Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 17:42

Oh la la Chloe alt capitol minunat
A aparut si Pain nu? Aha Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 361396
Aha aha, deci pervers?:>
Da banuiam eu lough Repejor cu next
Pwp kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCapcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 17:59

tocmai atunci....ce?Ce?hai ma si pune nextul ala ca te pap rau de tot angry biciuitor


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 20:04

wow.ma omori aici
tocmai atunci....ce face?
apare karin?nu o suport pe roscata.
o saruta?
haide pune next-ul te rog
este superb good job
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 21:24

Hai maa!! "Tocmai atunci...." cee?? Deci, acuma chiar vreau nextu`..
SasuSaku Moments.. in love I want more of this.. heh
Anyway draga mea, este super ficul... good job
Pupici de la Losty kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 03:59

Tocmai atunci ce??? Vreau sa aflu!!! Vreau nextul!! Iubesc ficul !!! Il ador!!! Sper sa pui nextul repede ca mooooooooooooooooor ce curiozitate!!!!!!!! in love in love in love in love in love in love in love in love in love in love happy2
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 12:15

parca vad ca tomai atunci intra marea Karin lough
Nu ne mia tine in suspans Reao!
Astept next-ul! kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 14:38

Ce se intampla atunci ? ufff suspansul asta ...

Si Madara i-a fost lene sa se mai osteneasca sa ii strice somnul Sakurei si la trimis pe Pain ? Ce n-as da sa se intoarca impotriva lui !

Te rog sa pui next cat mai repede ca ma omori cu suspansul asta kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 18:17

