Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce Inseamna Psihologie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Urmatorul

Va place CIP?
Este nemaipomenit si original, il ador <3
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_vote_lcap95%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_vote_rcap
 95% [ 133 ]
Dragut , dar mai ai de lucrat :|
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_vote_lcap4%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_vote_rcap
 4% [ 6 ]
Chiar deloc <|3
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_vote_lcap1%Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Total voturi : 140
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Mar 01 Ian 2013, 19:29

Hey!Am trecut si eu pe la ficul tau in sfarsit.Sincer prima data m-am gandit ca va fi ceva monoton ca altele(daca o ia cineva personal ma supar Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 621493)dar cand am inceput sa citesc primul capitol ma atras cu adevarat.Felul in care descrii,actiunea,personajele..ce mai,totul ma facut sa citesc tot ce ai scrs pana acum in doar 3 ore.Astept nextul si sper sa ma anunti(doar daca poti)Bafta la scriis!Am ras la fiecare capitol datorita certurilor celor doi.Imi place foarte mult ficul,daca pot sa spun,chiar mam indragostit de el :))
P.S.
Am o intrebare:
-Sasuke,e adevarat ca erai in "camera secreta" atunci cand te cautau toti?


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 2pyb8k7
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Bxuzd
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 00:20

Am ajuns si eu pe aici! MI-a luat 4 ore sa iti citesc toata povestea, soato!... Toate acestea au meritat si mi-au facut placere. Chiar vreau neeaparat sa vad nextul. Descrierea este impecabila si chiar simt prin ce trec personajele. E foarte frumos totul si bine pus la punct. Imi place... nu! Ador faptul ca Sasuke are un secret! Chiar ma gandeam ca e ceva la mijloc. Faza cea mai epica va fii atunci cand Saku v-a afla. Kiba asta... cam mitocan. >_> Dar lasa ca si-a primit-o. Hini? Botezatu? serios? A fost superba faza!
Deci, la next ma anunti negresit! Adut C.I.P. si vreau sa vad ce mai urmeaza in continuare! Spor la scris, my love!(D)
kiss


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
milu_hinata
Genin
Genin
milu_hinata

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : cauta-ma si ma vei gasi unde te astepti mai putin
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 85
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : I have killed no men, that, in the first place, didn’t deserve killing

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 13:42

Iarta-ma ca nu mai trecut. Sa-mi fie rusine la cate am pierdut. Sunt mandra cat de fain scrii si inca o data imi cer scuze. O sa te rog sa ma anunti in continuare si promit ca nu mai intarzii. Succes.


"Moartea ia infatisarea unui dar: moartea pare ca insemneaza ceva, nu se stie ce. Esti ca pe un balcon inalt, cu noapte multa dedesubt, in care arunci tigarile fumate si inca aprinse: tigarile, gandurile..”
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 22:36

Heeey >:D< Buna, Bun rau ficul tau >:D<

Il iubesc mult mult mult de tooot :X

Ce smecher ar fi ca Sasuke sa vina manga de unde este el acum sa vad cum este bossu' Sasuke Uchiha beat, mergand aproximativ drept!

Te-am pupat si astept nextul repede repejor ca deja nu mai rezist.

Te rog sa ma anunti si pe mine ca sa pot comenta next si sa il citesc (NORMAL)
*******Bye Barbiee*******
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 17:01

lAWL!! si eu as rade daca as fii in locul lui Neji! clar e la pian...dar sa stea toata ziua acolo ...e putin cam aiurea. Ms ca mai anuntat si scuzama ca nu tiam rasp pana acum dar nu am fost acasa. Daca poti fa-o in continuare, key?
Sus In jos
Alyson
Genin
Genin
Alyson

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : De prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa ma plimb, petrecerile etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vad partea buna a lucrurilor...SMILE:)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 22:34

frumos capitolul
!!!!


