Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 11:12

Suuuper, extra, mega tare capitolul!!!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 544217 Next-ul repejor!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 78717 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 962758





Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 16:24

Dear, e foarte frumos!
Mi`a placut extrem de mult. O sceneta cu vampiri? Nice ideea, honney. :)
Soo, let`s bring the next.. ok?
Bye ye! hi!

Losty te kiss!


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Joi 15 Sept 2011, 21:14

Te inteleg...N-am timp de niciun fic de cand a inceput scoala.Lasati ca scriu eu doua trei fic-uri.Daca nu vedeti minim un fic ...Sa nu-mi ziceti liviutza98.In fine...Genial fic-ul e foarte calumea...Imi place moolt...Plzz Next-ul urgent! App...ai id?
P.S. Iti multumesc ca i-ai introdus si pe Shikamaru si Temari...Iti multumesc mult te pup !

Dattebayo


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 20:48

hey
Pe cine vede Sakura?
Imi place,place,place foarte mult
Vreau next-ul repejor
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 20:59

Acum il pun dragele mele kiss

Intervenit de Caρρυccιησ ♥️ : Mady, comm sub 10 cuvinte . :)


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 22:25

Ce se intampla cu nextul ala?
Pune-l mai repedeeeee ca mor.
Te rog mult pune-l.
Pupici dulci kiss


  Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 22:52

Acest capitol i-l dedic lui Alecsia pentru ca in ea m-am regasit pe mine si pentru ca o iubesc
pentru comm'uri! So lectura placuta


Capitolul 9: "Ingerasul meu pierdut"

Sakura:

Ma intorc si ca sa vezi nu era nimeni.Nu era... cat de prost sa fi? Bineinteles ca el era acolo,ii simteam prezenta. Narile mele erau infundate de parfumul lui. Chiar imi placea acea senzatie! Ce zic eu ca imi placea? Nu imi placea, o adoram. Doar ganditi-va ca stati pe un balcon imens intr-o zi de octombrie cu o cana de ceai de fructe de padure in mana,pe un scaun de paie privind cerul instelat si luna plina,iar deodata iti dai seama ca de acolo,de undeva din intuneric sta si te urmareste un baiat caruia ii simti aroma de vanilie de la o posta.
Era un sentiment nemaipomenit pe care nu l-as fi dat pentru nimic in lume. Si totusi m-as fi intors sa tip la el sa ii zic sa plece o data si sa imi lase viata in pace deoareca ma saturasem sa sufar.As fi vrut sa fac toate acestea dar nu puteam. De ce? Pentru ca imi era frica (,) ca ma va asculta si va pleca si voi muri fara a primi mila din partea nimanui.
Ma intorc si presupunerile mele se adeverisera. Vad doua perle negre care ma privesc pervers din intuneric. De ce ma privea asa? De ce imi pasa cum ma priveste? De ce ma sarutase pe gat si apoi se ascunsese in intuneric sa ma priveasca de acolo ca o umbra din intuneric? De ce nu puteam avea o viata linistita ca toata lumea? De ce?
Ma uit la el fara inhibitii si il intreb din priviri ce a fost cu gestul de mai devreme si ce vrea. Inainte sa imi raspunda suna telefonul. Nu aveam de gand sa raspund dar tipul care efectuase apelul mai apelase inca de doua ori. Era foarte insistent si trebuie sa recunosc ca aveam un sentiment ciudat care imi spunea ca nu o sa-mi placa ce o sa aud la telefon.
Intr-un final raspund. Murmur si reusesc sa zic un "Alo, da!" insa fara vlaga, inca cu ochii atintiti asupra brunetului care se vedea pe fata lui ca stie ce voi afla.
-Alo!Domnisoara Sakura Haruno? se aude o voce grava in telefon
-Da,chiar ea la telefon. Ce s-a intamplat?
-Fratele dumneavoastra, Dan Haruno. a..a in....
-Hai domnule ziceti o data nu am timp de pierdut! Ce este?
-A intrat in lumea celor drepti! zise domnul de la capatul telefonului,apoi fara sa ma lase sa il intrerup imi zice: -Va asteptam pe strada "Coji de Portocale" numarul doi sa clarificam lucrurile.La revedere!
Imi inchide in nas fara sa mai apuc sa zic ceva. Nici nu aveam de gand sa zic! Am ramas tinta, priveam in gol iar Sasuke se uita speriat la mine! Se apropie de mine si imi zice "Sakura, imi pare foarte rau!" .Mi se sfasie inima cand am auzit ca Sasuke stia,dar nu aveam chef de cearta.Dupa imi revin si izbucnesc in plans.
Cum putea ca cea mai draga persoana din viata mea poate sa moara? NU! Nu avea dreptul asta! Nu avea dreptul sa ma lase asa!Nu vroiam ca lumina ochilor mei sa ma paraseasca in felul asta. Era persoana pe care o iubeam cel mai mult, era singura mea ruda care era langa mine defiecare data cand aveam nevoie.
Oare de ce l-a luat Dumnezeu? De ce mi-a luat ingerul de langa mine? De ce m-a parasit? Oare ma ura din cauza ca il neglijasem in ultima vreme?
O mie de astfel de intrebari aveam in cap, care desigur toate nu aveau raspuns. Ma trezesc la realitate si il vad pe Sasuke uitandu-se la mine ca la felul pai'spe. Aveam fata unflata, rosie si ochii mei care alta data aveau culoarea ierbii crude, acum aveau o culoare de un verde stins si spalacit. Printre suspine ii zic brunetului sa ma duca pe strada "Coji de Portocale" numarul doi.
Nu asteapta sa ii zic de doua ori, ma ia in brate, ma aseaza pe locul din dreapta al masinii, iar el se urca la volan. Desi mergea foarte repede de zici ca era cu viteza luminii mie mi se parea ca totul se petrece in reluare.
In mai putin de zece minute ajungem pe acea strada. Desi avea un nume care iti dadea ganduri frumoase si pajnice era doar o strada cu mult gunoi, foarte intunecata si vreo trei patru sobolani care isi faceau veacurile pe acolo.
Ies din masina si raman incremenita! Imi vad satenul, lumina ochilor mei, fratourul meu drag cum zace intr-o balta de sange. Ma arunc langa el, ingenunchez si incep sa plang cu lacrimi amare. Nu mai stiam ce e cumine, cred ca am lesinat pentru ca mi se taiase firul. M-am trezit in bratele lui Sasuke iar in fata noastra era un tip cam de douazeci si patru de ani,roscat, cu ochii caprui care bateau spre rosu. Ahh! Acei ochi ii stiam de cand m-am nascut! Aceeasi ochi avea si sufletelul meu care acum zacea in propria lui balta de sange.
Aflu ca pe tip il chema Sasori si ca a investigat cazul fratelui meu
-Cum s-a intamplat asta ?Cum de s-a ajuns la una ca asta?Cum si de ce? Rostesc eu rastindu-ma la bietul Sasori care nu avea nici-o vina, vocea auzindumi-se foarte clar, atragand cateva priviri.
-Era cu prietena lui!Roscata de acolo. Cand au fost atacati de fostul prieten al roscatei care vroia sa o violeze. Fratele tau nu a putut sa stea cu mainile in san si a sarit spre ajutorul fetei. Dar cutitul criminalului i-a trecut direct prin inima, deci in mai putin de cinci minute de zacut el a si murit. Acum criminalul e la inchisoare. Aceasta crima s-a intamplat la ora 16:00.
Ma uit spre roscata, era cat de cat frumoasa, avea parul lung pana-n talie, forme frumoase si...ooo Doamne e o t***a. Se saruta cu un alt tip!Nici nu ii pasa de bietul meu ingeras care isi riscase viata lui nepretuita pentru viata ei mizerabila. Tipul cu care se saruta nu era urat, dar nici ca fratiorul meu nu era.
Ma duc la ei descarcandu-mi nervii dandu-le la pumni sa se sature de pupat! Dupa vreo cinci pumni unul dupa altul roscata, care am aflat ca o chema Karin, a facut cunostinta cu zidul rece spargandu-si capul. Asa-i trebuia!
Tipul cu care se saruta a fost si mai mizerabil! Nu s-a bagat pentru ea, in schimb a inceput sa rada isteric si sa imi puna mana pe fund. Doamneee innebunisem! Si-o cauta rau. Nu numai ca nu l-am lasat pe Sasuke sa se bage pentru mine dar cu doua suturi la familie si doi pumni in moaca aia de c***t nu a mai zis nici "Pas".
Era normal sa am atata forta, doar eram vampir ce Dumnezeu? OK nu eram un vampir oficial dar aveam destul de multa forta.
Dupa aceea cu fata inundata de lacrimi trec de Sasuke pe care abia l-am observat si m-am dus la dulceata vietii mele. Ii iau corpul neinsufletit si il pun in masina. Ma urc la volan si plec uitand ca mai trebuia sa fie si brunetul in peisaj.