Capitolul 12. Tentaţia este prea mare




Tocmai atunci i-am simţit buzele peste ale mele. Era o senzaţie la fel de plăcută ca prima, dar acum eram mult prea întărâtată. M-a întins uşor pe pat, în timp ce mă sărută pasional şi începe să îmi dezmierde fiecare particică din corp cu mângâierile sale dumnezeieşti. Când ajunge în dreptul sânilor începe să îi maseze uşor, iar eu tresar nemulţumită. Rup sărutul şi dau să mă ridic, dar îmi este imposibil. El se află deasupra mea, preluând controlul. Nu doream să am ceva cu el, cu atât mai puţin ''o noapte''. Nu mă iubea, deci nu aveam de ce să o fac cu el. Încep să mă zbat, dar nici că îmi dă drumul , ci îşi continuă treaba. Mă săruta violent strecurându-şi limba printre buzele mele întredeschise care tânjeau după el ca după miere, dar nu doream să continue. Continuam să mă zbat, dar îmi era imposibil să scap din cauza strânsorii sale prea puternice şi din cauza greutăţii corpului său. Era un vis sau un coşmar? Nici nu ştiam cum să definesc aceasăa senzaţie neomenească ce mă curpinde când se află lângă mine. Nu simţeam dragoste din partea lui, ci doar atracţie, ceva îndeajuns pentru mine. Doream să mă iubească! Ne-am desprins din sărut şi ne-am privit în ochi pentru ceva timp până când mâna lui dornică de ceva nou a început să îmi exploreze corpul. Vroiam să înceteze, dar nici măcar nu puteam articula vreun cuvânt. Eram dominată de el din toate punctele de vedere, iar asta nu mă mulţumea. Eu trebuia să fiu altfel. Schimbată! Dar parcă sunt aceeaşi de acum căţiva ani... Mă las prea uşor. M-am desprins din strânsoarea sa şi i-am îndepărtat mâna de lângă mine. Nu a fost prea încântat de acest lucru aşa că mi-a lăsat o portiţă de scăpare. Când m-a eliberat ceva mai tare, ne-am rostogolit în aşa fel încat eu eram deasupra lui. Aşa mai merge! L-am privit superior şi am pufnit pe deplin mulţumită. Brunetul nu a fost mişcat de gestul meu , ci doar indignat. A zâmbit pervers şi mâinile sale şi-au continuat treaba pe corpul meu. Dacă doresşe să se joace prea bine! O să îi fac jocul, pentru distracţie şi nimic mai mult! Acum ar trebui să îmi stăpânesc orice emoţie ce mă face să par slabă şi să fiu aşa cum vrea el : o curvă care se lasă uşor. L-am sărutat cu ardoare şi mi-am înfipt mâinile în părul său moale, jucându-mă cu el. M-a tras mai aproape şi am adâncit sărutul, până ce mi-am simţit sânii lipiţi de abdomenul său bine făcut. Am scos un icnet plăcut fără vlagă şi am continuat aşa timp de două minute până când Sasuke s-a rostogolit şi a ajuns deasupra mea. Fir-ar! Nu din nou... A început să îmi sărute fiecare particică de piele până a ajuns în dreptul gâtului şi ma lins uşor. Am simţit cum obrajii îmi iau foc, semn că mă înroşisem. Alături de el mă simţeam atât de bine şi doream cu ardoare să fiu a lui.. doar a lui, dar demnitatea nu mă lăsa să îi cad în plasă. Când i-am simţit mâna lângă închizătoarea de la sutien, mi-am dat seama că asta trebuie să înceteze. L-am împins cu putere, făcându-l să se dea de pe mine şi m-am ridicat rapid din pat. I-am putut citi uimirea pe chip . I-am aruncat o ultimă privire şi am părăsit încăperea. Alergam pe holurile acelea lungi şi slab luminate de un bec care abia mai pâlpâia.
Nu îmi venea să cred că mai era putin şi mă făcea a lui. Eram atât de flustrată încât îmi venea să dau dracu tot ce se afla în jurul meu. Eu îl iubeam, iar el îşi bătea joc de sentiemntele mele în ultimul hal. De ce? De ce încă îl mai iubesc? Vroiam să îmi limpezesc mintea şi să uit de tot. Chiar atunci mi-a venit ideea să merg la acea cascadă pe care mi-a arătat-o Suigetsu. Am ieşit din acel labirint continuu şi am ajuns în pădure. Am început să merg de-a lungul copacilor bătrâni, pe o cărare prăfuită. Cunoşteam bine drumul spre cascadă, deci nu aveam să mă rătăcesc. Imediat am ajuns şi m-am aşezat jos, pe iarba fragedă, contemplând acel peisaj. Soarele apunea şi era divin acel tablou. Vântul adia uşor şi mă făcea să îmi limpezesc gândurile. O atmosfera mai plăcuta ca aceasta nu puteam găsi. Am început să mă gândesc din nou la el... De ce nu îi puteam rezista? Tentaţia era aşa mare şi puternică, încât doream să fie alături de mine, să mă îmbrăţişeze şi să mă sărute cum numai el ştie să o facă. Vroaim fericirea, dar cred că îmi era imposibil să o ating, atâta timp cât lui nu îi pasă de mine.
