Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 20:10

Hey hey!
Adoor capitolul dar e scurt sad
Soo, bietul Sasuke...nu vreau sa se predea, dar Sakura trebuie sa fie eliberata.. Nu stiu..
Hai cu nextuletzuuul!
Losty te pupa! dap !


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 20:28


Ohh deci ai venit :X
Scurt doamna, scurt lough
Foarte frumos hai cu nextul kiss




I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 21:05

FloareDeCires a scris:
[size=18][color=violet]

Scurt doamna, scurt lough


Voi stiti cat mi-am stors creierii ca sa va dau continuarea astazi:))) nu aveam nicio idee cu ce se va intampla in continuare=)) Noroc ca am visat frumos aseara, ca altfel nu vedeati next =))

E scurt fiindca nu am avut inspiratia necesara, dar nici timpul happy


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 21:35

Wow!!! Politia ?? wtf
Sper ca Sakura sa iasa vie si nevatamata de acolo.
sper ca Sasuke sa gaseasca o cale sa o salveze si sa traiasca fericiti.
Sper ca totul sa fie bine.
Ahh nu imi vine sa cred.
Biata Saku, se vede ca il iubeste.
Si saracul Sasuke, imi pare rau pentru amandoi.
Sper ca totul sa se rezolve.
Iubita astept nextul! kiss
Sper sa il pui repede ca moooor de curiozitate please !!!
Spor la scris si la idei!
Te pupacesc kiss a hug !!
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 11:18

Gabi mancate-as pe paine. Cum adica Sakura luata de politie si legata doar pentru a afla ei despre Sasuke. Sper doar sa iasa vie de acolo si brunetul sa nu fie prins de politie. Auzi la el sa se predea, nici prin cap sa nu-i treaca. Sakura indura pentru el, doar pentru nu a ajunge inchis. Ce dragut..

Te pup Gabisor kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 16:12

Pentru mine nu conteaza ca e scurt:X:X Un capitol reusit ca si celelalte:X:X Te pricepi sa ne tii in suspans:D:D(eu fierb aici de nerabdare)..Abia astept sa pui nextul.. sunt curioasa.. daca va scapa Sakura fara sa ajunga Sasuke in inchisoare ..xD



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Cooltext1711025034_zps229023de
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 16:53

Te baaaaaaaaat!!! biciuitor
Eu la un fic urmaresc asa: dance2
1. Cat de original e dap !
2. Cat de bine ma face sa simt atmosfera sad
3. Cat de lung e lough
Si acest capitol e suuuper scurt hmm...?!
Cei drept a fost frumos. in love
Astept next heh
Te pup kiss Zbye hi!

P.S: Nu-mi pasa ca nu ai timp insa fa capitolul ala mai lung yeah
Sau revanseazate si baga unu mai mare ca de obicei heh


Ultima editare efectuata de catre Dj Yoo-Miky in Vin 16 Sept 2011, 10:32, editata de 2 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 20:41

Ahhh asteptarea asta.... nervi! in love


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Asss10♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 15 Sept 2011, 21:35

Kyaa, ce iubesc eu ficul asta, stii? :))

Astept cu nerabdare nextul..

Spor la scris si multe dei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 18:16

Wow! Am ratat doua capitole! Ce s-au schimbat lucrurile, ai niste idei tari! Imi place mult si mor de curiozitate sa aflu ce se va intampla..
Te pup dulce si astept next!


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:04

♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεṃρτατïøṉ ♂ [+16]

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Cum? Cum sa rezist?


Fiecare secunda care trecea era ducea catre moartea rozaliei. Nu mai rezista mult. Bataile inimii sale incetineau, iar respiratia ii de devenea din ce in ce mai rara. Lacrimile-i inundau mai mult ca niciodata obrajii catifelati, scurgandu-se pe buzele-i uscate si fierbinti. Inca era constienta, insa nu mai dormise de cinci nopti. incerca sa se abtina, sa nu divulge ceva despre Sasuke. Astepta sa moara. Prefera sa moara, chiar daca ii va fi dor de el, nu vroia sa-l vada inchis si suferind. Isi dorea ca el sa aiba ce ea nu a avut niciodata: dragostea vesnica.

