Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Vreţi acest FanFic terminat ?
Evident, merita !
Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_vote_lcap97%Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_vote_rcap
 97% [ 168 ]
Sa ziceam ca da.
Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_vote_lcap2%Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Nu, e plictisitor
Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_vote_lcap1%Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Total voturi : 174
 

AutorMesaj
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 22:39

A fost un capitol asa de fierbinte!! huh? Scuze, da asta era prima fraza pe care am vrut sa o zic. lough A fost un capitol genial, grozav, fantastic. Sa stii ca eu una nu sunt dezamagita deloc ca Sakura a cedat, sa fiu sincera nici eu nu as mai fi rezistat, brunetul e prea sexy. rusinos: Am simtit fiecare respiratie a Sakurei, la fel si cu bataile inimi. Sincera, cred ca m-am si inrosit. lough Imi bate inima prea tare ca sa mai stiu ce sa scriu. Deci, te ador pe tine si ficul tau. happy Esti o scriitoare geniala, mega talentata.
Sa vi repede cu nextul, bafta la tastat si multa inspiratie. kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 23:16

Hello puisor kiss
Deeci. Mi-a placut foarte, dar foarte mult acest capitol. Atat de frumos si plin de sentimente, ca intotdeauna in love
Mi-a placut foarte mult momentul SasuSaku si chiar m-ai facut curioasa in legatura cu urmarile. Se va inrdagosti de ea, sau doar se va folosi de ea?
Am atat de mult intrebari, iar tu imi potolesti "setea" de citit putin cate putin. Oh, Andreea, cand vei inceta sa ma uimesti? lough
Ei bine, abia astept sa ne aduci continuarea, so.. spor la scris kiss

LexX^^


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 23:31

Hey Heyyy ;;)
Waw...adica pe bune?...doamne ce caitol neasteptat love
Eu care eram app sigura ca Sasuke o sa o faca nebuna de legat ...el ce face well? awesome right?
A fost un capitol foarte frumos!!!
Imi vine sa vin si sa te bat..dece e asa de scurt ?
Dar e un capitol superb, care m-a lasat foarte placut impresionata kiss
Iti multumesc mult ca m0ai anuntat..si sa o faci si pe viitor kiss
Doamne cat de mult imi place imaginatia pe care o ai si cum ne uimesti mereu love
Astept next si te pwp dulce kiss kiss kiss
Love Yukii


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 00:40

Buna!
A fost asa un capitol excelent! Cand citeam simteam toate sentimentele personajelor. Poate daca Maia chiar a fost informata de Hinata despre lipitorile alea hidoase care vor sa o posede pe Sakura si a vrut sa o ajute. Sau poate ca tine la ea si a vrut sa o vada fericita, dar a vrut sa il aiba si pe Sasuke, macar putin.
Ma intreb daca chiar o sa se intample ceva, sau o sa se trezeasca unu a ii este foame:))Mda, pai nu am gasit alt exempplu, deci...mda. Sa speram ca dupa atata timp si atatea capitole o sa aduci si un moment mai...special. Nu ca nu ar fi fost mai multe. Cel din acest cappitol fiind un exemplu bun. Ma rog, intelegi tu.
Draga Andreea, sper sa ne uimesti, asa cum o faci mereu. Cel putin vorbesc in numele meu. Si mersi de anunt. Chiar a fost o surpriza placuta sa vad ca ai pus next-ul asa de repede.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 12:19



hmm...?! De ce? De ce? De ce? De ce? De ce chiar acum s-a terminat? Tie iti place sa ne vezi asa? Doamnee... Cred ca daca nu aduci next-ul, eu mor! Mor la propriu! Te rooog dulce sa aduci repede urmatorul capitol! Multumesc mult ca m-ai anuntat, ca de obicei, esti o draguta! Sper sa o faci si in continuare daca vrei! Dar, te roog dulce... Adu repede next-ul! Si eu care credeam ca o sa se intample ceva rau in capitolul asta... Chiar mi-a placut! Descrii foarte frumos, esti o adevarata experta!

Sa ai o iarna magica!


