Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 17:22

deci, mi-a placut asa mult!!!!!!! heh inceputul a fost asa de emotionant....
sad
A fost un super capitol: descriere, amuzament, sentimentalism si putina nebunie din partea Sakurei.....
huh?
Ador ficul asta si te ador si pe tine si ideile tale nebunatice....oficial sunt fana nr.1 a acestui fic
nr1
Si tot oficial, de azi incolo mai am inca o surioara...pe tine...asta daca esti de acord.... happy2 friends
Astept nextul scumpo!!!!! Bye te-am pupacit dulce dulce si nici sa nu te g
and
esti sa inchiz
i ficul!
ike
love


Ultima editare efectuata de catre ~BoNdaReL~ in Lun 02 Ian 2012, 17:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 17:23

Hey draga mea. Am ajuns pe la fic-ul tau.
Pai stii bine parerea mea. Imi place si mai ales ca intr-un final cei doi sunt impreuna. Ai grija cu cenzurarile. Sunt permise in limita bunului simt, fara sa trecem in extreme.

Sunt curioasa pe cine a vazut asa ca adu next-ul ala mai repede!
Spor la scris si la idei! Te pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 18:36

Va multumesc tuturor pentru comentarii, si eu va iubesc in love
Si bineinteles scumpa mea ~BoNdaReL~ ca vreau sa va fiu surioara love kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Jjbm
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 20:23

Deci ador acest capitol! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 962758 A fost foarte dragut si abia astept nextuletzu'!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 544217 Te-am pupacit dulce! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 208323




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 20:30

Cred ca m-am indragostit! Si acum nu este de vre-un baiat ci de fiicul tau! Acest capitol mi-a captat in totalitate atentia si chiar a fost foarte dragutz! Te pwp si astept next-ul cu cea mai mare curiozitate! kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 21:57

Era...Era...Cine era pentru numele lui Dumnezeu? think
Ce necioplita pot sa fiu...nici sa salut nu mai stiu. lough
Hy!!! happy2
Multumesc din suflet ca m.ai anuntat si pe mine. happy2
Imi place la nebunie capitolul. a hug
Astept next-ul cu nerabdare. happy
Spor la scris si la ideei, mults bafta in continuare. dap !
PwP dulce de tot la tine kiss

BYE, BYE!!!!! hi! hi! hi!



☆☆________ _______ ______ _____ ____ ___ __ _☆ Semnatura ☆_ __ ___ ____ _____ ______ _______ ________☆☆


https://youtu.be/FD6LgKkTrPE

Baiatul Rock

Inspir adanc, e prea fitos
Cand l-am vazut era sa cad pe jos
Clipesc prea des cand il privesc
El mi-a zambit si simt ca-nnebunesc
E prea mult fum, e prea de tot
Si-un zgomot ce nu-l mai suport
Dar tot ma duc in acel loc
Sa-mi vad baiatul care canta rock

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

Refren(x2):
Mama am innebunit
Iar m-am indragostit
Nu-i dintre baietii de la bloc
Are prea multi cercei
Chiar daca tu nu vrei
Sunt cu baiatul care canta rock

Si mult prea des eu imi doresc
Oriunde merg vreau sa il intalnesc
Si-mi pare rau ca-i doar un vis
Dupa concert totul imi pare trist
Abia astept sa-l mai privesc
Sa imi zambeasca si sa-nnebunesc
Baiatul rock iar a plecat
Si nici acum el nu m-a sarutat

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

refren(x2): ....

Mama am innebunit
M-am indragostit
M-am indragostit
Mama am innebunit
M-am indragostit
Am innebunït

refren(x2): ....


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 1038902d4n6wjrauv
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 1185528_382197825239589_1994385887_n
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
byanck
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sacoala:)
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu sunt distrata

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 01:11

era...!?!?Cine??
Sa ma anunti si pe mine cand aduci urmatorul capitol! in love
Mult noroc la scris! [b]
Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 11:36

Salut....imi pare rau ca nu ti-am vazut fiicul pana acum si realizez ca am avut multe de pierdut! Imi plk faza in care i-a facut operele lui Leonardo Da Vinci! Mi-l imaginez pe Sasuke cum arata machiat de Sakura. Pai nu am ce sa mai zic asa ca astept cu nerabdare next-ul si te-as ruga sa ma anunti si pe mine! Te pupacesc dolce de tot! kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 13:43


