Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 00:20

Hey am dat azi intamplator peste ficul tau. Sorry ca nu am dat comuri mai devreme, dar m-am straduit sa-l citesc pe tot repede inainte sa postezi altceva ca sa fiu si eu in rand cu lumea. Vreau sa spun ca pur si simplu il adorrr. Daca ma crezi rad de mor, e chiar foarte tare. Eu nu am terminat episoadele Shippuden si nu stiu povestea cu Madara daca isi scoate masca sau nu, deci te cred pe cuvant cand spui ca arata super hooot.
Astept nextu... sper sa nu dureze mult pana il postezi.
Spor la scris si la idei :D dance2 dance2 huh?



Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 11:27

Super fic:X:X il ador!!:X:X Astept next:X:X ♥♥♥



Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Cooltext1711025034_zps229023de
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 13:18

ce?;Mosu' ala indragostit de Sakura?Nu am mai vazut ideia!ce pot sa zic decat ca astept nextul,si serios imi pare rau ca nu am lasat comentarii sad ma vei ierta vreodata?


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 13:50

super
vreau next-ul urgent
ma omori aici
hai cu next-ul
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 15:39

Super!! Imi place la nebunie!!
Draguto te rog sa aduci nextul cat de repede poti!!
Oare ce planuri mai are Madara cu Sakura?? Am eu o banuiala... sper sa fie ceva pervers totusi lough !
Oare Sasuke o cauta? Oare il intereseaza de Sakura? OFfff milioane de intrebari fara raspuns!!! Nextul scumpo... nextulllllll !!!!!
Spor la scris!! kiss a hug
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 14:38

Cat de tare faza cand si-a dat jos masca!:)):))

Ce tare e povestea!
Deabea astept next-ul!!!!!


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 23:59

Buun, am venit si eu pe aici intr-un final.
Stiu, stiu. Am lipsit cam multa vreme si imi pare tare rau, dar sper ca nu te-ai suaprat pe mine Chloee. in love

Acum, despre fic.
O, da. Il adoor. a hug
E tot mai interesant, si imi plac tare mult scenele comice, si descrierea sentimentelor Sakurei.
De restul nu mai am ce sa comentez, totu-i genial, si vreau sa-ti spun ca iti iubesc ficul la nebunie.

Deci adu next-ul cat de repede, si sper sa fie mai luuung, si la fel sau poate chiar mai bun ca si capitolele precedente.

Spor la scris. kiss
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 01:39

Deci.. va multumesc tuturor pentru faptul ca ati trecut pe aici cu un comm :* Si ce pot spune inafara de : va iubesc! :X Din pacate... am ramas in pana de idei T_T si inspiratie... tocmai de aceea voi posta next maine , poate luni, inca nu stiu -_- Sper ca nu v-am degamazit cu acest anunt ...
Totusi am si o veste buna. Urmatorul capitol va avea interdictie +16 semn ca vor fi ceva perversitati .. rusinos]

Inca odata va multumesc ca ati trecut pe aici si pormit ca nu va voi dezamagi inca odata si ma apuc de treaba imediat ce o sa imi vina o idee ^_^


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 09:26

Ok dear, no problem. Noi aşteptăm.
Sper să-ţi vină ideile acelea mai repede totuşi.. biciuitor lough
Pupici! kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 43041335886647080746110


Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 17:10

Abia stept nextu` !
Imi place ficul tau la nebunie si mor de nerabdare sa vad ce se intampla happy2
Bine adevarul este ca sunt si eu mai curioasa de fel happy2
Dar nu e vorba despre mine aici ci despre adorabilul si minunatul tau fic !
Astept nextu` si spor la scris kiss
Te pupacesc in love


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 14:07

te rog.pls.muuuuuuuuuuuuuult de tot sa pui next k nu mai pot dak nuti citesc ficul


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 21:38

Of , of cat de tarziu ajung si eu pe aici .. Dar imi place ultimul capitol foarte , foarte mult .
Vreau nextul ala +16 cat mai repede . N`am mai vazut umpic de perversitate de mult timp si abia astept sa citesc ceva mai hot . Scuze , delirez . Nici nu iti inchipui ce se afla in mintea mea de ceva timp lough
Revenind cu picioarele pe pamant , vreau next beib lough kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:25