- Vreau să fiu fericită, şoptesc pe un glas abia auzit.
Era atât de adevărat! Atunci mi s-a facut dor şi de prietenii mei din Konoha. De nebunul de Naruto, de tăcutul Sai , de Kakashi sensei, de Tsunade sama şi chiar de Ino. Fericire, prieteni şi dragoste... Asta e tot ce doream!
- Vei fi dacă vei accepta să mi te alaturi, aud un glas mult prea cunoscut.
Atunci am paralizat de frică. Cunoşteam acea voce sumbră de egocentrist. Ma întorc şi îl observ pe nimeni altul decât Madara alături de alt idiot din Akatsuki, anume Hidan. Numai de ăştia aveam chef în astfel de clipe.
- Voi? întreb nervoasă.
M-am ridicat de pe iarbă şi am luat poziţia de atac. Când m-a văzut în ce hal arătam, deoarece eram cam ciufulită şi obosită, nemernicul de Hidan începe să râdă. Madara nu exprima nici un gest ca deobicei, ci doar stătea tăcut cu acea mască de cur de babuin care îi acoperea făţăul. Tipic... Nu aveam starea necesară să îi înfrunt, mai ales pe boul de Hidan, care e un idiot notoriu.
- Mai râzi mult, maimuţoiule? adaug cu zâmbetul pe buze, fiind convinsă că se va enerva la culme şi mă va face în toate felurile posibile.
S-a schimbat deodată la faţă şi s-a oprit din râs.
- Nemernico! urlă handicapatul de Hidan. Te voi despica în două, ateistă ce eşti! Mă vei implora în genunchi să îti iert păcatele, dar ghici ce, nu te voi scăpa de Iadul ce te aşteaptă! Spovedeşte-te şi roagă-te să ajungi într-un loc mai bun, infectă ce eşti!
Şi incepe... Eu râdeam pe înfundate în timp ce Madara îi dă un pumn în cap. Presupun că asta a fost din cauza mea? Of, normal că da! Boul de el, şi-a oprit spurcăciunea de gură din vorbit şi a lăsat capul în jos umil.
- Scuză-i comportamentul , dar din păcate singurul care a rămas fără pereche e el. Am fost obligat de circumstanţe să îl includ în echipa mea şi să facem parteneriat.
Eh, ce să-l mai scuz. Îi cunoşteam prea bine ifosele şi ştiam cum va reacţiona dacă îl voi insulta. Îi ştiu pe toţi din Akatuski de pe vremea în care stăteam cu Itachi, dar din păcate Tobi alias Madara nu era în organizaţie pe atunci.
- Şi ce doreşti? îl întreb sceptică.
- În primul rând, draga mea Sakura, ar trebui să mi te adresezi cu ''ce doriti'', în fond voi fi sensei-ul tău. În al doilea rând este logic ce doresc. Am trimis un membru Akatuski să îti facă un ultim advertisment, dar văd că nu eşti prea dornică să mi te alături, de aceea te voi lua cu forţa.
Mi se face greaţă când îl aud cu ''draga mea Sakura''. Da nenică, sigur că mă vei lua cu forţa. Ascunzătoarea echipei Taka e cam la 30 de metri depărtare aşa că vor veni şi mă vor salva, iar tu vei rămâne cu buza umflată.
- Mă adresez cum vreau unui gunoi ambulant ca tine.
Mai bine îmi ţineam gura închisă, căci în următorul moment, Hidan şi-a scos coasa aceea gigantica şi a fluturat-o în toate părţile. M-am ferit cât am putut, dar m-a tăiat pe obraz. Drace! Dacă va face acel ritual sunt terminată. Mi-am folosit rapid toată chakra pe acea tăietura, pentru a o putea vindeca şi a scăpa de un posibil chin, din partea acelui maniac. Din păcate pentru el am reuşit. Am zâmbit victorioasă şi am început să îi fac în ciudă.
- Ne, ne, eşti un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) Hidan!
- Taci, ateisto! Mai bine ai începe să faci mătănii, că nu mai ai mult de trăit.
Din nou şi-a luat un pumn de la Madara, de data asta unul mult mai puternic. Săracul de el, s-a reculesc un moment şi a plecat capul ruşinat. Mama, ce-mi place când şi-o ia!
- Să terminăm cu prostiile! tună Madara pe vocea lui înfricoşătoare ce sperie şi pe cel mai curajos ninja. Sakura, vino!
- Tataie, îi spun ironică, ce nu înţelegi din ''Nu vin cu tine'' ? Partea cu nu vin sau partea cu tine? întreb cu sarcasm în voce.
- Nu este după tine! îmi spune Madara sigur pe vorbele lui.
Îi face un semn discret lui Hidan, iar acesta se aproprie de mine. Face nişte semne cu mâna şi în urmatorul moment eram pe jos, conştientă de faptul că nu mă puteam mişca. Privirea îmi era aţintită spre pământ, iar corpul refuza să răspundă la comenzi. Am auzit nişte paşi şi un strigăt strident ce îmi amintea de cineva. Am închis ochii neştiind ce se va întâmpla cu mine.


