Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 17:53


Iubitele mele scumpe si dulci, v-am adus nextul! Ma scuzati de intarziere dar am multe teste initiale si m-a enervate si o vaca de profesoara sad
So lectura placuta kiss


Capitolul 11:Tare cu doua fete

Sakura:
Noaptea isi pieredea din mister facand loc noii zile. Razele soarelui imi mangaiau chipul balnd si alb ca spuma laptelui. Eram in lumea viselor. Stiti voi: somnul e mult mai dulce dimineata! Il visam pe frumosul meu roscat, Ash. Pacat ca era distanta foarte mare intre noi.
Ma trezeste o mana mare calda, catifelata care imi mangaia spatele. Cum eu eram pe alta planeta, am uitat ca mai trebuia sa fie si Sasuke in peisaj. Pur si simplu am crezut ca este Ash. Fara a deschide ochii ma intorc, iau persoana respectiva in brate si o sarut apasat. Aceasta imi raspunde la sarut adancindu-l si mai mult. Dupa circa treizeci de secunde realizez ce fac si imi aduc aminte tot ce se intamplase in ziua precedenta. Deschid ochii mari cat cepele apoi il arunc pe Sasuke cat pe colo. Cade din pat si se loveste la cap, nu atat de mult pe cat as fi vrut dar ma rog. Il privesc rece apoi printre dinti il intreb ce d*acu face. Uitase cat de nesimtit fusese? Aloooo pe mine nu ma prosteste nimeni asa cu una cu doua.
-Scumpo, trebuia sa te trezesc cumva. Ceasul este 12:22, iar noi trebuie sa plecam cat mai repede trebuie sa jungem pana la 16:00 la….
-Unde? Il intreb eu nerabdatoare, apoi dandu-mi seama las capul in jos si o lacrima de cristal se scurse de pe fata mea alba ca zapada. La n*iba! Era sambata. Unii dintre voi ar zice “Wow ai scapat de scoala si tu nu te bucuri?” Ei bine nu, nu ma bucuram! Mai de graba as fi mai fost si azi la scoala decat sa stiu ca vine ziua asta blestemata! De ce? Pentru ca azi era afurisitul ala de ritual al lui Nyx si trebuia sa dau ochii cu prefacuta aia de Liliana, si fie vorba intre noi, numai de ea nu aveam eu chef azi.
Ma ridic din pat alene, nebagandu-l in seama pe Sasuke care si acum se vaita de cap. Intru in baie si imi fac siesta. In mai putin de cinci minute gelul de dus cu miros de vanilie imi inunda narile, ceea ce imi dadea o senzatie de bine. Ma facea sa ma simt in siguranta si protejata pentru ca mama mea mereu mirosea a vanilie si tata a capsuni. Cand eram mica imi placea la nebunie ca inainte de culcare sa ascult o poveste citita de mama si tata sa imi mangaie fruntea. Va imaginati cat de parfumata era camera mea…pur si simplu adoram asta.
Am fost intrerupta din gandurile mele de ctre Sasuke care batea ca disperatul in usa de vreo 10 minute cred. Ma anunta ca mai au si altii nevoia la baie. Mda ca si cum mi-ar fi pasat. Numai din adins am mai stat acolo vreo cinsprezece minute pe langa cele patruzeci si cinci. Ies dupa din baie cu prosopul pe mine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Nici micile boscorodeli ale brunetului nu le-am luat in seama. Dupa ce acesta intra si el in baie ma imbrac cu ce fusesem imbracata cand venisem. Nici nu m-am mai atins de rochia superba pe care mi-o cumparase baiatul cu ochii negrii.
