Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum sa iubesti un inger..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 21:02

Vai de mine!!!!!Ce frumos!!!!!!!Cum sa nu mai fie multe capitole????? sad Mi-au dat lacrimile cand citam.....si am ramas masca cand am vazut ce-ai scris dupa capitol..... crying Dar foarte frumoooooooos!!!!!! in love


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 21:13

dap ! Hi, ubitele!! in love Vreau sa va multumesc din suflet pentru toate commurile!! al noualea cer Si era sa uit.. Yupiii!! Am o suta de commuri!! dance 2
Legat de incheierea acestui fic.. Pai, nu am crezut ca va place atat de mult. In orice caz o continuare nu are cum sa fie. O sa vedeti de ce. Si nu stiu.. Poate o sa-l mai lungesc putin, desigur daca vreti asta. good
Multumesc inca o data ca m-ati facut o scriitoare mai buna si ca cititi acest fic. happy2 V-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 00:59

Chir dak nu a durat mult iti multumesc din suflet k ai facut si un moment itasaku. te iubesc in love .imi place la nebunie k cei 2 s-au intalnit.sunt curioasa ce se va mai intampla happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 00:27

foarte frumos huh?
e tarziu si nu iti pot transmite toate laudele nervi!
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 14:16

dap ! Hi, dragelor!! a hug Dupa cum vedeti, am adus next. good Si am o veste buna pentru toti cei care imi citesc ficul si vor o continuare. Va fi si o parte a doua insa va fi mult mai diferita. happy2 O sa vedeti. Deocamdata sa termin prima parte. heh Sper sa va placa si lectura placuta!! dap !

Capitolul 19: Totul s-a schimbat...

~Sakura povesteste~

Ochii lui de un negru abisal ma priveau cu iubire si implinire. Simteam cum bratele lui ma strang din ce in ce mai tare si cum nu vor sa imi mai dea drumul. Ne uitam unul la altul si nu ne venea sa credem ca suntem impreuna. Imagini din zilele in care eram fericiti imi umblau prin minte si ochii mei verzi erau plini de acea dulce iubire. Nu am mai simtit asa ceva pentru nimeni. Eram parca intr-o transa din care nu puteam sa ies, cand o voce masculina puternica se auzi in intuneric:
-Te-ai intors fratioare? spuse Itachi uitandu-se la noi cu un zambet ciudat pe fata.
-Da.. M-am intors.. Sakura, eu.. insa vorbele lui Sasuke au fost intrerupte de fratele lui.
-Prea tarziu, fratioare.. Te-ai intors prea tarziu!! Acum Sakura ma iubeste pe mine. Nu-i asa capsunico?
-Ce?! intreba Sasuke disperat.
M-am uitat putin la Sasuke si cu tristete in voce am spus:
-Da. Imi pare rau Sasuke, dar il iubesc pe Itachi..
Brunetul se uita la mine mirat si lacrimi reci au inceput sa cada din ochii lui, facand contact cu pamantul cald pe care eram asezati. Ma durea prea tare, dar trebuia sa il uit. As fi vrut sa ii spun ce inseamna pentru mine insa era prea tarziu. Aveam deja pe cineva.. Chiar daca inima mea avea un singur stapan, nu mai puteam sa indur acea suferinta. Ma gandeam ca era mai bine daca il uitam si ca eram mai fericita cu Itachi..
M-am ridicat incet de pe pamantul moale si cu lacrimi in ochi, m-am indreptat spre Itachi. Acesta m-a luat de mana si mi-a sarutat usor buzele uitandu-se la Sasuke. Brunetul meu iubit se uita la mine cu jale si imi cerea sa nu il parasesc pentru ca fara mine o sa moara. Mi-a zis ca si-ar da viata pentru mine, ca nu a mai iubit pe nimeni cum ma iubeste pe mine.. Acele cuvinte se adanceau in rana mea deschisa si simteam cum sufletul meu este tras intr-o prapastie adanca si intunecata a tristetii. Stiam ca gresesc insa era prea tarziu, era prea tarziu sa repar greseala, era prea tarziu pentru noi...

