Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black Sora - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black Sora - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black Sora

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Aici este sufletul meu , spuneti ca fialul nu este bun si nu va place , votati:
Da Noraml , SasuSaku nu SiniSaku , sezon 2!!
Black Sora - Pagina 3 I_vote_lcap95%Black Sora - Pagina 3 I_vote_rcap
 95% [ 19 ]
Nu , aici sa ramana.
Black Sora - Pagina 3 I_vote_lcap5%Black Sora - Pagina 3 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Total voturi : 20
 

AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 11:46

Capitolul 18: BAck to work.

Sakura:

„One Day I Had to Punch up This One Yute for Tryin Make a Fool of Me” Versurile acestea imi bantuiau mintea , cica eram la un concert. Visam ca eram la un concert dupa multe alte ipostaze fierbintiin mintea mea cu Sasuke , am ajuns la un concert in care cand N-Dubz , doar ca in loc de unu din baieti aia era Sasuke , dintr-o data ma ia pe scena si incepem sa ne sarutam , erotic vis nu alta , credeam ca am eu memorie asa de buna ca aud melodia. Oare , imi suna telefonul , ma trezise Sasuke , il iau repede de pe noptiere si raspund somnoroasa”
-Aloo? Saku aici , si casc inca o data. Din celalta parte se aud zgomote , si o voce de femie foarte cunoscuta mie imi zice:
-SAKURA , unde mama naibi esti? Te sunt de 20 de minute incontinu iar tu a naibi nu ai raspunde. Puteam sa recunos vocea asta dintr-o mie , ma uit la ceas si strig.
-Ce naiba , cum dracu e 10 , am baut prea mult aseara. Tipasem din greseala la telefon deci Temari nervoase mi-o intorce:
-De unde sa stiu eu cat ai baut tu si unde te afli? Vino repede ca avem multa treaba , ma ridic de pe pat si incep sa imi pun toate hainele mele in bagaj.
-Cine este? Intreba Sasuke care se uita la mine mirat de ceea ce fac , am uitat sa raspund lui Temari care incepuse din nou.
-Ahh , inteleg inteleg , esti cu Sasuke , atunci nu va mai deranjez prombeilor , bye. Si inchise , am rosit , ma uit spre Sasuke care se duse repede in baie. Pun pariu pe orice ca si el rosise si se ascunde momentan de mine . Imi iau o fusta neagra pana la genunchi , un maieu alb si o vestuta care se potriveste cu fusta. O pereche de pantofi cu toc , alti trebuia sa imi iau dat fiind faptul ca din cauza lui Lucy mi-am rput perechea favorita. Concedierea nu a fost ceea mai rea pedeapsa , dar acuma lasa. Imi prind parul intr-un coc si pana iese Sasuke eu is gata , cu hainele si celelalte lucruri arajate in bagaj. Chiar am facut si patul si astept langa usa , mai adaug faptu ca ma grabesc si i-am facut si lui bagajul. Sasuke iesise in sfarsit si se apropie de mine , ma saruta iar eu neralizand de ceea ce fac ii raspund . Duce mana la parul meu si scoate racul cu care era prins , astefl parul meu mediu tuns a cazut si sta liber.
-Arati mai bine asa zise , ai facut si bagajul meu? Intreba el uimit , oftez si zic ca da. O luam incet , ajungem la casierita care ii face iara ochi dulci brunetului. Dar spre uimirea mea el nu accepta privirile ei , ba chiar nu mai filtreaza. Plateste si plecam , observ masina lui Naruto , deja eu plecat si ei. Cred ca Temari ne-a sunat pe toti , cater cazuri oare am primit de ne-a sunat ca disperta. Las ca aflu eu , in mai putin de 5 minute ne aflam in masina. Sasuke conduce iar eu stau plictisita , am aprins radioul si am setat frecventa KPFK-ului. Canda The Saturdays-Ego. Mama cat imi mai place melodia asta , am dato la maxim pana Uchiha se enervase , a inchis radioul.
Pana la urma ne-am luat la harta jumatate de ora , ca sa vedem pe ce post ascultam muzica am jucat piatra , hartie , foarfece. Tipic , dar asa jos eu deobicei cu Temari , eu castigand mereu.
De data asta a castigat Sasuke el avand piatra iar eu foarfece , oftez si da pe alt post unde canta David Gueta- Titanium. Drep sa zic era super melodia ,o data in viata lui avea si el dreptate.
2 ore durasera pana ajunsesem inapoi in Shout L.A , pentru ca am prins drum liber , fara radare iar cu Sasuke la volan 180km/h. Si te mai consideri politist FBI? Eh ma rog , tot nebun ca si Iuske si Gavril , mda , normal. La ce ar trebui sa ma astept din partea lui , ma duse acasa , luasem bagajele si le dusem in apartament. Deschise usa si se uita inauntru , apartamentul avea asa: Living , bucatarie , dormitor , 2 baii , un balcon si un birou. Jos era si garajul dar ala era comun , arunca bagajele pe undeva pe acolo si ia sari pe canapea. Adormise jumatate de ora fiindca numai somn nu fusese la hotel cu toate indecentele din visul ei. Parca era un film 18+ , ceea ce nu pot sa zic ca ma deranja nu gluma.
Iara visez partea cu concertul , visul erotic II o sa ajung sa il numesc. Din cauza ca iar imi suna telefonul? Mersi Doamne ca m-ai trezit , ajunsesem la o faza cu eu si brunetu in baie , eram cam ... cam nud. Iar de aici nu mai zic ca incep eu sa plang la ce minte de fetiscana de 16’in calduri am.
-Da! Spun rastit , oricine ai fi multumesc ca mai trezit , zic eu pentru mine. Se aude galacie , pun pariu ca ma sunase cineva de la agentie.
-Sakura , unde esti , te asteptam de jumatate de ora , mai vii? Intrebase Sasuke , oftez .
-Da Uchiha , scuze dar si tu esti sef , nu te descurci?
-Ba da , dar ma.. , te ce? Injrijorasesi? Incep sa chicotesc eu , ma ridic de pe canapeaua mea , foarte comoda de un negru intens si ma indrept spre usa.
-Bine brunetutule , vin imediat , pup , pa. Of Sasuke , Sasuke , ia stai. Am zis „pup” , of iara am zis cuvinte fara mine. M-am tampit rau , ce naiba am in ultimu timp?

Sasuke:

„Aud eu rau sau Sakura a zis „pup pa” , nu. Aberez eu , sau are de a face cu faptul ca in ultimul timp actionez fara mine? Pana la urma Karin nu a mai venit , cred ca se intoarce dupa ce plec eu. Ce galagie e aici , fata de ce este la sectie nu ii nimic. Ies din sala de conferinte si ma duc la Sari sa iau cazurile , umbland prin niste hartoage , cu parul prins intr-un coc , si o bluza eleganta de un verde-albastrui . Observa ca vin spre ea si ma intamplina cu un frumos si cristalin glas:
-Buna ziua Domnule Uchiha , acestea sunt cele 7 cazuri care s-au strans in timpul saptamani. Si imi intinde mai multe dosare , le iau pe toate , imi mai trebuiesc o pereche de ochelari rotunzi si zici ca is tocilar. Chicoteste incet , aud cum se deschide liftul. Vreau sa ma intorc sa vad cine este dar in aceea clipa imi cazuse un dosar , ma aplec dupa el dar celelalte 6 au luat-o la goana. Am facut doar niste hartii peste tot , aud cineva cum rade. Cunosc acest ras dintr-o mie sau dintr-un milion , un ras care ma cucereste si imi deschide inima intrand in ea fericire.
-Chiar asa , nu mai sta acolo si ajuta-ma, se apleca si incepuse sa rada mai tare. Luase 3 dosare iar eu 4 , bine ca nu au cazut toate si le-am putut pune pe fiecare la locul sau.
-Cum ai ajuns sa te joci prin hartii? Intreaba ea si iara rade , ma simt stanjenit dar na. Imi place sa o aud cum rade chiar daca eu sunt cel de care se rade , ii sta foarte bine.
-Stii tu , cade unu , cade doua , vezi o fata frumoasa , chestii obisnuite. Zambesc si o iau inainte.
-Si cine ar fi aceasta fata frumosa? Zambi si ea , pana la urma lasase parul pe spate , din aceasta cauza nu m-am putut abinte si am saruta-o , ea raspunzandumi.
-Pai considera tu cine este frumusetea , am facut-o sa zambeasca. Un zambet care te vrajeste , care este asemeni unui drog sau al unui serial extraordinar din care nu ai mai vrea sa te desparti ci sa il vezi zilnic.
Intru in sala , unde se asterne o linste mormantala inafara de tv. Care era pe BBC , incep sa aplauze toti cu zambetul pe buze. Temari se indreapta spre mine si ma ia de dupa ceafa.
-In sfarsit s-a gasit barbatul care ii poate rezista Sakurei , si toti incep sa aplaude mai tare si sa rada. Sakura se uita la mine cu o privire gen „wtf? Ce ai facut?”

Sakura:

„Intru linistita in sala , dupa Sasuke , cand intru este o liniste , inafara de tv. Dintr-o data incep toti sa aplaude , ce naiba , ma uit la Uchiha cu o privire uimita , wtf , ce naiba ai facut brunetule. Dar vad ca el este mai mirat ca mine si o aud pe Temari.
-Poftim? Va anunt clar ca intre noi nu este nimic , zic incerc sa ii calmez. Mai bine zis sa ma calmez pe mine , Sasuke sufa usurat si puse dosarele pe masa.
-Daca nu era nimic intre voi atunci ce cautai in Malibu cu Sasuke? V-ati mai sarutat , aveati camera impreuna , Dumnezeu mai stie ce ati facut , avea un zambet diabolic . Se bucura pentru mine sau ma interoga? Ma uit la Naruto care cateodata are gura sparta , se ascunde in spatele Hinatei si a lui Sasori , ma prefac ca ma indrept spre Neji din spatele meu dar ma intorc repede si incep sa tip:
-Naruto Gura Sparta!!!!! , de ce nu ai mai intrebat si detali , sau de ce ma rog nu ai facut un anunt? Daca ai dat pe facebook sau twiterr te farm , bine am exagerat . Tremura in spatele Hinatei care ea incerca sa ma calmeze , interveni si Sasuke.

Sasuke:

„Idoit paralel cu lumea asta , chair asta am facut eu cu Sakura? Of Doamne ce are fata asta , ce naiba mi-a facut. Ca imi place totul la ea , absolut totul , chiar si feulul cum consider eu ca ma” enerveaza” . Ma duc sa o calmez ca nu dar mai face vreo crima aici si are pe constiinta moartea unui natarau. Reusesc sa o calmez si sa incepem sa ne uitma peste dosarele astea. Se pune repede pe scaun , le deschide si in mai putin de 5 minute se uita peste toate , ofteaza si isi rida privirea spre mine. Privirea aceeia ,e nervoasa de ceva. Deci bine ai revenit Sakura(The BIG SASORI)
-Sasuke , trebuia sa ne uitam mai atent peste ele , trebuie sa fie in birou nu in sala de conferinte deja.
-Nu iti fa griji , nu le-am raspuns la cereri. Iau inapoi dosarele si ma indrept cu Sakura in sapte spre biroul ei.

