Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 You broke my heart  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Va palce ficul meu?
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
 You broke my heart  - Pagina 6 I_vote_lcap82% You broke my heart  - Pagina 6 I_vote_rcap
 82% [ 31 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
 You broke my heart  - Pagina 6 I_vote_lcap18% You broke my heart  - Pagina 6 I_vote_rcap
 18% [ 7 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
 You broke my heart  - Pagina 6 I_vote_lcap0% You broke my heart  - Pagina 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 38
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 16:00

Capitolul 16

Sakura:

Ma uitam la toti cum se distrau.Naruto era sufletul petrecerii.Va puteti da seama ca s-a dezbracat si a inceput sa-si fluture tricoul iar Hinata dansa pe langa el.Zici ca erau in club.Nu am mai vazut-o pe Hin asa niciodata.Se pare ca Naruto a schimbat-o.Imi erau asa dragi.Cred ca Hin incearca sa-i atraga atentia.Toti se distrau doar eu nu.Eram pierduta in ganduri.Gandurile imi erau triste si confuze.Ochii mei tristi priveau brunetul meu drag.Radea si urla alturi de prietenii lui.Imi placea sa-l vad fericit.Daca el era fericit si eu eram fericita.La gandul asta incep sa zambesc gingas.Am sa-l fac sa sufere cum m-a facut el pe mine.Imi v-a fi greu, dar o voi face.

M-am plictisit sa-i privesc,asa ca ma duc la masa sa imi iau o sticla de suc.Ajung la masa si imi totn in pahar.Incep sa savurez gustul acela care te vrajeste.Muzica era data tare in boxe incat te facea sasari ca o minge in sus.Asa facea si Sasuke.Zici ca era posedat nu alta.Urla ca nebunul alaturi de Rey.Ok,se vede ca sunt veri.Au aceeasi gena de petrecareti nebuni. Vreau sa fiu si eu ca ei.Sa nu sufar si sa plang.Sasuke mi-a facut inima sa planga.Dar acum gata.Nu ii voi da brunetului satisfactie.Nu vreau sa vada ca plang dupa el.Prinsa in ganduri nu am observat ca cineva s-a pus langa mine.Ma uit sa vad cine este si acolo o bad pe Anca.Avea un zambet strengar.Pana si ochii ii radeau.
-Hey,cherryblossom,te simti bine?,intreaba ea ingrijorata.
-Da ma simt foarte bine,spun eu cu un zambet fals.Nu voiam sa ma vada trista.Sigur se intristau si ei.Voiam sa plec din incapere dar sunt oprita de o mana calda.Ma intorc si o vad pe Anca care ma trage de mana spre ringul de dans.Eu incercam sa ma impotrivesc dar ea nu se lasa.Wow,cata putere are in ea.Ajungem pe ringul de dans iar ea ma impinge eu ajungand in fata lui Sasuke.

Ma uitam la el vrajita de frumusetea lui.Incercam pe cat posibil sa-i evit privirea.Nu vreau sa vada ca sufar dupa el.Trebuie sa fiu puternica.El se uita la mine zambind.Zambetul ala care il iubesc asa de mult.Imi vine sa-i sar in brate.Nu mai rezist langa el.Parfumul lui ma inebuneste.Ma face sa ma simt speciala.De ce?.De ce trebuia sa ma aduca Anca aici?.O sa o omor.Stie ca inca il iubesc pe Sasuke.Simt ca trage mai aproape de el astfel incat corpurile noastre sa fie lipite.Eu las capul in jos ca sa nu-l privesc in ochi.Se apropie de urechea mea si ma inteaba tandru daca vreau sa dansez.Acum chiar ca imi vine sa lesin.Ma inebuneste.De ce trebuie sa fie asa perfect?.Il urasc pentru frumusetea lui.Imi revin la normal si accept cu greu.Incep sa zambesc gingas.Cand sunt langa el pot zambi din inima.Pot sa fiu eu.Sa nu ma ascund.

Plec de langa el indreptandu-ma spre leptop.Caut o melodie si o pun.In cateva secunde in camera se face auzita melodia "Gangam Style".Toti incep sa urle ca nebunii.Il vad pe Reysuke cum o ia pe Anca si incep sa danseze.Naruto a sarit de pe masa si a inceput sa danseze in timp ce isi turna suc in cap iar Hinata dansa alaturi de el.Acum era imbracat nebunulasta blond.Am inceput sa zambesc.Erau fericiti impreuna.Se vedea ca se iubesc mult.Dintr-o data simt cum sunt luata pe sus si dusa pe ringul de dans.Nu m-am uitat sa vad cine este.Stiam ca este nebunul asta brunet.Ma pune jos si amandoi incepem sa dansam.Amandoi faceam miscarile in acelasi timp.Naruto,Hinata,Reysuke si Anca au veint in spatele nostru si au incepu sa se ia dupa noi.Toti radeam si cantam melodia.Ne distram de minune.Acum nu mai eram trista si confuza.Alaturi de prietenii mei ma simteam iubita.Faceam parte din ceva mai mare ca mine.