~Sasuke~

Gol.. Totul era gol si intunecat.. Ma pierdusem in acea lume a tristetii si nu puteam sa mai ies din ea... Ce era sa fac. Am tipat, i-am explicat, i-am marturisit toata iubirea mea, am incercat sa o fac sa se razgandeasca, insa in final ea s-a mai uitat o data la mine si apoi mi-a intors spatele, pierdandu-se in intuneric. Nu suportam ideea ca am pierdut-o, ca este in bratele altcuiva. O iubeam nebuneste dar nu mai puteam face nimic. Eram pierdut printre rauri de lacrimi si de suferinta. Toate s-au pierdut in vant.. Au zburat, s-au evaporat. In locul lor au mai ramas amintiri si tristete, agonie.. Nu mai puteam face nici un pas, nu mai voiam sa traiesc.
Deodata mi-am amintit de clipele frumoase. Acele vise frumoase trecusera de mult.. Eram convins ca trebuia sa o am. Fara ea nu mai aveam pentru ce sa traiesc. M-am ridicat incet si mi-am sters lacrimile amare. Am ridicat capul, am tras aer in piept si am inceput sa merg. Ma hotarasem.. Nu o puteam pierde asa ca am decis sa imi fac ordine in viata, sa ma schimb, sa o recuceresc. Sa fie ca la inceput.. Ca un joc tentant si plin de emotie. Voiam sa fiu din nou acela ce innebunea fiecare fata si sa o am din nou pe Sakura. Sa suspine din nou dupa mine si eu sa fiu asa cum isi doreste ea.
As fi facut orice pentru ea. Absolut orice...

--------Dimineata urmatoare--------

~Sasuke povesteste~

Primele raze al soarelui imi invaluiau corpul ce statea pe o banca. M-am ridicat incet si am inceput sa aleg prin parcul in care eram. Vocea mea se auzi tipand de fericire pana in departari. Eram cu adevarat fericit la gandul ca Sakura va fi din nou a mea. Nu voiam sub nici o forma sa ma mai las prada tristetii. Voiam sa fiu fericit, sa ma bucur. M-am oprit din alergat si m-am indreptat zambind spre casa lui Naruto. Salutam fiecare persoana ce trecea pe langa mine, si cand intalneam cate o fata ma aplecam incet si le ofeream cate o floare. Voiam sa fiu altul, sa uit tot ce era rau. Voiam pana si sa-l iert pe.. Itachi.. Pana la urma era fratele meu.
Daca m-ai fi vazut atunci ai fi zis ca nu mai sunt Sasuke. Nici nu mai voiam sa fiu el.. Voiam sa fiu alta persoana, care stie sa imparta iubire si sa primesca iubire. O cladire mare se desfasura in fata mea. Era casa lui Naruto. Am intrat incet pe poarta mare si am sunat la usa. Mirarea mea a fost de-a dreptul uriasa atunci cand am vazut ca raspunde Itachi.
Oare ce cauta el acolo? Era si Sakura cu ei?


dap ! So.. Asta e capitolul. heh In sfarsit se aseaza lucrurile, nu? lough Da.. Pai, astept parerile voastre si v-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 15:39

foarte frumoasa continuarea
acest fic il citesc dinainte sa ma inscriu pe acest forum
este foarte frumoasa povestea in sine si felul cum povestesti
te rog pune nextul
si anunta-ma si pe mine please



pupici , next si bafta shy kiss good job


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 S6he8w
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Npi5xg
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 2myt0zq




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 16:54

deci foarte frumos huh?
acest capitol a fost WOW huh?
nu pot sa cred ce greseala mare a facut Sakura dar totusi ma bucur pentru ca Sasuke se schimba happy2
iti multumesc pentru ca mai anuntat in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 17:56

Cat de tare este!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 385627 OMG! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 385627 Iti ador ficul si faptul ca o sa mai fie o continuare ma face suuupr fericita! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 962758 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 208323 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 962758 Astept next! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 78717