Temari:

„Doamne , fata asta . Nu ma anunta nicodata despre viata ei amoroasa , mai ales ce armasar si-a gasit. Ce plictisitor este pe aici , dar pot sa zic ca cina de aseara cu Shikamaru a fost interesanta. E dragut cand vrea , si mai ales cand nu este badaran. Ma uit la TenTen si Neji care sunt impreuna de aproape 2 saptamani , ma uit la Naruto si Hinata care se impacau perfect. Chiar si Sasori si cu Hanabi discuta ceva legat de tehnologie si nu mai stiu eu ce , si sa mai zic ca fratiorul meu este casatorit de doi ani cu Matsuri si nu mi-a zis. Era sa il fac cap de afis intr-o zi , si nu vorbesc la figurat.”
Naruto:
„Pur si simplu credeam ca Sakura ma va omora , nu ca nu ar fi in stare. E in stare si chiar nu gluma”

Sakura:
-Uite , deci acesta noi nu putem sa il aceptam. Este sub cota noastra , intelegi? Plus ca FBI are drepate si nu mai are nimic de facut , nu vrea sa creada realitatea e alta treaba.
-Deci pe celelalte le imanez? Intrebase brunetul care se uita la mine.
-Da , inafara de acesta , este un caz care il vom face eu , tu si Ino , objectie? Luase celelalte dosare si plecase , inainte sa inchida usa zise „nu” ca in armata. Ma face sa zambesc , trebuie sa beau o cafea ca o sa incep sa vad iara imagini care nu au ce cauta in mintea mea.”
Autor:
„Sasuke imnase toate cazurile , erau 5 , un caz legat de droguri venit din partea FBI-lui ii era dat lui Naruto si Sasori cu Hanabi. Faceau grupuri ca sa fie mai usor de rezolvat , un ucigas in serie care a facut vreo 3 victime. Erau 2 doasare pe acelasi lucru care au fost date lui Temari , Shikamaru si Hinata. Gaara si Matsuri aveau un caz cu o rapire , o vedeta a fost rapita. Si inca unul cu un caz de crima , Kiba , Ino , TenTen si Neji. Deci este egal cu toata lumea ocupata saptamana asta , aveau de ce beneficia la agentie , cazurile trebuiesc sa fie floare la ureche.

Multumesc pentru comuri , si Irina pai eram cam obosita , era sa nu mai vad tastatura. Imi cer scuze daca am iara cateva greseli , next-ul nu promit nimic dar o sa incerc sa il pun diseara.


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 12:48

Hey swety ,
Deci ma bucur ca aproape s-au intors la lucruri serioase . Mi-a placut capitolul si trecand peste greselile de tastare , n-am nimic de zis . Te rog , te rog capitolul urmator sa fie plin de actiune .
Multumesc ca m-ai anuntat si astept next


Black Sora - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 18:57


Cum am promis am adus next-ul , sper sa a placa :*
Capitolul 19: Niku Vignoble/ Lotus negru.

Autor:
„Intr-o cafenea se aflau Sakura , Sasuke si Ino discutand despre caz.
-Deci Sakura ce avem? Intrebase in timp ce el admira cu coada ochiului pe Sasuke. Sakura ofta si deschise dosarul.
-Noda Yuorichi a fost gasita fara viata acuma 1 an si jumatate pe vasul „regina Maria”. Sasuke incepuse sa rada , Sakura si Ino se uitau mirati la el.
-Bau , am devenit vanatori de fantome sau ce? Stiu cazul asta pe derost , ultimul caz care l-a primit Gav... au..
-Stiu , de accea l-am acceptat. Dar parca tu esti un maniac nebun si te pricepi sa rezovli un caz iar fratemiu si mai si. Nu ati inspectat cu atentie fotografiile de pe cadavru , zise si scoase o imagine din dosar.
-Nici nu am avut timp ,fratele tau a intrat in spital iara noi nu l-am putut aceepta fara el.
-Mda.. uitativa atenti la gatul ei , se vede o ceva negru nu? Aratand spre gatul victimei , sa va lamuresc eu mai bine. Zise si scoase laptop-ul , imedait il intoarce spre ei 2.
-Un lotus sa fiu mai exacta , zise Ino . Sasuke luase laptop-ul si cautase ceva , apoi il intoarse catre rozalie care facuse o fata uimita.
-Vad ca te-ai mai interesat , exact . Lotus Negru este numele grupari mafiote , noi trebuie doar sa gasim ascunzatoarea lor.
-Da este chiar simplu , zise Ino , nu este clar ca Regina Maria este ascunzatoarea lor?
-E clar pe naiba , zisera Sakura si Sasuke dedata , blonda se uita ciudat la ei si ofta. Sasuke luase laptop-ul .
-Normal ar fi sa fie vasul daca ar fi vrut sa fie descoperiti , dar nu este asa.
Trebuie sa fie un loc banal , departe de vas si un loc in care multa lume trece fara sa observe ceva. Bingo , Localul Paris’s Lotus , zambi el.
-Mai incet , spuse Sakura facandui semn sa taca. El se uita ciudat la ea , iar Sakura ii arata numele cafenelei.
-Of , o data gasesc si eu o cafenea cu cea mai buna cafea din tot L.A si aceeasta se dovedeste a fi ... Doamne. Sakura isi luase Laptopul si il puse in geanta , plati cafelele si plecara imediat.
-Ceva nu ii inregula , zise Ino stand pe bancehta din spate a masini Sakurei. Rozalia se uita in oglinda spre ea.
-Si ce anume ?
-Daca nu sunt asa de prosti cum ziceti voi de ce ar pune numele localului Paris’s Lotus? Fiidca ei sunt un lotus negru , si asta ar insemna ceva nu? Intreba blonda care isi lasa capul pe geam.
-Pai Ino , daca se dovedeste a nu fi locul care il tintim noi trebuie sa existe si o a doua varianta ...
-Ar exista Sasuke , venind „Paris” si „Lotus” normal ca este ceva ciudat la asta , ce treaba ar avea o mafie japoneza in L.A si mai punand numele si de Paris?intreba nedumerita ea.
-A doua varianta ar fi faptul ca ei conspireaza cu mafia franceza , ai auzit de restaurantul Niku Vignoble?
-Da , un restaurant fitos al naibi de scump si populat .Crezi ca?
-Niku inseamna Carne iar Vignoble insemana vie , deci spune tu..
-Traficanti de carne vie si lotus negru , franta si japonia , hmm...

Naruto:
„Am primit un caz cu droguri , ia stai , stiu cainele asta. Mai Sasori ia trezestete din fanteziile tale cu Hanabi.”
-Naruto deci ce avem? Zise Sasori care inca intr-un fel sau altul vorbea cu Hanabi.
-Sasori termina de vorbit cu Hanabi si hai sa trecem la treaba , cainele ala ciobanesc german avea o bratara la mana nu? Zise Naruto nervos .
-Acum ca zici am analizat poza iar baratara aia este ca un computer , detine ceva inauntru asta este sigur .
Naruto luase dosarul si pleca , numai dupa 5 minute obervase Sasori ca Naruto plecase .
-La naiba Sasori , era mai bine sa avem eu cu Hinata cazul asta il terminam rapid , mai ales ca avem o cina rezervata diseara la Niku Vignoble.
-Naruto! Se auzise din spate o voce , hei Naruto ia stai , data viitoare anunta oameni ininte sa pleci . Spuse gafaind Sasori , Naruto se urca in masina si deschise un geam.
-Vii sau mai poposesti mult? Spuse indiferenta.
„Naruto stai naibi o data , unde dracu vrei sa mergi..”
Dupa jumatate de ora la Laboratorul Agentiei:
-O bratara tip 237 , digitala cu cip computer. Cred ca detine vreun cod de la un seif de s-a straduit sa o puna la cainele lui. Spuse blondul care se plimba de colo colo.
-Donna Marcus in seara asta este la restaurantul Niku Vignoble , am observat in casa un seif mare. Posibil sa ascunda acolo droguri ? Intrebase Sasori.
-Asta inseamna , incepu Hanabi , ca este o incepatoare . Naruto ai vazut vreun tatuaj cand ai intrebat-o despre caine? Orice detaliu este bine venit .
-Pai se tot tinea de gat , posibil sa ascunda ceva..
-Bine , uite cum facem. Eu si Sasori investigam seiful si toata casa , sunt experta in deschis usi blocate , iar tu Naruto te duci la restaurant. Stiu ca ai rezervare cu sora mea , zambi ea.
-Hanabi , Hinata este sora ta? Intreba uimit blondul , bruneta facu cu ochiul si zambi.
In sala de conferinte :
-Uitati cum vom face , vom merge la restaurant in seara asta si vom investiga totul. Spuse Sakura , formand un nunmar de telefon.
-Deci Saku tu vei merge cu Sasuke iar eu il voi suna pe Sai , zise Ino stand pe un fotoliu cu gura pana la urechi de fericire ca o sa il vada pe Sai.
-Bine , Buna ziua , asi doi sa fac 2 rezervati pe numele Uchiha si Yamanaka. Bine , multumesc o zi buna.
-Uchiha? Intreba Sasuke nedumerit , rozalia ii facu semn sa astepte.
-Alo , Naruto parca tu aveai rezervare cu Hinata la un restaurant , nu? Serios , da , acelasi restaurant. O sa am nevoie de tine acolo , bine , ne intalnim acolo.
-Nu avem nevoie si de ajutorul lui Naruto , spuse Sasuke nervos. Sakura se ridica si cand ajunse langa el zise..
-Ce doamne iarta-ma ai Sasuke, stiu ca nu il prea suporti dar vrei sa ataci o ascunzatoare plina de mafioti in 4 persoane? Striga Sakura .
-Mda.. bine bine , doar nu mai striga la urechile mele.


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 19:35

Hey swety ,
Mi-a placut capitolul , doar ca la dialog m-am cam pierdut pe drum .Deci chiar mi-a placut .
Pune next repede ! kiss


Black Sora - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 20:46

Buna a hug
Imi place acest capitol mult in love
Sa o ti tot asa yeah good job
Mersi ca ma anunti si sa o faci in continuare bere
Teo yeah kiss dance2 dap ! friends angel hug dance 2 i love you
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 10:08

imi cer miliarde de scuze dar chiar nam putut sa citesc ficuri in ultimele zile deoarece o verisoara dea mea de la bucuresti a venit pe la mn si chiar nu am putut sad capitolele au fost incredibile ca de obicei si sunt curioasa dak vor reusi sai gaseasca pe acei nenorociti happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 16:20


Capitolul 19: Prinsa.

