Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Urmatorul

Vreţi acest FanFic terminat ?
Evident, merita !
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_vote_lcap97%Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_vote_rcap
 97% [ 168 ]
Sa ziceam ca da.
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_vote_lcap2%Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Nu, e plictisitor
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_vote_lcap1%Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Total voturi : 174
 

AutorMesaj
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 21:31

imi place andre......ma uimesti pe zi ce trece:)....astept nextu sa ma mai uimesti:))



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 21:38

Hey..nextul a fost grozav !! kiss
Biata Sakura... sad mititica, pe langa ca era in necazuri pana la gat a mai venit si Maia ca cica o sa aiba un nepotel... huh?
Daca l-as avea pe Sasuke in fata ..mama-mama ce bataie i-as da biciuitor
Astept nextul cu cea mai mare nerabdare ...te rog sa ma anunti si mult noroc la tastat kiss


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 22:40

Wow... de ai stii ce mi-ai schimbat seara kiss Acum stau cu sufletelul la gura sa vad ce se va mai intampla waiting Maia insarcinata? huh? Asta e oficial stirea serii! Pe bune, cand ai zis ca plange, nu ma gandeam la asa ceva... Credeam ca e bolnava, sau mai stiu eu ce... Anyway, a terminat cartea, again :| Oare cum ar trebui sa fiu? Bucuroasa sau trista? "Bucuroasa"... Ce-mi veni? can\'t see !!! E plin de suspans si mister... e sensul bun al cuvantului "cumplit"! puppy eyes


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 23:00

Sakura s-a reintors in timp si a recitit cartea , iar mai presus de asta Maia mai e si INSARCINATA ?!
Situatia devine din ce in ce mi complicata . Imi este si teama sa ma gandesc la ce iti mai trece prin cap'sorul ala mnicut si dragut al tau . Ma bucur ca aduci atat de rapid capitolele . Hai sa facem un pact ... de acum in colo postezi un capitol nou la 2 zile ? Hmmm , ce zici , merge ?
;;)
Sa vii repejor cu nextul , bafta la tastat si pupici . kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 07:34

am spuso si cu siguranta o sa o mai spun de fiecare cand voi avea ocazia: ESTI GENIALA SI AI NISTE IDEI DE MA DARAMI DUPA SCAUN LA SFARSITUL CAPITOLULUI, ma lasi intrun suspans de nici nu cred ca ai idee, dar capitolul este super extraordinar.


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 16:28

al noualea cer Te rog!! Hai cu Next!! al noualea cer
beer2 E super Marfa acest fic!!!! beer2
banda GO GO GO NEXT!!! banda
like michael jackson It is my favorite!!!!! like michael jackson
please Plss!! please



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
sakuraemo2011
Academy Student
Academy Student
sakuraemo2011

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica desen dansuri......
Stare de spirit Stare de spirit : good

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 16:30

Adu nextuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!
Imi place la nebunie!
Sa ma anunti cand il pui! Plese!


                          We are team 7
                                              We are a team forever

                         We are Friends Forever

                             Suntem de  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 17:57

Hellau, guys a hug Goooood, thanks pentru comentarii. Apreciez. Sincer voi nu ma lasa-ti sa iau vreo pauza. Nemilosilor lough Just kiddin'. Well, sper sa va placa acest next, nu este foarte deosebit parerea mea, insa mna... Inca un lucru, daca continuati asa o sa trebuiasca sa postez next zilnic lough Cum vreti. Enjoy a hug
By the way, citit capitolul ascultand asta : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Capitolul 17

Sakura P.O.V.


" Felicitari ! Un demon te va poseda peste o zi, eventual doua."

Trecuse deja o zi, iar demonul nu mai aparea. Ma gandeam ca vrea doar sa ma ia prin surprindere, astfel incat sa nu mai am cale de scapare. La urma urmei trebuia sa fiu posedata de trei ori, doar atat si puteam sa o ucid pe Maia cu usurinta. Sincer dupa acea "minunata" veste simteam ca regretul mortii ei nu-si va mai avea loc in viata mea. Nu-mi prea mai pasa de viata ei, chit ca in adancul inimii mele o iubeam enorm, era sora mea. Nu stiam insa cum o voi ucide fara ca cei din jurul meu sa isi de-a seama. O puteam otravi, dar trebuia sa fiu precauta. Daca accidental otrava avea sa ajunga in organismul altcuiva? Nu, nu puteam risca. Am strans puternic din pumni si am realizat ca timpul le va decide pe toate, cu sau fara voia mea.