Hmmm.. poi in primul rand iarta`ma ca nam venit mai devreme cu un comm dar mam lasat dusa de fic adic wow nam cuvinte e haios are perversitati lough suspans si tot ce ii trebuie jos palaria! dabia astept nextul[/color] nr1 please


Ficul asta e minunat!!!!!!!!!!!!!!!! al noualea cer


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:38

Hei deja au trecut trei zile de cand nu ai bagat nextu',hai ma! angry Cum sa nu ai idei,atunci copiaza dar pune un next din ala frumos facut de mana ta! kiss ca de nu te biciuitor si asta nu e tot


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 17:11

Heey la toti! Va multumesc mult pentru comm-uri si prezenta voastra impecabila si.. ( mai bine termin cu matrimonialele si pun next-ul) lough Scuzati-mi absenta indelungata dar am venit in sfarsit si sper ca acest next sa fie pe placul vostru :* Inca odata va multumesc pentru asteptare.



Capitolul 15. Un vis incitant





Eram într-un loc total necunoscut, dar mă simţeam extrem de bine că mă aflam în braţele sale. Pentru prima dată am simţit dragoste din partea lui şi nu numai atat. Acel sentiment binevoitor îi încălzea inima rece ca gheţa. Puteam cere mai mult? Mă aflam alături de ce pe care îl iubesc şi mă iubeşte, într-un loc în care doar noi doi suntem importanţi. Mi-a cuprins buzele într-un sărut apăsat trimiţându-mi fiori în tot corpul. Limba lui a patruns uşor printre buzele mele , începând să îmi exploreze în voie lăcaşul umed. I-am răspuns sărutului cu aceeaşi dorinţă pe care o simţea şi el. Mi-am pus mâinile în părul lui trăg'ndu-l mai aproape de mine şi muşcându-l uşor de buza inferioară. Era un sentiment dumnezeiesc atunci când îi simţeam buzele lipite de ale mele, mişcându-le cu aşa pasiune. Nu îl iubeam, îl adoram. Pentru că era el... dragostea mea. Am ţinut-o cu sărutul pentru puţin timp până m-am simţit întinsă pe ceva tare, presupunând că era un pat. Nu am mai ţinut seamă de nimic şi l-am tras mai aproape, simţindu-i greutatea corpului presându-mi sânii. Simţeam fiecare atingere a lui pe tot corpul şi fiecare mişcare mă făcea să tresar şi să scot sunete de plăcere. Ne-am adâncit mai mult în sărut până nu am mai avut aer şi am preluat controlul absolut. Am inversat rolurile şi m-am rostogolit în aşa fel încât să ajung eu deasupra lui. Am început să îl sărut pe gât şi de-a lungul buzelor, parcă dorind să îl întărât şi uite că am reuşit. Nemulţumit că eu conduceam acest joc, ne-am rostogolit din nou şi am căzut pe podea, din nefericire pentru el tot eu eram deasupra. Ne-am despărţit din sărut pentru câteva momete şi ne-am privit în ochi. Acei ochi abisali pur şi simplu mă înebuneau şi creau fel de fel de fantezii interzise. Îl doream atât de mult ! În puţin timp am scăpat de haine, iar eu abia dacă mai aveam sutienul pe mine. El era în boxeri şi dorea să mă lase fără pic de material şi ardeam de nerăbdare să îi văd ''barbăţia'' şi să o experimentez la maxim. Când să îl simt cu adevărat, iar corpurile noastre să fie contipite de-antregul simt cum mă desprind de acea realitate şi mă lovesc de ceva tare....

Deschid ochii automat şi îl văd pe hidosul de Hidan cu o lopată gata să mă lovească. Încep să ţip peacolo, fiind luată prin surprindere şi cad din pat lovindu-mă de pământ. Hidan începe să râdă şi aruncă lopata cât colo. Nervoasă, mă ridic şi încep să ţip la acel handicapat că m-a trezit din visul meu frumos în care... Nu-mi vine să cred!! Am visat că o făceam cu Sasuke? Incredibil! Dependenţa duce la fantezii interzise... No way! Am decis că trebuie să reflectez la această greşeală umpic mai încolo, deoarece handicapatul de Hidan trebuie să şi-o ia.

- Nu pot să cred că m-ai trezit din frumosul meu vis! tun nervoasă şi îl privesc pe bou.

