Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce Inseamna Psihologie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Urmatorul

Va place CIP?
Este nemaipomenit si original, il ador <3
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_vote_lcap95%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_vote_rcap
 95% [ 133 ]
Dragut , dar mai ai de lucrat :|
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_vote_lcap4%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_vote_rcap
 4% [ 6 ]
Chiar deloc <|3
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_vote_lcap1%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Total voturi : 140
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 21:03

Cum pot fi atat de intarziata?
Este multprea interesant capitolul.
Ahhh....KitKat,cred ca pemobil trebuie sa-mi trimiti mesaj ca sa fiu prima.
Nu pot sa cred. Este foarte furmos.Anunta-ma cand pui next.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 16:31

heeeeeeeeeeey.. iti urmaresc ficul inca de la primele capitole si mam gansit ca ar fii bine sa iti dau macar un semn de viata... ficul e genial si imi place ideea in sine ft molt.. aaa si app mia placut faza cu intrebarile si raspunsurile de la caractere :)) oricum daca poti anuntama si pe mine cand apare next pls!!:o3
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 22:41

Hey, hey am ajuns si eu pe aicia si pot spune ca-ti ador ficul . Cred ca este cel mai TARE FIC pe care l-am citit kiss .... Kiba cam avea drepatate cu ei doi cu placutu insa ei nu stiu asta inca pentru ca sunt prea prsotuti sa-si dea seama ( cred...). Sincer ti-am citit ficul de multa vreme dar nu am apucat sa dau si eu un comm si chiar ma enerveaza chestia asta... So spor la scris si ideii in continuare
p.s: sa ma anunti si pe mine plz cand pui next-ul
Te pupaceste Lola



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Arptg
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 08 Dec 2012, 23:23

Buna kiss
Deci nu imi pot ecplica cum de nu am ajuns pe la ficul tau mult mai devreme...
Oricum sa trecem peste happy2
Imi place mult mult mult mult.....mult love
Ideea e super...ai o descriere...si imi place mult love
Sunt asa de curioasa sa vad ce este defapt cu acel pian si ce s-o intamplat in Alaska...si tu nu vi cu next-ul sad
Uchiha se indragosteste cumva?...abia astept sa aduci next-ul..si sa o faci cat mai curand..sper heh
Si sa ma anunti si pe mine daca te rog asa cu fulgusor deasupara ....ca tot e iarna happy2
Te pwpacesc dulce rau de tot si spor la scris kiss kiss kiss


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 11:49

Ce capitol tare . Multam ca mi-ai ascultat dorinta si ai postat nextul . A fost grozav si m-am amuzat la faza cu Kiba . A trebuit sa vina Kiba repede si sa distruga tot . Sunt curioasaaaaaaaaaaaaaaaa sa vad ce se intampla in continuare , asa ca te rog sa ma anunti .


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Nsk6



Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 14:26

Hei!Hei!Hei! Am adus in sfarsit si eu celellalte intrebari!!
Deci draga mea KitKat .... Intrebarile:
Pentru Sasuke:
- Tu chiar simti ceva pentru Sakura? Scuze pentru intrebare dar sunt mai romantica!
-Ce i-ai fi facut lui Sakura daca te-ar fi demascat in legatura cu laptopul?
- Kiba e fratele tau vitreg sau natural, deoarece nu semanati deloc ... unul mai bou decat celalalt!

Pentru Sakura:
- Ai intreba-o vreodata pe Hinata ce sa poarti ca sa il bagi pe Sasuke in "coma" ? Ai face-o??
- Tu chiar ai simtit ceva cand a cazut Nenea Sasuke peste tine??
- Mai rezisti mult cu Sasuke langa tine?
-Ai avut parte de primul tau sarut vreodata?

Pentru Hinata, Draga si scumpa mea Hinata:
- Ai vrea sa mergi cu mine la cumparaturi?? Chiar sunt pasionata de asa ceva!
- Tu il suporti pe Kiba? Vad ca nu il prea bagi in seama si ...

Pentru parinti nu am intrebari dar, sunt niste parinti adorabili!!!
Pupicii Tuturor Personajelor!!!

