Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 22:01

Uuuu ce fruuoooos >:D<
Ador capitolul asta foarte muult :*
Deci, adu nextu` repede si mult succes in continuarea!
Pupici de la Losty kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 00:14

De odata tu ne lasi balta. sad
CUm poti sa ne lasi in suspansu asta? lough
Nu tie mila de noi? crying
Adu repede next ca te capaceesc heh
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 11:40

Deodata..................cn e omul ala? of dak nu mi-ar placea asa de mult nextul asta as veni dupa tn si teas bate pana l-ai pune biciuitor ............glumeam................sau poate nu . te roooooooooooooooooog next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 17:14

Hey Gabi!

Am zis ca daca tot ti-am citit si eu ficul, sa-ti las un comentariu, chiar daca nu ti-am lasat pana acum, sper ca nu te-ai suparat pe mine.
Oricum, imi place tare mult povestea.
Nu am mai intalnit ideea si ma captiveaza si la propriu si la figurat.
Bietii de ei. Greu e sa fi indragostit in zilele noastre. Trebuie sa suferi pana nu mai poti ca sa fi fericit cu persoana iubita. nervi!
Iti astept nextul sa vina cat mai repede, si sper sa fie din ce in ce mai interesant(nu ca pana acuma nu a fost foarte interesant) dap ! .

Spor la scris, si multa inspiratiee!

Lova ya'! a hug
Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 19:57

pune nextu fato ca mor tiam spus ca mi se ridica sangele la cap daca nul pui k papa :P

eu cred ca stiu cine e omul sigur e EL sigur sigur altu ..... neah nu cred EL tre sa fie

deci teeeeeeeeeeee roooooooooooooogggg pune-l mai repede ca mor de nerabdare cu SUSPANSUL ala o doamne pune nexxtu :O3

EDITAT De Demonique Angel:

Daca vrei sa scrii ceva scrie intr-un singur mesaj! Nu mai face double post!!
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 14:18

♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεṃρτατïøṉ ♂ [+16]: Capitol dedicat lui Areen si Icedoll


(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Secretele din priviri


De-o data in fata baiatului ii apare o doctorita ce iese din camera bruetului. Privirile lor se intalnesc. El ii analiza ficare particica din corp. Ii era cunoscuta, dar nu stia de unde. Ii venise in minte pentru prima data chipul unei fete de acum sapte ani, insa nu mai auzise nimic de ea, deci era imposibil ca cea care ii statea in fata sa fie ea. Sakura isi incrunta putin fruntea si isi mijeste ochii. Ii parea tare cunoscut, dar nu-si mai aducea aminte cine era. Daca statea in fata usii lui Sasuke, inseamna ca a venit la el. Avea un sentiment de neliniste, simtea cum trupul incepea sa tremure involuntar. Isi intoarce capul spre stanga, privindu-l cu coada ochiului, in timp ce inchidea usa de la camera. Pe partea cealalta, Sasuke observase cine venise la el. Un zambet misterios ii apare pe chip, punandu-si mana in par.

Linistea inca domnea intre vizitator si doctorita, insa nu pentru mult timp. Baiatul face un pas in fata si imi baga mainile in buzunare. Se lasa un pic pe spate , adresandu-i-se roazaliei:

- Sasuke are tot ce-0si doreste, pana si cea mai frumoasa doctorita. o complimenta baiatul
- Multumesc. ii raspunde prompt rozalia, dand sa plece, insa ets eoprita de vocea lui.
- Pot intra sa-i fac o vizita? se informeaza Suigetsu
- Da, insa peste o ora va trebui sa plecati. ii raspunde Sakura, uitandu-se in urma cu coada ochiului. I se parea cunoscut , dar nu stia d eunde. Era curioasa cine este, insa nu putea afla acum.

Usa camerei brunetului se deschide. Acesta statea in fata geamuluicu mainile in san. Ochii lui aratau ca avea mintea departe de aici. Se gandea la ce s-a intamplat, la ce se intampla si la ce se va intampla. Vroia sa o ia pe Sakura cu el, insa nici ea nu putea renunta la tot ce avea aici. Inima lui era deja a Sakurei, dar minte ii era la locul de unde a plecat. La casa pe care i-a lasat-o tatal lui si munca pe care trebuia sa o continuie in locul lui.

