Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 22:42

te rooooooooooooooooooooooooog next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 21:58

NEXT !!!



...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 14:57

te rog din iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinima sa pui next k nu mai pot de curiozitate sa vad ce se va mai intampla caci iti ador ficul si nu as putea trai fara el crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 19:28

te imploooooooor sa pui next k ficu tau e mult prea super si nu vreau sa te vad renuntand la el ca as plange de nas mai putea dak ai faceo sad .ficul tau e ultra grozav si nu inteleg dc nu vrei sa mai pui next.nu trb sa fie cine stie cat de lung dar macar acolo ceva k sa stim k nai uitat de fic very sad ingrijorat sad crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 23:53

hai ma k ma omori aici.ai un fic grozav si eu sunt super trista ca nu-l mai continui k e super greu sa nu mai vad asemenea fic. tu chiar vrei sa-ti omori cel mai fidel fan sad crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
micuța incredibilă
Genin
Genin
micuța incredibilă

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : the path under the gravestone.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 2

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 15:59

Neeeext. yeah
Te implora baiatu' dap !
ca te-as bate eu insumi la cap , dar mai am de citit. dance2


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Tumblr_static_sb1
i'm like an addicted-to-Sakura nerd.
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Tumblr_m209uxAOuK1qa0y6go1_500
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 22:42

OMFG
Deci : " Esti din menta? "
Noi vrem next-ul de mult
I superb ficul tau
Eu il iubesc si sunt in suspans
E a nustu cata mia oara cand il citesc si nu ma satur de el
Te rog sa il aduci mai repede ->Next-ul<- ca fac infart si mor pe aici si esti acuzata de crima si ajungi la mititica si apoi fanii ficului dau vina pe mine ca nu mai apuca continoarea si eu vreau ca atunci cand ajung in Rai sau in Iad sa am sufletul inpacat.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 20:31

hai ma u nu mai pui next? sad ma omori cu zile


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 11:18

Scumpa mea iti citesc ficul de ceva timp.
Este extraordinar si imi place ideea la nebunie in love in love .
Te rog sa pui next-ul!!
Nu ne lasa balta:(sad(.
Spor la idei si scris !
Te pupicesc! kiss kiss kiss



Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Cooltext1711025034_zps229023de
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Cooltext1711027790_zps698ad8da


Ultima editare efectuata de catre ☆Ďęęą☆ in Vin 24 Feb 2012, 22:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 14:39

Heii dragut-o cand aduci nextul ??? Nu ai mai postat din septembrie sad !! Vreau nextul!! Imi place mult ficul! Sper sa il aduci curand.
Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 18:04

Nexul cat mai repede ca te pap cu fulgi cu tot. biciuitor


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Tumblr_m0bireLw791r5q1nso1_500_thumb

I don't ever want you to go ...

I love you more than you could ever know . ♥️

So I want you to understand

`Cause I need one more chance !
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 19:49

Bun, si next-ul?!? Deci ma omori cu zilele!!! nervi! Ma rog, momentan cu minutele pentru ca de abia am terminat de citit aceasta comoara in love Ma supar... mai ai putin si il inchid moderatorii sad Asta din vina ta! angry Sunt tot mai putine ficuri gen shippuden pe aici, iar acum chiar m-ai lasat curioasa... sad Haide, revino cu next-uri frecvente ca inainte sa intru eu pe forum, please kiss Ok, cred ca deja te-am plictisit si enervat cu replicile mele de incepatoare pe forum, insa sper sa ma anunti si pe mine, ok, baby?


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 20:54

Vai scumpa mea unde e nextul?Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 896861 Vrei sa ma omori aici cu zile? Ha ? N-ai mai pus nextul de mult timp :(( Au trecut ani lumina de atunci :(( . Si noi tot asteptam tot asteptam si nimic . Ma supar sa stii . Te rog eu sa pui next in love Ficul tau e o comoara kiss . Enorm de frumos si chiar mai facut curioasa . Vreau sa vad ce se intampla cu Sasuke si Sakura :?: Serios . Mai facut curioasa . Asa ca te rog din inimioara mea mica cruda si rosie rosie de tot sa pui next :o3 . Please my darling :o3 . Please Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 896861 . Asa eu te pupik dulce si astept next Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 301723 Nu ma dezamagi te rog ^^.

Sa-mi dai un Pm cand pui urmatorul capitol kiss ! .


Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 14:58

Minunat fic!!! nr1

Ideea e absolut geniala!!! good job Dar cat ai de gand sa ne mai fierbi asa????!!!!! biciuitor



NEXT CAT MAI RAPID!!!! please pwp dulce kiss
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 22:37

Cand vi cu nextul ???? Vreau nextul!!! E super interesant si tu fix acum te-ai oprit.
Haikde, nu ne mai chinui atat si te rog frumos adu nextul !!!! sad please please
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:52

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]    Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]  - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Capcana viselor. Coşmarul începe [ eventual +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-