DUPA TREI ZILE:

Au trecut trei zile de cand mi-am ingropat propriul frate si nu imi era bine de loc. Noptile nu le mai dormeam zilele eram posomaorata si asa mai departe. De plans nu plangeam decat noaptea in pat fara sa ma vada nimeni. Suna afurisitul ala de ceas pe care il arunc pe geam gandindu-ma ca se duc iar banii din alocatie pe un ceas nou. Nici nu stiu de ce l-am mai pus sa sune. La ce mo-i fi gandit? Ca o sa pot dormi din nou? Da, sigur cum sa nu...
Ma dau jos din pat cu inima sfasiata si ma duc la baie sa-mi fac toaleta. Ma bag in baie, lasand ca gelul de dus cu miros de trandafiri sa imi inunde narile. Dupa baia aceea fierbinte, de care sincer aveam nevoie, ma dau cu putin rimel si creion dermatograf. Ma duc in fata sifonierului gigantic si incep sa ma uit la el ca curca-n craci.
Intr-un final imi aleg o fusta neagra de doua palme peste fund, o pereche de jambiere care aveau o dunga alba, una neagra si tot asa o tineau pana sus, erau peste genunchi, mai imi iau si un maieut negru pe care scria "Sexy Girl" si la finai baschetii lungi pana la genunchi. Piesa de rezistenta a fost o bratara din argint cu multe cranii. Imi prind parul rozaliu intr-o coata impletita intr-o parte, imi iau geanta si cartile si ies afara din camera.
Pe scari dau nas in nas cu Sasuke, la care am inceput sa tin iar ca proasta. Acum toata casa era numai a noastra deoarece fetele se mutasera la iubitii lor. Foarte dragut, gandesc eu. Ma intorc iar pe pamant si il vad pe Sasuke cum imi zambeste si ma saluta.Zambesc si eu fals apoi coboram sa luam micul de jun.
Mancam repede apoi plecam la scoala cu masina pentru ca eram in intarziere. Sperand sa nu se fi sunat coboram repede si obsevam cum toate privirile sunt atintite asupra noastra. Unii deja chicoteau, iar eu stiam de ce! Aratam ca un monstru. Desii cica trebuia sa fiu foarte happy ca de doar ma vad cu marele Sasuke Uchiha, eu eram trista si palida.
Ma uit la fetele lor mirate. Ma enervau se prea holbau si nu-mi placea! In gandul meu ziceam "Da daaa fiti uimiti cat vreti dar nu puteti barfii cine stie ce deoarece ati ratat cateva capitole din romanul VIATA ROZALIEI" Nu le-am mai dat importanta si nici ei mie caci dupa prima ora de chimie se obisnuisera toti.
A doua ora aveam dirigentie si nu aveam chef de loc caci trebuia sa discutam pe tema ca**tului ala de sceneta. Nu ma intelegeti gresit. Imi place caritatea si sa dau altora ceea ce le lipseste dar mie numai de scenete cu vampiri (ce idee "inspirata") nu imi ardea.
In fine...nu aveam de ales deci trebuia sa fac ce mi se spune. Vine diriga si ne imparte rolurile.Al meu era bun de aruncat la cos!
Bai frate, ironia dr**u era ca in sceneta eu cu Sasuke eram iubiti si am fost tradata de el. Il prindeam sarutandu-se cu o cunostinta mai veche. Mda...ce pot sa zic? Normal ca noi doi ne-am descurcat foarte bine in a intra in rolul personajului. Desigur ca la final eu muream si el isi martrisea dragostea.
Sper ca asta sa nu se intample si in viata reala. Desi totul ar fi mai simplu, nici nu stiu pentru ce traesc!
Orele trecura in zbor...Ma duc la masina, urc pe locul din dreapta pentru ca nu aveam chef de condus, si il astept pe Sasuke. Imi era rau si ma incerca si o raceala stupida. Asa-mi trebuie daca stau cu geamul deschis noaptea dupa ce am facut baie in luna octombrie.
Dupa cinci minute Sasuke apare. Se aseaza pe locul din stanga si imi zice:
-Hey printeso, stiu ca te simti rau dar...chiar vrei sa mergem acasa?
-Defapt...nu chiar, du-ma unde vrei. Vreau sa mai destind atmosfera si sa ma relaxez!
Asta astepta brunetul sa auda ca o si calca. Ne indreptam spre.... nu stiu unde, dar nici nu-mi pasa atata timp cat eram cu el si mergeam departe.