Choco :) : Spam! Comentariile de la sectiunea FanFicuri trebuie sa contina cel putin 10 cuvinte, dupa cum prevede Regulamentul. Daca considerati ca aceste cuvinte sunt prea mult, atunci nu mai comentati. roll


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 ForumgratuitCe Inseamna Psihologie - Pagina 12 QWBELLAPGISNKYZHGIV
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:00

Hei hei! dap ! Buna papusa! kiss am revenit si eu dupa mult timp pe-aici si am vrut un fic chiar bun pentru a-mi schimba starea de astazi happy2 . Cum titlul "Ce Inseamna Psihologie" mi s-a parut foarta original si atractiv, am intrat aici dap ! am observat ca ai cateva idei din Twilight happy2 asta nu e un repros, asa ca te rog, nu-l lua asa! Chiar mi s-a parut interesant acest lucru...insa ce m-a indus pe mine putin in eroare este faptul ca pe la inceput, ai spus ca tatal Sakurei e Bee (daca nu ma insel) si acum e Jiraya. Ai facut-o din greseala sau intentionat pentru a evidentia doua personaje diferite? In rest mi-a placut foarte mult si pot spune ca nu mi-am pierdut ziua. Alegerea mea nu a fost buna, a fost perfecta happy2 Sunt foarte curioasa, probabil ca si ceilalti cititori, in legatura cu trecutul lui Sasuke si sper sa aflam destul de repede de el ike si tare as vrea ca Sakura sa vrea sa faca o schimbare la fizicul ei... very sad e destul de enervant... cand sper si eu ca vine un moment cand isi dau seama de sentimentele lor si vor sa si le exprime, vine unul dintre ei sa-l jicneasca pe celalalt -.-" nervi! lough imi place foarte mult cum asezi in pagina si cum scrii, ca pui destul de mult dialog si totusi te axezi si pe descriere. E foarte frumos ficul kiss

Te-as ruga sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul. Multumesc anticipat! a hug
Pupici multi multi de la Yumi!!!! kiss


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:06

Imi pare foarte rau pentru faptul ca nici acum nu am putut raspunde la intrebari, dar nenorocitele de personaje nu vor sa iasa din camerele lor. Poate au aflat ce le voi face in continuare. :| Spor la citit. dap !

Capitolul 14 - Liceu, Iad , Infern


Din perspectiva Sakurei

- Of, în numele tuturor sfinţilor, unde dispare aşa? răcni Hinata pentru a mia oară, plimbându-se nervoasă prin salon. Mai sunt 10 minute şi se sună!
- Te înţeleg perfect acum, Hinata, am spus şi eu furioasă, privind cu atâtă ciudă la ceas încât ar fi trebuit să fie trăsnit de nenumărate ori.
Într-adevăr, atunci, la orele de Engleza, când Hinata întârzia, era numai din cauza toanelor dobitocului ăstuia. Unde putea fi? m-am întrebat încă o dată, uitându-mă sub canapea şi deschizând uşa bucătăriei. Urma să întârzii din cauza lui; n-am să-i iert asta nici măcar dacă-mi va sta în limbă şi va cânta Mary had a little lamb!
- Nu este nicăieri! exclamă Tsunade coborând scările.
- Cine nu este nicăieri? răsună brusc o voce de catifea, atât de inocentă si de curioasă.
- Sasuke! îşi apăsă Tsunade mâna peste inimă.

M-am întors fulgerător spre Uchiha, care apăruse ca prin farmec în capul scărilor. Unde naiba a fost? m-am întrebat exasperată. Mai sunt 5 minute şi se sună!
Dacă privirile ar putea ucide, idiotul ăsta ar trebui să fi murit de milioane de ori. Şi nu exagerez.
- Unde naiba erai? se miră atat de tare Hinata, încât aveam impresia că ochii urma să îi iasă din orbite. Cum de apari aşa, din senin?
Uchiha scutură din cap ca şi cum voia să alunge gândurile, luându-şi ochii mari de la mine. Mă simţeam atât de ciudat când mă privea astfel; ca şi cum eu şi el nu mai eram aceleaşi persoane. Era un sentiment alunecos, molatec – cu ochii aceia negrii de şarpe fixându-mă, eram atât de nesigură de mine însumi.
- Eram în camera mea, ridică el din umeri după câteva secunde, trăgându-şi încet ghiozdanul din cuier.
Asta mă scoase din pepeni.

