Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 17:13

Mama, dar vad ca nu prea va inghesuiti cu comm-urile :|


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Jjbm
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 17:39

hei , da pa mine de ce nu m-ai anuntat,
este frumos nextul,
nu-ti face griji , lumea iti citeste ficul , chiar daca nu comenteaza ,
tu sa nu te descurajezi ,
bafta in continuare si de data asta sa ma anunti dap !


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 S6he8w
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Npi5xg
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 2myt0zq




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 21:02

oooooooooo!!!!!!!ce aeriana sunt! scuze!!!!!! nervi! vai , deci capitolul asta a fost perfect din toate punctele de vedere!!!!!!! a hug dintre toate capitolele asta a fost superb!!!!!!!nu ai nici o greseala, cat despre damien, e superb!!!!!!!!! huh? m-am indragostit de el!!!!!!!!!nu mi-l imprumuti si mie putin?
oricum mi-a placut la nebunie si astept nextul!!!!!!!daca nu ma anunti, te-am papat!.......
pupici dulci de
la roxy!!!!!! in love


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 23:50

Hey draga mea. Multumesc ca m-ai anuntat!
Mi-a placut continuarea. Inca un personaj nou. Interesant, insa sunt curioasa ce a vazut, si cum va decurge relatia celor doi. Spor la sris si la idei! Sa ma anunti si pe mine cand pui continuarea!
Multe idei!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 17:41

super imi place la nebune
ce mai pot sa spun
aaaa daaa
iti mai spun doar atat: vreau next-ul next-ul next-ul
cat mai repede
PwP dulce de tot la tine kiss

FICURILE MELE:

Dragoste neasteptata https://sasu.forumgratuit.ro/t3581-dragoste-neasteptata?watch=topic
Patru prietenii...Doua cuplurii...Iubirii peste iubirii si multe intrigii (ficul in colaborare cu surioara mea nicutza si blondina pe care o ador ca o nebuna) https://sasu.forumgratuit.ro/t3686-patru-prietenidoua-cupluriiubiri-peste-iubiri-si-multe-intreigi?watch=topic


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1185528_382197825239589_1994385887_n
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 13:44

Fiuiiiii...astazi am reusit sa termin de citit ficul si mi se pare pana acum minunat in love da' ai mai vrea sa bagi putina perversitate ;;) ... k...putin ma multa :D


NEXT please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 23:09

Uite nesimtire pe capul meu! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 359687 Abia acum am mai ajuns si eu iar acest capitol m-a uimit total!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 962758 Absolut superb!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 78717Next! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 208323




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 20:51

Am venit cu next, si acest capitol il dedic dragei mele SiSi pentru ca ea s-a sustinut mereu si pentru ca o iubesc! kiss in love

Capitolul 15: Ultima zi de razboi, prima noapte de dragoste...

