Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 20:30

Crystal a scris:
Buna, iubire in love

In primele capitole parca aveai mai multa descriere. Mi-ar place sa te concentrezi mai mult asupra sentimentelor personajelor. Stiu ca poti, deci nu te las mai usor. Ar fi pacat sa iti irosesti talentul. Deci mai multa descriere...mult mai multa.



Da.. ieri nu prea am avut inspiratie si nici starea necesara.. Imi pare rau.. am sa ma straduiesc mai mult la urmatorul.


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 20:05

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Lacrimi de iubire...

Undeva , intr-un colţ uitat de lume Naruto statea şi o aştepta pe Sakura, gandindu-se daca se mai merită să mai stea după ea. Deja lipsea de prea mult imp, iar inima lui devenea din ce in ce mai sangerie când o ştia pe ea acolo cu el.

Uşa se deschide alene si un chip de înger, palid , cu ochii umflaţi de plâns. Intră cu sfială în casă ţi rămâne cu privirea aţintită spre Naruto care nici măcar nu se uita la ea. Işi scoate haina şi o trânteşte pe pat. Ştia că îl răneşte pe Naruto şi nu-i plăcea ca cel care i-a fost alături atâta timp să sufere. Inima ei nu putea alege acum. Îl vroia lâgă ea şi pe Naruto, dar şi pe Sasuke. În acel moment nu putea alege. Fără a mai spune ceva se aşează lângă el şi işi reyeama capul de umărul lui. Blondul continuă să privească înainte. Tot ce făcea era să-şi aducă aminte de momentele petrecute cu Sakura....

๑۩ﺴ FlashBack ﺴ۩๑

Cu 9 ani in urma...

Capul ei se odihnea uţor in braţele lui, in timp ce mâna sa se plimba pe fruntea infierbântată a fetei. Ochii ei verzi erau plini de lacrimi , iar obrajii ce odata aveau culoare apiersicutei, sunt brăzdaţti de lacrimi amare. Viaţa ei se schimbase intr-o secunda, fără ca cineva sa poată impiedica asta. In acea zi Sakura a facut cunostinta cu mania destinului si a infruntat duritatea sortii. Se simtea singura si parasita, dar nu era asa. O singura persoana a ramas langa ea dupa cate s-au intamplat. Doar o singura persoana o strangea cu putere in brate, spunandu-i ca totul va fi bine si ca ea isi va reveni. Acela era Naruto. Baiatul ce-si pastrase sentimentele nutrite pentru fata in inima timp de 5 ani de zile. A continuat sa o iubesca chiar si in clipele cand stia ca ea este in patul lui. Acum a sosit si momentul sau. Ii putea demonstra Sakurei cat de mult o iubeste numai prin simplul fapt ca era langa ea si o sustinea.

Linistea nu mai domnise mult si fuse rupta de catre rozalie ce isi freaca ochii somnorosi, indepartand lacrimile ce inca se incapatanau sa i se scurga pe chip:

- Naruto.. tu esti singurul prieten care mi-ai mai ramas. Azi mi-am pierdut cea mai buna prietena, mi-am pierdut iubirea si aproape ca am fost sa raman fara viata. Stau cateodata si ma gandesc cu ce am gresit atat de mult . i se confeseaza fata

- Sakura.. a trecut un an deja.. trebuie sa treci peste. Ace accident a fost sfarsitul unei etape din viata ta. Acum poti incepe sa traiesti altfel. Daca vei privi intotdeauna in tecut , iti vei rata viitorul. Stiu ca l-ai iubit mult pe Sasuke si ca ai crezut ca Ino iti era cea mai buna prietena, dar s-a intampolat si a trecut. Numai tu ai ramas inca la mijloc. ii explica NAruto in timp ce isi uneste buzele catifelate de fruntea ei fierbinte. Eu te iubesc sa stii si nu-ti cer decat o sansa.. isi dezvaluie sentimentele baiatul.

Auzind acele cuvinte, isi intoarce capul ctare el si il privetse adanc in ochi. Intre ei incepea sa se lege ceva ce nu-si puteau explica. Exista totusi acea chimie sau era doar o senzatie din partea fetei? Intotdeauna a fost un risc intr-o relatie: sa cerzi ca esti indragostit. O alta iluzie a vietii peste care trebuie sa treci.