     
 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 13:06

Iti ador ficul si Te ador si pe tine. in love Vreau next mai repede! E asa de frumos. . .
Nu stiu cum gasesti o melodie potrivita pentru fiercare capitol. Deci am sa repet asta a infinit Iti ador ficul si Te ador si pe tine. in love
Mai repede cu next. a hug
Spor la scris si multe idei. dap !
Te-am pupat dulce! kiss
Zbye! hi!

P. S. Multumesc de anunt si sper sa faci asta in continuare! rusinos


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 16:33

Mi-a placut la nebunie capitolul . A fost intradevar intresant , dar totusi nu sunt sigur in legatura cu sentimentele lui Sasuke pentru Sakura . Ma intreb daca o minte si daca o vede pe Maia in Saku . E ciudat si sunt curioasa sa vad ce se va intampla , asa ca te rog sa ma anunti .



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 16:47

Am ajuns si eu intr-un sfarsit lough
Imi pare bine ca ai pus atat de repede capitolul acesta !
Mi-a placut cand Sasuke a spus ca incepe sa se indragosteasca de ea..
Dar cred ca Sakura are dreptate... incearca doar ca o uite pe Maia...
Oricum... sper din tot sufletul sa nu fie asa dap !
Si ce vor sa faca amandoi ? yeah
Intrebare foarte tampita... cred ca stiu deja raspunsul lough
Dar nu se stie niciodata...
Pai astept next-ul !
Sper sa-l aduci cat de repede poti happy2
Mersi de anunt !
Spor la sris si te pup kiss !

Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 18:50

UUUU!! Picanterii!! Foare frumos ... imi pare rauu ca nu am comentat mai devreme dar nu am fost in localitate. Supeer caputolul, bafta la celalalt!
Spor la scris!@

Kiss # Hug



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 18:50

wow! capitolul a fost superb kiss
mersi de anunt si scuze de intarziere dar am avut o groaza de teme... si de invatat si de meditat
abia astept sa vad ce se intampla cu cei 2... :>happy
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 19:48

Scuze ca am venit si eu asa tarziu
Sincer nici eu nu ma astepptam la asta rusinos roll
Stii sa ne surprinzi
Adu nextuu ala repede
Pupici kiss i love you hug2


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pirates are here.

Sus In jos
Aleeeeee
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : in my coffin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : cititul,muzica rock,scrisul(cand am inspiratie)manga, anime
Stare de spirit Stare de spirit : upside down

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 20:22

Hello!!! Trec direct la subiect...
Cred ca astora doi le place durerea destul de mult altfel nu as intelege de ce il face unul pe celalalt sa sufere atat. Imi pare bine ca in sfarsit sunt doar ei doi impreuna si pot sa-si puna sentimentele la punct, dar am presimtirea ca demonul ala o sa-si bage codita pe acolo, iar o sa se intample ceva, doar sa nu scape Saku de demonii ei si de fapul ca si-a omorat sora happy
Mersii ca m-ai anuntat, astept next cu sufletul la gura!! Bye, Ale!
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 19:03

Buna, draguta! Vreau sa incep prin am cere scuze de o suta de ori ca nu am mai trecut pe la ficul tau de foarte mult timp, doar ca.. scoala e de vina si, ma rog, acum ca intram in vacanta cred ca o sa-mi fie mai usor sa citesc. Oricum, ficul tau e genial, am mai spus-o si ma repet. Am reluat ficul chiar de unde am ramas, sau poate sa fi fost cu vreo 1 sau 2 capitole mai in fata.. nu mai sunt sigura. Te-as ruga cu cea mai mare ardoare sa ma anunti de next si sa-mi accepti scuzele! ;;)

Cu dragoste, Ana! a hug


 A jeep without a driver is just a car 




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 10:07

        Îmi pare rău că ajung aşa târziu. Mulţumesc de anunţ. a hug
        Nici eu nu sunt dezamăgită că Sakura nu a mai putut rezista. Nici eu nu aş fi putut. Mi-a plăcut tare mult capitolul, a fost interesant, dar a fost foarte scurt. Oricum, îţi ador fic-ul. kiss Aştept continuarea. Ne-am lăsat în suspans. hmm...?!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 23:59

Am venit cu un mic cadou de Craciun. Sper sa va placa si va anunt de pe-acum ca nu se apropie de final Demo, in caz ca asta o sa va lase impresia acest capitol.
Ascultati asta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Capitolul 31 - Dupa 7 ani..