Kiss * Hug
-



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 4tpttl[/img]









Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 21:05

Hei.:)

Ti-am mai citit ficul odata....dar am uitat sa comentez .Tipic mie.Imi place mult fan ficul tau.Foarte original.Nu am ce zice.Mi-a placut faza cu
întrebările.Pot spune ca mă încântă.Asia......Sper sa nu te superi daca o sa pun si eu cateva întrebari.So...sa începem.
1.S
ă înteleg....Sasuke , tu chiar nu simti nimic pentru Sakura?Sau gresesc?
2Sakura...fi sincera ,te rog, chiar iti place cum arati?Sau vrei sa te schimbi neap
ărat?
3.Hinate ..esti super.Imi place mult ca esti pasionată de moda.Si, spune-mi...cat de mult vrei sa o schimbi pe Sakura?Asa sunt eu mai curioasa.
4.Kiba..sunt foarte sincer
ă cu tine .Mi e imi place cum reactonezi.Da...imi place,Dar te-as ruga sa nu mai intrerupi unele momente intime,Oky?
5.Kakashi si Tsunade sunteti perfecti.Tineti-o tot asa.

Oky.....astea au fost intrebarile.Sper sa ma anunti.Te-am pupat.Pa-pa
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 21:55

Adu nextuu repede repedede totttt nervi! biciuitor
IL adorrrrrr friends love al noualea cer
E cel mai bun ficcc :***


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 22:06

Deci am citit toate capitolele, acum am terminat....
Ficul tau....este...INCREDIBIL.....adica n-am cuvinte sa ma exprim. Esti geniala, va iubesc si pe tine si pe el, daca nu pui next-ul iti spun atat de sincer MA VEZI IN FATA USIIIIIII tale!!!!!!!!!!!! lough . Ce ficuri mai ai? Scri exact pe gustul meu, imi place!
Nu mi-am putul lua ochii de pe telefon, calculator !!!!!!!
Capitolele au marime potrivita, greseli nu am vazut si ideea minunata. Cand am vazut asa primele capitolele nu mi-am dat seama ca e asa tare. Sa ne uimesti pe toti in continuare cu ceva si mai waw! Asta e duar inceputul...
Spor la scris si la ideei!!!!!!!!
Anunta-ma cand pui next-ul!!!!!!!

Pwpyky, Andra!!!


******^^^*****


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 C3a21de562571f6ed3690156820ae253


*****^^^*****
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Lun 10 Dec 2012, 22:32

Apropo daca ai avea nevoie de o melodie sasuke si sakura cantand la pian uite aici una
https://www.youtube.com/watch?v=9I9Ar6upx34


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 11:23

Hello Helloo! Pai , nu va mai retin , v-am adus capitolul pe care , sper, l-ati asteptat cu nerabdare.Ah,da. Am uitat de intrebari. Imi pare rau ca nu voi putea raspunde ca si data trecuta , pentru ca in ultima saptamana am fost ocupata cu organizarile pentru scoala. Bazar-bowling-Concert de Craciun-teatru. Asta e, daca esti presedinta comitetului de elevi. ;;) Tss, o sa postez si intrebarile maine. :)
Pup la voi! kiss

Din capitolul anterior :

Mormaind tot felul de injuraturi la adresa treptelor, poticnelii si a lui Kiba, i-am urmat exemplul urcand pe scari spre camera mea. Nu ma puteam opri sa nu meditez putin la incident, totusi. Si cu siguranta, reactia aceea a fost cauzata de hormoni. Neaparat de hormoni. Eu, rational si constient fiind, nu m-as pierde niciodata in doua oceane de fistic .Mi-am luat hainele din dulap, si m-am grabit la baie inaintea Sakurei. Dupa ce am terminat cu spalatul pe dinti, pieptanatul care era inutil oricum, parul meu tot ca o capita de fan aratand, si cu imbracatul, am iesit fluierand din incaperea mica, care fu preluata imediat de mica, stupida si enervanta de Haruno.

Desi nu aveam un motiv anume, eram foarte furios pe ea. Ca sa nu fiu manios pe mine insumi, aruncam vina in spinarea ei si stiam asta. Dar nu-mi pasa.
Cum de am cazut eu, Sasuke Uchiha, popularul scolii, peste Haruno Sakura, cea mai nasoala tocilara si nu m-am ridicat ca muscat de sarpe? Ce naiba se intamplase?
Imi pierdusem mintile, asta, mi-am raspuns furios la propria intrebare, in timp ce saream din treapta in treapta spre bucatarie ca un copil de doi ani. Oricum, sa o ia naiba pe Haruno in cel mai adanc iad. O urasc.

