Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 22:03

Eleee ❌x: inca un next fantasticcc ❌x❌


Il adorr ❌x❌x❌


Valeleu Kibaa da-l pe mana mea sa vezi cei fac eu biciuitor numai prostituate o sa viseze


Auzi la el ia pus mana pe sani si Sasuke ce se uita ca si el ma inerveaza biciuitor


Tv vrea lasa ca ii dau eu Tv mai rau ca OTV biciuitor


Superb Ele ❌x Iti ador descrierea, imaginatia, si cum povestea se incurca din ce in ce mai mult ❌x:


Urmatorul vreau sa fie mai lung te rogg ❌x ca sa am ce citi❌x❌


Te pup scumpa❌:x
love love love love love

Si Floc nu ma uraa=)) stiu ca am un deget mai rapid ca al tau dar asta e viata nu le poti avea pe toate =)))

Hai ca te iubesc baa❌x

La urmatorul capitol te las pe tine primul :p


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife


Ultima editare efectuata de catre Ade Soricel Cracanat in Lun 06 Iun 2011, 22:21, editata de 2 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 22:03

Cu fiecare capitol devine tot mai interesant .
A mai aparut si acest Kiba .
Oare Sakura va ajunge pe mana lui , oare sasuke are aceleasi sentimente ca ea ...
Sa pui continuarea repede sa vedem ce se mai intampla
As vrea ca urmatorul capitol sa fie mai lung...
Ade n-am nevoie sa ma lasi primu , important este sa citesc si sa-mi placa munca altuia heh heh


Ultima editare efectuata de catre Florin+Bella in Lun 06 Iun 2011, 22:34, editata de 2 ori
Sus In jos
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 22:04

Dupa cum a spus si florin,cu cat avanseaza ficul cu atat devine mai interesant si ne lasa mai mult in suspans.Hai cu nextul repede happy2


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 201ty


When the lights go out

I'm a killer on the sheets !

You can't stop me babe ,

It is hot , over here ?




Ultima editare efectuata de catre Abel+Ani in Lun 06 Iun 2011, 22:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 22:14

:)) frate toti va faceti rezervari. Super, ma bucur pentru next, te-a cam grabit lumea. Waw o marturisire a sentimentelor, pacat ca momentul nu era tocmai potrivit, dar la nervi ce sa faci.
Succes cu nextu:*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 22:26

SUPERB!!!
nu gasesc cuvant care sa descrie cat de mult ador eu ficul asta
chiar ma bucur ca avem asa un talent la noi
bineinteles si cu celelalte
deci practic eu vreau next neaparat, caci altfel...
altfel...
altfel...
altfel...
nu stiu ce nu-ti fac=)) pot fi mai perversa decat aia 2 la un loc=)))))
glumesc glumesc:)):))
deci nu uita de next sa tii minte =))
daca uiti sa ma chemi pe mine ca iti scriu eu pe frunte ce trebuie sa faci
totusi.... stii ce m-ar face si mai bucuroasa? daca ai descrie si mai amanuntit sentimentele Sakurei ...intelege tu la mine?
in rest pot spune ca ador, iubesc, pur si simplu m-am indragostit de ficul tau:x
este chiar foarte reusit...
ideea chiar imi place:x
si plus e pervers:X
deci practic eu te iubesc muuuuuuuulttt. stiai asta nu=))?
off, off,off ce tot spun eu va iubesc pe toti >:D<
a, da... sa bagi mai multa actiune intre cei doi :D=))))
bine, deci practic noi asteptam nextul cu nerabdare:x
te pup draga mea si te iubesc !
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 962758 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 78717 floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 962758


Fericirea este un vis, durerea este reală.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 23:00

Vai ela..ce frumos e capitolul❌x:x si sasuke ce idiot mai e! cum sa-l lasse pe kiba sa faca asa ceva..doamne...vin-o cu next-ul
te poop kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 02:14

Vaai :))
Ia uite cat este ceasu' ai eu stau pe net :))
Bai Ele nextu' ca mor !!