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 18:28

A fost super! Extra pervers! Minunat!
Dooamne Chloe nu mai am ce sa zic decat :next!


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCapcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 20:24

Imi place , defapt nu imi place , il ador .. nu , nici asta , gata am gasit , ITI IUBESC FICUL !!! da , da stiu ca ti-am mai zis-o de 1 milion de ori , dar na .. sunt sincera lough .

Deci adune nextul te rog frumos si dulce ca o savarina kiss


PS : da-mi si mie id-ul tau


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Aug 2011, 10:19

Bestial good job
Doamne cat de ciudat este Hidan. kboom
Vreau next-ul. please
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Aug 2011, 22:27

Super tare draga mea! in love
Hai cu nextu` rapid!
Pupici de la Losty kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Junh
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Aug 2011, 23:54

hey sweet! superb fic mai ales pentru faptul ca e Sasusaku! il citesc de ceva timp si mi-am facut cont special pt ati da comm:*
mi-a placut mul ultimul capitol deoarece Hidan m-a amuzat cumplit :)) Mai ales cand a inceput sa injure.
Astept next cu nerabdare scumpi:*
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 20:57

Capitolul 13. Bun venit în Akatsuki!




Era din nou acel întuneric enervat şi nu puteam scăpa de el. Ploapele îmi erau grele , iar mintea refuza să se trezească la realitate. Tot corpul mă durea şi nu puteam distinge ce e rău , ce e bine... Am încercat din nou să îmi deschid ochii, dar fără vreun rezultat. Pe fundalul întunecat se auzeau voci, ce le puteam distinge foarte bine. Era Madara care îi ordona lui Kisame, alt idiot din Akatsuki, să mă păzească. Auzeam, dar nu puteam vedea? Ce se întâmplă? Încă o încercare slabă de a-mi deschide ochii şi a reveni la viaţă eşuată. Cineva părăsise încăperea şi am presupus că este mucegăitul, deoarece lui Kisame i-a fost dată sarcina de a mă păzi. Doream să revin la starea mea naturală şi să caftesc nişte idioţi, anume mister Madara şi handicapatul de Hidan. Imposibil! Eram într-un fel de transă indusă de aceşti idioţi? Slabe şanse! Am simţit o mânp ce se prelingea pe corpul meu şi la gândul că ar fi putut fi acel peşte caraghios îmi venea să vomit. Acea mână cobora tot mai în jos şi oarecum îmi amintea vag de Sasuke, dar el era un dulce şi nu un peşte jegos. Am deschis ochii automat scăpând de acea stare şi m-am ridicat în şezut cu ochii aţintiţi spre jegosul, care şi-a retras mâna ca ars.
- Ce dracu crezi că faci cap de peşte? tun nervoasă, iar Kisame se încruntă.
- Numai face discriminari, aiurito! Ai promis cu mult timp în urmă că nu te mai ei de mine şi de problemele mele.
O, da! Când eram cu Itachi în organizaţie, făceam mişto de bietul Kisame la fiecare minut . Exasperat de toate acele insulte, Itachi m-a facut să îi promit că nu mă voi mai lua de el la pururea adânci. Logic, că nu l-am ascultat.
- Treci peste, amice! îi spun iritată.
Mă uit în toate părţile analizând acea cămăruţă şi realizez că prostii ăştia din Akatsuki s-au modernizat. Ce dracu, mă? Au şi plasmă LCD? Pe bune, ăştia sunt ciudaşi tare. Având în vedere că sunt nişte genii malefice trecute de 20 , nu mă aşteptam la aşa ceva în această văgăună lipsită de curent şi apă caldă. Mă ridic din pat şi dau să ies, dar mortul ala mă opreşte cu vocea lui de claustrofob în acţiune.
- Madara sama a dat ordine clare că trebuie să stai aici şi să te odihneşti din cauza jutsului făcut de Hidan. Otrava încă mai este în corpul tau deci poate acţiona contrar dacă nu stai locului.
Otravă? Când credeam că nu poate fi mai rău, primesc dovada contrarie. Ca medical ninja puteam face un antidot în scurt timp dacă aveam plantele şi ierburile necesare, dar Madara s-a gândit la toate. Ţinându-mă sechestrată în peştera lui ştia foarte bine că nu am de unde să îmi prepar un antidot, iar o posibilă evadare ieşea din discuţie. Ăştia din Akatsuki sunt proşti, dar nu tâmpiţi. Defapt sunt toate cele menţionate, dar vreau să cred că am dreptate. Nu l-am luat în seamă pe domnul cap de peşte şi am lovit uşa cu pumnul făcând-o să cadă jos. Kisame a rămas surprins şi a încercat să mă oprească, dar l-am lovit şi pe el şi am fugit pe uşă. Peştera lor era la fel ca acum ceva ani, deci nu aveam cum să mă pierd. Biroul ''bossului'' era urmatoarea la stânga, dar ce am găsit eu era de fapt camera lui... Pain. Grozav! Acea mumie stătea şi admira priveliştea inexistentă de la geam, iar când am intrat eu mai să urle. S-a uitat la mine cu o privire plină de ură şi dispreţ şi mi-a aruncat câteva cuvinte nu prea drăguţe:
- Nu te voi întreba ce cauţi aici căci ştiu prea bine planul lui Madara şi acţiunile sale, dar vreau să stai departe de mine, de această camera şi de orice înseamnă eu.
Acea răceală insuportabilă pe care mi-o arunca vorbind era mai groaznică decăt a lui Sasuke. Acest obiect rar de muzeu chiar nu are sentimente şi este îndreptăţit să nu aibă, dar totuşi chiar trebuie să fie aşa nesuferit?
Pentru câteva minute am stat în pragul uşii şi l-am privit pe Nagato, Yahiko sau cine dracu o fi persoana lui până ce m-a dat afara şi mi-a închis uşa în nas. Scorţosule! Am trecut peste acest incident nu prea plăcut şi am cotrobăit fiecare camera de pe acel coridor îndelungat. Am nimerit şi în camera lui Sasori, care în prezent este sus la drăcuşori. Curiozitatea era prea mare aşa că am intrat şi am început să verific tot ce avea. Era o camera aparent simplă, cu un pat, o servantă şi un dulap. Doream sa stiu ce ţine în dulap şi mare mi-a fost mirarea când l-am deschis şi am văzut acel lucru. M-a pufnit râsul instantaneu şi mai că m-am sufocat de atâta hlizeală. Marele şi fiorosul Sasori ţinea în dulap ..o păpuşă Barbie. Pe cuvânt că ăştia din Akatsuki sunt cei mai comici oameni ever, dar şi cei mai periculoşi, excluzându-l pe Madara care este un pacifist din câte am observat. Pune pe alţii să îi facă treburile murdare ceea ce nu este prea frumos. Am trecut peste acest moment foarte amuzat şi am părăsit camera lui nu înainte să iau păpuşa Barbie cu mine, ca să îi amuz şi pe alţii. După îndelungate căutări am nimerit ''biroul'' lui Madara şi am fost plăcut surprinsă când nu l-am vazut acolo. Acum începe din nou căutarea Sakurei. Camera era cam întunecată şi semăna cu o cameră de tortură deoarece avea unele elemente caracteristice, dar nu am băgat de seamă asta şi am început să caut chestii ''jignitoare'' pe care le pot folosi împotriva mucegăitului. Când am găsit masca lui gen ''coajă de portocală'' m-am gândit că o are dată jos. Era ocazia mea să îi văd făţăul! Din păcate planurile mi-au fost stricate, căci uşa s-a deschis şi pe ea şi-a făcut apariţia Madara care... Mai să leşin acolo, să fac stop cardiac, să răman cu inima în gât... Ăla e Madara?? În faţa mea era copia perfectă a lui Sasuke, cu vârsta lui Itachi şi un corp de ''hot guy'' . Îngrozită mi-am ridicat mâna în aer şi am arătat înspăimântată spre el. Nu, nu are cum să fie Madara. El are milioane de ani, bine să nu exagerăm, are sute de ani şi arată ca un tinerel în floarea vârstei super sexi. Nu are cum!!
- Ce ai făcut cu Madara, tip super drăguţ? izbucnesc ca un vulcan când se apropie de mine.
Aud un râset caracteristic mucegăitului ceea ce m-a lăsat cu gura până în pământ. Deci chiar e Madara....
- Amuzantă ca întotdeauna, mica mea elevă, spune sarcastic luându-mi masca din mână şi punând-o la loc.
- Ce mică, mă? spun enervată de vorbele acestuia. Nu observi că eşti de vârstă cu mine? Sau te lasă vederea?
A început să râdă foarte amuzat de ce am spus şi s-a aşezat pe un fotoliu din piele. Ăştia în văgăuna lor au fotolii din piele, LCD-uri şi unul dintre cei mai divini bărbaţi? Gata, aici rămân! Madara şi-a dres grasul şi a început să vorbească pe tonul lui de om înspăimântător:
- Nu era programat să vezi ce e sub mască aşa devreme, dar dacă s-a întâmplat s-a întâmplat. Apropo, ar trebui să închizi gura deoarece e posibil să intre muştele.
Cum să închid gura? Tipul ăsta e mai tare ca Sasuke ( delirează subconştientul) şi are pretenţia să îmi ţin gura închisă? Imposibil! Atunci a venit valul de întrebări:
- Cum de arăţi aşa tânăr? Eşti nemuritor, deci? Cum se face că ascunzi sub mască un tip aşa perfect? Tu eşti întreg la cap?
Din păcate m-a oprit din vorbit cu un jutsu nu prea prietenos, care mi-a luat graiul instantaneu.
- Nu este în interesul meu ca tu să aflii astfel de lucruri! Oricum ar trebui să te preocupe soarta ta deoarece eu am planuri mari cu tine. Şi încă ceva: Bun venit în Akatsuki, draga mea elevă!
Uimirea era la fel de intensă ca cea din urmă cu câteva minute. Mai întâi perfecţiunea acestui om care deşi are sute de ani, arată ca cel mai perfect model, răutatea ăstora din Akatsuki şi acum intrarea mea în organizaţie? Viitorul meu se anunţă unul nu prea liniştit....


