Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Picături de înspiraţie.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 11:52

Wow huh?
Mie mi se pare extrem de greu sa faci desene virtuale, iar tie iti reusesc de minune in love Esti foarte talentata si imi plac tare mult toate desenele pe care le-ai pus pana acum.
Oare cat ti-a luat sa il faci pe ultimul? Eu nici in 2 zile nu as putea face asa ceva lough
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 13:49

Mamaaa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce frumoase sunt in love
Imi plac la nebuniee tuu
Sa mai pui sa ne incanti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 00:23

Crystal: păi depinde acum. Nu mai ştiu parcă o oră... nu mai ştiu exact, parcă atât sau mai mult. Dar în nici un caz 3, maxim o oră jumate.
Mersii de comuri, mă bucur că va plăcut ultimul desen dar şi celelate.

Am să vă arăt încă 3.
Unul dintre ele a fost pentru un duel, celălat este pentru exerciţiu, iar ultimul este făcut la şcoală, în timpul orei de antreprenoriale - fashion. xD

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre ♥ Şhaggy. in Dum 22 Ian 2012, 09:27, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Asss10Picături de înspiraţie. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 07:45

Bai, deci ne omori tu pe noi. huh? =))) Nu imi pot da seama cum de ai atat de multa rabdare, incat sa hasurezi in culori sau chiar sa faci umbrele. Eu una sunt cu adevarat minunata de felul in care reusesti sa umpli ceea ce comturezi ca sa zic asa. Oricum, imi plac foarte mult, asat ca felicitari! Sa ne mai puit te rog frumos. :o3 Te-am pupacit dulce. in love

choco^^
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Ian 2012, 10:21

Vai, vai, ce-mi place cum desenezi!
Ochiul acela este superb. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dar si celelalte sunt foarte inspirate si frumoase. :x
Sper sa mai pui si alte desene.
Buh Bye! kiss
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 10:21

Mă bucur că vă plac desenele.
Choco: dacă îmi place ceea ce desenez am răbdare mult, mult timp (dar în general aşa sunt, nu mă agit pentru câteva detalii). Mă bucur că-ţi plac desenele.
Mersii de comentarii. *hug*

Ok, aduc ceva nou... un alt model de ochi. Era pentru un tutorial, deci am filmat procesul, doar că a fost mare de tot şi nu s-a încărcat pe un site.
Şi revenim, vă arăt un alt ochi. XD

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 21:23

Double post, sorry. T^T
Revin cu un desen încă aflat sub procesul de lineart-ing. ^^ După cum se observă este şi schiţa cu albastru.
E cel mai recent desen făcut de mine şi m-am gândit să-l împart cu voi.
BG-ul nu este foarte reuşit... din păcate, dar pentru mie este o mică evoluţie, căci am reuşit să creez un spaţiu ceva mai plin.

Câteva date: tipul care priveşte între restul este OC-ul meu Voture (un înger toxic XD), iar tipa cu părul lung este Angel, OC-ul unei prietene bune de ale mele. Ne-am gândit să ne cuplăm personajele.
Şi asta ar fi ca o mică întroducere. XD

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre ♥ Şhaggy. in Mar 31 Ian 2012, 20:14, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 20:07

...huh?... Pur si simplu am ramas cu gura cascata. :o
E posibil asa ceva?!
Adica, sunt superbe!
Nu imi vine sa cred cat de mult ma uimesti. in love
Sune exceptionale! Ochiul acela este minunat.
Iar ultimul desen postat de tine.. Este, este.. Pfoaii, nici nu am cuvinte sa il descriu.
Imi place foarte mult cum ai facut fiecare personaj si cum i-ai pus intr-o ''poveste'', ca sa spun asa.
So.. Chiar m-ai lasat fara cuvinte. Nu mai am altceva de spus, inafara de: pune cat mai repede alte desene! :o3
Siii, poate imi dai si mie un PM cand mai postezi. happy
Buh Bye! kiss
Sus In jos
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 22:31