- Nici mie nu îmi vine să cred că tu eşti încă aici! Ai antrenament fetiţă dragă şi nici nu ţi-ai făcut mătăniile de dimineaţă! În loc să te închini zeului meu atotputernic tu ai vise obsene. Huăă, ateisto!

În timp ce boul mă făcea în toate felurile posibile, eu am zărit lopata cu care dorea să mă lovească şi îmi vine în minte un plan diavolesc. Iau lopata de jos , îl privesc pe Hidan preţ de câteva secunde, iar el îşi dă seama de intenţia mea şi începe să ţipe ca o fetiţă . Am început să îl urmăresc cu lopata prin toată organizaţia , iar în goana noastră nebună am dat peste nemilosul Pain, care îşi savura cafeaua de dimineaţă. Wtf? Cafeaua de dimineaţă? Mamă, ce ciudaţi! Acesta ne priveşte şi începe şi el să ne înjure.
- Ce naiba faceţi, muritori jalnici? ţipă acesta după noi, iar Hidan este distrat şi începe să îl înjure şi pe el.

- Ce vrei, spurcat ordinar? Vezi-ţi de otrava ta şi nu te lua de geniala mea persoană!

Atunci am avut ocazia perfectă să îl lovesc şi i-am dat o lopată peste cap numai perfectă. Şi-a întors capul pe dos, iar acea imagine era absolut greţoasă. Nemilosul Pain începe să râdă, ceva total terifiant, deoarece nu l-am mai auzit râzând până acum, poate doar atunci în visul meu când se gândea cum să mă omoare. Hidan începe din nou să mă înjure, iar eu îi mai dau o lopată peste cap şi tot aşa, până l-am umplut de vânătai şi cucuie. Aveam de gând să mai continui aşa dar şi-a făcut apariţia Madara, care mi-a luat lopata şi a dezintegrat-o în câteva secunde.

- Doamne, ce imaturi sunteţi! Hidan, ţi-am zis să o trezeşti, nu să o traumatizezi, iar tu domnişoară parcă aveai antrenamente! Iar tu Pain, spune îndreptându-şi privirea spre celălalt idiot, trebuia să îi opreşti.

Pain şi-a terminat cafeaua şi a plecat deacolo pufnind, nebăgându-l în seama pe Madara care gestiona ca un nebun. Hidan a plecat capul umil şi a disparut deacolo iar eu am rămas ca fraiera privindu-l pe tipul sexy, care acum avea masca pe faţă. S-a uitat la mine şi a indicat spre ceasul din perete. Pe bune? Ăştia au şi ceas?

- Este ora şapte şi jumatate, iar tu trebuia să fii la antrenamente de acum două ore.

Pe bune? Mortaciunea asta chiar crede că eu mă voi trezi aşa dimineaţă şi voi rata somnul meu de frumuşeţe şi visele cu Sasuke pentru antrenamente? Slabe şanse, man! Am oftat nemulţumită şi am dat să plec, dar Madara m-a prins de braţ şi m-a oprit. Yuck! Ia-ţi laba de pe mine, omule! Daca nu aveai masca poate te lăsam să mă atingi, dar aşa nici vorbă. Mi-am eliberat braţul şi l-am întrebat ce se întâmplă.

- Eşti bine? mă întrebă simplu iar mie îmi cade cerul în cap.

Serios? M-a oprit pentru a mă întreba ceva lipsit de sens? Nu mă înţelege greşit, man, dar singurul pe care mi-l imaginez întrebându-mă asta e Sasuke, dupa ce am făcut amor şi ne-am iubit timp de maxim patru ore. Am aprobat din cap şi am dispărut rapid deacolo. Am încercat să uit de acel moment stânjenitor şi să mă gândesc cu cine am antreament în această dimineaţă. Din păcate nu mă puteam gândi la asta , ci la acel vis cu Sasuke. Oare mă caută? Oare se gândeşte măcar puţin la mine? Nu ştiu... Dar aş da orice să fiu acum alături de el. Păcat că am de îndeplinit o misiune înainte de toate astea.


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 17:21

Primaaaa !!!! dance2

Vaii ce mi-a placut visul ala . Si iteligentul de Hidan a intervenit exact cand era mai incitant .


Te roggg din toata inimioara mea pune nextul repede ca ma macina curiozitatea .


