Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sentimente pe hartie.(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:25

Vai, vai Sasuke! Ai chinuit persoana gresita? Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 2586070128 Hai ca asta-i buna! In fine, capitolul mi-a placut extrem de mult, de ce ne lasi in suspans?! Era sa mor de ras cand am aflat ca a chinuit-o pe Sakura in locul surorii sale. Imi imaginam fata sa. Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 4006036031 Abia astept nextul pe care stiu ca-l vei pune repede! Te rog sa ma anunti si de data asta!
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 15:17

foooarte fooooooarte frumos!
ce tampit e sasuke, dar foarte draguta amaya....
e daca ar fii sa critic comportamentul enervant a lui sasuke as tine-o asa pana dimineata...
ce pot spune ca vreau next si ca te pupacesc dulce... in love
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 16:05



Buna Scumpo!

Ce sa mai spun? Frumos...
Ma bucur ca ei tin aceasta legatura prin scrisori, eu una fiind de parere ca daca se intalneau fata in fata acum, sigur s-ar fi respins. Asa se indragostesc treptat de un anonim, doar prin simple descrieri.
Imi pare bine ca ai adus next-ul asa repede, sper sa o faci si in continuare.
Merci ca m-ai anuntat si te rog sa ma anunti si la urmatorul capitol daca se poate.
Acum iti transmit un pupik mic, si ne vedem data viitoare!

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 16:19

Buna, in primul rand iti multumesc ca m-ai anuntat si ca ai adus nextul atat de repede.
Bun, deci esti geniala! A chinuit persoana gresita? :)) Asta cred ca a fost cel mai socant si mai neasteptat moment din capitolul acesta :)) Oricum, mi-a placut maxim! :X Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 947835
Chiar iti ador ficul :X M-am mai uitat si pe la celelalte creatii ale tale si se vede ca ai evoluat mult Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 301723

Spor la scris si la idei! ^^ Nu uita sa ma anunti Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 273918
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 17:18

Scuze de intarziere . rusinos
Asa , deci acest capitol a fost foarte frumos si amuzant . Sakura beata ?! rolling on the floor
A fost chiar frumos si ma bucur ca te-ai axat mai mult pe descriere . Tine-o tot asa , bafta la tastat si pupici . kiss
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 11:33

O doamne love superb :X:X si ce tare =)) sasuke a incurcat persoanele. :>:> . tare ideea . :> .next`ul :>:X cat de repede :X
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 10:01

Chapter IV:

POV by Sasuke:

„Melodia Carry of you , Justin Timberlake ma trezise , era de la telefonul meu , iar melodia asta era pusa doar unei singure persoane.

Cotrobaiesc prin asternutul bluemarin telefonul , era sub o perna , raspund repede auzindu-i vocea vesela a lui Naruto.

-Ce vrei la ora asta ? intreb eu inca somnoros , nu imi place ca cineva sa ma trezeasca , mai ales telefonul.

-Mai da tu vezi cat e ceasu? E aproape 1 , ma rog , mama a intrebat daca vii si tu cu fratetu , sorta si maicata la noi.

A da , e duminica si deobicei , pe luna luam masa la familia Uzumaki.

-Mama o zis ca vine? Intreb plictisit ridicandu-ma greoi de pe pat , facandu-l cat de cat cu o mana.

-Da , deci vii si tu , ne vedem aici , si inchise inainte sa mai zic ceva. Prostul lui obicei pentru care intr-o zi o sa ii dau in cap , oricum ar trebui sa merg , ieri am stat degeaba la televizor impreuna cu Frau.

Cotrobaiesc prin dulap , scotand un tricou bleumarin , o pereche de jeans si gheaca care se afla pe scaunul de la birou.

Ma imbrac repede si cobor scarile , mirandu-ma cum nu mi-am rupt gatul , la naiba! Noaptea asta numai scrisori am visat si am incercat sa mi-o imaginez pe S. , cam greu fara descrierea propriei persoane.

Jos , mama ma astepta deja , Frau si Itachi. Iar eu sunt ultimu care intarzie la petrecere , ceva obisnuit deja asa ca la ce sa ma mai astept?

Pe drum a condus Itachi , mama in stanga soferului iar eu si Frau in spate. A da , cum sunt eu atent la detalii .. Frau arata exact ca mama , parul negru cu reflexti albastre iar ochii negri abisali.

Mereu simt ca lipseste cineva si chiar asa este , tatal meu , Fugaku Uchiha. Este mort de 3 ani , intr-un accident la compania la care lucra. Accident pe naiba , multi aveau ciudat pe el deci puteau sa ii faca felul , nu cred ca mori din accidente puerile.