Destul de reusite.Folosesti tablet?
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Vin 17 Feb 2012, 10:01

Ceau, ceau! În ultima vreme cu greu am reuşit să desenez ceva care să-mi convină, dar tot am reuşit câteva chestii. Sunt două desene, unul tradiţional şi unul digital.
Cel digital i l-am deticat unei bune prietene de ale mele, este OC-ul ei (Original Character), oricum nu este gata, e încă în proces de lineart şi colorat.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Feb 2012, 01:01

Ceau! Revin cu ceva nou - digital - în ultimele două zile am descoperit câteva lucruri în Sai, defapt mai mult am umblat pe la setările brushurilor.M-a inspirat foarte mult pisicul meu Rey, aşa că l-am desenat în stil anime, ceva de genul ar arăta mai uman. xD Cred...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Asss10Picături de înspiraţie. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Feb 2012, 06:33

Vaii, am uitat sa comentez. sad Imi pare rau. sad good Dar uite ca vin acum. Asa, deci sa stii ca imi plac extrem de mult desenele, tale, mai ales ca se vede ca depui multa munca pentru a le realiza. Chiar daca ai talent, la tine se vede si faptul ca lucrezi si incerci si asa mai departe. In orice caz sunt foarte frumoase. in love Imi place mult pisicul tau, mai ales ca are o privire provocatoare rau. :> in love Sa ne mai aduci, deoarece sunt cu adevarat superbe. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 17:49

Choco mersii de com, eşti o dulce să ştii. Mă bucur că-ţi place stilul meu şi mă susţi.
Promit că am să aduc mai multe desene, dar până atunci voi posta un mic experiment în SAI, nu este anime, doar nişte trandafiri mai diferit coloraţi să spunem. XD Sper măcar să arate ca unii, oricum tot un fel de flori sunt, next time o să îmi dau mai mult silinţa. - -"
Sper să vă placă, critica este bine venită la mine oricând. *hug*

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Asss10Picături de înspiraţie. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 17:56

Hello :) Pai.. Mie una imi seamana mai mult cu niste bujori decat cu niste trandafiri, dar in orice caz sunt foarte frumosi. Trandafirii nu sunt atat de plini, sunt puin mai subtiri si au petale oarecum mai ascutite spre varf, deci de-aia mie imi par a fi niste bujori. In orice caz sa stii ca si acest desen ti-a iesit frumos. kiss Sa ne mai aduci. good
choco^^
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Mar 2012, 20:04

Mersii de com din nou Choco, eşti o scumpă.
Da, sunt de acord cu tine, par mai mult boboci, păi asta înseamnă că trebuie să mai studiez puţin. <3

Revin cu ceva nou - acest desen + şi cel cu "trandafirii" aparţin unui porect de al meu numit E.W (Experimental Wave). Sper să vă placă şi ca deobicei criticile sunt mereu bine venite.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Mar 2012, 17:07

Oo, de cand nu am mai comentat. :(
Dar acum am venit.
Desenele sunt foarte reusite, imi plac mult.
Toate sunt impresionante: acele fete, bujorii/trandafirii si pisica ta.
Imi place foarte mult parul ultimei fete desenate de tine. Dar si expresia fetei ei este frumoasa.
Se vede ca ai muncit ceva la ea.
Sper sa mai aduci desene cat mai repede.
Buh Bye!
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Mar 2012, 20:23

Mersii Licuu` mă bucur că-ţi plac desenele.
Mă să fiu sinceră nu mi-a luat foarte mult la cea cu spiritul (dacă la acela te refereai).
Oricum îţi mulţumesc de com, eşti o scumpă. *hug*

Vin cu ceva nou însă neterminat, este pentru o prietenă şi pentru şcoală de asemenea, totul este făcut în creioane colorate şi puţină cariocă.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 18:52

Sunt extraordinare!!!! Ai doarte mult talent.Astept si altele si sa ma anunti
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 11:58