Te iubesc !! Ja Na !


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 09:35

Vaii Eleee meuu ce super este ficul este minunat spelndid nici nu si ce sa mai spun
Tu mi-ai spus sa-l citesc dar nu ma asteptam sa fie atat de super
Sasuke....te omor si te iubesc in acelasi timp =))
Gaara, mai mai pervers mai esti
Sa nu mai zic si de Kiba
Iarr tu dinou Sasuke, de ce nu ii spui direct in fata co iubesti si gata...o iubesti nu? :)
Asa nu mai tu sti scumpa mea Elena la patrat te rog sa vi cu nextul ct mai repede
Ca ma inferbanti aicia
Sa nu uiti de next

Pwp kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 10:43

BUna bunicutza mea favorita kiss
La cererea ta am dat o fuga pe la ficu tau si pot spune ca m-a emotionat extrem de mult, aproape imi dadeau si mie lacrimile.
Mai ales cand a murit Lolly....
Eu ador pisicile...
Te rog pune next happy
Repedeeee lough
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 10:48

Buna Ele! happy
Uite am aterizat si eu pe la ficul tau (sunt noua deci am aterizat mai bine spus aici pe forum :)) )
Ti-am citit povestea si este foarte frumoasa! Imi place foarte mult.
Sper ca Sasuke sa deschida ochii larg si sa faca o mica analiza la toata situatia asta ;))
Anyway,astept continuarea si sper sa o pui curand :)
Bye-bye kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 12:30

vai , cate capitole ai pus si eu abia acum aflu ? OF OF lough
astept next ca de nu te impusc lough cu pistolul de jucarie lough
te rog sa ma anunti cand pui nextu


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Punk Girl
Genin
Genin
Punk Girl

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe :))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt hotărâtă dar nehotărâtă, fericită dar nefiricită, rea dar bună, veselă dar tristă. Sunt un amalgam de sentimente care mă fac să fiu specială dar în acelaşi timp şi normală. :]]

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 12:53

Vai, vai nesimtita mai sunt. Se poate sa lipsesc eu? Nea! Oricum am muult de tastat dar ma voi vorbi in mare. Descrierea pe-o parte m-a lasat rece pe o parte mi-a placut la nebunie. Capitolele destul de lungi. Naraţiunea uneori zici ca e in Dubai si o tragi de picior sa se intoarca, alteori este prezenta din proprie initiativa. Dialogul, ai ceva dialog adunat in toate capitolele deci nu pot spune ca duci lipsa insa in anumite parti, nescriind cine spunea propozitia "x" sau "y" imi era foarte greu sa-mi dau seama cine cu cine vorbea. Ce nu mi-a mai placut a fost ca uneori era putin de tot sec. Actiunea. Oo, da chiar ma manaca limba aici. Ei bine este o variatie, ba o alergi de cred ca o sa ii se taie filmul ori este lenta in adevaratul sens al cuvantului. Sfatul meu, incearca sa te gandesti la o zii din viata ta, de exemplu, sa vezi modul normal de desfasurare al zilei si dupa ziua aleasa de tine iti vei da seama ca toate activitatile tale s-au desfasurat intr-un mod echilibrat. Cam atat am avut de spus, astept nextu si mult succes in special acum cu terminarea anului!
P.S. Daca te-am deranjat cu ceva imi cer scuze.


