Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum sa iubesti un inger..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 16:24

deci cuvintele cred ca sau dus de mult asa ca nu pot spune decat next kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 16:39

Absolut magnific!!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 385627 Nu mai am cuvinte! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 385627 Ce pot sa zic? Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 301723 M-ai uimit total!!!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717 O imaginatie bogata trebuie sa se mentina in forma, nu? Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 962758Te-am pupacit dulce Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 208323 si astept next-ul nerabdatoare ca de obicei!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 20:05

Offf... sad Doar atatea commuri? crying Nimanui nu-i mai place ficul meu? very sad Bineee... very sad Atunci nu o sa pun nextul pana nu mai primesc macar doua commuri... take this! Glumesc... dap ! Dar totusi mai vreau critici, pareri, orice.. good Mersi pentru intelegere.. heh V-am huguit si pupacit pe toti!! a hug kiss Pa!! happy2


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 22:02

Iti mai dau eu cate vrei doar te rog sa pui nextu'!!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 896861 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 896861 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 896861 Ficul e grozav si mie una imi place la nebunie Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717 , dar mor de curiozitate Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 361396 , asa ca sa nu te miri daca ma vezi dandu-ma cu capu' de pereti!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 359687 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 07:19

Uite inca un comm de la mine.
Acum hai Adu next da?
Iti Mai dau eu care vrei doar sa il pui Mai repede.
Si ficul ne place extrem de mult :P
Scuze ca nu am dat comm Mai devreme dar nu am avut timp.
Hai cu nextuuuuuuuuu ok?


  Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 15:11

uh!! a hug
Te pap cu poveste cu tot. E asa frumoasa. Imi place mult fanficul. Sper sa pui cat de curand continuarea. De abia astept sa vad ce se va intampla. Sa sti ca mi-ai captat atentia.


You will die and be silent. No memory will be left of you,
no regret when you ar gone...


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Pizap_43

They left you first! They hate you first!
But don\'t worry...
The Darkness...is near...
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Oct 2011, 19:26

Buna pisoi dap !
Am coborat si eu de pe luna la ficul tau heh
Pot spune ca e interesant, insa nu chiar original :|
Mi-a placut mult antepenultimul capitol. happy
Mi-au dat si lacrimile sad
Astept sa vad ce se mai intampla rusinos
Sa-mi dai si mie un P.M. cand aduci next-ul happy2
Te-am pupat kiss Zbye hi!


Ultima editare efectuata de catre .•°•.Mentosana.•°•. in Joi 27 Oct 2011, 20:11, editata de 1 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Oct 2011, 18:41

happy2 Heyy!! hi! Multumesc pentru commuri Sisi, Alle, Siel, Itasaku si binenteles Mentosana.. sunteti toti niste scumpi. in love Mai vreau totusi commuri si de la altii... good Am venit cu nextuletullll!! dap ! Lectura placuta.. happy2


Capitolul 12:Cosmarul iubirii..

Nuuu!! Vocea mea rasuna deodata in camera... Sufletul meu se afla intr-un hau adanc si parca cava ma tragea inauntru. Voiam sa scap... Dar cum? Ochii mei erau atintiti spre tavanul camerei, iar corpul meu era tinut de o forta invizibila in acea pozitie orizontala. Mintea imi era goala, singurele imagini pe care le vedeam fiind cele pe care visasem. Oare cum putea mintea mea sa creeze acele ganduri, acele imagini.. Ochii, ranjetul lui demonic, acele atingeri si sarutari atat de perverse si marsave. Toate acele imagini... De ce avea acea placere in ochi? Nu... Era mult prea mult pentru sufletul meu.. Deodata mana mea s-a indreptat spre fata pe care am simtit mai apoi o arsura. Tunete si fulgere... Ploaia se scurgea usor pe geamul camerei mele. Tocmai avusesem cel mai groaznic cosmar din viata mea. Sasuke... De ce el?! Nu putea fi altcineva.. Mangaierile si atingerile lui imi umpleau ochii de lacrimi... Si tot i-au umplut pana cand o picatura din ceea ce ramasese din acel cosmar s-a scurs pe obrazul meu. S-a scurs atat de incet si tacut... pana la ultima picatura care a fost atat de fierbinte..Oare ce insemna acest cosmar? M-am dus in bratele lui crezand ca voi gasi Raiul.. Ranjetul lui, acele brate ce ma tineau incatusata.. Sarutarile lui erau ca niste colti cu venin ce imi strapungeau pielea si nu se mai opreau.. Mintea mea simtea o puternica repulsie incontrolabila pentru brunet. Corpul meu greu s-a miscat prin camera intunecata si sobra catre geamul pe care stropi reci se prelingeau asemenea amintirilor ce ramasesera impregnate in sufletul meu. Noaptea era mai urata si mai fada ca niciodata si ochii imi erau atintiti spre strada uda pe care inca mai cadeau ultimii stropi de ploaie. O raza de lumina m-a scos din tot acel intuneric obscur si straniu. Am fost atat de cuprinsa de ce se intamplase incat am uitat ca trebuia sa merg la scoala. Dimineata a fost monotona si trista... Nici macar doica nu m-a putut scoate din acea stare meditativa in care ma aflam. In cele din urma m-am indreptat spre scoala fiind inca cuprinsa de gandurile mele negre..