- Unde în camera ta?! am ţipat şi eu exasperată. Din cauza toanelor tale, eu am să întârzii la şcoală!
- Nu-i problema mea, răspunse el fără să ne mai dea atenţie în timp ce-şi lua cheile dintr-un cuier special. La revedere, mamă!
- P-pa, fiule, spuse Tsunade încet, încă fiind în stare de şoc.
- Pa, mamă! exclamă şi Hinata îmbrăţişând-o.
- La revedere, Tsunade, am spus şi eu politicoasă.
- La revedere, copii, spuse ea după ce mă îmbrăţişă şi pe mine.
M-am desprins încet, uitându-mă la pendula din perete care arăta nemiloasă ora 8 fix. Uite cum s-a dus pe apa sâmbetei recordul meu.
- Oh, haideţi odată, spuse Uchiha deschizând uşa. Si vă plângeaţi că veţi întârzia…

Niciuna din noi nu-l băgă în seamă. Am păşit afară după Hinata, călcând hotărât prin bălţi şi împroşcând în jur. Încă eram foarte nervoasă, şi asta era ceva uşor de înţeles. De-abea mă abţineam să nu sar pe el pentru a-l face bucăţele, a-l trage pe roată, a-l spânzura, a-l împuşca, a-l strânge de gât, ca apoi să îi arunc resturile la porcii mistreţi de la grădina zoologică. Deşi mă îndoiesc că nişte animale atât de rafinate ar binevoi doar să miroasă aşa ceva.
Cu mintea fierbând de planuri şi fantezii extrem de neplăcute pentru Uchiha, am intrat în Volvo-ul lui stupid si strălucitor. Hinata se aşeză lângă el, în scaunul pasagerului, strâmbând din nas. În acel moment am mulţumit cerului că nu eram sora lui. Vorba lui Hinata, ea trebuie să-l suporte toată viaţa.
Dar în următorul moment, am regretat până şi acel gând. Lângă mine, cu un rânjet larg şi cu ochi plini de glume încă nerostite, se aşeză Kiba.

- Hei, Saku-Uacu! exclamă el bolovănos, îmbrâncindu-mă într-o parte.
- Nu-mi mai spune aşa, am mârâit eu furioasă la culme. Nu era destul Sasuke; acum trebuia să suport două maimuţe fără creier.
El râse, dar spre uimirea mea, îmi făcu cea mai mare bucurie şi tăcu din gură.
- Las-o pe Saku în pace, Kiba, spuse Hinata observând îmbrâncitura ce mă trimisese în celălalt capăt al maşinii. Ai să-i strici părul.

Am strâmbat din nas. Hinata mă sculase pe la ora 6, numai pentru a mă îmbrăca, machia, coafa şi parfuma. Fusesem atât de năucă, încât o lăsasem să mă folosească drept Barbie Saku – manechin uman, fără să mai ripostez. Iar acum, iată-mă: blugi negri, lucioşi, o cămaşă albă, elegantă, strânsă la mijloc cu o cureluşă, care mă face să par mai înaltă. Un colier cu un pandantiv uriaş, albastru îmi scoate în evidenţă gâtul – ca s-o citez pe despotica regină a modei – iar părul care îmi curgea în valuri pe umeri era singurul lucru care îmi plăcea în mod special. Hinata îmi prinsese două şuviţe late din faţă la spate, cu o clămiţă albastră şi restul părului mi-l adusese în faţă, pe umeri.
De machiaj, nu ştiu nimic, pentru că am moţăit pe scaun în timp ce ea modifica, rectifica şi finisa chipul meu banal. Dar, ca o concluzie, cred ca arăt bine. Nu că aş fi îngâmfată, dar până şi Uchiha rămăsese cu gura căscată – din nou – iar Kiba nu mai tăcuse din gură o clipă. Ca să fiu sinceră, mă simţeam puţin mândră de mine. Era reconfortant să ştiu că puteam să fiu chiar drăguţă, cu condiţia ca eu să fiu în starea potrivită.
Ştiu, nu sună a Sakura deloc. Dar, ca să spun adevărul, voi recunoaşte că Hinata mi-a promis să nu mă mai chinuie deloc o zi întreagă dacă o las să facă ce vrea cu mine astăzi. Însă tocurile pe care voia să mi le bage pe gât iniţial, nu le-am acceptat nici în ruptul capului. Vroia să îmi rup gâtul?