Sper ca va placut! Si daca da-ti comm-uri si sunteti cuminti duminica postez nextul
Va-m pupacit pe toti


Dan: http://www.google.ro/imgres?q=baieti+anime&um=1&hl=ro&biw=1680&bih=923&tbm=isch&tbnid=jI_V8YzU3_YLXM:&imgrefurl=http://magic-land.forumotion.com/t28-anime-boys-poze&docid=v5fUU3pOVOxEZM&w=412&h=533&ei=5IhzTtrxLsjTsgavnriGCw&zoom=1&


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 23:06

Super capitolul.
Deci il ador, ador tot ficul.
Adu repede nextul repejor de tot.
Multa inspiratie kiss
Pupici dulci de la Alle kiss
Bye !!


  Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 09:22

Of. De ce te-ai oprit acum?
Imi place foarte mult si astept continoarea.
Suntem cuminti ca maine sa vi cu next-ul si cat mai repede.
ByE-ByE hi!
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 13:27

crying((:((( ce rau imi pare ca a murit Dan:((:((...Genial fic...Tot asa:((crying((
Nextu urgent:( PLzzzz


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 14:17

Frumos capitol! Chiar m-a atins la suflet, dar cam trist! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 301723 Astept next-ul cu nerabdare! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 384738




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Sept 2011, 22:29

Baaa, asa de frumos si moare? :(((

Oof, m-a intristat foarte mult capitolul, te astept cu nextul! :X


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 14:59

Gata dragele mele asteptarea a luat sfarsit!
Deoarece astazi sunt un pik mai libera si nu am teme voi posta nextul!
Kida ca pupaceste doolce kiss kiss kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 20:06

Hey dragele mele am adus si nexutl! in love
Capitolul asta vi-l dedic tuturor pentru ca imi cititi ficul. a hug
Va iubesc in love ,so…lectura palcuta!

Capitolul 10: Ceva neprevazut!

