Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Urmatorul

Vreţi acest FanFic terminat ?
Evident, merita !
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_vote_lcap97%Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_vote_rcap
 97% [ 168 ]
Sa ziceam ca da.
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_vote_lcap2%Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Nu, e plictisitor
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_vote_lcap1%Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Total voturi : 174
 

AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 00:54

Buna,
Cum se face ca tu mereu adici next-ul seara? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Trebuie sa ma repet? Capitolul a fost suberb :X Descrierea ta cu siguranta este unica si reuseste sa capteze cititorul pe tot parcursul capitolului.
Nu ma asteptam ca acea persoana sa fie Hinata o.o Oricum .. Chiar ai pus accent pe varianta aceea cu omoratul unui membru al familiei. Ce sa fie? Ce sa fie? =]]
Mersi ca m-ai anuntat :* Spor la scris si la idei! ^^


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 01:31



Hei kiss

Ce descriere frumoasa in love Fiecare capitol pe care il scrii ma emotioneaza, asta mi-a facut pielea de gaina :-s
Chiar sunt super curioasa cu privire la alegerea pe care o va face Sakura. Din cate observ, o iubeste pe Maia (Logic, cap sec, doar e sora-sa), dar ar fi tentant sa o omoare, asa ar elimina obstacolul dintre ea si Sasuke, dar poate atunci, Sasuke o sa fie suparat pentru ca o omoara..nu stiu ce sa zic nervi!
De 20 de minute ma tot chinui sa imi dau seama si sa ma pun in situatia ei, sperand sa gasesc cea mai convenabila varianta, dar habar nu am ce o sa aleaga. Ce-mi faci tu cu ideile astea pe care le ai..nu imi dai pace :-w
Hinata, saraca :-s Imi pare atat de rau ca a murit, dar acum e un ingeras, asta ma face sa ma simt mult mai bine in love
Ma incanta faptul ca postezi capitolele repede, sper sa il postezi repede si pe cel in care Sakura o sa aleaga, pur si simplu ma omoara curiozitatea asta. :|
In concluzie, a fost un capitol minunat, pot sa stau si ore sa caut ceva care sa nu imi placa la el, dar as incerca in zadar.

Astept cu nerabdare urmatorul capitol :* <3



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 07:33

Vai cat e de frumos in love Nu imi vine sa cred ca acel inger era Hinata si traia in secolul 19 happy2 Ma bucur ca ai pus nextu'l asa de rapid si vreau sa il aduci lafel. Eu voi vizita acest fic 24/24 ore :)): Sraca Sakura prin ce trece...sunt sigura ca daca v-a lupta o sa iasa din aceasta situatie cruda si poate Sasuke nu o sa mai asa orb de Maia si o sa vada mai clar persoana Sakurei. love
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 08:03

Buna .. capitolul e minunat si am decat doua cuvinte pentru tine: Gen-ial happy2
Oare Saku o va ucide pe sora ei huh? ..ar putea sa il castige pe Sasuke din treaba asta;
Astept cu nerabdare nextul te pup dulce si muuuuuult noroc la tastat in love


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 08:50

Buna scumpa mea. Multumesc ca m-ai anuntat,
Imi place la nebunie continuarea, si sincer iti spun ca d'abea astept sa vad cum il va face pe Sasuke sa se indragosteassca de ea?
Ma simt in pom pentru faptul ca nu am nici cea mai mica idee cum a ajuns iar Sasuke cu sor a ei.. adica parca erau singuri.. aici ma simt in pom desi am citit toate capitolele:)).
Oricum un fic absolut genial. Adu continuarea repede. Te pup:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 09:25

O M G!!!! GO GO GO NEXT!!!!!!!!
SUPER,, NU MAI POT VREAU NEXT URGENT!!!!!
nervi!
DECI JOS PĂLĂRIA jos palaria in fata
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 09:29

Minunat! Genial! Nu gasesc cuvinte pentru ficul tau !
Un capitol de nota 20+!!!
In sfarsit am aflat ca persoana care o ajuta pe Sakura este o fata Hinata :D.
Sper ca Sakura sa aleaga cum e mai bine.. dar de ce imi face impresia ca o va ucide pe sora ei o.O?
Din nou melodia s-a potrivit cu momentul din capitol :X. E prea tare !
Andreea ti-am m-ai spus vreodata ca esti super ultra mega TALENTATA!!!??
Astept sa ne aduci next scumpa !!:X:X
Te pupiceste Deea kiss !