- Ioi, Sasukins! îmi întrerupse Kiba reflecţiile. Ţi-ai făcut vreo temă?
L-am privit curioasă pe Uchiha, dar nu aveam ce vedea. Înafară de părul lui superb… mă rog.
- Ăăăăă, făcu Uchiha, nu.
De ce nu sunt uimită?
- La naiba! exclamă Kiba. Mă omoară doamna Kurenai. Mi se pare că aveam o grămadă la Engleză…
- Da, răspunse Sauke. Trebuia să rezolvăm trei exerciţii cu nişte subpuncte cât capul tău de mari, şi să scriem un text despre Faulkner. N-a fost mare lucru…
În maşină se lăsă liniştea. Surprinsă, m-am holbat la el. Oi fi auzit eu rău…
- Ce? întrebă el mirat, aproape trecând pe roşu la intersecţie.
- De unde ştii asta? am întrebat eu. Ai spus că nu ţi-ai făcut temele.
- M-am uitat prin caiete, răspunse el pe un ton fără emoţie, după câteva secunde. Nu sunt chiar atât de incult cum mă crezi. De fapt, nu sunt incult deloc.
- Păcat că nu ai dat nicio dovadă până acum, am zâmbit eu angelic.
- Nu este vina mea ca tu eşti atât de stupidă, încât nici măcar nu le identifici, replică Sasuke tăios, întorcându-se cu o privire criminală spre mine.

M-am mobilizat imediat, scrutând adâncimile lui negre cu nişte priviri ascuţite asemenea celui mai de calitate pumnal. Persane, mi se pare…
- Sasuke,Sasuke! ţipă Hinata brusc. Ai grijă la BMW!
Uchiha ocoli BMW-ul exact în ultima clipă. Nu mai era mult şi ajungeam cu toţii colac de Volvo înmuiat în sos de BMW. Plină de ironie, eram cât pe-aci să-i trântesc o replică lui Sauke de urma să mă ţină minte şi la Judecata de Apoi, însă altul mi-o luă înainte.
- Vă puteţi certa acasă, spuse Kiba cu un ton plin de reproş, în timp ce Uchiha redresa maşina. Sincer, mai vreau să trăiesc. Nu de alta, dar sunt prea tânăr să mor!
L-am privit pe Kiba iritată, dar zărindu-i chipul zâmbăreţ, gândurile îmi luară o alta cale. Şi nu e de mirare direcţia lor.
- Câţi ani ai Kiba? am întrebat eu gânditoare.
Poate a rămas repetent sau ceva. E imposibil ca un adolescent de 17 ani să fie atât de copilăros!
- Optesprezece, se umflă Kiba în pene.
- Fără o lună! completă Sasuke ironic.
- Mă rog, mârâi Kiba. Vei plăti pentru asta… puştiule!
- Terminaţi! ţipă Hinata enervată de-a binelea. Sasuke nu are atenţie distributivă, în caz că nu aţi remarcat!