Melodia s-a terminat apoi a inceput "Ai Se Eu Tu Pego".Era melodia mea preferata.Era perfecta pentru petrecere.Reysuke si Anca s-au urcat pe masa in timpul melodiei si au incepu sa danseze.Eu si Sasuke nici nu mai zic ce am facut.Am inceput sa ne udam cu apa . Nimeni nu mai era ca noi.Toti erau pe jos de ras.Dintr-o data Sasuke a alunecat si a zburat pe scari in jos.Eu nu mai puteam de ras dar si eu i-am urmat exemplu.Acum amandoi eram unul peste altul iar Sasuke se uita la mine pervers.Eu incep sa zambesc si ii spun foarte senzual:
-Scuze papusel,am alte planuri!!,spun eu si plec pe ringul de dans luandu-l pe Reysuke si incepand sa dansam.Sasuke era asa nervos.Cred ca l-a fi omorat pe roscat.Asta este Uchiha.Sorry.

Edy:

Ma plimbam alaturi de Ayame.Eram asa fericit alaturi de ea.Ma facea sa zambesc cu adevarat.Noi doi ne potrivim de minune.Ne plac aceleasi lucruri,feluri de mancare,moduri de ne distra si alte chiestii.Jur ca fata asta e facuta pentru mine.Eu sunt umpic sarit de pe fix si cred ca v-ati dat seama.Sunt foarte rebel si orgolios.Nu am prea multi prieteni din cauza asta.Nici nu stiu cum naiba sunt cel mai popular din scoala si toate fetele,se tin dupa mine.Am avut o gramada de iubite dar nici una nu a fost genul meu.Ok,nu trebuie sa-i zic asta lui Ayame ca voi ajunge sa fiu langa Michael Jackson.Poate e dulce si simpatica dar se transforma intr-un drac criminal cand este suparat dar o iubesc oricum.Mie imi place totul la ea.Este asa frumoasa.Buzele ei rozalii sunt asa fine si dulci.Imi vine sa le sarut zi si noapte.Acum ne indreptam spre casa.Eram intr-un taxi deoarece draga mea masina "Maria" nu este cu mine.Oare ce mai face?.Sper ca nu se simte singura acolo.Mie asa dor de ea.Oricum cred ca am inebunit.Am nevoie de un pumn de la Ayame.Asta sigur ma v-a trezi.Prins in ganduri nu am observat ca Ayame si-a pus capul pe umarul meu.Imi intorc capul si o privesc.Era asa de plictisita.O cred.Eu sunt si mai plictisit.Poate acasa o sa ne distram mai bine.

Mai discutam noi ceva pana ne plictisim.Dintr-o data taxiul se opreste si ne spune ca am ajuns.Aleluia,o dat Justin Biberon sa ajungem.Credeam ca imbatranesc aici.Ii platesc drmul si zbor din masina aruncat de Ayame.Fata cred ca este femeia-minune.O sa o pun pe coperta revistei "Nebuna-Anului".Acum eram amandoi pe jos sarutandu-ne ca nebunii.Eu ma jucam cu firele ei de par rosii.Era asa de moale.Ayame rupe sarutul si se uita in ochii mei verzi.Era un moment asa frumos.Cine il strica avea bilet dus catre rai.Dintr-o data aud muzica venind din casa mea.
-Ai auzit asta?,o intreb eu pe roscata
-Petrecere!,aud cum striga Ayame si incepe sa fuga ca o nebuna pana la cabana.Eu incep sa fug dupa ea.Cu cat ma apropiam,muzica se auzea mai tare.Sigur Sasuke si Sakura au pus alta la cale.Astai sunt doi nebuni dar cand este vorba de petrecere,fara mine nu se poate.Ajungem in fata usi.Ne uitam unul la altul apoi dam din cap afirmativ.Deschid incet usa iar muzica rasuna in urechile mele.Se auzeau tipete si rasete.Ce distractie mare.Totul era ca la nebuni aici.Zici ca a fost razboiul mondial aici dar imi place.Bine ca parintii nu sunt acasa ca altfel dadeam de belea.Zambesc si o iau pe Ayame de mana.Incepem sa alergam pana in sufragerie.Intram in incapere si incep sa rad ca nebunul.Acolo erau....









 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 16:22

Ei pe bune ? Nu puteai sa mai continui putin ???
Te-ai oprit fix in momenul acela..
Oricum, ti-a reusit !
Capitolul a fost tare amuzant, dupa parerea mea.
Adica, pe bune?? Gangnam style? :)))
Imi si imaginez pe toti dansand asa.
Ai se tu pego?? Ma mir ca Sasuke nu ii canta asta Sakurei.
Naruto a inceput sa innebuneasca pe acolo cu Hinata.
Iar Sasuke moare de nervi :))
Oricum, asta ii trebuie.
Ma bucur ca am vazut o perspectiva si a lui Edy.
O are pe Ayame si nu are nici o grija.
Mersi de anunt si spor la scris !