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 19:41

E asa frumooooooooos!!!!!!!!O sa se intoarca Sakura la Sasuke ,da???? sad E asa,asa,asa frumooooooos!!!Bravo,bravo,bravo!!!!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 14:21

huh?huh?huh?
Cum se poate sa il aleaga pe Itachi? huh?
Nu se gandeste ca e fracsu si ii face rau lu Sasuke? hmm...?!
Plus ca ii va aduce mereu aminte de el... ingrijorat
In fine, face ce vrea happy2
Adica ce vrea autorul heh
Sa speram ca nu ne lasi asa, nu? dap !
Adu repede nextul in love
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 22:48

DECI IUBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESC CAPITOLUL. Abia astept nextu.sper k sakura sa se intoarca la sasuke.si nu pot sa cred k sasuke a devenit asa de de de de ..................................de anti-sasuke.imi place. a hug


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 18:52

dap ! Hi, dragele!! hi! Am adus next si sper sa va placa. good Multumesc mult pentru commuri si lectura placuta. dap !

Capitolul 19: Din nou ca la inceput..

~Sasuke povesteste~

Ochii rosiatici a lui Itachi ma priveau cu uimire si o dezamagire ce nu o mai vazusem de mult. Acei ochi ce imi inveaseleau zilele de vara petrecute sub nucul mare din fata casei sau ma mustruiau usturator atunci cand veneam seara, ud tot. Cele mai frumoase perioade din copilaria mea au fost vara. Inca imi amintesc dupa-amiezile furtunoase in care eu si Itachi alergam inainte si inapoi pe poteca ce ducea spre casa pana incepea sa ploua, cand vocea suava a mamei ne chema pentru a ne incalzi la o cesca de ceai. Focul ardea mocnit in semineu si glasurile vesele se auzeau in jurul lui.
Un moment de tacere s-a asezat peste tot acel peisaj si peste amintirile mele, pana cand vocea calda a fratelui meu ma trezi:
-Intra.. spuse acesta in timp ce mana lui s-a indreptat spre interiorul casei.
-Naruto e? intreb eu oarecum indiferent desi inima mea imi batea tot mai tare si cuvintele ieseau tot mai greu. Imi era imposibil sa nu imi amintesc momentele in care stateam si plangeam din cauza ca nu am parinti sau zilele in care voiam o mangaiere si in locul acesteaia primeam injurii si huiduieli de la oameni. Aveam ganduri pasnice. Chiar aveam, dar raul facut nu puteam sa-l uit. El se uita putin la mine, la fel de mirat, si ma intreba:
-Vrei ceva de baut?
-Naruto e acasa? intreb eu mai staruitor decat data trecuta. Itachi lasa capul jos si dupa ce ofta adanc imi spuse:
-Stiu.. Ma urasti.. Stiam ca se va intampla, dar nu am putut sa o fac, fratioare. Nu am putut sa te omor. Nu erai vinovat cu nimic. Nu trebuia sa platesti tu pentru ce faceau altii..
-Si atunci de ce mi-ai ucis toate visele?! De ce mi-ai distrus viata?! De ce?! strig eu catre Itachi care se uita cu tristete si vinovatie la mine, din ochii lui curgand lacrimi calde.
-Am ales ce era bine.. Iti voi spune mai tarziu. Acum stai jos si astepta-l pe Naruto. Stai aici.. Ma duc sa il chem..
