Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 13:18

oh my god !!! absolut GENIAL capitolul dulceata.mesic de anunt.te rog sa vi repede cu urmatorul ,caci sunt tare curioasa sa vad ce se intampla mai departe.DA ?pupu de la Akatsuki_lavy
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 16:23

Cand ai zis ca vei scrie cel mai dragut capitol din tot ficul nu ai glumit deloc. De pe acum iti pot spune ca nu imi place nici de Casandra nici de la Layla si asta nu neaparat pentru ca sunt logodnicele lui Sasuke si a lui Naruto. As fi vrut sa vad o bataie buna intre cele doua si Sakura impreuna cu Hinata, dar asta e. Oricum abia astept sa vad ce se mai intampla in continuare, poate chiar in Tokio. Pana la urmatorul capitol te kiss si te a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 296f8lk
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 19:28

Hey happy Ma bucur ca ai postat nextul si ca ai putut sa ma anunti si pe mine a hug
Nu pot sa cre...Sasuke logodit huh? serios??? Si daca ii logodit ce mama lui cauta peste Sakura in baie??? huh? ce magar angry Totusi sper sa poata sa faca ceva ca sa ramana cu Sakura...sau sper sa o faca Sakura sa dispara pe acea "logodnica" a lui evil devil mua ha ha
Deci sper din tot sufletul sa postezi nextul cat mai repede ca sa vad ce se va mai intampla cu cei doi amorezi well? awesome right? in cada well? awesome right? rolling on the floor
Pana data viitoare spor la tastat in continuare kiss
~Sayonara~ kiss a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 20:58

Foarte dragut acest capitol!Abia astept sa vad ce idei iti mai vin!
Anunta-ma la next! Sper sa vina mai repede decat acesta!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!!kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 33
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mar 28 Mai 2013, 21:23

Ce tare! Hmm... sotii?!?! Sunt nebuni?
Merci ca m-ai anuntat! Si sper sa nu te opresti!
Acest next a fost mirific. il citeam asa de captivata!
Te poooooooooop! kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 28846yu

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 2elf7t2
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mar 28 Mai 2013, 22:51

Ok deja devine incurcata situatia....el deja a aflat si pot sa pun pariu ca Sakura nu se astepta la asta. Totusi eu cred ca , chiar daca i-ar fi spus sa se dea de pe ea nu ar fi facut-o :)). Totusi imi place capitolul, l-as fi vrut putin mai lung dar asta e. Mersi ca m-ai anuntat si sper sa continui sa o faci.
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 01:26

Heyyyyyyyyyyyy am venit cu next-ul Sper sa va placa si astept multe comentarii
 
 Sakura POV:
 
 Ma tot uitam la Sasuke toata rosie ca racul. Un sunet enervat a intrerupt acest moment jenant, doamne ar trebuie sa sarut telefonul meu nu sa-l arunc in pereti.
-Cioara ai asurzit? Imi suna telefonul si plus la asta nu am spus nimic la Hinata inafara de jignirile adresate tie.
-Esti sigura?
-Foarte sigura. dupa aceste cuvinte inchide ochii si se ridica in cada,este tot ud bleasca si iese din baie
 Am tacut din gura,ce pot sa spun inafara de faptul ca am scapat o minciuna din cauza mea este ud bleasca si acum se mai duce acasa si o sa mai aiba cine stie ce probleme din cauza mea. Urasc cand sunt asa de buna, ies repede din cada ma infasor intr-un prosop alb si ma indrept spre balcon.
-Esti nebun vrei sa te duci asa ud? Ai sa racesti,treci inapoi in casa. Pina nu te usuci nu te duci acasa. se uite spre mine cu o fata de unde atita bunatate si grija?
 Ce pot sa spun uneori nici eu nu inteleg de unde atita bunatate din partea mea pentru el. Intra inapoi in camera mea si se aseaza pe pat in ciuda tipetelor mele ca o sa imi ude patul iar eu inca mai trebuie sa dorm acolo in aceasta noapte. Uneori nu inteleg de unde asa un creier, insa uneori cred ca inteleg si da am dreptate "cred" ca il inteleg. Ma indrept spre camera parintilor mei si scot de acolo o pereche de pantaloni sportivi si un maiou alb. Cred ca o sa ii vina este aproape ca tata. Bine la corp caci la minte sunt total diferiti, unul ma iubeste altul ma tortureaza. Ii intind hainele si ii spun sa se imbrace in baie, si odata ce se duce acolo sa deie drumul la apa din cada si sa imi aduca cremul pentru corp. Zimbeste ironic si intra in baie. Ma asez pe pat si ma uit cum "pisoiul negru" isi scoate capul de dupa usa si spune:
-Cu sau fara crema tot baba ramii. apoi imi arunca crema.
-As spune ca tu ai nevoie de un pic, un pic foarte multa crema de fata.
 Aprofit de faptul ca este in baie si ma schimb si eu repede in pijamalele mele apoi ma dau repede cu crem pe unde apuc si sunt gata. Folosesc mereu un crem de la Nivea este cu mult mai bun ca Dove, nu stiu de ce insa pielea mea nu suporta acea marca. Insfirsit "cioara" iese din baie, se pare ca am avut dreptate hainele tatei ii stau chear foarte bine. Se aseaza pe pat iar eu incep sa ii usuc parul cu prosopul micut si alb. Cred ca o sa am un nou hobby, sa ma joc in parul lui Uchiha. Il ciufulesc, apoi ii fac doua coarne.
-Mama ce bine iti sta zici ca te-ai nascut cu coarne.
-Mama ce bine te simti cand te joci in parul meu, nu ma fa sa iti distrug aceasta fericire. ii arat limba
-Gata esti gata, acum poti sa te duci acasa, cel putin nu o sa stau cu piatra pe suflet ca ai racit din cauza mea.
 Imi ureaza noapte buna si sare de pe balcon ca un nebun. De ce ca un nebun? Este un nebun. Iau telefonul de pe masa si ma uit ca ma sunat matusa Tsunade. Se pare ca a invatat sa lase si mesaje deoarece me-ia scris " Draga Sakura te astept la mine cu cea mai mare fericire, aveti grija pe drum, vorbim maine.
Cu drag matusica.
Formez repede numarul Hinei si astept cu nerabdare sa raspunda.
-Saku, ce a spus matusa ta?
-A spus ca putem sa venim. Hin matusa este o vrajitoare.
-Adica? De ce?
-Stie sa scrie mesaje. Are 52 de ani Hin si s-a invatat sa scrie mesaje si mama la 30 de ani ai sai nu stie inca sa se foloseasca bine de telefon.
-Nuuuuuuu, si tu ne duci in casa unei vrajitoare. Si Saku mama ta are 39 de ani.
-Serios? Se pare ca eu m-am oprit la 30. Bine, maine sa fii gata la 8:00 o sa trec pe la tine si ne ducem. Noapte buna vise placuteeeeeee........
-Ingerii sa te sarute........sau Sasuke.....
-Hinataaaaaaaa. inchid telefonul si ma bag in pat
-Pentru numele lui Dumnezeu Uchiha jur ca te omor. am uitat sa imi schimb lenjeria uda si acum am tot fundul ud
 Ma ridic nervoasa injurind tot drumul pina in dormitorul parintilor sa iau lenjerie noua pentru pat, tot drumul inapoi si tot timpul cat am facut patul. Este deja 00:13 min si eu inca nu m-am culcat iar maine trebuie sa ma scol devreme, sa imi fac bagajele si sa ma duc dupa Hinata. Iau telefonul de pe noptiera si las un mesaj de toata frumusetea acelui imbecil de Uchiha.
 