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 6 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Love.Is.Magic.
Genin
Genin
Love.Is.Magic.

Sex : feminin Localizare Localizare : everywhere
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 2

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 18:06

Pai, imi place ficul tau, dar deja stii asta lough
Pai, deci am murit de ras la Justin Biberon, la papusel si cand a cazut Sasuke rolling on the floor
Mi-a placut mult capitolul si sa ma anunti, binenteles cand pui nextul kiss


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblrm3od5t9bw41r87wbh
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 19:00

cine, cine????? vreau sa stiu:))
capitolul mi-a placut la nebunie si mersi de anunt
te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 20:46

Pe cine vede?De ce esti rea si ne lasi in suspans? waiting oricum , ai scris un capitol foarte dragutz. Abia apuc sa vad ce se mai intampla in triunghiul amoros Sasuke -Sakura-Reisuke. what?lol! Sper ca urmatorul capitol e deja pe drum. Sa nu uiti sa ma anuti , ca de nu biciuitor Deny te kiss si hi!


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 20:49

Hey, hey, am aterizat si eu pe aici imedait ce ti-am vazut mesajul . Ehh,, de cand nu mai citisem si eu un fic ;;) . Uff... acum revenind la fic, foarte, dar foarte dragut capitolul. Cand am citit ce i-a zis Sakura lui Sasuke, am ramas masca what?lol! si voiam sa fiu acolo ca s-o felicit, i-a facut-o lui Sasuke si chiar si-o merita. Ayame si cu Edy sunt doi draguti si ei, si se vede de unde mosteneste nebunia Sakura lough . Dar nu mi-a placut ceva sad ... DE CE ?? DE CE?? Trebuia sa ne lasi in suspans... cand totul era asa de frumos trebuia sa intrerupi tu si sa ne lasi... asa take this! . Ehhh, lasa ca descoperim noi pe cine vad Ayume si Edy in capitolul urmator in love . UN lucru mai am sa-ti spun... succes la scris si bafta la ideei... aaa si sa audci repejor captilul happy2
p.s: sa ma anunti si pe mine cand il pui
Te pupaceste Lola kiss



 You broke my heart  - Pagina 6 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 6 Arptg


Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Vin 04 Ian 2013, 21:05, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 20:51

NEXT!!!!!!Mi se pare geniala ideea ca Sakura sa-l faca pe Sasuke gelos, dar sa nu-i mai dea satisfactie, sa nu se mai aproprie de el, sau va suferii!!!Anunta-ma te rog la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 6 33
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 09:34

Dne cat imi place ca sakura il face gelos pe sasuke rolling on the floor
Nu mai pot de ras pur si simplu rolling on the floor
VReau next-ul si il vreau cat de curand puppy eyes
Si sa nu uiti sa ma anunti waiting waiting kiss !!!!! lough
Te-am kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same m You broke my heart  - Pagina 6 Yvf
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 10:35

Mama, dar aia sunt nebuni rau de tot, nu alta.
Ar trebui sa ii sune cineva pe parintii Sakurei si sa spuna:
" - Buna ziua, nu va mai deranjati sa veniti acasa, pentru ca cabana
a fost devastata de o petrecere"
In fine a fost un capitol foarte distractiv si mi-a placut, so, astept
next. Pana la urmatoarea reintalnire A.J. te pupaceste kiss
Bye, Bye!


 You broke my heart  - Pagina 6 Bf2m81
Sus In jos
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 14:43

Buna, am trecut si eu pe aici..am inceput sa-l citesc si nu mi-am dat seama ca deja lough
il citisem :)), scz greseala mea :)), oricum ficul e superb si te rog sa ma anunti cand pui nextu..si apropo daca as ave aun frate ca Edy m-as da cu capu de pereti :))) nervi!

te pwp :**
Shannaro!


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblrme3qqh3r0n1rps4w5

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 17:51

Deoarece maine este ziua mea,am sa va aduc doua capitole unul dupa altul.

Capitolul 17

Edy:

Ma grabesc spre sufragerie iar acolo ii vad pe Sasuke si Reysuke cum il arunca pe Naruto afara.Dar sa nu va ganditi ca pe usa.Il arunca pe geam afara.Naruto tipa ca nebunul la Sasuke ca o sa-l bata daca il arunca dar in zadar.Incep sa rad ca nebunul de cei trei.Imi iau privirea de la cei trei si mi-o indrept spre canapea.Acolo erau Sakura,Hinata si o fata roscata.Hmm,este destul de draguta.Oare cine este?.Acestea stateau si strigau la baieti sa-l lase pe Naruto in pace.Muzica era data tare.Abia daca auzeam ceva.Sufrageria arata ca dupa primul razboi mondial.Off,mamele noastre nu o sa fie incantate.Mai ales mama.Este asa infricosatoare dar nu ca si Kushina.Femeia aia este un drac in persoana.Acum vad cu cine seamana Ayame.