-Dar.. insa pleca inainte ca eu sa termin ce aveam de spus. Ce voia sa insemne ce a spus. Oare nu era vinovat pentru moartea alor mei? Dar atunci cine? Nu putea fi decat el. Intreaga viata mi se derula in fata ochilor mei si privirea mea era incetosata, fiind acoperita de lacrimi amare ce nu se puteau. O privire senina si plina de iubire umbla acum prin capul meu. Imi amintisem.. Trebuia sa-l iert pe Itachi pentru ea. Motivul pentru care inca mai traiesc si mai am sentimente.Un singur suflet ce mi-a fost alaturi. Nu mai puteam sa ma las prada acelei dureri ingrozitoare. Trebuia sa ma gandesc ca totul a trecut si a ramas doar iubirea. O iubire atat de mare. Nici eu nu stiam ce se va intampla daca Sakura m-ar fi respins insa voiam ca ea sa simta ca eu o iubesc, ca nu o voi mai face niciodata sa sufere. Ma durea ca de fiecare data cand o vedeam lacrimile ei nu se opreau.. Ma durea tot ce facusem si nu stiam cum sa repar. Eram pierdut departe dar voiam sa ma agat de ceva si sa ies. Sa razbesc.. Si pentru asta trebuia sa o am alaturi. Macar o data sa o mai simt si sa stiu ca este langa mine, ca nu a disparut ca o umbra si ca sufletul ei este inca la fel de pur.
Naruto cobora scarile nervos, bombanind ceva. Cu greu si cu multe cascaturi acesta a ajuns la mine. Imi afisa instantaneau un zambet "a la Naruto" si mi-a spus:
-Ce e? Nu ai somn?
-Somn? intreb eu nedumerit. Este 12 ziua, nataraule! Hai.. Imbraca-te si sa mergem. Am nevoie de ajutorul tau.
-Huh? ingana acesta uitandu-se ca un dobitoc la mine.
-Am nevoie de o favoare. Vino, spunandu-i eu in timp ce i-am facut semn sa vina mai apropae. Printre niste soapte greu de inteles, i-am spus:
-Vreau sa o vad pe Sakura si nu stiu cum. Ajuta-ma si iti raman dator.
Acesta a dat din cap afirmativ, si mi-a zambit, iar apoi a luat-o la fuga pe scari in timp ce striga sa nu plec. De ce oi fi apelat eu la el? Off.. Credeam ca incep sa inebunesc. El ar fi fost ultimul la care as fi apelat, insa era singurul la care m-as fi putut duce. Era singura cale de a o vedea pe Sakura.
De pe scarile intunecate, se auzeu niste pasi, cand o voce groasa imi spuse:
-Sasuke? intreba Itachi uitandu-se la mine cu o oarecare raceala.
-Da?
-Nu vreau sa te mai vad in prejma Sakurei, ai inteles?
Peste camera se asezase linistea in timp ce privirile noastre s-au intersectat si am inceput sa imi strang pumnul, din cauza nervilor. Insa inainte de a mai spune ceva, acesta disparuse iesind pe usa.
-Sauke? Hai! spuse Naruto care era gata. Am iesit pe poarta si deodata am vazut ca Itachi se ducea spre casa Sakurei. I-am spus lui Naruto sa il urmarim si acesta a urmat intocmai indicatiile mele. Ajunsi in fata casei, am urcat in copacul din fata balconului Sakurei si am sarit pe marginea lui. Am urmarit in taina cum se trezeste incet din acel somn dulce si este deranjata de ceva. De Itachi.. Era sa sparg geamul cand am vazut, insa bine ca a fost Naruto. M-am calmat incet si am ascultat discutia celor doi, cu speranta ca voi fi mai multumit auzind vocea ingerului meu. Acea voce ce m-a hipnotizat mereu si mi-a umplut sufletul de caldura:
-Sakura, ce faci?
-Bine Itachi..
-Iar te gandesti la el?
-Off.. De l-as putea uita. Dar nu pot. A ramas infipt in inima mea ca un cutit ce imi provoaca rani de fiecare data cand ma gandesc la el.
-Trebuia sa il pacaleasca ce am facut, dar nu cred ca se va lasa atat de usor batut. Intelegi?
-Da.. Nu se va lasa.. Dar trebuie sa fac cumva sa scap de el, de tot ce ma leaga inconstient de persoana lui. Trebuie sa il uit.
-Nu vei putea.. Nici cand a fost plecat nu l-ai putut uita. Acum ca e aproape este imposibil.
-Nu!! Nu spune asta... Trebuie sa il uit pe Sasuke!!

Acele cuvinte imi sfasiasera inima. Nu putea sa ma uite? Dar parca il iubea pe.. Doar daca.. De ce?! De ce ma mintise? Eu o iubeam ca pe tot ce aveam mai scump. De ce voia sa ma uite? De ce voia ca toate amintirile noastre sa fie aruncate in vant?