~Dream~

Eram intr-o camera alba toata in mijlocul careia era un pat pufos si la fel de alb ca intraga incaprere, pe care stateam. Am auzit un scartait scurt si de dupa usa am zarit un brunet cu ochii ca doua pietre de onix. Era Sasuke care se deplasa incet spre mine privindu-ma cu caldura si ospitalitate. Bratele lui mi-au inconjurat rapid trupul firav intr-o imbratisare calda si foarte primitoare. Deoadata expresia fetei lui s-a schimbat iar zambetul lui a devenit unul pervers si nesatul. Buzele lui moi si lipicioase mi-au atins pielea coborand mai jos, si mai jos... Bratele lui ma tineau strans si oricat m-am zbatut sa scap am ajuns in cele din urma intr-un colt al camerei varsand lacrimi fierbinti de durere...

~End dream~


Deodata gandurile mele au fost intrerupte de vocea suava si calda a Hinatei care m-a salutat, urmand apoi o imbratisare de bun venit.
-Ai patit ceva?
-Nu.. Doar am avut o noapte grea si urata.
-Esti sigura ca e doar asta? insista ea vazand clar ca sunt absolut distrasa si suparata.. Chiar tineam la Hinata dar.. Am decis sa nu spun nimic din ce simteam..
-Da.. Sunt doar.. obosita..
-Bine.. spuse ea putin ingrijorata, uitandu-se cu ochii ei lila la mine parca intrebandu-ma ce am... Hai sa mergem la ceilalti, rasuna din nou vocea ei in urechile mele, luandu-ma de mana si tragandu-ma spre curtea mare si galagioasa. Incercam sa ascund in spatele cuvintelor simple, sentimentele mele complicate si confuze. Deoadata o mana puternica m-a tras in spate inconjurandu-ma. Ma simteam scarbita, prin minte umblandu-mi imaginile infricosatoare si chinuitoare pe care le visasem. Am inceput sa ma zbat si sa tip spunand :
-Nuu!! Nu mai vreau!! Nuu!! Lasa-ma in pace.. Sasuke s-a uitat la mine cu mirare si ingrijorare apoi mi-a spus:
-Ce ai patit? Ce ti-am facut?!
O lacrima rece s-a prelins pe obrazul meu urmand apoi sa cada pe asfaltul umed. Atunci brunetul mi-a dat drumul si s-a uitat cu tristete la mine semn ca lui chiar ii pasa ce se intampla.. De ce simteam acele lucruri pentru el? Nu imi facuse nimic si se purta dragut cu mine insa mintea mea il vedea ca pe un monstru ce a profitat de mine si de inocenta mea. Am alergat spre Hinata si Naruto lasandu-l usor in urma, dar... In momentul urmator eram lipita de un copac iar Sasuke statea in fata mea tinandu-ma ostatica intre trunchiul copacului si pieptul lui bine facut. S-a uitat la mine un timp, eu ocolindu-i privirea apoi mi-a spus rastindu-se:
-De ce?! Ce ti-am facut?!! Eram uimita.. Oare visul meu voia sa ma avertizeze in legatura cu ceva? Apoi s-a uitat la mine cu o privire suferinda si mi-a spus usor si stins:
-Scuze... Doar ca ma scoti din minti.. Te porti cu mine de parca nu ai sti ca ma ranesti.. Il ranesc? Oare chiar ii pasa? O picatura din ceea ce descria Sasuke s-a desprins de pe obrazul lui si a ajuns in mana mea.. Mi-a luat capul in mainile lui puternice si s-a apropiat din ce in ce mai mult de mine pana cand... Gandurile mele devenisera limpezi si curate.. "EL" chiar tinea cu adevarat la mine.. Acum stiam ca ceea ce visasem nu era adevarat. Ma simteam coplesita de acea emotie de care trebuia sa ma eliberez. Bratele lui ma strangeau tare dar totusi atat de suav, iar buzele lui erau atat de moi si dulci...