Toţi tăcură din gură, lăsând şoferul să se concentreze. Săracul şofer, cu creierul lui minuscul, cred şi eu că nu poate să vorbească şi să conducă, mi-am spus ironic.
Dar liniştea, din fericire, nu dură mult, căci am ajuns la şcoală. Ucihha intră ca o furtună în parcare, apăsând acceleraţia la maxim.
Eram pe punctul de a intra la istericale, ţipând că Bee era poliţist şi că fusesem crescută să respect regulile de circulaţie, însă maşina se opri cu un scrâşnet puternic de roţi. Fiecare se grăbi să iasă afară din Volvo, căci cu toţii eram în întârziere, nu glumă. Nu mai era nimeni în parcare.
Fără să mai arunc o privire înapoi, am tras-o pe Hinata după mine spre Sala de Engleză. Cred că aveam viteza unui avion supersonic, fără a-mi mai păsa de desele poticneli ce erau foarte posibile să apară pe timpul zborului meu, în timp ce traversam parcarea.

- Sakura, mai încet, râse Hinata tensionată. Nu suntem chiar atât de târziu.
- Numai de nu ar fi făcut pană camioneta mea, am mârâit eu pătrunzând în clădire. Luam maşina mea, şi acum eram deja la şcoală.
Hinata dădu din cap absentă, inspirând o gură mare de aer înainte de a apăsa clanţa uşii. Cred şi eu că avea nevoie de curaj. Am făcut şi eu la fel, îmbărbătându-mă pentru ce urma. Şi Dumnezeu să mă ierte, deoarece nu era de bine…
- Bună dimineaţa, doamnă Kurenai, am mormăit amândouă intrând.
- Mda… Mulţumim pentru înalta onoare pe care ne-o faceţi arătându-vă la curs, răsună vocea ironică a doamnei Kurenai, în timp ce noi ne grăbeam spre locurile noastre.

Simţeam privirile şocate ale colegilor fixându-mă, şi cea a profesoarei, la fel de insistent – dar încărcată de nemulţumire. Ştiam deja destule despre jalnica de mine însumi, ca să îmi dau seama că mă înroşisem mai tare decat o sfeclă coaptă la un soare african.
Lua-l-ar dracu’ pe Sasuke, m-am înfuriat în sinea mea, în timp ce-mi scoteam cărţile. Dacă s-ar fi grăbit naibii de oriunde a fost, nu mai trebuia să îndur chestia asta.
Şi să nu uităm de stupida mea maşină, care n-a găsit altă zi mai potrivită şi a făcut pană. Lua-o-ar dracu’ si pe ea.



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 107upsi
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:10

Heii!!!!!!!

Yo-s Prima?Da is primaa!Chestia asta trebuie trecuta-n testamentul meu.....a da!Nu am unul:)))Un capitol WOW!!!
Inca is socata....:| Da .......Cand am vazut ca ai postat capitolul ....nu am mai stat pe ganduri si am inceput sa citesc.Devin obsedata de CIP..Stiai?! Nu, nu am inebunit.....hai gata, revino-ti!Esti banala rau....si-un pusti de 5 ani ar rade de tine acum.Okay...sa revenim.Mai si eu momente din astea:)))))))))Un capitol senzational.....Si esti rapida ....aduci capitolele foare repede si is si lungi.Te-ai intrecut pe tine insati:).Bine...eu sper sa aduci urmatorul capitol la fel de rapi.Te-am pupat si spor la scrsi.Pa-pa^^


Ultima editare efectuata de catre Mentos. in Sam 05 Ian 2013, 21:25, editata de 2 ori
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:14

A doua!


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Choco_love
Academy Student
Academy Student
Choco_love

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Prahova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:24

Cat de bine ca ai adus nextul...
Sasuke asta, o face pe Sakura de ras. I-a trebuit ciudatului pian...
In locul Sakurei i-as fi zis cateva...
Abia astept nextul si te rog sa ma anunti.
Succes!
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:29

Hey Hey!