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 17:26

Da,dar dac atrebe atunci te voi santaja doar sa bagi nexturile,oricum inca nu l/am citit dar stiu ca imi place


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 15:13

=p~ Salivez baby!
My Gosh! A fost absolut fenomanal
Am salivat la prima parte
Apoi m-am intristat lough
Ia eu vreau experienta reala ala Chloee
Cu SasuSaku
Repede +16 ca mor lough


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCapcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 15:22

Wow!!! CE tare, ador prima parte!! nr1
M-a luat cu calduri lough !!!
Imi place mult de Sakura!! E tare fata, cea mai tare lough in love !!!
Iubito astept nextul cu ,, sufletul la gura" !!
Sa il pui repede te rog ca de nu mooor!!! please please please
Spor la scris iubita !! Te pupacesc kiss kiss a hug!!
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 01:32

In sfarsit!

Ai adus nextul. Credeam ca innebunesc nu alta.
Nu ma intelege gresit, dar iti ador ficul.
Imi place tare mult ultimul capitol. Madara devine din ce in ce mai ciudat, si se pare ca e adevarat ca are si alte gandusi cu Sakura...
De ce Sasuke nu apare aici? De ce nu o cauta pe Sakura sau ceva de genu'? sad
Oricum, sper sa se intalneasca ei doi pana la urma.
Astept nestul si te rog anunta-ma cand il pui.

Spor la scris si multa inspiratie! a hug

Love ya'!
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 23:23

Hmmm....din nou GREAT!
Au fost faze amuzante ceea ce mi`a plkt enorm.
Visul ala : lol damn! bestial.
Ce o fii in capul lui madara=>>ahh lough
Nu cred k am vaut vreo greseala dar daca m`as fi uitat dupa ele presupun ca ar fi fost o pierdere de timp unsure
So hai cu nextul! dance 2 dance 2 dance 2
Eu astept orikat numai sa vina!


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 13:18

Super tare !!! Vreau next ... vreau next vreau next vreau next vreau next please vrei sa ma omori sau ce ?! pune repede nextul wtf


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 18:29

Te roooooooooog sa pui next k nu mai pot. sakura bine afacut k la pocnit pe hidan. dak pe mn ma trezea cnv dintr un asemenea vis cred ca il strangulam biciuitor . am salivat lol damn! la faza cu visul abia astept next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 19:39