Ma uitam la ei cum se distrau.Erau asa de fericiti impreuna.Ma bucur ca Sakura are asa prieteni.De fapt si eu am avut prieteni dar au murit intr-un accindent de masina.Nici nu stim cum s-a intamplat si totusi au murit.Ei au murit demult,pe cand aveam 10 ani.Am suferit mult dupa ei si nu mai vorbeam cu nimeni.Nimeni nu intelegea cum ma simt.Nimeni nu intelege cum este sa pierzi pe cineva drag.De atunci au trecut multi ani si m-am schimbat.Acum am noi prieteni si pe deasupra o am pe Ayame.Este trandafirul meu stralucitor.Mereu pot sa-i spun orice.Ea este stapana inimi mele.Prins in ganduri nu am observat ca Ayame a plecat la fete iar eu am ramas singur in mijlocul camerei.Imi scutur capul lasand gandurile pentru mai tarziu si vreau sa merg in camera dar sunt oprit de o imbratisare calda.

Ma uit uimit la cine este si vad ca este Ayame.Se uita la mine zambind.Avea un zambet foarte gingas si dulce.Era asa de scumpa si frumoasa.Ma intorc si o cuprind intr-o imbratisare calda si plina de dragoste.Acum ne uitam unul in ochii celuilalt.Ochi ei radeau si se vedea in ei fericirea.Era fericita ca este cu mine.Cand eram langa ea ma simteam cel mai norocos baiat din lume.Ma inebuneste roscata asta.O iubesc din toata inima mea si nu vreau sa plece de langa mine.Incet,incet ma apropii de ea si intr-un final imi lipesc buzele cu micile petale de trandafiri ale roscatei.Dintr-o data audem cum Sakura si Naruto striga;
-Ooooooooo,spun cei doi enervanti.
-Ce?.Va e ciuda si nu stu eu piticilor?,spun eu si Ayame impreuna.Rozalia si blondul nu spun nimic doar incep sa rada urmati de ceilalti.Cred ca lui Naruto ii este ciuda ca o am pe sora lui mai mare.Sorry,Naruto n-am ce iti face.Ca tot veni vorba de blond.Era plin de zapada din cauza calatoriei pe geam afara.


Sakura:

Astia sunt nebuni nu alta.Cum doamne iartama sa-l arunce pe geam afara.Cred ca brunetului ala sexy nu-i mai merge o rotita.Naruto tipa ca un nebun ca-l bate pe Sasuke dar lui nici nu ii pasa.Nimeni nu se pune cu brunetul meu.Stai!.Am spus ca este al meu?.Ahh,trebuie sa mi-l scot din cap.Trebuie sa-l fac sa sufere,dar este foarte greu cand persoana iubita este tot timpul in campul tau vizual.Sasuke,de ce trebuie sa fi asa de frumos?.Nu putea-i fi si tu ca Naruto?.Ok,este clar ca am inebunit.Sunt o nebuna cu diploma. Hinata saraca striga la Sasuke sa-l lase in pace pe Naruto dar degeaba.Blondul a ajuns pe geam afara.Dintr-o data o vad pe Ayame ca pleaca de langa noi.Probabil s-a plictisit de noi toti.Cred ca s-a dus la Edy.


Stateam si ma uitam la baieti in timp ce povesteam cu Anca.Am intrebat-o cum a ajuns cu Rey.Ea mi-a spus ca s-au intalnit acum 2 ani iar de atunci sunt impreuna.Am ramas uimita de ce am auzit.Mi-as dori si eu sa fiu asa fericita dar este imposibil.Baiatul pe care il iubesc s-a folosit de mine.Il urasc asa de mult.Mi-a frant inima.Oricum am sa-l fac sa sufere,asa cum a facut el cu mine.Imi pare rau ca am avut incredere in el dar acum este prea tarziu.La gandul asta mici perle au cazut pe obrazul meu.Mi-am dat seama ce fac si le-am sters repede.Nu trebuia sa vada ca plang.Sigur s-ar fi suparat pe Sasuke.Acum ei stiau ca sunt impreuna cu el.As vrea eu dar cum a mai spus,este imposibil.

Simt cum sunt zguduita bine de tot.Era enervant asa ca mi-am lasat gandurile pe alta zi.Observ ca persoana este Anca care imi facea semn sa ma uit in spate.Ma intorc plictisita iar acolo ii vad pe Edy si Ayame sarutandu-se.Ce scumpi sunt.Se pare ca sfatul meu chiar a mers.Ma bucur pentru Edy.Macar unul dintre noi sa fie fericit.Este el enervant si picat in cap dar totusi este fratele meu si tin la el.Nu imi doream un alt frate mai bun.Nebunul asta este tot ce mi-am dorit.Imi intorc privirea catre Naruto care tocmai a intrat pe geam.Acesta avea un zambet mare pe fata.Era fericit pentru sora sa.Un zambet siret imi apare pe chip si ma ridic de pe canapea ajungand in fata lui Naruto.Acesta intelege apoi incepem sa strigam catre ei si sa radem.Edy si Ayame enervati ca le-am stricat momentul incep sa ne intrebe daca ne este ciuda.Noi nu raspudem doar incepem sa radem mai tare urmati de ceilalti.