Imi este dor de el , dar ce sa fac? Sa-l plang nu il va aduce inapoi , deci practic o pierdere de timp.

Opreste langa casa lui Naruto , care nu este asa de departe. O casa stil modern , alba , multe camera ,nici mare , adica enorma , nici mica ca o cocioaba.
Se aude usa de la intrare , cred ca Naruto deja ne asteapta de catva timp.

Ne saluta si il urmam in casa , o melodie cutreiera casa , fiecare sunet placuat avand un parfum aparte , un cantec de pian. Stiam ca Naruto are un pian dar nu credeam ca il si folosesete , melodia am recunoscut-o imadiat , era Hakuchi no mizumi , ma cuprinse interesul sa aflu cine o canta. Matusa Kushina , asa ii ziceam eu , chiar daca nu suntem rude de sange , ne intampinase , luand-o pe mama deja la discuti , mai mult oprindu-se in tocul usi discutand , sa sunt ele mereu.

Oftez si o iau cu Naruto , Itachi si Amy inainte , muzica se auzea din ce in ce mai intens , un miros proaspat al ierni invada camera.

O freastra era deschisa , pasi nostri pe marmura alba nici nu se distingeau din cauza muzici , nu a trebuit sa merg mult sa observ ca aceea care canta era o fata cu parul lung roz , ea e?

Canta la un pian negru , neuitandu-se la clape , avea ochii inchisi.

Muzica dadea mai mult farmesc camerei frumos mobilata , preti fiind albi , paianul negru , ici colo , cate o vaza , cap dupa vreo 2 metri de pian erau masa cu scaunele , masa fiind din sticla transaprenta , iar scaunele , pielea fiind alba iar lemnul negru.

Ma uit la Naruto , mai mult cerand o explicatie din priviri. Observ ca la masa stateau Ayame si Hakura privind-o pe ea. Itachi , in dreapta mea , doar la Sakura se uita.

Melodia se sfarsise , iar Sakura se ridica silentios de pe scaunul pianului , ma fixa cu privirea dar apoi ma ignora repede indreptandu-se catre Itachi.

-Data viitoare aleg eu clubul , spuse uitandu-se la el , eu si Naruto am disparut asa , din senin din cadru? Care club si care data viitoare? A da , imi spuse Didara ca ieri au intalnit o tipa super smechera la club.

Asta e smechera? Defapt nicodata nu m-am uitat bine la Sakura , pur si simplu nu imi placea de ea , si de cand eu ii zic „Sakura” ? Si am zis adineauri „nu imi placea?” prea mult wisky strica , problema e , ca nu am baut.

Itachi o saruta scurt si se indreptau spre masa , lasandu-ma pe mine cu gura casaca , va sa zica , mie ce imi pasa?

Asta este , nu imi pasa , blondu de langa mine incepu sa rada.

-Iar pe tine de ce te-a apaucat rasul?

-Nu conteaza , nu conteaza , zice el facand din mana ca emoticoneul ala de pe mess , care desigur , ma enerveaza la culme.

Dupa o ora , plictiseala enorma , erau atea discuti deja ca ma dor capu , cum pot sa discute toti odata , sa mai si inteleaga? Ma mai si enerveaza Naruto care zice ca nu sunt atent la aventura lui de la club de el , ca a dansat cu nu stiu ce blonda si satena in accelasi timp.

Nu puteam fi nici pe jumatate atent la el , fiindca privirea , gandul si restu erau in alta parte , uitandu-ma la Itachi si Haruno.

Rozalia avea chiar trasuri interesante , nu avea formele chair mari dar erau generose , vizibile fiind in rochia alba si decoltata , asta nu are frig?

Auzi la mine , „rozalia” , pana la urma are parul natural , daca nu ,s-ar observa radacinile de alta culoare. Trasaturile fetei erau superbe , parca era sculptate , ochii ii erau verzi , sper ca nu ma vede cum ma tot uitam la ea. Defapt era prea cuprinsa in tot ceea ce discuta sa obseve cum ma uit la ea , isi intoarse din intamplare privira catre mine , fixandu-ma , eu intorcandu-mi privirea in alta parte.

POV By Sakura:

„Doar nu se uita la mine? Ma rog , de ce ar face-o? Planueste cumva alta chinuiala de-a lui? Posibil fiindca este cam tot posibil in ceea ce face el..

-Hei , am o idee , spuse Amaya cu un zambet pana la urechi , sa juceam adevar sau provocare cu o sticla , spuse luand de cine stie unde , o sticluta de juma de litru ,cola.

Deci toti jucam , restrangandu-ne astfel , stand fiecare langa cineva , Naruto langa Sasuke , eu intre el si Itachi , pe partea celalta , Amy care am inteles ca este sora lui Itachi , langa ea stand verisoarea mea si soramea.