Sasuke:
Vroiam sa o duc intr-un loc cu totul si cu totul special...Habar n-aveam unde dar stiiam ca va trebui sa o inveselesc cumva. Nu suportam sa o vad asa, ma durea inima sa vad cum isi pierde zambetul ei perfect. Si nu numai atat, dar atata tristete ii facea foarte rau in transformarea sa, si se putea ajunge la moarte.
Gandul asta mi-a dat un foir pe spate. Cum puteam macar sa ma gandesc la asa ceva, ca as putea sa o pierd. Ea m-a invatat sa iubsc cu adevarat, cum as putea sa nu ii fiu alaturi in fiecare clipa din viata ei?
Da, stiu ca ma uraste si stiu ca ce am facut nu se va ierta repede dar eu tot o iubesc. Vreau sa o vad pe Sakura cea dinainte: mereu cu zambetul pe buze, perversa, si stralucitoare in orice moment al zilei. Ma uit la ea si vad ca a adormit. Opresc masina, imi pun mana pe piciorul ei apoi o sarut, dar nu apuc bine sa imi lipesc buzele de ale ei ca ma si trasneste de incepusem sa vad cateva stelute verzi. Se uita la mine cu ciudat apoi zice:
-Ce mama lui proces verbal crezi ca faci? Ma crezi vreo usuratica sau ce?
-Scuze, m-a luat valul zic eu inrosinde-ma tot, si nu era numai din cauza palmei pe care am primit-o de la ea.
-Pfff, alta data controleazate! In viata ta sa nu te mai apropii de mine la mai mult de cinci centimetrii! Clar??? Apropo unde ziceai ca mergem?
-Pai ma gandeam sa te duc pe litoral! Ce zici pisicuto? Sau e prea departe pentru tine?zic eu afisand un zambet pervers pe fata.
-Ba din contra, calc-o mai repede ca m-am plictisit de drum. Si in plus mi-e si frica sa mai adorm langa tine.
Sa fiu sincer prima parte a raspunsului ei m-a cam socat! Adica ma gandeam ca va fi inspaimantata de idée si ca va dori sa ne intoarcem acasa mai ales tinand cont ca suntem in luna octombrie, dar orice pentru pisicuta mea.
Conduceam cu o suta de kilometrii la ora dar nu parea sa ii fie frica. Mai trageam din cand in cand cate o privire fugara la decolteul ei generos si imi muscam buza inferioara. Doamnee ce na-s da sa fie a mea, sa o simt langa mine, sa imi plimb mainile pe formele ei perfecte. Se uita si ea la mine si a observat ca imi delectam privirea cu decolteul ei. Imi zice sa fiu atent la drum dar mie nu mai de drum nu imi pasa. Vazand ca nu ascult se incheie la jacheta si incepe sa rada de expresia fetei mele.
Dupa inca o jumatate de ora de mers ajungem in sfarsit. Ne cazam la un hotel si spre norocul meu era singurul hotel liber care mai avea o singura camera cu pat dublu. Acceptam oferta, dar se citea pe fata Sakurei ca nu era prea incantata ca trebuia sa imparta patul cu mine.
In drumul spre camera noastra aveam tot felul de fantezii in cap, cu Sakura bineinteles in ipostaze indecente. Ajungem in camera si ne asezam pe pat foarte obositi. Cred ca pisicuta mea avea chef de joaca pentru ca se duse sa faca un dus tinand cont de faptul ca nu avea haine de schimb. Intr-un final iese din dus si imi zice ca ea nu are chef de stat in hotel in acea seara. O intreb ce ar vrea sa facem iar ea imi raspunde fara retineri:
-Vreau sa mergem sa imi iau niste haine de schimb si sa decolam la un club sau discoteca ceva, dupa care putem sa dam o fuga pe plaja. Si toate incepand din momentul asta.
Ca de obicei nu astept sa imi zica de doua ori si o trag dupa mine pe usa afara incuind-o in urma mea, luand-o dupa mine pe holurile hotelului tinand cont ca ea era doar in prosop.
-Ce faci inteligentule? Pot sa racesc! Si nu pot intra intr-un magazin aratand asa!
-Si mai bine, asta inseamna ca tu stai in masina iar eu iti aleg hainele. Zic eu uitandu-ma la ea foarte pervers.
Nu mai zise nimic ceea ce insemna ca cedase. Slava Domnului, n-am mai intalnit o fata care sa se lase sedusa asa greu! Dar, poate chiar asta imi placea la ea, ea este diferita. Ea este atfel, nu cade la picioarele oricarui baiat frumos cum fac altele. Este ceva special in inima ei. Atat de special incat daca iti ofera un zambet te face sa te simti in al nouolea cer, sau viceversa te poate omori cu o singura privire.
Depinde de circumstante, de cat de bine e dispusa si de boacana care ai facut-o. O singura data i-am vazut acea privire plina de ura care era mai gata a ma ucida. Atunci cand m-a prins in pat cu Liliana. Oftez zgomotos dar nici nu ma baga in seama. Ma uit cu coada ochiului si o vad cum sta cu prosopul strans pe ea, sprijinita cu capul de geamul masinii mele gandindu-se. Oare se gandeste? La mine? La sceneta aia stupida de la scoala care ne-a ochit perfect? Sau la bietul ei frate care si-a gasit sfarsitul din cauza unei pramatii? Asta ramane un mister pentru mine.
Sakura:
Am renuntat sa ma mai cert cu el din pricina hainelor. Nu are nici un Dumnezeu. Orice as face tot ca el va fi! De ce? Pentru ca are o putere de a convige lumea inimaginabila. E ceva cu care nu ma pot pune. Cand ma priveste cu ochii sai abisali simt toti fluturii in stomac, iar prcioarele mi se inmoaie. N-am ce face alt ceva decat sa renunt, asta sunt eu o lasa.
Vad cum ma priveste pofticios si imi dau seama ca uitandu-se la mine ii se urca hormoii la cap. Asta mi-ar mai trebui sa ma culc cu el intr-o masina.
Imi dau ochii peste cap si schitez un zambet ceva in genul “Ce-ai mai sari pe mine…” Scufundata in gandurile mele nici nu mi-am dat seama ca Sasuke plecase deja in magazin sa imi cumpere hainele. Defapt ce zic eu, nici cand a venit nu mi-am dat seama. Eram prea scufundata in gandurile mele. Ma pierdusem de tot pana cand simt o mana calda care imi atinge spatele catifelat. Bineinteles ca eu m-am speriat si am sarit de trei metri in sus, dar nah ce sa-i faci? Ma uit la Sasuke care ii luceau ochii si m-am speriat. Adica la cat de pervers il stiu pe baiatul asta putea sa imi cumpere o esarfa sa o pun pe mine si el ar fi zis ca ar fi o fusta.
Acest gand imi aduce un zambet pe fata sau mai degraba un chicotit. Un chicotit? Ce premiera! N-am mai chicotit din ziua aia blestemata din Casa Noptii. Uram locul ala, desi imi placea structura si totul iti delectai privirea si era atat de frumos, dar eu il uram din cauza ca atunci cand eram acolo imi apreau acele imagini cu Sasuke si Liliana in fata. Ma durea sufletul si mi se strangea inima dar asta e.
Ma uit la Sasuke care inca avea zambetul ala tembel pe fata si statea ca mototolul cu hainele in brate. Ma uit urat la el gen “ Da-mi o data hainele alea ca o sa ma fac aici turture langa tine!” apoi ca un “gentleman” ce e mi-a facut semn spre bancheta din spate.
-Ce?! Adica tu vrei sa zici ca eu o sa ma schimb aici? De fata cu tine? Doamne, omul asta ma dispera! Cum se putea gandi la asa ceva? Era foarte ciudat! Eu nici de fata cu fratiorul meu nu ma schimbam dara mita de fata cu el!
-Printesico, ori aici, ori acolo…imi zice el si imi face semn spre o toaleta publica de dame de unde iesea un aurolac, un depravat, un obsedat sexual.
Imi dau ochii peste cap, iau hainele ma dau jos, timp in care Sasuke s-o fi gandit ca am luat-o razna, apoi ma urc in spate. Doar nu s-o fi gandit ca ma duc in ghena aceea. Nu il simpatizam eu pe Sasuke dar chiar nu as fi vrut sa imi pierd puritatea cu un cersetor.
Mai intai ma uit la hainele pe care mi le luase. OMG! Erau superbe adica ma rog era o rochie si o pereche de botine dementiale. Imi sclipeau ochii ca la licurici si deotata mi s-a nazarit un gand. Ce o fi cu Sasuke? Nu prea il vad eu adept al modei feminine sau ca pe vreun mare creator de moda. Apoi a veni si raspunsul. Rochia era de o palma sub fund. A gandit logic baiatul, doar era in interesul lui. Rochia era argintie cu modele de “X” multe si un decolteu destul de generos. Undeva in plasuta cu botine gasesc un stein alb cu bretele transparente si o pereche de bikini de aceeasi culoare cu sutienul. Erau venite impreuna cum s-ar spune. Mai sa fie baiatul asta chiar se gandise la toate!
Imi las prosopul sa-mi alunece pe pielea catifelata apoi imi iau lenjeria intima, rochita aceea superba si botinele negre din piele. Ma dau jos si vad un blondin cu parul lung prins intro coada, cu ochii albastrii ca cerul, care se uita la mine ca la masini straine. Bineinteles ca am observat cum isi musca buza inferioara, lucru ce mi-au confirmat banuielile. Aratam bestial.
Intru din nou in masina de data asta langa Sasuke pe locul din dreapta. Il intreb din priviri unde mergem, iar el imi zice ca mergem la cel mai tare club pe care il stia el. In privinta asta aveam incredere in el…macar la atata lucru sa se priceapa si el. Dupa zece minute de mers cu 100 km/h ajungem in fata unui club fabulos. Era gigantic si muzica se auzea de afara, dar in fata era si foarte aglomerat. Cobor din masina impreuna cu Sasuke si ma tin de pe el pana la bodyguard-ul care pazea intrarea. Se saluta intre ei ca si cum erau cei mai buni prieteni apoi ne lasa sa intram fara nicio treaba.
Sasuke chiar nu era in planurile mele pentru acea seara. Pur si simplu nu aveam chef de el, deci putea sa se astepte la faptul ca nu voi sta cu el. Ma duc frumos si imi iau un cocktail si ma asez pe un fotoliu din piele in fata unei masute din sticla facuta cu bun gust. Langa mine se aseaza brunetul cu un pahar de wiski in mana. Nu i-am dat importanta asa ca incep sa-mi plimb privirea dupa vreo bunaciune sa vad daca imi sare vrunul in ochi. Si l-am vazut! O frumusete de baiat roscat cu ochii verizi care ma privea pofticios. Avea si de ce, fiindca acea rochie nemaipomenita imi lasa sa se fada perfect formele mele apetisante.