Zgomotul facut de cel care venise sa-l viziteze , in aduce pe Sasuke cu gandul inapoi. Zambeste si ii spune, ramanand in aceiasi pozitie ca la inceput:

- Cum de m-ai gasit, Suigetsu? il intreaba razand
- Sasuke, doar stii ca imi miros fratele de la o posta . ii raspunde baiatul, in timp ce ii gusta din mancarea brunetului.
Sasuke se intoarce cu fata spre el , bufnindu-l rasul si mai tare. Se apropie de el si ii pune o mana peste umar:
- Tot un prost ai ramas. isi bate joc brunetul.

Suigetsu se uita la el cu coada ochiului, continunad sa manance, in acelasi timp afisand un zambet
fortat. In privirile celor doi se puteau citi multe secrete. Erau legati pe viata de un juramant. Erau ca doi frati, destinul ii unise.

In vestiarul stagiarilor

- Sakura, vii cu noi diseara sa luam cina? o intreaba Hinata, in timp ce se pregateste sa intre in tura.
- Nu.. am sa ma duc acasa, sunt prea obosita. ii raspunde Sakura, incercand sa se fereasca de privirea Hinatei.
- Minti. Unde te duci ? La Sasuke nu? De ce nu mi-ai spus? se enerveaza bruneta
- Cand era sa-ti spun? Cand de-abia aseara am vorbit cu el.
- Vorbit? Prin vorbit intelegi sa te culci cu el? o intreaba fata in timp ce tranteste usa dulapului cu putere, sprijinindu-se de ea si uitandu-se la rozalie.

Sakura se intoarce si se aseaza pe bancuta, oftand:

- Imi era asa dor de el. Nu i-am putut rezista. M-am lasat condusa de instincte. i se confeseaza rozalia celei mai bune prietene ale ei.....






♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 14:27

Woow iubire!! Ce frumos e capitolul! in love
Il adorr! :x
Deci, nu gasesc cuvintele ca sa`ti zic cat de frumos e.
Adu nextul repejoor!
Losty te pupa kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 15:10

In sfX:X!!! Super capitolul^^!! Acum sunt tare curioasa despre prietenia lui Sasuke cu Suigetsu:O ....ce sa mai... ma tii in suspans:X:X..Astept nextul Gabi kisskiss Pup.love*:



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Cooltext1711025034_zps229023de
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Cooltext1711027790_zps698ad8da


Ultima editare efectuata de catre Đєєą •ิ.•ั in Joi 25 Aug 2011, 16:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 15:29

Capitolul:X:X
Genial, superb! Hinata nu trebuia sa tipe la ea insa super:X Ma bucur ca ai pus in sfarsit continuarea:X

Astept next-ul sa vad ce se intampla cu cei doi;X:X
Te pup!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 16:57

Tareeee huh?
Vreau next happy2
Nu pot sa mai astept sa vad ce se intampla heh
Insa nu am de ales... good
Te pup kiss Adu nextu rusinos Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 19:21

love ❌❌x❌x❌x TE IUBESC FATO PUNE NEXTUL CA MOR DE NERVI SI STI CE AM DISCUTATA CA MI SE URCA SANGELE LA CAP DE NERVI BON SUPER , BESTIAL , MIRIFIC , EXTRAORDINAR , TE IUBESC dance2 dance2 hi! in love a hug


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 405191_219547041471066_2141242581_n_large

Sunt ușor de descris,
Dar greu de găsit.
Îti intru în cap
Și nu te mai scap.
Într-un moment,
Devii dependent.
Eu nici nu te rog,
Să mă vezi ca un drog.
Asta inseamnă să fi Cola,
Insă sunt Dee' Cola!


by Aionista♥️IVA


Managerul Aionistei♥️IVA Cine vrea să ajungă la ea, să vorbească sau să ia legătura, va trebui mai intâi să mă contacteze pe mine la id-ul: deea.pufu18@yahoo.com :)
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 10:06

Hey ya Gabitza !

Am zis sa trec si eu , ca avionu o aterizat fortat .