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 09:58

Am stat pe putin 30 de minute in fata monitorului, gandindu-ma cum as pute comenta un astfel de capitol! Este genial! Il ador! Cum am mai spus acest fic este ficul meu preferat! Scrii atat de intens si totusi relaxat! DOame, chiar ador ficul asta!
Sunt curioasa ce va urma! Dupa titlu cred ca o sa se lase exorcizata, dar de cine? Iar in legatura cu Sasuke, cum il va face sa se indragosteasca de ea?
Pupici si spor la lucru! kiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 10:31

Buna, Andre Ea. Am venit si eu pe la ficul tau si imi place enorm de mult in love La unele capitole chiar am plans... descrierea ta e fantastica si ideile la fel. Chiar imi place. Am si eu o intrebare... Vrei sa fim prietene? si daca nu te deranjeaza, mai am una... Ai putea sa ma anunti si pe mine cand pui nextu'? Cam astea au fost intrebarile si spor la scris!

Te-am pupat, Ana. a hug


 A jeep without a driver is just a car 




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 10:54

Iar noi te sustinem, sufletel a hug Vrem un fic luuuung din partea ta! E atat de frumos, chiar pentru ca e trist si plin de mister... ingrijorat Wow, deci ma intreb ce va face.... E si Hin in fic puppy eyes Biata de ea, ce moarte cruda o fi avut. Imi place atat de mult cum descri, puiut! kiss De abia astept sa ne punem mintile la treaba, amandoua pentru un nou fic! rusinos


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 14:29

Hellau, demonii mei necrutatori a hug
Va multumesc pentru numeroasele comentarii. Sincer daca nu primeam atat de multe intr-un timp atat de scurt nu va aduceam next-ul atat de repede. So, Layla in caz ca nu prea ai inteles, ideea este ca atunci cand ei doi erau pe punctul de a face s*x, Sakura avea halucinatii, vedea in Sasuke un demon, ei bine in cateva clipe ea s-a trezit in camera ei. Credea ca e un vis, dar Hinata i-a spus ca s-a intors in trecut doar pentru a schimba prezentul a hug
Requiem, ei bine vei vedea daca se va lasa exorcizata, stiu ca titlul e Demonologie si Exorcism, insa exorcisul va aparea mai tarziu. Am foarte foarte multe idei, si credeti-ma ca nu va veti plictisi. Vreau sa va captez atentia in fiecare capitol, so..
٩(͡๏̯͡๏)۶ Ana ٩(͡๏̯͡๏)۶ sigur ca vreau sa fim prietene a hug
Bella stiu ca deobicei postez seara, pentru ca sunt mai profunda in ceea ce fac lough insa acum postez in toul zilei, minune.
In ultimul rand apreciez ca imi cititi fic-ul. Thanks, guys a hug

Cititi ascultand asta : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Apreciez kiss



Capitolul 16

Sakura P.O.V.




Pe deoparte stiam ce aveam sa fac, ora 5 a.m. ma gasea cu planuri de viitor. Puteam sa il schimb. Putea sa ma iubeasca.

Era dimineata, aproximativ 7 a.m. Ajunsesem la concluzia ca fericirea mea conta, ca puteam sa scap si sa iubesc in liniste chiar daca cel mai probabil, sentimentele lui nu puteau fi impartasite. Mi-am dat ochii peste cap si am oftat. M-am dus in baie si mi-am facut un dus revigorant. Imediat m-am imbracat cu niste pantaloni scurti de pijama si un maieu negru. Aveam sa imi petrec intreaga zi in camera mea, citind. Trebuia sa termin cartea cat mai repede. Aveam in jur de 400 si ceva de pagini. Destul de mult, dar o puteam face. Imi era frica, teama de evetualele consecinte.
Un zambet fals se putea vedea pe chipul meu palid. M-am asezat in mijlocul patului cu acea carte in fata mea. Ce putea sa desluseasca " Demonologie si Exorcism? " ? Titlul ma atragea. Eram captivata de fenomenele supranaturale si de demoni. Nu eram normala, stiu, insa nici circumstantele nu ma ajutau.

