Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black Sora - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black Sora - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black Sora

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Aici este sufletul meu , spuneti ca fialul nu este bun si nu va place , votati:
Da Noraml , SasuSaku nu SiniSaku , sezon 2!!
Black Sora - Pagina 4 I_vote_lcap95%Black Sora - Pagina 4 I_vote_rcap
 95% [ 19 ]
Nu , aici sa ramana.
Black Sora - Pagina 4 I_vote_lcap5%Black Sora - Pagina 4 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Total voturi : 20
 

AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 23:18

Capitolul 5:Aducerile aminte..

Cand vru sa ii spuna atunci bateria telefonului se descarca iar apelul se inchise , arunca repede telefonul pe pat si ofta. Se ridicase in sezut si isi privea camera , o camera cu pereti alb-rox , cu parchet negru . Lumina lunii facea sa fie singura sursa de lumina din camera ei , daca puteai ignora miile de lumini , galgia si stresul din Los Angeles. Sakura era nervoasa , deschise un bagaj si isi arunca toate hainele acolo. Isi cumparase un bilet online pentru tren , lucrurile care ale ei erau putine majoritatea fiind ale colegei sale de aprtament Yura. Ii scrie un bilet :
„Yura , daca vrei o sa te sun de undeva sa imi trimiti obictele mele aflate in cuti. Am inceput sa imi amintesc ceva , si un loc mai desprins din paradis ma pandeste , ma poti suna pe mobil :555-... Sakura.”
Biletul era avabil in jumatate de ora , asa ca se grabi. Afara ploua torential , isi luase un palton negru pentru ca in Los Angeles se preveste frig , unul destul de amenintator. O umbrela roz cu buline negre , bagajul plin cu haine , banii iar obiectele ei le lasa aici , isi mai lua laptop-ul.
Ajunsa in gara , unde era galagie de galagie. Multa lume grabita care mergea de colo colo , fiecare cu treaba si problemele lui. Femei tinere de circa 19 ani impreuna cu niste bosorogi de 70-80 , ceea ce Sakura creedea ca este tipic c*****r care nu isi puteau castiga un ban . Isi luase biletul de la casierie , astepta cam 2 minute trenul iar resutl nu isi mai aminti decat ca se urcase in tren si adormise. Sunteul infernal facut de tren o trezi imediat pe Sakura , care ii se paruse o idee cam rea sa mai tina paltonul pe ea. O data ajunsa in Malibu , unde era o adevarata caldura nu mai putea sta in asemenea haine.
Sakura:
„Parca vad totul atat de clar , imi amintesc perfect ca am mai fost odata aici , cand sau cu cine? Observ un hotel foarte cunoscut mie , spun taximetristului sa opreasca acolo. Dupa 5 minute ma aflu in fata hotelului , care intradevar este ceva de arta foarte frumos. In stanga se afla o terasa cu priveliste la ocean care este foarte aglomerata , stiu ca stiu ca o cunosc.
Intru mai mult speriata daca nu o sa imi amintesc nimic , intru cu un curaj care nu credeam ca am in mine , unul de leoaica nu alta. Dar nu apuc bine fiindca ma nimeresc de cineva si in secunda urmatoare eu si cu o roscata suntem pe jos. Se scuza de cateva ori iar eu o ajut sa isi stranga cartile pe care le cara , una imi atrage atentia . Un album foto din care obsrev o persoana cu parul alb , avand gura si ochiul drept acoperite.
-Mersi ca m-ai ajutat , nu eram eu atenta , ,mersi din nou , Sakura?Intrebase roscata , uimita ca sunt aici , ma invita la o masa sa discutam .
-Am auzit ca acuma 6 luni ai murit , nu am vrut sa cerd asta , nimeni nu a vrut , spune trista. O intrebare care nu cred ca eu am puso ci cealalta persoana din mine care refusa sa isi aminteasca .
-Lucrezi din nou la agentie? Intreb eu , dar incep sa analizez ce am spus la intamplare . 1.Cine este ea , 2.De unde ma cunoaste si 3. Care agentie?