Deci , te rog sa pui nextul ala odata !!!!! Ca de nu , Te capacesc !♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 621493


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 20:22

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Dragoste


In camera lui Sasuke


Cei doi prieteni stateau pe lpat, spate-n spate , lipiti unul de altul. Amandoi aveau privirile pierdute , si mintea in alta parte. Stateau asa de cateva minute bune, nu-i putea clinti nimic. Lasau razele blande ale soarelui ce din ce in ce mai mult apunea, intinzandu-si bratele argintii catre obrajii lor, oferindu-le putina caldura , in locul unde soarta i-a racit.

Tacerea apasatoare, ca intr-un mormant este rupta de Sasuke ce ofteaza, inspirand adanc si pregatindu-se sa-i spuna ceva lui Suigetsu:

- O iubesc. Nu-mi pot imagina viata fara ea si habar nu am cum sa fac ca s ao iau cu mine. Este atat de greu, atatea lucruri ne stau in cale, chiar si vietile noastre sunt obstacole pentru noi doi.
- Sakura? Ea era asa? Cea de care de indragostisesi in adolescenta. Stiam eu ca ea este inca din momentul in care am vazut-o. S-a facut si mai frumoasa... ii raspunde baiatul, lungindu-se pe spate.
- Ce sa fac? Maine va trebui sa plec din spital. Asta va fi ultima seara in care vom fi impreuna. Vreau sa o fac cat mai speciala. Suigetsu, ma ajuti?
- Fac orice frate. ii raspunde prietenul sau, punandu-i mana pe umar.

Brunetul isi intoarce capul catre el afisandu-i un zambet in loc de multumesc. Cei doi au stat cateva ore , organizand impreuna seara ce va uurma.

Intre timp stagiarii spitalului s-au strans la restaurantul unde trebuiau sa serveasca cina. Toti se aseaza la masa deja rezervata, Naruto si Hinata, stand unul langa altul. Privirea blondului era trista . Privea mereu in jos, nefiind atent la ce se intampla in jurul lui. Auzise astazi fara sa vrea, de la ati doi stagiari ce vorbea, de faptul ca Sakura si Sakura sunt impreuna. Nu era unul in spital care sa nu afle ca el si rozalia s-au despartit din cauza ca ea s-a indragostit de propiul pacient. Inima lui sangera continuu, tanjea dupa caldura emanata de catre ea. De-odata se ridica vijelios de la masa, indreptandu-se catre iesirea din local. Privirile celorlati il urmareau triste. Cristale stinghete i se prelingeau pe obrajii batuti de vantul rece. Afara incepuse sa ploua. Picaturi reci se izbeau cu putere de fruntea lui. Durerea era asa de mare incat simtea cum in interiiorul lui, totul ingheata. Odata cu el , si cerul plangea. Simte cum ceva il apuca de mana. Se intoarcesi ochii lui dau de cei ai brunetei. Fata se apropie usor de el si il imbratiseaza...

La spital


Era ora optisprezece , iar tura rozaliei era pe terminate. Cu pasi marunti strabate holul ce duce spre camera lui. Era emotionata, exact ca atunci cand l-a vazut pentru prima data. Mainile ii tremurau mai rau ca niciodata, iar picioaarele incepeau sa i se-nmoaie. Apasa usor pe clanta si deschide usa. Mare i-a fost mirarea cand a vazut ca incaperea era goala. Se uita dupa usa, dupa pat, insa nimic. De-odata simte cum cineva ii pune mana la ochi. Simtea cum doua buze fierbinti ii pecetluiau gatul, urcand din ce in ce mai sus spre buze. Mainile ce ii acoperea privirea . Doi ochi negri ca pana corbului ii captasera atentia. Bluza sa se ridica din ce in ce mai mult, simtind fierbinteala trupului lui. Inimile lor bateau mai tare ca niciodata. Baiatul o ridica, asezand-o pe masa unde zabovea o vaza cu trandafiri. DIn neatentie, amandoi o rastoarna, apa ce se afla in ea imprastiindu-se pe masa si udand-io pe rozalie. Tricoul cu care era imbracata se mulase si mai tare, devenind transparent, conturandu-i-se is mai tare formele. Brunetul ramane fascinat de frumusetea ei, pntru cateva clipe stand nemiscat si analizand-o. Isi musca buza de jos si afiseaza un zambet pervers. De data aceasta Sakura nu avea sutien pe ea.