O mana ii atinge umarul taiat, facand-o sa scoata un scancet de durere. Doua buze ii saruta fruntea acoperita de suvitele roz. Isi pierduse stralucirea in totalitate. Doi ochi o priveau cu tristete. O sorbeau din priviri. Nui venea sa creada cum a ajuns o floare atat de frumoasa sa se ofileasca i halul ala. Abia abtinandu-se sa nu planga o dezleaga de la maini si de la picioare, descoperindu-i si ochii. O ia in brate si cu pasi usori o scoatedin incapere. Fata simtea cum cineva o duce de acolo. Mirosul de mucegai fusese inlocuit cu cel de trandafiri si simtea cum razele soareluiu ii mangaie din nou pielea alba ca petalele unui ghiocel lovit de cruzinea vantului. Inn sfarsit se simtea in siguranta. Simtea cum somnul o fura. Fosnetul frunzelor o faceau sa cada intr-o lume a viselor, indrumata de mirosul florilor de cires abia infloriti. Mai era o singura problema: Cine o purta pe brate acum? Nu putea deschide ochii, ii era prea somn. Un zambet gingas ii apare pe chip si se lasa cuprinsa de necunoscut.

In partea cealalta a orasului, undeva intr-un colt intunecat, in ultima camera a casei se audeun racnet de disperare, durere si tristete. Era Sasuke. Siroaie de cristale i se preling pe intreg chip, inundandu-i ochii ce dadeau pe dinafara de amaraciune. Nu stia cum sa faca sa o scoata pe Sakura de acolo. Nu stia cum sa o salveze. Era constient ca daca mai sta mult o sa moara, iar viata fara ea ar fi insemnat iadul pe pamanat pentru el. Era gata sa se predea ca sa fie ea eliberata. Noaptea se intetea, iar vantul suiera din ce in ce mai tare pe la ferestre prevestind o furtuna. Creanga unui copac se izbeste cu putere de geam facandu-l pe brunet sa-si indrepte privirea catre el. Era creanga cu flori de cires. Ochii i se fac mari, in minte revenindu-i imaginea ingerului sau. Era hotarat. Se va preda.

Iese din camera vijelios si coboara cu repeziciune scarile, luandu-si haina pe el. Inima ii batea cu putere, iar mainile ii tremurau de nevi si emotii. Da sa deschida usa d el aintrare, cand este oprit de telefonul ce incepuse sa sune. Raspunde:
-Da!
- Am eliberat-o. Vin-o sa o iei. ii comunica vocea din spatele telefonului si inchizandu-i rapid.

Sasuke inca statea nemiscat. Nu-i venea a crede ca acel cosmar s-a terminat. Se sprijuna de peretele rece si isi rezeama capul de el. Inchide ochii pentru o scunda, rasufand usurat...


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.



Ultima editare efectuata de catre Đємσиiquє Αиgєℓ in Dum 25 Sept 2011, 20:32, editata de 3 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Asss10♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 17:12

Deci am ramas WOW...

Si nu mai pot zice decat... ei, cam tot acelasi lucru... ;)

Pot spune ca acest capitol ti-a iesit extrem de bine, ca si celelalte de altfel...♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 169309

Imi place mult de tot cum descrii, parca m-as afla acolo...

Am vazut cateva greselute, insa capitolul a fost asa de captivan, incat nici nu le-am acordat atentie...

