Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Urmatorul

Vreţi acest FanFic terminat ?
Evident, merita !
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_vote_lcap97%Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_vote_rcap
 97% [ 168 ]
Sa ziceam ca da.
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_vote_lcap2%Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Nu, e plictisitor
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_vote_lcap1%Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Total voturi : 174
 

AutorMesaj
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 15:53

Darling, iarta-ma ca am venit asa de tarziu, dar nu prea pot intra pe PC foarte mult, because sunt la tara. Te rog frumos sa ma ierti! :=((:
Saptamana viitoare o sa plec in tabara, iar daca pui nextu pana atunci, si vezi ca nu mai intru sa-ti dau com... sa stii ca e din cauza asta. happy2

Eu te-am pupat kiss Si te-as ruga sa ma anunti in continuare in love

Ana kiss


 A jeep without a driver is just a car 




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 20:31

Buna !
Imi pare rau ca am ajuns tarziu :(.
Am fost plecata timp de o saptamana la munte .
Bun..sa revenim la capitol.
Este minunat!
Nu stiu ce sa mai spun...de ceva timp habar nu am ce sa mai spun...pentru ca ma lasa fara cuvinte.. Am aceeasi intrebare ...enervanta ...Sakura o sa fie impreuna cu Sasuke?
Sunt asa de curioasa...
Melodia capitolului este superba si se potriveste...toate melodiile puse de tine s-au potrivit perfect cu momentele din fic.
Sper sa ne aduci cat de repede poti next-ul!
Spor la scris si imaginatie scumpa mea kiss*:*!
Kisses and hugs :kiss*:* !



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Alinuka
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : La pc
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen si Sport

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 10:44

Buna:D: imi place la nebunie ficul tau, ce se intampla in continoare what?lol! nu ma lasa si tu in suspans sad e destul ca ma lasa Allex cu povestea ei. Imi place cum descri cum povestesti, Minunat!!!! :** hi! . Ce draguta e Sakura i lol\'d , :"> sinumai zic de Sasuke:"> multi pwpici.
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 20:51

Buna... In primul rand multumesc mult pentru ca mai anuntat kiss .... Al doilea rand iarta-ma ca am ajuns asa de tarziu sad crying crying dar acum am putut, ca am fost plecata. Deci sa reevenim cel mai frumos fic care lam citit dde acest gen, capitolul superb, nam cuvant ai un talent extraordinar a hug .... Melodia a fost perfecta, parca mia venit sa plang, dar oare cand vor fi impreuna sasuke si sakura? .. ..  .. ... Cand pui nextu sa ma anunti in continuare : puppy eyes si poaate il pui in curand .. ..  .. .. ..  .. , te roog vreau nextu please .... asa ca contina sa scrii rainbow :\ ....................................... NEXTU thank you
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 15:18

heeeeeeeeeeeeey!! sorry k nu am comentat mai devreme dar am fostocupata si nu prea am mai intrat pe forum...orikm nai nevoie de parerea mea k sa stii k , capitolul a fost superb ;) adune next cat mai repede te log!!:o3 si anuntama in continuare dak poti :*
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 00:27



Doamne, imi pare atat de rau ca nu am dat un comm mai devreme. Nu stiu ce se intampla cu mine in ultimul timp...
Acest capitol... WOW, genial! Este ceva comun din partea ta, avand in vedere ca toate capitolele tale sunt superbe!
M-ai lasat umpic in suspans. Ce o sa se intample cu cei doi acum? Sunt atat de curioasa, asa ca te rog dulce sa aduci next-ul repede!
Multumesc mult ca m-ai anuntat, nu uita sa o faci si in continoare, daca se poate!

Te kiss dulce,
Black Zozoo!



     
 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 17:06

Helaw again.

Um... da, deci am ajuns si eu aici, tarziu.. si stiu asta.
Nu stiam ca ai pus un nou capitol [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] + am fost si plecata...

Hmh.. ce ar trebui sa mai zic ? Nu prea mai am ce sincer, pentru ca stii foarte bine ca sunt.. cum sa zic.. o sa mare admiratoare, cand vine vorba de ficurile tale.
So.. ma bucur ca ai postat un nou capitol, care mi`a placut foarte,foarte,foarte mult. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mi`a placut si " scaparea " Sakurei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
"- Ahhh, te rog continua... nu, nu... nu te opri."

God. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Um... si sfarsitul chiar.. romantic ? I guess. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Intr`un cuvant : Genial.