In primul rand, mersi mult de tot ca m-ai anuntat kiss
Si imi pare rau ca ajung asa tarziu ;(:
Ca de obicei, capitolul a fost perfect, are absolut tot ce trebuie love
Chiar sunt nerabdatoare sa vad pe cine a vazut huh?
Spor la scris, anunta-ma in continuare kiss
i love you


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 15:40

wwow Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 385627
Cate capitole am ratat Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 23826
Sunt superbe
Presupun ca colega cea noua este Liliana, scorpia aia ...
Deci imi place si vreau next-ul
Te rog sa ma anunti
Spor la scris si multa imaginatie


Lexi:X




Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 18:42

Hey scumpele mele, am venit cu nextul. Vroiam sa vi-l aduc maine, dar nu sunt acasa, asa ca iata-l cu o zi mai inainte. kiss Sper sa va placa si sa imi scuzati greselile de tastare. >.<
:thix: pentru commuri ^.^

Capitolul 17: Colega cea noua...

Sakura:
Ahh, cat am asteptat momentul asta! Era roscata aia nenorocita cu forme destul de frumoase care pana la urma s-a dovedit a fi o pa*****a. Da' ce zic eu pa*****a, cred ca era o ninfomana. Defapt nu cred, stiu sigur! Bine, cred ca a sosit timpul sa va mai luminez putin.
Aceasta creatura, pentru ca fiinta nu este, sau mai degraba din cauza acestei z*rente fratele meu a murit. Ahh, imi aduc si acum aminte acea noapte din care toata viata mea s-a schimbat radical.

In acea seara calma de octombrie stateam pe balconul camerei mele, acelasi balcon unde avusesem "magnifica" idee de a face o trecere in revista pentru tot ce se intamplase in ultima vreme cu voce tare, unde Sasuke auzise tot si...ma rog, stiti povestea. Pe atunci inca nu fusesem tradata de prea multe ori, statul meu cu Sasuke era chiar o placere, deoarece eram la inceput. Asa cum spuneam: stateam pe balconul camerei mele cu o cana de ceai de fructe de padure in mana , savurand mirosul proaspat de vanilie in bataia revigoranta a vantului. De unde vanilie? Acesta este parfumul specific al lui Sasuke care nu ma scapa nici o clipa din ochi dat fiind faptul ca eram "Instruita la domiciliu" pentru a nu ajunge in jegul ala de Casa a Noptii.

Sasuke dintr-o saritura ajunsese langa mine si vorbeam atat de "multe" incat ajunsesem in jenanta situatie de a sta inghetati uitandu-ne unul la altul. In momentul in care telefonul isi dedea duhul sunand, am crezut ca sunt "salvata de colpotel", dar nu a fost tocmai asa. Domnul de la celalalt capat la "firului" pe care intelesesem ca il cheama Sasori, mi-a dat cea mai nenorocita veste din viata mea.

>>>FlashBack<<<
-Cum s-a intamplat asta ?Cum de s-a ajuns la una ca asta?Cum si de ce? Rostesc eu rastindu-ma la bietul Sasori care nu avea nici-o vina, vocea auzindumi-se foarte clar, atragand cateva priviri.
-Era cu prietena lui! Roscata de acolo. Cand au fost atacati de fostul prieten al roscatei care vroia sa o violeze. Fratele tau nu a putut sa stea cu mainile in san si a sarit spre ajutorul fetei. Dar cutitul criminalului i-a trecut direct prin inima, deci in mai putin de cinci minute de zacut el a si murit. Acum criminalul e la inchisoare. Aceasta crima s-a intamplat la ora 16:00.
Ma uit spre roscata, era cat de cat frumoasa, avea parul lung pana-n talie, forme frumoase si...ooo Doamne e o t***a. Se saruta cu un alt tip!Nici nu ii pasa de bietul meu ingeras care isi riscase viata lui nepretuita pentru viata ei mizerabila. Tipul cu care se saruta nu era urat, dar nici ca fratiorul meu nu era.
Ma duc la ei descarcandu-mi nervii dandu-le la pumni sa se sature de pupat! Dupa vreo cinci pumni unul dupa altul roscata, care am aflat ca o chema Karin, a facut cunostinta cu zidul rece spargandu-si capul. Asa-i trebuia!
Tipul cu care se saruta a fost si mai mizerabil! Nu s-a bagat pentru ea, in schimb a inceput sa rada isteric si sa imi puna mana pe fund. Doamneee innebunisem! Si-o cauta rau. Nu numai ca nu l-am lasat pe Sasuke sa se bage pentru mine dar cu doua suturi la familie si doi pumni in moaca aia de c***t nu a mai zis nici "Pas".
>>>AndFlashBck<<<