Sakura’s point of view:


            - La multi ani, scumpa mea! i-am soptit dulce, magaindu-i parul matasos si roz. Tati te asteapta jos cu o surpriza, am continuat, sarutandu-i crestetul capului.
           - Mos Craciun, Mos Craciun, ce mi-a adus Mos Craciun, mami? m-a intrebat curioasa, impingandu-ma usor si dandu-se din pat, incaltandu-si papucii roz.
           - Du-te si vezi, i-am raspuns in timp ce o priveam cum parasea camera.

        Am zambit, in timp ce ii aranjam patul si m-am gandit ce repede putea trece timpul. Nu imi imaginasem ca avea sa mi se intample asa ceva, nu era ca si cum imi era imposibil sa cred, caci avusem parte de multe intamplari de neimaginat si din cauza acestora ajunsem sa ma pierd. Eram foarte constienta ca facusem lucruri ingrozitoare, ca scapasem de sub control si inca reflectam asupra lor. Voiam cu disperare sa gasesc un motiv plauzibil pentru care ajunsem sa recurg la minciuna, manipulare si chiar omor. Nu paream o persoana buna, demna de ceea ce primisem, caci stiam ca existau milioane de oameni buni, onesti, care ar fi dat orice sa aiba o bucata de paine sau putina afectiune din partea cuiva si totusi, indifferent de asta, ei erau inca uitati de Dumnezeu, pastrati intr-o cutiuta mica si pierduta. Acest lucru ma enerva, nu voiam sa am tot ceea ce imi doresc, voiam sa fiu pedepsita pentru ceea ce facusem in trecut, dar nu… nu… Imi iubeam prea mult familia pentru a-mi recunoaste greselile.
        Mi-am trecut o mana prin par si am zambit, gandindu-ma doar la expresia fetei copilei mele la vederea cadoului de ziua ei si cel din partea Mosului. Emana atata bucurie in jur, ma facea atat de fericita ca o aveam si eram sigura ca si Sasuke o iubea incredibil de mult. Incet-incet realizam ca viata mea era perfecta si ca nimic, dar absolut nimic nu putea sa intervina si sa mi-o strice. Nicio carte id*oata, niciun demon amarat, nimic. Am chicotit usor, gandindu-ma ca de atunci imi era frica sa mai termin carti si daca o faceam, aveam impresia ca ceva rau se va intampla iar eu o voi lua de la capat. Ohh, dar era doar in imaginatia mea, nu aveam sa mai trec prin ce trecusem! Niciodata!
        Parasisem camera Annei cu zambetul pe buze. Prima zi de Craciun avea sa fie superba si deasemenea si cea de-a sasea aniversare a copilei mele.

           - Mami, uite ce mi-a adus Mos Craciun, uite, a spus ea fericita, in timp ce imi arata o papusa si un urs de plus maroniu foarte mare. Tati, nu-i asa ca voi mai primi un cadou? a continuat micuta, intorcandu-si privirea la tatal ei care o urmarea de pe canapea.

        M-am apropiat de ei si m-am asezat la randul meu pe canapea, urmarindu-l pe Sasuke vorbea cu Anne. Stralucirea ce-o avea in ochii negri, in timp ce o privea pe copila, si faptul ca parea cel mai bun tata din lume, ma facea extrem de fericita. Eram putin uimita ca era realitate si ca nu aveam un vis mult prea frumos. Eram uimita ca Sasuke ma iubea si acceptase sa nu fac intrerupe de sarcina in momentul in care ii marturisisem ca acea noapte avuse consecinte.
   Mi-am reindreptat atentia catre cei doi si am privit-o pe micuta, stand jos pe covor, jucandu-se cu papusile. Mi-am umezit buzele si l-am privit pe Sasuke, acesta mi-a zambit si s-a ridicat de pe canapea, luandu-ma de mana.