Oare? sopti un gand ascuns dupa scuza pe care mi-o repetam ca un nebun in cap. Du-te naibii si tu, i-am raspuns deschizand usa bucatariei cu un picior bine plasat. Daca aratase frum… acceptabil,asta nu inseamna ca nu mai e aceeasi enervanta, stupida si tocilara Haruno Sakura.



PARTEA ||


SASUKE P.O.V.

- Buna dimineata, am mormait antipatic, asezandu-ma langa Hinata, ca de obicei.
- Buna, Sasuke! ciripi ea vesela ca de obicei.
- Salut, Sasukins! exclama si Kiba cu gura plina de oua si salata de legume.
- Sasuke, dadu din cap Kakashi, care inghitea incet, privind in gol pe geamul urias.
- Buna dimineata, fiule, se bucura si Tsunade, binedispusa.

Cateodata, nu-mi merit familia deloc. Si am spus “cateodata” ca sa nu spun “niciodata”. Stiu, ma autoinsel – dar am invatat ca este cea mai buna metoda de a nu o lua razna din cauza adevarului.
- Ce doresti, Sasuke: oua cu sunca, sau salata de legume?

- Se poate amandoua? am raspuns eu, intinzandu-ma dupa o furculita.
- Desigur, spuse Tsunade si imi puse in fata o farfurie.
Absent, am inceput si eu sa mananc. Ca si Kakashi, privirile imi erau furate de padurea verde, misterioasa care se intrezarea prin peretele de sticla al casei.
- Neata, se auzi brusc o voce feminina, si ne-am intors cu totii spre usa.
Haruno, desigur. Si aceasta este adevarata Haruno, intr-un pulover anost, cenusiu, fara forme, in niste blugi banali si cu parul strans intr-o coada de cal.

- Sakura! tipa Hinata. Pentru numele lui Dumnezeu, in ce esti imbracata?
- In niste haine? raspunse Sakura sarcastica.
- Nu indrazni sa numesti monstruozitatile astea haine, spuse Hinata oripilata. Sa stii ca dupa masa, mergem la cumparaturi in Konoha.
- Ce? striga Sakura disperata, si ma pufni rasul. Hinata! Nu, nu, nu, nu…
- Cred ca este o idee foarte buna, am intervenit eu zambind malefic. Haruno va fi incantata sa te insoteasca, Hinata.

Mutra pe care o avea Sakura era de nepretuit. Am izbucnit in ras, impreuna cu Kiba, iar subiectul amuzamentului nostru se inrosi ca o sfecla. Insa nu am avut timp sa ma amuz prea mult, caci Haruno se precipita spre mine, ma inhata de brat si ma trase afara din bucatarie, inchizand usa cu un picior. Hmm, pisicuta are nervi…

- Tii minte regula numarul 3? marai ea tintuindu-ma de perete.
- Pai… am meditat eu,
- Trece anul pana cand iti aduci tu aminte, constata Haruno sarcastica. Dar ma mir ca am solicitat atat de mult bietului tau creier. Deci, regula numarul trei era ca ma salvezi in caz de shopping cu Hinata.
- Si cum naiba vrei sa fac asta? am ridicat eu din umeri.
- Nu stiu, raspunse Sakura dandu-si ochii peste cap. Dar ai s-o faci, ca de nu, Kakashi si Tsunade vor afla o gramada de noutati…

In timp ce ma plimbam inainte si inapoi prin fata bucatariei, cu Haruno privindu-ma ironic, imi storceam cu disperare creierii in cautarea unei solutii. Nu aveam alta alternativa, decat sa fac pe cavalerul – m-am strambat – si sa o „salvez” de shopping cu Hinata. De nu, Kakashi si Esme aflau de furtul prin efractie savarsit ieri noapte, si sa nu-mi spuneti mie Uchiha daca nu ar urma sa fiu pedepsit toata viata… daca nu si mai mult. Pana si sarmana-mi fantoma va fi terorizata de urletele lor furioase. Uite asta numesc eu Iad. Insa nu-mi venea nicio idee, cum sa fac. Toata lumea stia ca ne uram de moarte, si nu ar fi crezut in ruptul capului daca as fi pretextat ca vrem sa studiem impreuna, sau ca vrem sa ne plimbam, sau ca planuisem o – total imposibil – intalnire.
Dar fara niciun avertisment, un beculet mi se aprinse si am zambit victorios. Cine spunea ca sunt prost?