-Incep eu , spuse Naruto , invartind-o si oprindu-se cu capacul in dreptul lui Sasuke , joc pueril, de ce am mai acceptat sa si joc?

-Hehe , Sasuke nu ai de ales , deci alege , adevar sau provocare?

-Provocare , spuse plictisit .

-Te provoc sa imi zici de ce o urasti pe Sakura , spuse zambind pana la urechi .

Ma uitam la Sasuke care si el , la randul lui , se uita la mine. Interesanta provocare , mersi varutu fiindca si eu eram interesata de chestia asta.
Nu zise nimic pana cand Naruto ii zise din nou , il scai la cap pana raspunse .

-Simplu , nu o urasc , zise indiferent. Strigand un „ce” nervos , ridicandu-ma de pe scauns si sprijinindu-ma de suprafata masei ma uitam la brunet cu ura.
Ce vorind sa zica ca el nu ma uraste? Nu , da sigur , ma chinuie el „din iubirea purta mie”. Nu mai zic nimic si o iau ca directie catre bucatarie , da sigur , nu ma uraste.. ce imi vine sa ii dau un pumn in fata aia enervanta si calma. Putea sa imi zica si mie , ca , de cand sunt intr-a 9-a o tinem in aceeasta „veselie” , ne cad capacele de fericire , sa nu le dau eu motive din plin sa zambeasca.

Sau cum , am facut eu ceva lui? I-am facut , ca sincer nu imi amintesc sa ii fi facut ceva , si in al doilea semestru ma trezesc cu Sasori care mai avea putin si imi dadea si sutienul jos , iar apoi baieti intrand , avand niste zambete blege pe fata.

Ca de obicei , imi inchid ochii , sa vad doar abisul intunecat din mintea mea , imi imaginez ca in fata mea ar fi Sasuke , ma pregatesc sa ii dau o palma din plin , am facut ce?

De obicei cand aberez in imagineatia mea , execut si in realitate , pe cine am nimerit?

Sasuke este la podea , pe fata avand o urma rosie , scotand cateva injuraturi , frumoase si colorate , iar mana mea , ma doare!

Pe viitor , sa imi imaginez ca ii dau un pumn , nu doar o simpla palma. Se ridica , fixandu-ma cu privirea.
-Esti normala ?

-Da tu?

Cred ca idotu nu intelegea la ce ma refeream , mda , normalitatea curda si reala. Vreind sa plec , ma indrept catre usa , dar cineva imi prinse mana stanga , tot el? Cu o privire fulgeratoara ma uit la el , se uita intens , analizandu-ma .

-Tu chiar esti prost , nu ii asa? Adica , adineauri zici ca nu ma urasti , dar , de ce m-ai tot chinuit dintr-a 9-a? Voisem sa zic cuvintele cu calm si cu indiferenta , dar in toata am pus un venin , acentand „9-a” ,3 ani nu ma lasase in pace , pe atat nici eu de cand am inceput sa ripostez.

Uau , vad eu rau? Sau fata lui Uchiha este trista? Oftase si se sprijini cu mainile de masa , isi intoarse apoi privirea catre mine.

-Credeam ca tu esti sora ta , Hakura , spuse incet , cand am vazaut-o vineri seara , mi-am dat seama ca nu tu erai , de aceea iti ziceam mereu ca esti vopsita si toate cele , si..

Si? Asta nu vrea sa continue propozitia cand devine mai interesanta? Pai cand avem spectatori se pare ca ii piere curajul , deja toti se uitau la noi , si matusa Kushina , matusa Mikoto. Era chiar culmea , show tv si nu stiu eu? Ce vorbesc , sa continuie ca e mai interesant cu public numeros.

-Si imi pare rau , spuse el , da , si eu cred ca il voi si ierta .

-Adica ,tu nu puteai sa vii la mine sa ma intrebi daca am o sora , idiotule? Diferenta si cum aratam , si numele ne sunt diferite , eu sunt Sakura , ea e Hakura! Facand semn catre sora mea , nu ii mai dau ragaz sa zica ceva , ii mai trimit o palma de totata frumusetea , pe care sa o pomeneasca.