So.. heh Asta e capitolul. Stiu ca nu e prea reusit dar am stat prost cu inspiratia. crying Si plus ca vreau sa termin cat mai repede aceasta parte. :><: Astept parerile voastre si v-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 18:56

Eu prima cum adica nu e reusit Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 385627 , adica felul in care descrii are ceva aparte,
imi place asta, imi place mult asta, deci draga m-ai lasat intr-un suspans delicios:)) de asta Finetti te iubeste si app anunta-ma si pe mine cand dai next


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 19:31

Ahhh...ce trist! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 896861 M-ai emotionat foarte tare! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 962758 Am ramas cu gura cascata! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 385627 Sa vii cu nextuletzu'! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 78717




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 20:00

love friends rusinos in love good job lough N-AM CUVINTE unsure
LESIN IN ACEST MOMENT PE SCAUN in love
S.O.S. ,S.O.S., S.O.S. CINEVA SA MA AJUTE huh? lough
HELP ME , HELP ME hi! hi!
bUN, ficul este chiar foarte frumos happy2 happy
mai ales nextul happy2
mersi ca m-ai anuntat scumpa good job dap !
te rog ad-o cat de repede poti nextuletzul si anunta-ma in continuare please dap !


bafta succes si pupici multi si dulci happy2 kiss in love good job love angel hug


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 S6he8w
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Npi5xg
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 2myt0zq




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mar 06 Dec 2011, 21:41

foarte frumos ca de fiecare data huh?
doamne ... pana acum zice-am ca Sasuke trebuie lovit cu un papuc in cap ca sa isi dea seama ce greseala face dar acum Sakura trebuie lovita cu un papuc lough
mi-a placut foarte mult capitolul si iti multumesc pentru ca mai anuntat in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Mier 07 Dec 2011, 11:33

Iti zic eu de ce Sakura nu il poate uita-sau mai bine nu vrea sa il uite-pe Sasuke: il iubeste! in love Iau eu citesc,citesc si constat ca tu nu-i mai faci un cuplu! nervi! De ce?De ce? sad Bine c-ai lasat asa capitolul ca altfel plangeam pe aici de ma baga mama la spitalul de nebuni...Next,repejor happy2


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 18:03

OMFG OMFG OMFG huh?
Incredibil, dar absolut incredibil capitol. happy
M-a lasat cu gura cascata acel dialog happy2
Pai... ce pot sa spun e ca sper ca Sakura sa fi mintit in legatura cu ce a zis despre Sasuke rusinos
Pana atunci, asteptam nextul heh
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 18:57

dap ! Hi, dragele!!! Ei bine, am adus next.. happy2 Ca sa intelegeti ceva va spun de la inceput ca acest capitol este dupa ce Sasuke pleaca fericit de la balconul Sakurei. Dupa aceea el se duce acasa si adoarme. Ma rog.. Ideea este ca nu am mai vrut sa mai fac un capitol de umplutura, dar promit ca ma revansez prin acest next. good Sper sa va placa si lectura placuta!! dap !

Capitolul 19: Inger al disperarii...