- Da-mi repede numarul tau de telefon, am spus repede in timp ce scoteam LG-ul din buzunar.
- Aaaa… de ce? ridica Haruno o spranceana.
Mi-am dat ochii peste cap. Numai la asta ii zboara mintea.
- Mi-a venit o idee.
Ea nu mai spuse nimic, ci imi lua telefonul, tastand rapid un numar de telefon. Dupa ce mi-l dadu inapoi, am spus impingand-o spre bucatarie:
- Sa inceapa spectacolul.

Si cata dreptate aveam. Haruno arata de parca vedea pe naiba-n persoana, cand Hinata exclama fericita:
- Deci, Sakura, pregateste-te pentru shopping cu mine la ora 3, dupa masa!
- Dar, dar… se balbai Sakura, aruncandu-mi o rivire disperata.
In acel moment, ma simteam mai maret decat Naopleon la batalia din Waterloo.
- Va rog sa ma scuzati, ma duc la baie, am spus si am iesit din nou afara din bucatarie.

Insa nu am plecat nicaieri. Am ascultat la usa, nemiscat ca o statuie, pentru a prinde un moment din discutie care sa prezinte un cadru perfect pentru planul meu genial.
- Fara „dar”, Sakura! N-ai nicio sansa!
- Dar eu nu vreau… adica nu pot…
- De ce? Spune de ce? o infrunta Hinata.
Aici am decis sa intru si eu in actiune. Am scos LG-ul meu, am fugit intr-o camera indepartata de bucatarie unde nu ma puteau auzi, si am sunat-o pe Haruno.
- Alo? intreba Sakura din difuzor.
- Hei, Sakura, am spus eu grabit. Am gasit o scapare. Vei pretinde ca mergi la tatal tau in vizita. Deci, acum repeta ce spun: Salut, tata!
- Salut, tata, exclama Sakura entuziasmata.

- Asteapta putin, apoi spune: Mda, te cred. Nu trebuia sa te la singur. Dar n-am avut de-ales.
Roz…Sakura se conforma. Ma mira putin; putea sa fie ascultatoare cand voia. Asta este ceva bun. Probabil voi reusi s-o fac sa vrea mai des.
- Ok, acum spune tot ce vrei tu, ca si cum ai vorbi cu tatl tau. Nu uita sa mentionezi cumva ca vrea sa-l vizitezi.
- Ok, spuse Sakura. Stii, ar trebui sa ma arestezi ca te-am lasat sa-ti faci de mancare singur. Se cheama asasinat prin imprudenta. Ei, tata, nu se poate trai din sunca si oua prajite. Da? Pacat ca n-am fost acolo.

Nu l-am mai vazut de ceva vreme. Ce naiba o fi cu el? Eh, e acceptabil. Parintii lui Sasuke sunt minunati, si copiii lor la fel, inafara de unul. Cu Hinata ma inteleg foarte bine. Cu Sasuke? Nu, nu s-a schimbat nimic. Desi am niste idei… A, mersi ca mi-ai adus aminte. Nu o luasem. Ce? Mi-ar placea la nebunie, desigur, deja mi-e dor de tine! Nici nu stii cat m-ar bucura sa te vizitez azi. Pe la ce ora? Ah… sper sa te distrezi cu Orochimaru la pescuit… Of, chiar pleci cu el la 4? Atunci, am sa vin la ora 3, e bine? Perfect. Ne vedem atunci, tata. Te iubesc!
Inchise telefonul. Eu am luat-o incet spre usa, privind in gol. Ultima propozitie ma pusese pe ganduri. Dar da-o dracului de treaba, Sasuke, era adresata tatalui ei imaginar!
Inca bombanind injuraturi adresate, ca de obicei, mie insumi, am iesit din salon indreptandu-ma spre bucatarie, exact la timp pentru a auzi-o pe Sakura spunand:

- Imi pare rau, Hinata! Dar ai auzit si tu… Il vizitez pe tata. Nu e vina mea ca pleaca la escuit cu Orochimaru la 4, ca sa merg la el dupa cumparaturi.
Ce vulpoaica, mi-am spus privindu-i prin crapatura usii chipul inocent cu un strop de admiratie. O inmuie pana si pe Hinata, care ceda intr-un sfarsit.
- Bine, lasa, nu-i nimic. Mergem altadata.
Haruno batu din palme bucuroasa.
- Dar, pentru mine, Sakura… se milogi Hinata. Du-te si puneti alte haine! Ma dor ochii cand ma uit la tine! Nu, lasa ca vin eu si…
- Nu, Hinata, ma descurc, o zbughi Sakura afara din camera. Cand ma vazu ascultand la usa, se incrunta ironic dar ma trase brusc dupa dansa pe scari.
- Ce-i cu ea? se mira Tsunade.

Practic, ii puteam auzi ridicand din umeri. Dar nu prea aveam timp sa filozofez, caci Haruno fugea mai departe cu viteza unui avion supersonic, si mi-era frica sa nu se impiedice. Cand am ajuns in sfarsit in camera mea, am rasuflat usurat.
- Esti un geniu, exclama ea sarind pe pat, am scapat de Hinata!
- Cine e maimuta neevoluata acum? am ridicat o spranceana.
Ea se stramba, muscandu-si buzele. Puteam spune ca incerca sa nu scoata vreun comentariu rautacios. Intr-un mod ciudat, asta ma impresiona.
- Oricum, trebuie sa-l sun pe Bee ca sa ii spun ca vin la el, mormai Sakura intr-un tarziu.
- Dar, suntem chit acum, nu? Te-am salvat, deci n-ai sa spui niciodata de faza cu laptopul.
Ea isi cufunda capul in perna, parand sa mediteze.

- Nu stiu… S-ar putea sa te mai santajez. Sau, s-ar putea sa am o criza de ura si sa spun fara sa ma mai gandesc.
- Mersi de precizie, am mormait ironic. Ma linisteste in acelasi fel in care ar face-o afirmatia ca o bomba atomica o sa-mi distruga pianul din clipa in clipa.
Haruno nu raspunse nimic. Mirat, mi-am ridicat privirea spre ea, si mi-am dat seama de gafa.
- Adica, m-am balbait, voiam… vreau sa spun…
- Unde naiba e pianul asta! tipa Sakura. Ma racaie pe creier. Nu este nicaieri in aceasta camera, si Hinata mi-a spus ca n-aveti pian in casa deloc. M-ai mintit!
Nu aveam nici cea mai mica idee despre ce sa spun. Nervos, am vrut sa ies din camera, dar Haruno se protapi in fata mea:
- Ce se intampla, Sasukins? Ti-a mancat pisica limba?


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 107upsi


Ultima editare efectuata de catre KitKat in Sam 05 Ian 2013, 21:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Asss10Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 12:11

Cine este micul meu geniu aici? what?lol! Deci, proaspat intoarsa de la o olimpiada de franceza de 3 ore, am decis sa ma relaxez citindu-ti ficul si.. ei bine, am reusit. lough Felul de a scrie pe care ti l-ai perfectionat, raspunsurile si comentariile ironice ale personajelor si restul problemelor care intra in discutie sunt elemente pe care le stapanesti cu desavarsire, cel putin din puncul meu de vedere. Chiar stii cum sa-l faci pe cititor curios si nerabdator. Eu mai am putin si ma lipesc cu ochii de ecran. hmm...?! Asa deci si prin urmare, vreau curand o continuare. rolling on the floor Spor la scris si multa, multa inspiratie. Succes cu ultimele zile de scoala. kiss


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 14:59

Buna, Bunaaaa! a hug
Am trecut si eu pe aici, pentru ca titlul mi s-a parut foarte interesant! Si nu regret deloc, ca am citit toate capitolele, ba chiar imi pare rau ca nu mai am ce sa citesc sad
Nu stiu care este motivul pentru care nu m-am putut dezlipi de fic. Pur si simplu, ai avut flerul ala de a ma tine mereu in suspans. Mi-a placut foarte mult ca nu te-ai grabit cu momentele SasuSaku, ca iei totul usor si in fine... intr-un cuvant ESTE GENIALLLL!
Astept next-ul cu nerabdare. Te rog sa ma anunti si pe mine cand il postezi. happy2
Te-am pupacit si spor la scris kiss.