Sakura:
Inauntru se afla ceva ce Sasuke nu avea cum sa faca. Adica asa gandeam eu. Pentru altcineva poate ar fi fost ceva normal, insa el...? Incep sa cred din ce in ce mai mult ca are nevoie de o vizita la psiholog. Cateodata stau si ma gandesc daca nu cumva sunt eu aceea care are nevoie de o astfel de vizita, insa mai ma gandesc o data si imi aduc aminte ca nu sunt eu aceea cu suflet de gheata, ganditoare care te poate ucide din priviri. Bine poate ca asta am devenit, dar voi stiti bine ca nu am fost asa de la inceput. Ma rog, ravenind la subiect.
In camera becul era stins. Patul mare, de doua persoane asezat pe centru cu baldachin albastru era luminat de cele doua veioze de aceeasi culoare ca baldachinul. Patul era imprejmuit de lumanarele mici, parfumate, care faceau de la usa pana la pat un "culuar" in care incapea o singura persoana. Ma uit mai bine si vad ca pe lenjeria patului din satin tot de culoare albastra erau raspandite petale rosii ca sangele a unor bieti trandafiri "jumuliti". Ok, deci practic incepeam sa cred ca asta este facuta de mana altei persoane. Totul era frumos desprins din filmele de dragoste sau din ramanele Sandei Brown, dar Sasuke nu era in camera. Ma apropii lasciv, cu pasi de felina si ma asez pe patul gol. Surprizele nu incetau sa apara. Pe partea cealalta a patului, jos, erau doua pahare cu o sticla de sampanie Angeli.
Stau si astept, si iar stau si astept pana m-am cam plictisit, apoi m-a traznit! "Daca iepurasul vrea joaca, hai sa ne jucam!" . Ies din camera repede, fara a face zgomot si alerg spre camera mea. Ma duc si fac un dus apoi merg sau mai degraba alerg spre sifonier. Eram atat de grabita de zici ca imi intrase Sonic in fund. Deschit dulapul mare apoi gasesc exact ce cautam. O rochita rosie transparenta care imi acoperea doar trei sferturi din fund si o pereche de bikinii tot rosii, cadou la rochita. Imi iau halatul pe mine, papucii de casa si ies din camera. Ma intrept spre camera lui Sasuke, imi asez putin parul, trag aer in piept, trag umerii inapoi sanii inainte si intru. Acolo...nimic!? Asta tot in baie isi facea veacurile. Nu-mi vine sa cred! Am asteptat, am fost, mi-am facut un dus, m-am si imbracat, si el nimic. Ma asez inapoi pe pat intinsa cu mainile la ceafa, un picior avandu-l indoit, iar celelalt intins.
Nu are rost sa ma mai intreb de ce. De ce faceam toate astea, de ce cu el, de ce am batuto pe Ino? Nu avea rost sa mai imi pun aceasta intrebare la care deja aveam raspuns. Il iubesc. Tin la el mai mult ca la orce, sunt al naibii de geloasa si "protectoare" si stiu ca inlauntrul meu vreau sa o fac cu el. Ma uit pe fereastra si observ ca fulgii si vantul incetasera. In camera era destul de cald. Ma intreb cum va fi cam peste vreo trei ore...
Aud usa de la baie deschizandu-se si intr-un final apare...el. Baiatul viselor mele, perfect pentru mine. Ne potriveam atat la fizic cat si la caracter. Ce mai? Eram facuti unul pentru celalalt. Avea pe el doar o pereche de boxeri negrii. Sus nu avea nimic, si mamiii! L-as fi mancat tot. Asta da bunaciune! Minjesc ochii ca sa ii pot deslusi chipul perfect si observ ca in coltul gurii are un zambet pervers.
-Cum ai facut toate astea atat de repede? Adica astea sunt aici de mult, doar tu ti-ai petrecut ultimul veac la baie. Spun ironica si ii raspund zambetului.
-Doar sti si tu ca atunci cand esti vampir ai unele avantaje. raspunde si imi face cu ochiul. Da, adica acea viteza nemaipomenita si auzul ultra sensibil.

ATENTIE, SCENE +16
Dintr-o data simt o greutate destul de mare peste bazinul meu. Se apleaca usor si ma saruta pe gat eu gamand si dand capul intr-o parte de placere. Mainile sale se plimbau in voie pe corpul meu bine dotat dandu-mi fiori. Era o senzatie pe care nu o mai intalnisem. Imi da jos halatul foarte indemanatic ramand placut surprins de ceea ce vede. Urca cu saruturile de pe gat pe obraz si apoi pe buze. Ne sarutam cu pofta. Se vedea ca tanjisem unul dupa altul multa vreme. Buzele sale erau catifelate si dulci. Il doream si nu aveam de gand sa zic nu. Acum fie ce-o fi mizez tot! Nu mi se pare deloc ca este o miza prea mare. Daca voi fi distrusa acum am o eternitate inainte in care sa-mi refac viata. Nu are cine sa ma judece, nu are cui sa-i pese de mine. Mai sigura de atat nu am fost in viata mea.
O mana de-a sa isi facea de cap cu pulpele mele departandu-mi-le, iar cealalta se ocupa sa imi dea jos rochita. Sanii mei nu mai erau tinuti in frau, erau lasati liberi in toata splendoarea lor, iar lui Sasuke se pare ce ii facea mare placere sa ii vada, sa ii atinga, sa ii sarute. Isi delecta privirile mai ceva ca o pisica ce se uita la TV la reclama de la Wisckas. Zambesc strebgareste, iar in secumda numarul doi boxerii lui erau aruncati pe undeva prin camera. Nici el nu se lasa mai prejos si imi da bikinii jos. Amandoi eram nud unul in fata celuilalt, dar nu ne pasa. Fiecare atingere a sa era ca un dus revigirant pentru mine, era ceea ce asteptasem de mult timp. Deodata se opreste si ma priveste cu subinteles. Dau din cap afirmativ si in urmatorul moment il simt in mine. Eram una si aceeasi. Prima data am scos un icnet de durere. Dupa aceea au fost orgasme doar de placere. Facea miscari gen dute-vino din ce in ce mai rapide, eu afundandu-mi mianile in parul sau negru ca abanosul si fata in gatul sau usor parfumat. (Gata nu va mai zic de aici ca deja trecem la +18 si nu prea vreau sa fiu banata)