Astept cu nerabdare nextul...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 17:14

Ce frumos! Ma bucur pentru ca in sfarsit s-au terminat orele de chin pentru Sakura. Deja astept sa aflu cine a salvat-o pe rozalie. Ca de obicei, descrii minunat.
Te pup dulce! ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 208323


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 17:25

Ce frumoasa continuare, draga mea :x
Deci, un capitol absolut extraordinar!
Ma bucur ca Sakura nu va mai trai un calvar. Sper sa ajunga la Sasuke Mai repede!

Losty te kiiss!


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 17:46

Eu cu un com. A fost eliberata, era si timpu; inca putin si murea acolo insa cine e marele erou. Trebuie sa recunosc ca Sasuke era sa faca cea mai mare prostie, cum sa se predea cand rozalia indura totul pentru el? Pfoai ce fiinta, dar macar are o scuza: o iubeste.

Pupici Gabisor kiss


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 22:34

Đємσиiquє Αиgєℓ a scris:
♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεṃρτατïøṉ ♂ [+16]

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Cum? Cum sa rezist?


Fiecare secunda care trecea era - acest era nu are ce cauta in propozitie happy2 - ducea catre moartea rozaliei. Nu mai rezista mult. Bataile inimii sale incetineau, iar respiratia ii de - ce cauta "de"-ul asta aici? think - devenea din ce in ce mai rara. Lacrimile-i inundau mai mult ca niciodata obrajii catifelati, scurgandu-se pe buzele-i uscate si fierbinti. Inca era constienta, insa nu mai dormise de cinci nopti. incerca sa se abtina, sa nu divulge ceva despre Sasuke. Astepta sa moara. Prefera sa moara, chiar daca ii va fi dor de el, nu vroia sa-l vada inchis si suferind. Isi dorea ca el sa aiba ce ea nu a avut niciodata: dragostea vesnica.

O mana ii atinge umarul taiat, facand-o sa scoata un scancet de durere. Doua buze ii saruta fruntea acoperita de suvitele roz. Isi pierduse stralucirea in totalitate. Doi ochi o priveau cu tristete. O sorbeau din priviri. Nu-i - nu uita de cratima heh - venea sa creada cum a ajuns o floare atat de frumoasa sa se ofileasca i - "in" - halul ala. Abia abtinandu-se sa nu planga o dezleaga de la maini si de la picioare, descoperindu-i si ochii. O ia in brate si cu pasi usori o scoate[space]din - aoleu? huh? Tie somn de ai uitat de space? - incapere. Fata simtea cum cineva o duce de acolo. Mirosul de mucegai fusese inlocuit cu cel de trandafiri si simtea cum razele soareluiu - "soarelui" - - ii mangaie din nou pielea alba ca petalele unui ghiocel lovit de cruzinea vantului. Inn - "In" - sfarsit se simtea in siguranta. Simtea cum somnul o fura. Fosnetul frunzelor o faceau sa cada intr-o lume a viselor, indrumata de mirosul florilor de cires abia infloriti. Mai era o singura problema: Cine o purta pe brate acum? Nu putea deschide ochii, ii era prea somn. Un zambet gingas ii apare pe chip si se lasa cuprinsa de necunoscut.

In partea cealalta a orasului, undeva intr-un colt intunecat, in ultima camera a casei se aude[space] - inca umpic si adormi pe birou lough - un racnet de disperare, durere si tristete. Era Sasuke. Siroaie de cristale i se preling pe intreg chip, inundandu-i ochii ce dadeau pe dinafara de amaraciune. Nu stia cum sa faca sa o scoata pe Sakura de acolo. Nu stia cum sa o salveze. Era constient ca daca mai sta mult o sa moara, iar viata fara ea ar fi insemnat iadul pe pamanat pentru el. Era gata sa se predea ca sa fie ea eliberata. Noaptea se intetea, iar vantul suiera din ce in ce mai tare pe la ferestre prevestind o furtuna. Creanga unui copac se izbeste cu putere de geam facandu-l pe brunet sa-si indrepte privirea catre el. Era creanga cu flori de cires. Ochii i se fac mari, in minte revenindu-i imaginea ingerului sau. Era hotarat. Se va preda.