 Sasuke POV:

 Nu prea vreau sa dau pe acasa mai ales cu Casandra pe acolo. Ar trebui sa o avertizez, caut in buzunar,fir ar hainele sunt la printesa iar telefonul acasa. Oricum nu stau mult, ma plimb putin si plec, cine stie poate dau si de Naruto. Sa spunem ca nici el nu este incantat sa se casatoreasca. Mama naibii sunt tinar am deabia 19 ani de ce atita graba sa ma casatoresc? De afacerile familiei ma descurc si singur fara un catelus ca Casandra linga mine care sa imi controleze in fiecare zi conturile si sa le mai si goleasca. Bine, termin cu asta mai bine sa imi golesc mintea si sa ma plimb putin. Deodata un tip da peste mine. Ma durut deoarece ma lovit in piept cu cotul. Ciudat de imposibil insa adevarat.
-Scuze, nu am vazut pe unde merg.
-Sa te scuz? Pe naiba, acum daca ma uit mai bine la tine tu esti prietenul fetei cu par roz. O c****a ce pot sa spun despre ea. printesa o (iertati-ma nu stiu ce vorbesc), nu a fost o gluma prea reusita sa stie
 Il apuc de maiou si ii dau un pumn de toata frumusetea, si il las sa cada jos. Era un baiat tinar de vreo 18 ani ce nu l-am mai vazut niciodata cu par blond. Miroase a bautura de la el si de unde o stie pe Sakura? Eu stiu toti prietenii ei si pe asta nu-l stiu. Insa, poate a avut invedere de o alta fata cu par roz si pe mine ma gresit doar este intuneric. Am fost mereu linga ea si nu are nici de cum sa fie asa cum a spus tipul asta. S-au ceva s-a intimplat la spatele meu si eu nu stiu. Mai bine o sa o intreb pe printesa. Ma uit inca odata la tip sa il tin minte bine si ma indrept din nou spre casa Sakurei.

Casandra POV:
-Sasukeeeeeee!!!!!!!!Iubire unde esti?? jur ca daca s-a dus la cap roz o omor in bataie
 Nu il iubesc pe Sasuke cine stie ce insa cu un baiat de asta imi fac repede un nume. Frumos,bogat,destept toate o sa fie invidioase pe mine si nu ma gandesc sa o las pe frunte lata sa imi fure popularitatea. Aud un sunet ciudat din camera lui Sasuke. Deschid usa si vad ca i se lumineaza telefonul semn ca a primit un mesaj, se pare ca a uitat telefonul acasa. Este sotul meu nu cred ca o sa fie ceva daca o sa ma uit in telefonul lui,oricum este al meu deja si numai trebuie sa aiba nici un secret fata de mine. Deschid mesajul si vad ca este de la "Printesa mea". Nu pot sa cred deja este printesa lui? Citesc mesajul si simt cum nervii mei se urca dea-binelea. "Imbecil de Uchiha data viitoare cand te gandesti sa faci o "baie" cu mine asigurate ca te usuci inainte sa te asezi pe patul meu idiotule
Cu drag Sakura"
OOOOOOOOO, rozalia asta o sa plateasca scump, a facut baie cu el? Este o c****a nimic mai mult. Acum este timpul sa ii fac o vizita si sa ii pun capat acestei prostii. Ma incalt si ies din casa,trec strada si bat in usa cu piciorul. Nervii mei sunt incinsi la maxim acum, jur ca am sa o plesnesc. Surpriza cine imi deschide usa chear Sasuke al meu din urma lui fiind parasuta aia aproape dezbracata.
-Perfect v-am prins la locul crimei. Vrea cineva sa imi explice ce se intimpla aici? S-au mai bine nici nu este nevoie jur ca o sa-ti rup tot capul pentru mesajul trimis lui Sasuke al meu si pentru ca a facut baie cu tine c****o.
-Ce mesaj? Ai imblat in telefonul meu? Cine te-a permis? Daca trebuie sa ne logodim nici intr-un caz sa nu te gandesti ca esti importanta pentru mine. Nu te vreau si am sa fac baie cu cine vreau si pe tine asta nu te priveste. Si Sakura nu crezi ca azi este deja a doua oara cand cineva te face c****a??
-Poftim??