Autor:


„Intrand pe usa toti barbati intoarsera capurile dupa ea , uni chair au inceput sa fluere. Cu o fusta rosie pana le genunghi , niste pantofi cu toc de 8 cm , si un colier primit in urma cu 2 ore de la un prieten. Sakura arata fabulos , Sasuke vazand-o mai sa saliveze . Imbracat la patru acee , intr-un costum maro pal si o camasa bleumarin. Viz-a-viz de el erau Naruto si Hinata , Hinata avand parul pe spate si o rochie alba cu reflezi colorate si o pereche de pantofi negri. Naruto intr-un costum negru , tot patru ace. Lipseau Ino si Sai , defapt chiar acuma intrau , acuma chiar toti barbait din incapere au inceput sa fluera , exceptandu-l pe Naruto care era atent la Hinata. Dar incluzandu-l pe Sasuke care se alese cu o palma peste ceafa si una din 3 advertizari pe seara aceea. Ino era imbracata intr-o rochie inapa in pamant neagra , pe sani si despicata de mai jos de fund la piciorul stang. Intr-un costum negru era imbracat Sai , toti cei 3 baieti imbracati la 4 ace.
-Avem rezervari pe numele Uchiha , Uzumaki si Yamanaka , spuse Sasuke in timp ce cel de acolo ii cautau numele. Ii aratase unui coleg niste mese , acela spusese sa ii urmaeze.
Sakura:

„Ce bine ne-am nimerit , Ino cu Sai in stanga noastra , iar Naruto si Hinata in dreapta. Noi fiind in mijloc , nimic suspect. Normal , l-a ce ar trebui sa ma astept? Sa sara cineva cu un pictol pe masa strigand „Noi suntem Lotus Negru?”.
-Fii atenta la gaturile lor , cei ce sunt membri au un lotus negru pe gat , si sigur incearca sa il ascunda . Uita-te in spatele tau , si asa am facut , cineva purta o bluza neagra pe gat , hmm , este frumusel sa zic sincer.
-Sasuke , asta este al meu , tu vezi pe niste femei acoperite , cum ar fi ceea din spatele tau . Dar te advertizez , nu intrece masura , ii fac din ochi ca semn „ca te distrug daca exagerezi” . Ma indrept cu niste pasi de felina spre domnul din spatele meu , observ ca era singur , si mai erau doi cu el. Unu avea lotusul pe gat , „bingo idiotilor” , trecand pe langa el ii soptesc.
-Stii unde sa ma gasesti , si intru in baia femeilor , astept cam jumatate de minut cand aud cum usa se deschide si ma apuca cineva de talie. Este acel barbat , l-a observat in oglinda. Incep sa il sarut , am mai jucat roluri de astea dar mereu mi-a fost scarba , foarte greu. Saruta binisor , dar pe mine nu asta ma intereseaza , mai ales ca deja o dus mana la o portiune mai intima mie. Nu stiu eu cum fac , ca in urmataorele 10 secunde el are bluza data jos. L-am excitat nu gluma , sa nu mai zic cum ca vomit pe aici. Trec si il sarut pe gat , nu ti-ar strica sa te speli din an in paste. Primu lucru care sa il fac cand ies de aici imi iau o guma , bingo , are lotusul , duc mana la spate si scot o batista cu un fel de somifer. Cine a zis ca nu se poate folosi si invers?
Ii caut prin acte , i-am gasit buletinul , nume: Francis Dupont , deci este francez , ar sugerao si numele sau mic. Bingo , ceva interesant , telefonul sau. Somniferul asta tine 8 ore? Iara am gresit sticluta , il sun pe Sasuke sa vina in baia fetelor.
-Sa fie clar ca eu nu intru acolo , spuse el revoltat.
-Deci tu ai traso pe aia in baia barbatilor , nici in ruptu gatului nu vin eu acolo , vii aici si gata. Am inchis ferm fara sa ii mai dau sansa de a mai comenta ceva sau sa imi reporseze. Facem cum vreau eu , pana la urma tot eu sunt sefa. Intra dupa 5 minute , se uita la mine cu o fata de „mai inselat??” , dar ignor privirea lui si ii explic tot.
-Pai 3 fete , doar una dintre ele era membru. Sta impreuna cu celelalte 3 incostiente . Hmm , deci nu is singura care porcedeaza asa.. aud cum suna un telefon , al meu nu era , al lui Sasuke nu , deci al lui francezu ista.
-Raspunde tu , eu am vocea mea de femeie deci nu e buna. Ii intind telefonul si cu un accent de mafiot raspune.
-Alo?
-Mai Franz n-ai terminato cu tar*a aia? Spuse o voce , sigur este cel de la masa aia. Il da pe speaker .
-Acuma am terminat-o , spuse Sasuke. Vin imediat.
-Franz de data asta ucideo , e mai usor asa. Mafioti imputiti , cred ca vrea sa o impuste ha? Indrept pistolul spre un parete si apas pe tragaci.
-Bine , haide ca nu ne-am terminat oile noastre. Si inchise , si acum ce facem? Ma uit eu atent , Sasuke si ala seamana bine.
-Doar nu te gandesti la asta , nu? Spuse ingrijorat , ii fac semn sa se linisteasca. Dupa 10 minute seamana la perfectie , i-am pus si ochelari de soare , deci nu cred ca ii va putea deosebi.
-Esti sigura ca va functiona?
-Nu iti fa griji , doar 60 % sunt esecuri la planurile mele. In cel mai rau caz este sa fii descoperit si sa inceapta schimburi de focuri , dar nah . Esti agent FBI sau nu? Eu o iau pe fereastra , pana la urma sunt moarta sau nu? Cand am iesit cineva imi puse mana la gura si o batista cu un fel de drog , un somnifer.
Sasuke:

„Foarte incurajator , 60% aham... deci pot sa imi iau adio de la viata. Ia stai nitel , de cand sunt eu asa fricos? Nu ar fi pentru prima oara cand sunt sub acoperire. Ma indrept spre masa celor 2 si nu suspecteaza nimic , acent franzec , al meu este rusesc..”
-Hehe Franz , mereu le atragi pe cele mai bune , spuse cu gura lui ala salivand cand se gandea la Sakura , m-am abtinut sa nu ii dau una de sa o povesteasca.
-Lasand asta la o parte , sa ne vedem de treburile noastre , spusem eu , se pare ca am acent francez , rastalmacesc toata engleza..
-Mereu direct , spuse celalalt , unu blond. S-ar zice ca niste detectivi ne-au descoperit , sa fim atenti pentru ori ce eventualitate.
-Pentru asta mi-ai irosit tu timpul , zic cascand.
-Nu pentru asta , ti-am adus marfa , iar carnea cea proaspata este la docuri ca de obicei.
-Seful cel mare ce zice? Intreaba din nou blondul.
-A spus sa ne vedem de planurile mele , cand pot sa imi vizez carnea?
-Mergem la sediul principal cand apare o blonda cu rochie gri , dupa iti vezi „prospatura”
Incuvintez si ii las sa isi continue planurile lor , dupa parerea mea va dura pentru ca acea rochie gri este inconstienta printr-o baie.
Sakura:
„Am dormit cam jumatate de ora , cred ca am ddormit pe podea de ma simt asa de rau. Imi amintesc acuma , cineva ma prins cand am iesit de pe fereastra.
-De ce naiba ati adus-o si pe ea?striga o voce de barbat nervoasa.
-Iubitule , calmeaza-te , doar nu tu o vroiai aproape? Se aude o voce de femeie , o voce calma.
-In niciun caz nu aici , continua vocea de barbat. Ce pana mea caut eu aici , imi vine sa ma duc sa le dau la fiecare cate un pumn. Analizez camera , pai nu ii mare lucru , un birou prin cu hartoage , o fereastra cu bare , la naiba. Si in spatele meu un covor , ma ridic sa vad mai bine covorul. Un lac , lac si niste flori de lotus , iar lotusurile sunt negre. Hmm , greu imi mai ia , m-au prins cei de la lotus negru.”


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 17:25

Ce tare a fost capitolul asta ! Deci iubire m-ai dat pe spate !
Nu mi-a placut ca papi litere ! Fi mai atenta .
Deci cu tine cred ca m-as angaja si eu la FBI .
Multumesc de anunt si pune next repede .


Black Sora - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 22:03

Imi place acest capitol mult de tot in love
Sakura ce o sa pateasca ?? Daca se atinge vreunu de la Lotus Negru de ea... il bantui toata viata lui .... si a mea ...
Ok ... sa ma anunti de next
Pupici Teo kiss
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 22:18

oare cine or fi aia care au rapit-o pe saku k ii termin inaintea ei biciuitor
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 23:18