Asta a fost dragele mele. Scuze ca este prea mic, dar nu sunt in cea mai buna dispozitie. O sa ma revansez data viitoare promit.
Sper ca va placut. Astept pareri. kiss

Mady, XOXO kiss a hug


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Jjbm
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 21:19

imi place la nebunie
e super tare acest capitol
ma bucur ca m.ai anuntat
eu acum nu mai am ce sa comentez
te rog numai sa ma anunti gand apare next-ul
PwP dulce de tot la tine kisskisskiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1185528_382197825239589_1994385887_n
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 21:42

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ce tare !!!!!!!!!
imi place mult
si astept next-ul cu ardoare


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 23:59

Me gusta
Multumesc ca m-ai anuntat kiss
Nesatuli, asa sunt si ai mei lough
Nu ai ce sa le faci lough
A fost un capitol superb,, frumos, extraordinar kiss
Sper sa ma anunti in continuare si spor la scris kiss
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 665748


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 09:49

Vai de mine,scumpa!Imi pare tare,tare,nespus de rau ca nu l-am citit aseara! sad sad sad
Dar acum sunt aici si nu mai am aer! huh? huh? huh?
A fost grozav,super-ultra-mega-giga tare!!! in love in love in love
Mi-a placut la nebunie! a hug
Ce nebunatici mai sunt si aia doi! love love love
Cat a asteptat si Sakura dupa cavalerul ei lough
Deci ai niste idei good job pentru nr1
Tine-o tot asa beer2
Promit ca data viitoare nu o sa mai intarzii,sper! happy2
Iar tu ai face bine sa pui next cat mai repede,asta ca sa nu fi acuzata c-ai facut un biet copilas sa faca kboom



Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 10:00

Hey draga mea. Multumesc a m-ai anuntat. Imi place capitolul, iar legat de scenele +18, ma bucur ca nu sunt, caci nu sunt permise, si dupa cum spun eu, un fic este superb si fara asemenea scene. Iar cele +16, pot fi folosite in limita bunului simt, si nu doar scenele, ci si cuvintele. Ma bucu r ca ai citit regulamentul si stii de aceste scene. Mai citescte si cineva regulamentul ceea ce ma bucura.

Revenind la capitol. e frumos, si ma bucur ca intr-un final cei doi au ajuns impreuna.
pai adu-ne repede next-ul si spor la scris. Te pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 10:07

"Isi delecta privirile mai ceva ca o pisica ce se uita la TV la reclama de la Wisckas."~Tu vrei sa mor!!!!!???? Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 947835 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 947835 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 947835 Mi-ai facut cal mai frumos cadou de Sf. Stefan!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 962758 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 78717 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 962758
Si eu te iubesc, iar capitolul acesta a fost cred ca a fost cel mai plin de "actiune" ...tine-o tot asa!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 544217 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 348112 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 962758
Nextu' repejor! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 968803




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 13:49

deci mi-a placut la nebunie... in love ...unele faze au fost amuzante..........iar altele.....deci nu am cuvinte...superb......mi-a placut cum ai descris anumite scene.. rusinos ..incearca sa folosesti mai multe cuvinte artistice cand descrii.........oricum mi-a placut si astept nextul!!!!!!nu cred ca mai e nevoie sa iti spun sa ma anunti.....raspunsul e evident! lough
Roxy te pupaceste dulce!!!!! Spor la scris si te astept cu commuri pe la mine, deoarece am pus deja cate doua nexturi la ambele ficur
i.....bye!!!!!!!! hi! friends


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 575281br5nqkcttj
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 14:07

