Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sentimente pe hartie.(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Lun 16 Iul 2012, 23:02

Prima Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 544217
O da baby Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 962758
Buna Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 78717 Multumesc ca m-ai anuntat.
Mi-a placut acest capitol foarte mult Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 2843714615
I-au luat banca? :)) Ce mai copi copaci =))
Chiar lana Sas'ke? Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 2873859802 Da profesoara aia nu e sanatoasa la cap. Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 138742
A luat un 5? O OMOR! Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 621493
Ododod Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 78717 Sas'ke a luat putina bataita Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 994253 Ce bine imi pare! Puteai sa il bagi si in spital ca nu ma suparam. Dupa ce a facut, il urasc! Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 468521 " -Poate eu nu vreau sa te las in pace" Asta deja ma duce cu gandul in alta parte
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 3846215280
Ce pot sa spun? Imi place! Vreau next-ul! Este superb ficul :X
Spor la scris si multa imaginatie!

Stefz
10 comuri? oO Ai mai multi cititori si sigur vei primi mai multe comuri. 10 sa fie limita comurilor, ok? Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 2332602154
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 01:17

huh am terminat de citit.......ciudatttttttt capitolele astea 2:)) max bafta la nexturi si sa ma anunti sa nu mai citesc asa mult:))
Sus In jos
stefaniaana
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 01:32

PFF nu ma asteptam la asta imi place de toji ca e asa grijuliu dar tot sasuke ramane puppy eyes
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 03:09

Max, te doare mana daca faci si tu niste momente SasuSaku p'aici p'acolo? crying
Toji Toji Toji angry Toji in sus Toji in jos! angry
Mama frate da'l in ......... meu! El este de domeniul trecutului! Sasuke e viitorul cool
Like a boss cool
In fine.. mama.. deci.. ma bucur ca ai adus capitolele atat de repede lough aproape consecutiv dap !
10 comuri? huh? are you okay? rolling on the floor
Prea multe pretentii biciuitor ia vezi.... ca t'i se urca "faima" la cap angry
Uiti de noi astea mai pricajitii care vrem "nextul" mai repede lough
Hai ca oricum nu duci lipsa de comentarii yeah
Asa ca, termina cu fitele de vedeta si adu' nextul mai repede! biciuitor
Imi faci insomnii rolling on the floor
Spor a scris si la idei!! cat mai multe si mai bune!!! kiss





Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 25isooz
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 07:50

Buna, multumesc de anunt. a hug
Capitolul a fost wow... stop cadru ca deja mi se urca nervii la cap'sor.
Sasuke a inebunit sau ce? Ce tot are cu Saku, eu ineleg ca este gelos din cauza lui teji , dar in halul acesta! :|
Si decat sa faca asa ceva , mai bine ar fi baiat destept si ar trece la actiune. Sa ii zica Sakurei ce simte pentur ea.
Capitolul a fost interesant si plin de actiune.
Sa vi repede cu nextul ca de nu biciuitor .
Bafta la tastat si pupici. kiss
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 09:34

ufff insfarsit am terminat de citit ;;) foarte frumos capitolul pot spune ca e de nr1 pune-l pe urmatorul repede , ca nu mai pot !!! stau ca pe ace aici pe scaunul de la pc lough mulrumesc ca m-ai anuntat si bafta si pupici de la deea kiss !
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 10:12

Deci inca patru comuri , nu , nu mi se urca faima la cap ci insomnia rolling on the floor , si ...nu cre prea multe:-? cred:-? , heh deci daca vreti next treceti la treaba puppy eyes
Sus In jos
jessy14
Academy Student
Academy Student
jessy14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bebita_inad@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 10:38

Absolut superb!Nu am cuvinte.Sasuke ma enerveazaaaa!E gelos se vede asta.Naruto de parte lui?Nu,nu si nuuuu!
Astept next! a hug
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 17:47

Superb :x:
ador partea din pauza >:) perversul de Sasu` :>
astept next , anunta-ma daca poti :o3
Pwp
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 23:09

Chapter XII:

-Sakura , eu nu stiu cum il suporti , pur si simplu , e un , nu stiu ce nume pot sa ii dau lui Sasuke dar , este un idiot.