Iese din camera vijelios si coboara cu repeziciune scarile, luandu-si haina pe el. Inima ii batea cu putere, iar mainile ii tremurau de nevi si emotii. Da sa deschida usa d el aintrare - "de la intrare" ingrijorat -, cand este oprit de telefonul ce incepuse sa sune. Raspunde:
-Da!
- Am eliberat-o. Vin-o sa o iei. ii comunica vocea din spatele telefonului si inchizandu-i rapid.

Sasuke inca statea nemiscat. Nu-i venea a crede ca acel cosmar s-a terminat. Se sprijuna de peretele rece si isi rezeama capul de el. Inchide ochii pentru o scunda - "secunda" -, rasufand usurat...

Deci... iubita mea mamica am ajuns pe la ficu tau cu o critica la rugamintea ta happy2
Sincera sa fiu, inafara de faptul ca ai avut niste greseli de tastare, nu ma pot lauda ca am ce sa critic la ficu tau. happy
Pai sa vedem ce putem spune: rusinos

___________________________________-

Titlul: Imi place! Iti sugereaza inca de la bun inceput ca e un fic promitator si de asemenea pervers. heh

Ideea: Este intre original si obisnuit. Pot spune ca povestea lor e una mai diferita de ce am citit eu pana acum si este o urma de originalitate aici, insa partea cu seful mafiei Yakuza nu e ceva nou. Nu-ti face griji, pana acum nu-ti puteai da seama daca e original sau nu, insa din cate vad, ideile tale sunt diferite de ale celorlalti si imi place ca vii cu ceva original, nemaiintalnit. Acest capitol, mie una imi spune ca ceva va fi diferit fata de celelalte... presimt. dap !

Naratiunea: Este super ok. N-am ce comenta aici. Bravo. music

Descriere: M-ai lasat masca gen "huh?". Ai tooate tipurile de descriere in acest fic si nu duci lipsa de nimic la acest capitol. Imi place mult ca descrii sentimentele personajelor si ce e si mai important este ca descrii la ps. a III-a ceea ce rar se mai gaseste acum. Imi place, no comment! good

Dialog: Este bine pus atunci cand trebuie si nu e sec. E bine ca o il transformi si in vorbire indirecta. Apreciez si de asemenea si aici este super OK. good job

Greseli de tastare/exprimare/ortografie: Ti le-am enumerat pe toate sus... sunt cateva insa se rezolva cu un edit. Ai grija sa nu uiti de spatiu ca intr-o zi o sa ajungem sa ne uitam si capu' acasa. lough Glumesc. rusinos Revenind, ai grija ca mai sunt si niste cuvinte in plus acolo care nu-si au rostul. Stiu cum e, si mie mi se intampla cand vreau sa incep o idee intr-un fel si ma razgandesc, insa uit sa mai sterg ce n-am terminat. lough Pentru asemenea chestii avem butonul de "edit" deci e bine sa-l folosim. Inca odata te rog sa corectezi greselile.

Actiune: Decurge lent si bine multumita descrierii sentimentale deci este foarte bine. Bravo si aici. dance2

Estetica: E bine insa ar fi si mai bine daca ai corecta greselutele de tastare. dap !

____________________________

C-am asta a fost critica mea - c-am jalnica - si sper sa ne aduci repejos next. happy
Ubita ta fetitza te in love si te kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre Dj Yoo-Miky in Dum 25 Sept 2011, 22:42, editata de 2 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 22:42

Iii eliberata! Intr-un final de drum, a fost si don`soara eliberata...
Imi place la nebunie fic-ul..D`anea astept sa vad cum decurge relatia celor doi:X..
Spor la scris si la idei