Radeam ca nebunii in timp ce Sasuke merge sa puna o melodie.Noi nu stim ce melodie dar avem sa vedem.Dupa cateva minute in urechile mele se face auzita o melodie lenta.Era asa frumoasa si dadea o atmosfera placuta.Priveam cum ceilalti se dau la o parte iar lumina se stinge.Ce se intampla aici?.Eram confuza.Dintr-o data o lumina cade pe mine si vocea lui Sasuke se face auzita:
-Vrei sa dansam,rozalio?,ma intreaba Sasuke de nu stiu unde.Incep sa zambesc si accept.Simt cum doua brate ma cuprind de la spate si ma intorc spre el.Incep sa ma uit in ochii lui.Erau tristi dar in adancurile abisului se vedea un strop de stralucire.Inima imi batea din ce in ce mai tare iar obrajii meu s-au aprins.Las capul in jos sa nu vada ca inca il mai plac.Simt cum doua egete imi ridica barbia si ma forteaza sa ma uit in ochi lui.Incepem sa dansam,inca privindu-ne in ochi.Vorbele nu-si aveau rostul aici.Ne intelegeam prin priviri.Dansam sub privirile celorlalti care aplaudau.Era un moment magic si special.Ma simteam bine alturi de el.Ma simteam speciala.Amandoi zambeam.Acum chiar ma simteam fericita dar v-a trebui sa ma lovesc de cruda realitate.Il vad pe brunet cum se apropie de mine iar eu parca vrajita la fel.Stiam,ca nu-i pot rezista.Ne apropiem din ce in ce mai mult pana cand,,,,,

Autoarea Pov;
Tinerii indragostiti unul de altul se simteau fericiti dar nu stiau ca in adancul noptii o persoana intunecata le voia raul.Aceasta persoana era....






 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 18:27

In primul rand vreau sa zic ca SUNT PRIMA dance2 nr1 . Off, ma simt asa de mandra ca sunt prima. prca e un vis devenit realitate what?lol! . Mmm.. acum revenind la realitate si anume la ficul tau, care apropo acest capitol a fost super, ultra, dragut, chiar mi-a placut cu adevarat. Mi-a placut cum ai descris totul si a fost prea penala faza cand l-au aruncat pe Naruto pe geam, radeam pe aici ca nebuna lough ... a si mi-a mai placut momentul in care Edy si cu Ayame s-au sarutat... awww a fost asa de dulce si cand a intervenit Sakura si cu Naruto, imi venea sa le trag cu ceva in cap ca au stricat un moment asa dragut, dar a fost foarte reusita replica lui Edy si Ayame mai ales ca au spus-o si in acelasi timp.
De ce? Spune-mi si mie de ce nu aputut Sakura sa reziste tentatiei in legatura cu Sasuke parca trebuia sa se razbune pe el biciuitor , sa-l faca sa sufere s a vada si el cum e think . Si mi-am am o obiectie, cine naiba le vrea raul si de ce ne lasi iarasi in suspans?? de ce ??? chiar asa de rai copii am fost incat sa ne lasi in suspansul asta crud sad
Ehh, replica mea de final este ca de obicei: succes la scris si bafta la ideei ;;) hi!
p.s: sa ma anunti cand aduci next-ul heh
Te puapceste Lola:*:



 You broke my heart  - Pagina 6 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 6 Arptg


Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Sam 05 Ian 2013, 22:01, editata de 1 ori
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 18:38

Wut, wut, wut ?
Nu puteai sa mai adaugi un amarat de cuvintel ? :))
Cineva le vrea raul deci ? Cine o fi?
Sunt sigura ca e Rey sau Anca, dar mai bine Rey.
Faza cu dansu' cu Sasuke parca ai desprins-o dintr-o poveste.
Este frumoasa, dar foarte des intalnita.
Oricum, vad ca treaba este din ce in ce mai fierbinte intre ei.
Nici nu mai zic de Edy si Ayame.
Ei deja zburda pe campanii inflorite ! :))
Si....pe bune, e ziua ta ? Felicitari si LA MULTI ANISORI ! la multi ani! la multi ani! la multi ani!
Mersi de anunt si mare spor la scris baby !


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 6 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Love.Is.Magic.
Genin
Genin
Love.Is.Magic.