Deci, ma bucur enorm ca v-a placut, desi nu aveam dispozitia necesara. happy2
Si akum:
~BoNdaReL~: Ms pt sfat, am sa tin cont, si ms pt k m-ai anuntat ca ai pus next, iti ador ficurile in love
SiSi...>:< : nu ai pt ce sa imi multumesti, sti ca te iubesc maxim, vezi poate in vreo 8 luni pui si tu next la "It's time for school...and love!" lough hug2
Layla: Am facut o data o greseala enorma si nu vreau sa o mai repet. Cred ca in ziua aceea am citit regulamentul de 5 ori lough Ma bucur ca ti-a placut capitolul si fi sigura ca o sa te anunt kiss
angel.catlyn: nu este nimic scumpa, stiu cum e cand te scoate cnv de la pc atunci cand ai cea mai mare nevoie lough pwp dulce a hug
NoLove: esti o dulce si o draguta ❌ te iubesc, va iubesc pe toate kiss
nepetcu900: ai fst prima la comm, ms ce pot sa iti spun? esti minunata ca restul...te iubesc la fel de mult. sms pt commuri in love
Trebuie sa ,marturisesc ca am vrut sa renunt la acest fic...dar o bagam in spital pe angel.catlyn...sau cel putin asa mi-a spus lough
Inca o data va multumesc si nextul o sa apara curand happy2


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Jjbm
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 14:51

hei , hi!




scuze ca n-am comentat mai devreme , dar am fost plecata ,
astept cu nerabdare continuarea ,
sper sa ma anunti ,
apropo , de anuntat mersy ca mi-ai spus de continuare,
cum am mai spus astept cu nerabdare nextul ,


bafta si pupici kiss in love love beer2


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 S6he8w
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Npi5xg
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 2myt0zq




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 10:47

Si am aterizat si eoo pe aici.Deci ficul este minunat imi plce ideea de a intre in lumea misticului .Scenele +16 sunt fabuloase le-ai descris minunat.
Astept continuarea .SA ma anunti si pe mine sunt tare nerabdatoare .Spor la scris si mai multe ideei.


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 12:27

Nu vreau sa fiu foarte insistenta darte mplor sa te grabesti putin cu next-ul.
PwP dulce de tot la tine scumpa:*:


☆☆________ _______ ______ _____ ____ ___ __ _☆ Semnatura ☆_ __ ___ ____ _____ ______ _______ ________☆☆


https://youtu.be/FD6LgKkTrPE

Baiatul Rock

Inspir adanc, e prea fitos
Cand l-am vazut era sa cad pe jos
Clipesc prea des cand il privesc
El mi-a zambit si simt ca-nnebunesc
E prea mult fum, e prea de tot
Si-un zgomot ce nu-l mai suport
Dar tot ma duc in acel loc
Sa-mi vad baiatul care canta rock

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

Refren(x2):
Mama am innebunit
Iar m-am indragostit
Nu-i dintre baietii de la bloc
Are prea multi cercei
Chiar daca tu nu vrei
Sunt cu baiatul care canta rock

Si mult prea des eu imi doresc
Oriunde merg vreau sa il intalnesc
Si-mi pare rau ca-i doar un vis
Dupa concert totul imi pare trist
Abia astept sa-l mai privesc
Sa imi zambeasca si sa-nnebunesc
Baiatul rock iar a plecat
Si nici acum el nu m-a sarutat

Port poza lui in portofel si ma gandesc la el
Ce o sa fac hai spune
I-am dat numarul meu de telefon acum nu mai am somn
Eu tot astept sa sune

refren(x2): ....

Mama am innebunit
M-am indragostit
M-am indragostit
Mama am innebunit
M-am indragostit
Am innebunït

refren(x2): ....
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 16:07

Halllo... imi plk la nebunie ficul tau si chiar mi se pare foarte original mai ales ca ai trensformat vampiri pe care in majoritatea filmelor ii gasim ca niste monstri care te storc de sange in niste persuane normale si total obisnuite, cu unele mici excepti! Ultimul capitol a fost foarte romantic si asa de sweet! Deci in concluzie iti iubesc fiicul!<3 in love....Łσℓ¡þθρ:χ te pupaceste kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 23:03

Dupa un catralion de ani am venit si eu in sfarsit cu nextul. Scuze sad
Sper sa va placa, si asa cum v-am promis de data aceasta l-m facut mai lung...so, lectura placuta in love

Capitolul 16: Momentul mult asteptat

Facea miscari gen dute-vino din ce in ce mai rapide, eu afundandu-mi mianile in parul sau negru ca abanosul si fata in gatul sau usor parfumat.