Dupa putin timp iese si el din dus. Mama, mama ce corp avea l-ai fi mancat ca pe o prajiturica, dar degeaba. M-a tradat. Poate unii din voi ziceti ca eu am fost prima care l-a tradat, defapt lucrurile nu stau tocmai asa. Cu o seara inainte i-am dat un test pe care din pacate la picat. Am vrut sa vad daca s-a schimbat si daca este ceva de capul lui. Cum m-am putut gandi, chiar si pentru o perioada scurta de timp, ca marele si macho-man-ul Sasuke Uchiha s-ar putea schimba vreodata? A fost o tampenie curata sa cred una ca asta. La ce mi-o fi fost capul? Tin la Sasuke si chiar il plac, dar mi-a picat fata atunci cand am vazut ca nu poate rezista nici macar o seara. Ideea e ca am vrut sa vad ce va face daca eu ma voi uita la alt tip pentru o singura seara. Nu a putut rezista tentatiei asa ca a revenit la vechile obiceiuri. Acum, spuneti voi, cum as putea avea incredere intr-un baiat care m-ar putea insela in orice minut al zilei? Daca unele dintre voi ati putea avea incredere, foarte bine dar eu nu am putut.
Da, il placeam pe Ash era un tip cool, arata minunat, avea un corp la fel de bine lucrat ca si Sasuke si stie cum sa se comporte cu o fata. Il plac si poate ca voi ajunge sa-l iubesc. Dar Sasuke a fost ceva special pentru mine incat am fost atat de idioata sa cred ca s-ar putea schimba.
Nu inteleg, el cu Itachi sunt frati dat la comportament ei sunt total paraleli. Pe cand Itachi e dulce, tandru drgastos si stie sa se comporte cu o fata, Sasuke e arogant, incapatanat si se crede tare smecher. Sunt adusa la realitate de catre fosnetul unei plasute din mana brunetului. Era chiar plasuta in care se afla rochia. El incerca sa mi-o inmaneze in timp ce eu i-am aruncat o privire gen “Poti sa o pastrezi si sa i-o dai lui Konan.” Am plecat inaintea lui din camera trantind usa dupa mine coborand de la etajul 10 al hotelului (era un hotel mic pe langa celelalte, doar eram in Manhattan ce naiba), ma urc direct in masina pe locul din dreapta si il astept pe Sasuke.
Astept zece minute, cinsprezece, hai douazeci dar Sasuke al meu ca mai vina pace. Cobor din masina intru iar in hotel si ma duc direct la receptie. Aflu ca (,) camera noastra nu fusese platita, deci urc inapoi in camera. Si ce-mi vad ochi! Am ramas total uimita! “Dragul” meu Sasuke se tavalea in pat cu Konan care era imbracata in menajera. Ce obsedat. Norocul meu era ca la cei saisprezece ani ai mei pe care ii aveam, aveam permis. Si ce mi-a gandit mie capusorul acesta roz si foarte dragut? Hai sa il lasam pe Sasuke si nu cumva sa il derajam din “treaba” foarte importanta, mai importanta decat viata mea. Recunosc uram Casa Noptii si pe Liliana dar sincera sa fiu uram si gandul ca maine as putea da coltul. Asa ca intru tip-til in casa pentru a nu fi auzita, iau cheile de pe noptiera, ies la fel de agera ca o pisica din camera apoi rupe-o la fuga Sakura cat te tin picioarele.
Ajung in fata masinii, ma urc la volan, si cum stiam drumul spre Casa Noptii incep sa gonesc pe autostrada pustie. O data la vreo zece minute vedeam cate o masina care aparea din sens opus. Ma gandeam la Sasuke si la fata pe care o sa o puna cand o sa se trezeasca fara mine, fara chei si fara masina. As fi dat orice sa ii va fata cand isi va da seama ca nu va putea sa ajunga la ritual.