happy2 Sper ca va place.. Stiu ca am intarziat eeeextreeem de mult dar sper sa fi meritat. dap ! Adevarul e ca am fost ocupata cu scoala si inspiratia mea a disparut.. very sad Multumesc mult pentru commuri tuturor si ca de fiecare data astept cat mai multe pareri si critici. good V-am huguit si pupacit pe toti!! a hug kiss Pa!! happy2


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Oct 2011, 19:30

Imi place la nebunie!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 385627 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 169309 Ce critici mai vrei daca nu am ce sa comentez!!!??? Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 359687 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 359687 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 301723 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 962758 Doame, eu una am numai cuvinte de lauda si tot ce mai pot zice este: PUNE NEXTU' ca mor aici!!!! Te-am pupacit dulce!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 962758 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 208323




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Oct 2011, 20:07

OK OK OK OK huh?
Uite aici parerea mea happy2
So, capitolul este ce-i drept c-am mic :|
Si cu intarziere, insa a meritat dap !
Ai descriere sentimentala, insa mai puteai pune... happy
Asa faceai si capitolul mai mare good
Imi place mult ca nu te-ai grabit sa spui ce s-a intamplat in acel vis. dance2
Pai, ai grija pe parcurs sa faci mai multe paragrafe. yeah
Si sa lasi bineinteles spatiu intre ele. rusinos
Asa ar fi mai usor de urmarit randurile. hmm...?!
Eu una m-am c-am pierdut in ele de vrei 2 ori ingrijorat
So, adune nextu repede si nu uita de PM heh
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Oct 2011, 20:16

grozav grozav grozav grozav huh?
tare tare tare huh?
felicitari felicitari felicitari huh?
m-ai pe scurt mi-a placut la nebunie lough
cum de nu m-am apucat sa citesc m-ai repede acest fic .... sa imi fie rusine heh
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 14:58

grozav grozav grozav grozav.imi place muuuuuuuuuuuult capitolul mai ales cum ai descris sentimentele sakurei si nici dialogul nu a fost sec.cel mai grozav moment e cel in care lui sasuke ii spune k ii pasa in love


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 17:36

happy2 Hi!! hi! Ma bucur foarte mult ca va place! dap ! Dar doar atatea commuri?? very sad Inteleg daca nu e interesant si nu va place dar macar lasati critici.. very sad Offf... hmm...?! Legat de next, nu stiu cat de repede il voi aduce.. Depinde.. V-am huguit si pupacit pe toti!! a hug kiss Pa!! happy2


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Oct 2011, 08:57

Suuuuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr capitolul.
Absolut suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppoppoppooooeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrbbbbbbbbbbbbbb.
Il ador, il iubesc ... Nici nu mai am cuvinte sa-ți zic cat de mult imi place.
Adu nextul repede ca mooor.


  Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 21:50

happy2 Hi, dragilor!! hi! In primul rand voiam sa va multumesc pentru frumoasele commuri pe care mi le dati, iar in al doilea rand voiam sa va informez ca m-am decis sa povestesc putin si din prisma lui Sasuke, ca sa vedeti cum gandeste si el. a hug Pai ce sa va mai spun.. kiss Lectura placuta si sper sa va placa. dap !

Capitolul 13: Calatorind prin Rai...

Sasuke povesteste:

Hmm... Ce buze... Stie sa sarute pustoaica. Ah!! Si ce corp... Gata Sasuke! Nu te mai gandi la prostii. Nu poti simti ceva pentru ea.. Hai Sasuke, TREZESTE- TE!! Off... Dar e atat de dulce... Ce tot spui?! Gata!!! Mi-am desprins usor buzele de ale ei, apoi am trecut cu degetul peste ele. Erau fine si sincer aveau gust de cirese, probabil de la strugurel. Ce face? O, nu... Nu din nou..
-De ce plangi, ciresico?
-Iarta-ma, spuse ea cu o voce calda si nevinovata. De ce isi cere scuze? Mereu face asta.. Off..
-Gata, ii spun eu luandu-o in brate.. Plange.. Dupa ce mi-a facut viata un cosmar tot ea plange. Sasuke fii bland!! Ce sensibila e... Ochii eu verzi erau plini de lacrimi, iar obrajii erau imbujorati.. Ea chiar ma iubeste. Si eu simt ceva pentru ea, dar nu pot.. Nu pot.. Trebuie sa-mi urmez calea.

