Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Eu o vreau. Ea ma mai vrea?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Cat de mult va place fic-ul meu?
Naspa. Lasa-te de scris.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_lcap0%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Merge... se putea si mai bine.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_lcap6%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Frumos.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_lcap15%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
Il ador.
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_lcap79%Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_vote_rcap
 79% [ 37 ]
Total voturi : 47
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Maria156
Genin
Genin
Maria156

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 11

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Joi 25 Oct 2012, 21:20

Bau!! kiss rock Heyy!! angry Tu de acolo din spatle pc-ului! Da tu, tu cea care scrii ficul, nu ne mai chinui ban him fast! si pune Nex-tul!! waiting Hm... Dupa cum vezi am prins curaj si m-am fortat sa-ti las un comentariu! Daca faci si tu efortu de a pune un nou capitol iti voi ramane indatorata! heh Deci, spor la scris ;;) Kombawa jos palaria in fata rainbow :\ P.S. Ai un fic nemaipomenit, sa nu uiti de asta roll dap !
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 16:18

Interesant capitol , sincer . Mi-a placut mai mult decat deobicei si iti multumesc mult de tot ca m-ai anuntat si sper sa o faci in continuare . Imi pare rau ca am trecut asa de tarziu pe aici , dar nu prea mai am timp . Te rog sa ma anunti in continuare . Te kiss si a hug .
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 16:16

Fic inchis la cererea autoarei.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Asss10Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 22:50

Fic redeschis.
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 22:56

Capitolul 14




Mergeam spre ascunzatoarea Akatsuki, cand imi sare in spate Karin. M-am putut enerva asa de tare, incat era sa explodez. O arunc pe jos si imi zice:

-Credeam ca esti intr-o dispozitie foarte buna si un pic beat. Apropo vezi ca la antrenament ai strigat Sakura, nu Karin.

-Am zis foarte bine ceea ce am zis. De acum in colo, nu va va mai intereseaza ceea ce fac eu. Pe nici unul! Clar?

Toti au fost foarte speriati, mai putin Sakura care imediat se tavalea pe jos de ras. M-am teleportat in spatele ei si am intrebat „E ceva domnisoara?”. O pufneste rasul si imi murmura un „Nu!” pricajit. O iau de talie si ma teleportez la mine in camera. O pun pe pat si o sarut. Sakura nu mi impotriveste. Sa continui? Adancesc sarutul devenind unul din ce in ce mai pasinonal, intr-un final ajungem la duelul dintre limbile noastre. Era evident ca eu voi conduce in cele din urma, dar rozalia a facut muschi la limba?

Ma enervez, iar lupta este castigata de mine. Incep sa-i dau tarcoale micului lacas umed.
Vreau sa trec la urmatorul pas si anume, cel de a-i da jos tricoul acela rosu, dar tresare si imi spune:

-Nu! Nu pot sa o fac!

Iese din camera urland si tipand. Ce are? Nu eram eu scumpul, frumosul si adorabilul”Sasuke-kun”? Nu pot sa mint pe nimeni, s-a schimbat foarte mult, dar totusi sentimentul acela numit „iubire”nu se poate uita cu una cu doua. Eu, care sunt inchis in mine numi-am uitat iubirea din academie. Nimeni nu stia pe cine iubeam eu.

Flash Back

Stau pe creanga unui copac din curtea academiei, uitandu-ma la toate fetele care ma cauta disperate. Sunt mica lor vedeta, dar ele habar nu au ce este in sufletul meu. Nici macar nu ar trebui sa afle!!!

Ah... Uite-o! A iesit din Academie. Este asa de frumoasa. Singura fata din
Academie care nu este innebunita dupa mine si nici macar nu ma iubeste ca si Sakura. Frumoasa si eleganta Ten-Ten.
Am zis mai sus ca Sakura ma iubeste,nu? Pai, e adevarat. Din zecile de fete de la mine din clasa ea este singura care imi iubeste personalitatea, nu fizicul, dar sa revenim la Ten-Ten.