           - Am o surpriza pentru tine, a inganat, zambindu-mi iar eu urmandu-l.
           - Dar cu …
           - E ocupata, m-a intrerupt acesta, urcand scarile.

        Intrasem in dormitor in scurt timp. M-am asezat pe pat in timp ce Sasuke a inchis usa; am chicotit vizibil, atragandu-i atentia brunetului.

           - Ce e asa amuzant, m-a intrebat, indepartandu-se de usa.
           - Ne ascundem de o pustoaica mica, scumpule, mai bine o lasam pe disearca, stii tu, cand doarme si nu ne poate intrerupe, i-am spus incet.
           - E ocupata, a marait, tragandu-ma de mana si ridicandu-ma inapoi in picioare.

        Nu i-am mai dat o contra replica, caci buzele lui s-au presat peste ale mele, facandu-ma incet-incet sa cedez si sa ii raspund cu aceeasi moneda. M-am lasat condusa de el, i-am dat voie sa faca ce voia, exact ca in acea prima seara, exact ca in noaptea in care am avut primul contact se*ual.
Mi-a sarutat buzele fierbinti si m-a apropiat mai mult de el, tragandu-ma de talie. A coborit cu saruturile, indepartand orice material vestimentar. Il lasam. Il lasam sa faca ce voia. M-a luat in brate si mi-a sarutat din nou pe buze; picioarele mele erau incolacite de talia lui, strangandu-l, voindu-l tot mai aproape. Mi-am dat capul pe spate si i-am permis sa-mi dezmierde gatul cu saruturi suave, urmand sa-i simt caninii penetrandu-mi pielea, dandu-i sansa astfel sa isi incante auzul cu mici gemete de placere. Zambetul lui devenea tot mai pervers, dorinta devenindu-i mai puternica.
        Acesta m-a pus pe pat, asezandu-se peste mine si continuand sa ma sarute. Imi mangaia fiecare particica a corpului; imi provoca atatia fiori mana sa rece cand imi atingea pielea, ma aducea pe culmile extazului numai in cateva minute. Era perfect, il iubeam cu toata fiinta mea. Iubeam totul la el, absolut orice, nu puteam sa cred ca exista persoana perfecta, fara imperfectiuni, fara vreun defect macar.
        M-am oprit brusc si l-am privit atent, oferindu-i un mic zambet. Acesta mi-a raspuns si a vrut sa ma sarute, insa l-am oprit; citeam pe chipul lui confuzie. I-am luat mana dreapta si i-am sarutat-o, privindu-i cu atentie verigheta de pe degetul aratator, un sentiment placut ma invadase, stiam ca era doar al meu, acel inel micut demonstra asta. Am chicotit si nu m-am mai lasat dominata, voind cu disperare sa fiu eu cea care conducea in continuare. Zambetul lui pervers nu intarzia sa apara, facandu-ma parca sa ii demonstrez ca si eu puteam s ail duc pe culmile extazului in numai cateva clipe.
Mi-am preset buzele de-ale lui, introducandu-mi limba in gura lui si fortand sarutul; devenea din ce in ce mai violent iar unghiile scurte ale lui Sasuke voiau sa imi distraga atentia , zgariindu-ma. Mainile mele fragile erau infipte in parului lui lung si negru, tragandu-l de fiecare data cand ma musca de buze. Ohh, si nu conta ca eram in brate la el, il doream mult mai aproape de mine, mult mai aproape…

           - Mami, tati!

        In momentul in care i-am auzit vocea fragila a Annei, eu si Sasuke ne-am oprit din ce faceam. Brunetul ridicandu-se din pat, iar eu acoperindu-ma cu cearsaful alb. Ma simteam prea penibil. Obrajii mei, probabil erau rosii, in acel moment, din cauza ca un copil de sase ani, propriul meu copil, vazuse astfel de lucruri. Ma simteam incompetenta; o mama rea.