Sakura povesteste:

Nu pot sa cred ca eu m-am gandit ca Sasuke mi-ar face vreun rau vreodata. Acum stiu ca de fiecare in bratele lui voi gasi Raiul.. Cat de fraiera am fost. Eu l-am refuzat si el in schimb m-a sarutat cu atata iubire de parca ar fi fost ultimul lucru pe care il face. Ce dulce e... Bratele lui ma tin strans iar buzele lui moi inca imi saruta fruntea imensa. Inima mea batea din ce in ce mai tare, cand:
-Hai sa mergem, spuse brunetul cu o voce calma dar totusi atat de blanda, uitandu-se la mine cu o iubire enorma. M-a mai pupat o data pe obrazul meu rosul apoi mi-a sters lacrimile, m-a luat de mana si ne-am indreptat spre curtea scolii.
-Sakura! striga Hinata ingrijorata. Unde ai fost? Si ce... Sasuke?
-Nimic Hinata... Sasuke mi-a aratat un cuib de pasari. Ce minciuni pot inventa si eu, dar nu sunt pregatita sa spun nimanui.. Nici macar Hinatei.
-Aaa.. Pai mergem la Naruto? imi spuse din nou bruneta inrosindu-se.
-Pai.. Cred ca Naruto s-a gandit la acelasi lucru, spun eu chicotind. Naruto s-a indreptat in graba spre noi si inainte ca Hinata sa intoarca privirea acesta a luat-o in brate, si ca un neindemanatic ce e a cazut jos, simtindu-se un mic cutremur. Am tras-o repede pe Hinata de mana ca tampitul Naruto sa nu o traga dupa el si am inceput sa radem toti inclusiv Naruto, iar dupa ce s-a ridicat si s-a scurturat de praf ne-a spus:
-Ha!! Nimeni nu cade mai bine ca mine!! Hei! Ce ar fi daca am merge diseara cu totii la o portie de ramen la restaurantul acele.. Cum se cheama... Ma rog, un restaurant la care mancarea este foarte buna. Stiu eu!
-Diseara? intreba usor Hinata.
-Da... Adica.. Daca puteti si vreti, spuse "zapacitul" inrosindu-se.
Se simtea ca e ceva intre ei. Si in plus iseea lui nu era chiar rea.. Blondinul cu Hinata, eu cu Sasuke.. Hmm... M-am uitat la bruneta si aceasta s-a uitat aprobator:
-Bine.. Dar.. Inainte de asta trebuie sa ne schimbam, spun eu ranjind in timp ce Hinata afisa acelasi zambet inocent.
-Nicio problema. Nu-i asa Sasuke? spuse Naruto facandu-i cu ochiul brunetului.
-Da... Faceti-va frumoase, se auzi vocea groasa a lui Sasuke si intorcandu-si privirea de gheata spre mine, obrajii mei au fost cuprinsi de o nuanta rosiatica.
-Heeeei!! Unde e Kakashi sensei??? striga parca disperat Naruto cand o voce feminina se auzi din spatele nostru.
-Copii?
-Buna ziua!! spunem toti de odata ca si cum am fi fost la grupa pregatitoare.
-Kakashi-Sensei nu va veni azi la scoala si de asemenea nici Asuma. Sunt plecati intr-o misiune. Nu va faceti griji.. Oricum, ce voiam sa va spun e ca astazi nu vom face ore.
-Sensei... spuse incet Hinata.
-Hinata, scumpo, ce e?
-Pai.. Ma gandeam daca ma lasi diseara sa merg cu prietenii sa mancam ceva.
-Cu Sakura si cu.. acesti doi tineri? spuse femeia uitandu-se la noi, apoi la ochii lila ai Hinatei.
-Pai...
-Hh.. Sigur draga..
Apoi Hinata i-a sarit in brate si privirea ei s-a indreptat spre chipul alb a lui Kurenai. Ii era ca o mama, deoarece a luat-o de la tatal ei pentru a o antrena. Hinata face parte din ramura principla a clanului Hyuga si indatorirea ei e sa preia conducerea acestuia cand va creste, insa tatal ei nu a fost multumit felul in care se lupta Hinata si i-a incredintat-o lui Kurenai. Aceasta a vazut un potential in ea si a decis sa aiba grija de ea ca a mama.
-Multumesc, spuse din nou bruneta.
-Kurenai- sensei? spun eu dupa ce mintea mea brilianta a cugetat la o idee de-a dreptul geniala.
-Da, Sakura..
-Pai.. Ma gandeam daca o lasati pe Hinata sa doarma la mine in seara asta. De mentionat ca bruneta statea in casa luxoasa a lui Kurenai.
-Sigur.. Doar sa nu intarziati la ore..
-Multumesc! spun eu cu un zambet mandru de reusita mea pe fata. Dupa ce Kurenai- sensei si-a luat la revedere de la noi pe motiv ca are niste treaba, am plecat si eu si Hinata indreptandu-ne pe spre casa pentru a ne pregati pentru marea seara.