Doamne, cat de geniala poti fi. Introduci atat de frumos fiecare detaliu. Nu te-ai grabit sa spui cu ce e imbracata Sakura, sau ca masina ei este stricata. Ai lasat ca asta sa se deduca din actiune. -> Esti o scriitoare foarte buna in love

Citat :
Terminaţi! ţipă Hinata enervată de-a binelea. Sasuke nu are atenţie distributivă, în caz că nu aţi remarcat!
-> Da, asta a fost cireasa de pe tort.
Tu faci ca si discutiile banale, sa para interesante. Ahh iubesc tot ce scrii, pentru ca stii sa scrii.
Astept nextul cu nerabdare! Abia astept sa mai citesc kiss



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Asss10Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:37

Ihaaa!! Lua-i-ar dracu' pe toti! cool Pai nu, ce sa mai? Mi-a placut capitolul, mult, mult, mult de tot. A avut de toate: suspans, unor, ironie, actiune si descriere. Imi place ca povestea este axata mai mult pe naratiune, cred ca te prinde tare bine stilul asta. Acestea fiind spuse, sa stii ca sunt extrem de nerabdatoare sa vad ce se va mai intampla in continuare, asa ca nextul pentru data viitoare. Nota de plata o treci in cont. (D) Te pup. :*


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:59




Bre, fir-ai tu să fii de copilă copac ce poartă pe umeri un calculator de ultimă generație, iar am ajuns ultima ! Lasă că în șapte îmi vin minutele, mă revanșez și cu toate acestea mai discutăm și noi !

Cât de mult îmi place că nu te sfiești să folosești 'naiba' deseori, deoarece, trebuie să recunosc faptul că dă un mister în acelaș timp vulgar și haios propozițiilor tale, deci ador lucrul acesta.

Să ghicesc, Sasukins era cumva în pivnița din camera lui ? Nici nu trebuie să îmi răspunzi, căci răspunsul deja mi-l imaginez ! Of Saku, camioneta ta a făcut pană ? Mare păcat, dar totuși nu îmi pare absolut deloc rău !

Îți mulțumesc foarte mult pentru mesajul privat...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 22:54

Buna ^.^
Ce mult mia placut acest capitol love
Colac de Volvo cu sos de BMW:)))):)))
A fost super tare:D:...dar unde tot dispare Sasuke?...hai spune...happy
In the end am primit mp love
Multumesc mult...si sa ma anunti si in continuare kiss
Te pwpacesc dulce rau de tot si astept sa aduci next-ul kiss
Love Yukii


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 23:07

Awww!Ce capitol frumos!Ce rau imi pare ca nu am citit mai repede MP pe care mi l-ai trimis >.<.Oh,iar sa dus Sasuke in ascunzatoare lui...omul grotelor -.-" n-am ce zice.Mi-a placut la nebunie acest capitol si iti multumesc pentru anunt!Bafta la scris si ideei multe!


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 2pyb8k7
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Bxuzd
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 23:24

Heya!

Superb capitol.

Anunta-ma, te rog, cand pui next-ul!


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 01:29

Yeei!!!ai adus nextu!!!!Da de-abea astept sa vad ce se va intampla la scoala yeah,un capitol excelent!!!Sper ca data viitoare sa aduci nextu mai repede,te rog!!!! ;;) .Intrebari momentan nu mai am,dar poate data viitoare happy2 .
Te kiss si te a hug si te mai si hi!


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 09:49

Doamne, cat am ras la caitolul asta ! rolling on the floor
Adica sasuke , ca un idiot ce e , dispare mereu in camera secreta si le face pe fete sa intarzie la ore waiting .
Mi-a placut capitolul la nebunie si vreau sa aduci next-ul cat mai repede ! kiss
[P.s. merci ca m-ai anuntat puppy eyes ]
Bafta la scris in continuare puppy eyes !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mCe Inseamna Psihologie - Pagina 12 Yvf
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 11:10