           - Eu doar voiam sa va spun ca Maia mi-a zis ca se simtea foarte singurica, pana cand Mosul a decis ca cel mai bun camin pe care il poate avea, este aici, aici cu mine. A spus ca e sigura ca o sa o iubesc la fel de mult cum o iubeau parintii si sora ei mai mica.

        Uimirea mi se citea pe chip in momentul in care Anne terminase ce avea de spus. Maia? Il priveam pe Sasuke cu tristete. In privirea lui parca se derulau evenimente din trecut ce il marcase. Eram convinsa ca numele ei avuse un impact puternic si ca nu era vina lui ca o iubise atat de mult, insa timpul trebuia sa ii vindece complet ranile. Ma durea faptul ca ii citeam in privire tristete, melancolie, orice sentiment de rau, imi aducea aminte de felul in care era atunci. Am oftat, rugand-o pe copila sa se duca in camera ei sa se joace. Lui Sasuke nu stiam ce sa ii spun, daca trebuia sa ii reprosez ceva, pastram doar tacere si priveam in gol, sperand ca el va face ceva, va spune orice.

           - Eu… a incercat Sasuke sa spuna.
           - Vino incoace, i-am raspuns afisand un zambet destul de fals.
           - Te iubesc, Sakura, chiar te iubesc, te rog crede-ma. Am chicotit si l-am imbratisat strans. Stiam lucrul acesta; el chiar ma iubea.



I had to break myself to carry on.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 01:10

Buna...imi pare ca nu am intrat pe site si ca nu ti-am mai lasat comm crying sper ca acest lucru sa nu te descurajeze....Poveste este perfecta din toate punctele de vedere si cred ca nu sunt singura care crede acest lucru si... te rog frummos sa reusesti sa continui acest fic... puppy eyes Sa revenim la capitol este unul excelent...iar melodia, o combinatie letala si imi place ca ai facut capitolul sa aiba legatura cu Craciunul, ma rog cu sarbatorile...si iei in sfarsit reusesc sa-ti dau prima commm....:)
thank you pt fic si te rog sa ma anunti in continuare :*
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 10:51



Ce dulce a fost acest capitol, însă a stricat totul numele ' Maia ', oare de ce nu poate să se ducă dracul** odată ?

Apropo, îţi mulţumesc foarte mult pentru mesajul privat... dar să revenim la fic . Cel mai tare moment a fost când a venit Anne şi le-a întrrupt mica joacă... cât am mai râs .

Totuşi, încă nu îmi vine să cred faptul că Sakura a rămas însărcinată, iar Sasuke a acceptat-o ! Dar totuşi, el chiar a învăţat să o iubească, sau se refugiază în braţele ei şi ale copilului, imaginându-şi că Sakura este Maia, iar Anne copilul ce îl aştepta ?

Maia i-a urmărit tot timpul, presupun, urmărindu-i fiecare mişcare Sakurei, huh ? Oare a nutrit în continuare pentru Sasuke sentimmente de ură, sau de iubire ?

Numai tu ştii ce îţi trece prin minte...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 11:49

Buna!Azi dimineata pe m-am apucat sa citesc primul capitol dina cest fic.Acum la 11 citesc capitolul pe care l-ai scris ieri.Imi place la nebunie cum descri si cum evolueaza actiunea.Sper sa ma anunti cand pui nextul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].Bye!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 13:48

Heei ;;)

So, să încep cu începutul. Eu nu am mai intrat pe forum de mult și m-am pus pe acțiune ieri cool și fic-ul tău e cam singuru care încă mai este dintre cele care le citeam eu. M-am bucurat enorm când am văzut că măcar mai e unul și am rămas huh? când am văzut că are 38 de pagini.

Eu rămăsesem la capitolul 5, și am terminat să le citesc și vreau să îți spun că ai unele din cele mai frumoase fic-uri pe care le-am citit până acum. Nu zic asta ca să te simți bine, chiar sunt sinceră, felicitări, ești o scriitoare incredibilă kiss

Abia aștept următorul capitol in love sport la scris, pupici kiss


    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 14:11


Hei dap !

