Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 12:41

Bine ca a venit nextu...vai ce il iubesc si Sasuke e un nemernic, serios nu se poate abtine?
Sakura boceste si sufera, iar mai nou se mai si drogheaza.. hai zii cine e ca mor aici si dupa vin si te bantui noaptea (helloo)


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 12:47

angry angry Sasukeee X(X(X(
Doamne ele mor! de fapt,nu mor eu,ÎL OMOR EU! Şi aia cine mai e ? O fi sorăsa ?
Nextul îl pui mâine nu ?

P.S: Capitolul e super,sentimentele ei sunt descrise perfect. :-x


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 43041335886647080746110


Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 18:39

lough ce tare a fost faza cu elz.anyway,din nou imi vine sa-l omor pe Sasuke.next plzzzzzzzzz


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 18:46

Moor ! Doamne !! Zgay =)) Repede cu next !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 19:05

Ele ma bucur enorm ca ai pus nextul!
Il astept si pe celalat cu nerabdare, si sper ca Sas'ke sa-si revina!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 19:09

Omfg, deci nu se poate, il omor pe Sasuke
Cum dq sa faca asa cv.
VAi ca vin la el si nu mai apuca ziua de maine...
Vreau next-ul k daca nu vin la tine si te pap...
Te poop matusica si nu uita de next, e esential pt. viata mea!


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 22:34

Imi place la nebunie.
Un singur lucru nu imi prea place.
De ce arata Sakura slabiciune si se inchide in baie?
Ar trebui sa plece cu tot cu Daisuke!
Parerea mea:P:
Te pup dulce de tot!kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 22:44

hehe ce iubesc ficu tau Elzul meu, ma mir ca acum sunt la zi cu capitolele
Sti ca mereu ramaneam in uruma :))
prea mumos capitolu si mai vreau sti ca iubesc ficu tau da sii cum sa nu sti tu :))
Elena la patrat daca nu pui nextuu te dac Elena la 1 si vorbesc serios :))
hai cu nextul scumpa mea :x:x:xX:
Si Sasuke asta, iar il urasc :))
Si pe Daisuke la fel, asa tata asa fiu nu :))
sa nu uiti de next scumpa mea :*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 00:55

Vorba aia: "Aschia nu sare departe de trunchi." lough
Hey buni kiss...
Sa stii ca n-am avut timp sa vad daca ai corectat,
insa daca vin si vad aceleasi greseli te ike
Maine am sa plec la o fata si nu o sa am net acolo deci te rog pana vin lunea viitoare vreau sa vad multe nexturi ca iar sa stau pana la 2 sa le citesc huh?
Apropo, iar e tarziu... si iar am intarziat cu comm-ul sad
Nu-mi place deloc...
Pai... ia spune buni ce vrei sa-ti cumpar din Atges? heh
Pffff.... nu cred ca ai sa-mi rasp la timp ca eu maine dim deja plec...
Deci sorry sad

Sa ubeee mult si o sa ma gandesc zilnic la tn love
kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 11:00

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 977748 pentru comm-uri:x ca deobicei sunteti cei mai tari in love

Capitolul 34. Adevar, surprize si soc.

,,-Cine esti??''