E asa de frumoasa. Parul lung pana sub sezut, trasturile-i perfecte, pielea alba... Totul. Este extraordinara. Cand vezi asa o frumusete rare-ori iti vine sa o ignori, nu?
Deodata, se apropie de ea, mucosul acela de Neji din clasa mai mare si o saruta.

End Flash Back

Acum, nu imi mai place de ea. Acel moment... Cand a sarutat-o Neji mi-a ramas intiparit in cel mai adanc coltisor al sufletului.
Sentimenetele parca nu mai existau. Toata firea si comportamentul mi se schimbasera. Vroiam doar sa il omor pe Neji, dar desigur ca nu puteam. Era mai mare si mult mai puternic decat mine pe atunci. Imi e dor de acele frumoase clipe din Academia Ninja. Stop!!! Imi e dor de clpele din Academia Ninja? Adica de Konoha? Ce am ma inmoi?


Ma ridic usor de pe patul unde urma sa o cunosc mai bine pe rozalie si ma indrept spre bucatarie. Imi era foarte foame.
Intrarea in bucatarie nu a fost tocmai placuta. Am fost intampinat de fratele meu, Itachi, care era calare pe roscata de Karin. Nu ma asteptam sa fie altceva. Doar pentru asa ceva am luat-o.

Imi alung gandurile si ma indrept spre combina frigorifica. Imi iau un suc de portocale, niste ramen si ma asez la masa.
Incep a manca, dar sunt deranjat de gafaielile lui Karin.

-Stiti? Nu vreau sa va interup, dar vreau sa mananc. Va puteti muta in alta camera, doar daca nu va suparati.

Wow! Asta chiar a fost ciudat, adica in mod normal, as fi explodat de furie, dar de data asta nu. De cand o am pe Sakura langa mine, parca devin mai bun, ma calmez, nu mai am acele impulsuri.
Este si asta un lucru bun, in felul sau, dar totusi nu este bine sa-mi las foarte tare garda jos. Trebuie macar sa dau impresia ca am ramas acealsi om rece si insensibil, dar mi-a topit inima micuta floare de cires. Cum sa va spun... Este ceva ce numai in filme vedeti. Banditul rau si o printesa frumoasa, iar la final, amandoi ajung sa fie imrpeuna, iar banditul a devenit un om bun, cu suflet de aur, inima mare si alte dulcegarii de-astea, dar mie nu-mi plac.

Imi place doar de Sakura. As face orice pentru ea...

-As face oricepentru micuta floare de cires! Am spus acest lucru cu voce tare fara a-mi da seama, dar din spate de aude o voce:

-Orice? Chiar sa ne reintoarcem in Konoha si sa nu mai distrugi satul?

-...

Va urma.



Sper ca v-a placut.Scuze pentru intarzieri.Astept pareri.
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 23:01

ooo come on!!! serios suspans???? sasuke sa vedem ce o sa faci >:)
capitolul a fost supeeer tare kiss
abia astept sa vad ce se va intampla
te-am pupat dulceeee
Sus In jos
ParkRanGi
Genin
Genin
ParkRanGi

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
acebook acebook : https://www.facebook.com/ran.gi.5?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 63
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc multe fanficuri,sa ma uit la anumeuri
Stare de spirit Stare de spirit : in love :X

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 23:13

Wow lui sasuke ii placea de ten-ten asta e ceva nou, chiar ca s-a cam inmuiat dar a zis atat de dragutz "-As face orice pentru micuta floare de cires! ..."chiar imi place ficul tau,abea astept nextul sper sa fie cat mai curand.Bafta la idei!
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 00:25