-Da ,lucrez la Black Sora de ceva vreme , imi arata mana ei pe care se observa un minunat inel cu dimant rosu asortat parului ei.
-Si cine este printul fericit? Spun destul de entuiazmata , cred ca o cunosc de undeva si ca am fost bune prietene.
-Pai nu este Sasuke nu iti fa griji , il chema Sugestu daca il stii , a facut facultatea cu noi . Tipul enervant cu parul alb? Acuma nu mai este asa enervant , spuse ea. Sugestu , si din nou mi-au iesit cuvintele fara mine ..
-Acela , Karin eu am niste probleme de memorie si spun lucrurile la intamplare , lasand-o masca pe roscata de ceea ce am zis eu nu alta.
-Asa va sa zica , ne-a spus ieri Sasuke dar nu credeam asta .. camera 214 este camera pe care tu si Sasuke ati luat-o cand ati venit prima data aici , poate iti amintesti ceva , pa Sakura eu am o groaza de treaba , spuse roscata si pleca.
De aceea ma bantuie numarul 214 , intru in aceelasi hol galben pal cu marmura alba . Deschid usa care da intr-o camera intunecata , draperile erau trase . Ma indrept sa le deshid si lumina imi orbeste ochii dandu-ma inapoi cazand pe pat si dintr-o data o memorie imi venise in minte. Atunci cand eu si Sasuke am inceput sa discutam si cand m-am trezit de telefonul Temariei. Ce asi vrea sa imi amintesc , nu cred ca imi amintesc prea multe doar de ajuns ca daca il intalnesc pe Ychi ala sau cum lo fi chemand il decapitez. Un fior de emotii cunoscute imi strabate corpul iar gandul meu zburand departe , este destul de dimineata si dat faptul ca eu ieri am luat la o ora tarzie trenul si nici nu am putut dormi calumea am adormit mai ceva ca un copil. Aud telefonul meu cum suna , si fac un gest cu care se pare ca sunt obisnuita chiar daca nu il stiu si raspund nervoasa si indiferenta.
-Scopul pentru care m-ai trezit? Intreb eu , se auzea galagie de la celalalt capat al telefonului , si multa lume care vorbeste . Recunosc acele voci , sunt vocile prietenilor mei de la agentie.
-Ti-am zis sa vii la agentie sau ai uitat? Intreba nervos Sasuke , oftez si ii rapsund pe aceelasi ton ca acuma cateva clipe.
-1.Habar nu am unde se afla agentia , 2. Is la mama d*****i , 3. Momentan am un pic de treaba , „defapt mai nimic..” apas pe inchide si arunc telefonul pe pat. Ma trezesc lenesa si observ ca am transpirat , burtica mea este deja foarte mare , are deja 6 luni.. Mai sunt 3 dar oare cu cine? Hmm , ma ridic si ma indrept catre bagajul meu de unde scot o rochie lunga si larga. Inflorata in alb si rosu , in fata lunga pana lla genunchi si in spate lunga pana la glezne. Scot o pereche de sandale albe cu rosu si o palarie alba cu fundita rosie. Ma imbrac si cobor jos unde dau de un barbat in jur de 40 de ani chair daca arata de 30 , cu parul alb sigur nu ii intreg la minte. Aceela care l-am vazut in poza aceea , ma vede si imi zambeste . Nu stiu de ce dar nu am o parere buna despre el , si acuma cred ca stiu de ce , se uita la bustul meu. Trec pe langa el si din obisnuinta ii dau o palma de ii intorce capu la 120de grade cred.
-Sakura te-ai internat cu Karate sau ce? Intreba el , ma uit ciudat la el si un gand imi trece prin minte. Asta ii Hatake , fostu dirig din liceu , cam atata imi amintesc. Imi arata un album si imi zise ca imi apartine , il deschid si o durere imi strabate ca un fulger mintea. Incerc sa par ca nu asi avea niminc dar instictiv am pus mana la cap , i-am multumit si am luat-o la fuga pana la terasa unde m-am asezat incercand sa ma calmez. Deschid usor albumul si vad tot felul de poze in care apaream eu si Sasuke , Casa de Adamson , cate poze am facut aici. Getty Villa , pozele mai mult sunt amestecate. Aveam de gand sa le vizitez din nou chiar daca sunt singura , la villa Getty imi aminteam tot ce am facut , ceva ce nu am mentionat mai demult este ca l-am trimis pe Sasuke sa inoate in piscina aia impinganu-l. Aici este o poza , care nu mai puteam sa rad de ea , in muzeul Casa de Adamson vad din nou cum este decorata . Lumina patrunde cam greu , dar pentru o casa veche de vreo 2-3 secole este frumos mobiliata. Am luat chiar si pranzul la aceelasi restaurant ,dar fara vin ca tot veni vroba atunci brunetu meu se imbata.