 Sasuke POV:

 Se uita spre mine cu niste ochi total derutati. Comportamentul Casandrei ma enervat total. Ii iau telefonul din mina si ii spun sa nu se mai atinga niciodata de lucrurile mele, de mine sau de camera mea cu atit mai mult de printesa alintata. Deja numai rezist am nevoie sa ma odihnesc si casa mea acum sigur nu-i un post linistit in care sa ma relaxez. Ii spun "viitoarei mele lipitoare" adica "sotii" sa se duca acasa fara macar sa scoata vriun cuvint din gura. Sakura se uita ciudat la mine sens " de ce pleaca singura?".
-Noaptea aceasta am sa ramin la tine, am sa dorm pe canapea sunt sigur ca ai tai nu o sa se supere insa acum la mine este o mica problema.
-O mica problema este cand iti rup o unghie sau ti se descoloreaza o haine insa la tine este un Tsunami gigantic. Foarte bine, se pare ca in noaptea asta nu dormim. Cheama-l pe Naruto si eu o  chem pe Hin, nu o sa fie corect sa ne bucuram doar noi doi.
 Zis si facut in 15 min cat eu si printesa am pregatit floricelele,sucurile,jocurile si sa nu uitam filmele de groaza cei doi au ajuns. Rozalia si bruneta urca sus sa se schimbe deoarece au spus ca trebuie sa fie deodata gata pentru maine deoarece in noaptea aceasta numai dormim. Au trecut deja 10 min si fetele coboara ca doua titirezuri jos imbracate deja pe azi dimineata avand invedere ca este 1:40. Oare ce s-a intimplat de sunt asta de grabite?

Hinata POV:

Nu demult am ajuns la Sakura, se pare ca are un Tsunami urias insa eu nu sunt mai departe de ea, defapt sunt in aceeasi barca,vapor.
-Doamne sintem mai rau ca Titanicul.
-Mi-e imi zici Hin dupa sceneta din fata casei mele cred ca toti vecinii stiu ca Sasuke Uchiha si Naruto Uchiha se casatoresc.
-Doamne, FU (Fratii Uchiha) o sa ne aduca doar probleme, insa imi pare rau de iei. Ce zici daca in noapta asta facem cea mai tare petrecere ca sa se mai distreze si ei un pic.
-Sunt deacord.
 In 15 min eu si Saku suntem gata. M-am imbracat cu un maiou negru preferatul meu du Jack Daniels sau Unchiul Jack este bautura noastra preferata, o pereche de blugi scurti roz. Ma uit spre Sakura si se pare ca a imbracat lenjeria intima rosie cu dantela.
-Hihihi si pe cine vrei sa cuceresti in noaptea asta? Eu am spus ca dorm la tine nu ca ma culc cu tine.
-Altceva nu am gasit daca ma puneam sa caut venea Uchiha peste mine. ei bine lenjeria rosie cu dantela ii sta chear foarte bine muhahahahahahhaa, presimt ca o sa fac ceva rau in noaptea aceasta, cei? nui-i vina mea daca ea imi da motive
 Sakura s-a imbracat cu un maiou un pic transparent ce lasa un pic la iveala lenjeria dar nu este foarte ingrozitor si o pereche de blugi scurti. Cred ca a uitat ca stam cu baietii. Se face frig, mai bine sa inchid fereastra sa nu racim la noapte.
-Sakura repede jos, ne trebuiesc baloane si apa multe baloane si apa. Fugi!
Coborim in graba scarile fratii Uchiha cu ochii pe noi fiind socati de comportamentul nostru.
-Hin ce se intimpla mai exact?
-Cod rosu F.U
-Poftim? Esti sigura? Bine, deci baloanele sunt in dulapiorul deasupra chiuvetei , repede,repede pune apa. Ne pregatim de razboi.
   Si in timp ce noi ne pregateam de razboi Sasuke admira vestimentatia Sakurei ca roice baiat pervers..
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 12:32

Buna seara internatiune like michael jackson
                            Prima nr1
    Ficul este extrem de frumos , putin hazliu sa zic asa yeah
      Sakura si Hinata merg la Tsunade ?Frumos happy2
        Ma intreb cum vor reusi sa fie inmreuna  cei doi ?
           Ma induci in eroare cu fiecare cap , dar  din acesta am inteles think
              Cred ca  stiu ce se va intampla in continoare .
                 Sunt o prezicatoare  buna .well? awesome right?
                    Ma mananca nasul sa  spun sfarsitul  , dar nu o voi face ca altfel poate ma bati 
                              Asai??????? ingrijorat
                     Astept nextul si sa ma acunti .dap !
                             OK ?????confuz


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Dlrcp4
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 15:14

Buna! Dau edit!
Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Capitolul a fost foarte pervers si interesant! Imi place ideea ca Sasuke si Naruto sa doarma la Sakura si Hinata! Ma bucur ca Sasuke a trecut-o pe Sakura in agenda telefonului cu ,,Printesa mea''! Am remarcat cateva greseli de ortografie si scriere, dar se pot rezolva cu un edit! Spor la scris! Te pwp! :*


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 18:27

Buna happy Mersii ca mai anuntat de next kiss
Pentru ce razboi se pregatesc astea doua?La ce chestie rea se referea Hinata ca ii va face Sakurei? well? awesome right? O fi oare ceea ce ma gandesc eu ca va fi rolling on the floor Eh voi vedea data viitoare heh 
Sincer nu ma asteptam la altceva din partea lui Sasuke decat sa se holbeze la Sakura, de fapt la vestimentatia ei rolling on the floor .Dar cine era tipul care a facut-o pe Sakura c**va in fata lui Sasuke? 
Pana data viitoare iti urez spor la scris in continuare kiss 
~Sayonara~ a hug 


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 20:35

deci dulcii mesic mult de anunt.sa sti ca imi place capitolul ,ca urmare te astept cu next-ul da ?Akatsuki_lavy te:*:
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 17:30

Hei, am ajuns si eu la ficul tau si e chiar genial!!!
Abia astept sa vad ce idei iti mai vin in cap! M-am pierdut umpic la faza cu cod rosu...poate ma lamuresti tu!
Anunta-ma la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 33
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Sam 22 Iun 2013, 14:22

Hei... hi!
Am ajuns si eu pe la ficul tau si pot spune sincer ca imi place ceea ce citesc! ;;)
Chiar foarte mult! in love
Dar ceea ce urasc este ca m-ai lasat in suspans..
De ce nu ai pus next-ul?! ingrijorat De ce?! sad De ce ?! crying
Bine... Nu mai plang... Am sa incerc sa ma comport ca un om matur! :|
Te rooog, te imploooor, te roooog frumos de tot de tot!!! Pune next-ul! puppy eyespuppy eyes
Si te rog sa ma nunti si pe mine!
Deci... spor la scris! kisskiss

P.S: NU UITA DE NEXT!! hmm...?!



Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Jpr

Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 19:57

Sakura POV:

In seara aceasta o sa ma distrez de minune. Ma pregătesc de război și nu orice război dar războiul dintre noi și viitoarele "lipitori". Se pare ca au decis ca pot sa ne bata dacă sunt în doua. Hahahaha noi suntem 4 și o suta de baloane cu apa pregătite. Ne urcam sus pe balconul camerei mele cu toate baloanele pline de apa si ne uitam in jos cu un zimbet malefic impreuna cu bruneta mea.
-Coborâți-va imediat nemernicelor si furatoare do soti ce sunteti. tipa Layla
-Ai auzit Hin? La-i furat pe Naruto, sa-ti fie rusine nemernico. apoi incepem sa ne ridem ca doua nebune, fratii Uchiha enervati la culme
Ii fac din ochi brunetei si la 1, 2, 3 aruncam cu baloane in ele. Ahahahahaha doamne am sa mor de ris. Sunt exact ca niste rate in zbor. Vreu sa arunc cu un balon insa ma opresc.
-Auzi "bosumflatule" ce zici daca numai pui buza pe bigudiuri si arunci si tu un balon. Doar vrei sa te razbuni pe ea nu?? il intreb eu cu o voce malefica
Si asa toata ora am aruncat cu baloane in ele pina nu s-au enervat si au plecat. Hai mai serios sa stai o ora in fata casei cuiva si sa faci o criza ca cineva arunca cu baloane, eu una as pleca deodata acasa. Se pare ca incepe a ploua, mici picaturi cad pe fata mea alba. Nu imi place ploaia, o urasc, eu sunt o pisica care vrea mincare, caldura, si sa doarma bine. Intru in casa inainte sa ma ud toata si sa mi se vada lenjeria. Se pare cao sa fie o furtuna in seara aceasta, incepe sa tune si sa fulgere.
-Deci ce facem? Ne uitam la un film s-au ne jucam in culori?
-Eu unul prefer un film de groaza si floricele. se lauda blondul
-Eu sunt deacord cu fratemiu.
Perfect! Pe timpul acesta, doi baieti si doua fete, acasa singuri, si un film de groaza. Imi suna doar mie straniu si ciudat? Daca acel imbecil se apropie de mine jur ca il omor.
-Apropo printesa, il cunosti pe un tip cu ochi verzi si par blond? Deoarece in seara aceasta te-a facut intr-un fel foarte dulce.
-Aaaaaaa vorbesti de acel betiv. Nimic serios, te-a facut "mucos" si "bun de nimic" iar eu i-am dat un pumn in nas asa cum m-ai invatat tu.

Sasuke POV:

-Apropo printesa, il cunosti pe un tip cu ochi verzi si par blond? Deoarece in seara aceasta te-a facut intr-un fel foarte dulce.
-Aaaaaaa vorbesti de acel betiv. Nimic serios, te-a facut "mucos" si "bun de nimic" iar eu i-am dat un pumn in nas exact asa cum m-ai invatat tu. imi spune indiferenta in timp ce alege un film cu Naruto
Este nebuna sau se face? I-am spus ca nu trebuie sa ii dea in nas ci in barba sa ii rupa gura fraierului care ma facut mucos. Stau pe pat si astept ca cineva din 3 persoana sa puna odata un film. Afara este frig, ploua si tuna. Ma mir cum de printesa mea nu a inceput sa urle de frica. Nu ii place ploaia mai ales furtunile, ii este frica de apa insa se balaceste la mal si ii este frica de intuneric. Exact ca un copil mic, ce trebuie sa il cresc cu sudoare. Insfirsit incepe filmul, si nu este orice film. Se pare ca fratele meu a ales un film de groaza si ce mai groaza eu ca sunt mare si puternic dupa acest film nu am dormit o saptamina cred ca fetele nu o sa doarma 2 ani. Filmul se numeste Unborn. Stau si ma uit la film de jumatate de ora, cum l-am vazut deja nu mai am nici o reactie insa nu si rozalia si bruneta. Printesa deja practit este toata gemuita in spatele meu si se uita cu cate un ochi din cand in cand de dupa spatele meu. Hinata este deja albastra pe fata de frica si sta in bratele lui Naruto urlind de frica.
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! s-a stins lumina in toata casa, iar fetele urla ca doua nebune, o cuprind pe Sakura care mai are un pic si imi intra in gat cat de tare s-a gamuit in mine
-Gata calmeaza-te micuto. Nu exista vampiri,varcolaci si ce mai ai tu in cap asa ca nu o sa te manince nu o sa le permit.
-Uchiha esti un prost, o sa te manince si pe tine.
-Uite deja s-a aprins lumina, nu te maninca nimeni. cand ne uitat toti spre usa vedem doi monstri imbracati in negru plini de noroi si frunze
- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! de data asta am tipat toti 4
-Copii ce aveti? De ce strigati o sa treziti vecinii. Si plecati acum la culcare ca este tirziu iar voi doua va sculati devreme.
-Mama! Stii cat de mult iti vreau binele nu?!
-Si Sasuke si Naruto pot sa doarma la noi, stiu de probleme lor si imi pare sincer rau baieti insa daca va atingeti de fetele mele va rup gatul. spune tatal Sakurei serios
Stringem toate lucrurile din salon si spalam vesela dupa care ne urcam in camera printesei. Ele doua o sa doarma pe pat iar noi doi la podele. Insa se pare ca Sakura are un mic secret si anume patul ei are doua saltele cea deasupra si una de desubt. Se pare ca nu o sa dormim la podele. Eu si fratele meu de ne dezbracam si raminem doar in boxeri lasand la iveala muschii nostri. Si incepem sa zimbim malefic.
-Saku, asta se cheama provoacare. Cred ca au cel mai frumos corp din lume. Ce zici sa le aratam ca nu este asa si sa le inchidem gura pe o saptamina?
-Anume? Ma apropii de urechea ei sub privirile baietilor si ii soptesc planul meu, iar cu un zimbet de milioane imi sopteste “ok”
-Noi mergem sa ne schimbam, venim imediat.