De-odata fata blondului se apropie din ce in ce mai mult de cea a fetei. Buzele lui le cupriond pe ale ei, amandoi incep sa si le framante si sa le deguste. Blondul coboara la buza de jos a fetei, in timp ce ea ii musca usor de cea de sus. Mana lui coboara usor pe spate din ce in ce mai jos, in timp ce cealalta mana se indreapta catre locul unde-i bate inima. Fata isi misca trupul, pozitionandu-l peste al lui. Usor ii ridica tricoul, mangaindu-l usor pe abdomen si jucandu-se cu degetele pe gatul lui. Buzele ei se despart de ale lui, daruindu-i sarutari din ce in ce mai pasionale pe gat, muscanu-l de ureche...


๑۩ﺴ End of FlasBack ﺴ۩๑
Nimic nu se schimbase intre ceii doi de cand a aparut Sakura acasa. Stateau nemiscati , fara a scoate vreo vorba. Acea tacere apasatoare este dintr-o data rupta de baiat:

- Stii ca te iubesc? Si ca ma ranesti atat de tare incat te visez si noaptea. Nu te oblig sa ramai langa mine. Stiu ca inca il mai iubesti si acum inteleg ce ai simtit. ii spune Naruto mutandu-si privirea in jos. Sakura.. vreau doar sa iti multumesc ca pentru o clipa m-ai facut sa ma simt in al noulea cer. dupa ce termina de spus tot ce avea pe inima paraseste incaperea.

Sakura ramane singura, in acel colt intunecat...




Am inceput sa scriu cu diacritice dar nu am reusit sa mai termin. Promit sa revin si sa le pun pe toate dap !


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.



Ultima editare efectuata de catre Đємσиiquє Αиgєℓ in Mier 17 Aug 2011, 20:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 20:07

Foarte frumos acest fic. Povestea este una originala. happy2 Sunt curios sa vad pe cine va alege Sakura din cei doi, desi cred ca stim cu totii cine e. Ai cateva greseli de tastare, dar asta se poate corecta happy2 . Descri foarte frumos si actiunea nu este grabita happy2
Mai multe nu-i voie sa zicem yeah heh


Ultima editare efectuata de catre floryn37 in Mier 17 Aug 2011, 20:31, editata de 2 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 20:11

Taraammm Gabitzu a fost chiar frumos
Desi cam trist lough
Deci eu vreau SasuSaku pervers
Unde e perversitatea? :-w
Explicatie domnisoara!!!!
Vreau next pervers de nu te bantui lough
Next repede!!


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutan♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 20:12

OMG iubita mea!! Ce frumos e capitolul in love
Il ador!! heh
Deci, vreu nextu` rapidisimoooo!!
Si ..nu`mi place sa fiu a treia.. crying
Pupici de la Losty kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 20:16

Deci chiar imi pare tare rau de Naruto se vede ca o iubeste very sad

Dar se pare ca sentimentele Sakurei sunt mai puternice pentru brunet

Oare pe cine va alege negru sau galben?:))

Deabia astept next-ul scumpo ❌x

Pup dulce :x si repede cu nexul:x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:35

Imi pare tare rau ca nu ti am dat com mai devreme. Se pare ca trebuie sa treci peste multe obstacole ca sa poti fi sef Yakuzo....Saraca Sakura! Ar fi intre ciocan si nicovala, Naruto i-a dat sansa sa aleaga singura ce vrea... ceea ce este bine....
Sasuke ar trebui sa aleaga intre Ino si Sakura iar rozalia intre brunet si Naruto.
Mare incurcatura....
Imi place foarte mult cum scrii, te pup draga mea si spor la next !
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 208323 ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 962758


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:13

A parasito Naruto? Asa usor, fara nici o lupta. Nu pot sa cred.
Acum Sakura are pentru ce varsa lacrimi si mai multe. Chiar cand ea avea cea mai mare nevoie ala pleaca, ce nesimtit.
Ino a recunoscuto pe Sakura si viceversa? ca parca s-au intalnit.
Te pup dulce Gabi kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:39