Cat ma bucur ca ai adus si acest capitol. E superb, mai...mai mult decat asta, super surprinzator. Deci nu imi vine sa cred, Omg! Un copil?! Ma bucur ca inca se mai iubesc, astora mai batranei le piere cheful de obicei. Dar nuuu, ei se iubesc si e atat de frumos. Un copil de 6 ani..God! Inca nu imi vibe sa cred, nu ma asteptam la asta, jur.
M-a cam inspaimantat numele ales de aasta mica, de Anne :)) :|
Of, abia astept urmatorul capitol, asa ca adu-l cat mai repede, Evan! =))
Spor la scris si cat mai multe idei!

P.S. : imi place numele micutei <3



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 15:39

Buna happy2
Multe lucruri noi, chiar foarte multe !
Au trecut 7 ani, s-au casatorit, au o fetita...
Ai spus ca nu se apropie de sfarsit...
Deci cineva, un alt demon, sau din nou Maia, va incerca sa-i desparta...
Si ne vom intoarce la inceput...
Asta cred eu lough
Oricum, ceva se va intampla sigur...
Imi place ca Sasuke a zis ca o iubeste cu adevarat dap !
Asta macar e ceva...
Astept next-ul cu nerabdare.
Spor la scris !
Mersi de anunt !
Jelly te pupa kiss
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 23 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 16:53

Hello!
In primul rand vreau sa iti spun CRACIUN FERICIT!
In al doilea rand...iti ador capitolul..!
Este superb!!
Ma bucur ca Sakura are un copil cu Sasuke!! Yes!!!!!!!!!!!!!!!!! In sfarsit visul meu a devenit realitate:X:X:x.
Insa MAIA? Am ramas putin socata...Pff.. am atatea intrebari in mintea mea:)).
Scumpa astept next repede..am multe de aflat :X:X:x. Te pupa dulce Deya kiss*kiss!



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 16:59

Sarbatori fericite, Andree! a hug Multumesc frumos pentru cadou, chiar imi place. in love A fost un capitol foarte frumos. Ohh, ce dulce e aia mica, o adevarata papusica. Nascuta chiar de Craciun, imi da o senzatie placuta. Ma face sa ma gandesc ca e o aleasa sau ceva. Mda, stiu, ciudat. Deci, ador familia asta frumoasa si fericita. in love Chiar sau intamplat multe. happy Totusi nu prea am inteles partea cu Maia. Cum adica Maia a vorbit cu Anne? S-a reincarnat sau a visat-o? Nu sunt prea sigura insa sper sa ma lamuresti in capitolul urmator. Ma bucur ca nu se termina ficul, as fi avut sentimentul acela ciudat de " sunt fericita ca am aflat finalul, dar mi-as fi dorit sa nu se mai termine chiar daca imi doream sa se termine".
Oricum, bafta la tastat si multa imaginatie. Sa vi repejor cu nextul, sarbatori fericite. kiss


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 18:04

Buna si Craciun Fericit kiss
Nu am cumvinte sa iti spun cat de mult imi place acest nou capitol kiss
este mult prea frumos ca sa fie adevarat...sigur o sa intervina ceva intre ei doi ca altfel nu are cum happy
Tot ce sper e sa nu o ia de la inceput iar...ar fi o situatie prea urata pentru Sakura...acum cand in the end este alaturi de Sasuke care o iubeste si au si o fetita, totul sa dispara brusc .
Ma bucur ca nu se sfarseste love
Nu am inteles, care este faza cu Maia?....Anna ii poate vedea spiritul sau cum?...Sper sa ma lamuresti happy2
Astept cu nerabdare next-ul si sa il aduci repede heh kiss
Te pwp si iti urez sarbatori fericite si sa ai parte de multe idei kiss
Love Yukii



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 19:00

Wow! Ma bucur enorm ca ai ajuns si aici!
Este minunat! Ma bucur enorm ... Si imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme!
Este minunat si iti multumesc ca m-ai anuntat!
Bafta in ontinuare , spoer la scris si la citit!

Kiss % Hug



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]









Sus In jos
Continut sponsorizat




Demonologie si Exorcism - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 23 I_icon19

Sus In jos
 

Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 23 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-