Sasuke povesteste:

-Pa, Naruto! Pe diseara!
-Pa!!
Sakura... Ma intreb cu ce o sa te imbraci, frumoaso.. Sper sa fie ceva pe placul meu. Pasii m-au condus fara sa vreau spre casa. Am cotrobait prin bucatarie si dupa ce am mancat ceva, m-am dus sa fac un dus revigorant. Apa calduta imi atingea usor pielea alba si fina, iar samponul de liliac ce se afla intr-o sticluta mica si rectangulara, imi rasfata mirosul. Dupa o vreme lunga de delectare sub apa am iesit si am deschis usa marelui meu dulap ce avea o oglinda putin mai inalta decat mine, iar aceasta a scos un scartait usor si enervant in toata acea liniste deplina. Un tricou negru putin mai largut, niste pantaloni de o culoare mai inchisa, spre bleumarin si o jacheta tot neagra aveau sa constituie tinuta mea. Imaginea mea in oglinda cea mare arata ca parul meu era extrem de ciufulit. L-am mai ciufulit si eu un pic si eram gata...
DING-DONG!!
Exact la timp. Era Naruto care ma astepta sa mergem sa le luam pe fete. Pana la urma nataraul asta nu era atat de prost. Dupa ce am mers jumatate din drum fara ca niciunul sa scoata vreun sunet, am intrebat:
-Iti place Hinata, nu?
-Hinata? E simpatica..
E simpatica?? Pe cine crede asta ca pacaleste??
-Hhh.. Iti place deci..
-Pai, nu neaparat ca imi place, e doar draguta...
Deodata privirea mea a ramas blocata intr-un decolteu adanc si apetisant. Mi-am ridicat privirea, am clipit de cateva ori si nu imi venea sa cred... Bunaciunea pe care am vazut-o era chiar cumintica de Hinata. La fel de surprins era si Naruto care se uita ca tampitul la frumoasa bruneta.
Din spatele Hinatei, cam intarziata, a aparut si rozalia mea imbracta cu o rochita stramta, zambindu-mi siret cu limbuta ei cea jucausa scoasa. Mamamia!! Ce bine arata... Hmm... Devenea foarte, foarte interesant...


happy2 Hi!! hi! Sper ca v-a placut si de data acesta m-am decis sa pun si o poza, cea in care apare Sakura imbracata sexy si cu limbuta scoasa. heh Astept ca de fiecare data vesnicele commuri si v-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap ! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Images9pxu.th


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Lun 31 Oct 2011, 22:42

Doamne, omule, ai niste idei "malefice" si pe deasupra geniale! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 962758 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 169309 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Ce pot sa zic de acest capitol doar ca imi place la nebunie!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 544217 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717 Astept next, next, next!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 157359




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Noi 2011, 10:05

Hey hey hey happy2
Mersi ca m-ai anuntat de next heh
Pai, un capitol interesant si totusi emotionant pe ici colo. think
Sper sa ne aduci repede nextul ca eu mor de nerabdare heh
Te-am pupat kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 00:12

grozav rau de tot huh?
imi pare rau dar nu pot sa iti m-ai scriu ca trebuie sa invat nervi!
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 01:45

Hi, dragilor! Mersi pentru commuri si desigur mai astept si altele. Si va roooog!!! Criticati si voi ceva ca m-am plictisit sa aud ca ficul meu e cel mai tare si chestii de astea!! Sper sa va placa nextul si... lectura placuta!!


Capitolul 14: Confesiuni in noapte...