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 21:13

Moama ce frumos in love !!!
Vreau nextul!!!
Ce ma bucur ca Saku e in siguranta sad !
Nu imi vine sa cred prin cate a trecut pentru Sasuke.
Sper ca acesta sa aiba mare grija de ea ca de nu il omor.
Totusi vreau sa stiu cine a eliberat-o pe rozalie!!
Abea astept nextul!!! Te rog sa il pui repede!! Si cand il pui dca ai timp anunta-ma kiss !!!
Spor la scris draguto si la idei noi! Te pupacesc dulce kiss a hug !!
Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 28 Sept 2011, 23:24

Doamne....imi pare sincer rau ca nu am mai trecut si pe aici
Ai un fic extraordinar de frumos...si mai sa plang cand am citit ultimul capitol
Este asa de emotionant si totodata palpitant...
Anyway...eu te pup si astept next
Zbye:)


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 13059550711492full.th
Sus In jos
Final Destination
Genin
Genin
Final Destination

Sex : feminin Varsta : 32
Localizare Localizare : Everywhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Gasesc eu ceva
Stare de spirit Stare de spirit : Lazy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 19:30

E timpul sa dau un coment in stilul meu >:) Am sa incep cu o mica ironie, fiindca mi-a fost frica ca imi ies din mana si sa vedem pana la capat >:) Final Destination is here...

Đємσиiquє Αиgєℓ a scris:
♀ Ρεɾṿεɾṡε Τεṃρτατïøṉ ♂ [+16] =>Pentru inceput, te-as ruga sa numai folosesti siclamul ca si culoare de titlu fiindca ma dor ochii de la ea si in plus e chicios.

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے Cum? Cum sa rezist?
=> Pe langa siclam, te-as sfatui nici culoarea asta sa nu o folosesti, mai ales cu brizbrizurile alea inainte de titlu ca arata fooarte chicios si chicios inseamna de prost gust, iar aceasta chestie, automat face cititorului o parere proasta despre fic si sunt sigura ca nu vrei asta


Fiecare secunda care trecea era ducea catre moartea rozalieiaici nu am inteles ce vrei sa spui. Poate era: "Fiecare secunda care trecea, era ducerea catre moarte a rozaliei" Si asa am rezolvat misterul propozitiei. Nu mai rezista mult. Bataile inimii sale incetineau, iar respiratia ii de devenea din ce in ce mai rara. Lacrimile-i Stiu ca lenea este cucoana mare si in loc de "ii" pui mai usor"-i", dar la bac nu prea este indicat si de acum te-as ruga sa te dezobisnuiesti inundau mai mult ca niciodata obrajii catifelati, scurgandu-se pe buzele-i uscate si fierbinti. Inca era constienta, insa nu mai dormise de cinci nopti. incerca litera mare asa cum am invatat ca se scrie dupa punct sa se abtina, sa nu divulge ceva despre Sasuke. Astepta sa moara. Prefera sa moara, chiar daca ii va fi dor de el, nu vroia sa-l vada inchis si suferind. Isi dorea ca el sa aiba ce ea nu a avut niciodata: dragostea vesnica.

O mana ii atinge umarul taiat, facand-o sa scoata un scancet de durere. Doua buze ii saruta fruntea acoperita de suvitele roz. Isi pierduse stralucirea in totalitate. Doi ochi o priveau cu tristete. O sorbeau din priviri. Nuinu-i venea sa creada cum a ajuns o floare atat de frumoasa sa se ofileasca iin halul ala. Abia abtinandu-se sa nu plangavirgula o dezleaga de la maini si de la picioare, descoperindu-i si ochii. O ia in brate si cu pasi usori o scoatedin incapere. Fata simtea cum cineva o duce de acolo. Mirosul de mucegai fusese inlocuit cu cel de trandafiri si simtea cum razele soareluiu ii mangaie din nou pielea alba ca petalele unui ghiocel lovit de cruzinea vantului. Inn sfarsit se simtea in siguranta. Simtea cum somnul o fura. Fosnetul frunzelor o faceau sa cada intr-o lume a viselor, indrumata de mirosul florilor de cires abia infloriti. Mai era o singura problema: Cine o purta pe brate acum? Nu putea deschide ochii, ii era prea somn. Un zambet gingas ii apare pe chip si se lasa cuprinsa de necunoscut.