Doua zile, doua nopti, nouazeci si sase de ore, cinci mii saptesute saizeci de secunde si probabil un miliard de ultra-mini-secunde trecusera de cand insepusem. Zece pagini mai aveam si imi puteam primi demonul. Ah, abia asteptam sa-l simt in mine. Muream de narabdare sa simt durerea provocata de el. Aveam sa tip din toata inima atunci cand ma nenorocea. Dar... eram doar degustata, nimic mai mult sau mai putin. Mi-am jurat ca il voi trimite in Iad, acolo unde ii este locul.
M-am oprit din citit si am coborit scarile. Era o zi de Duminica, toata lumea era in living si vorbea. Am luat cutia de suc din frigider si am turnat intr-o cana cu mana tremuranda. Forta mea era practic inexistenta, la fel si curajul, dar nu mai conta, oricum continuam. Am luat doua guri din acel suc de portocale rosii si mi-am privit familia. Parintii mei erau fericiti si surprinsi, Maia plangea, iar Sasuke..mda, o imbratisa. Ce era cu ei?

- Ce e cu voi? am reusit sa spun,terminandu-mi imediat sucul.

- Sakura draga, Maia si cu Sasuke, au ceva important sa iti zica, imi spune mama pupandu-mi crestetul capului.

- Hm, ascult, termin dandu-mi ochii peste cap.

- Sunt insarcinata !

- Esti ce?

Sormea s-a apropiat usor de mine, mi-a mangaiat obrazul si mi-a pupat fruntea, continuand apoi.

- O sa ai un nepotel, prostuto !

Inima mea era sparta in miliarde de bucatele. EI trebuiau sa aiba un copil, in curand trebuiau sa se casatoreasca, eu ramanand in urma, uitata pe veci. Am oftat profund si mi-am felicitat sora, plecand de langa ea m-am indreptat catre Sasuke. Il priveam in ochi si parca din priviri ii ceream niste explicatii, dar cine eram eu la urma urmei? Cu singuranta mama viitorului lui copil nu eram, viitoarea sotie nici atat. Doar Sakura, naiva pustoaica.
Mi-am intins mana catre umarul lui, atingandu-l putin, i-am zambit si am plecat. Simteam invidie. Voiam cu tot dinadinsul sa dispara... copilul...Maia. Legatura mea cu sora mea parca era rupta, probabil de niste monstruleti cu cornite mancatori de frica si ura. De ce eram atat de slaba? De ce ma lasam ghidata de inima? Am cazut in genunchi uitandu-ma fara sa clipesc la tavan. Il rugam pe Dumnezeu sa ma ajute, sa imi nimicesca durerea. Lacrimile mele parca Il implorau sa ma ia in seama, insa El era prea ocupat pentru o simpla fata.

Dar am reusit sa ma ridica, am putut sa imi sterg lacrimile si am mers mai departe. Dormitorul ma cerea, cartea voia sa imi simta privirea pe ea, demonul ma dorea, iar eu? Eu il voiam pe el si el? El o avea pe ea.
Am oftat a mia oara si m-am asezat pe pat. Am luat Demonologia si am pus-o pe brate privind in gol. Inca cateva pagini si acel...ma putea poseda. Exorcism sau sete de sange si razbunare? Doua variante, o solutie. Stiam ce trebuie sa fac si nu cred ca aveam sa regret, sau...? Nu, eram convinsa si credeam in sansele de reusita. Mi-am indreptat privirea catre carte si am reinceput sa citesc. Paginile se rareau, mai aveam trei..doua...una singura. Am privit catre geam si am spus cu un glas stins " Doamne ajuta ! ". Am continuat cu teama. Vechiul text imi facea cu ochiul, dar nu m-am chinuit sa il citesc pe tot.