Nu cred ca am de ce sa dau o critica. In afara de cateva greseli de tastare totul mi se pare ok. Ai un Fic frumos care imi place foarte mult. Ideea cu siguranta este originala.
Dialogul nu este lung si nici sec, e adaugat cand trebuie.
Descrierea imi place pentru ca se vede ca acum ai lucrat mai mult la ea, ai explicat ce simte Sakura deci e bine.
Actiunea nu mi se pare grabita.
Ba chiar merge lent si explici ttul cum trebuie.
Am simtit ca si cum as fi in centrul actiuni.
Este dezvoltata si imi place ca nu treci repede de la o idee la alta.
Estetica este superba, nu am ce spune. Imi place asezarea in pagina.
Desigur si aspectul capitolului ;x
Ideea este originaga cum am mai spus. Imi place foarte mult si deabea astept sa vad ce se va mai intampla.
Limbajul este bun, nu folosesti cuvinte urate sau obscene. Foarte bine.
Hmm, titlul Fic-ului si el imi place. Este ales bine si chiar cred ca se potriveste bine cu ideea fic-ului.
Ai grija la greselutele de tastare. Mi-a placut foarte mult capitolul.
Sa ma anunti cand il pui pe urmatorul.
Spor la scris si la idei ! Pupici cei mai dulci scumpa mea ;x
Nu uita ca te iubeeesc mult de tot. Iarta-ma pentru acest scrut comentariu.
A fost mai lung dar s-a sters .. si na, avem noi doua ceva de facut deci nu o mai lungesc.
Spor la celalalt si felicitari pentru acesta !!


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 23:02

Hey hey scumpetee!!
Imi cer scuze ca am ajuns d`abea acum.
Imi place tare mult si vreau sa vad continuarea rapid:X
Sa vad ce se intampla cu cei doi!!!

Spor la scris si la idei..Rapid next-ul":X


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 17:15

Nu am cuvinte tuu !
Ador ficul muuuuult muuuult de tooot in love
Baga Nextul repede ca de nu bolunzesc !
Te kiss dulcee !
Ja ne ! hi!





♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 17:22

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Saruta-ma!


Minute in sir Sakura nu s-a miscat de acolo . Statea si se gandea la toate momentele petrecute alaturi de brunet. Aunci cand erau impreuna si lumea era a lor. Dragostea la saisprezece ani nu se compara cu nimic mai frumos in lume. Atat iubesti atata de pur, incat simti ca cel de langa tine este salvarea din lumea aceasta cruda. Sa simti cum sangele iti fierbe atunci cand el iti pecetlueste buzele cu un sarut desprins din rai si sa-i simti atingerea etse cel mai pretios lucru. Asta a fost candva, cand lucrurile nu erau asa de complicate...


๑۩ﺴ FlashBack ﺴ۩๑


- Ma iubesti? il intreaba fata al carui cap se odihneste pe bratele lui.
- Sakura.. decat sa-ti spun, mai bine ti-as arata. ii raspunde brunetul cu un zambet pervers pe fata.

De-odata se intoarce desupra fetei, plimbandu-si mainile prin parul ei., dezmierdandu-i buzele dulci cu ale lui. Fata gemea de placere. Putea simti iubirea pe care i-o poarta si asta o facea cea mai fericita de pe pamant. Mainile lui ajung usor pe spatele ei, ridicand-o si strangand-o tare in brate, ea asezandu-se in la el in poala, inconjurandu-si picioarele in jurul lui. Tricoul pe care il avea se ridica din ce in ce mai tare, lasand la iveala un trup perfect. Era mangaiata si sarutata incontinuu de catre brunet. Buzele lui cucereau fiacre particica a ei. O iubea! Iubea totul la ea , chiar si felul in care gemea ii facea inima sa bata.

Fata incepea sa fie din ce in ce mai doritoare. Gura ei o cauta disperata pe al lui, saruturile ei erau apasate si pasionale. Se putea simti dorinta de al avea. Respira din ce in ce mai repede. Mainile ei incercau sa-i cuprinda tot trupul, sa-l aiba numai pentru ea. Isi deschide ochii verzi si il priveste adanc pe Sasuke. Se sarutau in timp ce se priveau insistent. Sakura deschide usor gura si-l lasa pe brunet sa ii alinte limba cu al lui. Fata ramane numai in lenjeria ei ros, lasandu-si al vedere formele rotunde. Sasuke ramane si el la bustul gol, lipindu-se de fata. Simteau cum inimile lor bateau la unison acum....

๑۩ﺴ End of FlasBack ﺴ۩๑


Fat aisi sterge repede lacrimile de la ochi si se ridica vijelios, iesind afara din casa. Si-a dat seama ce vrea. Il vroia pe el, si il vroia inapoi. Inca il mai iubea ca atunci, inca si-l mai dorea. Atatia ani i-a fost dor de el si atatia ani a varsat lacrimi amare pe ascuns pentru ca ii lipsea. Nu putea lasa acest lucru sa se intample din nou.