Sakura povesteste:

O urma de parfum venea din dreptul brunetului si-mi imbta gandurile pline de amor.. Sasuke se uita de sus in jos la mine, apoi se opri cu ochii lui abisali spre chipul meu luminat de luna.. Mici greieri se auzeau in surdina cantand dupa ritmul batailor inimii mele, ce o luase ca o nebuna la goana spre trenul fericirii.. Naruto si Hinata deja erau in fata, blondinul tinand-o elegant de mana, razand si... O raceala imi cuprinsese sufletul.. Sasuke s-a intors cu spatele la mine si m-a lasat sa stau in intunecimea noptii fara macar sa ma salute. 1..2..3.. Trei pasi si... Capul brunetului facu o intoarcere spre mine si vocea lui calma, de gheata, mi-a spus:
-Hai.. Ai de gand sa stai aici?
De ce ne purtam asa? Hinata era fericita cu "zapacitul" si eu... Ne purtam ca doi straini ce treceau unul pe langa altul si se salutau atunci cand aveau chef.. Voiam sa fac ceva.. Macar sa-l salut, sa-l iau de mana, ceva... Insa din nou lasitatea imi cuprinsese gandurile si sufletul.. Un ecou al unei voci ma trezi si deodata mi-am dat seama ca Naruto si Hinata vorbeau despre flori:
-Hinata, eu cred ca semeni cu... Un trandafir...
-Ce? spun eu deodata in acea liniste. Hinata seamana sigur cu o levantica.. E atat de delicata si sensibila, insa parfumul ei inebuneste pe toata lumea.
-Si eu?! intreba curios Naruto?
-Tu... Semeni cu o floarea soarelui. Esti simplu si emani atata energie, insa daca te uiti in interior vei putea ceva pur si bun.. Ca si semintele..
-Oooo... Da!! Asta asa e.. Pai, spuse ganditor Naruto.. Tu semeni cu o... Floare de cires..
-Eu nu sunt de acord, spuse Hinata. Sakura seamana cu un crin.
-Eu.. Pai.. Eu nu seman cu nicio floare, spun eu putin emotionata, parca stiind ce avea sa urmeze.
-Si eu? spuse Sasuke uitandu-se parca uimit la mine.
-Pai.. Cu Regina- Noptii.. E misterioasa, atat de mistica.. Atrage pe toata lumea si infloreste numai noaptea..
Dupa aceste ultime cuvinte linistea se asternu peste tot... Peste tot inafara de capul meu, unde erau mii de intrebari fara raspuns, fara inteles, intrebari ce nu imi dadeau pace. Nu inteleg, nu imi explic si nici nu vreau sa cred... Nu puteam sa mai gandesc limpede.. Pamantul de sub mine se zgudui si eu credeam ca am inebunit, insa... Cine mi l-a dat si pe asta?! Tampul de Naruto cazuse, de data aceasta cu tot cu Hinata. In mod obisnuit i-as fi tras una lui Naruto, insa bruneta chiar se amuza si se vedea ca sunt fericiti. Eram bucuroasa pentru ea, insa sufletul nu ma lasa sa ma bucur complet.. Privirea lui de gheta, acele vorbe goale si visele pe care mi le facusem... Cat de stupid a fost sa cred ce intre noi ar putea fi ceva.. Eram mult prea ranita ca sa ma gandesc la altceva incat nu voiam decat sa uit si sa merg mai departe. Am vazut o lumina puternica ce venea din dreptul restaurantului. Ne-am asezat la o masa cu patru scaune si Naruto a comandat ramen. Se vedea ca nu sunt in apele mele si Hinata m-a rugat sa merg cu ea la baie.. Restaurantul era unul micut, cu niste lampioane rosii si pereti portocalii.. Niste culori placute, asortate cu florile de pe masa. Ajunse la baie bruneta m-a intrebat:
-Ce.. Ce se intampla?
-Nimic.. Nu se intampla nimic...
-E ceva.. Nu puteai sa te intristezi asa dintr-o data, imi spuse din nou bruneta suav parca dandu-mi incredere.
-Pai... E... E despre...
-Hei!! Sunteti aici fetelor? se auzi o voce groasa.