In partea cealalta a orasului, undeva intr-un colt intunecat, in ultima camera a casei se audeun racnet de disperare, durere si tristete. Era Sasuke. Siroaie de cristale iii se preling pe intreg chip, inundandu-i ochii ce dadeau pe dinafara de amaraciune. Nu stia cum sa faca sa o scoata pe Sakura de acolo. Nu stia cum sa o salveze. Era constient ca daca mai sta mult o sa moara, iar viata fara ea ar fi insemnat iadul pe pamanat pentru el. Era gata sa se predea ca sa fie ea eliberata. Noaptea se intetea, iar vantul suiera din ce in ce mai tare pe la ferestre prevestind o furtuna. Creanga unui copac se izbeste cu putere de geam facandu-l pe brunet sa-si indrepte privirea catre el. Era creanga cu flori de cires. Ochii i se fac mari, in minte revenindu-i imaginea ingerului sau. Era hotarat. Se va preda.

Iese din camera vijelios si coboara cu repeziciune scarile, luandu-si haina pe el. Inima ii batea cu putere, iar mainile ii tremurau de nevi si emotii. Da sa deschida usa d el aintrare, cand este oprit de telefonul ce incepuse sa sune. Raspunde:
-Da!
- Am eliberat-o. Vin-ovino sa o iei.virgula si nu punct ii comunica vocea din spatele telefonului si inchizandu-i rapid.

Sasuke inca statea nemiscat. Nu-i venea a crede ca acel cosmar s-a terminat. Se sprijuna de peretele rece si isi rezeama capul de el. Inchide ochii pentru o scunda, rasufand usurat...

Deci sa incep pomelnicul si cred ca va fi mare.
1. Numai pune titlul in o mie si una de culori fiindca unui cititor o culoare poate sa ii provoace repulsie, asa cum mi-a provocat mie siclamul ala.
2. Numai pune acele brizbriz-uri pe la titlu ca iti face din start ficul chicios.
3. Ai grija la vocabular, fiindca e foarte saracacios.
4. Vezi ca ar trebi sa scri cuvintele de legatura intregi si nu o litera sau doua, ca in teze sau in bac se considera greseala si in loc de 10 ai nota mai mica.
5. Virgulele nu sunt puse unde ar trebui.
6. Dialogul de la final mi s-a parut extrem de sec.
7. Ideea nu este originala atat de mult incat sa spun: mama, ce idee geniala are ficul asta. Am intalnit o multime de ficuri bazate pe ideea ta in alta parte - n-am voie sa spun unde, fiindca regulamentul nu imi permite.
8. Fa propozitile mai lungi ca sunt prea scurte si plictisitoare.

Acesta fiind pomelnicul, tu n-ai decat sa asculti de el sau sa imi dai ban, caci mie imi este egal.
Next please.


Creepin' & dying, across sacrifice
You're greedy of grace your Jesus is a slave...
You'll rave in your creed...
My Lucifer's groan is alive...
My bleedin' Faith...Reigns.


The crow is alive in dark...

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Animated-happy-halloween

Mitternacht ist die Illusion von Leben und Tod => Midnight is the illusion of life and death => Mayonaka wa nama to shi no gensōdesu => Miezul noptii este iluzia vietii si a mortii


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Sem1
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Asss10♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Sam 01 Oct 2011, 14:49

Mda, pai stiu ca ai mai primit o critica... ieri daca nu ma insel, insa am venit si eu pe aici... So, let's see..



Ideea: mi se pare interesanta, poate ca nu este cea mai originala din lume, insa felul in care o dezvolti este original si asta conteaza.