Cam asa s-a petrecut toata faza. deci fetita mamei pregateste-te ca habar nu ai cu cine te-ai pus inca din ziua in care ne-am intalnit. Aveam de gand sa ii fac destul de mult rau, dar ma aflam intr-o dilema: sa o omor rapid si sa nu simta nimic? Sau sa o distrug incet pentru a ma bucura de suferinta ei? Clar, a doua varianta imi surade mai mult. Dar cum sa incep? Poate ea nici nu-si mai aminteste de mine....poate nici nu isi mai aminteste de bataia pe care i-am dat-o. Ehh nu cred, aia nu se uita atat de repede, dar totusi atunci parea destul de terminata si inconstienta. La prima vedere nu era chiar asa de urata. Defapt era undeva la mijloc, caci nu era nici regina frumusetii, nici Baba-Cloanta-Cotoroanta. Cel mai mult o strica personalitatea si comporatamentul. Era genul de tipa de bani gata, ce se cotaia cu toti doar pentru placerile trupesti, si niciodata nu ramandea la o "casa". Trecea si cucera orice ii iesea in cale.

Deodata o vad cum se ridica de pe scaun si vine spre noi cu pasi de felina. Prima data am crezut ca doar vrea sa iasa afara din clasa deoarece noi stateam in dreptul usii, dar a trecut de mine, defapt m-a impins de era sa-mi sparg si capul si s-a dus spre Sasuke luandu-l in brate, afundandu-si capul in tricoul sau cu maneca lunga si incepand sa planga din rasputeri.
Am ramas stupefiata. Nu imi dadeam seama de unde atata dragoste pe capul lor, nu imi dadeam seama nici daca acele lacrimi erau adevarate sau de crocodil. Imi indrept privirea si spre reactia lui Sasuke si culmea, ii raspunse dragastos la imbratisare si o....saruta in crestetul capului!? Vrea sa imi explice si mie cineva ce se intampla aici? Adica se presupunea ca eu sunt cu Sasuke si ca nu ma inseala asa de repede. Sincera sa fiu ma asteptam la asta, dar nu acum. Poate ca nu ar trebui sa trag concluzii pripite, dar chiar vreau sa stiu ce-i cu astia doi.

Imi iau inima indinti si pasesc spre Sasuke, prefacandu-ma ca imi dreg vocea, asta pentru ai aminti ca mai sunt si eu prin peisaj, dar nimic. Nici nu mi-a dat importanta. Statea acolo cu tipa aia in brate si sunt sigura ca nu am avut haliucinatii ca o lacrima i s-a strecurat afara. Am mai tusit de doua ori cu aceeasi falsitate, dar am primit acelasi "raspuns". M-am dat batuta asa ca am mers in banca unde stiam ca trebuie sa vina si Sasuke... doar stateam in aceeasi banca. Nu are cum sa stea acolo toata ora.

Prima ora aveam Geografie cu doamna directoare Kurenai. O doamna foarte draguta de care te indragostesti foarte repede. La mine merge in felul urmator: daca imi place profesorul imi place si materia, asa ca adoram Geografia. Cu toate ca era cea mai tare profa din scoala, nu ti-ai fi dorit sa o calci pe bataturi dat fiind faptul ca atunci cand se enerva te putea face praf dintr-o singura privire. Slava Domnului ca sunt eleva ei favorita, nu as vrea sa fiu in pielea celui care o supara.

Se suna, iar Sasuke vine si se aseaza langa mine, la locul sau. Ma intorc si eu cu spatele si ma fac ca nu il obserb. Ma striga de cateva ori, insa fara succes. A mai strigat o data lungind ultima vocala a numelui meu, iar eu enervata la culme ma intorc si ii raspund rece "Ahaa, acum iti aduci aminte cum ma numesc...ce dragut din partea ta". Apoi revin in pozitia initiala. Cand a vrut sa ma intrebe ce am patit, hop! si Kurenai in clasa asa ca nu a avut sorti de izbanda.