Imi iubesc surioara mai mica ElysS
Imi iubesc surioara mai mica ♥️º° Kιαгα °º♥️
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Whysoserious
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:00

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 977748 Pentru comm-uri dragilor
va iubesc! in love


Capitolul 7. Batuta din nou


A doua zi dimineata, m-am sculat cu o durerea de spate ingrozitoare. Ahh, am uitat ca am adormit pe podea, o si ca sa fie mai bine cu lumina aprinsa, mda, presimt ca o sa ma bata cineava azi, ehh, oricum, o sa vada el cine este cu adevarat Sakura Haruno, s-au cel putin asa vreau sa para. Ma ridic de pe podeaua rece si ma indrept spre baie, pentru a imi da jos machiajul, nu cred ca vreti sa vedeti cum arat, si apoi ma intorc in fata usii. Imi era asa de frica, daca era dupa usa asteptandu-ma sa ma bata? Daca a sunat la Kiba sa ma vanda? Daca o sa ma impuste? Daca si daca... presimt ca o sa mor din mana lui. Doamne si cine m-a pus sa ii zic chestia aia aseara? Si imi dau o palma peste frunte amintindu-mi ce i-am zis, nici daca eram drogata nu ii ziceam chestia aia.

......Flash Back.....
-Inteleg ca sunt dama ta de companie, inteleg ca ma bati zilnic, inteleg ca sunt o carpa pentru tine, dar sa ma dai unuia care nu valoreaza nici 2 lei. Cum poti sa fi asa de nemernic ca atunci cand o sa imi furi cireasa sa ma vinzi? Ma doare in cot ca ma place Gaara si asta cum naiba il cheama... Kiba. Esti un...un...mediocru bun de nimic. EU TE IUBESC si tu iti bagi joc!!
.....End Flash Back....


Imi fac curaj, cat mai am in mine, si apas de clanta, usa se deschide cu un zgomot oribil. Inchid ochii pentru o eventuala palma dar nu se intampla nimic. Astept ce mai astept, si deschid ochii, se pare ca am stat ca proasta in usa. Dintr-o data aud niste sunete care veneau din camera lui Sasuke. Se pare ca Sasuke era in mijlocul actiunii cu o c****a de zile mari.

,,-Ohh, tigrule, mai tare, tipa c****a din camera lui Sasuke.
-Stai locului daca vrei mai mult, se auzea vocea brunetului.''