~Sasuke povesteste~

Corpul meu se zbatea mai tare ca niciodata... Foc.. Mult fum si multe tipete.. Simteam cum respiratia mea incetineste si cum flacarile vor sa imi mistuie corpul. Sa il inghita. Incerc sa scap din acea capacana a mortii si sa ies.. Sa ies din acel cosmar. Am deschis incet ochii si m-am trezit din somnul sadic ce ma tintuia... Dar ceea ce am vazut m-a facut sa tremur. Nu era un vis nici un cosmar, ci doar realitatea cruda in care ma zbateam sa razbesc. Am incercat sa trag aer in piept dar deodata o tuse innecacioasa si incontrolabila se auzi in zgomotul de lemne trosnite si tipete isterice care incercau sa patrunda printre flacarile demonice. Corpul meu a cazut pe podeaua plina de funingine si privirea mea a ramas atinitita la o poza..
O privire gingasa.. Un zambet divin.. Am inchis ochii incet si pe obrazul meu s-a prelins o lacrima cu gust amarui ce ma facu sa tresar. Dupa ce am mai tusit de cateva ori la fel de zgomotos si puternic, am simtit cum nu mai vad nimic, ca totul se pierde, ca lumea dispare in acele umbre ale focului. Era din ce in ce mai cald si flacarile ajungeau tot mai mult la mine.. Voiam sa fug, sa scap de acel infern.. Dar nu puteam.. Eram invins de acele devoratoare ce se intindeau tot mai tare. Sute de voci se auzeau de afara.. Sute de voci neajutorate ce cautau o farama de speranta.. Acele voci erau tot ce mai auzeam pana cand...
O voce stridenta, disperata si plina de furie se abatuse asupra urechii mele. O voce ce imi facu ochii sa se deschida si corpul sa se ridice bezmetic de pe podeaua aproape cuprinsa de acel infern pamantean. Mainile mele au cercetat putin podeaua si dupa ce am reusit sa ma ridic putin, m-am tarat pana la "EA".. Pana la noptiera pe care era asezata poza ei.. Mana mea a prins-o si a dus-o la gura pentru a-i impartasi un sarut dulce si tainic. Posibil ultimul.. Din nou acea voce strigand..
M-am ridicat incet si greu de pe podea si am traversat un sfert de camra. Nu puteam sa respir, nu vedeam nimic.. Eram cuprins doar de dorinta de a o salva. Pe ingerul meu.. Am vazut din nou acea imagine a ei, acea imagine ce m-a facut sa merg cativa pasi, insa... Corpul meu cazu fara sprijin pe podea fiind din nou prins de acea slabiciune.. Eram sfarsit de orice putere. Mai respiram doar putin inhaland fum si scantei ce le arunca voit focul spre corpul meu. Un singur cuvant am mai putut spune: "Sakura..."

~Sakura povesteste~

Tipete disperate, copii plangand, rasete diabolice, lacrimi fara de oprire.. Acel foc ne mistuia satul si noi nu puteam decat sa ne uitam cum totul este cuprins de ura celor oameni. Acei oameni ce au distrus casele, au batjocorit femeile si ne-au omorat Hokagele.. Un singur lucru puteam vedea.. Flacari. Flacari ce cuprindeau tot mai mult imaginea satului.
Alergatul meu incetinea din ce in ce mai mult si respiratia mea era tot mai greoaie. Fumul era peste tot, focul inghitea tot in calea lui, acei barbari loveau cu disperare si furie oamenii ce ii intalneau si omorau copii fara aparare. M-am oprit pentru o secunda in care privirea mea a cercetat intreaga intindere. Ochii mei cautau prin flacarile si fumul de nepatruns pe cineva. Simteam cum inima imi bate din ce in ce mai tare si cum lacrimile care curgeau fara contenire sunt uscate tot mai mult de focul ce se apropia.
Acea privire diabolica.. In fruntea acestui cosmar era un om numit Orochimaru. Un renegat. Un demon ce nu cunoscuse dragostea.
Salbaticii lui cutreierau satul in cautare de noi tinte nevinovate. De la copii la oameni in varsta, toti erau omorati. Femeile erau violate apoi ucise, casele erau jefuite si apou arse, tot ce intalneau distrugeau si secatuiau de viata. Din flacarile mistuitoare se arata o silueta iar spre speranta mea am strigat:
-Sasuke??!!
Insa in momentul urmator focul dezvaluise o cu totul alta persoana decat cea pe care o cautam. Nu era cineva cunoscut si nu parea a fi dispus sa ma ajute. Pe fata lui aparu un zambet demonic plin de ura si perversitate. M-am intors si am vrut sa plec, sa scap, dar era prea tarziu.. M-a prins de mana si m-a izbit de un perete facandu-ma sa tip de durere.. S-a napustit asupra corpului meu tremurand si a inceput sa ma atinga, sa ma sarute.. Ma simteam murdara, folosita, distrusa. Simteam cum coboara tot mai jos in timp ce vocea mea lega doar un singur cuvant: "Sasuke.."
As fi dat orice sa fie acolo. Regretam.. Regretam amarnic ceea ce facusem si faptul ca l-am minit.. Il iubeam insa imi era imposibil.. O singura imagine ma facu sa tresar si sa tremur, in timp ce vocea mea se auzea tipand strident in intunecimea acelui colt.
Dupa ce isi batuse joc de corpul meu, nenorocitul a scos o katana lucioasa in care imi puteam vedea reflexia fetei infricosate. Si-a lins incet buza de jos si apoi si-a indrepatat ascutisul katanei spre pieptul meu gol. Am simtit cum lama rece patrunde tot mai adanc si cum privirea mi se incetoseaza.
Pe obrazul rosu s-a mai scurs o singura la lacrima si vocea mea a mai rostit cateva cuvinte stinse:
-Te voi astepta, Sasuke...