Intr-un final ajung inapoi la hotel unde o iau prin gradina din spate , incep sa imi amintesc ,... ziua in care eu vroiam sa ma sinucid? Ce proasta eram , mai mult disperata si daca muream luam cu mine fiinta aceeasta nevinovata , si pun mainele pe burtica mea. Dar cum am supravetuit? Nu cred ca are Dumnezeu marele drag de mine , dar ce ...
Ma descalt si iau sandalele in mana , ma plimb de alungul gradini , iarba verde gadilandu-mi talpile picoarelor. O adiere placuta de vad si un mior cunoscut , al unui ,,cires. Ajung dupa ce ma incovaiesc printre multe tufisuri , dar spre surprindrea mea nu aveam nici-o zagarietura , ciudat dat fiind faptul ca erau trandafiri in tufisurile aceelea.
Ma asez langa trunchi si incerc sa imi amintesc , multe lucruri sunt in ceata dar incet incet ies la iveala. Adorm fara sa vreau si m-am trezit la o mangaiere de om pe fata mea . Mi-am ridicat usor pleoapele si facund-ma sa tresar de ce vad eu , in fata mea era Sasuke care ma analiza din cap pana in picioare. Aveam capul lasat pe trunchiul copacului , mana mea dreapta era in mainile brunetului iar cealalta era pe burta mea , tinand viitorul om.
-N’seara , spuse zambind Sasuke , ii zambesc ca raspuns si ma ridic . Soarele incepe sa ma apuna , nu vreau sa vorbesc cu Sasuke nu stiu din ce motiv , prefer sa las faptele sa vorebeasca , cred..
Ne plimbam de-a lungul plajei tindandu-ne de mana , nu zice nimic nici el , doar imi zambeste cand ma uit cu coada ochiului la el. Sa aproit si cand sa il intreb ce a patit ma saruta , ii raspund astfel ramanand in aceea pozitie multa vreme , cand eu ma aplec un pic pe spate luandu-l pe brunet cu mine. M-am lasat prea tare si am cazut pe nisip , Sasuke nimerindu-se deasupra mea . Ne priveam fiecare in ochii asa timp de 10 minute puteam citi ceva care il deranja in ei , dar nu ar fi vrut sa imi spuna.
Ati vazut cumva mai multe imagini , un film cand se da in reluare? Invers , sau cum incepe de la sfarsi si se termina la inceput? Asa imi treceau mie mii si mii de imagini , am inchis ochii pentru a le putea distinge mai bine. Un zambet care il aveam eu mereu , diabolic imi zarise pe chip ,vrand sa ma ridic si vazand asta Sasuke se ridica si ma ajuta si pe mine. Imi amintesc din ce cauza am murit eu si cum am supravetuit , ma indrept spre mare si imi fac mainile palnie la gura strigand cat puteam eu de tare:
-Imi amintesc , imi amintesc totul!! Spun eu si ma las in apa , bucurandu-ma de apa calda , Sasuke se indrepta spre mine si eu fiind mai jucausa il stropesc , vine si el facand la fel si nemai putand de fericire cred ca am repetat „imi amintesc tot” de peste 10 ori. Chiar daca eram in apa Sasuke se asezase in genunchi , oare are de gand sa faca ceea ce cred eu ca va face?
Ducand mana undeva printr-un buzunar scoate o cutiuta neagra , deschizand-o incet , chiar va face asta? Are un zambet enorm pe fata..
-Haruno Sakura ,imi faci onoarea sa fii sotia mea? Intreba el , inima mea isi acelera ritumul vrand sa imi iasa din piept. Nu mai puteam ,cred ca mai aveam putin si lesinam . Sar la gatul lui cat de jos o fi stand ,il sarut pe buze si scot un” da” destul de galgios. Imi puse inelul cu diamant roz pal pe deget , de nu stiu de unde iesise Shikamaru cu Temari si Naruto cu Hinata, aplaudand , wt*? Ei erau aici si el nu mi-a spus nimic? Oh vezi ce iti fac brunetule.