Capitolul 20:SOrry Sasuke , i'm sooo sorry:|
Sasuke:
„Ce naiba ma fac eu daca ma prind astia? Sa intru intr-un loc unde din mafia franceza si japoneza curg rauri de membri? O Sakura iti fac zile fripte daca is descoperit , si nu glumesc cand ma refer la asta.
-Eu trebuie sa dau un telefon , stiti voi , nu apuc sa imi termin fraza ca ma intreruoe blondu.
-Sefu iara o suni pe maicata? Of ce inimos esti Sefu , „sefu?” super , am nimerit si in rol de sef , mai bine se putea?” Am iesit de tot , am traversat strada si am intrat intr-o cafenea , mai bine undeva unde nu ma aude sau vede nimeni. Formez numarul mamaei si apas pe „call” , stai putin , ce dracu fac eu. Pe Sakura o sun nu pe mama , formez numarul si sunt respins. Mai sun inca o data , si inca o data , bingo , raspunzi chair daca esti moarta Sakura.
-Sakura , ce naiba iti ia atata?intreb eu nervos , se aude un ras din partea cealalta.
-Uchiha , hah? Sakura nu este prezenta ,si incepu din nou sa rada. O vrei inapoi trebuie sa rezolvi ghicitoarea asta , nu imi pasa ca nu ai cu ce scrie , soartita.”:
Lotus alb
Dar este negru.
Negru ca iasomie arabeasca.
Totul invarindu-se intr-o ceasca.
Franta e Japonia.
Japonia e Franta.
Carne este vie.
Si vie este Carnea.”
-Sper ca te-am dus in eroare , daca o gasesti pe detectiva pana la 22:00 , este bine. Bine este daca o gasesti vie , incepu sa rada si se auzi un foc de arma.
„Oh nu , Sakura . Frumos , iara ne bagam pana la gat in probleme , tipic noua. Nu degeaba ne numim cerul negru , nu? Ca aducem pe seama noastre doar probleme , doar extra multe probleme. Frumos Sasuke , nu vrei sa primesti si o medalie? Sakura poate acuma sa fie moarta iar tu gandestete la numele agentiei si la cat de adanciti suntem in kk*. Ii trimit repede lui Naruto un sms , il aud deja cum fuge pe hol. Ino ramane acolo , trebuie cineva sa investigheze”
Dupa 10 minute:
-Sa ne potrivim ceasurile , acum este 21 , avem exact o ora sa o gasim pe Sakura , in viata.
-Sasuke , trebuie sa gandim calm si pozitiv. Sa analizam de exemplu ghicitoarea , trebuie sa exprime locul si data. Naruto se uita pe cer , se gandea la ceva , dar la ce?
-„Lotus alb , dar este negru” , hmm , albul se refera la timp iar negru la tatuajul ala. Iasomia arabeasca se numeste arborele de cafea , spuse Naruto inca ingandurat.
„Mai Naruto , tu chiar zici si chestii istete cateodata , lasandu-ne masca pe noi.”
-„Totul invartindu-se intr-o ceasca?” continua Hinata , cafea , ceasca , hmm..
-O cafenea este sigur , faza cu Japonia si Franta , Carne vie si invers , spun eu. Ne intoarcem toti deodata capetele catre restaurant , ma uit in sus. „Luna da ce alba esti , mai incolo se afla o cafenea..” Il vad pe Naruto cum ii intinde mana ca posedatu aratand undeva , arata intai spre luna , apoi coboara mana incet incet spre un bloc , avea un afis cu o fata in lenjerie intima.
-Produse Japoneze/Franceze , N.V , strig eu dedoata si incep sa fug. Cu Naruto si Hinata in spatele meu ,”Sakura trebuie sa fie acolo , cand va fi ora 22:00 o va ucide , la naiba , mi-a luat 10 minute sa imi dau seama. Intru in masina , cred ca pe geam , cine stie cum am intrat eu. Intorc repede din parcarea restaurantului si ma indrept cu 200 km/h spre firma aia. Cred ca am luat toate radarele dupa mine , asta ma scuteste de a mai infroma FBI-ul , mai ceva ca in filmele cu Jackie Chan si mai stiu eu cine de actiune. Vreo 10 flote de agenti in spatele meu , or crede ca sunt un maniac scapat de la spitalul de nebuni!!. Da , fix de asta ma intereseaza pe mine , ajung in dreptul blocului , apas o frana de am facut mai bine de 500 de metri urme de cauciucuri. „Nota , maine sa imi cumpar alte cauciucuri.”
Naruto:
„Of Sakura , cum naiba ai lasat sa se intample asta? Tocmai tu? Greu de crezut , Sasuke este ingrijorat mai sa planga sau sa urle dupa tine. Cred ca cu greu se va abtine sa nu ii gaureasca pe aia , am facut un drum mai ceva ca in filmele alea de actiune. Si ma credeti sau nu , vreo 50 de FBI pe aici , toti cu scifturile de pistoale indreptate spre noi. Sasuke scoate repede insigna si fuge inauntru , Hianta ramane aici iar eu fug dupa Uchiha .
Sasuke:
„Sper ca o nimerit cineva fix in cap insigna mea , dar nah. Deja mi-am scos deagle-ul , pe mine nu ma vedeti cu schifturi de pistoale ca cei de acolo. Ii dau una din astea si cade mort , lat si fara un pic de viata , o vad pe Sakura cum este tinuta cu pistolul la tampla de un roscat cu ochii rosi , parca ii turbat. Are semnul lotusului negru pe gat , dupa cateva minute de schimb de injuraturi intre noi doi. Care au lasato masca pe Sakura , si vad ca ii ia pistolul si ne impusca pe amandoi. Sakura imi zice ceva din priviri , am inteles. In secunda urmatoare ii tranteste un toc in picior , intrand prin pantof. Apoi una in ceea mai sensibila partea a noastra si la sfarsit una in mecla , cand vru sa se ridice eu am apasat pe tragaci. Glontul trecand fix prin tampla , ce sa spun , am fost indtruit bine .
Sakura imi sare in brate , credeam ca pot sufla linistit dar nu era asa , Sakura imi daduse un pumn de am nimerit in tocul usii si vad siroaie de sange , ma intreb cu nu ar fi luat si deagle-ul meu si ar fi tras.
Sakura:
„Pot sa zic ca Sasuke a intarziat!! Dar is mai proasta ca un animal salbatic , i-am dat un pumn dupa ce ma salvase si a nimerit cu capul in tocul usi. Sangerand , mi-am dat si mie una pentru cat de proasta is. Nu ar mai trebui sa ii iau deagle-ul si sa trag in el? Of , ii iau repede telefonul si sun la ambulanta. Cel din spate sigur nu se mai trezeste din morti , il sarut pe Sasuke apasat , macar sa ii multumesc cumva chiar daca ii aproape incostient.
A doua zi:
„Totul bine si frumos , Sasuke nu a patit nimica grav si a aprut azi la agentie. Intra cineva pe usa , si spre surprinderea mea era Yuzuki , il intampin , si ii ofer sa strangem mana. Dar el ma imbratisase si ma saruta , ceea ce il facu pe Sasuke rosu de furie.
-Sakura , cat ma bucur ca esti bine , Sasuke am vesti pentru tine , zambi el. Sasuke era rosu de spui ca s-a jucat cu machiajele mamei sale.
-Si cum ar fi? Intrebase el nervos , „Ho Sasuke ca l-am respins.”
-S-au implinit 2 luni , poti sa te intorci inapoi la sediu , spuse cu ranjetul pe buze. Sasuke se , nu stiu ce facuse. Doar plecase ..atat tot.”2 luni , ce trece timpul cand te distrezi...”
-Sakura , vreau sa vorbim ceva in biroul tau ,acuma! Spuse Yuzuki serios , dupa o discutie indelungata se aude un mare „Ce”?
-Ce?!!! , Cum , unde ,cand?intreba Sakura , care era mai sa faca infarct.
-Am vorbit acuma 2 ani , sau ai uitat? Suntem pregatiti sa plecam , spuse Yuzuki cu aceel zambet terifiant pe buze.
-Yu Yuzuki , eu , nu stiu. Am uitat ca am o casatorie aranjata , mai ales cu tine! , incep sa plang , crede ca de fericire dar „Sasuke , imi pare rau , daca simteai ceva pentru mine trebuie sa uiti . Imi pare rau , imi pare foarte foarte , de mii si mii de ori rau!!!”
Sakura si Yuzuki:Black Sora - Pagina 3 No_drooling_by_cynchick-d3dah95_large


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 23:36

CASATORIE si mai cum ?!? ARANJATA ??? Cu cine cu ala ?? Parca e fiul lui mos craciun huh?
NU POT SA CRED !!! Sasuke sper ca nu o sa permiti una ca asta ca de nu ... ziua de maine nu o vei mai apuca..... angry
Fantastic capitollu in love
Sper sa ma anuti si sa vi cat mai repede cu nextu
Teo kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 23:52

Capitolul 21:Ultimul si ultimul..
Sakura:
„ Imi pare rau , imi pare foarte foarte , de mii si mii de ori rau!!!
Dar nu mai pot sa imi cer scuze fiindca brunetul meu si-a intors spatele inimi sale. A plecat a doua zi , l-am anuntat despre ce este vorba si a zis ca nu vrea sa vina , sa ma vada sau sa mai auda in veci de mine. Toata seara am plans incontinu , cum am putut uita ca tata de la varsta de 12 ani mi-a aranjat viata? Tata te urasc!! , Nu , nu este adevarat. Nu am pe cine da vina pentru ca m-am indragostit pese cap de Sasuke. Ce vorbesc eu ,ce naiba aiurez? Nu m-am indragostit de el ci il iubesc din tot sufletul si inima mea. Si ma dor toate cand ma gandesc ca trebuie sa le intorc spatele tuturor sentimentelor mele. Am vorbit cu colegi mei , coichiperi cu care ma simt ca am devenit o familie stransa. Au ramas toti „wow” cand le-am spus , Hinata a inceput sa planga , Temari a inceput sa ma sugrume pentru ca nu i-am spus . Sasori parca nici nu vroia sa vorbeasca cu mine , toti erau socati. Agentia ar fi trebuit sa se desfiinteze , fiindca eu nu mai pot fi sefa de acolo. Sasori a ramas sef prin voturile noastre si prin denumirea mea.
-Neata Raza de Soare , zambeste , ne mutam la San Francisco , nu mereu ai vrut sa locuesti acolo? Spuse Yuzuki care ma trezise , adormisem din cauza lipsei de oxigen pentru ca am plans in secret. Nu vreau sa stie ca o sa mor de drul L.A-lui , nu vroiam sa ma despart de toti. Am vandut apartamentul iar maine in zori luam avionul , mutandu-ne intr-o vila din S.F. Yuzuki este procuror , deci isi permite multe , chiar foarte multe. Mai ales ca are sange „nobil” sa spun asa. Este ruda cu nu stiu eu ce corcitura regala , daca ar incerca sa imi faca ceva acuma era prin curtea din spate spanzurat de mine.”
-Sakura , Sakura , trezeste-te , spuse si ma saruta . Nu imi plac saruturile lui , stiam ca tanjeste dupa mine dar parca gustul buzelelor sunt amare. Parca poarta o ura in el dar nu ma mai complic eu , incer sa ma trezesc .
Am mai incercat sa dau de Sasuke , dar nu , si-a aruncat cartela , si-a schimbat si ID-ul de mess, facebook l-a dezactivat si twitter , hi5 nu are . „Saku ar trebui sa fii fericita , nu? Unul dintre top 10 cei mai aratosi /bogati burlaci din lume este numai al tau. Si inca tanjeste de mult dupa tine” , zambesc fals in sinea mea si dupa oftez.”Dar de ce nu sunt? Pe cine pacalesc , Uchiha mi-a sucit miintile ,m-am indragostit de el. Si chiar daca nu am facut-o il iubesc din tot sufletul , si nici chiar eu nu stiu pentru ce anume.”
A doua zi:
Sakura:
„Imi rezeaman capul de geamul avionului , vad cum am decolat si trecem printr-o ceata , printre nori sa fiu mai exacta. Suntem la clasa I , in drum spre San Francisco. Nu a mai incercat sa dea de mine , defapt chiar de loc. Nici un apel , nicun mesaj sau SMS ceva , nimic.” Langa mine bantuie Yuzuki care ma admira crezand ca dorm , pe naiba , m-am saturat de felul cum se uita la mine. Parca m-ar decoji si m-ar manca cu totul.
Este Mai ,
jumatatea lui Mai sa ma fac inteleasa , incepe sa imi placa de Shinichi , dar sa fiu mai exacta, totu nu l-am uitat pe Sasuke. Hinata si Temari ma suna si imi trimit SMS-uri non stop , noiile vesti din partea lor sunt ca Temari este in sfarsit cu Shikamaru iar Hinata se casatoreste la vara cu Naruto , fiind in 2 saptamani insarcinata. Daca eram acolo ii tineam predica lui Naruto cum este sa fii tata , tare mult imi pleacea sa il chinui si de taote celelalte.
Sa explic unde sunt acuma , pai ma uit in oglinda nevenindu-mi sa creada ca eu sunt ceea de acolo. Machiata , aranjata cu parul frumos intr-un coc de revista nu alta. Urmeaza sa mi se puna vualul , ati ghicit. Sunt cu 10 minute inainte sa fiu condusa la altar de catre mama mea , care ii place ideea , pe de alta parte Iuske vorbise cu Sasuke care zise ca nu vrea sa mai auda de mine nimic.
In sfarist mi s-a adus blestematu ala de vual , ce bine imi sta. Chicotesc in sinea mea la gandul ca de mica am vrut sa ajung o sotie iubitoare , dar nu va fi la fel. Mama ma striga sa vin , dar in momentul acela am primit un mesaj.
„Sa ai o viata implinita , si o nunta fericita. Casa de piatra din partea lui Uchiha Sasuke P.S:nu incerca sa suni , nu este numarul meu. Cartela inoata prin Pacific acuma.
Zambesc din nou , chiar rad , dar nu nebuneste . Dar nici mult nu mai aveam pana sa rad asa , am inceput sa plang dar m-am calamt repede si mi-am refacut machiajul.”
Acuma sunt in drum spre altar , ma uit peste tot. Nu , sperantele sunt egale cu 0 , va anunt ca practic Sasuke Uchiha mi-a aruncat existenta l-a gunoi , lasand practic amintirile noastre acolo unde au inceput. Exista doar in trecut , expir si pasesc spre Yuzuki .
Ultimele predici:
„Nunta a fost frumosa , foarte dar s-a treminat intre mine si Sasuke... Nu m-a cautat timp de 4 ani si acolo a ramas el. Dar eu tot refuz sa ii fac un copil lui Yuzuki , dar sa zic ce sa intamplat in acesti 4 ani , sa zic ca au fost de cosmar si nu asi fi crezut ca el este....
[size=34]Final Sezone 1 , will be 2?[/size]