Sasuke se lasa in jos, incepand sa-i sarute fiecare particica din corp. Buzele lui fine ca petalele unui crin ii dezmiarda picioarele lungi ca de fotomodel. Urca din ce in ce mai mult ajungand sa o sarute pe abdomen....






♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 20:27

Si.......atunci te-ai oprit si tu?Pana la urma ce s-a intamplat mai departe?vreau nextul happy2


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 20:39

bine ca te-ai oprit acum cand era mai interesant ca niciodata deci mia placut la nebunie te ador si te iubesc >:D<


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 405191_219547041471066_2141242581_n_large

Sunt ușor de descris,
Dar greu de găsit.
Îti intru în cap
Și nu te mai scap.
Într-un moment,
Devii dependent.
Eu nici nu te rog,
Să mă vezi ca un drog.
Asta inseamnă să fi Cola,
Insă sunt Dee' Cola!


by Aionista♥️IVA


Managerul Aionistei♥️IVA Cine vrea să ajungă la ea, să vorbească sau să ia legătura, va trebui mai intâi să mă contacteze pe mine la id-ul: deea.pufu18@yahoo.com :)
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 21:57

Gabyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te omorrrrrrrrrrrrr !!!

Hai maiiiiiiiii acuma teai opritttt pfff crying Care a inventat suspansul sper cai mort hmm...?!

Imi placee next-urile ❌x:x devine din ce in ce mai interesant:x

Off saracu Naruto very sad nu-mi place ca rozalia la facut sa sufere mai ales cand el ia fost aproape la greu..

Deabia astept sa vad ce se intampla cu cei doi ❌x hai cu next-ul :x

Pup dulce


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:03

Vai gabisor:X Ce dulce! Ce frumos! SUperb si ma bucur ca ai pus conrtinuarea. Vreau ca Sasuke si Sakura sa nu se desparta! Sa ramana impreuna!!

Abia astept continuarea! Te pup:X:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:10

Doamne cat am putut sa mor de ras la acest capitol... lough
Stiu ciudat nu? lough
"Auzise astazi fara sa vrea, de la ati doi stagiari ce vorbea, de faptul ca Sakura si Sakura sunt impreuna." huh?
Nici macar nu ai facut-o intentionat lough
Nu stiam ca Sakura e impreuna cu Haruno lough
In fine... happy2
Corecteaza greseala heh
De ce te-ai opriiiiiiiit exact cand era mai interesant? angry
Crezi ca ai scapat de mine? lough
Adu repede next ca mor de nerabdare dap !
Te pup kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre Ioana in Vin 26 Aug 2011, 22:15, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:12

Ce frumos!!! Vreau nextul!!!
Iubito pune nextil repede, imi place la nebunie, sasuke e asa romantic, dar imi pare asa rau de naruto sad !!
Saracul... nu merita asa ceva, iar Sasuke nu o merita pe Sakura pentru ce i-a facut, e bine totusi ca acum si-a dat seama ca o iubeste.
Oare o va lua cu el?
Daca da, oare cum o sa faca?
Offf deci prin minte imi zboare o gramada de intrebari!!
Scumpo vreu nextul please please !!!
Spor la scris! kiss a hug
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:44

Am pierdut 2 capitole insa am recuperat.
Sa speram ca Suigetsu e de partea celor doi si ii va ajuta in orice, iar Naruto sa se indragosteasca de bruneta.
Aoleu mai Gabi, da tu te opresti cand totul e incitant? nervi! Eu deja ma incalzeam lough
Parca vad ca ii vei desparti pentru nu stiu cat timp, pentru ca brunetul e sef de mafie si e prea periculos pentru rozalie. Cine ar fi crezut ca el se indragostise de ea inca din adolescenta ⭕