Fugea, fugea si iar fugea. Parca distanta dintre ea si spital era imensa. Nu stia cum sa faca sa ajunga mai repede. Simtea ceva rau , dar nu stia ce este. Nu-i convenea faptul ca Ino este acolo langa el, ii putea spune orice. Nu mai avea mult timp de pierdut trebuia sa-si salveze viitorul. Intr-un sfarsit ajunge la spital, in fata usii lui Sasuke. Ceva o opreste sa o deschida. Se auzea ceva, parca era Ino. Dincolo de usa nimeni nu stia ce se petrece, insa Sakura statea si asculta. Pareau a fi gemete...



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 17:23

Am fost prima!! in love
O Dooamne ce next pervers
Mai ca ma luau tranpiratile lough
Daca il prind pe Sasuke cu Ino
Ii rup cucu...de la palarie!
Deci...repejor next
Dar repede repejor!
Ca te mananc!


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutan♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt


Ultima editare efectuata de catre Piersicuţă♥ in Vin 19 Aug 2011, 17:32, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 17:23

Gemeteee? ⭕o:o

Sa numi zici ca WTF

Deci capitolul e minunat ❌x:x

Si as vrea unu mai lung data viitoare ca te mananc de vie hmm...?!

Pup dulce si hai repejor cu next-ul:x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife


Ultima editare efectuata de catre Ade100%-Pika in Vin 19 Aug 2011, 17:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Cherry
Genin
Genin
Cherry

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Paris
acebook acebook : Dumy Ryta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 195
Puncte : 226
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : Va iubesc mamy Layla si sys Bubu !

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 17:24

1. Descrierea- ai descriere

2. Dialogul- ai

3. Estetica- ai respectat aceasta regula

4. Greseli de tastare, ortografie, gramatica: nu ai.

Ai un fic de dragoste kiss a hug in love


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mhh19bCDRO1s2i4p0o1_500
Every
girl
is
a
PRINCESS !


Ultima editare efectuata de catre ♪Cherry♪ in Vin 19 Aug 2011, 17:39, editata de 3 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 17:27

Ceeeee ?! Gemete ?
Mrrr .. Sasuke asta e un pampalau take this!
Saraka Saku .. atatea sentimente se plimba prin trupul ei sad
Ma miscat acest capitol rau kiss
Astept Next`ul !!!Repejor repejor kiss
Teee kiss dulceee !
Ja ne ! hi!





♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 20:27

OMFG !!! huh?
Ce pervrs eeee in love
Astept next happy
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 20:51

Tocmai in spital? >.< Aoleu maica si Ino e nesimtita...am zis bine ca va profita de faptul ca brunetul nu prea isi aduce aminte de multe.
Sakura intra peste ei, paruieste-o pe Ino..da-o afara in suturi ca merita. biciuitor

Pupici Gabi kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 08:06

WTF?? Gemete? Bine..sper sa nu fie ceea la ce ma gandesc eu.. heh
Anyway, deci nu mai trebuie sa`ti zic ca ador capitolul pentru ca deja sti asta.
Doamne, iubire..este magnific ficul in love
Si ai face bine sa aduci repede nextul happy2
Pupici dulci de la Losty kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 15:39

POT SPUNE CU MANA PE INIMA SAU PE TASTATURA IN CAZUL NOSTRU K AI UN FIC EXTRAORDINAR SI DEJA VREAU NEXT


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 17:35


♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεṃρτατïøṉ ♂ [+16]: Capitol dedicat lui Florin

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Te vreau inapoi!


๑۩ﺴ In camera de spital a lui Sasuke ﺴ۩๑


- Ti-ai amintit ceva pana acum? il intreaba blonda, in timp ce il mangaie pe frunte.
- D-da mi-am amintit de tata, insa pe tine inca nu te gasesc. Nu pot sa-mi amintesc deloc de tine. Din moment ce erai iubita mea, inseamna ca erai importanta pentru mine, trebuie sa-mi amintesc si de noi doi. se framanta Sasuke

Ino lasa capul in jos, lasand o pala de tristete sa o acopere. Nu-si aducea aminte de ea pentru ca la acel moment, nu insemna nimic pentru el. Desii ea isi ascundea sentimente destul de pure pentru acesta, el nu simtea la fel. Nu vroia sa-l piarda si era constienta ca trebuie sa faca ceva:

- Atunci am sa te fac sa-ti amintesti. ii spune lui

Si fara a mai putea scoate vreo vorba , buzele lui Sasuke sunt pecetluite de ale ei. Ii cuprine chipul intre mainile sale si incepe sa-i daruiasca cele mai pasionale sarutrari . Mainile ei incep sa-i cucereasca trupul, ridicandu-i din ce in ce mai mult tricoul, facandu-l sa o simta din ce in ce mai aproape de el. Brunetul era foarte confuz in acel moment. Nu-si mai putea defini sentimentele. El nu o cunostea pe Ino si nu-si putea aminti nimic despre ea. Cea care ii venea in minte mereu era doctorita cu parul roz. De fiecare data cand o vedea simtea cum inima ii batea din ce in ce mai tare. Simtea ceva pentru ea si el era constient de asta, dar nici de ea nu-si aducea numite lucruri, de aceea vroia ca ei doi sa vorbeasca.