Sex : feminin Localizare Localizare : everywhere
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 2

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 18:39

UUu...ai pus nextul dance2
Pai mi-a placut super-mult capitolul happy
Ce tare a fost faza cu Sasuke, Naruto si Reysuke lough
Ce ma bucur ca Sasuke si Sakura au dansat in love
"Ne apropiem din ce in ce mai mult pana cand,,,,,"...Pana cand ce? puppy eyes
Sakura si Sasuke se saruta? Te rog spune-mi ca se saruta puppy eyes
Si cine vroia sa le faca rau? sad
Ii arat eu biciuitor

P.S: Mersi mult ca m-ai anuntat, te rog s-o faci si in continuare dance2
A, e ziua ta ? La multi ani la multi ani! we party !!
Te pwp kiss


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblrm3od5t9bw41r87wbh
Sus In jos
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 18:45

acea persoana era...?? cine era?
vreau sa ii rup picioarele! Daca le face ceva rau
o sa aiba de-a face cu mine! biciuitor
In rest..pai..Edy si Ayame au avut un moment atat de dragutz in love
pana cand a fost stricat de sakura si naruto...of..of.. nervi!
Saracul Naruto cum lau aruncat pe geam :)) lough sigur brunetul o sa si-o ia :))
In rest..pai..dansul lui sasusaku a fost splendid :DD, :**
Capitolul a fost superb :** astept nextu si sa nu uiti sa ma anunti cand il pui :**

te pwp :***
shannaro! :**

si p.s: LA MULTI ANI :DDD la multi ani! la multi ani! la multi ani! dj


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblrme3qqh3r0n1rps4w5

Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 19:08

Cine era?????? Vreau sa stiu , acum!!!!!!!! biciuitor De ce esti , rea si ne lasi in suspans??? crying Oricum frumos capitol. Ce am mai ras la faza cu Naruto. lough Cum sa il arunce pe geam? rolling on the floor Chiar ca sunt nebuni. Bun , deci chiar mi-a placut acest capitol si il astept nerabdatoare si pe urmatorul. Abia apuc sa vad cine le vrea raul , deoarece am un mic ,,cadou,, pentru el. biciuitor Spor la scris si sa nu uiti sa ma anunti. Deny te hi!


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 19:23

oooo sper sa se sarute:) love love love
mersi de anunt si abia astept sa vad ce se va intamla
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 11:14

Hai mai, un cuvintel acolo - sau mai exact un nume, dar ce
conteaza...cateva litere mai trebuiau atat...
Of! Suspansul asta...ce face din oamneni. Anyway...a fost
un capitol amuzant, dar si romantic, so in love it.
Eu iti spun " La multi ani! " de pe acum. Sa ti se implineasca
toate dorintele si sa ai o zi de nastere cat
mai buna alaturi de cei dragi. la multi ani!
Pana la urmatoarea reintalnire A.J. te pupaceste kiss
Bye! Bye!


 You broke my heart  - Pagina 6 Bf2m81
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 14:22

Ai un capitol foarte interesant. Dar sa fiu sincera m-am plictisit sa tot citesc ficuri, unde Sakura este inebunita dupa Sasuke. Parca vroia sa il faca sa sufere, nu sa se sarute cu el, cand danseaza vals :))
Ehh, trecand peste asta, descrierea este destul de frumoasa, iar faptul ca ai adaugat ceva suspans la sfarsit ma face sa iti astept urmatorul capitol cu sufletul la gura. Eu deja ti-am urat ''La multi ani'' pe privat, asa ca, anunta-ma la nou capitol ^^


 You broke my heart  - Pagina 6 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 14:26

Sakura, ce faci??? Trezeste-te fetita, el a incercat sa-ti faca rau, iar tu dansezi cu el, te gandesti la el si il mai si saruti??! nervi!
Anunta-ma te rog la next!!!!
Petrecere frumoasa in continuare Sakura, si nu te mai gandi la Sasuke!!!!!!!!!! we party !!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


 You broke my heart  - Pagina 6 33
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 22:13

Capitolul 18


Sakura:
Ne apropiem din ce in ce mai mult pana cand,eu ma trezesc din visul meu frumos si il imping pe brunet de langa mine.Ii trimiteam sageti cu privirea.Doamne,unde mi-a fost capul?.Era cat pe ce sa-i pic in plasa.Brunetul asta stie cum sa manipuleze oamenii.Crede ca m-ai sunt o fetita?.Ei bine,o v-a vedea pe adevarata Sakura Haruno.Nu mai vreau sa fiu o alta fata care trece prin patul lui.Este un fustangiu.El crede ca daca l-am iubit poate face ce vrea din mine?.Asta sa o creada el.Pentru mine el nu mai exista.O sa ma comport cu el asa cum a facut el.Ma voi juca cu el.Il voi face sa fie nebun dupa mine.Pentru asta nu v-a fi greu.Deja saliveaza dupa mine.Ce pot sa spun.Arat chiar trasnet.Ah,pentru asta m-am nascut.Cum poate veni in fata mea dupa ce a facut?.Nu ii este rusine?.De fapt,este vorba despre marele Uchiha.Tipul gen badboy care lasa inimi frante in urma.