M-am ridicat din pat si am tras jaluzele. Era deja seara. Imi era foarte cald si sete, asa ca am coborit pana la parter de unde mi-am luat o cutie cu suc. M-am reintors la etaj, dar nu inainte de-a ma opri in fata camerei lor. Se auzeau rasete, probabil erau fericiti, adica normal ca erau. Peste noua luni aveau sa fie parinti, iar peste o luna trebuiau sa se casatoreasca atat legal cat si in fata lui Dumnezeu. Uram toata treaba aceasta. Voiam si eu sa fie fericita si mai ales il voiam pe el.
Am decis sa plec, dar ghinionul mi-a fost ca m-am impiedicat de covorul de pe hol, astfel cazand jos, spargandu-se si cutia cu sucul de portocale. Impactul nu a fost dureros, dar imediat usa camerei lor s-a deschis, pe ea iesind tanarul tatic.

- Esti bine? vocea lui ma trezea din a mea somnolenta si visare.

- Daca ai iubi pe cineva, iar acel cineva ar iubi la randul sau pe altcineva, tu stiind acest lucru, ce ai face? Ai lupta sau l-ai lasa sa fie fericit cu acea persoana?

Acesta ce apropia de mine, ajutandu-ma intr-un final sa ma radic, raspunzandu-mi mai apoi la intrebarea precedenta.

- Daca intradevar iubirea mea pentru acea persoana ar fi inemaginabila de mare, probabil as lupta chiar daca sufletul respectivei ii apartine altcuiva.

- Nu stiu..

- " A iubi inseamna sa te angajezi fara garantie, sa te daruiesti in totalitate in speranta ca iubirea ta va produce iubire in persoana iubita".

- Crezi ca sentimentele mele pentru el il vor face sa tina la mine? Eu nu cred, nu poate...

- Daca nu o va face inseamna ca e un prost si ca meriti ceva mai bun, continua Sasuke afisand un zambet pe buze.

- Dar il iubesc..te iubesc, rostesc foarte incet astfel incat sa nu ma auda.

Mi-am lasat ochii in pamant si m-am reintors in camera mea, punandu-ma pe pat. Voiam sa dorm, sa ma odihnesc. Oboseala deja se facea vizibila, iar o durere puternica de cap ma macina. Am inchis ochii si m-am intins pe patul cu lenjerie neagra. Perna rece imi alina obrazul fierbinte, iar ochii se puteau in sfarsit odihni.

*

Niste zgomote m-au facut sa ma trezesc brusc. Privirea mea somnoroasa se indrepta catre usa inchisa. Clanta se misca, cineva sau ceva voia sa intre. Mii de fiorii imi neincantau trupul. Tremuram de frica. Temperatura camerei scazuse brusc, iar o voce firava de fata se auzea in intreaga camera.

- Vine !

- Hinata, nu-l lasa sa ma ucida acum, spun eu lasandu-mi privirea in jos, eram pregatita.

Usa s-a deschis puternic, iar de dupa ea a aparut o entitate invizibila. Am inchis ochii si mi-am asteptat demonul. Am simtit imediat cum ceva intra in trupul meu, controlandu-l. De data acesta, nu simteam nimic. Durerea nu-mi mai manca viata, dar ura mea pentru monstru nu putea sa dispara.
Am simtit cum m-am ridicat de pe pat. Am iesit in cateva secunde din dormitor si am realizat defapt ce vrea sa faca. Stateam in fata usii lor, iar el imi schita un zambet pe fata. Nu stiam ce voia sa faca, dar imi aminteam ca el nu putea sa ma poseda daca in camera sa afla cineva, era inutil.
Brusc vocea Hinatei ii atrase atentia.

- Sakura, alunga-l din trupul tau, iti poate strica toate planurile. Daca el este in hol, iar Sasuke si Maia sunt in dormitor, iar usa e deschisa nu are nici un efect, el inca te va poseda. Fa-o acum pana nu e prea tarziu !