Am plecat in graba , Hakura vine ea cu ceva , se descurca doar e fat
a mare.
Nextul il aduc cam pe la 5 comuri , stiu ca cer mult dar am vazut ca il cititi :o3


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 19 Iul 2012, 18:53, editata de 1 ori
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 10:05

Am de recuperat ...
Edit :
Stai ... Stop la .. aici lough Sa inteleg si eu think Deci Sasuke le confunda pe Sakura si sora-sa ? think Cam asa de pare .... Lasa-ma sa il intreb ceva ;;) Sasuke, ru este prost sau prost ?? Cum ai putut incurca doua surori care arata partial/complet diferit ? waiting Eu il locul rozaliei il trimiteam pe lumea ailalta hmm...?!
Sasuke se cam indragosteste de Saku, dar oare ceva face cu S ... dar nu cred ca este o problema dat fiind faptu ca S si Saku sunt una si aceeasi dap !
Astept next ... as mai scrie dar mai trebuie sa trec pe la inca un fic de-al tau de care nu stiam nimic waiting
Teo kiss


Ultima editare efectuata de catre The_rose_of_night in Mier 06 Iun 2012, 10:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 10:23

acum ne aduci nexturile contracost esti jmechera dar meriti multe comuri ai un fic belea sisasuke e un mare prost cum sa faci viata un calvar altcuiva cand crezi ca e sorsa doamne ce idiot
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 10:24

Citat :
Pe viitor , sa imi imaginez ca ii dau un pumn , nu doar o simpla palma.
Ce tare a fost faza asta Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 2586070128
Deci .. iti multumesc ca m-ai anuntat Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 962758 Cum nu prea am timp sa o lalai prin cuvinte si sa ma tot repet, iti zic pe scurt.
Ficul asta imi place extraordinat de mult ;)) Descrii foarte frumos, pe langa ideea geniala ai si acele faze amuzante care, face ca totul sa "infloreasca".
Capitolul asta a fost, wow Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 385627 Mi-a placut atat de mult Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 962758 Ma bucur ca ne aduci nexturile repede si ca sunt atat de mari.

Spor la scris si la idei!^^ Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 273918Nu uita sa ma anunti Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 301723
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 10:54

Buna .
Mama ce palme ia dat Saku lui Sasuke ! Asa fetito ! lough
Interesant acest capitol . Sakura si Itchi in club ? think Sincer , nu-mi prea place .
Sunt curioasa sa vad ce me-ai pregatit in urmatorul capitol asa ca astept nerabdatoare nextul .
Haideti lume mai dati un com ca sa avem next .
Bafta la tastat si pupici . kiss
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 12:47

Siiii 5 com'uri ..Zau Sakura are dreptate Sasuke e idiot cum sa le incurce ?! lough

Ehhh in fine bine ca si-a cerut scuze :* Frumos acest capitol abia astept next rusinos
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 14:34

wiiii....!
foarte mumos! scuze ca sunt printre ultimii, dar am ore de dimineata....
oricum; sasuke e cam tampit, nu? adica e o mega diferenta intre cele doua! si naruto, uneori chiar gandeste, nu numai vorbeste fara rost...
ce dura e sakura!!! tine-o tot asa...
mumos, mumos... abea astept nextul si multumesc de anunt.
te-am pupacit si spor la tastat! in love
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 16:19

max ai 6 sau 7 nu tin pasu {fara numar:))))} deci ia punete mumos si scrie un next frumos(ce tare inc-o rima:)))
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 19:13

Sasuke bakaaaa!!! Esti un mare prost, dar este si asta un inceput, nu? Capitolul a fost foarte frumos si impresionant, asa ca astept nextul cat se poate de repede. Sorry ca am ajuns asa tarziu pe aici, scoala asta...
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 01:16

Neeeeeeeeeext! happy
Spor la scris si sa vi cat mai repede cu continuarea ! a hug
Ja ne ! hi!
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 14:13



Aleluia! Next-uletzul meu mult asteptat a venit... rock
Ma bucur ca Sasuke si-a cerut scuze pentru ca le-a confundat pe cele doua! ;;)
Dar, mi se pare mie, sau lui chiar ii place de Sakura? what?lol!
Hmm, ficul devine din ce in ce mai interesant! jos palaria in fata
Abia astept sa vad urmatorul capitol, care sper sa vina curand. in love
Merci ca m-ai anuntat, sper sa o faci si in continuare! caterinca
Pai, eu iti dau un pupik, si ne vedem data viitoare. hi!

P.S: Aici sunt mai mult de 5 comm-uri! Pune-te pe tastat! waiting

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 21:22

Chapter V:

„Draga S.
Pentru prima oara aud ca cuiva ii place scoala , ma minunez la aceeasta fraza dar ai totusi dreptate. Nu mai continui ce am zis adineauri ca is bin de filozoj in felul asta.
Vreau sa iti cer un sfat , problema mea ar suna cam asa:
Cunosc o fata , pe care defapt abia am cunoscut-o dar ma simt ca o cunosc de o viata , care nu vrea sa o intalnesc , ce imi propui?
Si mai sunt momente in care asi vrea sa tot vorbesc cu tine , ce zici prin SMS-uri , dar vom continua cateodata si cu scrisorile , deci ce imi propui?
Astept raspunsul tau ,
S.”