Btw scuza`mi obsesia mea tampita de a pune [`] in loc de [-] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Oh si.. la urmatorul capitol.. sper ca ma vei anunta si pe mine, asta daca poti.



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Aleeeeee
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : in my coffin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : cititul,muzica rock,scrisul(cand am inspiratie)manga, anime
Stare de spirit Stare de spirit : upside down

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 22:07

Mi-am facut si eu in sfarsit curaj sa-ti las un comm...Ce pot sa spun,sunt un mare fan happy2 si am devorat fiecare capitol din ficul asta. La fel ca oricine iti citeste ficul, astept nextu cu nerabdare si sper sa ma dai pe spate si de data asta.....Ale
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 15:55

Hellau, mici mei demoni lough Au trecut vreo 2 saptamani de cand nu am postat next-ul, insa am zis ca e suficient. Nu prea am avut imaginatie si chiar nu stiam ce sa scriu, daaaaar.... veti vedea. Aseara pe la 2-3 am inceput sa citesc un fic de pe telefon, era okai la inceput si am zis sa ii dau o sansa. Of Doamne lough Sasuke era atat de prost in fic-ul respectiv. Adica, nu stiu, parca era Naruto, dar cu mult mai putin creier lough Am zis ca azi scriu next, sa-mi dovedesc ca sunt mai buna =): Yeap... sper sa va placa capitolul, e nu mai Sasusaku. Well...

Ascultati this (se potriveste foarte bine cu capitolul si bineinteles, cu fic-ul): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Capitolul 25





Sakura's point of view:

- Simti regret? l-am intrebat, uitandu-ma in ochii lui, acesta inspirand aer in piept si totusi pastrand tacerea. Mi-as fi dorit sa nu fiu atat de oarba, am continuat slabind stransoarea.

Simteam privirea tanarului analizandu-ma, insa tot ceea ce asteptam eu era un singur raspuns, doar atat.

- Nu, nu regret absolut nimic si nici tu nu ar trebui. Maia a fost cea mai speciala persoana pe care am cunoscut-o. Nu imi pare rau ca m-am indragostit nebuneste de ea. Poate ca va fi cam dificil sa uit, sa las in urma tot ce s-a intamplat intre noi, si mai ales sa accept ideea ca nu voi mai fi tata, a spus Sasuke, atingandu-mi timid mana ce-i strangea tricoul.

L-am privit adanc in ochi, incercand sa imi dau seama daca ceea ce spunea, o facea din inima, insa nu realizam faptul ca eram oarba.
I-am dat drumul materialului negru si mi-am impreunat mana cu a lui, neincetand in a-l privi. Mana stanga mi-am pozitionat-o pe pieptul lui si doream atat de mult sa ma apropii tot mai mult de el, piciorele mele insa erau intepenite. Am zambit foarte fals si am renuntat in a-l privi in ochi, cazandu-mi privirea in podea. Am inspirat adanc aer in piept si m-am gandit din nou la faptul ca el vesnic o va iubi pe Maia, chiar daca nu mai putea sa ii declare iubirea. Ma simteam a n**bii de vinovata si nu puteam sa imi repar greselile. Realizam ca totul fusese in zadar. Cu sau fara moartea ei, destinul imi era pecetluit in Iad. Stiam ca Sasuke nu se va indragosti de mine, desi imi doream cu atata ardoare.

- Imi pare rau pentru cum m-am purtat cu tine in ultimele cinci-sase zile, de fapt, uite, regret si eu ceva, exact ca tine.

La vorbele lui, imediat mi-am ridicat privirea din pamant, uitandu-ma cu uimire in ochii lui negri. Un zambet micut s-a afisat pe chipul lui, facandu-ma involuntar sa zambesc la randul meu. Mi-am umezit buzele, simtind un disconfort la atingerea lor.

- Este in regula. Inteleg de ce te-ai purtat asa cu mine. Oricum, nici daca as fi vrut, nu m-as fi suparat, i-am replicat incercand sa-mi tin sentimentele in frau.