-Da chiar asa , incepuse Tayuya , unde l-ai mai gasit si pe asta? Din cate stiu dintr-a 9-a nu te-a lasat in pace din cazua lui sorta..iar aici se oprise , nu voise sa aduca vorba de Hakura iar din greseala asta chiar a si facut. Rozalia se simtea prost , ofta iar privirea ei , care analiza fiecare pata de culoare a parchetului visniu , exprima tristetea.

-Tayuya tu..., haide Sakura , nu cred ca e asa de rau fara ea , chiar daca era sora ta , parca era insusi satan. Temari vazand ca nu reuseste sa o imbuneze pe Sakura , schimba subiectul in noile trenduri dar pieri repede , melancolia acaparandu-le pe toate 4. Rozalia zambi sadic incercand sa le convinga ca se simte bine , dar abia fiind un inceput de saptamana se simtea ca nu va fi in stare sa vina la scoala toata saptamana. Karin parea preocupata de ceva anume dar nu se simtea in stare sa le spuna , ofta atragand atentia fetelor , nu reusea sa le spuna ca se simte bine si sa isi faca griji pentru rozalie dar , Sakura stia ca roscata ascundea ceva anume.

-Zi tot , spuse Temari care mai avea putin si o ameninta cu forta , ofta din nou si cu un zambet sadic spunea ca are legatura cu Hinata. Toate s-au mirat , ea incepu sa bata cu unghile suprafata masei albe imaculate , semn ca e ceva important , deschise gura dar tot ce zise fusesera cateva mormaituri.

-Era azi-dimineata in timp ce eram in toaleta , o auzisem pe bruneta cum vorbeste cu iscoadele ei , Tenten o stiti , satena cu doua mini coculete de la C si cu Ino , blonda cu parul scurt pana la umeri. Din intamplare auzisem o discutie in cica , ea ii place de Sasuke la fel ca celelalte doua , insa un anume subiect mi-a atras atenita...

-Nu ne mai trage de coada si zi odata ...incepea sa devina tensionata Tayuya , lovind repetat podeaua cu piciorul drept.

-Sasuke s-a culcat cu Hakura inainte sa plece!!

-Ce?!! Strigara toate 4 , Sakura se ridica , luandu-si gheaca si poseta indrugand ca nu are cum sa fie adevarat insa , roscata aproba , auzise cu propriile urechii , ba chiar a si ingregistrat. Ii arunca iphone-ul , rozalia prizandu-l dupa care , isi luase la revedere de la celelalte fete , destinatia stiind-o doar ea , fetele erau nedumerite cu gandul ca nu stiu unde s-au dus Sakura .

-Poate ia venit mintea la cap ca , Sasuke meu nu are cum sa placa o sarantoaca asemeni ei , spuse o voce cunoscuta din spate , Karin se ridica indreptanduse amenintator catre Hinata , ea se daduse inapoi razand fals de frica. Roscata ii dauduse o palma care o dobora pe ea , Temari si Tayuya se indreptara catre ea , dar ceea ce vazusera le uimi , din rubinele nepretuite ale roscatei , perle incolore dansau in voie pe fata iei.

-De ce iti place sa faci umbra pamantului degeaba , de ce nu faci altceva cu viata ta decat sa o faci sa sufere pe Sakura? Crezi ca totii oameni au astfel de parinti , bogati? Macar bucura-te ca ai o familie , fiinta ipocrita ce esti !
Cuvintele ei , imbibate in tone de otrava , ii le adresase Hinatei care era uimita de acele cuvinte. Temari si Tayuya incercau sa o calmeze , dar stiau cat de mult o afectase pe Karin acele cuvinte.
*
„Sunetele grabite provocate de tocurile ei , erau singurle sunete care se distingeau in linistea mormantala a noptii. Ceasul fiind ora 20:47 , insa , ei nu ii pasa cat este ceasul , dorea doar o explicatie , sa auda acest lucru din gura brunetului. Ajunse in fata vilei unde , nu mai fusese niciodata dar stia din trecere ca aceasta este casa lui. Portarul dormea , ceea ce facea mai acesibila intrarea. Sunase la usa , dupa cateva secunde facandu-si aparitia Frau , fara sa mai astepte vreo invitatie daduse navala inauntru.