„Cunosc o fata , pe care defapt abia am cunoscut-o dar ma simt ca o cunosc de o viata , care nu vrea sa o intalnesc , ce imi propui?”
Fraza aceea era intiparita in mintea rozaliei , deschise geanta si puse scrisoarea in ea.

Baiatul era insistent , cum incercarea moarte nu are , o sa ii raspunda si poate chiar se vor si intalni .

In clasa era multa galagie , fata ofta si se asezase la locul ei obisnuit , ultima banca de langa geam.

O fata statea in banca cu ea , aceea era Frau. Ciudat ca ea era in aceiasi clasa cu ea , parca era mai mica cu un an ca Sasuke.



POV By Sakura:

„Asta ce cauta aici? Ma saluta , eu la randul meu o salut. Cum se face ca si ea este intra 11-a ? Eh , de asta nu mai pot eu.

Temari si Tayuya se indreptara catre noi. Incepusem sa discutam despre seara de sambata la club.

O seara mai salbatica sa spun asa , Kiba iar imi propuse sa stam impreuna , dar ca de obicei . L-am refuzat , rezultand astfel ca , eu si Itachi formam un cuplu.
Cineva batuse la usa , pe ea intrand cateva fete foarte cunoscute. Itachi , Diedara si nenorocitul de Sasori ..

Itachi se indrepta catre mine , zambindu-mi si eu raspunzandu-i la fel.
-Hei , dar tu nu ai ore?

-Este meciul de fotbal si nici un profesor nu este in scoala , sa vezi ce salbaticie este pe hol.

Meciul de fotbal ,.. de asta majoritatea baietilor nu sunt in clasa.

Frau se daduse repede de pe banca cu o privire de parca vazuse fantome.
-I-am zis lui Sasuke ca vom fi acolo , Itachi , veniti si voi? De ce asi face-o? A da , pentru Naruto.

Terenul nu era chair departe , si foarte mare pentru liceul nostru.
O gramada de oamnei erau doar pentru un meci al pustilor de la liceul nostru , nu stiu ce mare treaba cu chestia asta.

Le mai si aud pe majorete , cu vocile lor de mate speriate , „incurajandu-i”
Majoritatea fiind doar niste mare fitoase si un cuvant pe care eu il urasc foarte mult.

Sunt o gramada de oameni , nici nu stiu pe unde sa ma orientez , acum chiar serios , ce e aici? Meciul secolului intre 2 amarate de licee?

Nu imi place fotbalul si nu cred ca imi va placea vreodata , pur si simplu nu ii gasesc rostul in a lovi o minge si a fugi dupa ea , animale umane.

Il urmam pe Itachi iar ceilalti pe mine , nu stiam unde merg si dupa una alta , m-am trezit ca sunt intr-un hol gri pal , cu o gresie alba pe care inca se recunosc niste urme de pantomi murdari.

Ce cautam noi la vestiare?

Am fost mai mult tarata de ei inauntru decat sa merg de buna voie , doamne ce enervanti sunt astia , pur si simplu nu vreau sa ii vad.

Am rosit instantaneu cand vazusem ce priveliste interesanta mi se asternuse in fata ochiilor , cam toti baieti erau mai mult dezbracati decat imbracati.

-Itachi , ce cautati aici? Intreba Sasuke , asta ii place cumva sa ma vada pe mine orbind? Doar cu un prosop? Cat de bine ii se vad pectorali , trupul parca sculptat. Saku , trezeste-te si nu mai saliva atat , el doar unu enervant care te-a mai chinuit si din cauza Hakurei , iti convine cumva sa salivezi acum dupa el? Incepuse eu cealalta , aveam dreptate.

Apucasem , nu stiu , cred ca un hanorac verde de pe un scaun aruncandu-il.

-Ia ceva pe tine mai intai , spun nervoasa , ceilalti incepusera sa rada si spunand , mai ales , ca e vina noastra ca am intrat aici. Da , au dreptate , daca il mai urmez eu vreodata pe Itachi..

Au mai vorbit nu stiu ce , Temari sa mai certat cu Shikamaru care este cel care face tacticile , Frau il mai imcuraja pe Sasuke , spunandu-i intruna ca va avea un meci bun , dar amuzant a fost ca atunci cand Tayuya filtra cu Kiba , ea izbucnise in nervi ,mai sa o cheleasca pe loc.