Black Sora - Pagina 4 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Mai 2012, 10:00

Hei am mai trecut si eu pe aici...
Imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme, dar stii si tu ... deci nu mai are rost sa spun
Acest capitol este WOW huh?
Insa o singura intrebare imi bantuie mintea : cum putea rozalia sa se miste asa la 6 luni de sarcina ?? Cred ca ea este o mamica foarte agera, ca altfel nu imi explic .. think
Pai astept next si mersi ca ma anunti ....
Teo kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Vin 11 Mai 2012, 10:52

lor=red]] Capitolul 6: Last way
Sakura:
-Unde naiba bantuie Sasuke fix acuma? Strig eu , mai mult de durere , nu stiu ce ii fac lui Dumnezeu daca mor acuma. Ce naiba i-a trebuit sa puna femeia sa simta chinurilea astea ingrozitoare? Cred ca nu stiti la ce ma refer eu acuma , sunt in momentul de fata in a avea un copil daca nu cedez eu si mor. Dar cred ca asta s-ar fi intamplat daca idiotul ala de Sasuke nu ajungea la timp , se uita la mine ca la stafii , fantome nu alta. Ce il bantuiam eu daca muream , nu alta dar acuma nu imi mai amintesc stiu doar ca am nascut dar dupa am lesinat . Acuma eu sunt , pe nori pufosi stand langa cineva a carui fata nu ii o vad . Incepe sa vorebasca , salutandu-ma prima data iar dupa glas imi dau seama ca este Gavril.
-Aha , salut si tie eu cumva am murit? Intreb eu , mai mult nepasatoare pe moment nepasatoare daca imi zice da trec si prin iad ca sa imi bantui brunetul. Nu apuca sa imi raspunda fiindca eu ma trezisem altundeva ,camera alba o fata cunoscuta intind mana si din instinct cred ca l-am apucat de gulerul camasi . Imaginea devenise mai clara iar eu mai aveam putin si il sugrumam pe Sasuke , chiar daca nu mai putea respira imi zambi apoi imi aminitesem eu cum am ajuns aici. Intra o asistenta pe usa cu un copil in brate , mi-l inmanase si ne intreba daca i-am ales un nume deja. Era baietel , unul cu trasaturi fizice identice Sasuke dar daca are personalitatea mea va fi un dctator nu alta , spusese Naruto cand intrase pe usa , cred ca la-si fi omorat dar sa mai astepte.
-Yukio , am spus eu si Sasuke intr-un glas , doctori au spus ca este perfect sanatos ceea ce ma bucura asa de tare si nu obervasem ca plangeam de bucurie. Dupa o saptamana am fost externata , mi s-au spus ca aveam niste complicatii la nastere si ca sa fie siguri ca sunt bine m-au mai tinut o saptamana. Dar intr-un final am ajuns acasa , Sasuke se juca cu Yukio dar nu prea avea intr-un fel cum i-am zis sa il lase sa doarma ca chinuie copilul degeaba dupa care te chinui eu pe tine.
Totul pe la agentie era , cum era ? Era chiar foarte bine , firma sa extins cu mult si tot eu am revenit la conducere au spus ca fara mine firma asta isi pierde sclipirea. Acum mai toti erau casatoriti eu ramanand mai ultima , luna viitore vom face si noi nunta ca cum asi arata eu in rochie de mireasa insarcinata? Exact , asa ca am hotarat sa asteptam Sasuke ma asteptat si dupa ce se credea ca am murit nu ar muri inca o luna , cred. Temari acuma avea gemene , cu Shikamaru bine inteles care aveau 3 ani , Hinata si Naruto , Hinanaru cum i-am cicalit eu aveau tot 2 copi Minato in varsta de 4 ani si sora lui de 2 ani Hanna. Mai era si Sasori care se casatorise cu Hanabi dar ei s-au casatorit anul trecut deci , Ino si cu Sai care s-a alaturat agentiei dar ei inca nu au ajuns inca in stadiul la mostenitori. Si cine ar mai fi , a da Tenten si Neji a nunta anul viitor la fel si Karin cu Suigestu care si el sa alaturat agentiei. Cum spunea Naruto cand m-a revazut ,acuma suntem o familie mare si fericita , una prea mare dupa parerea mea dar ce sa fac eu .
Si asa frumos au trecut 14 ani in care Yukio mereu imi zise sa nu incerc sa il mai omor pe Sasuke , ei ce sa fac daca cateodata este super enervant. Yukio prin notele sale m-a facut mandra nu alta si urmeaza sa dea la cel mai pretentios la note liceu din Los Angeles , acuma are o sora in invarsta de 10 ani , Sayuri iar mai mult eu nu fac mai ales ca ultima oara Sayuri se spusese ca avea leucemie . Cand aflasem adevarul ca gresise dosarele nu stiu ce i-am facut asistentei aleia , a da , a invatat frumusel sa zboare.
Eu lucrez incontinuare ca sef la agentie dar aveam o viata aglomerata nu alta , familia , copii locul de munca. Acuma 4 ani ma gandisem sa renunt la serviciu dar Yukio a spus ceva ce nu credeam ca o sa aud „Nu te iert in veci daca renunti la ce iti place” , filozof dar de la cine a mostenit asta? De la mine sau Sasuke? Nu stiu pe niciunul din 2 filozofi , eh lasa.
Aici se termina povestea mea , poate este scurta dar nu mai asi avea ce sa spun inafara faptului ca la varsta de 40 de ani am aflat ca a
m cancer , ceea mai oribila chestie din lume dar dupa 5 ani de lupta am invins . Nu puteam sa mor acuma cand viata imi este mai draga , nu?
FINAL
[/size]