Sasuke:
Este dimineata. Razele soarelui de decembrie inunda camera mangaind fiecare colt cu blajina lor "caldura". Era un peisaj mirific. Ma fascina absolut tot. Afara, zapada era mare si fiecare cristal din ea stralucea in lumina soarelui cu dinti. Desi era soare, era foarte frig si din cand in cand se mai auzea furia vantului dezlantuita din cauza astrului domnesc ce nu ii dadea pace. Acesta isi imprastia copii negriciosi pe cer pentru a astupa si ultima farama de lumina. In mai putin de cinsprezece minute reusii.
Daca atunci cand m-am trezit peisajul semana mai mult cu unul de primavara , acum reda exact luna in care ne aflam, si anime Decembrie.
Ahh Decembrie, luna cadourilor si a sarbatorilor. Luna in care nimeni nu trebuia sa fie suparat, luna in care toti oamenii ar fi trebuit sa se afle in intelege. Nu degeaba zic "ar fi trebuit", deoarece in ziua de astazi nimic nu mai este ce era o data. Sau cel putin asa imi spunea mama. Spunea ca atunci cand era mica nu existau atatea posibilitati si ca desi locuia in New York facea parte dintr-o familie simpla ce nu aveau foarte multi bani. Adevarul acesta e. Relateaza exact ce a trait, insa bunicii mei erau niste oameni de exceptie. Erau buni, blanzi, si de milosi ce erau, l-ar fi invitat si pe insasi Satana in casa lor modesta pentru a-i oferi "o mana de ajutor". Din putinul pe care il aveau ei isi cresteau copiii, le ofereau tot ce tinea de strictul necesar si de cateva ori pe luna cand bunicul lua salariu le lua ce isi doreau. De ce spun de cateva ori? Pentru ca bietul de el nu a vrut sa o lase pe bunica sa isi ia un loc de munca spunand ca trebuie sa le ofere odraslelor lor o educatie cat se poate de buna. In locul serviciului bunicii, el isi mai lua inca unul, desi se descurca greu.
Nu erau multi in familie. In total erau patru membrii in: bunicii, mama si fratele sau respectiv unchiul meu Nate.
Tata nu a avut nici el o situatie mai stralucita. De fapt parintii se cunosteau, erau prieteni de familei si faceau multe impreuna. Mergeau duminica la biserica, plimbari prin parc sambata, serbari onomastice, sarbatori. Faceau aproape totul impreuna cele doua familii, si ar fi fost pacat daca nu ar fi fost asa deoarece locuiau foarte aproape. Asa s-au cunoscut parintii mei si asa au intemeiat ei o familie.
Tata spunea ca a fost dragoste la prima vedere, iar mama dadea intodeauna din cap in semn afirmativ apucandu-l de mana. Din putinul pe care il aveau acestia au deschis afaceri mici care pe parcursul anilor a-au dezvoltat foarte mult. Ei se gandeau in felul urmator "Daca noi am avut lipsuri, copii nostri de ce sa nu aiva tot ce isi doresc tinand cont ca avem cu banii necesari". Asa am fost eu cu Itachi rasfatati si asa am ajuns unde suntem.
Fata de alti copii noi am trait diferit. Aveam tot ce ne doream, insa am simtit ce inseamna cu adevarat copilaria. Cum asa? Pai atunci nu erau tot felul de tampenii ca acum. Nu stiam ce este acela calculator sau telefon. Noi nu stiam ce sunt acelea jocuri video, GTA, Metin2, Counter Strike sau ce este aceea o consola. Pe atunci noi ne jucam cu masinutele sau faceam mancare in nisip. De multe ori dadeam iama in sera mamei si beam ceai exact ca fetitele cu papusile lor.
Imi aduc aminte cand mergeam la bunica si ma asezam cu Itachi pe covorul mare, rotund, pufos de culoare crem si ne jucam cu masinutele,in timp ce bunicul citea ziarul , iar mama ne aducea lapte cu prajituri pe o tavita din inox pe care si acum o fac din ochi, iar de sarbatori mergeam la colindat, toata lumea cunoscandu-ne si iubindu-ne foarte mult. Nici acum nu inteleg de ce, dar im fine.
Acum, aceste intamplari, sau mai degraba aceste jocuri ale copilariei sunt fantezii pentru multi dintre copiii care se afla intre varstele de patru si doisprezece ani. Ce n-as da sa mai traiesc si eu macar o data placerile copiilariei si bucuriile acesteia. Deodata tresar si ma trezesc din visare. Ma uit in jur aparandu-mi un zambet inocent in coltul gurii.
Stateam in pat pe partea dreapta, tinand mana stanga in jurul taliei rozaliei. Ahh, ce fata, ce corp, ce personalitate si ce atitudine! Tipa asta cu parul de culoarea acadelelor si ochii ca cele mai pretioase smaralde ma innebunea complet. Si ce felina e in pat! Ce noapte de vis! Noaptea trecuta toate sentimentele se amestecasera incat habar nu aveam ce era cu mine. Simteam frica si tot odata curaj, eram trist, dar si fericit, ma simteam aerian, dar cu picioarele pe pamant. Ma durea tot corpul dar in acelasi timp ma simteam super bine. Fata asta ma face sa simt ce nu am simtit in viata mea. De cand mi-am inceput viata s*****a, niciodata nu m-am simtit mai bine si tineti-va bine ca eu mi-am inceput-o la varsta de cinsprezece ani, dar nu vreau sa imi amintesc acum si sa dau detalii.
Incerc sa ma ridic in fund, dar in secunda numarul doi am fost strans apucat de mana si tras in jos spre cele mai dulci buze din lume. Se pare ca scumpa mea pisicuta nu dormea si ii ardea de joaca. Dupa ce rupe sarutul ma impinge eu ajungand pe spate, iar ea deasupra mea. Incep sa o mangai ca nebunul, aceasta arcuindu-se, facand cercuri pe amicul meu si sarutandu-ma pe gat din cand in cand gustandu-l.
Gata, deja nu ma mai tineau pantalonii. Aveam nevoie urgent de actiune, dar cand sa trecem la scene indecente, aceasta se apropie, imi saruta lobul urechii apoi imi sopteste "Astazi mergem la scoala." ; se ridica si fara a se deranja sa ma intrebe deschide sifonierul imi ia de acolo o camasa alba, o pune pe ea, isi aduna "hainele" apoi cand iese pe usa imi spune pe un ton atat de senzual incat mi se urcara hormonii la cap:
-P'asta o pastrez ca suvenir. Apoi iese, dar nu inainte de a-mi face cu ochiul. Raman uimit inca o data de atitudinea ei si incep sa rad singur ca descreieratul...cred ca am nevoie urgent de un psihiatru.