-Gata , e timpul sa incepem baieti , spuse Sasuke urmand ca apoi noi sa plecam de acolo , fix cand sa trec usa imi amintisem ceva , ma intoarsem catre ei zambind.

-Naruto , Sasuke , bafta la meci , spun asta , desigur „Sasuke” , aceel cuvant l-am accentuat intr-un mod mai demn de dispert dar spre ca nu prea a observat , oricum ar fi eu tot nu il pot suporta.

Nu mai are rost sa povestesc si meciul , chiar daca muream de plictiseala , trebuie sa recunosc ca baieti nostri jucau chiar foarte bine , dar aceeasta recunoastere ramane doar pentru mine si persoana mea.

Aveam senzatia ca Sasuke cauta pe cineva din priviri , nu stiu de ce dar in pauza se uita prin tribune , apoi simtisem ca se uita la mine cand se oprise fix in dreptul meu cu privirea.

La sfarsitul meciului , Sasuke si Naruto au fost luati pe sus si tot felul de urare , au jucat bine ce sa zic , mai ales ca liceul nostru a castigat cine mai tine mine al catalea meci.

O panza de nori a acoperit cerul , ma asteptam sa ploaie dar e daor inorat. Frigul a pus deja stapanire , iar vantul se joaca cum ii place lui mai mult cu fusta mea de la uniforma.

Am mai facut ultimele doua ore , iar la ultima baieti au avut si ei chef sa apara , stiu ca au castigat meciu bla bla bla ,dar lasa scoala pentru asta , of.

-Saku , poate ar trebui sa mergem si in seara asta la club , daca tot este sarbatoare , propuse Karin , imi strangeam cartile in timp ce fetele tot discutau.

-Cum de Sasuke nu ti-a mai adresat nimic la adresa ta? Incepuse Temari care era mai mult visatoare pe geam.

-Idotu ma confunda-se cu sor’mea , toate au inceput sa rada , roscata de Tayuya a cazut chiar de pe banca de care se sprijinea.

-Saku sa tii ca Haku a stat cu Itachi cand era intr-a 8-a pana ceva timp , posibil ca , dupa cum spun zvonurile , ultimile zile din relatia lor asa numita , bruneta i-a facut zile fripte , zise Karin. Asta chiar nu stiam , trebuie sa ii zic vreo doua Hakurei , la o adica , eu imi asum raspunderea pentru ce infaptueste ea?

Pe hol se auzea o galagie care se indrepta care clasa noastra , cineva canta , usa se deschise violent si pe usa isi afacura aparitia baieti.
Toti fiind in trenig , numai in uniforma nu , cantau asa zisele „cantece de betie” care mi se parea ca se potriveau complet.

Naruto , Suigetsu , Kiba , Shikamaru si intr-un final , Sasuke , astia sunt singuri din echipa care au capetele mereu lasate acasa.

Mirosul de alcool se simtea de la o posta , toate ne uitam la ei ca la fantome , nu , ne uitam mai ceva ca la fantome la ei.

Dupa ce isi luasera ghiozdanele se indreptara catre noi , stateam ca mutelem , nezicand nimic.

-Hei Sakura , venti si voi la club diseara? Intrebase Sasuke facandu-mi cu ochiul , pentru prima data aud ca imi zice pe nume nu numai pe „Haruno”. Si sa recunosc , ca imi place cand imi zice el numele dar nu asta e problema acum. Erau cam toti beti manga , ma mir cum se mai tin pe picioare , prevad pe maine o gramada de absente.

-Nu mersi , nu insotim toti betivi anonimi , spusem nervoasa ridicandu-ma de pe banca mea. Brunetul se indrepta catre mine , stand fata in fata , il priveam in ochii nezicand nimic , nu vreau sa pierd in fata nimanui, chiar daca e un joc pe de-al clipitului. Isi apropie fata de mine , mai mult silindu-ma sa imi ichid ochii , eu incercam sa ma dau inapoi dar e banca in spatele meu , era atat de aproape de mine incat , in aceel moment cand am deschis ochii , :>happy
SUSPANS. Deci , scuze pentru ca am intarziat si pentru ca este cam pierdut , inspiratia ma lasat balta pe ziua de azi , dar sper ca v-a placuit cat de cat , aceelasi termen ca data trecuta 5 com si next , samabata fiindca maine am banchetul :D


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 19 Iul 2012, 20:29, editata de 1 ori
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 21:28

Un next sooper! De ce te-ai oprit?! De ceeee?! Reao! Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 896861 Vroiam mai mult, mult mai mult! In fine, capitolul este super! La ce fata se referea Sasuke? Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 361396Abia astept capitolul urmator, pune-l repede altfel te bat!
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 21:43