Linistea se lasa in aceea micuta incapere, pe care o numesc baie. Ma uitam atent la trasaturile fetei Kirarei, la corpul ei, la tot, imi parea straniu de comun, pana si sufletul meu zicea lafel. Ii dau o suvita rebela de pe chipul ei alb, pentru ai vedea mai bine ochii verzui, care acum erau inundati de lacrimi. De altfel, si eu plangeam, dar si radeam, drogul care l-am luat mai inainte nu mi-a facut bine. Printre sughituri o mai intreb odata cine este, iar ea isi drege vocea, incercand sa imi raspunda la intrebare, in timp ce isi freamata mainile.
-Sakura.. - face o pauza si inghite in sec-..eu sunt sora ta, spune aceasta cu ochii atintiti spre mine.
-Ba nu, nu semeni cu Sofia, spun eu grav, in timp ce tonul meu incepea sa fie unul nervos si ma ridic in picioare.
-Vezi tu, hac hac, Sofia, blonda, pe care ai vazut-o era o diversiune de la stat, eu in prezent, hac hac, sunt agent secret federal rus, hac hac, si asa a trebuit sa ma apar ca nu cumva sa fiu descoperita, hac hac, eu sunt sora ta adevarata, hac hac, spune acesta cu un zambet dragalas pe fata in timp ce isi alungeste bratele ca un copilas mic pentru a o imbratisa.
Uimirea se aseaza pe fata mea, in timp ce ii sar in brate, rugand-o sa nu ma mai lase singura niciodata. Acesta vizibila mirata de gestul meu, pentru un moment ramane impietrita, ca dupa ceva timp sa imi raspunda imbratisarii incepand amandoua sa plangem. Desigur ca i-am promis ca nu o sa mai beau, nu o sa ma mai droghez sau tai, si o sa imi vad de viata mea frumoasa. Se pare ca mai avea de stat la noi vreo 3 luni, deci prindea si fantastica mea nunta cu Uchiha. Oftez sonor, si acesta ma intreaba ce am, dar nu am timp sa ii raspund ca in fata noastra apare insusi Sasuke Uchiha.
-I-ai zis? intreaba Sasuke pe un ton calm, prea calm, in timp ce Sofi incuvinteaza din cap aprobator. Bun, atunci, Sakura hai dupa mine, spune acesta in timp ce ma trage dupa el si ma baga intr-o masina neagra.
Drumul a fost scurt, lipsit de incidente, inafara ca eu eram legata la ochi. Oftez prelung in timp ce o lacrima mi se strecoara din ochi alunecand pe obrazul meu fin. Daca a folosit acesta tactica ca sa ma bata? Nu avea unde sa ma bata sau ce? Incep sa imi musc buza de nervi si nerabdare, spunandu-mi in gand: ,,Hai sa se termine odata!''. Brusc masina se opreste, si Sasuke imi ordona pe un ton militar sa cobor din masina. Avand carpa aceea fumurie la ochi nu am putut sa vad nimic, dar inima mea parca presimtea ce o sa se intample. Frica ma acapareaza, si incep sa tremur din toate oasele, in timp ce buzele mele de la rozaliul pal, normal, au ajuns rosii de la atatea muscaturi repetate constant. Imi era si frig, fiind intr-o rochita alba si lunga, si niste sandale negre fara toc, stil grec. Unde ne aflam era usor racoare, iar aerul rece, parca de munte, imi intra usor pe sub hainele de vara.
Carpa neagra imi este data jos de la ochi, iar in fata mea se afiseaza o priveliste mirifica. O vila mare, frumoasa, se inalta grandios pe colina unui deal verde, in timp ce in peisaj isi fac loc numerosi brazi, si numeroase flori multicolore. Mireasma lor imi inunda narile, provocandu-ma sa inspir din ce in ce mai des, pentru a simtit cu intensitate acel miros, parca vrand sa mi-l tiparesc in minte, in corp, in fiinta mea. Vila grandioasa, cu 3 etaje, vopsita intr-o combinatie de culori gelben-portocaliu se incadreaza perfect in tablou.
-Aici vom locui, papusa, imi spune incet la ureche, brunetul, in timp ce ma musca de lobul urechi. Cand se va naste copilul, vom fi o familie unita, iubitoare, si respectat care v-om trai in cel mai frumos loc, si imi puna mana la pantec, eu inrosindu-ma puternic in obraji.
Ma invita la un micut tur, si eu accept cu bucurie. Deci, familia mea, va putea beneficia de acest minunat loc, in timp ce copii mei vor creste ce aceste pajisti minunate. Aerul curat de munte, culorile frumoase ale acestui tablou, o sa fie o viata frumoasa...sper... Mai zabovim ceva timp aici, si apoi plecam spre cealalta casa. Pe drum Sasuke mi-a explicat de ce s-a purtat asa, era pentru a imi face o surpriza, eu il sarut apasat pe buze, si ne continuam drumul.
Aerul familiar imi inunda narile, si ma lasa sa ma relaxez putin, ii spun brunetului usor ca ma duc sa o chem jos pe Hinata si Naruto pentru a ii anunta ca o sa ne mutam dupa nunta, acesta aproba din cap si eu ma indrept spre camera ei.