-Unde e ticalosul acela de Uchiha Sasuke? Striga asemeni unei nebune dar m avea motivele ei , gandul ca brunetul se culcase cu sora ei nu ii dadea pace , iar fanteziile dintre cei doi nu intarziau sa apara. Ii vedea sarutandu-se , imbratisati sau chiar si in alte ipostaze , bruneta spuse ca Sasuke este la etaj , conducand-o pe ea acolo. Tranti usa de perete , vorind sa il traga la socoteala pe brunet , Frau astepta pe hol fiindca stia ca trebuie sa fie ceva foarte intim de a venit special la casa ei.
ATENTIE 16+
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 ___you_and_me____by_kaikiitho-d414hqj_large

-Uchiha! Striga Sakura insca , cuvintele o parasisera din cauza privelisti care ii se afisa , Sasuke acoperit doar de un prosop alb pufos si care isi stergea parul , semn ca abia iesise de sub dus . O observase pe rozalie , intreband indiferent ce cauta aici.

-Sasuke, zi-mi sincer , tu te-ai... bastardule , te-ai culcat cu sora mea? Pentru o clipa Sasuke se gandi la ce spuse rozalia apoi , un chicoti. Se aporpie de Sakura , aruncand prosopul cu care isi stergea parul pe pat care era in spatele rozaliei. Se apropie de ea , fiecare pas mai aproape facand-o pe fata sa se razgandeasca trebuind sa stie de la inceput ca era o idee proasta sa fi venit aici. O prinse de umeri , lasand-o pe spate pe suprafata moale a patului de doua persoane .

-Vrei sa stii , cu detalii? Cum am sarutat-o , imbratisat-o sau anume , unde am facut-o? Spuse el pervers insa , nu o lasase pe fata sa ii raspunda , sarutand-o pasional , ea raspunzand , o musca de buza inferioara , ea lasandu-l sa intre in lacasul ei. Sarutul se transformase rapid intr-un sarut gen frantuzesc in care , limbile celor doi se luptara pentru a castiga. Mainile lui agere , ii daduse ei topul alb , ramanand doar in sutienul negru. Trecuse la gat , unde , sarutandu-l pasional mai strecura muscaturi dar nu destul incat sa sangereze. Mainile rozaliei erau dupa gatul lui , jucandu-se cu suvitele brunete de par in timp ce , brunetul trecuse la unul dintre sani , muscandu-l in asa fel incat Sakura suspina de placere , suspinele ei ...erau asemeni muzici pentru el , il inebuneau mai tare decat era , vroise sa ii dea sutienul jos cand realitatea il lovi amitindu-i ca pentru el , e doar o joaca. O saruta din nou , soptindu-i la ureche ceva ce o enervase.”

Pov By Sakura:

„Ahh... ce proasta pot sa fiu , m-am lasat condusa de , nu stiu , in oricecaz numai de ratiune si creer nu , am asa ceva? Era sa fiu al lui Sasuke pe cand eu pretind ca il iubesc pe Toji , ce.. ce idioata pot sa fiu!!!

-Sakura , in viitorul apropiat o sa te fac a mea , nu astazi dar in curand , momentan te las asa stiind ca Toji nu va avea degand sa se joace cu micuta floricica de cires. O sa ne rezolvam noi doi disputele , cu sau fara violenta , e alegerea deplina a satenului. Zicand asta iesise pe usa , imi luasem rapid tricol amintinu-mi ca eram in sutien , am venit aici sa il trag la raspundere si era cat pe a ce sa mi-o traga el mie. Ies din camera , Frau asteptandu-ma afara , simt ca explodez de rusine iar ea , parca ma certase fiindca ma lasasem cuprinsa in vraja fratelui ei.

-Nu reusesc si eu asa cu Kiba? Intrebase ea fiind mai mult visatoare , chicotisem la acest lucru , aveam o presupunere ca ii place de el dar se pare ca sa adeverit.