Hinata POV:
Ma imbrac repede intr-un pulover lung alb si de desubt o pereche de colanti lungi si negri. Sakura se imbraca cu o bluza lasata pe umar cu o inimioara in mijloc si o pereche de colanti strinsi negri.
-Esti gata bruneto?
-Sa vad de ce esti in stare pinky. apoi scoatem din dulap uleiul Johnson Baby.-Pregatita de al doilea razboi mondial pe seara aceasta?
-Mai pregatita ca niciodata. Nici nu o sa site ce i-a lovit, inca se mai gandesc la lenjeria intima. Esti geniala Hin.
-Stiu. spun laudaroasa –Insa acum mai putine vorbe si mai multa treaba.
Iesim din baie si incepem sa tipam si sa ii udam cu ulei de corp. Sa nu va ganditi ca nu avem ce face cu uleiurile de corp insa nu s-au terminat toate uleiurile din lume. Bineinteles ca o sa le cumpere ei. Deschid ochii speriati si incep sa fuga dupa noi pina nu i-au cu forza sticlutele si sa ne ude si pe noi. Tocmai acum rozaliei ii vine o idee si sare pe spatele urias al brunetului si incepe sa il loveasca el se preface ca il doare si cade jos. Este un joc pe care il joaca inca de cand Sasuke practica box, un sport foarte violent pentru Sakura si il uraste pentru asta insa odata ce este urias are cine sa o protejeze. Si Naruto practica un sport insa el prefera MMA. Ce pot spune sunt frati. Intr-un moment de neatentie Sasuke il loveste pe Naruto la picior iar el cade peste mine. Simt cum inima mea incepe sa bata cu mult mai puternic de parca vrea sa ajunga la el in brate. Sa arzi in flacari Uchiha Sasuke, cred ca sunt toata rosie ca racul insa nici el nu este mai departe de mine este tot rosu. Aud cum usa se inchide si se pare ca nu este nimeni.
-Se pare ca porumbeii si-au luat zborul si am ramas doar noi doi. aceste cuvinte spuse de blond ma face sa rosesc mai tare de atit daca este posibil.-Hin te simti bine? Esti toata rosie, ai febra? imbecilule nu am febra sunt doar emotionata ca stai pe mine si nervoasa ca mina ta sta pe sinul meu
-Naruto defapt mina ta sta pe……adica…ma doare ,mina ta …..sta pe sinul meu. spun toata rosie la fata, nu pot sa cred ca am avut curajul sa spun asta, o sa mor, se uita confuz jos si roseste mai ceva ca mine
Nu poti Hinata, trezeste-te este logodit, nu ma pot baga in viata cuiva care are deja o sotie. Chear daca este urita si este o scorpie nu este al meu. Imi vine sa pling sa urlu, 5 ani l-am iubit ca o proasta sperind ca odata sa ma bage in seama si sa ajungem ca un print si o printesa fericiti impreuna, sa ne iubim toata viata. Ce prostie la final de drum am aflat ca este logodit inca de cand era un pui. Trezirea Hin, nu este al tau, deci ia-ti mainile de pe el cat de greu este insa nu va fi niciodata al tau. Il lovesc usor in umar iar el se ridica de pe mine. Ma simt usoara, pe naiba usoara ma simt goala si nu pedinafara insa in suflet in inima, ma simt pustie. L-am iubit atitea ani iar acum trebuie sa renunt, sunt tinara am 17 ani o sa imi mai gasesc iubirea. Haine brunet-o cat de neputincioasa si de timida nu esti, nu plinge nu in fata lui, fi puternica, fi barbat.
-Ma duc in bucatarie, vrei ceva?
-Un suc este deajuns. Arunc o ultima privire la el si ies pe usa

Sasuke POV:

Stau pe pat si ma uit in tavan. Ce lucru interesant, numai pot de interesant. Ma uit spre rozalie si se pare ca se joaca pe un telefon si pare foarte nervoasa. Ce dulce este, hmmm….de cand sunt asa de poetic. “Acum sincer Sasuke, tu o pazesti mai ceva ca ochii din cap, ea este femeia tao mule, scoalete din hibernare”, ma tot mustreaza eco-ul meu. Mai taci din gura, imi este deajuns sa fie si printesa mea rizgaiata, si sa fiu unica cioara in viata ei. Ma intorc pe o parte si incep sa ma uit la ea. Fata ei atit de perfecta, ochii ei verzi de culoara smaraldului, as omori pe oricine va face acei ochi minunati sa plinga. Buzele ei perfect conturate si rozalii carnoase si moi, as da orice sa le simt acum, maine, mereu. Parul ei roz ii da mereu un aer de fetita -dulce cand defapt este fetita- dracusor. Ce nu as da sa fie doar a mea, insa se pare ca pentru ea este total diferit. Ma uit mai atent la telefon si observ ca este telefonul meu. Nu ma deranjeaza, nu am nimic de ascuns de ea, poate sa umble si sa rascoleasca tot in telefon in laptop-ul meu, carti, caiete, tot ce vrea printesa mea rizgaiata si mica.
-Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. tipa si sare peste mine
-Printesa de cate ori am spus sa numai tipi, sunt chear linga tine.
-Bine cum zici tu. Am inventat un joc nou. spune ea entuziasmata in ochii ei citinduse fericirea- Eu citesc un mesaj trimis de mine tine iar tu imi spui care a fost raspunsul tau. Asa am sa controlez cat de mult tii cont de cuvintele mele, apoi facem invers. Ce zici? Defapt nu zici nimic, incep eu. Chum, chum “Draga cioara, astazi trebuie sa ma ajuti la educatia fizica deoarece acel imbecil de prof ma rugat sa ii prepar un argument pe placul meu si sa il povestesc. Deci imbracate bine ca astazi este frig, pune pe tine un maiou, o bluza, un bolerou si geaca sa nu racesti si apoi sa primesc din cauza ta un 4.
Cu drag Printesa ta”
-Hmmm sa ma gandesc ce ti-am raspuns. Chum,chum “Draga printesa, poti liber sa aprinzi compiuterul sa iti cauti un argument pe placul tau. Chinuiete macar un pic dupa o sa vin sa te ajut. Bine mama o sa ma imbrac si cu lasini sub pantaloni sa imi fie mai cald in mijlocul lui martie.
Cu drag Cioara ta”
-Waaaaaaaaa cat esti de bravo. ochii ei exprimau fericire, uimire insa erau fericiti asta este cel mai important pentru mine acum sa o vad fericita pe mica mea printesa
-Bine mica printesa este rindul meu. ii iau telefonul de pe pat si ma uit la el
-Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu, asteapta nu atinge telefonul meu.
Sare peste mine ca o maimutica si incearca sa imi fure telefonul, bine sunt curios. Ma ridic in piciore si ridic telefonul sus fiind sigur ca nu o sa-l ajunga. O apuc cu o palma de frunte si dezblochez ecranul in timp ce ea ma impinge si ma loveste, bineinteles nu lipsesc si injuraturile. Se pare ca poza de pe desktop nu vrea sa o vad.
-Bine, daca tu vrei sa vezi poza de pe ecranul meu atunci am sa o vad si eu pe a ta. Sincer nu am vazut-o niciodata, ciudat. Imi debolcheaza telefonul si ramine socata si stiu de ce
Pe ecranul telefonului meu sta poza ei. Am facut aceasta poza cand a implinit 16 ani. Bineinteles ca nu am putut sa pierd sansa de ai face o poza de care rid mereu cand nu ma simt bine cu umorul. Stiu nu este prea frumos insa nu rid de fata ei urita insa de zimbetul ei dulce si innocent de copil, prea innocent de copil. Cu acest zimbet ma obligat sa ii cumpar absor….nu stiu cum, chestii de ala care fetele le cumpara pentru zilele lunii nu prea placute care cica le aveti era sa intirzii la antrenamente iar ea cica are nevoie acum ca se simte rau si nu se poate scula,dupa un antrenament ca al meu atunci o sa inteleg ca nu se poate scula nu dupa acele chestii, doamne o sa mor daca continui sa vorbesc despre asta, uneori urasc ca sunt atit de neputincios in fata ei. Un baiat dur care face lupte periculoase si omoara pe oricine in ring cumpara prostii pentru zilele lunii ei, uneori ar trebui sa port o banda la ochi sa nu ii mai vad fata. Se apropie de mine cu acel zimbet imens pe fata:
-Sasuke,scumpa mea cioara blestemata. spune in timp ce ma sugruma in imbratisarea ei –Ce zici sa nu ne mai uitam pe telefonul meu, al tau a fost deajuns. si incearca sa il fure din mina mea insa eu nu ii dau voie
-Printesa, scumpa mea printesa sunt prea curios sa te las sa scapi atit de usor.
Deblochez insfirsit ecranul rozalia fiind rosie toata pina in radacinile parului. Un zimbet strengar imi apare in coltul gurii. Aceasta poza, cand am fost prima data untr-un studiou de muzica cu clasa ma rugat sa imi pun castile si sa ma uit la ea. Se pare ca a vrut o poza nu sa se rida de mine cat de caraghios arat.
-Deci, deci Domnisoara Printesa ce ai de spus in apararea ta?

Sper ca va placut si spor la citit.


POZE:
Imaginea Sakurei: http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/156/2/c/sasuke__music____by_lesya7-d67viqv.jpg
Imaginea lui Sasuke: http://th01.deviantart.net/fs71/200H/i/2012/310/d/1/sakura_akkipuden_by_ioana24-d5k6mcv.jpg
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 20:48

Prima. Revin cu un edit
Si uite edit-ul heh
In primul rand as vrea sa iti multumesc ca mai anuntat de next thank you
Iar in al doilea rand am o intrebare...esti sigura ca acea casatorie nu poate fi anulata? Sigur 100% .Fa si tu sa pateasca ceva acele scorpii evil devil mua ha ha ceva accident straniu...ca nu o sa le duca nimeni dorul evil devil mua ha ha Mi placut la nebunie faza cu baloanele cu apa rolling on the floor puteau sa arunce si cu ceva mai tare in capul  scorpiilor dar nah...ii ok si asa...macar le-a facut o baie rolling on the floor .Cel mai dulce moment din capitol a fost faza cu telefoanele in love adica se vede ca ei doi se iubesc in love pacat ca nu pot  fi impreuna crying aia a fost cea mai dulce faza...dar faza cand i-a raspuns Sakura la Sasuke de ce a focut-o ala cur*a a fost penala...adica chiar sa il pocneasca rolling on the floor ii nebuna fata lough imi place good job
Dar sa lasam astea de o parte...nu am ce sa iti spun adica a fost superb capitolul, ma intreb ce explicatie ii va da Sakura lui Sasuke in legatura cu poza well? awesome right? poate o sa il sarute ca sa ii inchida gura well? awesome right? ...eh astea is doar fantezii de-ale mele rolling on the floor desi nu m-as supara sa se intample happy2
Pana la urmatorul capitol care sper sa vina cat mai repede...te-am kiss
~Sayonara~ a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”


Ultima editare efectuata de catre Raluca :D in Mar 16 Iul 2013, 21:16, editata de 2 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 21:06

Ododododo...hai ma ca se iubesc! in love 
Vreau next-ul repejor...
Mi-a placut capitolul, dar m-ai pierdut de cateva ori...iti dau un sfat...incearca sa nu mai povestesti asa incalcit....povesteste lin, si din perspectiva unui singur personaj pe intregul unui capitol...
Si ai grija la greselile de tastatura...
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 10:02

Buna!
Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare!
Capitolul a fost foarte frumos si mi s-a parut adorabil gestul lui Sasuke de a pune o poza cu Sakura! Si nineinteles ca si al Sakurei a fost dragut!
Sper ca cei 2 sa fie impreuna cat de curand! in love Si poate o sa faca si niste prostioare in acea noapte! heh 
Spor la scris si la idei!
Kiss! kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 10:06

Buna ! welcome 
Mrs de anunt oh my god !!! 
Scz ca trec pe aici ultima ,oops oops 
Acei doi inbecili au logotnicele acasa si ei ce fac ?
Mi-a placut cand le-au lovit pe logotnice cu baloane
Astept next si sa ma anunti !