" Felicitari ! Un demon te va poseda peste o zi, eventual doua."

Just all...



I had to break myself to carry on.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 14:40

prima nr1. Nu stiu cum poti scrie ata de repede ca pe mine ma apuca o saptamana fara sa postez (in ultima vreme inspiratia m-a cam parasit si a venit la tine se pare lough )
deci, acest capitol chiar a fost super ata pentru faptul ca abia il asteptam cat si pt ca povestea devine tot mai incalcita iar eu abia astept sa vad ce se va intampla
nu imi vine sa cred ca zic asta dar mai bine nu se intorcea in timp, ar fi fost mai bine pt Sakura ;)) iar copilu ala a stricat absoluutt tot...
abia astept nextul si mersi ca m-ai anuntat pooop cio kiss
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 14:59

Nu imi vine sa cred...

Insarcinata?

Nu se poate...

Saraca Sakura im dau seama cat sufera..

Acum cateva zile ea era cu Sasuke....

Iar acum afla ca Sasuke va avea un copil..

Tragic....

Imi pare xetrem de rau pentru ea...

Si dupa ce ca asta nu e de ajuns....

M-ai urmeaza si sa fie posedata de demon..

Si inca ceva mi se pare mie sau faci capitolele extrem de scurte?

Adica nu apuc sa citesc un rand ca la al doilea se termina....

Ce mai pot zice?

Astept next si sper sa vina repede

Te pup si te imbratisez dulce iubire.... love

Edit: Nu am citit inceputul..Si nu am vazut ca ne-ai dat sa ascultam melodia....O ascult acum.



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:01

Prea frumos! :X Iubesc ficul tau. Vreau sati spun ca aseara am inceput sa'l citesc, cred ca era ora 1 a.m. , si nu mai puteam de frica! :)) Revenind la capitol... COPIL! Saraca Sakura... nu imi pot imagina prin ce trece acum... D'abia astept nextu'. Spor la scris!

Ana a hug


 A jeep without a driver is just a car 




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:03

Bună scumpo! happy2
Deci prea frumos capitolul! rock
Băi, deci mi-a plăcut atâââât de mult! hmm..realy?
Minunat! what?lol!
Vreau să văd ce alegere va lua Sakura într-un final.. think
Ce se va întâmpla după ce o va lua.. think
Pentru că toate sunt mai mult decât încurcate. can\'t see !!!
Astept nextul, honey! in love
See ya! dap !


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Make love, not war!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:19

Andrea iti bati joc de mine? FIindca asa faci
Cum pnnm sa fie Maia insarcinata? Sa dus pe apa zambetei toata relatia Sasusaku :=((:
Si vrea sa mai si mora? E nebuna ...
Adu nezxtu nextu fiindca Max moare aici , cu capu e tastatura , ma intereseaza cum se va indragosti Sasuke de ea , Next:o3
Mersi ca m-ai anuntat:>:D<:
PS: F
aina mel rock


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:35

CE FACE??!! INSARCINATA??!!MAIA???!!!! CU SASUKE??!!!!!!
O God! Cum sa mai fie un cuplu astia doi? Doar da ca maia moare, ar fi ceva destul de intrig!!!
in orice caz e printre preferatele mele!!Este un drog ca celelalte!! CITESC MAI VREA! CITESC MAI VREAU!! La naiba nu ma satur!!!!!!
Ma hranesc cu ele!!!
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:39

A SI MS CA M-AI ANUNTAT!!!

Edit Bella: Dupa ce ca faci dublu post, mai scrii si putin. Minim 10 cuvinte altfel este spam. Regulamentul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Fii mai atenta data viitoare ^^
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:42

Hei kiss

Nu imi vine sa cred :O Toate sperantele pe care le aveam cu privire la viitorul lor s-au naruit cand am citit ca Maia e insarcinata.
Adica, WTF..alt hobby nu puteau sa isi gaseasca, cum ar fi..folosirea prezervativului...sau abtinerea de la s*x.
I feel like a fu*kin' shit. Dar Sakura..OMFG, imi pare atat de rau pentru ea. :(
Mor de nerabdare sa vad ce se intampla in continuare, deci, abia astept next-ul. Daca o sa vina la fel de repede ca acesta, e perfect. Nu stiu de unde ai atata inspiratie, dar me likey <3
Spor la scris kiss