Sakura:
Ajunsa in camera, nu mai ezit nici un moment si sar direct in dus, unde las ca apa sa imi dezmierde fiecare particica a corpului dandu-mi o stare de bine si liniste. Gelul de dus cu parfum de iasomie imi rasfata simturile. Mai stau si lenevesc prin cada inca vreo douazeci de minue ca si cum ar fi fost timp din belsug. Ies lenesa din dus, iar in momentul in care corpul meu incalzit de apa a facut contact cu aerul rece, un fior mi-a strabatut toata sira spinarii facandu-mi-se pielea de gaina. Ma indrept cu pasi marunti spre sifonier si...nimic. Habar nu aveam ce puteam lua pe mine in acea zi. Pana la urma optez pe o bluza turnata pe umar care parea mai degraba ca agatata de gard -sau asa ar fi spus scumpul meu Dan scotand un zambet de ingeras- o pereche de blugi de culoare bleau marin si o pereche de cizme inalte cu toc cui. Ca accesorii imi pun la gat lantisorul cu cruciulita de aur cadou de la mama si ma machez foarte simplist. Parul mi-l prind intr-o coada de cal intr-o parte, lasand cateva fire rebele sa-mi alunece pe langa chipul angelic.
In momentul cand am ajuns la parter am dat nas in nas cu Damien. Bine...poate am dat piept in nas tinand cont ca este mai inalt decat mine cu un cap, dar asta e. Cum am putut uita ca a venit sa se mute la mine? Bine, ce este drept am avut o stare mai euforica de dimineata (asta in sensul bun), dar totusi cum puteam sa uit de fratiorul meu de suflet?
Ii cer scuze din priviri, iar el imi face onoarea sa ii vad acel zambet dulce care exprima bunatate, intelegere, compasiune si in momentul de fata iertare. Intr-un tic nervos ridic mana, aplec capul si involuntar privesc ceasul.
Ce? Ce? Ce? Cand am vazut cat era m-a luat groaza. Era ora 8:50, iar orele incepeau la 9:10. Unii dintre voi ar spune "Ooo pai lasa ca mai ai douazeci de minute, mai ai timp". Pai domnisoarelor si domnisorilor, o-i mai avea eu douazeci de minute, insa stateam destul de departe de scoala, Sasuke nu era jos, iar super-viteza de vampir nu mi-o puteam folosi din pricina lui Damien. Da, as fi putut pleca pe furis, dar e prima sa zi de scoala si nu ar fi prea incantat sa ramana singur, privind in gol si spunandu-si cu voce tare "Ce o fi si cu nebuna asta?". O fi el fratiorul de suflet perfect, dar il cred in stare sa ma faca nebuna pe la spate mai ales ca are si motive.
-Unde este Sasuke? Ma trezesc ca spun fara a gandi de doua ori inainte
-Oooo, cineva este amorezata! Am vazut dupa cum il priveai draga surioara, si sincer voi doi ati fi cel mai tare cuplu. Adica priveste putin tu frumoasa, el frumos, amandoi la fel de isteti asta nu iti spune ni---.
Nu apuca sa isi termine fraza ca se trezi cu un o palma dura in cap, aceasta fiind insotita de un "Taci prostule!" scos printre dinti. Ce dor imi era sa fac asta. Poate ca am fost eu cea mia mica din familie, insa eram si ce mai rea.
-Auu Sakura, nu te infuria asa, Sasuke nu a coborat de la etaj, insa trebuie sa recunosc ca mi-a fost destul de dor de palmele tale zdravene aplicate spatelui sau capului meu. Zambesc triumfator apoi incep sa urc scarile pe fiecare treapta calcand apasat.
Ajunsa in fata camerei lui Sasuke nici nu ma mai obosesc sa ciocan, astfel intrand val vartej trantind biata usa care nu avea nici o vina, ci doar se afla in locul nepotrivit la momentul nepotrivit, de peretele dur ce i se desprinsese putin var.