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Dlrcp4
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 13:52

Hei... hi! 
Imi pare rau ca am ajuns asa tarziu!
Iti multumesc pentru mesaj!in love 
Ma bucur mult ca ai adus next-ul, chiar mi-a placut!
Se pare ca Cioara si Printesa incep sa se intaleaga, macar putin lough 
Astept sa aduci repejor next-ul si sa ma anunti si pe mine pls... puppy eyes puppy eyes 
Spor la scris!

BaiBai kiss kiss kiss 

P.S: NEXT-UL IRGENT DE REPEDE!!! puppy eyes



Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Jpr

Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 17:24

OHHHHHHHHHHHH DOAMNE! that`s so sweet! ♥ Cred ca mi-a crescut glicemia..iti multumesc foarte mult ca m-ai anuntat si fa-o in continuare...daca poti ;)!
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Dum 25 Aug 2013, 23:31

Hey, am venit cu next-ul isfirsit. Am fost la mare si nu prea am reusit sa mai scriu continuarea. Promit sa ma revansez!!

Sakura POV:

Inima mea s-a oprit pe loc, cine spune ca inima se opreste doar cand stranuti sau mori se greseste. Inima ta se mai poate opri cand un badaran si o cioara blestemata iti cauta prin telefon. Niciodata nu a indraznit sa puna mina pe telefonul meu, nu am avut probleme cu asta insa de ce acum? De ce doamne a vazut imaginea. Acum ce sa ii spun? Ohhh, simt cum nu imi ajunge aer in plamini, deobicei imi veneau atitea scuze prostesti si credibile in minte iar acum totul este gol, gol pusca.
-Nu aud raspunsul printesa. Ce s-a intimplat? Oare chear a venit acel moment in care numai ai ce spune in fata mea?
-Aaaa..e-e-u....ma duc sa vad ce face Hin.
Nu i-am permis sa spuna nici "miau" ca am iesit ca o tornada din camera. De ce acum? Nu putea sa descopere tot nu stiu, cand avea sa casatoresc, sau cand puteam sa  am si eu un iubit? Nuuuuuuuu, la ce prostii gandesti Sakura, tu si norocul sinteti ca doua antonime. Pffff in asa momente critice nu am timp de lectii. Trebuie sa o gasesc pe Hin, unde esti cand am nevoie de tine. In momentul acesta in toata imparatia mea a venit criza. Nu, nici de cum criza de bani mai degraba de idei, de fantezii si de scuze credibile. Trebuie sa ma sfatuiesc cu Hin si sa pun lumea la cale. Aud un sunet ce vine din bucatarie, se pare ca Hin nu a rezistat nici 5 min cu blondul (iertati-ma nu stiu ce vorbesc). Cobor in graba scarile insa in liniste sa nu ii scol pe ai mei. Intru in bucatarie si o vad pe bruneta mea cu o privire pierduta si toata rosie la fata in timp ce bea litri intregi de suc. Da, asta este prietena mea, cand se emotioneaza bea multa apa.
-Hin, am nevoie de ajutorul tau. Sasuke a aflat de poza de pe telefonul meu.
-Te ajut cu Uchiha 1 daca tu ma ajuti cu Uchiha 2. Se pare ca incepe sa imi placa de el din ce in ce mai tare insa are o sotie Saku, iar noi avem reguli stricte.
Probabil va intrebati ce reguli avem? Ei bine chear daca suntem fete nu prea cuminti avem reguli foarte dure pe care am jurat ca o sa le respectam. 1. Nu ne bagam in nici o relatie. 2. Nu o sa fim niciodata o a doua alegere a cuiva. 3. Chear daca sunt logoditi au deja relatii deci ne amintim regula numarul 1. Prostesc stiu insa asa reusim sa fim fete cuminti si cu capul pe umeri, sa ne imprietenim cu toti si sa avem multe prietene.

Sasuke POV:

Nuuuuu, nici nu ma gandesc sa o las sa scape fara nici o explicatie. Deschid usa ce duce spre camera rozaliei il iau pe fratemio de gat si ne indreptam spre bucatarie in cea mai mare liniste sa nu ne auda "spiridusii". Ne ascundem dupa un perete si aprind registratorul.
-Hin, am nevoie de ajutorul tau. Sasuke a aflat de poza de pe telefonul meu.
-Te ajut cu Uchiha 1 daca tu ma ajuti cu Uchiha 2. Se pare ca incepe sa imi placa de el din ce in ce mai tare insa are o sotie Saku, iar noi avem reguli stricte.
Reguli? Ce reguli? Au reguli si eu nu stiu? Bine, bine printesa lasa ca mai vedem noi reguli. Ma uit spre Naruto care este la fel de dezorientat insa cu o privire foarte interesanta. Deja stiu ce planuieste si imi place, nu sunt eu rau insa a scapat fara macar un motiv bun. Nu prea sunt eu curios insa aceasta poza ma pus pe foc.
-Wow, wow „mici spiridusi” da ce sintem noi? Jucaroti de fotbal Uchiha 1 si Uchiha 2?
-Ehhhh.....Sasuke, ai auzit tot? Intreaba rozalia toata rosie.....stai  a spus Sasuke?
-Printesa te simti rau? Tocmai mi-ai spus Sasuke.
-Copii la culcare imediat. Face-ti prea multa galagie nu potem sa dormim iar maine trebuie sa plecam la munca.