Titlul: ei bine se potriveste cu continutul si chiar anticipeaza destul de bine ceea ce se va intampla...

Descrierea: imi place mult cum descrii si ca te axezi pe sentimente cat mai mult. De asemenea imi place si ca nu treci de la o idee la alta asa dintr-o data, ci descrii frumos, apoi treci la urmatorul paragraf. Faci o treaba buna.

Actiunea: nu mi se pare grabita si chiar stii sa introduci cititorul in farmecul povestii. Alaturi de descriere, aceasta formeaza un tot unitar care fac povestea sa para cat mai reala.

Dialogul: nu ai replici banale, nici seci, iar ca mod de expunere nu il folosesti decat acolo unde este nevoie si nu in exces.

Estetica: capitolele sunt frumos asezate in pagina si este usor de citit, nu ma pierd printre randuri. Un singur lucru as avea de spus si anume ca, daca vrei sa folosesti toate acele semne, macar centreaza-le, astfel incat sa arate cat mai frumos.

Greseli de tastare/ortografie:

trecea era ducea ~ trecea, ducea

ii de devenea ~ ee devenea

incerca ~ Incerca

Nui ~ Nu-i

i ~ in

o ia in brate ~ aici cred ca ar fi mers mai bine "o lua in brate"

scoatedin ~ scoate din

soareluiu ~ soarelui

Inn ~ In

o faceau ~ o facea

audeun ~ aude un

chip ~ chipul

pamanat ~ pamant

nevi ~ nervi

d el aintrare ~ de la intrare

Vin-o sa o iei. ii ~ Vino sa o iei, ii

sprijuna ~ sprijina sau sprijini

rasufand ~ rasufland

Ai grija la greseli si corecteaza-ti capitolele inainte de a le posta.

Cam atat am avut eu de spus.

Spor la scris in continuare si multe idei.

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 22:49


(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے In sfarsit...

Sunt momente in viata cand simti ca pamantul te inghite si-ti absoarbe toata puterea de a mai merge inainte, lasandu-ti fiecare picatura de sange sa se scurga usor si dureros prin venele tale, chinuindu-te pentru fiecare clipa de iubire pe care ai petrecut-o pana acum. Vapaia ce odata aprinsa de dragostea pe care i-o purtai in suflet celui drag, se transforma acum in focul ce iti arde fiecare speranta ramasa in colturi intunecate si nedeslusite ale sufletului tau, lasandu-ti numai amintirile si senzatia ca nimic din ce a fost, nu va mai fi vreodata. Incerci si incerci si incerci sa iesi la suprafata, te lupti cateodata cu tine insuti si versi lacrimi, dar tot nu poti sa te intorci in trecut, tot nu poti sa schimbi prezentul, ce ramane de facut este sa privesti catre viitor, fiindca numai el mai poate fi acea sclipire de lumina din negura lumii. Mai exista si exceptii, cei care trec peste toate, cu o vointa de invidiat.