Eu nici nu mai stau pe ganduri, scot dintr-un dulap de pe hol un pistol si ma indrept cu pasi mici spre camera brunetului. Zgomotele se pare ca incetasera, dar vaca aia tot gemea, zici ca i-a taiat limba. Ajung in fata usii si apas pe clanta, tot corpul incepe sa imi tremure involuntar, niciodata nu am omorat pe cineva, nici macar o musca, dar totul are un inceput pentru mine. Un zambet malefic imi apare pe fata si o sete neobisnuita de sange isi face aparitia, dau un picior la usa, nemaiavand rabdare sa apas pe clanta, iar acesta cade jos, si gasesc ditamai privelistea scoasa din filme XXX. Domnul Sasuke era calare pe o prostituata comuna, o roscata cu 4 ochi, Karin, si mama cat o uram deci imi v-a face placere sa o omor. Imi indrept pistolul spre ea si trag fara pic de remuscari, acesta nici timp numai are sa se fereasca ca glontul o loveste direct in capusorul ala al iei gol.
Zambesc satisfacuta si ma intorc cu spatele si pasesc elegant spre hol, purtandu-ma de parca nu s-a intamplat nimic. Proasta miscare pentru ca simt ca cineva ma apuca de par si ma trage jos la parter, nu ii putea vedea chipu deci sa gandim logic, nu putea fi c****a de Karin ca doar am omorat-o, deci putea fi decat Sasuke. M-I-N-U-N-A-T! Minunat! O sa fiu batuta salbatic pentru ca i-am distrus placerile Sefului Yakuza, ma doare in cot, oricum nu mai il suport si daca as avea acuma pistolul incarcat i-as trage una unde sa il doare mai tare., chiar daca il iubesc, chiar daca il urasc, tot o proasta sunt si regret ziua in care l-am cunoscut. Oftez si imi acept soarta cruda ce o sa urmeze.
Ajungem jos, in curte mai exact si ma tranteste violent pe iarba.
-Jos textila, spuse acesta rece.
-Sa mori tu? Eu nu ma dezbrac nici daca ai fi Brad Pitt in calduri.
Atata mi-a trebuit sa zic pentru ca in urmatorul moment mi-a rupt rochita de pe mine, ramanand in lenjeria mea neagra. Incerc sa ma acopar cu mainile dar fara efect. Sasuke i-a in mana un furtun si un bici, nu va ganditi la prosti, eu sunt cu jucarile alea, nu el. Daca mi se rupe sutienu si raman goala in fata astuia, jur ca il fac sa orbesca, ii scot ochi aia ai lui frumosi. Incepe sa ma ude cu apa, si ranjeste ca un dobitoc, Doamne de ce Doamne trebuia sa ajung eu la asta? Nu mai bine era un veterinar afemeiat, un doctor, dar nuu, tocmai sefu gruparii mafiote Yakuza.
Dintr-o data ma plezneste cu biciul, iar eu tip cat ma tin plamanii, avand pielea uda durerea este mai intensa, iar pielea se inroseste mai repede. Mai ma loveste odata peste picioare cu forta si tip cat ma tin plamanii, incep sa plang de durere, iar piciorul incepe sa sangereze abundent. Mai ma loveste odata peste brat, apoi peste burta, facandu-ma sa il implor sa ma lase in pace. Ranile sangereaza abundent, iar eu plang incontinuu, implorandu-l ca fac orice dar sa ma lase in pace. In tot acest timp in care ma batea tot repeta ,,Asta i se intampla unei t***e care se baga in relatile extraconjugale cu alte t***e''
Nici macar nu avea sens ce spunea, iar lacrimile mele erau egale cu 0 pentru el. Plangeam si plangeam, cu lacrimi de sange, impolandu-l sa inceteze, dar de fiecare data cand il rugam ma pleznea mai tare, si ranjea de fiecare data cand se uita la mine, nu era vina mea ca lenjeria s-a mulat pe mine.
Peste 2 ore s-a terminat chinul, dar eu abia daca mai pute-am pasi. Cad lata , sub Soarele de vara arzator, in timp ce Sasuke se uita la mine ca magarul la poarta 9.
-DE CE TREBUIA SA MA INDRAGOSTESC DE TINE? tip eu cat ma tin plamanii lasand lacrimile cristaline sa cada pe iarba proaspata de vara.
La propozitia asta a ramas pe loc cu mainile in buzunar, face stanga imprejur si se indreapta spre mine. Mai vrea sa ma lovesca odata? Nu mai pot, nu mai vreau, in face inima tandari, chiar nu mai vreau, il iubesc si el se joaca cu sentimentele mele. Povestea asta e una asa incurcata, mai bine ma impusca, mai bine ma viola si ma dadea la proxeneti, orice dar sa nu ma faca sa ma indragostesc de el, este prea greu, prea mult pentru mine.
Se aseaza langa mine, mai exact la nivelul fetei mele si mi-o ridica cu un deget, facandu-ma sa il privesc in ochi-i negri. Ma pierd in abisul lui nesfarsit, vrajita de parfumul lui de crini, simt ceva in mine care se zbata se iasa afara, parca vrand sa imi sfasie pielea pentru a iesi, este iubirea pentru el, o iubire care da pe dinafara. Se apropie mai mult de mine, si mai mult si mai mult, inchid ochii asteptand o palma, dar in urmatorul moment....SUSPANS!!!:))

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=lbibZhlugjw


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:12

Off suspansul asta angry Fain capitolul,hai cu nextul happy2


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 201ty


When the lights go out

I'm a killer on the sheets !

You can't stop me babe ,

It is hot , over here ?




Ultima editare efectuata de catre Abel+Ani in Mar 07 Iun 2011, 18:19, editata de 1 ori
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:14

[color=cyan]Ele Esti un Geniu !!
Este super tare !! Sunt fana infocata !!
DEABEA ASTEPT NEXTUL !!!