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 16:35

Ca intotdeauna si acest capitol mi-a placut mult . A fost grozav , iar faza ca Saku nu este inca decisa daca il va m-ai santaja pe Sasuke in continuare m-a amuzat . Lucrurile care se intampla intre cei doi sunt ciudate , dar foarte amuzante . TE rog sa ma anunti de next .


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Nsk6



Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 18:23

Aww ce dragut capitolul si de asemenea foarte amuzant ;;) . Mi-a placut faza cand Sauke a spus,, - Cine e maimuta neevoluata acum? am ridicat o spranceana.'', foarte penala faza. Asa ca te astept cu next-ul, so spor la scris si ideei
p.s: sa ma anunti si pe mine kiss
Te puapceste Lola happy2

( Si sorry ca nu am comentat mai mult insa nu prea ma simt bine )



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Arptg
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 18:39



Kitty, ce mult mi-a plăcut acest capitol, dar există un dar... Sakura îmbrăcată în haine ponosite ?

La sfărşitul comentariului am să mai adresez întrebări personajelor, I promise !

Sakura şi şantajul fac pereche mai bună decât cu ea cu Sasuke, am dreptate ? Oricum, mi se pare mie, sau brunetul a cam uitat să îi dea porţia de prostie azi, rozaliei ?

Am venit de Moş Nicolae la tine, chiar dacă aşa târziu, deci să începem cu întrebările, cadoul tău :

1. Hinata, ce ar fi dacă i-ai arde toate hainele Sakurei, apoi i-ai dărui cam jumătate din dulapul tău ? Apropo, putem ieşi şi noi la cumpărături ? Noi, mă refeream la Sakura, tu şi eu !

2. Sakura, dragă, găseşte-ţi un iubit cât mai repede şi îmbracăte cu haine normale, oricum mă invită Kitty în "studio" şi ţi le ard pe toate ! Nu de alta, dar ea este my sister, deci... Apropo, cât de mult ţi-ar plăcea să-i turteşti faţa ratatului de Sasuke ?

3. Acum cred, că până şi Kiba este mai deştept decât de tine ! Cum ai putut să o salvezi pe Sakura de o şedinţă de cumpărături cu Hinata ? Vrei să ai o reputaţie bună în şcoală, sau nu ? Păi atunci las-o pe Hinata să îşi facă treaba, că de nu, vin în "studio" şi te tund chel, pe asta ţi-o jur !

4. Kiba, Sakura arată bine când este îmbrăcată normal, corect ? Adica prin normal vreau să spun cum o îmbracă Hinata... Dacă da, atunci de nu o sufli de la Sasuke şi aşa şi ea se răzbună pe ţânc ! Apropo, chiar eşti mai deştept ca brunet, dar arată acest lucru mai des !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Dum 16 Dec 2012, 17:01, editata de 1 ori
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 18:43

Faci ce faci si reusesti sa imi inveselesti ziua sau in cazul asta seara.Nu prea eram eu chiar vesela,dar dupa ce am citit acest capitol atat de minunat chiar mi-am revenit.
Nu imi vine sa cred cat de destept poate fi Sasuke atunci cand vrea si chiar ma intreb daca Sakura va accepta sa poate hainele de la Hinata fara sa fie obligata de aceasta.
Ma bucur totusi ca se apropie vacanta si ca vei avea mai mult timp la dispozitie.
Spor la scris si la idei


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 296f8lk
Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 18:48

Poate nu pui next-ul repede ca....nu vrei sa stii .
Asa, capitol misto, mi-a placut si etc. (emotionant, tare, cuprinzator) . Ai sa pui next-ul repede, da? Nu glumesc sunt foarte curioasa de ce urmeaza sa spuna Sasuke.
Nu stiu ce sa mai zic ca-s franta.

Deci...PaPa!