- Prea tarziu, ingeras, spun eu ghidata de demon, iar usa se deschide.

Trebuia cumva sa il alung, dar nu stiam cum. In cateva secunde putea strica tot, nu stiu... putea sa ii spuna Maiei ca ii urasc copilul si ca il iubesc pe Sasuke, orice ii trecea in capul ala sec pe care mna, nu il avea. Am incercat imediat sa sa imi controlez corpul, gandindu-ma la Sasuke si la viitor. Sentimentele erau profunde si il puteau invinge cu usurinta pe acea banala entitate patetica. Mi-am imaginat prezentul in care vreau sa ma aflu si am spus in gandul meu " Doamne ajuta-ma !".
Norocul a fost de partea mea, eu reusind sa imi controlez din nou trupul. Am cazut in genunchi si am rasuflat usurata. Am auzit pasi si mi-am ridicat privirea din parchet. Era Maia. S-a pus pe vine si mi-a zambi dragastos, urmand mai apoi sa ma ajute sa ma ridic. Am imbratisat-o si i-am zis ca o iubesc. Aceasta mi-a pupat crestetul capului ca un viitor parinte si mi-a raspuns la fel.
I-am zambit brunetului si am parasit camera. Am coborit jos la parter si m-am asezat pe canapeaua din living, dand drumul la T.V. Orice urma de somnolenta disparuse odata cu aparitia entitatii demonica, dar ma resemnam. Ma gandeam la faptul ca ii spusem Maiei acele doua cuvinte. Nu imi prea pasa daca erau spuse din inima sau nu, dar trebuia sa dau impresia ca nu exista in mine pic de ura fata de ea. Nu puteam fi banuita sau acuzata de viitoarea ei moarte.

- God gaseste-mi calea...




I had to break myself to carry on.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre Andre Ea in Mier 27 Iun 2012, 18:24, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 18:02

prima ^^
a ajuns si demonul , scz dar nu am inspiratie in comuri , is curioasa din cale afara cum vor decurge lucrurile . next si ms ca mai anuntat:*


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Max in Mier 27 Iun 2012, 18:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 18:12

Buna a hug
Multumesc mult de anunt..
Pot sa jur ca nu credeam ca v-a alege sa faca asta.. credeam ca astepta sa fie exorcizata.. insa se pare ca ura pentru Maia si copilul ei era prea mare.
Eu citisem acum ceva timp ca daca iubesti pe cineva cu adevarat faci orice ca el sa fie fericiti, indiferent ca asta iti creeaza sau nu neplaceri. Ar trebui sa fii fericit pentru ca e persoana iubita fericita. :|
Insa aici e chestia cu lupta pentru iubire indiferent de circumstante.. :-< Acum in fine :| Nu as vrea ca Maia sa moara.. nu este ea de vina cu nimic.. nu este de vina cu nimic ca cineva a creat acea carte :| Daca stam sa ne gandim, ea este cauza a tot..
Sper ca Sakura sa se razgandeasca.. inca este timp :(
Astept urmatorul capitol si spor la scris kiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Ultima editare efectuata de catre Diavola in Mier 27 Iun 2012, 18:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 18:20

Biata Sakura... chiar nu pot sa imi dau seama cum o sa scape..si ce v-a alege ..
Imi pare atat de rau de ea..mai ales cand a discutat cu Sasuke.. daca el ar stii ca de fapt pe el il iubeste .. off!!!! COMPLICATA SITUATIE SI VIATA!!
Din nou ai postat un capitol minunat care te face sa te simti in pielea personajului.
Scumpa mea kiss sa aduci next tot la fel de repede !
Spor la scris si imaginatie!
Kisses and hugs >:D< kiss !