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)


Ultima editare efectuata de catre Max in Mar 01 Mai 2012, 00:11, editata de 1 ori
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 00:08

Nu ar fi crezut ca el este ..... este ce ??
Offf ... Ma tii in suspans si nu imi place...
Anyway, sa aduci nextu azi.... dar pe la 12-13 .....
Teo
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 00:17

ce ce ceeeeeeeeeeee? chiar esti o criminala nu alta. inimioara mea sensibila nu poate rezista la atata suspans. te omooooooor. pune nextul k de nu sa imi cumperi bilet dus la vedea. sezonul 2mnici nu mai intra in discutie. pe ala il pui fortata biciuitor


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 19:35

Chair daca is cam putine voturi am hotarat , ca sa nu va las mai mult in suspans am pus next-ul , lectura placuta:*


Capitolul 1 , Sezon 2:Reintalnirea

Sasuke:
„Sunt la Malibu , in aceelasi hotel unde eu mi-am petrecut impreuna cu „ea” aceel weekend minunat. Stau in pan si ma holbez la tavan , gandindu-ma la ce am facut eu in tot acesti 4 ani. Pai , cum sa incep . Vreo doua luni in care sa o vad sau sa vorbesc cu Sakura mi-ar fi fost fatal , asa ca ma multumisem sa ii trimit un mesaj de nunta fericita. Dupa care am aruncat prin Pacific telefonu cu tot cu cartela si restu , poate am exagerat dar na. Pai ce sa mai zic , cum zice Naruto , m-am apucat rau de baut , vreo 3 luni pana am fost amenintat cu concedierea. Am lasat-o un pic mai usor , dar nici eu nu stiu in ce fel. 4 ani , ha? Sa ma mai gandesc , am facut , am facut ce? A da , cred ca m-am plimbat prin vreo mie de paturi. Intelegeti voi ce zic sa nu dau prea multe detali , m-am plictisit de toate asa ca m-am lasat de ce fac acuma vreo 4 luni. Dar de ce imi vine mereu Sakura in minte , ma bantuie in adevaratul sens al cuvantului.
In fine , eu trebuie doar sa o las pe ea , acuma sigur este fericita cu Yuzu sau cum l-ar chema pe ala. Cu copii ei si restu , Hinata meru vroia sa imi mai zica despre ea dar am zis mare si clar ca nu ma intereseaza. Pana la urma cum am ajuns eu sa ma gandesc la ea? A da , imi amintesc din cauza a ceea ce se intamplase acuma o ora sau doua cred , sa ii fie de bine celui care le-a numarat.
Flash Back a hour ago:
Ascult o conversatie plictisitoare despre ce reduceri sunt la mol si toate din astea , o roscata cu ochi protocalii cu un corp de model nu alta
indruga de zor despre asta. Implorandu-ma sa o duc la mol , raspunsul meu a fost unul simplu „poate” , a zis ca ma rasplateste. Putin imi pasa , stau cu ea de vreo 3 saptamani , si nici nu stiu de ce..
O cheama Aleen , are cuprins intre 19-20 de ani , si nici eu nu stiu de ce stau cu ea. Parca asi fi din nou un pusti de 16 ani care se plimba din pat in pat , stand maxim o zi cu o fata. Pai cine a zis ca nu is , dar a devenit foarte plictisitor. Cum se zice , perfectiunea insemana mare plictiseala.
Imi invart privirea de colo colo in cautare a ceva , ceva ce stiu sigur ca nu o sa gasesc. Dar un inceput este pentru toate , observ ca nu observ defapt nimic .
Aleen asta este chiar enervanta , nu ar tacea Doamne fereste 5 minute , cred ca ar face infarct. Imi las capul sprijinit de mana mea , cred ca mai am putin si adorm din nou. Simt o prezenta cunoscuta prin spatele meu , ma ia cu fiori , ma intoc sa vad ce este dar cand colo nimic.
Aud troncaitul a unei perechi de tocuri , si observ ca o tanara cu parul pana la fund , roz iese din hotel.
-Sasuke , Sasuke , pamantul catre Sasuke , aloo pierdem legatura.. Sasuke!! Tipa dintr-o data Aleen desechilibrandu-ma si cazand cu tot cu scaun , toti se utia la mine ca la felu 14. Le arat o privire de a mea ucigatoare si fiecare isi intoarce privirea la treburile lor.
-Scuze , n-am vrut sa strig in halul ala , spuse ea cu un zabet gingas pe chip. Ridic scaunul dupa ce ma ridicasem si eu , ocolesc masa si plec , ii zic ca plec sa ma plimb . Mai este putin si soarele incepe sa apuna , hmm parca imi lipseste ceva.. dar al naibi nu mi-as da eu seama ce. Ma gandesc sa ma plimb pe plasa , cobor niste scari pana ajung la nisip. Se pare ca mai este cineva care coboara dar nu bag seama cine , aud cum se impedica . Ma intorc si peste 3 secunde ma trezesc pe jos in nisip , pe mine avand o femeie. O ajut sa se ridice , am vazut din intamplare pe bratele ei , de ce sa mint. Pe ce sa observa din partiele libere are rochiei niste vanatai ascunse greu in machiaj , nu cred ca astea sunt de acuma . Au ceva timp de cand sunt facute , nu ma intereseaza si m-a aplec sa ii ridic palaria care ii cazuse pe nisip. Imi multumeste cu o voce foarte familiara , are ochi inchisi pana acuma. Nu ii de miarare ca a cazut pe scari , ma uit mai atent. Parca o cunosc de undeva , are parul lung mai jos de fund , un par frumos roz. Heloo , Sasuke trezeste-te si aduti aminte. Striga ego-ul meu , dar il ignor. Isi deschie ochii , si fara sa vreau un cuvand imi scapase din gura:
-Sakura.., se uita atent la mine , pronuntandu-mi la randul ei numele meu. Se repezeste sa plece dar o prind de mana , ma uit atent si cred ca am prins-o prea tare. In unile regiuni ale corpului era vanata , vanatai prea adanci care nu s-au putut ascunde in machiaj.
-Sakura , cine si-a permis sa iti faca vanataile astea ? Intreb nervos fiindca o cunosc pe Sakura , cineva daca i-ar da o palma ar socate pistolul si fix la tampla ar tinti. Imi da o palma de zile mari profitand de faptul ca i-am dat drumul la mana si fugind pe scari mai sa se impiedice. Imi revin repede si fug ca turbatu pe scari , incer ca o ajung dar am pierdut-o din priviri de multa vreme. Analizez fiecare lucru din privelistea pe care o vad , nicaieri nu este Sakura . La naiba , cum a piermis sa se atinga cineva de ea..”
End Flash Back.
„Aha , deci asa…am cautat-o pana sa inntunecat si tot n-am gasit-o , Aleen ma asaltase cu intrebari gen”unde ai fost , de ce ai plecat , cu cine ai fost , de ce nu mi-ai zis unde mergi..”
Si chestii de astea , plictisitor sa zic asa . Eram nervos peste masura si am zis sa se duca cat o vrea , ne-am certat pana acuma eu alegandu-ma cu o durere ingrozitoare de cap. Aleen plecand , defapt de ce imi mai bat capu degeaba.. Si asa nu prea imi pasa de ea , o pierdere de timp , de banii. Si imi mai pierdeam si eu mintile , este chiar enervanta.
Pana la urma decid sa ies din camera asta intunecata , mai ales ca este aceeiasi camera unde am stat cu Sakura. Tot acel hol alb , doar ca au schimbat gresia si au pus marmura. Cineva iesise dintr-o camera in fata mea , nu imi pasa , din obisnuinta ichid ochi cateva secunde sa imi imaginez ce a patit Sakura. In neatentia unuia dintre angajati , de la room service dase peste mine , eu impedicandu-ma cazand cu o persoana. Sincer nu am deschis ochii fiindca stiu ca este o femeie , asa de noroc is ca am nimerit intr-un sarut. Ma ridic si o ajut sa se ridice , deschid ochi si o obsserv pe…SUSPANS mhahaha>:):X:X


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 20:38

wow wow wow de trei ori wow. asculta sini yuki sau cum mama naibii teo chema. dak da dracu sa te prind pe undeva u viu din mana mea nu mai scapi. capisi? sakura mama cum de ai lasat sa se intample asta. imi dau seama k aceasta casatorie sa te tulbure putin dar in hallul asta? cea facut ala tea drogat?nexxt angry


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 22:40

Hei , m-am grabit sa il pun fiindca de teme nu imi arde mie ,si uitati pe 2 sau 24:-?