Capitolul 16. Arta lui Deidara şi sărutul neaşteptat provocat de o beţie






Of, minunant! Aveam antrenament chiar cu sictiritul de Pain şi încă era supărat de faptul că nu l-am lăsat să îşi bea cafeaua de dimineaţă în pace. Ok, man, ziua asta devine din ce în ce mai nasoală. Pe lângă faptul că dobitocul de Hidan m-a trezit dintr-o fantezie dumnezeiasca în care eram cu Sasuke, mai trebuie să îl suport şi pe frecatul ăsta. M-a pus la cele mai groaznice antrenamente care constă în canalizarea chakrei şi efortul fizic. Bineînţeles, că eşuam lamentabil la toate, căci gândul meu zbura spre un anume Sasuke Uchiha, care era aşa un nemernic şi totuşi aşa un sexy guy… Şi iar am fantezii interzise. Frate, băiatul ăsta m-a făcut dependentă de el şi o zi fără el e ca o zi fără soare. Nu pot concepe viaţa fără zeul meu brunet, tocmai de aceea vreu să scap de Madara. Apropo de Madara, scena de dimineaţă mi-a dat de gândit. Nu vreau să cred că acel nemernic mucegait are alte planuri cu mine şi persoana mea. Pur si simplu nu doream să accept aşa ceva. Pe bune, e super hot fără mască, dar în rest îmi piere interesul când aud numele de ''Madara'', zeul întunecat al pieirii şi prostiei. Din păcate am fost trezită brusc din gândirea mea profundă, de către un alt zeu, de data asta ''Zeul maniacilor''. Pain mă privea nervos cu una din acele priviri nemuritoare pe care le arunca deobicei lui Madara şi boului de Hidan. Eu am clipit des din gene şi i-am spus ce mama naibii vrea de m-a deranjat din ‘’cursul chakrei’’ .
- Tu nu te concentrezi la antrenament, tocmai de aceea vei dispărea din faţa mea şi te vei duce la Madara să te înveţe, deoarece cu siguranţă nu am ce să te învăţ. Eşti prea redusă mintal ca să îmi înţelegi marile cuvinte, deci dispari.
Răceala şi sictirul cu care mi-a aruncat acele cuvinte erau nemărginite. Şi-a fluturat pelerina aia de maniac într-o parte şi a păşit ţanţoş înapoi spre organizaţie. Parcă puteam auzi pe fundal foşnetul pelerinei Akatsuki care se îndepărta cu fiecare pas al lui. Nervii mei erau accentuaţi la maxim şi doream să îi despic capul, dar practic nu puteam face aşa ceva, căci Pain e de un million de ori mai puteric ca mine chiar dacă nu îmi place să recunosc, m-ar putea ucide doar cu trei mişcări.
M-am aşezat pe iarba moale şi fragedă, hotărâtă să meditez. Dacă nu vrea să mă antreneze pierderea lui, că doar nu pe mine mă desfiinţează Madara. Stând aşa pe iarba verde, gândindu-mă profound , cu un peisaj superb în faţa ochilor, mi-a venit un impuls ciudat. Din păcate nu am putut să duc la bun sfârşit impulsul ciudat care mi-a venit, căci am primit o vizită surpriză de la Deidara aka artist neînţeles. A venit lângă mine şi s-a aşezat jos , începând cu câteva întrebări de c***t care mă indispuneau şi îmi creiau o stare de discomfort, deoarece aceste întrebări erau în legătură cu Pain. I-am răspuns simplu, frumos şi la obiect:
- Taci dracu din gură !
Deidara s-a facut mic, a tacut şi s-a speriat groaznic de replica mea spusă pe un ton cât se poate de tare. Şi-a cerut scuze şi a încercat să mă binedispună cu una din păţaniiele lui Hidan ( în care Kakuzu, un obsedat de bani şi fostul partener al dobitocului , aproape că l-a vândut unor mercenari din satul ceţii). Total neînteresată, m-am ridicat de jos şi am plecat deacolo, deoarece mă săturasem de prezenţa acelui maimuţoi. Am vrut să plec prin pădure, dar mi-am amintit că nu pot ieşi din perimetrul organizaţiei, căci din păcate era pus un fel de jutsu. Deidara m-a ajuns din urmă şi mi-a spus că ar trebui să ne antrenam.
- Din păcate mi-a pierit cheful odată cu nesimţirea lui Pain!
- Um, Sakura-san, Madara-sempai a spus să te antrenam şi asta vom face, um, şi tocmai de aceea vei lua parte la procesul artei mele.
Mai aveam puţin şi izbucneam în râs la auzul acelei afirmaţii. Deidara întotdeauna s-a considerat un fel de artist, dar el defapt e un mascărici care vrea să devină Picaso al doilea sau cel puţin un tip neînţeles, care în loc să locuiască sub un pod şi să trăiască din arta lui nevândută, stă alături de nouă genii malefice. L-am privit cu dezinteres şi mi-am dat ochii peste cap. Hai că o încerc şi pe asta, doar nu aveam nimic de pierdut. Azi voi exeprimenta cultura şi interesul blonduţul asupra artei.
- Ok, maimuţoiule, spun eu entuziasta şi văd cum se încruntă când aude acea insultă la adresa lui, vom face cum zici tu. Arată-mi magia!