deci imi place la nebunie
Vreau next si ca de obicei sa ma anunti si pe mine

Te pup kiss
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 09:12

Hi my baby !
Nici nu stii cat de mult ma bucur ca ai redeschis fic-ul.
Chiar se merita sa il continui, ideea a fost prea interesanta ca s-o lasi balta.
Am vazut ca ai fost recunoscatoare cu acest capitol ;)
A fost si mai lung, si mai pasional.
Mai ai cateva scapari la descriere, dar cine nu are pana la urma?
Asa,
Presupun ca ai avut imaginatie de ai redeschis fic-ul, se vede!
Acum intervine ceva intre cuplu! :>
Si Itachi cu Karin? :))
Sunt curioasa ce va raspunde Sasuke acum.
A spus cu vocea lui ca va face orice pentru rozalie.
Acum sa ii vedem hotararea si daca se tine de cuvant.
Scuze de mica mea intarziere, dar am avut mici scapari.
Mersi ca m-ai anuntat si sper sa te straduiesti sa aduci repede urmatorul capitol, macar asa de revansa ;)
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 11:36

Ma bucur ca ai redeschis ficul, ideea fiind destul de buna ca sa o lasi balta. Ei bine , vad ca lucrurile se incing :> Sper ca Sasuke va face ce a spus :-w Anyway , mai ai de lucrat putin la descriere , dar cu multa munca , va veni si recompensa. Te pup :*
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 11:38

Bunaa. Noroc de tine, ca mi-ai spus ca esti Temari, altfel, nu te recunoscteam. Si da, multumesc de anunt.
Hi hi hi. Ai spus ca un comm, e obligatoriu, nu? Asa ca o sa iti indeplinesc dorinta. Poate treci si tu cu un ''+'' pe la mine. :)):
Asa, revenint la fic. Imi pare bine ca ai redeschis capitolul. Imi place mult sa vad ca nu ai renuntat atat de usor la acest fic, si ca totusi mai exista acel condei in tine. Imi pare bine. Capitolul, a fost dragut. Poate putin cam grabita acctiunea, dar mie una mi-a placut. Incearca sa descrii mai mult sentimentele personajelor. Dar nu iti fa griji, pentru varsta ta descrii chiar foarte bine. Si intrebarea aia de la sfarsit. A pus capac la tot. Deci, te urasc pentru faptul ca ai pus suspans!
Dar oricum, eu vreau urmatorul capitol. Sper sa ma anunti. Ps: treci si pe la ficul meu cu un comm ^^
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 12:32

Ce Ce Ce huh? ???????????
Lui sasuke ii placea de Ten Ten? lough am trait s-o citesc si pe asta rolling on the floor
Si Ce a facut la final >:) : A spus ce gandea cu voce tare ;;) se pare ca LOve is in the air lough vreau next-ul cat de curand puppy eyes si chiar ma bucur din tot sufletul ca ai redeschis ficul asta genial in love
bafta si spor la scris kiss
[p.s.] Ms ca m-ai anuntat :hugg: !!!
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 14:40

Da! Ai redeschis fic-ul. Bun, noutatea acestui capitol este faptul ca ii placea de TenTen. Prima data am crezut ca inca-i mai place de ea. Ce sperietura am tras :)) Sper sa nu il acapareze mandria si sa zica ,,Nu, nu as face asta''. Sper sa ma anunti si scuze de intarziere.
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 16:22

Buna ....mersi ca mai anuntat si ma bucur foarte mult ca l-ai redeschis. Imi pare foarte rau ca nu ti-am mai dat comm, rusine mie crying nervi! . Revenind la capitol, mi-a placut, ideea cu sasuke si ten ten no comment. Oare sasuke a realizat ca-i place de sakura. bravo sa o tina asa in continuare. sper sa ma anunti in continuare. kiss

thank you
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 17:40




Nici nu știi ce bucurie mi-ai făcut că ai redeschis ficul ! Crede-mă, când l-ai închis, eram ceva de genul : ' Iar a închis Temy ficul ? Când o prind am să-i scot ochii cu rugăminți... ' și beineînțeles nu doresc să specific numărul de înjurături care-mi treaceau prin minte, sorry !

Îți mulțumesc foarte mult că m-ai anunțat... și acum să revenim la fic ! Sasuke și TenTen, păi să vedem... never, just in my nightmares ! Ce bine că Neji a sărutat-o și brunetului i-a trecut ! Acum sincer acest cuplu este al treilea cel mai nasol : locul I este ocupat de SasuHina ( sinceră să fiu, mi se face rău numai când aud ceva cu Hinata, deci cade din start ), locul al II-lea este ocupat de SasuIno ( Ino este prea obsedată de el și în plus este enervantă de cele mai multe ori ) !