Capitolul 2:

Sasuke:
„Si o observ pe .. Sakura , rosie toata , se vaicareste sa ma dau de pe ea si imi da o palma ce imi intoarce capul la 90 de grade. Ce e cu ea? Daca se intampla asta imi dadea un pumn de zile mari , dar o biata palma? Trebuie sa recunosc ca mi-a dat si mai tari , ce sa intamplat cu ea?
-Sakura , spun in timp ce o apuc de mana sa nu plece. Ce sa intamplat cu tine? De ce ai vanataile astea , cum de te-ai schibat? Intreb eu , se uita in ochii mei cu furie dar mai mult cu frica , cred ca observa tristetea din ei fiindca se calma. Se uita pe jos , nu vrea sa ii vad chipul.. Dar de ce?
-O casnicie te schimba , spuse si fugi pe hol , nu stiu cum dar acuma o alerg , sau defapt o urmaresc pe ea cand ma izbisem cu toata frumusetea de cineva , sigur eu numai in femei nimeresc.
Dupa ce incerc sa o calmez , ziicand ca nu eram atent plec sa o caut pe Sakura. De unde are vanataile alea? Ce idiot sunt , cred ca Yuzuki ala ii le-a facut , Doamne fereste sa cada in mainele mele ca putin imi pasa ca intru la inchisoare pentru omor.
Sakura:
„Nu ma mai pot duce picioarele , am slabit in ultimu hal sa zic asa si nu pot sa mai fac o alergare cat de mica? Si de ce dracu nu ma pot opri din plans? De ce a trebuit sa il intalnesc aici pe el? Umf .... daca afla Yuzuki ma omoara , il omoara si chiar poate mai rau. Priteteni mei , Hinata si ceilalti. O intrebare imi vine in minte , ce aiurez nu?
Pai sa fie mai clar spun asa , ramand la faptul ca eu daca puteam divorta , divortam si ma duceam la dracu numai sa nu il mai vad.
Sa ramana intre noi , adika intre mine si mine. Dar macar trebuie sa imi recunosc macar mie ca altfel ajung la naiba pe la vreun spital de nebuni . Yuzuki Sinichi alias Shuzuki Ychi , care sa zic ca cred ca v-am bagat in ceata. Gruparea Lotus Negru este condusa de nimeni altul de cat Shuzuki Ychi, iar el stia ca eu descoperisem toata treaba asta. Nu aveam nici cea mai vaga idee ca el ar fi fost sefu , si se pare ca l-am cam bagat in bucluc cu FBI-ul , si l-am foarte enervat.
Ceea ce m-a adus sa am toate petele astea , o zis ca daca ripostez , incer sa fug sau divortez , prieteni mei o sa moara. Nu a zis nimic daca incerc sa ma sinucid , ceea ce am facut de 6-7 ori pana acuma , cand vreau si eu sa mor. Dumnezeu nu tine cu mine , ultima oara o sa incerc acuma . Daca nu mor eu maine , ma va omoar sigur Yuzuki , sau mai bine zis Ychi.
Dar nu planuiam ca si Sasuke sa se afle prin zona , pare complet schimbat , dar totusi in acelasi timp neschimbat. Of , sa ma grabesc sau astazi iara fac cunostinta cu pumni lui Ychi.
Ma grabesc sa intru in camera , dar sa vezi ca de data asta doarme. Ce bine , am intarziat dar daca el dorme uita. Nu vreau sa dorm cu el , mai bine mor decat sa fac asta asa ca ma duc sa fac o baie. Baie este enroma , la fel si cada. Pun un spumant cu arome de cirese , stiu dar este singurl care l-am luat cu mine. Si un sampon cu aroma de trandafiri , imi mai trebuia frisca si vanilie si ma fac o delicioasa tarta cu fructe.
Cand imi era lumea mai draga , o mana imi impinse capul in apa , tinandu-ma 5 minute. Iar apoi tragandu-ma afara , ce bine ca am luat lectii de inot in copilarie. Puteti ghici cine este , Ychi care acuma ma saruta brutal , apoi ma musca de gat . Mici firisoare de sange plimbanduse in voie pe gatul meu pana la contactul cu apa.
-Sa te mai prind o data ca intarzii , si te arunc de la balcon , sopteste el. Normal ca baga frica in mine ,dar nici nu imi pasa , poate sa sarute la fel de bine ca un inger , dar eu tot mai bine mor.
Nu stiu de ce , dar un lucru nu imi da pace , ma intreb ce face Sasuke. In oricecaz mai bine ca mine , sa speram.”
Sasuke:
„Nu imi da gandul pace , de ce Sakura l-a nimerit pe ala? Jur ca il fac lat , una cu pamantul. Am dat un pumn la nimerala nimerind intr-o vaza care acum este tandari pe jos. Am hotarat sa merg jos sa iau cina , poate o mai gasesc pe Sakura.
Ajung jos , unde comand ca de obicei , stau deja de o saptamana aici deci deja am un „ca de oibicei”. Trece jumatate de ora si observ o frumosa doamna, imbracata intr-o rochie de un negru-albastrui foarte inchis. Iar parul legat la spate , fiind cret , iar in pircioare o pereche de pantofi de aceiasi culoare ca rochia. Se observa vanatile oricat de mult incearca sa le ascunda , mai ales una proaspata. O urma de dinti , nenorocitul! Am terminat cu masa aici , cred ca am spart tot ce am gasit in cale. Am facut un mare taraboi dar am plecat inainte sa ma observe Sakura , sau asa cred.”
Sakura:
„Aud un mare traboi , dar Ychi imi zice sa nu ma uit . Curiozitatea pe mine ma mananca de vie , si pot sa observ un barbat cu parul negru foarte nervos. Pun pariu ca este Sasuke , intorc privirea inapoi la masa unde Ychi are o privirea. Sa spun ca privirea asta insemna o „mica” bataie diseara , iar maine plus un motiv sa mor. O sa ma lase pe la nu stiu eu ce ora singura , aproximativ 3 si deci pot muri si eu fara griji.
Aud niste vibratii, este telefonul meu. Ma duc repede la baie , sper sa nu suspecteze nimic. Deschid telefonul si vad un mesaj , apas sa il citesc:
„Sakura , daca nu imi zici tu ce naiba ti-a facut , pot sa aflu si singur.
Sasuke..”
Oh nu , numai asta nu imi trebuia , o grija in plus.
Sasuke:
„Sper sa mai aiba inca aceel numar , ca altefl am trimis SmS la cine stie unde. Imi vibreaza telefonul , sper ca ea este. Il ridic si vad ca am primit un mesaj , il deblochez si apas pe citeste:
„Sasuke , nu , nu stiu cum sa zic. Dar pe scurt , te rog eu nu te baga in viata mea ca nu vreau sa patesti ceva. Vrei sa vorvim? Vino in baia doamnelor , te asigur ca nu este nimeni . Fa-te nevazut. P.S: Nu stau mai mult de 10 minute.”
Sa ma fac nevazut , daca ma gandesc baile sunt una langa alta. Dupa 5 minute in care m-am tot uitat sa vad daca ma observa cineva is in baia aia. Dar tocmai aici si-a gasit , defapt cred ca este unul dintre putinele locuri in care nu sunt camere. Aud un psh-it si ma indrept acolo , unde o gasesc pe Sakura. Nu m-am putut abtinu si am sarutat-o , ea mi-a raspuns. Dar imediat cand si-a dat seama ce face l-a rupt repede , are drepate , nu putem pierde timpul asa.
-Sasuke , eu.. nu stiu cum sa incep.. spuse balbaindu-se , imi dau seama ca ii este frica si o imbratisez.”
Sakura:
„De cand ma citeste asa de bine? O fi din vina mea , dar ce dor mi-a fost sa simt buzele aceste moi si dulci , imbratisarea lui calda. Si ce dor imi va fi , am degand sa ii povestesc tot , cu putine detalii dar ce i-am zis l-a lasat cu gura casca. Mi-am dat imediat seama dupa ce isi revenise ca era nervos , chiar foarte nervos.
-Sakura , ii stiu pe Hinata , Naruto si ceilalti . Sunt capabili sa isi poarte de grija , pana la urma el se v-a plictisi de tine.
-Nu chiar , zisem rosind , nu am facut-o , pentru ca eu nu il las. Imi puse o intrebare stupida care nu o mai zic , dar sa ales cu o palma tare. Ce as da sa am aceiasi forta ca mai demult , un pumn lui Ychi si ar fi pe jos fara vlaga.
-Sasuke , se va prinde daca.. dar ma opri repede si ma saruta. Asi vrea sa raman mereu asa , nu in locul asta dar in aceest fel.
-Nu vreau sa te mai las cu el nici o secunda , dar trebuie sa ma gandesc la un plan. Vino cu mine si lasa-l naibi pe Yi.. sau cum lo chema . Nu puteam momentan , era imposibil. Il trag de cravata si ii zic amenintator.
-Sasuke , nu pot chiar acuma. Stam in jur de o saptamana aici , o sa am eu sigur o data sa fug si sa se duca naibi. Dar vreau ca ei sa fie in siguranta intai , prieteni mei.


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Joi 03 Mai 2012, 00:02

nenorocit, handicapat, prost, bou, imbecil mai esti ichi, yuzuki sau cum dracu te-o chema. dak da sfantu sa le faci cv prietenilor sakurei te bat cu mainile pe care ti le voi rupe cu un ciocan angry next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Joi 03 Mai 2012, 19:19

nervi! Sa imi fie rusine ca nu am mai trecut pe aici nervi!
Este o greseala imensa pe care nu o voi lasa sa se repete happy2
Aceste doua capitole u fost extraordinare happy2
Ca de obicei reusesti sa ma surprinzi huh?
Cum adica Sakura cea care ii trimitea pe toti pe lumea ailalata cu o singura privire, sa se coboare in halul asta... Chiar daca era amentintata cu moartea prietenilor ei... Offff ... nu mai stiu ce vruiam sa spun ...
Sper sa o salveze Sasuke pe rozalie, ca daca nu angry biciuitor
Pai cam atat am avut de spus....
ASTEPT NEXT !!! kiss
Teo
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Vin 04 Mai 2012, 20:58