Ooo... cred ca-m ajuns ultima lough Ai adus in sfarsit next-ul ! Cat l-am asteptat ! Si s-a terminat atat de repede... sad La partea cu "parul superb", cand erau in masina, m-a dat gata. Deci Uchiha a ramas cu gura cascata. Ahh... cat de fericita sunt rusinos Erau sa loveasca un BMW... wow ! Si asta din cauza ca el s-a intors in spate si s-au uitat unul la celalalt hmm..realy? Inca se tachineaza... Abia astept sa se termine proiectul acesta. Cel putin atunci se va intampla sigur ceva intre cei doi, nu ? Daca se va intampla si mai devreme va fi si mai bine dance2 Hehe.. pana atunci astept next-ul si iti urez spor la scris ! Mersi ca m-ai anuntat si te pup kiss


Ultima editare efectuata de catre *Jellyfish* in Dum 27 Ian 2013, 21:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 11:58

Multumesc de anunt. Hi hi. Chiar imi era dor sa iti citesc capitolele. Si tot mentionand de capitol...a fost foarte frumos, mai ales partea in care este descrisa Sakura. Nu de alta, dar imi imaginam ca baietii o vor striga pe la scoala ''Sakura Barbie''.
Ai folosit niste expresii pe care in viata mea nu le-am mai auzit. La unele radeam cu gura pana la urehi, la altele ramaneam ceva gen ''Wtf?'' . Sii, mai ales cand spunei tu, ca masina lui Sasuke se va transforma in sos, cu BMV-ul ala. Prea penal, frate.
Draga Kity, te astept cu un nou capitol. Da-mi de veste te rog. ^^


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 15:14

Oh my godness what do we have here? Well, lets's see... un capitol foarte frumos presarat cu momente comice, dar si momente de surpindere si multe alte momente pe care le-si putea enumera pe aici, dar apoi comentariu ar deveni plictisitor si neahh nu preau vreau asta well? awesome right? . Mi-a placut la nebunie cum Sasuke a aparut dintr-o data si toata lumea era surprinsa mai ales Tsunade lough care pana si in momentul in care le-a zis tutror la revedere tot nu-i venea sa creada aparitia dubioasa a lui Sasuke, dar si el e cam afurisit pentru ca le-a facut pe fete sa intarzie mai ales pe Sakura care din cate am citit avea chiar un record, bine nu ca m-asi fi suparat ca i-ar fi spart recordul ca mai trebuie sa faca si ea niste prostioare pe acolo. Aaaa si in drum spre scoala mi-a placut mult de Hinata cum a tipat atunci la ei ca Sasuke nu poate fi atent in doua locuri, replica aia a fost chiar buna. Sincer iubesc cum descrii totul si imi plac momentele tale de suspans ca sunt reusite. Cam atat am avut sa-ti spun... wait there's something else... bafta la ideii si spor la scris
p.s: te astept cu urmatorul capitol si daca poti sa ma anunti si pe mine ;;)
Te pupaceste Lola kiss



Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Arptg


Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Dum 06 Ian 2013, 21:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 17:03

Foarte tare nextuu' asa Saku vezi ca nui asa rau cu moda??:))))
Vaiii Sasuke nas putea :))))))))
Mersii mult ca mai anuntat scumpaa kiss
Sa vina NEXTUUL !! dap !


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 18:36

Se pare ca din cauza racelii asteia am ajuns printre ultimii,ceva insa normal la mine
Deja am o mica banuiala cam unde ar fi putut fi Sasuke fara ca nimeni sa nu il fi gasit in toata aceea casa.
Chiar daca mersul cu masina spre scoala ar trebui sa fie mega plictisitor uite ca aici e mai mult decat interesant,dar nu credeam ca Sasuke poate face atat de repede accident.
Abia astept sa vad ce se intampla mai departe si sper ca data viitoare sa nu mai intarzii atat ca si de data asta.


Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 296f8lk
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 18:54

ola la :)) sakura cred ca vei fi in centrul atentiei:)))
saku ti-as zice unde se afla sasuke dar....
capitolul a fost sublim kiss il ador
sa vedem ce se va intampla in continuare
te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ce Inseamna Psihologie   Ce Inseamna Psihologie - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Ce Inseamna Psihologie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-