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 21:02

Chloee a fost minunat
si Amuzant in acelas timp
A ajuns la aia?
Unde e Sasukee?
Mai vreau perversitate baby!!
Hai mai repede cu nextu!!!


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCapcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 21:36

Minunat scumpii!! heh
Vreau sa vad muulte momente SasuSaku..sti doar, nup?
Anyway, nextu` repejooor!!
Pupici dulci si multi de la Losty kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 08:55

Wow
Imi place,place,place,place,place,place,place,place,place,place,place,place,place,place,place,place. happy2
Vreau next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul,next-ul
happy2 please happy2
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 11:04

OMG....cat de super poate sa fie...?
iti spun eu..peste masura...
este foarte interesant si sincera sa fiu surprinzator de ametitor...
este genial...si sper sa pui nextul ca de nu...ma arunc pe usa lough


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 14:40

N`am cuvinte sa descriu capitolul .
Cine ar fi crezut ca cadavrul umblator este asa o bunaciune ? lough
Chiar sunt curioasa sa vad ce se mai intampla , pentru ca sunt sigura ca ne vei surprinde cu urmatorul capitol si urmatorul dupa el , si tot asa happy2 .
Asa ca hai repede cu nextul kiss


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 17:26

WOW chiar nu ma asteptam la faza cu Madara super mega super hot . O si am cazut pe jos de ras la faza cu papusa barbie. =)) next urgent


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 18:36

Dragelor, va multumesc muult ca ati trecut din nou pe aici cu un comm care mi-a facut ziua sa straluceasca :)) :X Am venit cu next-ul si imi pare extrem de rau sa va anunt ca este cam scurt... :( Inspiratia asta ... ce sa-i faci.


Capitolul 14. Madara şi ... dragostea?