Indata ce s-a asternut tacerea, am observat cum mana lui si a mea, nu mai erau impreunate, dar numaidecat i le-am simtit pe-amandoua pe obrajii mei, fortandu-ma sa ma apropii tot mai mult de trupul lui si deasemenea sa il privesc cu atentie. Inima imi batea foarte tare, dar speram sa ma linistesc, sa imi recapat curajul.
Mi-am pozitionat mainile pe-ale lui, el tresarind brusc.
Eram atat de apropiati si totusi ochii ma intepau. Voiam sa plang, sa ma descarc, desi in acea situatie, lacrimile nu ma ajutau deloc. Am oftat puternic si mi-am inchis ochii pentru cateva clipe, nerealizand la momentul potrivit ca mainile lui Sasuke au cazut iremediabil pe talia mea, tragand-o usor catre trupul lui, in final, corpurile noastre fiind lipite. Mi-am dus bratele dupa gatul lui, ridicandu-ma pe varfuri. L-am strans puternic in brate, nevrand in a-i mai da drumul. Ma simteam in siguranta si totodata eram foarte fericita.
Ii simteam respiratia sacadata si stiam ca in foarte scurt timp, buzele lui fierbinti au facut contact cu gatul meu rece, trasarind puternic si lasand sa-mi scape un mic geamat.



- Imi aduci atat de mult aminte de Maia... semanati prea bine, a soptit brunetul, pupandu-mi inca o data gatul rece, de data aia abtinandu-ma sa nu gem.

- Ce vrei sa spui cu asta? l-am intrebat, pastrandu-mi calmul si asteptand sa-mi raspunda.

A refuzat sa-mi replice si m-a impins incet cu forta trupului lui, in spate, facand in scurt timp contact cu unul dintre pereti. Nu m-am speriat, am asteptat doar urmatoarea miscare, sau poate ca eu am facut urmatorul pas. M-am lasat in jos, odihnindu-mi varfurile picioarelor si mi-am pozitionat capul pe pieptul lui, inhaland mirosul puternic de parfum. Momentul era frumos, neinchipuindu-mi vreodata ca avea sa se intampla vreodata asa ceva. Mi-am ridicat privirea catre ochii lui, observand cum acesta plange.

- S-a intamplat ceva? l-am intrebat speriata.

- Nu, doar ca... faptul ca imi aduci aminte de ea, ma face sa vreau sa te sarut atat de mult, a raspuns Sasuke, lasandu-mi privirea in pamant.

- Daca asta te face sa te simti mai bine, poti s-o faci. Fa-o daca simti nevoia, i-am raspuns, ridicandu-i cu doua degete barbia.

Sasuke m-a privit cu o mare neasteptare din partea mea si s-a apropiat mai mult de chipul meu. Ii simteam respiratia accelerata si eram sigura ca si el o simtea pe-a mea. Eram emotionata si mirata de ceea ce imi spusese, dar cu mari eforturi imi pastram calmul.
Buzele lui se apropiau amenintator de-ale mele, dar deodata directia initiala fusese schimbata cu unul din obraji. Erau foarte fiebinti, si probabil erau si rosii. Saruturile lui calde pe unul dintre obraji, urcau incetul cu incetul, sfarsindu-se la una dintre urechi.

- Pot sa te sarut? m-a intrebat Sasuke, eu intre deschizandu-mi gura si dand din cap in semn afirmativ.

Si-a atins foarte incet buzele de-ale mele, urmand doar atingeri placute si foarte lente. Mi-am deschis gura foarte putin pentru a respira, iar in acel moment, buza mea inferioara a fost prinsa de buzele lui fierbinti. A continuat el totul extrem de incet, facandu-ma sa-mi doresc tot mai mult. Mi-am "infipt" mainile in parul lui brunet si am preluat intreaga actiune, fortand sarutul, facandu-l mai violent. Buzele lui erau zdrobite de-ale mele, iar mana lui "cazuse" silentios pe piciorul meu drept, mangaindu-l. Mi-am dat capul pe spate, gemand, in momentul cand mana lui urca, provocandu-mi fiori atingerile lui. M-a strans puternic cu cealalta mana de talia si m-a tras mai aproape de corpul lui. Ii simteam pectoralii destul de proeminenti si deasemenea ii simteam respiratia sacadata pe obrazul meu. Ne-am atins inca o data buzele senzual, avand un mic disconfort datorita faptului ca ale mele erau uscate, insa limba tanarului rezolvase problema. M-a sarutat din nou apasat, iar atunci am realizat ca de fapt ma foloseste.




I had to break myself to carry on.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 15:56

Hellow my darling Andreea Schmitt,

ne-ai adus încă un capitol uimitor plin de surprize şi nelipsita descriere ce te face sa trăieşti fiecare moment trăit de Sakura. Sincer chiar îmi pare foarte rău de ea. Ştiam că dacă o va omorî pe sora sa, nu va câştiga absolut nimic.