Abia astept next. Te pupacesc toata kiss



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 23:10

Nu-mi vine sa cred ca nu ti-am dat com pana acum! ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 359687. Imi pare foarte rau.
Superb capitol, pervers asa cum imi place mie.
Bietul Naruto! E bine pentru ca Hinata il va ajuta, poate sunt egoista dar prefer ca Sakura sa fie cu Sasuke.
Urasc suspansul! Dar stiu ca o sa pui next repede!
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 962758
Te pup draga mea si spor la scris si la idei!
Iti ador ficul! Este foarte misto!
Iar felul cum descrii este surprinzator de frumos. Nu am cuvinte potrivite sa exprim cat de profund scrii.
Astept next cu nerabdare!
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 208323 ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 78717


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 23:11

Atmosfera se incinge si-mi place la nebunie! Next-ul iubita! happy2 te rog :o3 kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 20:24

Capitolul asta a fost moarte curata ....
zau ca mi-a placut in love
Am ramas fara cuvinte dar iti spun ceva
VREAU NEXT please
Te pupa Rozisor kiss


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 13059550711492full.th
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 14:50

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Vei ramane a mea pentru totdeauna!

Cu cat acesta inainte cu saruturile, fata intra din ce in ce mai mult intr-o atmosfera de basm. Simtea nevoia sa-i simta atingerile peste tot. Vroia sa stie ca el este mereu acolo pentru ea. Mainile lui luau conturu trupului fetei, oprindu-se exact unde-i batea inima. Fata scoate un icnet de placere, atunci cand bratele lui o cuprind in intregime. Brunetul isi lipeste fruntea de a ei si o priveste in ochi. Isi apleaca putin capul si i atinge usor gura fierbinte. Obrajii ei incepusera sa se inroseasca din ce in ce mai tare, iar inima ii batea ca nebuna. Ii ia capul si i-l pune pe umarul sau soptindu-i la ureche:

- Inchide ochii si lasa-ma sa te iubesc. Mi-a fost asa de dor sa-ti simt gustul, sa-ti ating buzele rozalii. Esti tot ce mi-am dorit vreodata.

Fata ii zambeste dulce si se lasa in grija lui. Inspira adanc, simtindu-i parfumul. Era exact ca atunci, nu se schimbase nimic la el, nici macar dragostea pe care i-o purta. Sufletul ei era plin de bucurie in acel moment. Se simtea protejata, iubita, era in siguranta. Isi plimba usor mainile pe spatele lui, zgarindu-l din cand in cand cu unghiile. Un zambet pervers ii aparea pe fata lui Sasuke de fiecare data cand Sakura ii striga numele....

Peste doua ore

Fata isi odihnea capul pe umarul lui, oftand. El se juca cu parul ei de culoarea florilor de cires, din cand in cand sarutand-o pe frunte. O lacrima mica si stinghera i se prelinge pe chilu angelic al rozaliei, facand-o sa-si frece ochii de culoarea ierbii pentru a o indeparta. Baiatul o vede si ii spune:
- Nu am sa te las. Am sa gasesc o solutie sa fim impreuna. Iti promit.
- Sasuke.. eu chiar nu mai vreau sa te mai pierd o data. incepe sa planga si mai tare Sakura.

In acel moment baiatul se ridica in sezut, privind-o. Fat se uita la el nedumerita, nedandu-si seama ce are de gand sa faca. O apuca pe fata de mana si o trage langa el. O strange cu putere la pieptul lui, stergandu-i lacrimile apoi. Ii cuprinde fata intre maini si o priveste fix in ochi, explicndu-i:

- Te iubesc! Si nu am sa te mai las niciodata1 Daca ai sa mori am sa mor si eu cu tine, iar daca pleci vin dupa tine. Nu te mai las orice s-ar intampla.

Auzind cele spuse de brunet Sakura ii sare in gat , imbratisandu-l cu multa pasiune. Suvitele ei rebele de par ii alunecau pe chjhipul ud d el la atatea lacrimi. El o ia si o ridica deasupra lui. In acea clipa singura problema a fetei era sa nu-i gata cearsaful de pe ea, lucru ce-l amuza extrem de tare pe Sasuke.


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 28 Aug 2011, 14:57

Suuper pervy:love:
Ce mult o iubeste sasuke pe sakura:O: Minunat :dap:
Imi place asa de muult:*:
Ador:P:
Astept nextul draga:love:





♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Continut sponsorizat




♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

♀ Perverse Temptation ♂ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-