Cam atât am avut de spus legat de faza cu TenTen, în rest mi-a plăcut totul ...
Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 18:29

Da Da Da ....... ce imi place,
Merci ca m-ai anuntat :-*
Fic-ul este super tare, ,mega cool...
Sper sa pui nuxt cat mai repede
SA ma anunt te rog
Kiky te :-* <3
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 19:05

OOOOOOOO!Cat pot sa ma bucur ca ai redeschis ficul!!!!E atat de frumos!!!!Ce bleg e Sasuke!!!! rolling on the floor Imi place mult de toto, imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme, anunta-ma te rog frumos la next!!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss
Sus In jos
ღBrokenHeartღ
Academy Student
Academy Student
ღBrokenHeartღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu pe drumuri :)
acebook acebook : Ade
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Happy forever :D

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Sam 29 Dec 2012, 18:56

Hey Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 127686
Am trecut si eu pe la acest fic minunat
Astept next'ul
Vrei daca te rog mult sa ma anunti si pe mine
Cand pui next'ul te rog
Mersi mult
Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 78717
Te pupaceste Ade Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 208323
Sus In jos
Maria156
Genin
Genin
Maria156

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 11

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 18:02

Wow... Sasuke o iubea pe TenTen :| huh? , cine ar fi ghicit?! Ma bucur ca a aparut Neji si a salvat situatia happy pentru ca ar fi fost foarte ciudat can\'t see !!!. Oricum imi place acest capitol dap ! . Cum spuneam, se pare ca iti sunt datoare.. think ... ma intreb ce sa fac :| ingrijorat
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 20:18

Deci nu am cuvinte....WOAU....ce pervers ii Itachi nu imi vine sa cred.....cat a decazut in ochi mei rolling on the floor ...de Sasuke ce sa mai zic....ce planuri de viitor are nebun*l..... rolling on the floor serios...lui Sasuke i-a placut de TenTen? lough nu pot sa cred......bine ca a salvat Neji situatia lough
Ar fi tare sa aibe 2 copilasi.....cum a zis el o mini-Sakura si un mini-Sasuke in love
Saraca Hinata cate o sa pateasca....da astia din sat nu am observat lipsa lore ce vantu....? what? ....Spor la scris si dak te rog mai putea anunta de next?Pls..
~Sayonara~
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 20:20

Heiii , acum am gatat de citit ficul tau si imi place foarte foarte foarte foooarte mult in love Am vazut ca nu ai mai scris de mult si chiar ar fi pacat sa nu termini ficul asta in love Spor la tastat kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Dum 05 Mai 2013, 22:06

Buna ! Acum am terminat de citit ficul tau si am fost impresionata .
Chiar te pricepi , dar mai multa descriere nu ar strica chiar de loc .
Sunt curioasa sa vad ce va raspunde sasuke , deci hai repede , repejor cu next-ul ala ( si daca poti sa ma anunti si pe mine cand vei posta next-ul ,te rog sa nu eziti ;;) ) .
Te-am pipacit dulce de tot ! kiss
Sus In jos
A Girl Smile
Academy Student
Academy Student
A Girl Smile

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea muzicii
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica si scris-ul
Stare de spirit Stare de spirit : Super Buna..

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 01:56

Buna,scuze ca nu am mai trecut de o caruta de timp dar iata-ma. Vreau nextul ai evoluat foarte mult. Deabea astept nextul
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19Mar 30 Iul 2013, 12:24

Fan-fic blocat din cauza inactivitatii. Ultimul post al autorului dateaza din 27 decembrie, noi aflandu-ne in 30 iulie.
Daca doresti sa il redeschizi, poti aunta un Critic/Moderator.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Eu o vreau. Ea ma mai vrea?   Eu o vreau. Ea ma mai vrea? - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Eu o vreau. Ea ma mai vrea?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-