Ja Na ![/color]



Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:15

Buna ! Uite acum am terminat de citit. :)
E foarte frumos capitolul felicitari ! happy


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:37

A batut-o din nou. Si cica o iubeste.
Suspansul asta ma omoara. sad
Sper sa nu o bata din nou. Daca indrazneste fac io ce nu a facut Sakura happy2 ( il lovesc unde-l doare cel mai tare )
Dabea astept NEXT-ul a hug
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:41

Iubireeeeee ❌x:x

Iar suspans vrei sama omori ? crying

Saraca Sakuraaa ce mila imi este de ea

Parca pe mine ma batea nu pe ea crying

Deabia astept nextul scumpa❌x:

Haideti cu commurile breee ❌xx:

Hai hai hai :❌x

Te pup dulce scumpa love


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 18:44

Vai de mn ce rau e sasuke... il bat pe baiat biciuitor
Oricum capitolul este foarte reusit❌x:x
Vreau next-ul, imediat..
te poop kiss


I had to break myself to carry on.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:31

deci iara o bate??? poaii ce-i fac la sauske asta!
Foarte frumoa capitolul ele draga mea:X:X:X:X
Astept nextu!!!!
Hay repejorr!!!
Te tzokaa zuzu:X
kiss i love you


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Asss10floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:41

Vai bunicuto, de ce ma faci sa fierb atat? Stii cat iti iubesc eu ficul? Ei bine afla ca foarte mult. As avea totusi de zis ceva si anume sa nu mai folosesti unele cuvinte, chiar daca pui stelute. Sincer mie nu prea imi place. Asa, eu astept nextul cu nerabdare. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:44

Mna , iar suspans , urasc suspansu .
Se pare ca Sakura iar a fost pedepsita.
Hai Elena pune continuarea sa vedem ce se intampla.
Apropo ai grija cand scrii ca ai cateva greseli minore heh
Sus In jos
Punk Girl
Genin
Genin
Punk Girl

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe :))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt hotărâtă dar nehotărâtă, fericită dar nefiricită, rea dar bună, veselă dar tristă. Sunt un amalgam de sentimente care mă fac să fiu specială dar în acelaşi timp şi normală. :]]

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:48

Am venit si eu. Descrierea este bunicia, naratiunea nestul de prezenta, actiunea destul de alergata, parerea mea. Dialogul nu este asa de mult dar ma multumesc cu ce este. Oricum capitolul in mare este destul de reusit deci bravo. Succes si sper sa apara nextu! a hug


Imi iubesc surioara mai mica ElysS
Imi iubesc surioara mai mica ♥️º° Kιαгα °º♥️
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Whysoserious
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:50

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 977748 pentru comm-uri scumpii mei in love
Ele va iubeste in love a hug


Capitolul 8. Un sarut pe interes


,,Se apropie mai mult de mine, si mai mult si mai mult, inchid ochii asteptand o palma, dar in urmatorul moment....''

Ii simt buzele contopindu-se cu ale mele. Dulci ca mierea, moi ca mateasa, ma face sa il doresc din ce in ce mia mult. Ii acept sarutul pasional, el jucandu-se cu limba mea. Nu prea imi plac mie saruturile frantuzesti dar acesta este unul foarte reusit, cred ca o sa devin o fana. Ma avnd mai mult in sarut, bagandu-mi mainile in parul lui negru ca negura noptii, iar el asezandu-se peste mine. Chiar daca eram in curte, nu ma temeam de vecini, pentru ca nici nu aveam, cartierul acesta este unul rezidential cuparat de Sasuke. Cu fiecare sarut deveneam tot mai captivata, dorind mai mult, atat fizic cat si pshic. Il iubeam pur si simplu, nu stiu cum s-a intamplat de m-am indragostit de unu care ma crede carpa lui. Ma ridica usor de pe iarba, si ma duce spre camera lui. Ne oprim pentru un moment in bucatarie, si ma pune pe masa, impingandu-ma tot odata in fainta, si scot un scancet de durere. Incepe sa ma sarute mai jos, pe gat cu ardoare, eu gemand usor de placere. Aveam o asa o stare perversa, vroiam pe loc sa il dezbrac incercand fel si fel de nebunii. Ma ridica usor si ma duce in dormitor unde ma runca violent pe pat. Vai ce imi place cand ma saruta si cand stiam ca ma iubeste totul parea asa usor. WTF?! El nici macar nu ma iubeste! El vrea sa ma foloseasca! Imi vrea virginitatea! Ma trezesc din frumosul vis si ii trag una unde il doare cel mai tare, sar din pat ca arsa si ii zic:
-Scumpule daca esti pe inters, inseamna ca esti un g*****o de zile mari. Nu sunt c****a ta! Tu esti un nemernic! Nu imi vine sa cred ca eram sa ma daruiesc tie! Nemernicule! spun eu si incep sa plang, alergand spre padurea din apropierea vilei.
Alerg si alerg, plangand intruna, destinatia? Nicaieri si mai departe! Cat mai departe de Sasuke Uchiha, nemernicul bun de nimic! Toata acesta alergatura mi-a adus aminte de o amintire dureroasa despre fostul meu iubit.