Blonda inca mai incerca sa-l faca pe Sasuke al ei, insa baiatul o opreste, privind-o insistent:

- Inceteaza! Nu faci decat sa ma bulversezi mai mult decat trebuie! Te rog s ama lasi singur.. ii spune Sasuke, mutandu-si privirea in alt colt al camerei.

De cealalta parte a usii se afla Sakura care auzea tot ce se intampla. Fara a mai sta pe ganduri apasa pe clanta si da buzna peste cei doi.

- Ino lasa-l! tipa Sakura uitandu-se urat la ea.
- De cand imi spui mie ce sa fac, pana la urma eu sunt iubita lui, tu esti doar trecutul. ii replica blonda
- De cand sunt medicul lui si am voie sa dau afara vizitatorii. o anunta rozalia, deschizandu-i usa si facandu-i semna sa pofteasca afara.

Ramasesera singuri. Baiatul se uita pierdut pe geamul din fata patului sau si nu spunea nimic. Sakura se apropie de el si isi intinde mana catre pansamentele lui. Deodata simte o stramsoare puternica. Era el cel care a prins-o de mana. O trage brutal langa el, astfel incat sakura sa se aseze pe pat, exact in fata . Se priveau in ochi, insa nimeni nu rostea nimic. Felul in care se uita brunetul spunea multe. Se putea citi dorinta de a o avea. De-odata se ridica de pe perna si isi indreapta spatele. Fetele lor erau foarte apropiate, isi puteau simti unul altuia respiratiea. Brunetul incepe sa se apropie din ce in ce mai mult, pana cand isi unesc buzele. Jocul incepuse. Amandoii isi framantau buzele , in timp ce Sasuke o strangea puternic in brate. Fata se ridica si se aseaza de-asupra lui. Mainile ei ii cucereau fiecare particica din corp, in timp ce , cei doi se sarutau in stil frantuzesc.

Bluza ei se ridica din ce in ce mai tare, spatele acesteia fiind mangaiat cu tandrete. Ramane in sutien , fiind acoperita de bratele brunetului. Buzele lui coboara din ce in ce mai jos pe cat, apoi pe piept, dezmierdandu-i pielea catifelata. Sakura isi da capul pe spate, inspirand adanc. In acel timp Sasuke isi ridica si el capul uitandu-se atent la gatul ei. I se parea atat de atragator, intr-o secunda uninudu-si buzele de el, creeandu-i placeri deosebite, atunci cand limba lui facea contact cu pielea ei.

Fara a-si da seama ce avea de gand sa faca, Sakura intr-o fractiune de secunda se trezeste sub el. Picioarele ei se incolacesc in jurul lui, continuand sa-l sarute cu multa pasiune....



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.



Ultima editare efectuata de catre Đємσиiquє Αиgєℓ in Sam 20 Aug 2011, 17:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 17:38

Revin cu edit(a)
Foarte interesant acest capitol. Se pare ca sasuke incepe sa-si aminteasca cate ceva. happy2
Astept urmatorul capitol happy2


Ultima editare efectuata de catre floryn37 in Dum 21 Aug 2011, 18:50, editata de 1 ori
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 17:52

Omg iubire ce frumos e capitolul!
Ce`mi place cum a dato afara Saku` pe Ino.. :P
Deci, superb capitolul! in love in love
Adu nextu ca vreau sa vad ce se intamplaaaaa! heh Mai ales ca vad ca lucrurile se incing aici.. happy2
Deci, te kiss dulce si nu uita ca te in love


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 18:17

Yahoooo! huh?
Amor amor amor amor in spital in love
Am inebunit lough
Mai vreau mai vreau lough
Baga repede next ca acest capitol a fost scurt. heh
Ca de nu plang sad
In fine... actiune actiune actiune lough
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 19:48

Asta da capitol b-)
A fost cel mai misto in love
Cel mai cel!
Il adooor, mai il adoorr
Mai descrie mai descrie!
Mai mult mai mult!
Hai hai mai mult!
Repede cu next!


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutan♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

♀ Perverse Temptation ♂ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-