Inainte sa-mi dau seama ajung in fata Casei Noptii. Parchez masina si intru. Sunt intampinata de o fata cu parul lung, castaniu si foarte frumoasa pe care o chema Zoey si care mi-a zis ca am ajuns mai devreme decat trebuia. Ma uit la ceas si imi dau seama ca avea dreptate. Era ora 15:00 iar ritualul lui Nyx incepea la 18:30. Deci mai aveam de asteptat inca trei ore jumate. De aceea nu se grabea Sasuke de loc. Plec cu Zoey in curte. Imi arunc privirea de colo pana colo si nu vad pe nimeni pe care sa il cunosc. Cunosteam toti vampirii adulti dar sa fiu a naibii daca stiu de unde. Ciudat!
-Hey Sakura, vrei sa mergem sa ajutam la aranjarea templului pentru ritual? Se aude voce satenei.
Dau din cap aprobator si ne indreptam spre templu. Simteam cum prvirile tuturor baietilor se indreapta spre mine. Si privirile fetelor dar erau pline de gheata. Oare de ce se uitau asa ? Parca erau vrajiti. Poate era din cauza parului meu roz. E o nuanta ciudata, si este naturala. Cand am intrat pe usa templului am vazut doua persoane. Una dintre ele era Sasuke. Incep sa alerg fericita cu bratele deschise, acesta vazand una ca asta isi deschise si el bratele si ma astepta cu un zambet pervers pe fata. Alerg din ce in ce mai repede cu zambetul si mai larg pe fata. Trec de Sasuke si ma duc sa strang in brate cealalta persoana. Roscatul meu cu ochii verzi era acolo. L-am surprins foarte tare cu imbratisarea deoarece el statea cu spatele si nu m-a vazut. S-a intors cu fata si vazand cine l-a imbratisat ma stranse tandru in brate. Cat despre Sasuke ce sa zic ramase masca. Nu se astepta ca sa nu trec pe la el. Brusc imi revin. Rup incet imbratisarea apoi pun punctul pe “i”. Il intreb pe Ash ce cauta acolo. Era total neobisnuit. Aveam simturile dezvoltate desi nu simteam ceva cum ca el ar fi vampir, nici nu avea semnul pe frunte. Ce o fi el defapt?
-Sakura, stai linistita eu sunt om! Se intampla doar ca sa fiu foarte bun prieten cu unul din profesorii de aici. Desi stiu ce esti tu si iti jur ca nu ma deranjeaza. Galsul lui Ash imi rasuna in urechi. Il iubeam. Nu la fel de mult cum il iubeam pe Sasuke, dar totusi il iubeam. Sasuke nu-mi vorbeste asa frumos, si dulce decat doar cand vrea si cand are el chef. In schimb Sasuke m-a facut de nenumarate ori sa sufar si credeti-ma ca mi-a ajuns pana in gat! M-am saturat de figurile lui. Stop, nu mai vreau.
Ma intorc cu fata la el si cu lacrimi in ochi il mai iau o data in brate simtind caldura din pieptul lui. Imi raspunde la imbratisare dupa care ne despartim usor. Incep sa decorez si eu sala in care urma sa se tina ritalul. Ii trimiteam zambete pline de dragoste lui Ash iar acesta imi raspundea facandu-mi cu ochiul. Ma uitam si la Sasuke si vedeam cum ii scrasnesc dintii in gura de ciuda. Nu imi parea rau! El a vrut asta.
Imi revin si ma uit la ceas, era deja ora 17:30. Ma duc la Zoey si ii spun cat este ceasul, cand auzi era sa pice jos de pe scara pe care era cocotata. Se uita speriata la mine apoi imi zice ca nu pot aparea la ritual imbracata asa. Ma uit urat la ea apoi o intreb ce au hainele mele, erau foarte dragute.