Capitolul 3: Sayonara pinku no hana

Sasuke:
„Am fost cam ocupat , i-am sunat pe toti si le-am spus sa nu fie nicioadata singuri. Ceea ce nu prea este o porblema , ca mai mult acuma la agentie este „LOVE BAR” , pe Sakura nu am mai vazaut-o de ieri. Daca i-a mai facut ceva Ychi ala , il , nu stiu ce ii fac dar cele mai inrozitoare moduri imi bantuie mintea. Jur ca daca i-a mai facut ceva Sakurei , imi iau pistolul si il gauresc pana il fac bun pentru a fi stropitoare.”
Sakura:
„M-am trezit in sfarsit , nu am dormit in aceelasi pat. Camera pe care o inchiriat-o Ychi are 4 , sa zic asa. Este un fel de apartament , pana la urma este un hotel 5 stele.. Aberez deja cu stelele , nu asi vrea pentru nimic in lume sa dorm cu el. Nu asi vrea, dar obligata am facut-o , nu , am facut sa dorm in acelasi pat cu el. Dar nu mai mult , ultima oara cand a incercat asta , eu i-am dat un pumn in frunte , un genunchi unde doare mai tare. Si mi-am taiat venele , si tot vie is. 11:56 , se pare ca a plecat iar eu pentru 6 ore libera . Pana la ora 6 seara , perfect . In timpul asta , pot sa fac ce am degand de 6 ori. Scotocesc prin geanta mea dupa niste pastile , ah le-am gasit. Efectul are loc in 3 ore , mai mult ca suficient sa imi petrec timpu cu Sasuke. Sa imi iau la revedere , macar atata ...
Sasuke:
„Stau pe terasa si imi servesc dejunul , plictisitor sa zic. Nu am vazut-o pe Sakura , ceea ce imi da un plus de griji. M-am gandit la toate felurile de al ucide pe Ychi iar prefereatul meu ar fi sa cumpar un minigun si sa il fac gauri. Problema este ca nu am decat deagle-ul , asi folosi un rife dar nu pot lua unu fara un adevarat motiv. Deci dragul meu deagle , sa facem stropitori. Intra cineva pe terasa , intorc privirea mea , si cade atintita pe o adevarata frumusete. Sakura intr-o rochia alba inflorita , cu flori movarii. Pantofi roz , mai mult pantofi-saboti , cam inalt tocul dupa parera mea. Are o pereche frumosa de cercei , in care soarele se oglindeste , si colierul....nu im vine sa cred ca mai are colierul cu sigla politiei Uchiha. Ma observa si se indreapta ca o felina ce isi urmareste prada spre mine , deci ma bucur ca nu a patit nimic. Nu a patit nimic , pe naiba , are o alta urma de dinti ascunsa in machiaj.
-Sakura , nu poti ascunde in machiaj vanataile. De mine cel putin nu poti , garantez asta. Ma indrept sa o imbratisez se uita intr-o parte , actioneaza mai rapid si ma imbratiseaza , prieteneste? Vreau sa ii raspund , dar...
Sakura: „Lua-var toti dra** , de ce trebuie sa ma urmareasca cineva 24/24? Vad ca Sasuke incearca sa ma imbratiseze , eu fac mai repede si il imbratisez , dar prieteneste. Vad ca vrea sa imi raspunda , dar ii zic in soapta. –Sasuke , ceea mai proasta idee sa imi raspunzi , si lasa mainile in jos. Fa ce iti zic eu si nu te mira ,oke? Ii mai soptesc dupa care rup imbratisarea si spun cu voce tare ca o nebuna:
-Iuske!! Fratioare ce coicidenta sa te gasesc aici , spun eu , Sasuke ramane ferm mirat. Ii fac semn sa se aseze si ma prefac ca pornesc o discutie despre vremurile de demult. Imi este cam greu sa ma concentrez la el , imbracat intr-un tricou gri cu inscriptii negre. O camasa maro deschis , si o pereche de blugi albi. Incep din nou sa imi amintesc vreumurile bune cu el , si e greu sa ma gandesc la el ca la fratele meu. Va explic pentru ca sunt sigura ca v-am bagat in ceata , pai Ychi nu m-a lasat complet singura. Unul din oameni lui ma urmareste , si nu vreau sa afle ca ies cu „Sasuke”. In sfarsitul conversatiei il intreb ceva codat pe brunet care intelege ce am zis. Perfect , mai dau o privire si vad ca omu lui Ychi se uita atent la mine. Spun ca ma duc la baie , Sasuke intelegand ca ma duc dupa unul dintre cele 2 deagle ale lui. Ma urmareste , perfect . Intru in camera intrunecata , imi vin toate amintirile frumoase deodata si parca mai ieri am fost aici cu Sasuke , frumoase amintiri. Am luat deagle-ul si m-am dus pe balcon , nu ma sinucid. Am auzit cum intra sluga lui Ychi , a ajuns langa mine. Are un zambet pervers pe fata , stiu ce incearca sa faca , a mai incercat de cateva ori dar aparea Ychi mereu. Acuma nu ii nevoie de el pentru ca ma aflu eu si cu mine si cu deagleul asta. Se aproie de mine si ii dau un genunchi unde doare mai tare , se indeparteaza si aprope cade in genunchi de durere. Amplasesz ceva pe pictol , pe modul „silence” dar m-am razgandit si i-am dat un pumn in fata , el cazand de pe balcon . Dumnezeu e de partea mea si nu vreau sa aflu cum cade paralel cu balconu vecin. Apas pe tragaci , fixand direct in inima. M-am intors , spun eu cu in ranjet diabolic pe fata. Dar am degand sa fac ceea ce mi-am propus , mai am 2 ore si 40 de minute. Din cauza lui asta am pierdut 20 de minute , sa se duca in.... Ma intorc la terasa unde Sasuke ma asteapta , afundat in ganduri dupa parerea mea dar isi schimba expresia fetei intr-un zambet super. Ii zic sa ma urmeze , iar eu il conduc undeva in spatele hotelului unde se afla o gradina neasemuit de frumoasa. Undeva ascuns in trufisuri , un copac frumos un cires. Nu este nimeni aici , deci i-am sarit in brate lui Sasuke reusind sa il dobor.
Sasuke:
„Sakura m-a condus intr-o gradina , am intrat undeva printre tufisuri in care se infatiseaza o imagine de basm. M-am facut eu poet sau ce ? Mda ,.. revenind aici Sakura mi-a sarit in brate , eu cazand cu ea deasupra. In secunda urmatoare radem ca nebuni , am nimerit asa frumos , cu 2 cm langa copac. Capul meu defapt , daca sarea mai tare acuma bantuiam vreun spital. Sakura ma saruta , eu raspunzandui , ne sarutam de vreo 30 minute. A inceput sa bata vantul , iar mii de petale rozalii impainzaneste cerul. Ma refer la Sakura , cand spun ca aceeasta imagine este mai frumoasa decat orice basm scris vreodata. Ne-am mai plimbat prin gradina asta , care nu era foarte populata si este foarte mare. Sakura imi explica faptul ca ea venise acum 2 ani si de plictiseala a facut expeditii in Malibu , cica oameni au uitat de gradina asta. Cat de netoti au devenit toti? Ajunsesem intr-un loc plin cu trandafiri , unul imi atrage atentia . Nici roz nici rosu , perfect . Il culeg si il pun rozaliei in par. Se potriveste perfect , ma saruta ca gest de multumire”
Sakura:
„Superb , mai am jumatate de ora si apoi „Sayonara” . Mergem sa ne plimbam pe plaja , ne jucam in apa exact la fel ca prima data. Sunt uda leoarca , imi dau rochia jos aratandu-mi costumul de baie format din doua piese . In dungi de tigru , mi se pare ca imi sta bine. Face la fel , el avand un slip negru pe dedesupt. Ar fi culmea ca cineva sa ni le fure cat timp noi inotam.
Ma scufund , Sasuke urmarindu-ma . Am inceput sa ne sarutam , si sa facem niste prostioare. M-am daruit cuiva pe care il iubesc din toata inima , dar nu o sa ii mai zic asta , nu vreau sa planga dupa mine. Am iesit pe plaja , cred ca mai am 10 minute ca deja incep sa ametesc. Sasuke avea decand sa se intoarca , eu am zis ca mai raman. Soarele a inceput sa apuna , iar dupa ce Sasuke nu mai era in cadru am verificat daca am sms-ul pe telefon si il las deschis punandui o parolo. Sper ca o va sti , au trecut 8 minute. M-am impedicat si am cazut , semn ca pastilele is fac efectul mult asteptat de mine. Scriu pe nisip cat mai pot un mare „Te iubesc” , ma indrept spre apa , unde incep ca inot cat mai departe. A inceput primul stadiu , in 10 minute daca nu sunt moarta inseamna ca ma duc personal si il ucid pe Ychi. Imi trec toate amintirile prin minte , simtindu-mi corpul greu scufundandu-se in marea de culori . Nantele rosii , movarii si albastri au invadat marea . O data cu soarele apus apun si eu , deja nu mai pot respira si parca vad o lumina , o lumina frumosa . In ea sta tatal meu si Gavril , impreuna cu cateva rude si cunostine , prieteni morti.
Sasuke: „Nu cred ca Sakura sa intors , este deja 8 si soarele a apus de mult . Cred ca ma duc jos , am atipit din cate se pare . Jos nu o vad nicaieri si ma duc pe plaja , observ ca in lumina pala a luni hainele rozaliei. Ma indrept alergand intr-a colo , in 3 minute am ajuns. Nici nu sa atins,fac lumina cu telefonul meu si vad o urma mare. Sakura a cazut aici , dau un pic mai incolo si observ un scris. Unul destul de mare , dar este tremurat”te iubesc” , nu scrie mai mult. Bine... deja a bagat panica in mine. Vad urmele ei , ale mele sunt sterse , si ale ei aproape . Se indreapta spre mare , ciudat este ca nu sunt si urme care se intorc . Dintr-o data imi veni o idee trasnita , cum ar fi putut face asta? Nu mi-a mai pasat ca sunt imbracat sau nu am sarit in marea inca calda , defapt chiar foarte calda. Inot ca nebunul si nu gasesc nimic. Ma scufund si gasesc trupul ei asternut cu grija in miile de alge multicolore. O iau si o scot la supreafata , corpul ei perfect este rece , prea rece!! Ii fac respiratie gura la gura, duc urechea la inima ei care este oprita , nu mai danseaza ritmic. Simt cu inima mi se face cat un purice , ce vorbesc eu? Deja plang ca o fantana arteziana si incep sa urlu. Cum de .... cum de Sakura , te-ai sinuci
s?
imaginile:
IMbracaminea Sakurei:
Black Sora - Pagina 3 Edressme_2205_1069636
Black Sora - Pagina 3 Edressme_2210_23832343
Black Sora - Pagina 3 Dior-summer-shoes-trend31
Black Sora - Pagina 3 Edressme_2208_429813675
Sasuke:
Black Sora - Pagina 3 Military-style-jackets1


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 14:35

nici un com?ingrijorat( , spuneti-mi ca nu va place sa inchid ficul...


Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 16:36

Cum sa inchizi minunatia asta de fic ??
Tu vrei sa te bantui toata viata ta ??
Daca pana acum nu aveai niciun com, acum ai unul de la .......... de la mine happy2
Pai capitolul asta a fost foarte tris sad cum a putut rozalia sa faca asa ceva??
I-a frant inima lui Sasuke sad
Pai tie iti spun sa te apuci sa faci next si citittorilor le spun sa de-a drumul la COMURI !!
Spor la scris si la idei !!>3
Teo kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 20:01

Capitolul 4:Regasire.

