.

Merge la Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 16:50

Fan Fic Sasuke&Sakura redeschis la cererea autoarei.
Să te ţii de el şi să-l duci la capăt. Succes cu posturile. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 25 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 25 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-