In timp ce ma intdreptam catre casa , treceam ca de obicei prin fata unui club , acest loc imi aduce amintiri urate. Off iar Sasuke asta , numai aici imi sta gandul , cum se jucase cu mine , fara mila daca pot spune asa.

-Off Sasuke Uchiha , te urasc!! Strig , stiu ca pare ca sunt o nebuna dar chestia asta ma eliberat putin de stres.

-Chiar asa , Sakura? Se auzise o voce care era in spatele meu , venea din directia clubului , avand o presimtire cine este , ma intorceam iar acel cineva era....
SUSPANS
> asta e razbunarea pentru comuri :-w dar ,m,, bucurati-va ca l-am adus pt cineva , mersi inca o data stef:*


Ultima editare efectuata de catre Max in Mar 17 Iul 2012, 23:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 23:10

Prima
Buna scumpo :X
Multumesc ca m-ai anuntat.
A fost un capitol ... WOW. Chiar nu ma asteptam la asta. Sunt placut impresionata.
Deci a aflat ca cei doi au facut-o :((
Ce nesimtita poate fi Hinata :(( Vere, o strang de gat! Nu o suport!
S-a dus la el acasa cu gandul sa il certe si mai avea putin si era a lui? :))
Aham, vise Uchiha! Vise .. :| Sao poate ... Nu. Nu inca.
Chiar esti gelos pe Toji. x.X
Frau si Kiba? :X Odododo :X
Da. Si eu il urasc!
Cine e ala? Cine? Zi! (D)
Te razbuni, ha? Sa vezi ce ma razbun eu >:)
Spor la scris si multa imaginatie!
Vise pufoase!
Stef


Ultima editare efectuata de catre Stefz ❥ in Mar 17 Iul 2012, 23:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 23:26

Razbunare pentru comuri... waiting
Fara suspans nu puteai sa ne lasi si tu ?! Malefico ! evil devil mua ha ha
Cum stiu ca de la tine ne putem astepta la orice , nici nu ma mai gandesc cine ar putea fii ca stiu ca ma vei surprinde.
Macar sa vi si tu repejor cu nextul daca tot ne-ai lasat in suspans. evil devil mua ha ha
Bafta la tastat si pupici sweete . kiss
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 23:29

Aaaaaleluia
Ai adus next in love
Razbunare a? rolling on the floor rolling on the floor bine ca nu a fost dureroasa rolling on the floor
Moama deci in acea parte +16 puteam sa jur ca o sa se cotzaie putin shy
Rezbunare, razbunare take this!
In fine lough mama deci mi'a placut foarte mult dap ! in sfarsit i'ai pus pe sasuke si sakura in principal dap !
Sper sa aduci urmatorul capitol lafel de repede cum l'ai adus pe acesta good
Hai spor la idei cat mai geniale!!!! rock





Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 25isooz
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 07:42

deci te urasc ca ne lasi in suspans asa de mare !! nu mai pot sa respir puppy eyes vreau nextul curand puppy eyes puppy eyes
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 14:02

Omg ! astept next'ul
asta da suspans huh?
Ador capitolul :X astept next'ul :o3
ce tareeee e :X
anunta-ma la next 8->
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 273918 ador capitolul :X Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 348112
Sus In jos
stefaniaana
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 22:37

kiss off mersi ca ai adus next-ul asa repede...nu ai pt ce placerea a fost de partea mea
Sus In jos
stefaniaana
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 22:38

;;) app de abia astept sa vad ce se mai intampla intre sasuke si sakura e din ce in ce mai interesant...
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 15:19

Vai !!!! I`m so sorry Max!!!!
Nu imi vine sa cred ca pana acum nu am putut descoprii acest fic fantastic de bun!!
Ai niste ideii......Cum faci de iti vin ?
Citesti sau ce faci?
Oricum.Sincera sa fiu ,ma atras groaznic de mult titlul fic-ului tau!
Imi place foarte mult cum o caracterizezi pe Sakura dar sper ca nu va deveni o usuratica!
Sper sa nu uiti fazele cu biletelele.
Astept next-ul!
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 15:46

O Max stiu ca nu am mai venit pe aici de mult timp si sper sa ma ierti>
Ficul tau e genial ,dar vezi sa nu ai surpriza sa sai si tu de o nebuna cum a dat Aly .Spor la treaba si anuntama la next
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 17:51


Chapter XIII:

P.O.V by Sakura:

„Aceasta culoare , rosiatic , o culoare care poate fi definitia a multor cuvinte , poate defini dragoste , senzaul , sexy , dar in cazul acesta defineste doar sangele. Sangele , in acest moment , in care fiecare femeie trece prin el , acel moment nenorocit al luni!