-Dragii mei, astazi nu ma simt in cea mai buna stare ca sa va predau, plus ca am terminat materia pe saptamana aceasta, defapt suntem inaintea programei asa ca de acum inainte cateva ore ne vom "odihni". In concluzie puteti face orice, fara insa a face galagie. Ne anunta, apoi se aseaza la catedra deschizand o carete destul de groasa cu coperta neagra. Ahh, as fi recunoscut cartea aceea dintr-o mie! E cartea pe care i-am imprumutat-o. Ingeri si demoni scrisa de Dan Brown. Doamne cate amintiri cu acea carte. Este roman politist, dar baga putin frica in tine, este senzational. Deci nu am cuvinte.

Simt o mana calda ce imi atinge fata, si din nou incomparabilul miros de vanilie. Ma intorc si privirea mea verde si rece se intalneste cu privirea LUI "intunecata" care totusi ma privea cu caldura. Il intreb din priviri care e treaba cu acea fata apoi se pune sa imi explice, in soapta insa:

-In acea noapte friguroasa de octombrie, dupa ce ai batut-o mar si ai plecat impreuna cu corpul neinsufletit al lui Dan, uitandu-ma acolo mi s-a factut tare mila de ea. Am dus-o la un spital si in acea zi am stat cu ea. Nu am avut ce face chiar mi-a fost mila. Zacea acolo in propriul ei sange, gemand de durere. Ideea e ca a jurat sa se razbune pe tine pentru ca in acea noapte s-a chinuit ingrozitor si a trecut prin trei operatii, plus ca a avut nevoie de mai mult sange. Spre bucuria sa a gasit un donator compatibil care s-a aratat incantat ca ii faca acest bine. Ceva suspect mi s-a parut la acel tip insa atata timp cat era spre binele sau nu am comentat. In acea noapte cum am spus s-a simtit ingrozitor, si in acelasi timp a distrus toata sala de reanimare. Clar nu mai era ea insasi, dar parea ca si cum s-ar fi transformat in Hulck. Logica sa era pierduta, dar am fost acolo pentru ea si am reusit sa o calmez. Mi-a spus ca imi este datoare pana in gat si ca mereu o sa imi fie recunoscatoare. Daca o cunosti e chiar draguta, dar ma bine nu ai face-o. Ea si-a dat deja seama cine esti si mi-a spus ca vrea doar sa iti ceri scuze si va pleca.
Sakura, eu tin mult la tine, de aceea nu vreau sa ti se intample nimic. Asa ca vezi tu, ea este foarte puternica.

Ce vrea sa fac? Tot ea vrea sa se razbune? Sa imi cer scuze? Ooo imi pare rau duduie, dar nu ai apelat la cine trebuia. Chestia este ca acum sunt atat de nervoasa inaat as da orice sa o vad pe corcitura asta moarta. Si Sasuke, cum a putut sa-mi faca asa ceva? Sa dea dovada ca tine mai mult la ea decat la mine, este mai mult decat dureros. Este sfasietor si de necrezut ce m-a rugat sa fac. Stiti ceva? Nici nu mai imi pasa de ceea ce zice Sasuke. Eu pana nu o sa am razbunare nu o sa mai traiesc, si pana nu imi fac dreptate nu o sa mai pun noaptea geana pe geana.
Ok inteleg, este puternica. Dar eu ce sunt? Am atatea posibilitati de a o distruge, fara ca macar sa apuce sa clipeasca. Imi venea sa urlu, sa zbier si sa plang. Strang tare din ochi pentru a reusi sa fac sa dispara si ultima lacrima apoi ma uit spre Sasuke care avea ochii rugatori. Las capul in jos, apoi rostesc:

-Imi pare rau Sasuke, dar ceea ce ma rogi tu imi este imposibil. Pur si simplu nu pot. Mie imi trebuie razbunare, nu compasiune. Eu sunt capabila de multe, si in nici un caz nu ma dau batuta in fata ei. De ce as pleca cu coada intre picioare cand stiu sigur ca am puterea necesara pentru a o invinge. Daca tu vei fi de partea ei, mie imi pare foarte rau, dar va voi distruge pe amandoi, insa daca ma iubesti cu adevarat nu ma vei mai ruga niciodata sa fac acest lucru. Asa ca in momentul asta tu alegi. Daca ramai cu mine, ia-ma in brate si saruta-ma in crestet asa cum ai facut cu ea, dar daca vei fi de partea sa muta-te chiar acum de langa mine.
Se uita la mine uimit, zambeste apoi imi spune:
-Tu chiar ai fost geloasa. Of, of, hai la mine. Se apropie si ma ia in brate, sarutandu-mi crestetul, mangaindu-ma si zicandu-mi ca orice ar fi el imi va fi mereu aproape. Ma mai linistisem astfel incat l-am luat si eu in brate. Doua perle mi s-au scurs de pe fata albicioasa pana pe tricoul sau mulat.

Am stat asa pana s-a sunat. In pauza am iesit afara si am stat pe o banca impreuna cu prietenii nostrii. Ne simteam bine, mai ales ca toata lumea era in cuplu. Dintre toti Hinata era cea mai fericita si chiar m-am bucurat pentru ea. Era cu un baiat atat de bun, putin hioeractiv, dar care ii impartasea aceeasi dragoste. Erau atat de dulci impreuna, atat de scumpi, nici nu aveam cuvinte. Si cu toate astea ma simteam privita. M-am uitat de doua ori imprejur, dar nu era nimic care sa ma sperie, sau cel putin eu nu vedeam nimic. Trec si peste asta.

Afara era atat de frumos, dar ciudata cu nasul stramb si ochelarii ca ai bunicii nu era nicaieri. Ciudat, dar cu atat mai bine. Ma ridic in picioare, ma scuz si pornesc catre baia fetelor.Ajunsa acolo, ma opresc in fata oglinzii mari, ma aplec si imi dau pe fata cu apa. Ma duc la uscator sa imi usuc mainile, iar in momentul in care am terminat, o pe usa intra o claie rosie ce ma privea cu ura si dispret. Ii arunc si eu un zamber in si*tir apoi pornesc la pas marunt spre usa. Nu aveam de gand sa imi pierd timpul cu ea. Dar se pare ca pe ea a mancat-o in fud si in urmatorul moment imi pune o piedica de toata frumusetea. Cum era de asteptat imi pierd echilibrul, iar ea se urca cu picioarele pe mine si inceapa sa sara. Asta clar a fost picatura care a umplut paharul. Mai are tupeu sa faca asa ceva? Deci gata! Mi-a ajuns pana in gat. Ma ridic in picioare, si cu un singur cuvant chem apa, focul si vantul la minte lansand o tornada puternica asupra sa. Dupa ma duc, ii dau cateva picioare in burta sa se sature si pumni in fata. De nervoasa ce eram am luat-o pe sus, si am zburat-o intr-un compartiment de la baie si am bagato cu capul in WC. "Na, sa te mai iei vreo data de mine si sa spui ca vrei razbunare, pentru ca asta nu a fost nici sfertul sfertului din ceea ce pot face." ii spun, poi ies trantind usa in urma.

Nu eram nervoasa. Chiar de loc. Ma calmasem si eram chiar multumita ca am pus-o pe fu*a aia cat de cat la punct. Merg direct in clasa deorece se sunase si aveam ora cu diriga' Tsunade. In urma mea apare si Karin care avea o fata de zici ca si-o luase de la zece barbati, nu de la mine. Sasuke era in banca. Ma asez si eu langa el si ii dau un sarut dulce, el adancindu-l. Vine intr-un final si aia care a baut ama din WC, ma da iar la o parte ca prima data si incepe:

-Saaasukeeee, asta aici de fata (si arata spre mine) m-a batut! A fost ingrozitor. Ai de gand sa o lasi asa? Zice uitandu-se la mine vicleneste.
-Uite Karin, eu nu te plac, nu te-am placut niciodata, desi mi-a fost mila de tine. Tu o meriti cu varf si indesat de la Sakura, care apropo e iubita mea. Nu vreau sa mai fim amici si nu vreau sa mai vorbim unul cu altul. Ai inteles?
Vocea lui era atat de calma. Desi i se vede in ochi rautatea, a vorbit calm si pe intelesul ei. Aceasta s-a ridicat intepata, ne-a aruncat peste umar un "Lasa ca v-arat eu voua" , iar apoi s-a carat in banca sa. Intre timp apare si diriga' si incepe cu prezentarile. Karin se ridica din banca, se duce in fata clasei si cu vocea scartaitoare se prezinta. Apoi diriga' o intreaba langa cine vrea sa stea (chestia e ca deja isi alesese locul) si spre surprinderea mea spune ca vrea sa stea tocmai langa brunetul meu.
Stupefiata de cele auzite ridic mana si o trantesc tare in banca incepand sa tip ca Sasuke deja sta cu mine si eu nu ma mut din acel loc nici moarta. Ca sa stea unde a stat si pana acum. Diriga' mai sa innebuneasca si mai multe nu, ca vai Doamne cum sa ma comport eu asa. "Cu grija si cu atentie." Ma ridic frumos, ma duc pana la catedra si ma uit drept in ochii dirigintei, care parea ca impietrise.

-Asculta-ma bine: aceasta fata nu va sta cu Sasuke si se va muta in alt loc. Si niciodata nu va mai avea tupeul sa se ia de mine in fata ta. Ai inteles Tsunade? Da din cap afirmativ apoi se adreseaza lui Karin.
-Domnisoara, patru in catalog! Eu nu stau sa ma tocmesc cu dumneata. Acum du-te si stai unde ai stat si pana acum si un cuvant sa nu mai aud de la tine toata ora. Asa au trecut orele forte repede.

Plec cu Sasuke spre casa. Trebuia sa ne intalnim cu Damien la poarta pentru a pleca toti trei, el fiind a 11-A, stiti voi, cu un an mai mare.
Dar cand sa iesim pe poarta soc....Va urma.

Acesta a fost capitolul 17 astept pareri. in love


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Jjbm
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 19:22

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

Supeeerb, nu am cuvinte love

Din partea mea, Sakura poate sa o omoare pe aia, oricum nu o suport. Ce bine imi pare ca Sasuke a ales-o pe ea, era si normal. Sper acum sa nu dea din nou de ja**a biciuitor

Spor la scris, astept nex-tul kiss care sper sa vina repede <3

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 19:41

foarte frumos nextul
Mi-a placut ca Sasuke a aleso pe Sakura pupici si multumesc ca mai anuntat te rog sa o faci in continouare pupici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 20:02

Logic ca Sasuke a ales-o pe Sakura
si ar fi culmea ca sa o vada pe Karin cu Damian ca asi muri de nervi, si eu si ea iar Karin nar iesi vie din asta.
Mie nu mi sar fi facut mila de Karin, o merita cu varf si indesat
Bravo sakura!
The best girl ever!
Deci, vreau next-ul urgent si merci ca m-ai anuntat
Sa ai o noapte frumoasa si sa ne aduci next-ul curand
Spor la scris si multa imaginatie
Cu drag
Lexi:X
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 21:42

buna , hi!



e foarte frumos , huh?

astept cu nerabdare nextul , in love

sper sa ma anunti , a hug

chiar imi place foarte mult acest capitol , bafta si pupici love kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 S6he8w
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Npi5xg
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 2myt0zq




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 R0b9k0
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 09:38

Cum?!?!?! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 359687 Fir-ar sa fie de "soc"...pai chiar am intrat in soc! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 947835 Cum sa te opresti asa siiimplu fara auto! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 896861 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 947835 Data viitoare sa fi sfarsitul capitolului cu "pam, pam, pam"! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 947835 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 947835 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 947835
Capitolul a fost prea suuuuperb, prea magnific, prea original, prea...ehh, ce mai conteaza cum a fost, oricum in ritmul asta as termina cu comm-ul abia anul viitor! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 962758 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 947835 Numai cuvinte de lauda am! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 208323
Next! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 544217