Heiii ...:>
A inchis ochiii si ce? ? Sper sa urmeze un sarut ca de nu :>happy

Mi a placut mult . Next!!!!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 22:41

Baietii astia .... auzi la ei morti de beti la scoala ! :|
Capitolul este super , insa este o problema : MAI LASAT IN SUSPANS ! Iar pentru acest lucru te voi bantuii la noapte . roll
Chiar mi-a placut capitolul , bafta la tastat si pupici .
Distractie placuta la banchet . we party !!
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 08:51

hai ma serios neai lasat balta ador ficuletu chiar daca ai cateva greseli de tastare si astept nextul
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 09:52

Hei Hei Heiiii
Iiii ai adus nextull a hug Imi place e la fel de tare ca celelalte capitole deci nu am ce comenta. Astept nerabdatoare nextul kiss
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 14:37

aleluia un next mai scurt dar noah e acceptabil(oarecum) deci un next lunguietz
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 21:28



Chpater VI:

POV by Sakura:

„Cand am deschis ochii , in aceel moment eu eram purtata de val. Stand pe banca castanie , rezemata de perete . Mainile fiindu-mi imobilizate de mainile sale puternice , ochii lui ii erau inchisi , iar buzele noastre erau de mult unite intr-un sarut frantuzesc , limbile noastre luptandu-se pentru victorie.

Ca de obicei , ma trezesc mai greu din ceea ce fac , dar asta am facut-o mai mult intentionat? Se simte ca a baut , gustul de alcool ma ameteste si pe mine. Am sarit de pe banca , el fiind nevoit sa se dea inapoi dar prea tarziu , eu dezechilibrandu-ma si luandu-l in cadere si pe el.

-Usurel papusa , spuse avant un zambet pervers pe fata , este beat de nici nu cuteaza ce face. Nu vreau sa ajung in patul lui in seara asta , ii dau o palma de zile mari , apuc nervoasa ghiozdanul si o tai spre usa.

Hakura , normal , nu era acasa , asta deja si-a luat drumul spre club , ma arunc pe canapeaua crem de la intrare .

Oftez intrebandu-ma daca sa ma mai duc la club sau nu , of , daca afla Itachi ca Sasuke m-a sarutat iese cu scandal urat.

Eu l-am avertizat pe brunet ca nu sunt nici fidela nici pregatita pentru relatii lungi , doar jocuri , asa cum a facut si Hakura , la naiba!

Dau vina pe sora mea , a avut un model inainte , aceel model fiind eu . Dar speram ca gimnaziul meu sa fi ramas acolo , in aceea scoala si sa nu fi mers mai departe. Sub fata mea de fetiscana cuminte si tocilara se ascunde ceea mai mare nebuna sau bad girl ever , cum am mai zis , sunt virgina dar nu inseamna ca nu am mai avut iubiti.

Ma ridic greoi , carandu-mi geanta dupa mine , ca punct de reper era baia . Dupa micul meu ritual , m-am indreptat cu pasi silentiosi spre camera mea , pereti fiiindu-i de un alb imaculat iar parchetul fiind de un rosul rubin. Deschid dulapul din lemn rosiatic de cires luandu-mi o rochie mini neagra cu roz , bretelele fiind pe partea stanga.

O pereche de pantofi cu toc , platfora si parul l-am facut cu placa ondulat , machiajul fiind cat mai simplu posibil.

Toata treaba asta a durat 2 ore , in graba imi mai iau geanta , banii si telefonul iesind pe holul blocului , nevoita sa iau scarile pentru ca ,pentru a mia oara nu merge liftul.

Iau un taxi , ca destinatie clubul „Womb” , acolo l-am intalnit pe Itachi , mai bine zis acolo lucreaza ca DJ de 3 ori pe saptamana si in weekend.
In fata clubului erau fetele , Karin cu parul prins intr-o coada sus , avand intr-o rochie mini rosie cu model florar in partea taliei , stanga.

Temari cu parul indreptat , purtand tot o rochie mini albastru marin lasata pe sani , ea fiind blonda ii se potrivea de minune. Iar roscata , Tayuya avand o rochie volanta de culoarea perisici indreptata spre roz.
Ca de obicei , ne salutam intreband ce facem , de cat ma asteapta , si etc.

Muzica era la maxim , Casolina de Daddy Yanke se auzea din boxe , croindu-ne durm catre podium care era pustiu , Karin propuse sa dansam acolo. Ce aveam de pierdut? Si asa eu sunt impartita in doua , good girl ceea tocilara cuminte , responsabila etc si bad girl , ceea pe care nu e bine sa o cunoasti , nebunatica si etc.

