Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke and Sakura, a special story

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Cum vi se pare povestea mea?
Super Tare
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_vote_lcap92%Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_vote_rcap
 92% [ 49 ]
Okey
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_vote_lcap8%Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_vote_rcap
 8% [ 4 ]
Naspa
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_vote_lcap0%Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 53
 

AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Asss10Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Vin 21 Iun 2013, 18:08

Hellau. Am venit si eu cu critica, iarta-mi te rog intarzierea. Asadar, sa incepem.

Descriere: ai evolat frumos de la primele capitole si pana acum, mai ales ca ai tinut cont de sfaturile ce ti s-au dat. As vrea insa sa pui accent pe lucruri esentiale mai mult si sa aduci in prim-plan aspectele care sa aiba un impact mare asupra cititorului, caci asa il vei captiva si il vei face sa vrea sa citeasca in continuare. Imi pare ca te straduiesti prea mult uneori, ca adaugi tot felul de intamplari mai mult sau mai putin plauzibile ori in legatura directa cu firul actiunii numai pentru a ne tine pe noi in priza. Sunt de parere ca daca autorul este bun, atunci pana si simplul gest de a bea o cafea devine interesant si il captiveaza pe cititor. Relaxeaza-te, fa-ti un plan in minte, gandeste-te la cum ar reactiona personajele in situatia in care le pui si de acolo totul va veni de la sine, fiecare actiune si gest se leaga de urmatoarele si tot asa. 

Actiune & Dialog: vreau sa vad un fir narativ mai bine legat, mai bine gandit, dar si mai aerisit. Vreau sa ai pauze intre evenimentele "mari", sa nu ma sufoce toate deodata si sa imi lasi timp sa ma obisnuiesc cu o anumita decizie, ori cu un anumit eveniment. Ideea este sa ma faci sa ma simt in largul meu citind, indiferent de ce se intampla in poveste, eu sa imi pot imagina totul ca si cum ar fi normal, ca si cum asa ar reactiona si o persoana daca ai pune-o in fata faptelor respective. Creeaza o poveste cat mai realista si-ai sa vezi ca oamenii vor fi atrasi de asta, pentru ca realitatea si aspectele legate de ea sunt interesante prin faptul ca se poate lua exemplu si invata din ele. Dialogul trebuie lucrat in continuare. Ai replici bune, care chiar imi plac, dar si replici care nu-si au rostul sau pe care nu le-ar spune cineva cu adevarat, care ma fac sa ies oarecum din cadrul pe care tu l-ai creat. Fii mai atenta si nu iti face personajele sa dramatizeze sau sa zica lucruri mult prea pompoase, replicile la obiect, care sa imi spuna cu adevarat ceva, sunt cele mai bune.

Idee & Titlu: ideea mi se pare interesanta. Este genul de idee abordata de nspe mii de ori, dar care, dezvoltat asa cum trebuie, ma va atrage intotdeauna. E unul din cliseele de care nu m-as plictisi. Imi place cum evolueaza lucrurile si ca esti originala in ceea ce priveste intamplarile. Ce vreau eu este sa te relaxezi, asa cum am mai spus, si sa te gandesti mai bine la firul povestii. Titlul mi se pare prea lung. Se potriveste cu continutul ficului in sine, nimic de spus, insa nu il gasesc atractiv sau interesant. De asemenea, cred ca trebuia sa pui o virgula dupa "pain", intrucat aceea se vrea a fi o enumeratie.

Estetica: citesc usor, insa iti recomand sa scrii de la capat, cu alineat sau rand liber intre paragrafe. 

Greseli de tastare/ ortografie: nu-mi place ca faci greseli puerile pe care n-ai avea voie sa le faci. Ba adaugi litere in plus, ba omiti virgule, ba nu lasi spatiu dupa semnele de punctuatie. Fii mai atenta si corecteaza-ti capitolelel inainte de a le posta, asa vei reduce considerabil din numarul greselilor care sunt mai mult decat enervante.




Aici se incheie critica mea, sper sa te fi ajutat. Spor la scris in continuare. kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Asss10Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Dum 08 Sept 2013, 10:58

FanFic Blovcat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Asss10Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Dum 29 Sept 2013, 17:35

FanFic redeschis la cererea autoarei. :)
Spor la scris.
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Dum 29 Sept 2013, 20:56

      Hei toată lumea! 
 M-am gândit sa îmi redeschid ficul, nu de alta dar vreau sa îl termin. Ca prin urmare acesta este ultimul capitol, nu știu dacă voi face un sezon 2 sau nu, dar cei drept e ca m-am distrat incercad sa creez o poveste ca asta, mai ales fiind primul meu fic. '
   Nu ma aștept sa am multe comentarii căci probabil unii dintre voi au uitat de el, sau nu isi mai aduc aminte despre ce era vorba, dar totuși, o voi face ! 
    Cântecul care m-a inspirat pe tot parcursul ficului : https://www.youtube.com/watch?v=vaAVByGaON0

                                       Capitolul 26 : Nu s-a terminat !