Deidara m-a condus în ‘’altarul ‘’ său sacru din organizaţie şi m-a poftit să iau un loc. Camera lui era destul de drăguţă, primitoare şi când mi-am rotit ochii mai bine, am văzut… sake! Eram aşa încântată încât nici nu puteam articula cuvinte. Acum trebuia să gasesc o metodă elaborată de a-l face pe Deidara să bea cu mine, că doar antrenamente nu fac ( datorită nesuferitului de Pain) , iar alte îndatoriri ieşeau din discuţie.
- Deidara-sempai, spun pe un ton mieros caracteristic prefăcutei de mine.
Deidara îşi ridică privirea din arta lui de tot c*****l şi mă întrebă ce s-a întâmplat.
- Înainte de a vedea măreţia artei tale, nu ar fi mai bine să ne pregatim sufleteşte cu câteva înghiţituri de bună-dispoziţie? am încercat să fiu cât mai discretă , dar şi explicită.
- Um, în sfârşit cineva care mă înţelege, um ! Chiar dacă păreai nesuferită la început, um, acum pari foarte de treabă! spune şi mă încrunt când aud ‘’nesuferită’’ la adresa mea. Am băuturi acolo, um ! indică el locul unde am văzut sake-ul.
Am zâmbit gingaş, ceva total necaracteristic mie şi m-am dus după sake. L-am invitat şi pe Deidara, pentru a mă îmbăta alături de cineva şi nu singură şi spre surprinderea mea a băut cu mine.
Mai pe la sfarşitul zilei, când soarele apunea şi creea un peisaj de basm, eu eram beată turtă şi cântam alături de Deidara imnul unui prost ( de precizat Hidan). Am râs cu el o grămadă şi mă simţeam aşa bine pentru prima dată de când sunt aici , dar distracţia ne-a fost întreruptă de Madara care şi-a făcut apariţia vijelios. Cred că mai avea puţin şi pocnea deoarece arăta ca plin de draci. Când a văzut acea imagine deplorabilă cu mine beată, alături de artistul neînţeles aka Deidara în pat mai să îşi pună mâinile în cap şi să urle. Partea cu urlatul a făcut-o , dar cea cu mâinile în cap a urmat mai târziu,
- Ce dracului este aici , Deidara? Tu chiar vrei ca Akatsuki să rămână cu un membru în minus, vierme ce eşti? Te-am trimis la antrenament, boule, antrenament! Ştii tu… canalizarea de energie, flotări, genoflexiuni etc, dar nu asta!
Răcnetele lui Madara se auzeau de la km distanţă, iar Deidara s-a risipit imediat, ca praful în vânt. Nu ştiu pe unde naiba o fi fugit, că în secundă următoare nu mai era prezent în camera. Madara m-a privit nervos şi când doream să mă iau de el, chiar şi în starea mea de persoană beată şi-a dat masca jos. O, nu! Cred că glumeţti! Iar a făcuto şi iar eram impresionată…. Era Sasuke al meu! Fără pic de gândire m-am repezit asupra lui într-o îmbrăţişare şi mi-am unit buzele cu el. Nu îmi venea să cred ! Era chiar Sasuke al meu! Mi-a răspuns la sărut şi era aşa dulce, până când…. Pock! Parcă ceva m-a lovit în cap şi mi-a spus : ‘’Fată dragă, ăla nu e iubirea ta de mult pierdută, ci duşmanul de Madara sub chip de Sasuke 2’’. Când să realizez asta, mâinile lui se aflau pe talia mea şi eu.. îl sărutam?? Bleah! Am izbucnit nervos, l-am îndepărtat şi am început să ţip. Handicapatul ăla m-a sarutat! Fuck! Imediat m-am dus aproape de sticla de băutura a lui Deidara ,am dat-o pe gât şi am scuipat-o încercând să nu mă mai gândesc la sărutul ăla. Yuck!! Am lăsat sticla jos şi chiar dacă eram beată şi dusă pe tărâmul oamenilor sub influenţa alcoolului am putut articula calumea câteva cuvinte.
- Tuuu! Ai mai făcut asta şi ai profitat de beţia mea continuă! Yuck! Nu înţeleg cum de ai putut să mă săruţi, boule! Tu nu eşti Sasuke al meu, nu eşti , nu eşti!!
Am început să mă zbat ca un copil mic şi am plecat deacolo înainte să îmi mai zică ceva Madara. Din păcate nu am putut să plec prea departe deoarece m-am împiedecat şi jos am rămas. Am văzut totul în ceaţă şi presupun că am adormit.


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 19:43

Gata :X:X:X:X.
Pot spune ca mi-a placut la nebunie. Fiecare cuvintel. Am ras de am murit si faza cand si-a scos masca.... huh? Sakura asta e asa nebuna. Mi-e putin mila de ea ca e obsedata de Sasuke, hmmm ma intreb unde e nesuferitul si dc nu vine sa o salveze hmm...?!
E lasa ca o sa se ajunga si la asta. Iubita imi place mooolt felul in care descrii si ma face sa vreau sa citesc mai mult in love
Astept nextul nerabdatoare, pupici kiss a hug kiss kiss



Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Continut sponsorizat




Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-