Priveam total stupefiata la tot ce se intampla. Sasuke al meu, dragul meu Sasuke, scumpul meu brunet se...imparfuma!? Era atat de gratios. Facea miscari lente si foarte incete. Stai asa, ce tot bolborosesc eu aici? Eu ma grabesc. De ce Doamne iarta-ma stau sa il admir pe el cum ii este lene si sa se incalte. Tusesc fals pentru a-i atrage atentia. Se uita spre mine si zambeste pervers. Aolo, ce ma enerva cand facea asta si eram in criza de timp.
-Sterge-ti o data zambetul ala talamb de pe fata si misca-ti fundul ala fals mai repede. Intarziem! zic eu marind din ce in ce mai mult volumul.
-Dar tare dronica esti tu sa mergem la scoala. Relaxeazate, avem tot timpul din lume. Tot timpul din lume? Ce tot zice asta aici? A innebunit? Apoi evrika. Vorbea cu subinteles si nu la modul metaforic. Normal, doar acum devenisem o masinarie a timpului, cum sa uit asa ceva? Ooo da, acum profu' de desen care iubea vestul salbatic putea sta linistit. Domnule Larytait, acum puteti sa va duceti in vechiul Vest Salbatic. Doar o mica problema, eu stiu doar sa opresc timpul (si nici p'ala bine), nu si sa calatoresc in el! Si asa mi s-a pus mie pata sa ii fac lui Sasuke o farsa de zile mari.
Da, pun capul in pamant si ma gandesc la cel mai dureros lucru posibil: Dan in cosciug. Era dureros si iti frangea inima, dar merita ca sa il invat eu pe acest casanova sa nu se mai foloseasca de puterile mele, fara de care sa fim sinceri, as fi putut trai. Cand imi revin din transa, asa cum ma asteptam totul inghetase. Scot rujul din geanta, rimelul, creionul dermatograf si fardul de pleoape si asa imi incep eu opera de arta. La sfarsit incepusem sa rad ca nebuna de vrra ce facusem. Puteam spune cu mana pe inima "Leonardo Da Vinci, te-am intrecut!"
Imi iau geanta, imi bag inapoi in ea "obiectele muncii" inapoi apoi ies din camera usor ca si cum ar fi dormit cineva, dar nu inainte de ai face cateva poze brunetului. Apoi imi dau seama ca pot face cat de mult zgomote vreau.
Cobor scarile in asa fel incat ziceai ca incepe al treilea razboi mondial, apoi la ultima scara ma gandesc la...ehh nu mai conteaza, dar totul revine la normal. Normal pentru Sasuke in momente ca acestea fiind un termen vag.
Il iau de brat pe scumpul de Damien tragandu-l dupa mine, apoi ii arunc peste umar "Sasuke a fost prins in....ceva" si incep sa rad zgomotos, bietul baiat uitandu-se ca la felul pai'spe.
Iau masina si calc acceleratia dur. In mai putin de cinci minute eram deja in fata curtii scolii tinand cont de faptul ca din 100 km/h n-am scos-o pe biata Lorelay a brunetului. Daca va puteti imagina, si-a botezat masina. Dau ochii peste cap la acest gand, iar apoi pornesc impreuna cu Damien spre biroul directoarei. Rezolvam si acolo si pornim in pas alert spre clasa deoarece in mai putin de un minut se suna.
Cand sa intru in clasa, istoria ciognirii "nas in piept" se repete, dar de aceasta data cu Sasuke!? Baiatul asta nu inceta sa ma uimeasca! Ma inalt il sarut dulce pe obraz apoi ii soptesc pe un ton smecheresc "Te-ai mai dezmeticit puisor?". zambeste dulce apoi ma ia in brate cu gandul de a ma invarti, dar imediat ce pot vedea pe partea cealalta a muschilor sai, dau ochii cu noua colega. Imi apare un zambet diabolic pe fata insotit de multe ganduri negre.
Ahh, cat am asteptat momentul asta! Era...... SUSPANS!!!

