Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Owarinai Suki - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Owarinai Suki - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Owarinai Suki

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Owarinai Suki - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Owarinai Suki   Owarinai Suki - Pagina 9 I_icon19Sam 24 Aug 2013, 20:38

Bunaaaaaa. kiss
Trec in sfarsit pe la capodopera ta. in love De cand am inceput sa citesc, pana ce am terminat, o singura intrebare imi bantuie capul. Care este aceea? "Cum este posibil sa nu iti fi gasit fic-ul pana acum?"
Ei bine, nu stiu.
A fost o poveste de dragoste exceptionala. Cand am ajuns la ultimul capitol imi parea nespus de rau. sad 
Oricum, in caz ca te vei apuca de un fic nou sau mai ai altul pe care eu nu il stiu sa ma anunti. a hug 
Hugs and kisses! kiss kiss  
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Owarinai Suki - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Owarinai Suki   Owarinai Suki - Pagina 9 I_icon19Mar 17 Sept 2013, 12:08

Hellăău! *hug*
Genial! :x Superb! :x Acest fic este unul din preferatele mele. Este minunat. :o3

Am fost la zi cu fiecare capitol și mă rugam să aduci nexturile. :o3

Îmi pare rău că s-a terminat ficul. xD

Povestea celor doi a fost  ... o.O Wow. :o3 Foarte interesantă. :x
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Owarinai Suki - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Owarinai Suki   Owarinai Suki - Pagina 9 I_icon19Vin 27 Sept 2013, 15:38

Heeei. Scumpo ,ti-am citit fiecare capitol in amanunt..si seara stateam pe telefon si tot citeam. in love Fa te rog si un sezon 2 la fel de minunat ca asta sau daca nu, pune-i finalul. Gandeste-te la asta si anunta-ma si pe mine! kiss
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Owarinai Suki - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Owarinai Suki   Owarinai Suki - Pagina 9 I_icon19Mier 02 Oct 2013, 20:09

Oh, vin şi eu într-un sfârşit cu comentariul la fic-ul acesta happy2 
L-am citit acum ceva timp în urmă, când nu aveam cont, iar acum am zis să trec să las unul.
Nu am stat să urmăresc fiecare capitol. Urăsc să fac asta. Îmi place când sunt toate "la botul meu" lough Mi-a plăcut ce-i drept. Finalul însă a fost atât de... trist şi neaşteptat.
Speram la ceva fericit, dar nu totu-i lapte şi miere, nu?
Nu îmi mai amintesc prea detaliat cum stăteau lucrurile, dar ştiu esenţialul. A fost şi este un fic minunat happy 
Sincer, eu una sunt împotriva la astfel de relaţii. Adică, ea 15, el meh...
În viaţa reală, zic, urăsc cu înverşunare asta. Dacă măcar  măcar... nu ştiu, 16-17 ani, e ok. Ştiiu, "dragostea n-are vârstă", dar să fim serioşi, multe minore sunt prostite, etc... fel de fel de cazuri. Nu stau acum să zic teoria a ceva ce n-are rost happy2 
Oricum, mi-a plăcut, şi încă-mi place. Estetica e plăcută şi are multe alte puncte tari. 
O să citesc şi celelate ficuri ale tale. Sunt sigură că o să fie o experienţă plăcută happy 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Owarinai Suki - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Owarinai Suki   Owarinai Suki - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Owarinai Suki

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-