Trebuie sa il sun pe Kakashi ca nu o sa pot veni la antrenamente , sa ma invoiesc de la educatie fizica , iar profesoara Anko pana nu afla ce am , nu se lasa. Fac un dus de 10 minute , apa calda zdrobindu-se de pielea mea alba , formand cascade . Inchid apa , gandindu-ma ca mai am 4 zile de scoala , si o sa cuprinda si luni prostia asta. Ce enervant , iar in perioada asta eu is mai blanda , pentru ca nu ma simt in apele mele deloc.

Oftez si imi continui pregatirile pentru scoala , ma imbrac in uniforma , prinzandu-mi parul intr-o coada de cal , imi iau vreo cateva caiete iar din penar 2 pixuri. Era sa uit de telefon unde vad ca am un mesaj , „Buna dimineata pitico , ai dormit bine?:*” stiam de la cine e , chicotisem si ii raspunsem la fel , din nou, folosise apelativul „pitico”.

Ajunsem la scoala dupa ce , mersem jumatate de ora , e destul de departe scoala de apartamentul meu, dar na, ce sa ii fac.
Trecusem pe langa un atelier numit „S & Tuning” , amintindu-mi brusc de „S” , ma intreb cine este, insa, in ultimul timp nu mi-a mai trimis nici o scrisoare, de cand aparuse Toji in viata mea, mai bine zis, reaparuse.

Inseamna ca el ma cunoste si nu este unul tocmai fan al meu, nu? Eh, il las cu ce crede el, putin imi pasa, dar sper sa nu ma creada vreo de aia ieftina care intalnesti pe strazi la tot pasul. Eram pe punctul de a intra in curtea scoli cand sa sunat, auzisem ca , profesoara de chimie , Haruna, care da, are ceva cu mine, a facut o schimbare in scoala vorbind cu directorul Jiraya care nu e prea prezent pe la scoala. Din cate am auzit, e un pervers si jumatate!

Oricum, revenind, ca sa diminuieze ingramadeala din clase, dat fiind faptul ca stam singuri in banci de cate doi , fiind 16 , ea ne-a pus cu cate un coleg. Astfel, din 16 banci mai sunt 8, ma intreb cu cine o sa stau, sper ca o sa fiu cu Tayuya sau Temari, nici cu Frau nu e rau . Deschisem usa dulapiorului meu, 130 , asta amintindu-mi toata treaba cu S , iar cand il deschisem, un pliculet alb cazuse din inauntru. Imi citeste gandurile el?

Zambesc in coltul gurii , luand plicul si punandu-l in cartea de matematica, iar ma va scoate Tsunade la tabla pana imi cade mana. In clasa era galagie , profesoara fiind deja acolo , nimeni nu statea in banca , vazanduse clar ca erau doar 8.

-Stiti de acest lucru , acum nu va mai vaicariti si luati loc , prima banca din randul de la geam vor fi Shino si Nana , a doua banca va fi ocuapata de Sakura si Sasuke , aham , deci eu stau in banca cu...Sasuke? Ba esti nebun?

-Dar doamna profesoara!!...

-Nici un „dar”, Haruno, treci in banca cu Uchiha si nu mai comenta , urmatori sunteti Hinata si Naruto , Temari si Tayuya , Frau si Kiba...mai insiruise cateva nume , zicand ca , Toji va sta cu Choji . Ce super noroc pe capul lui, sper sa nu fie gelos pe acest lucru.