„Casolina” iubesc melodia asta chair daca nu am mai auzit-o de ceva timp , ne miscam pe ritmul muzici , cand era refrenul mai senzual si nebunatic , toti baieti se uitau la noi , prietenele lor certandu-i din cauza asta sau chiar mai dandu-le cate o palma. Reflectoarele colorate parca si ele dansau in felul lor , frecventandu-ne mai mult pe noi.

Melodia se sfarsise iar „publicul” incepuse sa aplaude , sau chair sa fluiere , ne coriam drum catre bar de unde am de gand sa a ating de un martini , o data ce incep seara nu stiu pana unde pot ajunde , sa repet , bad girl.

-2 martini si 2 pink limonade , camoanda-se la bar Karin, chelnerul , un tip dragut , blond cu ochii caprui pe nume Josh ni le-a servit repede.

-Buna fetelor , se auzise din spatele meu vocea atat de cunoscuta si de enervanta a nimeni altului decat a lui Uchiha Sasuke.

Ma prefac ca nu am auzit si imi sauvurez in liniste aceel martini , de obicei incepeam cu maslina dar acum am lasat-o la urma.

-Nesimtitule , perversule!! Striga din rasputeri Karin la Sugetsu care din „greseala” alunecase si mainile lui ii atintise pieptul ei generos.

Asa am fost noi doua mereu , pe roscata o stiu de cand eram la orfelinat , parinti ei murind tot intr-un accident de masina atunci cand avea 6 ani , eu eram deja de 3 ani acolo. A fost adoptata dupa ce noi am plecat , si la liceu ne-am reintalnit , parca ea ar fi sora mea nu Hakura , asa ma gandeam mereu , situatia ei nu mai este complicata sau asa cred eu.

Deci , nici nu am inceput bine ca e cearta aici , oftez si imi intorc atentia catre Josh care parca savureaza cearta dintre fete si baieti , cineva ma prinde de talie , imbratisandu-ma .

-Ce vrei?

-Dasezi?

Pana la urma ce aveam de pierdut , ma tinea de mana , cat a baut saracu om? Incercam sa ignor ca el este Sasuke si sa mi-l imaginez ca toti ceilalti baieti , nu ca nu ar fi ca toti ceilalti , doar sa imi imaginez ca nu il urasc si resutul ..ceea ce se pare ca nu imi iese.

Trupul mi-l miscam cat mai senzual , mai mult fara sa vreau dar se pare ca nici brunetul nu se lasa m-ai prejos. Cand se terminase melodia urmand alta noi ne-am oprit , ma prinse de o mana apoi ma imbrtisase si zicand ca ii pare rau.

Sunt nedumerita , cum adica sa ii para rau sau pentru ce mai bine zis , in urmatoarea secunda el isi unise buzele cu ale mele , ce tot face?

Prostia mea este ca nu il refuz ci chiar ii raspund , mainile mele erau in parul sau iar ale lui , incolacite in jurul taliei mele . Parca timpul se oprise pentru noi , sarutul dintr-un sarut simplu se transforama-se intr-un sarut parsional .

Imi revenise faza de acum cativa ani iar mintea mi se lumina , Sasuke are nevoie doar de trupul meu , nu ma cunoaste si nici nu ma intelege , urasc aceest lucru. Muzica se oprise , intorcandu-mi capul catre DJ care nu mai era acolo , disparuse sau plecase?

O nu , ma vazuse cu fratele lui , la naiba! Ma eliberez imediat din imbratisarea lui Sasuke , dandu-i si o palma .

Afara nu era , nu era nicaieri , intunericul era tinut in frau de luminile orasului . Mai bine m-as plimba sa imi limpezesc mintea , fiecare pas al meu era reauzit din nou si din nou , aveam un sentiment ciudat ca cineva ma urmarea.

Dar care ar fi destinatia mea? Cred ca e cel mai intelept sa ma intorc la club , in spatele meu! Nu stiu cine era dar l-am lovit din plin si am inceput sa alerg inapoi spre club , ma impedicasem de ceva , cazand iar cineva ridicandu-ma si imi pusese un fel de batista la nas. Iar de aici ,nimic , pleoapele mi se ingreunau , negura de afara ma cuprindea , oboseala punea stapanire pe corp.

„Ti-am zis ca s-a dezvoltat frumos..” Voceea aceea , atat de cunoscuta si totusi straina , cine ? Cine
este?!
Cat m-a enervat capitolul asta ,priam oara sa dat restart la pc apoi pauza de lipsa inspiratiei , angry sper ca v-a placut iar nextul , sincer nu am nici o idee cand o sa il pun.


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 19 Iul 2012, 20:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente pe hartie.(16+)   Sentimente pe hartie.(16+) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sentimente pe hartie.(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-