-Nu asta e problema Sakura, hainele sunt superbe dar iti trebuie neaparat o rochie neagra si frumoasa, altfel nu vei fi primita. Astea sunt regulile impuse de marea noastra preoteasa. Zice Zoey cu o voce calma.
Ma uit stupefiata la ea apoi ii zic:
-Ce porcarie! Si eu de unde fac rost acum de o rochie neagra? Nu vad niciun magazine pe aici. Zoey zambeste apoi imi zice sa las asta in seama ei. Ma ia de mana si incepe sa ma traga dupa ea pana la dormitoarele fetelor care nu erau foarte departe. Ajungem in fata unei usi pe care era scris numarul 330 si intram. Camera era mobilata foarte frumos si cu bun gust. Culorile ce se gaseau in proportia cea mai mare in acea camera erau negru si roz. Zoey se duce la un dulap mare din lemn de cires si scoate de acolo o frumusete e rochie. Cred ca in viata mea nu am mai vazut astfel de minunatie de rochie. Era bineinteles neagra, cu spatele gol, legata dupa gat,cu doua crapaturi mari in parti si in fata, si in spate era in doua colturi care se incadrau perfect pe corpul meu apetisant. Din alt dulapior mai mic mai scoate o pereche de sandale dementiale. Erau legate in “X” negre care se potriveau perfect cu rochia.
Parul meu roz il prind intr-o coada, apoi cu un cleste tot negru. Aratam nemaipomenit. Eram perfecta, puteam da pe spate orice tip din orice incapere. Se imbraca si Zoey rapid apoi plecam repede sa nu intarziem. Ajungem in fata templului la ora 18:15. Intram si deja ceilalti puneau cele cinci lumanari la locurile lor. Una din ele era mov care simboliza spiritul si statea in mijlocul cercului pe care trebuia sa il formam, alta era vrede care statea in sud si simboliza pamantul, alta era albastra, statea in nord si simboliza apa, alta statea in est, era galbena si simboliza aerul, iar cea din urma era rosie, simboliza focul si statea in vest. Ma uit la Saske care ma sorbea din priviri. Dupa ce fata facuse ar fi sarit chiar acolo pe mine. Ce “coincidenta” locul meu era chiar intre el si Ash. Super, n-am ce zice….dar deh, asta e. Ma duc la locul meu si in cateva minute isi face aparitia si Liliana. Era superba, pe cand noi eram imbricate in rochii negre iar baietii in costume de aceeasi culoare. Ea avea o rochie foarte frumoasa de culoare rosie. Citisem despre astfel de ritualuri deci stiam cam ce se intampla. Ritualul a decurs excelent cu o singura chestie ciudata. La fiecare element invocat am simtit ceva diferit foarte ciudat care imi dadea o stare de bine. Asta insemna ca aveam o afinitate pentru cele cinci elemente, ceea ce era ceva foarte uimitor. Mai ales sa ai afinitate pentru toate cele cinci elemente, si tot o data sa fi doar un biet novice.