-Neata pisicuto , frumoasa coicidenta in a fi colegi , nu? Soptise el , mi se pare ca , doar cateodata se comporta asa, prefer sa ma cicaleasca decat sa se dea la mine. Ora trecuse repede , poate prea repede fiindca ma tinut doar la tabla iar de data asta , ii multumesc din suflet. Cerul din nou era acoperit de acea panza vesnica de nori , insa nu anunta ploaia, doar sub forma inghetata, sa ninga. Aveam de gand sa citesc acasa scrisoarea, fiindca nu scap cu ea intreaga la scoala, in spatele meu, Kiba , Sasuke si Naruto discutau de zor in timp ce , Toji era si el si inca, se impacau chiar bine. Eh , nu imi pasa , cat timp el e fericit e bine, Frau , Tayuya si Temari discutau si ele la banca mea , tragand ochiul la baieti , nu suport acest lucru. Scoasem o carte , ele nebagandu-ma in seama , incepand sa recitesc , pagina cu pagina , totul devenea mai incitant , ajunsem in punctul culminant al carti , si cand sa citesc acel cuvant , cartea isi luase zborul. Cum? Simplu, Sasuke mi-o luase, cercetand-o atent, puteam jura ca o citste, la fel cum arata de concentrat, chiar dragut...aluzile mele.

-Twilight? Intrebase el , nefind cumva amuzat sau ceva de genu, si chiar, spre surprinderea mea, nu trebui sa ma rog de el sa mi-o dea inapoi. Nu zise nimic din comportamentul lui obisnuit, vreun cuvant la adresa povesti sau carti, ci isi vazu linistit de treburile lui. Clopotelul anunta inceperea unei alte ore, aceia fiind educatia fizica la care eu, nu puteam sa particip. O sunasem pe profa, ea zicandu-mi ca este in regula”pana o sa ma intalnesc cu ea si imi va face capul calendar”, adaugase consinta mea care, avea dreptate. Asteptasem sa plece toti, reluand cartea si terminand-o , „Veninul din sange pulsa, cutreierandu-i corpul, fiecare coltisor al trupului ei, deschizandu-si ochii acum, avand nuanta salbatica de rosiatic rubin....Va urma.” Cat uram asta, iar pana apare cartea celalta imbatranesc, nu chiar, cartea o avusesem deschisa larga, vazand doar paginile, nebagand de seama ca, cineva sigur ma privea.
O inchisem , mai mult trantind copertile, zgomotul rasunand in clasa pustie, atunci aparuse fata lui, care ma privea de ceva timp. Un zambet pervers ii aparuse pe chip, se apropia din ce in ce mai mult de mine. Eu dadandu-ma inapoi dar am venit lipita de perete , de ce doamne trebuia sa stau langa randul de la geam, intentia lui era sigur de a ma saruta, insa, sincer si eu vroiam asta, dar nu o sa il las pe el sa afle asa ceva.

Se apropia din ce in ce mai mult, una dintre mainile lui mangaindu-mi piciorul drept, iar cealalta, urca pe umarul meu. Inchisem ochii, pana la urma in momentul acest al luni nu vreau sa fac nimic, simteam buzele sale acoperindu-le pe ale mele, formand un sarut, proasta alegere Sakura, i-ai mai si raspuns! Ar trebui sa fiu sincera cu sentimentele mele , cel putin cu mine , imi place de Toji, insa el a ales sa ma paraseasca si sa plece in Franta, iar acea relatie la distanta nu a tinut. Posibil fiindca nu el era cel destinat mie, iar Sasuke, nu ma vad in viitorul apropiat cu el, pur si simplu, il iubesc? Il urasc?
Cuvantul iubire, o atractie nesabuita catre o persoana, insa o fi un sentiment pur din suflet? Eu cu suflet pur? Ce prostie, eram la scoala asta nu stie ce inseamna scoala? Oh Sasuke, imi vrei doar corpul iar eu, nu vreau acest lucru, chiar daca stiu prea bine, nu se uita nimeni la cat o duce capul pe o fata.”