   Din capitolul anterior: "Doare,doare atât de tare,de ce va place asa de mult sa ma torturați!

    Nu înțelegeam nimic din vorbele lui,ce durere ce naiba...Mi-am oprit șirul gândurilor abia când i-am vazut încheieturile și gleznele:O Doamne... "

                     In jurul încheieturilor avea niște urme ciudate, dungi de un rosu aprins ce ii înconjurau încheieturile, arata ca un fel de iritație urata, nu îmi puteam da seama ce se 

petrece, totul era asa de confuz. 
              M-am îndreptat privirea spre el, stătea ghemuit, era speriat ii era frica de ceva, nu vreau sa ma gândesc la ceea ce i s-a întâmplat cât a fost în locul asta.
          M-am mai apropiat putin și am făcut a doua încercare  de data asta mai calm și mai relaxat mi-am întins mana pentru a-i atinge creștetul capului. De data asta nu se feri, dar i-am simțit corpul devenind deodată rigid. L-am mângâiat ușor, făcându-l sa se mai relaxeze și am șoptit încet:
   -E în regula, sunt aici!
    Când îmi auzi glasul, acesta tresari și își ridica încet privirea spre mine. Când ochii noștri făcură contact am rămas blocata. Avea o privire atât de rece și goala, o privire pe care nu am mai văzut-o pana acum și nici nu mai vreau sa o vad vreodată.
   
 Sasuke clipi de doua ori și își scutura capul oftând :
      -Oh Doamne, se pare ca tratamentul ăstora chiar da roade, chiar încep sa îmi pierd mințile!
    Am început sa chicotec, fiind totuși sigura ca acela era cel mai prost moment pentru a ma amuza.
       -Nu esti nebun, poate putin ciudat dar e in regula, asta este unul dintre lucrurile care imi plac la tine. M-am asezat langa el incet si i-am cuprins cu căușul palmei obraz, ca sa il pot privi in ochi. Sunt bine, si la fel vei fi si tu, i-am spus zambind.
        Sasuke ramsese inlemnit, ma fixa cu privirea de ceva vreme si nu isi mai lua ochii de la mine, nici sa clipeasca nu mai putu :
     
  -Eu...mormai el dupa cateva minute, mi-a fost atat de dor de tine !
    Acesta nu se schimba de loc, aceeasi ochi frumosi, piele alba, putin cam prea palida si buze incolore, pozitionate intr-un zambet stramb dar dulce. Avea aceeasi aura misterioasa dar si aceeasi incapacitate de a se exprima liber . Spre deosebire de el, eu m-am schimbat catusi de putin, am devenit mult mai indrazneata.
   -Probabil ca ai nevoie de o explicatie, de ce sunt eu aici si...Nu l-am mai lasat sa continuie, am sarit pe el, acesta dezechilibrandu-se si cazu pe spate in pat. De acum incolo nu voi mai regereta deciziile luate, traindu-mi viata punandu-mi aceeasi intrebare in fiecare zi "Cum ar fi fost daca", nu mai vreau sa fiu aceeasi fata timida, vreau pur si simplu sa fiu eu, o noua Eu.
   Sasuke ramasese usor surprins de atitudinea mea.
  -Wow, ce este cu aceasta latura a ta ? spuse zambind strengar
  -O schimbare, de durata, nu iti face griji, sunt tot eu!
  -Stiu, si vreau sa fi pentru totdeauna, aici alaturi de mine..
   Mi-am apropiat buzele de ale lui si am inceput sa il sarut pasional, el raspunzandu-mi instantaneu, un lucru pe care vechea Sakura nu cred ca ar fi indraznit, mi-am infasurat picioarele in jurul bazinului sau. Ne-am oprit cateva minute pentru a ne trage suflul, eram atat de fericita, ma simteam atat de bine, totul este perfect atunci cand sunt cu el, indiferent locul, timpul sau imprejurimile. Sasuke se ridica in sezut tinandu-ma in brate.
   -Inca cred ca totul e un vis frumos, si ca la dimineata ma voi trezi si nu vei mai fi langa mine, ofta el trist.

  -Nu se va mai intampla, l-am asigurat.
        De data asta aveam sa imi tin cuvantul si am sa resppect promisunea facuta lui Anne, am sa am grija de el, de mine, de noi doi, pentru a fi fericiti.
     Am inspirat adanc dupa care l-am strans, acesta gemu incet, fara sa bage de seama ca eu m-am oprit el inca ma saruta, am sesizat ceva si am stat putin sa reflectez, dupa care l-am mai strans o data in brate, acesta tresari din nou, dar nici de data asta nu baga de seama.
  L-am oprit dupa care l-am intrebat suspicioasa:
    -Ce ai?
  -Nimic, nu am nimic! se eschiva el.
   Mi-am ridicat o spranceana si m-am indepartat putin de el.
  -Nu ma minti, spunem ce ai patit.
   Acesta isi feri privirea si se bosumfla, dupa care sopti.