Ma uit inca o data la el si vad ca scoate telefonul din buzunar si incepe sa scrie un mesaj. Dupa ce-l puse pe masuta, coincidenta d*acu’ facu sa primesc un measj. In mesaj scria “Hey draguta, ce faci?” nu cunosteam numarul asa ca i-am dat mesaj inapoi cu textul “Eu fac bine, dar tu cine ar trebui sa fi?”. Mda exact cum credeam roscatul primeste mesajul. De unde avea el numarul meu si de ce imi daduse tocmai mie mesajul? Ce intrebare tampita puteam sa pun! Aratam atat de hot! Cum sa nu-mi de-a mesaj daca facuse rost de numarul meu? Primesc iar un mesaj care suna cam asa “Cred ca ti-ai dat singura seama.” Bag telefonul in geanta ma ridic frumos de langa Sasuke si pornesc cu pas hotarat spre noul meu “amic”. Ma prezint si fara inhibitii ma aplec si sarut roscatul pe obraz. Apoi imi intorc privirea spre Sasuke care era cu o falca-n cer si cu una in pamant. Nu-mi pasa!
-Numele meu este Ash, incantat de cunostinta. Tocmai atunci incepe melodia Shake That-B.U.G. Mafia, iar roscatul meu continua –Imi acorzi acest dans?
Acept bucuroasa si pornim spre ringul de dans. Nu cred ca trebuie sa va mai spun cat de incins a fost ringul de dans si cat de senzual a fost dansul nostru. In timp ce m-am lasat in jos si m-am ridicat senzual cu fundul pe fata lui l-am vazut si pe Sasuke sarutandu-se de zor cu o tipa destul de draguta. Avea parul albastru si in el prins in trandafir de aceeasi culoare. Ochii nu am reusit sa ii vad prea bine caci ii avea inchisi dar avea ditamai fundul si niste sani mari ca doi pepeni. Cred ca ar fi putut sparge caramizi cu ei.
Ma intorc la Ash si ne intoarcem pe canapeaua din piele maro pe care statea el. Ne uitam unul la altul ca doi copii care abia ce s-au cunoscut si in secunda numarul doi suntem prinsi intr-un sarut lung, pasional si foarte adanc. Cand ma simteam si eu in al nouolea cer apare si Sasuke cu fata aceea pe care am aflat ca o chema Konan si tuseste cu subainteles.
-Ce e? intreb eu fulgerandu-l pe Sasuke cu privirea.
-Konan si cu mine am vrea sa mergem pe plaja si ne-am gandit daca nu ati vrea sa veniti si voi. Si chiar cand eram pe cale sa ii aplic un “NU” de toata frumusetea atunci intervine Ash cu glasul lui dur dar totusi mieros.
-Sigur, ne-ar face mare placere sa va insotim plus ca noaptea pe plaja e superba.
-Da? Ne-ar face placere? Adik sigur ca ne-ar face placere! Reusesc eu sa ingan fara a ma da de gol.
Pornim toti spre plaja Konan cu Sasuke iar eu cu Ash in masina lui rosie decapotabila de te dadea pe spate. Ajungem pe pleja si incepem sa ne plimbam. Ne asezam pe nisipul rece si incep sa povestesc cu roscatul meu cu ochii vrezi. Era asa de romantic! Pana cand Sasuke si noua sa cucerire au trecut la lucruri mai serioase.
Plec impreuna cu Ash de acolo, ne mai plimbam putin apoi il rog sa ma duca la hotel deoarece era tarziu si imi era tare somn. Accepta bucuros ca l-am “lasat” sa ma conduca si ne urcam in masina. Pe drum am vorbit tot felul de chestii i-am zis de unde sunt si cu ce ma ocup. Am evitat subiectul cu Sasuke si cu faptul ca sunt vampir. Am aflat ca el locuia acolo, ca e un baiat “rau” si ca nu are prietena. He he norocul meu! Ne-am despartit cu un sarut lung si dulce apoi ies din masina si urc in camera pe care trebuia sa o impart cu Sasuke.
Fac repede un dus, apoi ma bag in pat. Atipesc si aud usa cum este trantita si niste gamete ingrozitoare. Ohh Doamne, doar nu a facut ce cred eu! Lumina se aprinde. Dimnezeule, chiar am avut dreptate. Sasuke si cu draguta lui Konan pe jumatate dezbracati intra in camera. Konan avea picioarele incolacite in jurul taliei lui Sasuke, iar el o musca e gat pasional. Nu am zis nimic cu gandul de a vedea ce fac. Mda, proasta inspiratie deoareca brunetul a uitat ca doarme cu mine si s-a trantit in pat ca la el acasa, ceea ce a provocat caderea mea pe podea. Impact genial! Dupa ce ma durea capul fix asta mai imi trebuia!
-Idiotule, cretinule, perversule, cap sec ce esti, zbier eu cat ma tin plamanii, ce d**cu e aici bordel? Du-te nene si impuscate dar lasa-ma macar sa dorm! Nu ma intelege gresit cum ca as fi geloasa dar macar scuteste-ma de a face deastea! Daca tu nu ne poti abtine o noapte, una singura, ce ma face eu cu tine? Mai ales ca stam amandoi in aceeasi casa. Du-te in masina, pe plaja inapoi, de ce nu in vreo ghena dar dispari din fata mea!
Sasuke se inrosi tot, o lua pe Konan de mana si imi asculta sfatul si ma lasat. Eu imi bag castile in urechi si adorm cat ai clipi.