Acesta a fost capitolul 16 sper ca v-a placut. kiss
Astept pareri a hug


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Jjbm
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 23:52

Deci am aterizat si eu pe aici si ce pot spune inafara ce este minunat.Greselide tastare\ortografie nu prea am vzut dar nu amurmarit cu lupa o sa las pe alticneva sa faca asta.

Multumesc ca mai anuntat sper sa faci asta si in continuare .Pupici si next

N-T

E-X

X- E

T-N


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 00:14

fantastic!!!!!!!!!!!!!
minunat capitol
mersi de anunt si te pwp bombonica mea dulce


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 00:16

cine era ? , what?



scuze mai intai buna , hi!
mersy ca m-ai anuntat , dance2
astept cu nerabdare nextul , happy
sper sa ma anunti , happy2
bafta si pupici kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 S6he8w
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Npi5xg
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 2myt0zq




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 10:42

nervi! nervi! nervi! De ce Doamne pica pe mine acest blestem sa intarzii??? nervi! nervi! nervi!
in love Scumpo,a fost bestial capitolul!!! in love
lough Am ras la unele faze putin....la nebunia mea putin mai mult lough
lough Lorelay si domul de istorie-2 faze sa cad pe jos lough
al noualea cer Deci super grozav!!! al noualea cer
dance2 Mi-a placut la nebunie!!! dance2
huh? Ai descris super,si nu ne-a placut,ne-a fascinat huh?
sad Desi iar ai adus aminte de Dan...si chiar in cosciug sad
confuz Daca Damien si Sakura sunt fiinte supranaturale...Dan nu ar fi putut sa fie si el ceva? confuz
think Deci sunt nerabdatoare sa aflu cine e acea fata de la scoala think
in love Nici nu am cuvinte sa spun ce fic frumos ai!!! in love
kiss Deci pune next repede si sa mai aduci capitole asa mari kiss please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-