  -Nimic de care sa te ingrijorezi.
  Gresisem intr-un fel, vad ca si el se schimbase putin.
  -Da-ti jos tricoul, i-am ordonat eu. Sasuke nu raspunse, vad ca nu avea de gand sa imi onoreze cererea, asa ca l-am apuzat de bucata de material. In momentul acela Sasuke se trase mai incoli.
 -Inceteaz, nu te mai prosti, arata-mi.
   Sasuke dadu din cap, asa incapatant a devenit vad ca, dar nici eu nu aveam de gand sa cedez. L-am atentionat ca daca nu o va face el, o voi face eu, chiar daca va trebui sa il smulg cu totul de pe el. Acesta isi stranse buzele intr-o linie drapta si se intoarse cu spatele la mine, dupa care isi dadu jos tricoul. Era dea dreptul groaznic ceea ce avea pe spate, atatea cicatrici si vanatai, insangerate, eram surprinsa ca nu am observat pana acum,probabil sa si momentul in care a cazut pe pat la durut extrem de tare. L-am privit cu tarie 

strangandu-mi pumnii, nu eram prea surprinsa, avand in vedere ca l-am auzit si pe Ukoto zicand ceva de treaba asta.
  Am incercat sa ma calmez pentru a nu-l ingrijora pe Sasuke. Am respirat adanc dupa care i-am dat de stire ca merg pana la magazin.
  -De ce ? intreba el sceptic
 -Tu vezi cum esti pe spate, doar nu crezi ca am sa te las asa, vreau sa te ajut.
   Am dat sa plec dar acesta ma apuca de mana...
 -Nu trebuie, ti-am mai spus, sunt bine.
  -Nu incerca sa ma prostesti sti ca nu tine, si oricum voi merge indiferent de ce imi spui.
  Sasuke offta dupa care imi dadu drumul si ma privi zambind .
 -Banuiesc ca nu am cum sa te opresc, concluziona el.
   Ma saruta usor pe buze.
 M-am indepartat de el mergand si deschizand usa, aveam de gand sa ma intorc rapid. Am inchis usa si am inceput sa cobor rapid toate scarile, spre ginionul meu m-am 

impiedicat si am cazut, la etajul 4.
   In timp ce ma chinuiam sa ma ridic, un domn dragut imi oferi mana ca sa ma ajute. I-am acceptat oferta dupa care m-am uitat atent la fata lui, mi se parea ca arata destul de ciudat. Ma privi zambind, era ceva ineregula cu el, dupa cateva momente am realizat, purta acelasi tricou ca Sasuke, dar Sasuke era normal nu avea nici o problema mentala, ma ingrijora faptul ca nu puteam spune acelasi lucru si despre acest barbat. Pacat ca a fost prea tarziu sa realizez, barbatu ranji dupa care ma izbi cu putere de perete tinandu-mi 

mainele deasupra capului cu o mana, in timp ce, cu cealalta incepu sa ma pipaie.
    Am tipat,dar acesta imi trase o palma dupa care isi apasa mana pe gura mea, chicotind.
   -Te rog eu sa nu mai tip, caci ma spar foarte rau, nu cred ca vrei sa ma vezi suparat.
   Am dat din cap. Nu aveam idee cum am reusit sa ajung intr-o asemenea incurcatura intr-un timp atat, de scurt, presupun ca asta ma caracterizeaza.
    Acesta maanaliza din cap pana picioare axandu-se pe pieptul meu.
-Ce dragut, ar fi si mai dragut daca...Am inceput sa tip atanci cand individu-l rupse bluza de pe mine cu o singura miscare.
     
Am ramas nemiscata, credeam ca am sa fiu in stare sa ii fac fata, dar nu a fost asa, adevarul este ca imi era frica, chiar foarte frica.
  Am inchis ochii sperand ca atingerea lui sa nu ma faca sa vomit, dar stand asa am realizat ca acesta nu ma mai atinse, iar cand am deschis ochii, barbatul era lipit de perete, chinuindu-se sa scape, dar nici o sansa, Sasuke il tinea strans si nu parea ca vrea sa ii dea drumul, acea privirea am mai vazut-o o singura data, si i-a fost adresat lui Neji. Avea o privire atat de plina de furie si dispret.Ma soca.
  