.....Flash Back.....
- Te rog lasama, Jhon! tip eu.
-Nu pana nu vei fi a mea! tipa acesta la mine, vedeti voi el vroia sa imi aiba virginitatea lafel ca Sasuke, si acuma eram prinsa intr-o ajundatura de pe strada Michael Jackson.
-Niciodata! tip eu si incep sa plang mai tare, si primesc o palma cat toata zilele.
- Ba da! zice acesta si isi deschide slitul.
- Nuuuu!!!! tip eu si ii trag una unde il doare mai tare, fugind cat ma tin picioarele. Mai aveam putin si eram violata de un nemernic, de atunci nu am mai auzit de Jhon. Urmatoare zi m-am mutat din New York scapand de Jhon pentru totdeauna.
.....End Flash Back....


Intr-un moment de neatentie cad pe burta intr-o poientita lovindu-ma serios la cot. In urmatorul moment nu mai imi simteam cotul si am inceput sa plang mai tare. Nu mai imi suportam viata, toata lumea se purta urat cu mine, vroiam sa mor mai repede. Sasuke vrea doar sa profite de mine ce motiv mai am sa traiesc? Incerc sa ma ridic dar fara succes, cazand in urmatorul moment.
-Vreau sa mor! tip in gol, facand sa zboare niste ciori.
-Poate iti indeplinesc eu visu, se aude o voce ragusita din spatele meu.
Ma intorc si il vad... O NU! NU SE POATE! In spatele meu se afla Jhon cu un pistol in mana, aminintandu-ma ca daca nu ma dezbrac si daca nu ma duiesc lui ma omoara. Ce mai aveam de pierdut o viata josnica? Aprob din cap si ma prefac ca imi deschid sutienu, in timp ce el se lingea pe buze. Cand insfarsit ,,l-am deschis'' imi scot pistolul din chilotei si il indrept spre el. Nu oi fi asa de proasta incat sa il las in viata, trag fara nici un pic de jena si el trage. Glontul meu se opreste in capul lui si al lui ma zgarie usor pe unul dintre sani. Arsi....la naiba! Singura solutie e sa ma intorc acasa deci o i-au pe drum inapoi, cred ca atunci cand o sa ma vada Sasuke... o sa faca ca d***u.
Ajung acasa, mai exact in fata usii, si lesin, am pierdut prea mult sange, ultimul lucru pe care mi-l amintesc este cum Sasuke m-a vazut lata in fata usii, se pare ca mi-a sunat ceasu. Inchid ochi si ma las purtata de briza marii.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:50

WTF? Ce cauta john acolo?A venit tocmai din america in japonia dupa ea:O? Mai lasat in suspans.Oare ce o sa faca sasuke? Hai cu nextu :D


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 201ty


When the lights go out

I'm a killer on the sheets !

You can't stop me babe ,

It is hot , over here ?




Ultima editare efectuata de catre Abel+Ani in Mar 07 Iun 2011, 19:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-