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 18:28

Buna,
Iti multumesc ca m-ai anuntat. Capitolul a fost minunat :X
Sasuke parca s-a mai schimbat. Toata discutia acea filozofica despre iubire, ciudat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Pana acum stia numai sa faca misto de Sakura dar acum .... e din cauza copilului a? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] As zice ca-mi pare rau pentru Maia dar na`.. Sakura trebuie sa scape cumva nu? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
spor la scris si la idei! ^^

PS: Bun, deci esti atat de rapida [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Cate un next pe zi.. asa sa faci [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 19:29

Wow, e asa minunat...m-a lasat fara cuvinte. Esti minunata! Totusi mi-as fi dorit sa auda Sasuke..poate i se schimba impresia? Da nu cred. Iti multumesc ca m-ai anuntat, mi-ai facut ziua mai frumoasa happy2
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 19:35

OMGGG.... cate capitole am pierdut. Exact ficul tau mi s-a nazarit mie sa n-am timp sa-l citesc can\'t see !!!
Dar e fenomenallll.... nu pot sa cred ca s-a ajuns la asta. Nici nu ma asteptam, sa fiu sincera. Mintea ta e geniala. huh?
Imi place cum o conturezi pe Sakura, ii dai personalitate si chiar m-ai convins ca ea chiar il iubeste pe Sasuke.
Nu mai are rost sa zic ceva de descriere, sau idee. Stii deja ca sunt geniale. Doamne, ar trebui sa se faca un film dupa ficul asta, asa de bun e =p~~~
Astept nextul cu nerabdare ( pe mine nu ma deranjeaza deloc daca il postezi maine :-" )
Pupici kisskisskiss



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 19:40

Hei kiss

Nu stiu cu ce sa incept, cred ca o sa iti declar sentimentele mele de iubire si admiratie pentru ca ai adus capitolul asta, fierbeam pe dinauntru, asteptam cu atata nerabdare capitolul asta. Deci, love ya' in love
Sincer, ma asteptam sa ia decizia asta, poate din cauza ca sunt destul de egoista si as face la fel. Nu stiu daca e un lucru rau, dar trebuie sa te gandesti si la propria persoana unsure
Mi se pare normal sa lupte pentru el daca il iubeste, mai ales ca are si acordul lui. Chiar daca el nu stia despre ce vorbeste, scopul scuza mijloacele. In dragoste si razboi, totul e permis. Si cu asta am spus tot! biciuitor
Acum, daca o omoara pe Maia, mai omoara pe cineva...scumpul nepotel/scumpa nepotica. Imi pare rau pentru copil, dar nu o sa simta nimic.
Sper ca Sakura sa se descurce si sa se termine cu bine. dap !
Abia astept next-ul, spor la scris
kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 20:26

Ohh. Stiu ca nu am trecut de mult pe aici, dar... am revenit. Sper sa nu mai pierd nici un capitol. Deci, de cand nu am mai trecut pe aici ai schimbat radical povestea. Este geva gen huh? Nu-mi vine sa cred felul in care ai intors lucrurile. Este ataaaaaaat de genial. Un mic coltisor de iad lough
Si totusi... nu-mi vine sa cred ca Sakura planuieste sa o ucida pe Maia. Nu poate... adica, totusi e sora ei sad
Anyway, abia astept next-ul sa vad ce va alege Sakura, deci spor la scris si la idei in love
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 20:38

Ce ce sa incep... waiting

Nu pot zice buna pentru ca as strica atmosfera ficului.... think

Asa ca trec direct la subiect... can\'t see !!!

Am ramas cu gura cascata... huh?

Sakura vrea sa o omoare pe Maia... puppy eyes

Nu vreau sa devina criminala... sad

Sper ca se va razgandi... good

Va trai deci..trebuia sa gaseasca alta solutie.. very sad

Dar daca tot vrea sa faca asta nu trebuie sa arate ura fata de Maia... cool

Pana la urma asta e singura alternativa pentru a scapa de demon si pentru a fi cu Sasuke roll

Nu stiu ce sa zic... hmm..realy?

Vreau sa vad cum ne surprinzi in capitolul urmator ;;)

Astep next a hug

Te pup dolshe kiss

Si sper sa ma anunti in love



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 21:43

Deci e clar! O va omora pe Maia, Nu prea imi pasa dar.... imi pare asa de
rau. O doamne trebuie sa iau pastile like michael jackson , Ce pana mea lol damn! .. nu imi pare rau deabea astept sa cada lata Maia ... Dar cu toate astea imi pare rau de bebelus. Ei bine asta viata, continui.. esti doborat continui.. Bine acum te rog Inca ceva Pune NEXT REPEDE!!!!!! please love please