-Sunt asa mandru de tine, scumpo, se aude vocea usor sifonata a blondului.
-Multumesc, si acesta este vocea Hinatei.

Intru fara sa bat la usa, si cu un zambet pe buze ii salut pe frumoasul cuplu, care incurand vor deveni parinti.
-Bun... dar nu termin ca ochii mi se maresc si incep sa ma balbai.
In bratele Hinatei erau 2 copii frumosi, o fata si un baiat. Ochii lor albastri ma privesc dragastos, in timp ce parintii se uita la mine ca la felul al paispe'-lea. Socul a fost prea puternic, cred, pentru ca in urmatorul moment am lesinat. Oopps, ce sensibila am devenit.


----------------------Moment Amuzant cu Elz-------------------------
-OMFG frate 2 copii odata? Pe cale naturala? intreb eu mirata.
-Mda nu e cine stie ce, spune Kakashi.
-Dar de unde sti? Ai nascut si eu nu stiu? spun eu ridicand o spranceana.
-Hehe, poate de vreo 2 ori, spune acesta si se inroseste.
-Mosule care ai mereu o carpa la gura care iti ascunde chipul ala de macho si acuma imi zici ca esti femeie ai zis ce? spun eu mirata.
-Visul meu e sa devin femeie, spune acesta visator.
-OMFG! Imi curge sange din nas.
-Perversoo:>, spune acesta.
----------Kakashi mi-a facut-o:(( I-o platesc data viitoare.Zbay!-------


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 11:09

Aole, Elz ;x;x;x
Capitolul este extraordinar, incredibil;x
Ma bucur enorm k Sasuke s-a prefacut k dak nu, nu mai apuca ziua de maine
Ce pot sa-ti zik...astept cu nerabdare next-ul !
Te poop si nu uita de next!
kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 11:26

o doamne asa de frumos ... a hug
ce bine ca Sasuke s-a prefacut dance2
capitolul a fost superb in love
astept next..
pwwpici.!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Emoig

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 13:46

Ce super!!!!! Deci defapt facuse acele gesturi doar pentru ai face o surpriza rozaliei...L-am subestimat! Hihi, Scuze Sas'ke! Ii spui tu Ele ca-mi pare rau?
Oricum, este super capitolul, eu deja miroseam acel aer si ma imaginam printre personaje. E minunat capitolul. Ele pune nextul!
Te pwpa *SasuSaku=love*!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 17:06

OMFG OMFG OMFG moamaa mama miaaa
2, pe cale natrurala?:O
pfoaii :))
deciprea super capitolu, iar il iubesc pe sasuke :x:x:x
hehe, repede imi schimb parerea
deci nextu rapid scumpa :*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 18:12

Bv f frumos ajtept nextul a hug dance 2


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 19:04

Aoloo !! Ca mor peaici !! Auzi tu Kakashi femeie =))` ! Sh doi pe cale naturala si amandoi o data ! Prea tare :)) ! Asa capitolu` asta mi`a placut foarte mult :x ! Deci repede cu nextu` :-w ! Ja Ne ! Te pup !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 22:13

Asa, uite ca am ajuns si eu la ficul tau. Ei bine, eu am dat la sfarsit si am vazut ,, kirara ''(D)..no comment asa ca am vrut sa vad despre ce e vorba. Mi-ai spus si tu tin minte sa-ti citesc ficul dar nu am facut-o si regret pentru ca pot spune ca imi place foarte mult si ma bucur ca am avut ce face in seara asta. ti-am citit capitolul. Deci capitolul 32 m-a lasat masca. Nu pot sa cred ca m-ai adaugat pe mine si pe Bubu. Auzi la ea era Gaara:))...ma omori:)). Ai o imaginatie bogata, nici eu nu stiu de unde iti vin ideile.

Asa, pai inca o data iti spun ca mi-a placut foarte mult si ideea e foarte interesanta. Perversa..ca sa spun asa. normal, doar ai scris tu;)

Descrierea - as fi vrut sa descrii mai mult sentimentele personajelor ca in rest e totul ok si imi place. Descrii ce se intampla si il faci pe cititor curios. De suspans sa nu mai spun...