Şi faptul că Sasuke o foloseşte pentru a încerca să completeze golul provocat de moartea Maiei, evidenţiază lucrul acesta. Faptul că o foloseşte în acest mod nu înseamnă că o place sau o iubeşte.

Omorând-o pe Maia, Sakura nu a obţinut absolut nimic. Sasuke nici nu s-a îndrăgostit de ea, iar demonul, ei păi nici de el nu a scăpat sau de Lucifer nu a scăpat nu mai ştiu sigur.

Îţi mulţumesc din suflet că m-ai anuntat şi sper să o faci încontinuare.

Ale chan te pupăceşte dulce de tot kiss şi te îmbrăţişează călduros a hug !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Ale chan in Joi 30 Aug 2012, 16:14, editata de 1 ori
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 16:05

Macar pot sa fiu a doua la comm. dance2
Multumesc mult pentru mesajul privat.
Imi place foarte mult. Imi place ca ridici suspansul din ce in ce mai mult cu fiecare capitol. Ne pui in pielea personajului... good job
Descrierea ... nu am cuvinte. Esti foarte buna, ai un mare talent la scris.
Imi place mai ales ca imi usurezi "munca" de a citi, avand in vedere ca estetica este uimitoare.
Astept next cu mare nerabdare!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 16:36


Multumesc pentru ca mai anuntat kiss si continua sa o faci puppy eyes kiss . Capitolul ii superb, imi place si melodia. Chiar imi pare rau ca sasuke se foloseste de sakura. Nu am ce comenta. Este perfect ficu, te rog sa il continui please si sper ca nextu sa vina mai repede continua sa scrii kiss
thank you
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:14

Doamne scump-o a fost atat de frumos !
Mi-a placut l-a nebunie , este pur si simplu perfect acest fic .
Singurul lucru care m-a dezamagit este faptul ca Sasuke chiar o foloseste pe Sakura ca sa retraiasca acele amintiri cu Maia .
thank you ca m-ai anuntat si sper sa o faci in continuare .
Te pupacesc dulce !


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:34

Hallouu. Nu stiu de ce nu am trecut mai repede pe aici:-s. Am uitat sa ma uit la ficul asta. Ma rog.
Sasuke e nesimtit daca o foloseste, cum isi permite? Si Sakura, naiva Sakura, cum de nu isi da seama:)))?
Offff. Sincer, nu cred ca cele dou seamana, chiar deloc....
Ma rog, deabia astept sa vad ce se v-a mai intampla. Sper doar ca relatia lor sa avanseze 8-).

Succes la scris is la idei:*


Merci de anunt:*
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:48

draga mea capitolul a fost woooow, a fost foarte impresionant
m-ai lasat fara cuvinte...
abia astept nextul, te-am pupat dulce si spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
LuLu
Genin
Genin
LuLu

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucureşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 5

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:54

Ai un mod absolut demential de a descriere starea personajelor ...esti incredibila rock
Actiunea e WOW , m-ai lasat masca ! Mi-a placut momentul sasusaku si toate acele stari simtite de Sakura totusi am avut o deziluzie ca Sasuke o foloseste pe Sakura doar pentru a retraii acele clipe petrecute cu Maya .
Sunt foarte curioasa sa vad cum va decurge de acum inainte actiunea !
Spor la scris si la ideei ! kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

۞ ۞ ۞
Breathless, we flung us on a windy hill,
laughed in the sun, and kissed the lovely grass.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 18:54

Hey, mersi pentru anunt.
Capitolul a fost, evident, extrem de frumos. Cat de simpatici au fost, aww :X Ai descris fiecare moment atat de frumos, genial! :X
Sakura trebuia sa stie ca nu-i nimic normal in ceea ce face el din momentul in care a zis ca-i aduce aminte de Maia [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ticalosul ..
So, abia astept sa vad ce se mai intampla.
Spor la scris si la idei!^^


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 19:48

Hei !
Iar sfarsesc in a aduce commul printre ultimii :( din pacate. Ei bine, data viitoare o sa incerc mai mult sa fiu printre primii 3 :).
In fine, iti multumesc ca m-ai anuntat :) happy2
Mi-a placut mult capitolul acesta, dar mi se pare trist faptul ca Sakura este folosita de Sasuke doar pentru ca seamana cu Maia. Eu chiar vreau ca Sasuke sa o iubeasca si nu m-a deranjat deloc faptul ca Sakura si-a ucis sora pentru Sasuke :)), singurul lucru care m-a intristat din moartea Maiei a fost faptul ca Sasuke a fost trist si s-a descarcat pe Sakura, nimic mai mult happy2, deoarece ea era un obstacol in fericirea Sakurei si trebuia sa dispara, nu? :))..
Ma rog... !
Esti un adevarat talent si te pricepi de minune sa descrii sentimentele Sakurei !
Tine-o tot asa ! Te descuri grozav !
Aaaa, da ! Si sa nu uit ! Adu' next cat mai repede happy2 !!!