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 10:15

Hey hey draga mea!
Multumesc ca m-ai anuntat. Esti o scumpa. Capitolul mi-a placut si ma bucur ca a fost lung. Aolo ce mai spus..."soc"..deci la un asemenea suspans clar trebuie sa ne aduci repejor next-ul. Nu ne poti lasa asa in pom. Capitolul minuntat, iar din punct de vedere tehnic nu cred ca am ce zice... Pai eu nu pot decat sa iti urez spor la scris, multe idei si timp. Sa ne aduci repede next-ul si sa nu uiti sa ne anunti. Te pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 12:46

nervi! Iar,poate si la urmatorul si tot asa o sa intarzii nervi!
angry Si ca sa fie si mai si,ai lasat si suspans... angry
sad Ce soc,Doamne,ce soc???? sad
biciuitor Ce bine-mi pare de soarta lui Karin,asa-i trbuie biciuitor
down Mai vrea si scuze afurisita si se mai duce si la Sasuke down
:><: Sa mor cand am vazut cat tupeu are :><:
sad A uitat ca Dan e acum unde e din cauza ei sad
angry Iar Sasuke arata cam multa compasiune fata de animalele strazii angry
lough Totusi ma bucur ca i-a dat o replica asa de tare lough
hmm...?! Dar acum sa trecem la subiect: hmm...?!
think Pffff.... think
in love Nici cel mai glorios cuvant de exprimare a frumusetii n-ar fi de-ajuns sa descrie splendoarea capitolului in love
in love A fost prea tare,deci beton,grozav si minunat,sublim si ceresc in love
good job Deci ai un talent de milioane!!!! good job
happy2 Ai un fic prea super...Ce laude ai mai vrea?Nici un infinit de doze de laude nu ti-ar ajunge,crede-ma happy2
:| Nici nu prea mai am cuvinte :|
please Tot ce pot sa spun e next cat mai repede pana nu ajung in spital please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 14:07

Iubita,capitolul asta este super,mi-a placut la nebunie !!!!
Like,like,like,like,like
Nextu ! printesa ! App ms ca m-ai anuntat :*
Te Pwp Smile :D


I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 14:55

Hei scumpo . in love Am venit cu comuleţul heh

Nu te uit eu pe tine draga mea a hug . Vreau să îţi spun că îmi place mult de tot capitolul heh Ai descriere şi toate alea . Văd că se încing spiritele think Ce tare măi lough . Deci eu una aştept cu nerabdare nextul rusinos dap ! Să mă anunţi când îl pui happy2 Spor la scris şi la idei . kiss .

Te pupă dulce mami love kiss !


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 17:34

sa stii ca imi pare super rau ca nam putut sa mai dau comm dar am fost la verisoara.rusine sami fie crying . capitolele astea au fost suuuuuuuuper incendiare miau placut super muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllt.abia astept nexxxxxxxxxxxxxt. happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 18:53

daca ar fii o poza de pe fb as spune big like....dar cum este un fic spun doar ca acest capitol a fost the best!!!! in love ....Pls anuntama cand pui next-ul!!!!!Te pwp kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
Lala_Love
Academy Student
Academy Student
Lala_Love

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre visele pierdute si spulberate
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 1

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Lun 23 Ian 2012, 19:14

Salut!!! :) sunt noua pe aici si trebuie sa iti zic neaparat

UAU!!!!!

Deci iti ador toate capitolele si tot ficul. Iti ador felul cum iti aranjezi ideile in asha fel incat sa iasa ceva super tare si sa faci ca toata lumea sa vrea sa il citeasca. Toate capitolele le-am citit. Deci ii super.

Tu esti super <3<3

Abea ashtept noul capitol si sper sa il pui cat mai curand :X:X Luv u !!!!!


Un ocean de lacrimi simt
Ochii mei incet se sting,
Un ocean de vise ai sters
Ai ales sa fi ultimul vers.


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Hurts-see-sad-lonely
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19Mier 25 Ian 2012, 17:57

La cererea autoarei , acest fic s-a inchis . Merge la --> Fan Ficuri Blocate .

Mesaj de la autoare :


"Dupa multe dezbateri am ajuns la urmatoarea idee. Datorita faptului ca pe langa acest fic, mai am inca doua in comun si acum a inceput scoala, am decis sa rog un moderator sa il inchida. Ideea e altfel, sunt clasa a opta si e foarte greu, asa cum am mai spus am doua ficuri in comun si ma descurc...defapt nu ma descurc de loc. Acest fic nu a fost niciodata unul reusit si trebuie sa recunosc ca nu mai am nici o idee. Cand o sa am timp si inspiratie, promit ca o voi ruga pe scumpa mea Capuu sa il redeschida. Insa pana atunci imi pare rau.... Va astept pe la ficurile in comun si promit ca (,) cu prima ocazie il voi redeschide.
Va pup dulce si va rog sa nu va suparati kiss "





Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Continut sponsorizat




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-