Aveam ochii inchisi dar cu toate astea simteam cum toate privirile erau atintite spre mine. Deschid ochii larg si ii fac cat cepele cand vad ce se intampla, toate elementele roiau in jurul meu. Focul ma incalzea, apa ma revigora, aerul ma racorea, pamantul imi dadea siguranta si spiritual ma facea sa uit de toate problemele. Cu toate astea ma inrosisem ca un rac cand am vazut-o pe Liliana ca era neputincioasa din cauza ca elementele o parasisera pentru mine si ca toate privirile era atintite asupra mea. Se vedea clar ca Liliana nu mai putea continua ritualul, daca era un ritual obijnuit nu avea probleme dar in noaptea asta era un ritual special din cauza ca se implineau saptezeci de ani de cand oamenii au aflat cu adevarat despre vampiri, asa ca am intrat in cerc, am luat-o pe Liliana de mana, am pus-o in locul in care statusem eu si continui ritualul. A fost atat de frumos, m-am simtit atat de bine, nu imi venea sa cred cat de multa fericire iti puteau aduce cele cinci elemente. Este un sentiment inexplicabil.
Pe la sfarsitul ritualului a trebuit sa mi iau la revedere de la elemente si asta am si facut. Emotiile erau foarte mari cred ca eram rosie la fata, atata intensitate, suflet si dragoste nu mai pusesem in nimic ceea ce facusem. Din intamplare privirea mea a intalnit privirea brunetului care ma studia cu atentie. Ii zambesc pentru ca eram foarte bine dispusa, apoi ma uit si la roscat care o studia pofticios pe Afrodita care arata superb, nu prea am luat in seama asta si am stins si ultima lumanare. Toti au rupt cercul apoi se indreaptara catre bufet. Nu imi era prea foame asa ca am iesit sa iau niste aer. As fi stat cu Ash dar imediat dupa ce s-a rupt cercul el a parasit incaperea. Ies voioasa sa ma plimb dupa succesul ce il avusesem in seara asta. Fac cativa pasi apoi pufosenia mea imi sare in brate. Sincer nici nu stiu cum a ajuns ea acolo dar nici nu mai conta. Mergeam pe langa stejarii mari si frumosi cu pisicuta mea in brate cand deodata o aud pe Liliana sbierand cat o tineau plamanii la cineva:
-Imbecilule, ce s-a intamplat in seara asta? Fatuca asta, mi-a furat ritualul! Parca trebuia sa o inebunesti, sa nu fie in stare sa faca nimic!Nu poti sa faci nimic de unul singur! Si singura ma descurcam mai bine! Esti un bou.
-Hay, hay Liliana nu mai fi suparata, cum puteam sa o vrajesc atat de repede? Doar sti ca eu doar pe tine te iubesc, cum as putea sa ma dau pe langa alta fata? Plus ca prostuta aia de Sakura e moarta dupa mine, l-a indepartat si pe Sasuke ala al ei numai pentru mine. In mai putin de o saptamana daca se mai comporta asa il va pierde si ea va muri. Apropo, ai fost foarte vicleana cand ai pus-o pe Konan sa se dea pe langa Sasuke, stiai ca nu o sa refuze asa ceva. Vocea aceea mi-a provocat un fior pe sira spinarii. Cunosteam prea bine acea voce dar nu vroiam sa cred una ca asta. Ma apropii mai mult de locul cu pricina si imi dau seama ca nu ma inselasem deloc. Cel ce rostise a doua fraza era chiar Ash. Ii aud iar vocea dura si plina de rautate la Lilianei:
-Dragul meu, cand stai atat de mult langa o persoana ca Sasuke incepi sa ii cunosti toate slabiciunile.
In incercarea mea stupida de a ma apropia am calcat pe o ramura. Cei doi m-au observat asa ca am luato la sanatoasa. Nu stiam unde merg, nici nu vroiam sa aflu. Inima ma durea foarte tare. Simteam ca in cateva secunde voi izbucni in lacrimi.
Dupa vreo cinci minute de alergat ma ciognesc puternic de cineva. Cand imi ridic privirea ca sa imi cer scuze il vad pe……….VA URMA