Dialogul - mie una mi-a placut deoarece l-ai pus cand trebuie si se imbina cu descrierea. Nu am ce comenta.

Estetica - si ea e bine pusa la punct.
Ai avut cateva greselute.
,, lafel '' - la fel

,, ai '' - a-i

,, copii ' - copiii

Eu atat am uitat. Uitasem sa ma mai uit dupa greseli ca vroiam sa vad ce se mai intampla:))...ti-am spus ca-mi place. urasc ca ma lasi in suspans. Nu e bine, mai ales ca m-ai adaugat si in fic si femeia mea a ajuns barbat;))...ok, nu mai comentez:))

Actiunea - mmm nu mi s-a parut grabita. Incearca sa adaugi ceva mai multa descriere sentimentala.
Oricum in rest imi place foarte mult❌x

۰۪۪۫۫●۪۫۰ ,, Moment Amuzant cu Elz ''
Nebuna mea ai niste idei geniale si tot o data amuzante;)).
Pur si simplu imi plac aceste ,, momente '' :))... Kakashi femeie =))

Lasand asta la o parte sa pui next-ul ca vin la tine si nu e bine.
Iti ador ficul❌x
Si vreau sa vad ce se mai intampla:x
Hai capra mea cu next-ul ca te papa Kiri.
Pupici
kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 22:22

Supeeeeer capitolu'!!!!!!!!!!!!!! kiss

Vai doamneee! Mi-a placut mult de tot!
Suspans??? Hai, no Ele! Intotdeauna tre' sa fie asa? sad




Anyway... NEXTU!!!!
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 22:39

Buna Ele!
Iti ador ficu si astept cu nerabdare next-ul cat despre acest capitol imi place la nebunie.
Bye bye! in love


incep sa te urasc pentru ca mai umplut de vicii.Fumez clipe ca si cum as fuma sentimente,beau vise ca si cum as bea sperante..tu m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.Tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.In tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti,dar si tu la randul tau te-ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta.Datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment..m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea..acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni. sad
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 13:59

Mai, mai mai. Uite cine a trecut pe la ficul manelistei...lough. Vai mamico!!! floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 896861 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 896861 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 359687 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 896861 Iarta-ma ca nu ti-am citit acest fic supermegaultragigahectasuperb! floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 962758 Cum de nu l-am citit pana acum? floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 359687 Ema baaka, Ema baaka! floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 359687

Vai mamico, e superb. Deci se pare ca mai ai si alte talente inafara de a fi perversa si manelista. Vai, este asa de superb ficul. Multo perverso =p~. Vai esti super perversa, ca mine. Ahh, delicvento!! Perversa mea mare! lough

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 947835 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 947835 Ma omori cu momentele tale amuzante. Vai si cu perversitatea ta, secenle incendiare cu Sasuke si Sakura. OMFG!! Deci chiar sunt o tampita ca nu am trecut pe aici.

Tu ma crezi ca de ieri stau si citesc non-stop la ficul tau. Pf, pagina 1, pagina 2. Deci nu ma mai puteam opri. Este mult prea genial. Imi plac toate lucrurile pe care le-ai scris. Doamne cat suspans, dragoste, bataie.

Cum o putea Sasuke sa o bata asa pe Sakura? floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 896861 Biata de ea. Stai sa vezi ce ii fac eu lui daca se mai atinge de Sakura, ma refer la violenta. floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 621493 Pff, doamne cata dragoste, minciuni, de unde iti vin toate ideiile tale?

Nici nu stiu ce sa mai spun legat de ficu asta. Cred ca mi-ar lua 3 pagini sa scriu tot de mi-a placut. Ce sa-mi placa? Totul! Prea superb mamico.

A aparut si Kirara aici! Uuuu, poate mai bagi si pe alti, ce zici? :>:> App, stiam ca Kirara era Sofia, ma asteptam, cine putea altcineva fi?

Vai, ce frumos din partea lui Sasuke. Ma refer la vila si la toate.