-Da.. spuse Hinata uitandu-se spre usa de dupa care un chip angelic isi facu aparitia. Apoi Hinata isi lua ramas bun de la mine chicotind, eu ramanand singura cu Sasuke. Intentia mea a fost sa fug, dorind sa ies de acolo, fara sa il privesc. Insa cand mai aveam un singur pas o mana puternica m-a tras inapoi si un sarut dulce si apasat mi-a cuprins toata fiinta. Eram din nou printre norisori roz, zburand spre Rai. Ma simteam atat de bine, cand.. Sasuke putea face ce vrea din mine... Eram la voia lui. Putea sa ma injure si apoi cu un singur sarut uitam tot.. Ma simteam vulnerabila dar totodata protejata in bratele lui.. Sentimente contradictorii imi umpleau sufletul, si mintea mea nu mai putea gandi limpede. Desi ma aflam intr-o stare avansata de euforie mi-am desprins buzele incet de ale brunetului, el privindu-ma curios dar totodata iubitor.. I-am spus ca gata, ca nu mai vreau asa ceva, ca nu mai suport.. In urma acestor cuvinte o lacrima a curs pe obrazul meu, lacrima ce a fost repede stearsa de mana fina a brunetului. Dupa ce mana lui s-a mai plimbat pe chipul meu alb si prin parul meu pufos, mi-a spus incet si stins:
-Uita-te la mine.. Ce vezi?
-Sasuke-kun...
-Ce vezi? spuse el de aceasta data cu o seriozitate in voce.
-Doar baiatul dintotdeuna..
-Eu nu il mai vad.. Eu vad insa, atunci cand ma uit in oglinda, pe cineva care tanjeste in miez de noapte, in tacere, dupa fiecare privire, fiecare atingere de a ta.. Nu vreau sa simt asta Sakura, dar ma inebunesti....
Apoi cuvintele lui au fost stinse de un alt sarut la fel de pasional si plin de emotie. Nu voiam sa recunosc insa chiar nu mai voiam nimic de la viata decat dragostea lui. Dupa ce si acest sarut lua sfarsit, Sasuke imi spuse sa mergem, insa spre surprinderea noastra Hinata si Naruto plecasera deja. Pasii nostri s-au indreptat spre iesire si in cele din urma spre drumul ce ducea spre casa mea. Era o noapte linistita si luna ne veghea de departe, acoperita de unii nori negri ce prevesteau ploaia. Iubesc ploaia pentru prospetimea pe care o aduce pamantului. Parca soarele este mai lucitor dupa ploaie si totul invie. Eu si Sasuke nu spuneam nimic, ci doar ne uitam din cand in cand unul la altul. O miscare brusca si neasteptata a brunetului ma adusese din nou in bratele lui, fiind din nou victima iubirii incurabile pe care i-o purtam.. Gura lui se deschise usor insa nu am putut auzi decat prima litera deoarece o umbra se misca din tufisuri si il puse pe Sasuke la pamant. Persoana ce il atacase pe brunet ii semana foarte mult doar ca era mai mare si mai puternic. Priveam nemiscata lupta celor doi si nu puteam face nimic.. Imi era absolut imposibil sa ma misc. Frica imi imobilizse complet corpul si fiecare muschi din corpul meu statea incordat. Am vazut cum tipul cel inalt il lovise de vreo doua ori pe Sasuke si in cele din urma il lasa zacand pe jos si gemand incet in intuneric. Privirea lui se atintise spre mine si un strigat de-al lui Sasuke ma trezi:
-Nu, Itachi!! Nu pe ea!! Las-o!!
In urmatorul moment eram langa Sasuke tinandu-i capul in timp ce el imi spunea sa il las, sa ma salvez, sa fug cat de mult pot si sa nu ma intorc nicio clipa, sa nu ma gandesc la el... Cred ca delira.. Cum era sa il las singur. Fugisem de multe ori in viata mea dar acum nu concepeam sa mai fug.. Pentru prima oara voiam sa lupt.
-Nu, Sasuke! se auzi vocea mea in noapte. Nu te voi lasa.. Daca o sa mor, macar stiu ca nu am fugit.
-Ha.. Fratioare.. Ai gasit pe cineva special.. Prefera moartea decat sa te lase.. Daca nu iti placea de tancul asta, sigur ai fi fost a mea, papusico, spuse necunoscutul ironic. Apoi facu un semn discret cu mana si disparu la fel de subit cum a si aparut. "Fratioare"? Era fratele lui Sasuke? Dar de ce l-a lovit?
-De ce nu ai fugit? striga Sasuke care zacea inca in bratele mele.
-Sasuke-kun.. Eu..
-De ce, Sakura? Acum.. De ce? De ce mie, Doamne? De ce acum? Uiatasem complet..
-Sasuke, ce ai?! intreb eu alarmata..