Simt cum dorinta de razbunare imi acapareaza mintea.Imi vine sa-i trag una.As putea,dar il voi lasa sa fiarba in propiul suc.In plus,arata bine momentan.Nu vreau sa-i stric fata de papusel.La gandul asta incep sa-mi musc buza de jos.Wow,ce perversa am devenit.M-am transformat intr-o noua Sakura.O da,baby.Sa trecem la actiune.Incep sa ma apropii incet de brunet cu pasi de felina.El isi musca buza inferioara.El incepe sa zambeasca pervers.Simt cu ma trage langa el si imi sopteste la ureche;
-Barbie,nu te mai preface,spune el foarte provocator.Eu cand il aud,ma departez si ii trag o palma de o sa ma tina minte toata viata.Aha,deci asa joci Uchiha.Atunci am sa intru si eu in joc.Il privesc cu ura si incep sa strig la el.
-Barbie,sa-i zici lui proasta aia de Sayuri.Aaa,si noua ta porecla va fi "Durex".
-Bine "barbie",ii raspunde si baiatul cu aceeasi moneda.


Toti au inceput sa rada.Ce porecle ne-am gasit si noi."Barbie si Durex".Oricum nu-mi pasa.Vreau sa stie ca m-am schimbat.Ca nu mai sunt fetita inebunita dupa el.Cu nervii intinsi la maxim plec de langa brunet.Imi vine sa-l pocnesc.Badboy afurisit.Dintr-o data ma impiedic de ceva.Incep sa injur printre dinti si ma uit langa mine.Era telefonul brunetului.Wow,asta da telefon.Dintr-o data mi-a venit o idee foarte buna.I-am luat telefonul repede si am fugit repede in camera mea.M-am trantit in pat si am inceput sa intru prin diferite aplicati.Pana la urma am intrat la mesaje si curioasa din fire,am inceput sa citesc.Erau mesaje de la Naruto si de alti prieteni dar mi-a atras atentia ceva.Era un nume de fata.Karin?.Oare cine este?.Ura incepe sa creasca.Se pare ca este papusa lui iar eu trebuia sa fiu urmatoarea.Doamne,ce afemeiat. Imi vine sa-l arunc de pe geam.Adica el are vreo zeci de fete cu care se disteaza si nu-l intereseaza sentimentele lor.M-ai caut si am dat de inca un nume.Era o fata Miu.Incep sa rad ca nebuna.Serios?Miu?.Maicasa cred ca nu a avut inspiratie.Putea sa caute nume de copil pe net.De fapt ce alt nume sa ii dai la o dansatoare la bara?.

Ma mai uit odata si ies de la mesaje.Eram foarte suparata.Ma uitam la imaginea de fundal.Atunci am inceput sa plang.Era o poza cu noi doi.Ne jucam in zapada razand.Oare de ce o are?.Bine,si eu o mai am.Imi place sa o vad.Imi amintea de zilele astea,petrecute aici.Asta nu mai este Sasuke pe care il cunosc.Este un baiat cu inima de gheata.Oare voi reusi vreo data sa intru in inima lui?.As vrea asa de mult sa tina la mine.Plangeam.Plangeam de durere,exact ca si inima mea.Eram total rupta de realitate.Eram intr-o lume,unde culorile negru si alb erau regine.Toata culoarea s-a dus.

Linistea apasatoare din camera mea este intrerupta de telefonul meu.Am inceput sa urlu.De ce?.De ce nu vreti sa ma lasati toti in pace?.Vreau sa fiu singura.Ma ridic de pe pat si iau telefonul.Raspund nervoasa dar ma linistesc cand aud glasul dulce al mamei.Ea ma linistea intodeauna.Este icoana din inima mea,pe care o voi pretuii mereu.O intreb de m-a sunat iar ea spune ceva la care am inghetat.Nu mai vorbeam deloc.Am inceput sa tremur.Inchid repede si dau sa plec spre usa.Sunt oprita de o voce.Tot spunea "Faci o mare greseala".Oare la ce se referea?.La mine si brunet?.Ok,acum aud si voci.Este clar ca sunt nebuna.Imi revin repede si plec repede in sufragerie.Ma indrept spre gasca si incep sa strig catre ei:
-Vin parintii nostri acasa!!!,strig eu panicata.
-Ceeee?,spun si ceilalti la fel de panicati.Ahh,daca afla mama sunt moarta.I-am spus ca nu o sa dau nicio petrecere.O sa ne omoare.Mai ales Naruto si Ayame vor fi morti.Mama lor este un drac in persoana.O cheama Kushina dar porecla ei este "Ardeiul iute si rosu"..Este infricosatoare.Toti incepem sa tipam si sa alergam in toate partile facand curatenie.Nu mai stiam ce sa facem.Daca mamele noastre aflau nu era de bine.