Ja Ne !


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
                                     
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 20:49

Buna ! hi!

Multumesc frumos pentru PM happy2

Deci sunt putin suparata pe Sasuke ca doar o foloseste pe Sakura :|

Adevarul este ca nu ma asteptam ca Sasuke sa planga think

Acest capitol este forte frumos la fel ca celelalte dap !

Sper sa ma anunti si data viitoare si bafta la tastat yeah

PS: Adu nextul repejor, nu ma lasa sa astept doua saptamani crying

Pa ! kiss


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 21:48

Imi pare nespus de rau ca ajung atat de tarziu. rusinos
Nu am cuvinte pentru capitol. A fost masi mult decat minunat, a fost exceptional!
Sa nu mai zic senzual. Mi-a placut la nebunie, este grozav.
Cati fiori si cate idei mi-au dat cei doi... good
Multumesc de anunt.
Sa vi repede cu nextul, bafta la tastat si multa inspiratie. dap !


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 18 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 22:50

Buna!!!
Ce capitol frumos!!!
Prima data am crezut ca iar viseaza Sakura:))... dar am realizat ca este totul adevarat...ei chiar s-au sarutat.. insa m-a nelinistit ultima fraza..." ca el doar ma foloseste".. Nu vreau sa o foloseasca pe rozalie pentru nevoile lui, pentru ca seamana cu Maia..
Prea reusit capitolul asta !!
Il ador !!!
Astept next scumpa kiss*:* !
Te pup kiss* !



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 23:26

Hei.


Am ajuns si eu... hmh...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]un capitol interesant. Mi`a placut mult.

Mai ales fazele alea... senzuale [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] mi`a dat asa o stare... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Pervis. =)))



Nu ma baga in seama.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Deci... un capitol superb ca de obicei, iti multumesc ca ti`ai facut timp si m`ai anuntat si pe mine.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] As fi recunoscatoare daca ai face`o in continuare.


Anyway... ai descris superb sentimentele, cum ti`am mai zis,
esti foarte talentata.


A fost un capitol minunat, ai niste idei frumoase.
Ai o imaginatie uimitoare.


Un capitol care m`a lasat in suspans, destul de lung, desi as fi vrut sa citesc muuult.

Oricum.. deabea astept urmatorul capitol.
Succes in continuare. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Btw.. melodia e geniala !


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”




Ultima editare efectuata de catre The Anonymous in Vin 31 Aug 2012, 17:09, editata de 1 ori
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 09:52

Hei!Hei!Hei! Super Capitol!!
Ma bucur ca in sfarsit ai pus Nextul!!
Mi-au placut fazele acelea "interzise" cum s-ar zice!
Astept Next!!!

Kiss $ Hug



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
Aleeeeee
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : in my coffin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : cititul,muzica rock,scrisul(cand am inspiratie)manga, anime
Stare de spirit Stare de spirit : upside down

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 19:58

Mersii ca m-ai anuntat,apreciez! Capitolul ma lasat fara cuvinte (defapt ma lasat cu o groaza de intrebari think ). Ai talent nu gluma happy2 . Piesa a fost awesome, chiar se potriveste cu ficul. Pai, spor la scris si tone de idei,adu mai repede nextu ca sa ne faci ziua mai buna.
XOXO Ale
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 23:54

Hei dap !

Aww, ce capitol frumos. in love
Acel moment dintre Sasuke si Sakura a fost... magnific. Fiecare detaliu, fiecare miscare, fiecare sentiment... atat de perfect. Sper din toata inima sa ajunga sa o iubeasca si sa nu se mai foloseasca de ea doar pentru ca seamana atat de bine cu Maia. ingrijorat
Astept next-ul cu nerabdare, esti un geniu! kiss
Mult succes in continuare! a hug




IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Continut sponsorizat




Demonologie si Exorcism - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 18 I_icon19

Sus In jos
 

Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 18 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-