Am o rugaminte la tine, sa continui sa postezi si am auzit ca ficu dureaza 50 de capitole. Ce? floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 896861 Nu poti sa il mai maresti? Sa fac 100? Hai ca nu e greu, la cata imaginatie ai tu cred ca ai putea face 50 de pagini la fic. Si sa continui sa pui la sfarsit melodia capitolului. Imi place sa citesc capitlul pe melodia lui, si sa sti ca se potriveste.

Asa, adu nextu ca sunt curioasa cum isi revine Sakura din lesinul ei si cum o sa fie fericiti pana la adanci batraneti cei 4. Doar daca nu faci tu iarasai ceva sa ne omori cu suspansul.....

Baga nextul ca te scalpez. floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 962758 By the way ti-am spus cat de mult de iubesc? Ehh acum te iubesc mullltttt de totttttt!!! floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 962758 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 78717
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 14:12

Am pierdut doua capitole sad Au fost foarte frumoase. Mi-au placut mult fazele amuzante lough
Vreau nexTu urgent in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 9r4p45
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 14:40

am ajuns si eu, tarziu, dar nu puteam rata. Mi-a placut si nu pot sa cred ca Sasuke a facut toate astea pentru ai face o surprinza rozaliei si felicitari Hinatei. Te pup dulce, astept nextu...


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 14:53

Imi place mult deci hai cu next-ul ala o data

Te rog! very sad
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 16:44

Miau miau !

Buuun, pazea !! Am ajuns si eu p'aci, am picat din cer. Waai, ce imi place Fic-ul tau, e foarte frumos. Insa imi vine sa te strang de gat, cum adica ma, eu Gaara ? ... ---> Eu-Gaara <--- ... ---> Gaara-Eu <--- =)) M-ai facut barbat, nu pot sa cred. Oricum, imi place. Eu si Kiri, acolo sa' in love Imi placee :X Ok, sa trecem la lucruri serioase :d:

1. Descrierea- Ei bine, descrierea vad ca exista. Si cea sentimentala si cea a imprejurimilor. Imi place cum descrii, insa ar mai trebui sa adaugi putina descriere sentimentala, inca putin, si va fi perfect. Mi-a placut foarte mult cum ai descris imprejurimile, foarte frumos dap !


2. Dialogul- Ehm, pai, dialogul nu este nici lung, dar nici sec. Mie mi se pare ca se incadreaza perfect si ca se imbina foarte frumos cu descrierea. Asa da, imi place.


3. Actiunea- Actiunea nu mi se pare grabita. Este destul de dezvoltata, cum am sp, inca putina descriere sentimentala si va iesi perfect. Ma bucur ca nu treci rapid de la o idee la alta.


4. Estetica- Estetica imi place, chiar foarte mult. Aici nu am ce comenta pentru ca nu e nimic care sa ma deranjeze, ba din contra, imi place aspectul capitolului si asezarea in pagina heh


5. Greseli de tastare, ortografie, gramatica :



" gelben " - ---> galben <---

" respectat " - ---> respectata <---

" frumoasul " - ---> frumosul <---

" lafel " - ---> la fel <---

" ai " - ---> a-i <---

" copii " - ---> copiii <---



Bun, astea au fost greselile de tastare. Nu ai avut multe, felicitari pentru asta caci a fost un capitol destul de lungut ^^

---> Momentul cu Elzz <---

Adooor momentele astea, Doamne, cat pot sa rad la ele =)) Ma omori, ee, pai da .. fetita mea dulce in love Vai, esti un geniuS .. ehm .. --> Kakashi Femeie <-- =)) mor cu zile, si noptii daca vrei tu :>


Imi place Fic-ul tau, e foarte frumos, Sorry ca nu am trecut mai devreme pe aici, sunt o nesimtita sad

Hihi, spor la scris si la idei ! <3

Pupici cei mai dulci, fetita mea scumpa si rasfatata in love

Mrr dap ! hi!


P.S : Cand ai sp " Carpa neagra mi-a fost data jos de la ochii " .. am inteles " CAPRA neagra mi-a fost data jos de la ochii " =)) Mor lough


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 17:08

Am ajuns si eu in sfarsit pe aici pentru a-ti vedea minunatul capitol. Bubu si Kira ti-au spus esentialul, asa ca nu ma mai lungesc si iti spun doar ca astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 15 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 15 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-