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 21:50

Oh, my Goddness. huh?
Ce capitol! huh?
You're amazing! what?lol!
Nu mai are rost sa iti zic ca e minunat, frumos, superb fiindca sunt sigura ca deja te-ai plictisit de aceste adjective lough
Dar sper ca ai inteles ideea. well? awesome right? roll
Totusi, mi-a placut la nebunie faza dintre Sasuke si Sakura. roll
Mai vreaaaaaau! well? awesome right? ike Repedeee! ike
Si bineinteles ca vrem cate un capitol pe zi, ar fi mai mult decat perfect. what?lol!
Melodia a fost fix asa cum trebuia. music Foarte frumoasa si s-a potrivit de minune cu continutul si pe langa toate astea, e superba. good job
Pe o vreme era innebunita dupa melodiile de la "The Vampire Diaries", le ascultam in continuu, nu ca acum nu mi-ar placea. lough
In fine... deja ma lungesc prea mult. lough
Astept urmatorul capitol, sper sa il aduci la fel de repede. rusinos
See ya hi! kiss a hug


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Make love, not war!
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 22:46

ohhh...biata Saku ce mai sufera si ea sad
deci imi place muuuult de tot nextul si multumesc frumos ca m-ai anuntat jos palaria in fata
te rog sa ma anunti cand pui nextul, si spor la idei si tastat kiss


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 23:03

Deci oficial esti prima in top-ul next-urilor happy Il astept si pe maine seara ;;) Esti uimitoare, sincer! Tot fic-ul asta e o adevarata minune! puppy eyes Il iubesc atat de mult... in love
Apropo de next... M-ai bagat in sperieti ingrijorat Stiu ca in adancul meu as vrea sa o omoare pe Maia, insa dupa ce am citit capitolul, mi-am cam schimbat parerea... rusinos Ma simteam atat de prost; vor avea un copil pan' la urma... Cand a devenit Sakura atat de dura? Stiu ca si fericirea ei conteaza, insa e prea mult very sad Oricum, inca sper la o eventuala intorsatuta de situatie, ceva pe acolo... Vaii can\'t see !!! Imi amintesc primele randuri ale capitolului...Isi facea planuri cum sa o omoare ingrijorat
E totusi sora ei, iar Maia o iubeste!


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 23:10

Deci nu pot sa cred ! huh? Saklura a ales sa fie posedata de 3 ori si sa o ucida pe Maia . huh?
Nu mi-as fi imaginat niciodata ca va alege asa ceva . Ma bucur ca ai fost de-acord cu ideea mea . Hai lume sa continuam asa ca Andreea sa ne aduca cate un capitol la zi . Acest capitol este ... wow ... fara cuvinte . Imi place la nebunie . in love
Sa ne aduci repejor nextul , bafta la tastat si pupici . kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 18:41

Sorry! Îmi pare rău pentru ce am spus aseară!!! Despre Maia dar totuși trebuie sa trăiască deoarece are un copilași în pântec și .... Sakura trebuie s-a se gândească!!! LIBERTATE ORI CONDAMNARE! Trebuie sa fie conștientă ca v-or investiga acest caz. Nu vreau sa se ajungă ca Ea sa fie o CRIMINALA!!!!!!!! Îmi vine sa intru în calculator și sa ii explic Totul.Dar n-ai ce face!! DECI BAFTA LA SCRIS!!!!!
P.S MS ca mai anuntat!!!!



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 19:55

milioane de scuze ca acuma las comm dar...acuma am citi happy2
deciiii... capitolul e jos palaria in fata imi plcace mult si vreau next! si, eu personal, no sa te las sa te odihnesti pana nu o sa scri "THE END" la primul capitol ( sper ca vor urma si altele).
asa ca aspor la scris si dac ai vrea sa imi lasi si mie id-ul tau cand ma anunti de next... kiss
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 22:07

OOOOO!!!HAIDE TE ROOGG CU NEXT!!!!! NU POT SA DORM NOAPTEA PLSSS!!!!!
HAI CU NEXT!!!! NEXT!!!!! NEXT!!!!! E UNU DIN PREFERATELE MELE!!1 HAIDE CU NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 please puppy eyes puppy eyes puppy eyes please



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
Continut sponsorizat




Demonologie si Exorcism - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-