Deci dragele mele asta e nextul! Sper sa va placa si astept pareri!
Va kiss si va in love pe toate foarte mult.


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Jjbm
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 19:54

Prima la comm!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 544217Doamne, omule, de unde iti vin ideile? Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 947835 Ai talent cat cuprinde si cred ca a dat deja pe afara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 947835 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 348112 Vreau next!!! Pur si simplu iti ador ficul!!!!!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 78717 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 962758 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 78717




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Sept 2011, 09:51

SUPEEEEER

hmmm...Tradarea Lilianei seamana cu tradarea lui Neferet.....
Imi place extra super mooolt....SI abia astept nextul...



Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Sept 2011, 11:47

huh? nu pot sa cred ce am citit. bine ca sakura a ascultat discutia si nu o sa mai cada in plasa idiotului de ash si a proastei de liliana happy2 neeeeeeeeeeeeeext


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Sept 2011, 19:20

Iubito, este minunat!! in love

Deci, cum adica Ash e tradator??? Stiam eu ca e ceva in neinregula cu el hmm...?!

Anyway, cand ziceai ca aduci nextul? Mersi pentru ca m`ai anuntat.
dap !


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️


Ultima editare efectuata de catre ♥ Electonic :) ♥ in Vin 30 Sept 2011, 17:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Sept 2011, 20:52

SUPEEEER!!
Nota 10
Ba nuuuu 30!
Te astept cu nextul!:*


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Joi 29 Sept 2011, 23:20

Foarte frumos, vreau cat mai repede next!Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 385627 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 385627 Foarte, foarte, foarte tare!


Un trandafir intodeauna sufera. Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 13:15

[b]ficul tau este supeb , nemaipomenit , fantastic!!!
te rog din suflet pune next-ul cat de repede poti!!!:X:X:*
te-m pupacit si spur la treaba ;)kiss*:*
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 17:09

Ador fic-ul asta!E asa interesant,mai ales ca are si vampiri!Abea astept sa vad ce se intampla!NEXT please !


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 21:35

genial...iubesc ficul;)
\
deci frate...esti ceva....Ne tii in suspan chiar asa ,,,,,chestia asta nu e ilegala????


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 22:54

Genial.......!!!!
Am ramas fara cuvinte!!!1
Te rog adu NEXT-UL mai repede ca mor de nerabdare!!!
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Vin 25 Noi 2011, 10:40

te rog mult,mult de tot pune next.ul ca nu mai am rabdare


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauv
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 1185528_382197825239589_1994385887_n
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 14:55

oh doamne pune nextul ala odata!!!!!ne omori cu zile . si apropo daca nu am lasat commuri nu inseamna ca nu l.am urmarit......pa.....te pupacesc dulce dulce dulce . spor la scris!1111 kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 575281br5nqkcttj
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 17:01

dak vreti sa vbim mai moolte aveti id meu: madila_andarson_2009 (ehh id-ul asta are i el povestea lui:=): )


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Jjbm
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 23:46

te implor sa pui next k eu nu mai pot de asteptare kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 14:51

o sa fac tot posibilul kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Jjbm
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 15:27

aabia atept nextul..apropo mady ma bucur ca iti place imaginea pe care am creato in love
Atept nextu


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 19:56

hai mai fetelor.........ne lasati sa asteptam ata.........nu aveti mila de sufletelul meu chinuit sad ..........nextul ala .........of haideti mai repede cu nextul........pliz sad


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 575281br5nqkcttj
Sus In jos
littlefairy
Academy Student
Academy Student
littlefairy

Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 21:18

Ahhhh doamne!!!!
superb, frumos, extraordinar!!!!
pune next-ul ala mai repede!!!!!

kiss dance2 in love


xxxxxxxx Only you
xxxxxx Only you
My beautiful dream, I loved you ~x~x~x~



XOXO
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 02:29

in love

Iti ador fic-ul, cine nu il adora? kiss
pune mai repede next ca am ajuns sa ma uit de 10 ori pe zi sa nu cumva sa il pui si eu sa nu vad happy2
e superb, ce pot spune..
spor la scris si nu ne mai tine in suspans biciuitor
ca ne omoooori!
kiss
anunta-ma cand pui next-ul! biciuitor


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 12:31

Buna ,imi pare rau c nu am comentat dar acum am citit ficul te rog du next-ul si nu fi suprta c nu am dat com.


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 01:49

Si tu miai comentat ficul deci imi place ficul tau si imi v-a placea mereu!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 15:54

Wow extraordiner
NEXTU!NEXTU a hug

Intervenit de Cappuccino : Scumpo , ai grija la numarul cuvintelor ! Commul trebuie sa contina minim 10 cuvinte . Fi atenta pe viitor !


I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
byanck
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sacoala:)
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu sunt distrata

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 22:43

nu mai pot!!!Hai mai repede cu urmatorul capitol!!Nu l-ai mai continuat din septembrie!!
Te rog kiss happy2
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 17:57

driagii mei, am o veste nemaipomenit de bunaaaaa!!!
Azi mi-au adus pc-ul de la reparat deci maine neeeeext in love kiss a hug
O sa va dau cate un pm la fiecare kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Jjbm
Sus In jos
Continut sponsorizat




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-