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 16:36

OMG!
Nu imi vine sa cred ce vad!!! Maia insarcinata?? Nu se poate..
Toate sperantele mele la SasuSaku se naruie :(.. ma simt asa de rau pentru ea..chiar il iubeste pe Sasuke..Este trist ! Nu este corect!
Draga mea Andreea :X ai postat din nou un capitol care te lasa fara cuvinte :X!
Am incredere in tine ca ne vei da sperante de SasuSaku si ca totul va fi bine ! :X
Spor la scris!
I am waiting for the next part!! <3
Kisses and hugs! :>:D<: kiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 17:20



Nooo, deci m-ai zapăcit.
Am mai dat un comentariu rolling on the floor
Ăla, primul este de la penultimul capitol postat, iar ăsta de la ultimul va fi.
Nooo... deci sunt belea.
Ce-am facut? rolling on the floor rolling on the floor
Sincer, nu am vazut ultimul capitol, deabea ieri seara si eu ti-am dar din greseala 2 comentarii la penultumul.
Mda... Mandru:))
in fine...acest ultim capitol a fost super fain.
Desi credeam ca voi murii cand am vazut ca Maia e insarcinata.
Dar totusi, tu cat vrei sa ii ingreunezi situatia fetei aasteia?
Esti chiar asa de sadica?of, of, sunt curioasa ce mai ai in capusorul ala al tau. Numai idei geniale ai avut pana acum si sunt curioasa ce se va mai intampla si in continuare. Te-am pupat. See ya:D


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Make love, not war!


Ultima editare efectuata de catre ` Squirrel ` in Mier 27 Iun 2012, 08:13, editata de 2 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 17:26

Buna a hug
Multumesc de anunt, mi-ai facut ziua mai buna. :)
Acum.. revenind la capitol... din nou m-ai lasat fara cuvinte :| Nu stiu cum o faci.. dar nah :| Sincer, ce m-a facut sa scriu un comentariu a fost faptul ca ai precizat ca numarul de comentarii te-a influentat sa pui next-ul mai repede :x
A fost magnific..ah, mi-am pierdut cuvintele :|
In fine, am fost foarte surprinsa ca Maia a ramas insarcinata.. :-s mi-e frica ca multe nu se vor mai intampla..
Astept capitolul urmator si te rog pune-l mai repede.
Spor la scris kiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 19:05

Buna,
Iti multumesc ca m-ai anuntat si ma bucur nespus ca ai aduc nextul atat de repede.
Zici ca ai multe idei? Abia astept :X Cat despre partea cu plictisitul, sunt sigura ca nu o sa se intample asa ceva. Mereu ne aduci cate o noutate *.*
Capitolul a fost superb:X Descrierea ta, impecabila [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Maia insarcinata? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Oare ce-i trece prin gand Sakurei? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Spor la scris si la idei!^^


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 19:17

Omfg!!

Maia este insarcinata! Pai mai fetita tu ai inebunit, vrei sa ne faci cu inima! Ai niste ideii briliante!
Hmm, ma gandesc si la biata Sakura, sper sa nu ajunga sa isi urasca atat de tare sora si sa incerce sa o omoare!
Iar cred ca in momentul de fata planui ei de al il cuceri pe Sasuke e cam subred.
Chiar sunt curioasa sa vad ce o sa urmeze. Nu prea ai cum sa te plictisesti cu un asemenea geniu spontan ca tine!
Pupici si spor la lucru!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 20:19

OMG, pe sistem !!!! Maia insarsinata? Vai..imi ard ochii! nu imi pot imagina asa ceva! Saraca Saku, il iubea asa de mult pe Sasuke si totusi avea o farama de speranta cand deodata totul s-a spulberat, singura si evidenta alegere e sa o omoare pe Maia, eu una nu i-as plange in urma lough astept nextu'l skumppicell kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Demonologie si Exorcism - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-