Sasuke povesteste

Iubire, de ai sti.. De ai sti, rozalia mea... Mai bine ma lasai sa mor.. O lacrima se desprinse de pe chipul ei ingrijorat. O lacrima plina de tristete si intrebari.. M-am ridicat incet desi ma durea tot corpul si am luat-o in brate.
-Uite ce e.. Trebuie sa iti spun o poveste..
Ea se uita la mine curioasa si atenta, si eu am inceput sa ii povestesc cea mai neagra zi din viata mea.

~Flashback~

Era o zi de toamna tarzie cand copacii isi scuturau frunzele si aerul era rece. Drumul spre casa era unul ingust si il cunosteam ca in palma. Stateam intr-o casuta modesta insa foarte frumos aranjata de mama. Locuiam cu parintii si fratele meu, Itachi, care era absolut perfect si tot timpul a fost mai bun decat mine. Am deschis usa casei ca de fiecare data si am vazut ceea ce avea sa ma schimbe pentru totdeauna... Parintii mei si tot restul clanului zaceau pe jos intr-o balta de sange. Responsabil era Itachi... De atunci am jurat sa ma razbun si sa reintregesc ce a fost odata clanul Uchiha.

~End flashback~

-Uiatasem de razbunare, spun eu trist.
-Si.. Cum adica uitasei?
-Sakura.. M-ai facut sa schimb tot.. Viata mea a devenit ceva mult mai frumos doar datorita tie.. Eu..
-Sasuke-kun!! Te iubesc! spuse rozalia parca citindu-mi gandurile si strangandu-ma in brate. Eram coplesit de diferite emotii.. Setea de razbunare era tot mai mare insa... Nu puteam sa o las pe rozalia mea. Era ca si cum mi-as lasa viata pentru o moarte sigura.. Trebuie sa lupt pana la capat! Nu vreau totusi sa o pierd.. Ce aveam de facut? Doamne, da-mi un semn...

dap ! So... Sper ca a meritat asteptarea pentru ca stiu ca durat mult insa am avut atatea pe cap.. Astept parerile voastre ca de obicei si sper sa fie cat mai multe. V-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 08:59

Cu acest capitol m-ai emotionat total! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717 Aproape am inceput sa plang! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 896861
Capitolul m-a dat gata, nu mai am ce zice
Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 962758 , dar totusi daca vrei o critica dura...https://sasu.forumgratuit.ro/f69-cereri-critici-la-fan-ficurile-voastre ia de-aici. Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 Eu astept nextuletzu' cu nerabdare(tipic mie) Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 947835 si te pup dulce ca mierea!!! Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 208323 Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 78717




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 11:17

Deci ce frumos a fost ! huh?

Mai impresionat ! sad

Ai o descriere fosrte buna .. dap !

La ce iti mai trebuie critica daca tu ai tot ce trebuie ? =)))

Imi place extrem de mult ! happy

Greseli de tastare nu prea ai avut ..

Plus ca nu am stat sa ma uit dupa ele =))))))))

Astept cu nerabdare nextul si daca se poate sa imi dai un P.M. cand il pui . heh

Si inca ceva ... Imi dai idul tau ? think

Daca vrei sa mai vorbim , desigur ! lough

Oricum eu iti doresc spor la scris si idei multe :x

Te-am pupat :*

Cami :)


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 13:32

dap ! Hi!! hi! Ma bucur mult ca va place. Cami, id-ul meu e: claudiaspiridon13@yahoo.com Sisi esti ca intotdeauna o dulce si iti multumesc ca imi citesti ficul. kiss Apropo de acele greseli de tastare, Cami, eu una imi corectez capitolul de fiecare data, indiferent de cat de obosita sau ocupata sunt. Insa daca gasesti greseli poti sa-mi spui si voi da edit. heh Multumesc inca o data si mai astept de asemenea si alte commuri. happy2 V-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:13

Deci,buna,sunt noua pe forum si ti-am citit ficul.Pop sa spun ca este uimitor si foarte,foarte,foarte frumos. Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 384738E super tare!!!Mai ales cum evolueaza actiune!NEXT Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 836813


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:42

dap ! Hi, Caitlyn!! hi! In primul rand iti urez bun venit pe acest forum, cat mai multa distractie si cati mai multi prieteni. a hug Ma bucur ca iti place ficul meu, si apropo.. Si mie imi place intorsatura iau lucrurile. heh Mai vorbim. happy2 ByE!! dap !


Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 19:02

foarte foarte fain huh?
ma bucur ca ai pus next-ul huh?
e chiar grozav rau de tot huh?
te felicit good job
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iubesti un inger..    Cum sa iubesti un inger..  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Cum sa iubesti un inger..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-