Sasuke:
„Stau plictisit si ma holbez la pereti alb-gri , mereu aceeiasi pereti banali din sectia de politie. Aici este o galagie de nedescris , majoritatea facuta de colegi mei Diedara si Shino.
-Ai vazut-o pe noua secretara? Auchi , ce buna este , zise Diedara mai salivand. Incep deja sa ma enerveze la culme , imi intorc privirea spre ei ,una ucigatoare fortandu-i sa taca . Ei se uitau speriati la mine , oftez si continui holbatu la pareti ceea ce fac des.
-Usurel Sasuke , vrei sa ma omori ? Deja ai scapat de proscesu asta , sau nu iti ajunge si vrei sa incepi altu? Incerca sa se apere blondu , vizibil speriat cu tremurat in glas.
Revenind la gandurile mele , care nici eu nu stiu la ce ma gandesc. Privesc mai mult in gol decat la ceva anume , ce proces , nu? Pai sa spun cam pe scurt , am gasit in hainele Sakurei telefonul ei cu un mesaj parolat. Parola era numele meu , dupa vreo 5 incercari si scria cam asa :
„Sasuke , nu vreau sa incep cu 2 banale cuvinte care semnifica foarte putin in stare ce simt eu pentru tine. Sa stii ce am ales sa fac nu este din cauza ta , daca asi fi avut alta alternativa te-as fi urmat peste tot oriunde ai merge. Dar vreau sa prieteni , fratele si mama mea sa fie in siguranta. Mai ales tu , daca Ychi ti-a facut ceva dupa moartea mea jur ca il bantui. Asta este doar primul mesaj care iti este dat sa il citesti , vezi ca in agenda mea sunt inregistrate si scrise mii de masaje care sa il rastoare ne Ychi si sa-l trimita o data pentru tot deauna in iad. Cam asta ar fi , vreau sa le spui Hinatei si lui Naruto ca imi va fi dor de ei si sa nu planga dupa mine. Temari cred ca v-a urla in cel mai ciudat caz iar Sasori.. cine mai stie cum se v-a simti saracu de el... Iar acuma vreau sa zic ca tu sa iti continui viata , sa ma uiti si sa ti-o traiesti cat mai vesela posibila. Acuma revenind la 2 cuvinte banale , stiu ca sunt putine dar „Eu TE IUBESC!!!<3<3” Si ai grija de tine , sayonara.”
Am recitit mesajul de mii si mii de ori , au trecut 6 luni decand am avut un proces pentru omor. Pai primu lucru care am facut cand Sakura a murit , sa ma inarmez pana in dinti si sa il gauresc in tot felul posibil pe Ychi care sper din sufletu meu ca arde sau este fiert prin iad.
-Pamantu catre Sasuke , Sasuke , Uchiha trezeste-te odata!! Incepu Shino , ma ridic ca din spate ma strigase seful sa tirimit la secretara dosarul ultimului caz facut de mine. Ma indrept cu pasi greoi si lenti spre biroul ei care era destul de departe , cred ca am cascat de vreo 3 ori iar urmatoarea mea oprire este o cafenea si acasa. Fara mai multe comentarii din partea sefului ca nici nu imi pasa in mare parte , de ce sa zic cuinte incrucisate , nu imi pasa de sef nici cat de ultima frunza uscata din Hawai. Ajung in sfarsit , bat la usa si imi zice sa intru. Nu o vad fiindca era dupa calculator , ii las dosarul pe birou si cand vreau sa plec ma opreste cu cateva intrebari.
-Este dosarul de la Dl. Kenna? Intrebase ea , chiar daca nu imi pasa prea mult ca are o voce cunoscuta spun un mic”da” si imi continui drumu spre iesire.
-Domnul Uchiha , eu sunt noua secretara Sasuki , spuea ea dandu-se de langa calculator sa ii pot vedea chipul. In clipa aceea am crezut ca mi-a cazut tavanul in cap si ca podeaua este o banda rulanta care imi fuge de sub picioare. Nu putea fi ea , desi semana foarte mult cu ea. Acelasi par , aceeiasi ochii si acelasi chip anegelic fara imperfectiuni. Observase ca eu ramasesem fara cuvinte si ma indreba daca sunt in regula , pana si vocea ei era aceeiasi.
-Sakura? Imi scapase printre buze fara sa vreau , nu avea cum dar poate. Cum sa fie , Sakura este moarta , era rece ,mai rece ca gheata din Alaska . Si inima nu mai batea , e posibil sa aiba vreo sora? Asta nu , vreo verisoara care ii seamna identic?
-Sakura , nu , numele meu este Sasuki , spuse zambind , un zambet fortat fiindca era uimita de ce zisem. Dar in secunda urmatoare ma trezesc ca eu o imbratisez , nu stiu cum am ajuns sa fac asta. Dar sigur este Sakura , are si lotusul pe gat din cauza aceelui Ychi care i-a strigat trupul perfect cu uratenia asta de tatuaj. M-a respinse , dar nu parea foarte uimita , mai mult confuza parca m-a cunostea. Normal ca ma cunostea , sigur este ea chiar daca este practic imposibil sunt 100% sigur ca ea este.
-Scuze Domnule Uchiha , poate dumneavoastra ma cunoasteti? Intreaba , cum adica sa o cunosc? Observase ca ma adancisem in ganduri , inotand peste ele. Tot felul de intrebari iara imi bantuiau creierul , se inderpta spre mine si imi porpuse sa mergem la o cafea.
Dupa 10 minute stau si invart intr-o cafea neagra pana se racise de tot , mai aveam putin si o varsam toate peste masa , nu ziceam niciunul nimic .
-Deci tu ma cunosti? Intreba ea , care se holba in marea de intuneric din ceasca de cafea. Am lasat lingurita sa se invarta singura , urmarindu-i fiecare miscare , oftez si ma uit in ochii Sakurei , sau Sasukei.
-De unde ti-a venit tie numele asta , Sasuki? Intrebasem eu , adika –i+e=Sasuke. Numele meu mai intai , daduse din umeri semn ca nu stie.
-M-am trezit la morga si singurul cuvant care imi zornaia in minte era „Sasuke” deci m-am gandit ca este numele meu , acuma 6 luni si tot ce imi amintesc este o priveliste , multe flori nisip , si un cires cred.
-Acuma 6 luni , deci s-ar putea ca esti Sakura . Avand o urma destul de entuziasmata in glasa , fericit peste masura ca ea este in viata. Imi ceruse mai multe detalii despre ea , dar nu prea puteam sa ii zic multe.
-Te numesti Haruno Sakura , ai 28 de ani desi arati de 20. Ai 2 frati Iuske si Gavril , pe mama ta o cheama Verva , eu nu stiu ce eram pentru tine dar te aisgur ca te iubeam din tot sufletul .
-Ma iubeai , adica la trecut? Ce sa intamplat ? Intreba din nou , foarte confuza mereu uitandu-se la burta ei ceea ce imi dedea mie de banuit ca nu se simte bine.
-Pai simplu sa zic asa , tu ai murit , te-ai sinucis dar nu stiu cum iata-te aici in fata mea. Nu isi lua privirea de la burtica ei , bun acuma chiar m-a interesat si am intrebat-o daca se simte bine. Isi afisa un zambet pe fata zicandu-mi ca este ok , da pe naiba. Am reusit sa o cunosc desutl de bine pe Sakura sa imi dau seama ca zambetul este fals.
-Bine , nu imi zice chiar daca minti. Uite , acesta este telefonul tau. Poate iti amintesti mai multe daca il ai inapoi , spun in timp ca ii intind telefonul LG. Isi duse rapid mana la cap ca si cum ar durea-o si fugi spre baie am deagand sa o astept aici. Pe naiba , deja sunt la usa la baia femeilor asteptand-o. A iesit si avea o fata galbena , acuma observ ca rochia pe care o porata ea este larga si mi-a trecut o idee prin minte care am incercat sa o indepartez dar in zadar.
-Cine este Ychi , intreba nervoasa , daca ar sti ce pumn tare da acuma asi fi pe jos cred.
-Cineva de care nu trebuie sa te ingrijorezi , ti-ai amintit ceva? Intreb eu , Sakura este nervoasa si pleca repede sa isi ea geanta. Fug dupa ea , se uita la mine si are o fata plina de furie.
-Doar cativa ani in care tu nu erai in ei , imi daduse o palma si pleca in fuga spre iesire. Nici eu nu is mandru ca am lasat-o asa sa se marite cu Ychi fara sa intervin mai ales dupa tot ce i-a facut.
Sakura/Sasuki:
„Deci sa ma gandesc eu mai bine , cred ca are drepate cum sa ma numesc eu Sasuki , fara i si plus un e este numele lui. Sa ma obisnuiesc cu Sakura , dar de ce ma apuca melancoia si tristetea cand am auzit de numele „Gavril??...” of... Ychi ala ar face bine sa fie mort ca de altfel nu stiu ce ii fac eu. Doar 4 ani mi-am amintit , si parca ar fi fost o eternitate. Specialisti au zis sa nu e bine sa incerc sa imi amintesc asa deodata , acuma is acasa si ma uit peste niste poze din telefon. Guatemala , Londra , China , Rusia si Romania , am fost ocupata 3 ani . Si uite si Hawai , ultima poza este din?? Nu scrie de unde , dar wow ce frumoasa este. Si imi pare asa de cunoscut locul asta , chiar foarte cunoscut. Poate sctie Sasuke ,da de unde sa stie.. niste poze cu oamnei. Un blond cu ochii albastri si ce is cu urmele astea?
-Na.. hai ca imi sta pe limba , abcdef , Nar.... Naruto! Si cine este asta? Hmm ,urmatoarea poza este cu o fata cu parul blond si ochii caprui . T ... Ce naiba , treaba mea , trebuie sa fi scris pe aici numele. BFF , da ce naiba aceam 15 ani de scriu asa? Of , zic si arunc telefonu langa mine pe pat , iara suna Sasuke. Pentru a 10 a ora cred , bine de data asta ii raspund.
-Alo?
-Sakura , poate ai vrea sa ii intalnestii pe ceilalti?
-Sasuke , spun dar in clipa de fata imi vine iara greata.
-Asteapta 3 secunde , spun arunc telefonu pe pat si ma indrept spre baie. Cam dupa 10 minute de cel mai infern chin raspund , ma uimi faptu ca el inca era la telefon.
-Sasuke , cum sa zic eu... am o problema cam mare si nu stiu cu cine...
-Ce s-a intamplat?
-Pai sunt cam..i...



Black Sora - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 21:37

lough Tu vrei sa mor de ras ??? cica "am o problema mare si nu stiu cu cine" lough
Deci trecem peste asta, amnezie ha? think Interesant..
Sa stii ca mi se deschis apetitu de nexturi asa ca apucate ca de nu biciuitor biciuitor
Spor la tastat ..
Teo
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black Sora - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Black Sora

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-