E noapte si ploua. Acel peisaj ce iti da fiori pe sira spinarii, de fiecare data te face sa te gandesti la tot ce s-a intamplat pana acum. Iti readuce acea stare de melancolie oribila, de care incerci sa scapi, insa fara leac. Acelasi sentiment il avea si Sasuke. Era ca o fantoma pierduta prin agonia iadului. Isi cauta jumatatea intr-o lume nemarginita, plina de vise si sperante spulberate. Masina sa gonea ca o naluca pe sosele uzi si pustii, incercand sa dea la o parte toate secundele ce stateau intre el si Sakura. Sa fii dependent de cineva si sa simti ca fara el viata ta nu are sens nu este decat o slabiciune, acea slabiciune care te face om in adevaratul sens al cuvantului. Oricat ai incerca sa scapi de prejudecati si de sentimente, sa nu iti pese, doar unul te poate invinge: iubirea.
Picaturi mari de ploaie se izbeau de parbrizul masinii, disparand in furia furtunii. Automobilul se opreste brusc in fata unei cladiri, deschizandu-se cu repeziciune usa din partea soferului, facandu-si aparatia un baiat inalt, ce dadea in jurul lui un aer misterios. Se indreapta cu pasi repezi si grabiti intrand in casa fara a ezita. Urca scarile in cateva secunde si ajunge intr-un suflet in fata unei usi. Nu avea curajul sa o deschida, dar de ce? Inima ii batea cu o forta extraordinara. Incontrolabil, pune mana pe clanta usii si apasa cu putere, impingand-o.
In fata ochilor lui apare un inger, intins intr-un pat cu baldachin, care se zbatea intre viata si moarte. Chipul ei angelic era acoperit de suvitele rebele ale parului sau ca florile de cires abia inflorite. Trupul lui incepe sa tremura la acea imagine induiosatoare. Nu-i venea sa creada cum a putut ajunge o parte din el. Se apropie incet de ea, incercand sa-si opreasca lacrimile amare ce dadeau sa izbucneasca fara incetare. Doua picaturi cristaline cad pe obrajii catifelati ai fetei, cand brunetul se apleaca sa-i sarute buzele uscate, ce odata erau rosii ca cei mai insangerati trandafiri. Ii cuprinde mana in ale sale si i-o apropie de pieptul sau. Isi pleaca capul langa capul ei, lunad-o si strangand-o in brate, incercand sa faca dorul din sufletul lui sa dispara dupa tot acest timp in care l-a chinuit.

Noaptea continua sa domine acele taramuri de mult amutite. Numai vantul ce se mai auzea vajaind pe la ferestre, in rest era o liniste ca de mormant. In incaperea unde cei doi indragostiti dormeau imbratisati, se zareste un varf de pantof ce patrunde primul in camera, facandu-si aparitia apoi un domn inalt, cu parul carunt, ce avea un zambet in coltul gurii si care ii privea cu ochii induiosati, aducandu-si aminte de momentele similare prin care a trecut si el cu mult timp in urma. Mai fura o ultima privire de la cei doi dupa care paraseste camera, lasandu-se din nou acea tacere apasatoare. Afara vremea se linistise, norii cenusii se imprasiasera, lasand flacarile vii sa arda in continuare pe cer, impeuna cu tipsia argintie ce isi trimite o raza de lumina sa patrunda prin geamul locului unde se aflau cei doi, mangaindu-le amandurora chipurile strabatute odata de mii si mii de lacrimi amare...



♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.



Ultima editare efectuata de catre HiGh SicKtiR in Sam 07 Ian 2012, 11:45, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Asss10♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 06:40

Este... asa de frumos, dar in acelasi timp trist.. :((
Imi place mult cum descrii, chiar reusesti sa ma fac sa vad si mai ales sa simt acea suferinta, acea tensiune din sufletele lor..
Greseli de tastare nu am vazut, insa nici nu m-am uitat dupa ele, sper doar sa nu fi chiorat.. heh
Astept cu nerabdare nextul..
Spor la scris si multe idei..
Te-ampupacit dulce.. in love
choco^^


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 09:03

Cat de frumos mamica huh?
Cata dragoste, mister si mai ales tristete crying
Ador felul tau de a descrie, mi-au dat si lacrimile sad
Asta face ca ficul tau sa fie deosebit rusinos
Abea astept urmatorul capitol ubitha in love
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 15:13

Ooo, draga mea! Ce frumos ai scris! sad Chiar m-ai facut sa simt toata suferinta lui Sasuke si sa vreau sa fiu acolo. Ahh...deci, vreau continuare repede. Greseli chiar nu am avzut, dar relax ca nici nu am stat sa le caut.

Electronic :)


♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Continut sponsorizat




♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ♀ Perverse Temptation ♂ [+16]   ♀ Perverse Temptation ♂ [+16] - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

♀ Perverse Temptation ♂ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-