P.O.V by Sasuke:

„Nu stiu nici eu ce ma indeamna sa o tot sarut pe Sakura insa , ea , stiu ca nu ma vrea. Poate , cred ca ii vreau doar corpul, sa fie adevarat?
Urasc atunci cand o vad cu Toji , parca el nu era din tercutul ei? Rup sarutul iar ea, se uita confuza la mine. O trag mai aproape de mine, simtindu-i bataile accelerate ale inima, o imbratisasem, ea neimpotrivindu-se, lasandu-si capul pe pieptul meu. Tot ce stiu in legatura cu afarisitele de sentimente pentru ea sunt ca , o vreau , si nu vreau ca alticeva sa stea cu ea, sa o iubeasca sau sa o admire. Daca a-si putea, a-si opri timpul ca noi, eu, sa o tin in bratele mele la nesfarsit.”

P.O.V by Sakura:

„Viata este asemeni unei flori, rupi o petala si ingani”ma iubeste?”, apoi rupi alta zicand dezamagita ca „nu ma iubeste...”. Nu rupse imbratisarea, dar nici nu voiam, puteam sta rezamata de pieptul lui la infinit. O sa iti joc jocul , Uchiha, dar nu voi cadea si in plasa.
Off mama, ce mi-ai spune acum? Il iubesc, ba il urasc, ba poate niciuna. Jocul vieti in care , toate lucrurile in gen acesta sunt amestecate. Nu voi putea sti niciodata , daca sau nu il iubesc.

Am stat asa o perioada , el mangaindu-mi spatele , iar eu , lasandu-mi capul pe pieptul lui bine facut, mirosul irisilor invandandu-mi narile.
Daca a-si fi putut, ramaneam la vesnicie asa, insa, tot ce e frumos, dureaza al dracului de putin!”



Ultima editare efectuata de catre Max in Vin 20 Iul 2012, 20:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 17:52

Buna scumpo Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 78717
Prima Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 544217
Iti multumesc ca mi-ai inveselit ziua si ca m-ai anuntat.
Este un capitol superb. Foarte frumos. Hmm, in acea perioada =)) Serios? Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 2873859802 Chiar trebuia sa spui? Sunt si baieti pe forum care din curiozitate trec pe la ficul tau Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 3328071791 Dezvalui intimitati :))
Asa, Twilight :X Am citit toate cartile. Ma bucur ca si ei ii place Twilight. Hai sa dansam Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 544217
Mda, ei doi nu stiu ce simt. -.-
Hmm, imi place :X
Ti-am zis-o si ti-o repet. Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 208323
Spor la scris si multa imaginatie!

Stef
Sus In jos
stefaniaana
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 18:09

pff ce bn ca s-au sarutat ar fi frumos daca i-ar vedea Toji kiss ma bucur ca aduci next-ul asa rpd iar fic-ul tau e din ce in ce mai uimitor.Felicitari!!!!!
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 18:09

Foarte frumos Max si nu ma pute-am astepta de la altceva de la
tine.Tu mereu faci niste ficuri geniale pe care toata lumea le adora.Eu
una iti sunt o fana infocata.
Cel mai mult la ficurile tale ador
descrierea car nu plictiseste nici foarte putin cititoru,ba chiar il
captiveaza.De cand citesc ficurile tale nu am dat decat de perfectiune.
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 18:26

Mersi ca m-ai anuntat :o3 . Ador capitolul
Absolut ...genial , nu ma mai puteam opri din citit :"> :X
Sa nu uiti sa ma anunti la next kiss
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 22:15

Ultima! rolling on the floor
Ca de obicei... crying
Nu inteleg... de ce mereu si tu si Aly puneti capitolele cand sunt eu plecata angry
Imi vine sa'mi iau campii!!!! nervi!
Cu toate astea... mi'a placut foarte mult capitolul kiss
Sper sa nu mai apara Toji in peisaj... las' asa yeah sa stea si Sasuke cu Sakura mai mult impreuna in love
Moaa ce "happy" sunt ca ei doi sunt impreuna in love
Dar ma enervezi la culme ca nu ai specificat si ce scrie in scrisoarea de la Sasuke nervi!
Sper sa aduci urmatorul capitol repede sa vad ce i'a scris huh?
Hai spor la idei cat mai multe!!!! kiss




Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 25isooz
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Sentimente pe hartie.(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-