Dupa 2 ore:

Ma uitam alaturi de ceilalti prin sufragerie.Totul era curat ca lacrima.Nici nu se vedea ca a fost o petrecere.Eram usurata ca mama nu v-a afla dar Naruto era si mai si.Sarea ca nebunul prin camera tipand de fericire.Il cred.Daca mama ar fi ca Kushina nu ar fi de bine.Dupa cateva minute toti au plecat acasa la ei in asteptarea parintilor.Am ramas doar eu si Edy care dupa ce au plecat toti s-a trantit pe canapea cu o cutie de inghetata in mama.Se uita la un film.Eu plictisita imi iau telefonul si incep sa vorbesc cu Hinata prin mesaje.Vorbeam de Naruto si Sasuke.Vorbeam tot felul de chiestii interesante pentru noi doua.Cred ca am vorbit vreo ora.


Usa de la intrare se deschide facand un zgomot enervant.Pe ea isi face aparitia mama urmata de tata.Eu si Edy alergam la ei si ii imbratisam.Nu banuiau nimic deci este bine.Eu si nebunul asta eram usurati ca am scapat.Incercam sa ne comportam cat mai normal.Mama se uita nervoasa la noi iar eu si Edy inghetam.Ne rugam sa nu afle dar ne linistim cand o auzim pe mama zicand:
-In momentul asta treceti in pat,maine plecam in Konoha!,spune ea si noi fugim in camere.Amandoi eram obositi de la petrecere.Ajung in camera si ma bag in pat fiind prea obosita sa ma mai schimb.Cred ca nici pantofii nu mi i-am dat jos.Ma rog,nu imi pasa.Cand capul meu face contact cu perna moale adorm imediat intr-un somn fara vise.










 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.


Ultima editare efectuata de catre sakura_saku in Dum 06 Ian 2013, 22:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 22:22

Hey, hey ! First sunt ptima dance2 nr1 . Oh yeah I'm the Boss happy2 . Acum reveind la fic, mi-a placut foarte mult acest capitol. Cel mai mult mi-ai placut poreclele care le-au ales cei doi ,, Barbie si Durex '' lough , chiar nu m-asi fi gandit niciodata la asta heh . Si ma bucr din toata inima ca Sakura nu l-aq sarutat pana la urma pe Sasuke, ca nu i-a cedat cu toate ca nu mai avea mult si o facea iei good job . Si se pare ca avem o schimbare, ce ma bucur ca Sakura si-a dat seama ca nu trebuie sa plang dupa un amart de baiat, ci sa-l faca sa o doreasca si apoi sa-l lase cu ochii in soare :>happy . Imi place in love Acum ma nelinisteste ceva : De ce era asa de nervoasa mama Sakurei incat voia sa plece inapoi in Konoha?? Oare, s-a certat cu parintii lui Sasuke sau Naruto sau chiar Hinata( cu toate ca ultima varianta nu prea ar avea cum) ??? Ca sa afle de mica lor petrecere sincer nu prea avem cum, si oricum nu ar fi dorit din cauza unei petreceri sa plece acasa. Cu asta chiar m-ai last in dubii rau de tot :O. Ehhh doua lucruri iti mai pot spune spor la scris si bafta la idei
p.s: sa ma anunti si pe mine happy2
Te puapceste Lola kiss



 You broke my heart  - Pagina 6 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
 You broke my heart  - Pagina 6 Arptg


Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Lun 07 Ian 2013, 18:11, editata de 1 ori
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 22:42

hello my dear! mersi de anunt
capitolul a fost super happy bine ca au reusit sa faca repede curatenie :)):
cred ca am o banuiala in legatura cu sasuke si naruto hmm...?!
abia astept nextul te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 09:54

Hi baby !
Trebuie sa recunosc, in acest capitol s-au petrecut mai multe.
La inceputul capitolului m-a mirat curajul Sakurei.
Vrea sa il faca pe Sasuke innebunit dupa ea?
Si ce mai porecle si-au gasit cei doi :)))
Adica 'durex'... shy De barbie mai zic ...
Acum sunt doi bad boy and a bad girl, no?
Cel mai palpitant a fost cand Sakura s-a uitat in telefonul lui Sasuke.
De unde avea Sasuke atat de multe numere de telefon, de fete !
Si MIU rolling on the floor rolling on the floor
Oricum, capitolul chiar ti-a iesit, iar Naruto a fost al fel de amuzant ca pana acum.
Oare ce ii facea maica'sa ? :)))
Mersi de anunt si iti urez mult sopr la scris !



♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

 You broke my heart  - Pagina 6 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 10:42

of ce capitole superbe am pierdut in love
Mai ca nu ma pot oprii din ras pentru faza cu :" Kushina e ca un drac "
Vreau next-ul si il vreau curand puppy eyes
Te-am kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same m You broke my heart  - Pagina 6 Yvf
Sus In jos
Continut sponsorizat




 You broke my heart  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: You broke my heart     You broke my heart  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

You broke my heart

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-