Barbatul mormai ceva:
-Hei frate, lasa-ma, o putem imparti amandoi!
  Cand auzi asta, pana si eu am putut auzi dinti lui Sasuke scrajnind, il ridica in sus de parca era o papusa de carpe, dupa care il izbi puternic de perete.
  Insa barbatul avu noroc, caci un paznic veni catre el.
-Ia-l, caci alt fel il omor! spuse brunetul aruncand sageti cu privirea catre barbat...Intre timp eu statea langa perete observand situatia si tremurand incet.

  Sasuke veni catre mine . Ma privi bland si ma magaie pe crestetul capului.
-Nu-ti fa probleme, sti, si eu m-am schimbat si nu voi mai lasa pe nimeni sa iti faca rau. Sasuke imi dadu tricoul sau pe mine si ma lua in brate ducandu-ma inapoi in camera lui.
    Ma aseza pe pat si el se puse langa mine.
-Am de gand sa te apar si sa iti fiu alaturi pentru tot restul vietii mele, asa ca nu ezita sa ma chemi cand ai nevoie de mine.
    Acesta ma saruta dupa care se urca peste mine, respirand scadat.Nimeni si nimic nu ne putea desparti in acea seara superba.
   Nu mi-am imaginat niciodata ca viata mea va lua o asemenea intorsatura, nici ca locul in care imi voi pierde virginiatea va fi un spital de neuro-psihiatrie, dar banuies ca nimic 

din astea nu conteaza cand ai alaturi de tine perosana pe care o placi.
  As putea spune ca acesta este sfarsitul, ca totul s-a terminat din momentul in care ne-am reintalnit si ca toate greutatile s-au terminat. Dar as gresi, nimic nu s-a terminat, mai avem de facut multe lucruri si trebuie neaparat sa ii dam de capatai lui Ukoto , deci as putea spune ca...Povestea continua !
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Dum 29 Sept 2013, 21:55

Hey! Ce ma fac eu cu tine? Am asteptat atata timp sa aduci nextul , iar dupa tu ce ai facut? L-ai inchis ! Dar , acum nu mai conteaza nimic din toate astea caci uite-ma din nou aici . Cu ce sa incep? Saracul Sasuke prin cate a trecut , mi-au dat pur si simplu lacrimile cand am citit prima lor conversatie . Brunetul parea atat de inocent , fragil , ca un copilas .  Ma bucur ca ingerul lui pazitor s-a reintors . iar acum probbail vor pleca dupa nebunul ala de Ukoto . 
Imi pare rau ca este ultimul capitol . per doar ca vei face un sezon doi!
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Lun 30 Sept 2013, 20:50

Deci, te iubesc dar esti o rea. Cum de ai facut capitolul asa scurt?! sau cel putin mie de pe telefon asa mi se pare. Dar in fine, sa revenim la capitol care a fost unul superb, si chiar mi-a placut finalul well? awesome right?
Deci vezi ca la final ai scris"...povestea continua" asa ca eu te astept cat de curand cu sezonul doi deoarece vreau neaparat sa aflu cum va plati Ukoto pentru faptele lui si cum de a ajuns Sasuke la acel spital deoarece asta nu am prea inteles, desi ma gandesc ca are legatura cu faptul ca s-a drogat,dar in fine sa o lasam momentan asa heh
Mersi ca mai anuntat de next si cum ti'am spus si mai sus te astept cu sezonul doi, altfel te voi bantui rolling on the floor neah glumeam, sau nu. Acum serios daca iti vei continua ficul cu sezonul doi sa nu eziti sa ma anunti si pe mine puppy eyes
Pana pe atunci, ne mai auzim heh
~Sayonara baby~ a hug kiss
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Mar 01 Oct 2013, 22:41

Buna, buna. kiss Ai un fic nemaipomenit. A fost o idee originala, dar si foarte trista. sad au avut loc multe intamplari emotionante, insa dragostea lor a invins mereu, lucru ce il apreciez. kiss Ai mult talent si astept urmatorul capitol. Sa nu uiti sa ma anunti si multa, multa, multa inspiratie! a hug Sa curga randurile. lough happy2 Hugs. hi! a hug 
Sus In jos
Chaab`s ;)
Genin
Genin
Chaab`s ;)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe Terra, In Romania , Intr`o comuna , intr`o casa. *.*
acebook acebook : Corina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 90
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : He,he :> Cititul,scrisul(povesti), desenul(grafica:x), muzica (NU manele!!!X_X ),dansul! :D
Stare de spirit Stare de spirit : Always different,but never how I want to be it! -.-"

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Dum 06 Oct 2013, 17:46

Ador ficul ăsta. Mă bucur enorm că te-ai gândit să-l redeschizi. Hai cu next-ul. kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Asss10Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19Dum 13 Oct 2013, 18:14

Fanfic Finalizat.
Felicitari. :)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke and Sakura, a special story   Sasuke and Sakura, a special story - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke and Sakura, a special story

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-