La auzul noilor veşti ,cei din Akatsuki erau foarte nemulţumiţi, mai ales Hidan care înjura şi în stânga şi în dreapta , dar la contactul privirii lui Madara şi-a înghiţit cuvintele. Sincer, le dau tot dreptul să fie supăraţi, deoarece nici eu nu eram prea încântată, dar dacă Madara spune aşa, trebuie să faci cum spune el şi nu cum voieşti tu.
Acum ne aflam în jurul unei mese, în care mucegăitul, pardon, tipul super sexy de acum câteva ore, ne prezenta planurile sale. Nu pot crede că el dorea începerea celui de-al patrulea mare război ninja. În timp ce ne prezenta fiecare amănunt în legătura cu răpirea celor cinci kage eu mă gândeam la o posibilă cale de scăpare. După ce voi fi suficient de puternică, în urma antrenamentelor cu Madara voi putea să le ţin piept şi să revin în sat pentru a-i preveni de aceste incidente pe prietenii mei. Trebuia să gândesc cu tact, iar dacă Sasuke îşi făcea apariţia chiar nu ştiam ce să inventez şi să spun. El nu trebuia să cunoască situaţia actuală. Iar cel care mă va ajuta cu toate acestea va fi Itachi şi posibil Pain, pe care îl voi întoarce împotriva lui Madara. Totul era stabilit, acum speram să funcţioneze. După aproximativ o oră, în care gura lui Madara se auzea pe fundal a suspendat ''şedinţa'' şi toţi membrii s-au evaporat. Am dat şi eu să plec, dar am fost oprită de Itachi care m-a tras deoparte în altă camera pentru a discuta în voie. Îl priveam întrebător, în timp ce el era măcinat pe dinăuntru, parcă de furnici.
- S-a întâmplat ceva, sensei? întreb ironică iar el îmi aruncă una din privirile lui serioase.
S-a aşternut liniştea pentru un timp, după care Itachi a început să vorbească.
- Îti dai seama că vor fi multe probleme când va apărea Sasuke? Ai fost extrem de inconştientă , iar greşelile tale pot strica multe ! spune pe un ton grav foindu-se prin încăpere.
Nu înţelegeam ce vroia să spună cu ultimele cuvinte, aşa că l-am întrebat:
- Dacă ai ceva să îmi spui, fă-o! Ştii că te poţi baza pe mine. Plus că Sasuke nu reprezintă un pericol atâta timp cât nu va veni aici , adaug ferm convinsă că aveam dreptate.
Itachi oftează plictisit şi se aşează pe unul din scaunele prezente în încăpere. Îşi drege glasul şi începe să îmi spună o istorisire absolut enervantă, care mai are puţin şi mă adoarme.
- Nu este bună prezenţa ta aici! Cred că Madara are intenţii cu tine ceea ce nu este convenabil! Îţi dai seama dacă el şi Sasuke se întâlnesc pentru a doua oară? Nu o să iasă prea roz, mai ales dacă va trece ceva timp, iar Madara se va ataşa de tine.
Wait a sec... Ce dorea să spună prin '' Madara are alte intenţii cu tine''? Doar nu... Imposibil! Adică arată ca un tinerel de 19-20, dar asta nu înseamnă că vrea să mă cucerească sau ma ştiu eu ce. Nu se poate aşa ceva! I-am explicat şi lui Itachi ce mă frământă , iar acesta aprobă liniştit. No way! Nu se poate ca Madara alias Tobi să aibă astfel de intenţii cu mine!! Eu sunt profund şi iremediabil îndrăgostită de Sasuke, iar dacă mumificatul ăla cu chip de bărbat divin are alte intenţii va ieşi cu pumni, picioare şi atacuri ucigătoare! Itachi nu mai spune nimic, ci se ridică şi se îndreaptă spre uşă. Apasă clanţa şi iese, nu înainte să spună ceva ce mi-a marcat atenţia:
- Gândeşte-te la iubirea ce i-o porţi lui Sasuke şi nu te lăsa intimidată de corpul ce nici măcar nu îi aparţine.
Imediat ce a părăsit camera am început să mă gândesc la ce mi-a spus. Normal că mă voi gândi la Sasuke, dar ce a vrut să spună prin ''corpul ce nici măcar nu îi aparţine''? Este adevărat că mucegăitul nu mi-a dat prea multe detalii în legătura cu nemurirea sa, dar asta nu înseamnă ca acel corp nu îi aparţine. Sincer, mă durea capul de la atâta gândit aşa că am lăsat orice gând cu Madara deoparte şi am ieşit afară, iar când zic afară mă refer la civilizaţie (copaci, soare, păsărele etc). Am fost extrem de uimită când mi-am dat seama că nu ne aflam în apropierea muntelui Fuji, ci în Ţinutul ...Apelor? Se pare că tipul ăsta este destul de deştept. Sasuke s-ar fi gândit să caute prima dată în fostul loc ,unde l-am cunoscut pe Madara. Acum sunt sigură că domnul Uchiha nu va interveni deci pot sta liniştită pentru un timp. Momentan trebuie să mă gândesc cum să îl atrag pe nesuferitul de Pain de partea mea şi cum să aflu dacă Madara are alte intenţii cu mine.
M-am îndepărtat puţin de organizaţie şi am realizat că în jurul pădurii era un fel de barieră ce nu mă lăsa să trec mai departe. Handicapaţii! Credeau că vreau să fug... Am auzit nişte paşi şi m-am întors ca arsă spre sursa zgomotului provocat de ei. Era chiar mucegăitul, idiotul şi super bărbatul de Madara. Oh, yeah.. numai de el îmi ardea!
- Ce vrei? întreb privindu-l urât.
A început să râdă şi o nu... Să nu facă asta!! Ba nu.. a făcut-o. A scoso! Şi-a scos din nou masca şi şi-a lăsat la vedere chipul de Sasuke 2. Mă topeam după ochii aceea, dar trebuie să îmi implantez în minte un singur lucru: el nu e Sasuke!
- Cine ar fi crezut că vei amuţi dacă îmi scot masca, adaugă râzând.
Acel râset cristalin era absolut diferit de râsetul acela înfiorător pe care îl folosea adesea. O privire blândă îi lua sarcasmul infinit, iar acel rânjet enervat, era înlocuit de un zâmbet cald. Doamne, apărămă! Unde e Hidan când ai nevoie de el pentru a-ţi face un descântec şi a te proteja de draci? Unde-i ? Unde-i? Îmi venea să îl îmbrăţişez strâns, căci în aşa transă mă aflam. Începeam să îl confund cu preţiosul meu Sasuke, dar chiar atunci când am sărit într-o îmbrăţişare şi nu m-a respins, mi-am dat seama că nu e el. Sasuke m-ar fi îndepărtat, ar fi urlat un timp şi ar fi făcut scene de gelozie atunci când eu, deprimată, m-aş fi dus să pierd timpul cu Suigetsu. Am sărit ca arsă din acea îmbrăţişare şi am început să îmi dau palme la greu.
- Tu... tu.. încercam să spun absolut plină de nervi. Cum ai putut să mă îmbrăţişezi ??? Mumie!!
În timp ce eu făceam scene pe acolo , Madara zâmbea încontinuu, ba chiar râdea şi făcea glume pe seama mea. Unde-i Tobi ? Unde-i Hidan? Unde sunt handicapaţii organizaţiei când ai nevoie de ei?
Mulţumită bunul Domn, şi-a pus masca la loc şi a început să îşi ceară scuze după micul incident, iar eu doar dădeam din cap ca un robot. De ce semăna aşa mult cu perfectul de Sasuke? De ce? În loc să mă aflu în braţele lui Sasuke, după o posibilă partidă de amor, eu mă aflu aici, cu zoombi Madara! Ce-mi urăsc viaţa...
Dupa ce şi-a prezentat cele mai sincere scuze, m-a anunţat că primele antrenamente vor avea loc mâine şi ghiciţi cine îmi va fi mentor... Chiar Pain împreună cu Deidara şi Hidan. Îngrozită... acesta era cuvântul care mă descria pe moment. Nu am nimic cu Deidara, care deşi este un om al peşteii fără maniere şi talent, este un om mult mai simpatic decât ăia doi. Dar să mă pui la antrenament cu imposibilul de Hidan, care este un ateu fără margini şi frecatul de Pain este sinucidere totală! M-am cărat dreprimată într-o camera pe care mi-o prezentase Madara ca fiind ''camera mea'' şi m-am aruncat în patul ala, care m-a lăsat fără suflu şi cu o durere de spate iminentă. Madara a părăsit camera urându-mi cele mai sincere chestii, pe care nu m-am obosit să le ascult şi m-am plâns pentru câteva ore, după care am adormit. După ziua de azi, eram aşa controversată încat m-aş fi sinucis, dar ... asta era doar o provocare. Când toate se vor termina şi voi salva satul şi pe cei cinci kage, mă voi căsători cu Sasuke, vom face doi copii şi vom trăi fericiţi până la adânci bătrâneţi ( iar delirează subconştientul).