Black Sora - Pagina 4 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Sam 12 Mai 2012, 16:52

Nici nu stiu ce sa spun sad ...in primul ran yeyy sunt prima lough
apoi...a fost asa de frumos. Cand am crezut ca Sakura a murit aproape ca am inceput sa plang. A fost asa de frumos!!!! Nu puteai gasi un final mai frumos ca asta. a hug Te-am pupat si nu uita ca mereu sa pui un final fericit la ficuri lough hi!


Black Sora - Pagina 4 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Mai 2012, 16:19

Ficul a fost MINUNAT! happy2
In sfarsit putina actiune intr-un fic,care il pot numi foarte usor FIC POLITIST DAR SI DE DRAGOSTE! lough
Actiunea a fost c-am grabita dar intr-un fel imi place ca ma tine in priza lough
Ai mai avut greseli de tastare dar asta este. dap !
Mi-a placut foarte mult atitudinea rozaliei, aceasta fiind o femeie puternica! good job
Sper sa mai scrii ficuri politiste pentru ca imi plac mult. happy2



Black Sora - Pagina 4 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Mier 16 Mai 2012, 19:10

Off... off... off..
Nu pot sa cred ca eu ajung ultima la ficu asta sad dar.. na nu ai ce-i face ... dap !
Deci capitolul superb in love in love
Cancer... ma bucur ca l-a incins happy2 si ca acum este fericita happy
Pai sper sa continui cu ficuri la fel de frumoase ca acesta... chiar mai in love in love
Teo kiss
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 20:29

wow nam crezut ca am lipsit atat de mult incat sa termini ficul. te iubeeeeeeeeeeeesc. dar cum a reusit sakura sa supravietuiasca. si cancer? serios? era sa mor nu alta.
nu am multe de spus, defapt ce indrug eu aici as putea sa scriu aici dublu fata de cat ai facut u ficul numai pt capitolul in care saku sa intors.
habar nu ai cat ma bucur ca totul sa rezolvat si ficul tau e unul dintre preferatele mele. nu il voi uita absolut niciodata a hug te iubesc si iti voi citi celelate ficuri pana voi imbatrani deoarece sunt minunate in love


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 21:07

Tarziu dar am venit si eu la ficul tau.Nu am cuvinte.Ai multa imaginatie iar ideea este cu adevarat originala.Imi pare rau ca nu am fost prezenta la fic de la inceput dar cel putin asa nu am avut suspans,pentru ca am avut toate capitolele de-a gata.Felicitari,ai talent :x




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Just..::MeForever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-o lume cruda
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:10

Waaaaaaaaaaaa,impresionant.Nu vrei sa faci si sezonul 2??TE RUGAM,e mult prea frumos
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 20:30

Ha ha ha!Ce fic stupid!Mai bine te duci sa mulgi vacile si tot ar fi mai bine :>happy
can\'t see !!! can\'t see !!! can\'t see !!! can\'t see !!! can\'t see !!! can\'t see !!!
evil devil mua ha ha
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:35


Fuck_you este un nou barbat pe forum care mi-a trimisun mesajl intitulat "Chef de s**?"..Se pare ca eu nu sunt singura care am primit acest mesaj.Barbatul respectiv comenteaza urat pe la toate ficurile.Da acest mesaj mai departe in speranta ca va ajunge si la urechile unui moderator :p




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Black Sora - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 15:48

bun ,

cu ce sa incep ,

in primul rand imi pare rau ca n-am dat comm ,

in al doilea chiar e un fic grozav ,

in al treilea vreau sezonul 2 ,

si as mai departe ,

chiar vreau sa ma anunti cand vi cu sez 2 ,

crisulet nu accepta refuzuri ,

ah da , te pupacesc dulce


Black Sora - Pagina 4 S6he8w
Black Sora - Pagina 4 Npi5xg
Black Sora - Pagina 4 2myt0zq




Black Sora - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black Sora - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Black Sora   Black Sora - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Black Sora

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-