Cam asta a fost capitolul 10 sper ca va placut si astept parerile voastre.
Kida va pupaceste dolce de tot! kiss kiss kiss

Rochia Sakurei: http://www.google.ro/imgres?q=rochii+gossip+girl&um=1&hl=ro&biw=1680&bih=923&tbm=isch&tbnid=rxdtNgpFGMrRrM:&imgrefurl=http://forum.acasatv.ro/viewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D38993%26start%3D20970%26sid%3D665563a6f02a7791aeeb8ee
Ash: http://www.eimagini.info/img-anime-boy-1282.html


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 20:28

Prima la comm! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 384738 .....EXTRAORDINAR!!!!!!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 544217 Am ramas pur si simplu uimita in cel mai placut mod!!!!!!!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 385627 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 208323 Next, next, next!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 301723 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 894269




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mier 21 Sept 2011, 14:31

Buna draga >;dd<
Multumesc pentru P.M. in love
Deci, superb capitolul si lung, cum imi place mie :p

Adu nextul repede ca vreau sa vad ce face Sasuke. Parca a zic c`o iubeste si acuma se (scuza`ti expresia) cu alta? E ciudat rau baiatul.

Bun, Losty te kiiiss! hi!


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Mier 21 Sept 2011, 19:41

dragutz...Obsedatul ala de Sasuke...sa-l ia naiba...x-( in rest nice;)


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 00:58

Hei eu acu tiam citit ficul. si pot spune ca e GENIAL. abia astept next k imi place super mult happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 19:45

putine cmmuri sad
daca nu va place sa imi zice sa il las crying


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 20:20

Ai innebunit? Vrei sa mor aici? Cum adica sa-l lasi? Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 359687 In nici un caz....aaaa....a, gata stiu, iti dau eu cate commuri vrei doar sa nu te prind ca-l abandonezi!!!!!!!!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 384738 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 78717 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 78717 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 23826 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 208323 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 208323 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 962758 Iti ador ficul, asa ca nu mai gandi necurat!!!! Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 947835Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 301723 Eu astept next-ul!!!! Te-am pupat !!!!!Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 208323 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 208323 Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 208323




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 21:28

superb, astept nextul! :*


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Darkness Angel
Academy Student
Academy Student
Darkness Angel

Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : In fiecare minul alta stare...

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 21:53

Buna, draga! Am aterizat si eu pe la ficul tau si ce pot spune? E GENIAL!!!!!!!! nr1 Iubesc ficurile cu vampiri! Acum despre capitol: il omor pe Sasuke!!!!!!!!! biciuitor Il strang de gat, il impusc, il... Nu mai stiu ce-i fac! lough Si mi-a placut mult replica Sakurei se arunca Sasuke in pat! lough A fost mortala!! lough Si daca te prind ca-l inchizi, cred ca te ike biciuitor Glm, glm! happy2 Adu next sa vad ce se intampla! dap ! in love kiss


Cand sunt langa tine am mii de fluturi in stomac. Zilnic ma intreb daca e iubire cu adevarat. Vreau sa te mangai, sa te imbratisez, sa te sarut. VREAU SA TE SIMT LANGA MINE!


Cand nu esti langa mine nu pot face nimic. Fara tine nu pot trai. TE IUBESC!

dj banda nr1 bere beer2 friends
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 00:17

ai innebunit? kboom .cum doamne iartama sal inchizi? nu vezi cate commuri ai angry dak il inchizi ma arunc de la etajul zece... si chiar dak stau la casa la parter ma arunc de zece ori nervi!


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 14:23

Bn dragele mele voi face tot posibilul k maine sa il postez si astazi voi lucra la el in love
Kida va pupaceste doolce de tot kiss


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Sept 2011, 12:38

foarte tare ficul!! sa mai pui kiss*kiss*

Intervenit de Cappuccino : Fi atenta scumpa ! Comm sub 10 cuvinte ;) !


Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Continut sponsorizat




Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Viata la 16 ani (Sasu-Saku)   Viata la 16 ani (Sasu-Saku) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Viata la 16 ani (Sasu-Saku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-