******^^^*****


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 C3a21de562571f6ed3690156820ae253


*****^^^*****
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 21:59

=))) genial. Ia spus SASUKINS:))) o sa fie razboi!! I LIKE IT!! Aaa ....cat despre semnatura ta...si eu sunt fan nirvana ^_^ oricum ma ca mai anuntat si daca poti fao in continuare key?
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 22:14

Fetita geniala ce esti tu!
Foarte furmos.Imi place la nebunie.Il ador.Este original.
Asa m-am bucurat cand am vazut ca mesajul e de la tine.
Am vazuto greseala:
Cand "vorbea ca tatal ei" Sasuke a zis : "Acum zi ce vrei si prefa-te ca vorbesti cu tatl tau"\trebuie tatal.
Cam atat
Astept capitolul urmator.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 00:11

Heyyy... happy2
Am ajuns si eu intr-un sfarsit, se pare lough
Imi place chiar foarte mult capitolul...
Deci pe Sasuke l-a atins partea cu "Te iubesc"... hmm... interesant...
Probabil pentru ca si-a amintit despre vechea sa dragoste...
Este imposibil sa fi fost pentru Sakura rolling on the floor
Sincer... am vazut un lucru care brunetul il face chiar foarte des...
Gandeste cu voce tare rolling on the floor
Nu mai tin minte sigur cand, dar stiu ca a mai facut-o o data, cred...
Oricum e tare pentru ca asa se da de gol si o ajuta pe rozalie sa se apropie de el.
Imi pare atat de bine ca a salvat-o de Hinataa ! I rock peopleee!!!
Pentru asta trece pe lista mea alba... momentan lough
Pai cam atat am avut de spus...
Multumesc mult de anunt si sper s-o faci in continuare happy2
Spor la scris si astept nerabdatoare urmatorul capitol ca sa vad ce ii spune Sasuke Sakurei...
Jelly te pupa kiss !

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 00:28

Buna kiss
Ti-a mancat pisica limba...:)): pe bune?...Sakura e o santazista inascuta
Si ce idee geniala sa mearga la tatl ei..numa ma cam intreb ce o sa se intample daca Hinata afla ca a fost doar o minciuna happy2
Mi-a placut mult kiss
Si nu m-ai anuntat sad .. de ce?
Sper sa ma anunti pe viitor kiss
Te pwpacesc dulce si spor la idei si la tastat kiss
Love Yukii


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Alyson
Genin
Genin
Alyson

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : De prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa ma plimb, petrecerile etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vad partea buna a lucrurilor...SMILE:)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 02:00

foalte flumossssssssss puppy eyes in love
astept nexturi
succes!!


Choco :) : Un comentriu trebuie sa contina cel putin 10 cuvinte, altfel faci Spam si este interzis prin Regulament. hmm...?! Mai dati pe acolo din cand in cand. :)


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 ForumgratuitCe Inseamna Psihologie - Pagina 10 QWBELLAPGISNKYZHGIV
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 16:53

Hei:)

Merci de anunt.Un capitol plin de surprize.Adica....Sakura si Sasuke colaboreaza?Uimitor.Nu mai pun in calcul faptul ca Sakura la rugat pe Sasuke sa-l ajute.Mdea....sa nu o mai lungim sa incepem cu intrebarile cadou:)))

1.Sasuke...tu chiar nu te schimbi deloc?Sau ce?Mai indus in eroare.
2.Sakura ...pe tine te omor.Eu as da orece pentru o ora de cuparaturi cu Hinata.Deci nu uita sunt cu ochii pe tine.:))
3.Acum pentru amandoi.Respectiv Sasuke si Sakura.Voi stiati ca in momentul de fata rad de voi 2.Nu cred.Stiti de ce?Pentru ca sunteti orbi .Nu vedeti sau ce?Eu cred ca ies scatei din voi doi.Nai*a imi trebuie ochelari de soare.:)))Va dau un sfat.Incercati sa conversati cat mai mult .Pentru ca aveti nevoie.
4.Hinata ..tu o sa ramai mereu pe primul loc.Orece s-ar intampla.:)
5.Kiba...in capitolul acesta ai fost perfect.Sa continui tot asa.:)
********************
Asia .....astea au fost tot ce aveam de spus.Sper sa ma anunti si data viitoare.Spor la scris in continuare .Te-am pupacit.Pa-pa^^
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 19:00

Marfa! Tare capitolul si ... imi cer scuze ca nu am raspuns mai drevreme! DECI hai cu next!
Apropo super capitol ii mai spun odata, mai ales planul pe care la facut Sasuke cu creierasii lui storfi la maxim! GENIAL!!

Kiss $ Hug



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 4tpttl[/img]









Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Ce Inseamna Psihologie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-