Niki mersii de com, mă bucur că ţi-a plăcut.
Revin cu ceva nou, deci aseară m-am pus pe un meme, dar se pare că nu am reuşit să-l termin, aşa că desenul respectiv, adică OC-ul meu Mevy, pe care sigur îl ştiţi... cred, l-am decupat de acolo şi e acum un mic desen individual. <3
Nu am mai desenat de ceva vreme şi mă bucur nespus că am reuşit să fac ceva digital.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 02 Iul 2012, 17:07

Helllooo. a hug
Am ajuns si eu pe aici, imi pare rau ca nu am descoperit capodoperele astea mai devreme puppy eyes
Deci, cumva esti la un liceu de arte sau iei vreun curs?
Trebuie sa recunosc ca esti o adevaarata artista huh?
Ador cum desenezi cu umbre ( eu niciodata nu am reusit). Si desenele digitale sunt fabuloase. in love
De asemenea trebuie sa-ti apreciez si imaginatia ( ai destula te asigur lough) .
Abia astept sa vad ce ne mai prezinti.
Te-am pupacit spor in continuare in ceea ce faci kiss
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 10:47

Mersii pentru com K∂ttÿ∂, ma bucur ca iti plac desenele. Eu una nu le-as considera chiar capodopere, insa ma bucur ca tie iti transmit ceva. <3
Rasounsul la intrebarea ta este nu, nu iau cursuri si nici nu sunt la un liceu de arta (am vrut sa dau acum 2-3 ani cand faceam inscrierile pentru liceu si regret ca nu am facut)., pur si simplu desenez fiindca imi place si doresc sa evoluez, dar o fac de una singura. <3

Ok, zilele acestea am mai exersat digital si vreau sa impart si cu voi creatiile.
Sper sa va placa si daca aveti sugestii si restul sa nu ezitati sa le impartasiti.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 13:23

Desene noi, desene noi. Mai mult schite si prostii si doar unul complet.
Am doar digitale in acest moment. <3


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 09:47

Buna! Imi pare rau ca nu am ajuns si eu mai devreme...vreu sa iti spun ca te admir, ai mult talent si intr-o zi sper sa desenez si eu asa de bine. Pana atunci...spor la desenat.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 10:53

Arcana mersii pentru comentariu, ma bucur ca ti-au placut desenele.
Tu poti sa desenezi si mai frumos decat mine daca iti doresti si continui sa desenezi din placere. <3
---

Vin cu ceva nou, a fost facut ieri pe data de 24.08.2012. Nu e nu stiu ce sa fiu sincera, din nou am incercat ceva fara lineart. Am cam impopotanat eu pe acolo BG-ul, dar totusi sper sa va placa. -^^-

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

----
Ps. desenul il mai am postat si pe dA acolo unde le postez deobicei, asta ca sa stiti ca nu iau de la altii, nu vreau sa ma trezesc cu asa ceva. ^^
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Picături de înspiraţie. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 11:17

vaiii !!! Crii ce ai facut ?!

Imi place place la nebuniee !! * comportament de copilas de 5 ani *

Tonul culorilor este unul cald in ciuda culorilor reci pe care le-ai folosit. Ai tu ceva anume ce face orice desen digital sa straluceasca si sa fie.. unic si fermecator.

Eu ti-am mai zis cat ma chinui sa fac o persoana si chiar tu ma ajuti la unele parti ale corpului ( da ramane secret nu trebuie sa se afle ).

Imi place mult de tot rochita ei, neagara, simpla si totusi sofisticata ce da un aer de eleganta.

Fata ei este atat de inocenta... Sper ca e o adolescenta pentru ca dupa chip pare una. Apropo de fata, expresia ei este foarte bine conturata si ador chestia asta. Sa privesc un desen indelung unde pot sa vad fericire pe chipul fetei, baiatului.

Sincerele mele felicitari .

P.S: Nu uita de portretul meu de familie. Vreau sa fa cun fic cu el. :)))) :-"
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Picături de înspiraţie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Picături de înspiraţie.   Picături de înspiraţie. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Picături de înspiraţie.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-