dap ! So.. Asta e capitolul. Sper ca va placut si ati inteles povestea. happy2 Multumesc pentru commuri si astept parerile voastre. good V-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !

P.S.: Acest capitol le este dedicat tuturor celor care imi citesc ficul, in special lui LifeIsFullOfColour. Multumesc din suflet pentru toate commurile, dragilor!! kiss


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 19:18

Vaii, nu pot sa imi revin Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 385627 ,
a fost atat de trist si de profund incat chiar am plans si am stat cu sufletul la gura pe tot parcursul textului
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 385627 .M-ai impresionat la maxim, si acum am un sentiment de compasiune pentru biata Sakura Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 896861 , deci a fost uimitor, parca auzeam acele tipete necontenite in timpan,
simteam mirosul carnii arese.
a fost atat de.....atat de special
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 962758 ,
de fascinant, m-ai lasat pur si simplu cu gura cascata si ochii
mei verzui-albastrui in lacrimi
A fost splendit
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 962758
Nu pot sa spun decat FELICITARI Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 78717 este cel mai reusit fic citit de mine
Ooo si multumesc din suflet pentru dedicatie,
Esti o scumpa
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 208323 ,
Soo....astept next cu sufletul la gura, si am pus si eu continuarea te astept pe acolo
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 127686


Finetti te iubeste
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 273918


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 19:18

hi! m-ai facut sa plang de ce frumos este sad
imi place foarte mult rusinos
sar de pe scaun in sus huh?
te sfatuiesc sa nu faci asta deoarece o sa dai cu capul de tavan lough
mersi ca m-ai anuntat scumpy dance2

anunta-ma in legatura cu nextul dap !


bafta si te pupacesc dulce kiss good job hi!


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 S6he8w
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Npi5xg
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 2myt0zq




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 R0b9k0
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 19:21

Dau edit good

__________________________________

Oh Doamne huh?
Sakura a murit? sad
Si il asteapta pe Sasuke? crying
Cat de true poate sa fie happy
Offf mi s-o pus un nod in gat cand am citit happy2
Pfff adu te rog next ca mor de nerabdarare sa vad ce va mai urma heh
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 19:52

CeeeE?De ce esti rea??O sa o omori?De ce? sad sad sad Nu-i omori!Vrei sa mor si eu?Deci plang,plang si nu ma opresc si tu ai lasat asa capitolul... very sad E prea trist...Revino-ti si nu-i omori,nu-i omori si fa-i impreuna!!! in love Repede next ca nu mai stiu de capul meu!!Prea frumos,prea sensibil!!!
!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 21:20

OMG huh?
atat de frumos huh?
mai dat pe spate huh?
mai sa ma i-a lacrimile sad
atat de emotionant si mi-a placut mult descrierea in love
multumesc pentru ca mai anuntat ca de fiecare data huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 21:30

Vai, ce capitole frumoase ... si muuulte.
La unele momente chiar am plans, a fost atat de trist.
Deci iti iubesc ficul. este genial.
Adu nextul urgent ca mor de curiozitate sa vad ce se intampla.
Te pup dulce.



  Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Cum sa iubesti un inger..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-