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Junh
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 18:50

au fost extaordinare cele dou next-uri mai ales fptul ca Sakura face parte din Akatsuki... nu pot sa cred ca Madara e interesat de ea.. in sensul ala :)) per ca Sasuke sa apara in peisaj si sa ii distruga sansele mucegaitului =))
capitolul a fost absolut perfect iar eu astept nextu cu nerabdare.. pupici:*
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 18:56

Si cand ziceai ca vine perversitatea?
Hai ca nu am mai vzt de ceva timp lough
A fost superb nextul
Repede cu next mai!


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCapcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 19:39

eto...foarte cool...
dar eu vreau perversitate extrema .. ..  .. (si eu delirez..azi am baut cu o prietena de diastractie deci.. beer2 )
oricum....foarte tare...vreau nextul si adauga frisca cu gust de perversitate ca de nu vin la tine si te dau cu capul de tastatura..yeah?
glumeam.....Sau nu.. biciuitor


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:36

CE continuare super misto. DAR CUM NAIBA K MUCEGAITUL DE MADARA SA AIBA ALTE INTENTI... CU DRAGUTA SI SCUMPA DE SAKURA. EU STYU K FATA ARATA BINE DAR ALOOOOOOOO NENE MADARA TU IAI PUTEA FI STRA-STRA-STRA-STRA-STRA..........stra-bunic. ce idiot cu fata divina de te face sa lesini :><: next repede sau te sinucid biciuitor happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Continut sponsorizat




Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-