Hin POV:
Salvati de parintii Sakurei. Doamne in momentele acestea ii ador, chear daca tatal ei este un pic c-am sever iar o mama super-mega oricum sunt preferatii mei. O iau pe Sakura de mina si fugim sus ca doua besmetice. Ce pot sa spun ne-am facut de ris, au auzit tot ceea ce am spus si este si mai rau Naruto a auzit tot si nu a spus nici un cuvint, ma ingrijorez. Deschid usa de la dulap si scot de acolo doua pijamale. Nu cred ca o sa doarma vreo una din noi in noaptea aceasta mai ales rozalia dupa cuvintele ei. Este prima data in 2 ani cand o aud zicand „Sasuke”. Se pare ca il place mai mult decat inteleg acestea doi la un loc. Totusi sunt foarte curioasa de ce acestea doi s-au certat.
-Saku vreau sa te intreb ceva aparte de faptul cum de ti-a venit in cap sa il chemi Sasuke dupa povestea din seara asta. De ce voi doi va „urati”? Adica trebuie sa fie un motiv de ce inainte erati mereu impreuna iar acum va certati intr-una.
-Ei bine cred ca trebuie sa stii. O sa sune un pic ciudat insa asta este, iar el nici macar nu are habar cat de mult a insemnat acel gest pentru mine. Chear daca eram mica lucrul acesta ma marcat pe un timp. Care este ziua pe care o urasc cel mai mult?
Naruto POV:
Stau in bucatarie cu Sasuke si bem un ceai, sincer nu stiu ce ne-ia apucat la ora asta cu ceaiul insa cert este ca nu il bem sta doar de podoaba pe masa. Nu pot sa ma gandesc la nimic altceva decat la cuvintele Hinatei. Reguli? De ce ma mai iubeste daca are reguli? Si oare chear atit de importante sunt incat este gata sa renunte la mine? Ciudat de ce ma gandesc la asta, niciodata nu m-am gandit la ea mai mult decat ca la o prietena din copilarie sau m-am atasat in tot acest timp de ea ca nici eu nu am inteles cand. Nu stiu ce sa ma fac, insa sunt si mai curios de ce Sakura il uraste pe Sasuke. Ce a mai facut acest imbecil?
-Sasuke, de ce Sakura uraste Sfintul Valentin si Valentina?
-Deoarece sunt un prost. Sakura ma uraste din aceasta zi. Aveam 14 ani si eramm foarte popular insa mereu aveam timp pentru printesa mea insa si pentru o alta fata foarte speciala pentru mine. Nu stiu exact la momentul acela pe cine iubeam mai tare pe Sakura sau pe Sary insa stiu ca inima mea era impartita la 2 fete. Ce nu puteam sa stiu era ca doar la una din ele aveam loc in inima, cealalta era ocupata iar eu nici nu stiam asta.

Sakura POV:

-Sary era rivala mea, mereu facea tot mai bine ca mine iar toata atentia care de la un timp numai era a mea era doar pentru ea. Se dadea la Sasuke insa numai in joc iar lui ii placea de ea insa nu stia ca ea are un iubit si mai exact cel mai bun prieten al sau,
-Si ce s-a intimplat mai departe?
-Imi aduc aminte acea zi parca era astazi..
[/i]
Flashback

---5 ani in urma---


In cateva zile vine si Sfintul Valentin ador ziua aceasta deoarece toate ciocolatele pe care le faceam Sasuke le papa pe toate si nu importa daca erau bune sau arse el ma lauda oricum. Insa anul acesta am o supriza mai speciala pentru el. Sper sa vina si sper ca Sary insfirsit sa ii spuna ca cel mai bun prieten a lui Sasuke este iubitul ei inainte sa fie prea tirziu pentru mine si el. Este o fata superba si tragatoare chear si eu ramin uneori fermecata de parul ei blond si ochii ei rosii ca singele, corp frumos nu ca al meu un copil de 12 ani,eleganta si gratioasa, toti ramin afascinati de aceasta masca a ei chear si eu insa tot rivala mea ramine. Il iubesc enorm pe Sasuke si vreau sa ii marturisesc iubirea mea chear de Sfintul Valentin. Ma simt atit de fericita, nici macar nu pot sa explic in cuvinte cat de bine ma simt. Stau in banca mea de linga fereastra si ma gandesc ce as putea sa ii spun lui Sasuke. Tocmai cand am gasit cuvintele perfecte in fata mea s-a bagat Sary.
-Sasuke draga, ce zici daca petrecem Sfintul Valentin impreuna? intreaba cu un zimbet siret pe fata si cu o voce pitigaiata
-Sasuke ai promis ca acest an de Sfintul Valentin o sa il petrecem in doi.
Sasuke era mai confuz ca noi doua, se uita ba la una ba la alta si am inteles perfect ce vrea sa faca."

End Flashback


Naruto POV:

Stiam ca este un imbecil insa nici chear asa, adica putea sa fie intr-o relatie cu fata pe care toti din scoala noastra o viseaza.
-Deci ce s-a intimplat ce ai decis sa faci?
-Am vrut sa petrec cu amindoua de aceea ma gandeam ziua sa stau cu rozalia iar seara cu Sary insa nu a mers totul pe plan. In a cea zi Sary a spus ca seara nu poate iar eu trebuia sa aleg sa stau cu ea sau sa stau cu Sakura. Iar eu am fost un prost si am aleas-o pe ea. Si doar atunci cand iubitul ei si cel mai bun prieten al meu Neji ni-ea prins pe amindoi in pat am inteles ca eu aveam loc doar in inima Sakurei. Am fugit la locul nostru insa numai era acolo am gasit doar un biletel pentru mine. Ma simteam distrus, fata care era gata sa faca orice pentru mine a plecat pentru ca eram un prost, un tont si un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc). Am ales frumos nu fericirea.
-Ce scria pe bilet?
-Te iubesc si acest sentiment o sa dispara odata cu prietenia noastra,nu vreau sa mai fim nici prieteni, numai vreau sa te vad prin preajma mea. Te urasc Sasuke am crezut ca sunt mai importanta decat o papusa cu par lung si blond insa m-am inselat.
Tot ce pot sa vad in ochii fratelui meu este doar durere si suferinta. Ii pare rau cu adevarat si se vede cu usurinta ca ar vrea sa isi ceara scunze insa ii este frica si un pic de mindrie.

Sakura POV:

Ciudat, mereu am incercat sa uit de aceasta poveste pierduta si incercam sa ascund golul din mine insa acum....imi pare ca ma sufoc si nu imi ajunge aer. De ce dupa atita timp cand imi amintesc acest lucru imi tremura inima iar stomacul meu se face cat un chibrit. Imi vine sa urlu deoarece se pare ca iubirea mea nu a trecut nici in ziua de azi. Am spus ca nu vreau sa il mai vad insa ma bucur de orice privire, de orice atingere sau cuvint adresat mie. Am devenit cu mult mai apropiat decat eram. L-am iertat demult insa iubirea mea asa si a ramas neimpartasita. Niciodata nu am inteles de ce se comporta asa cu mine, are grija de mine ma ajuta este gata sa distruga pe oricine pentru mine, niciodata nu mi-ea venit acest gand in cap dar daca este adevarat atunci ii pare doar rau pentru ca ma facut sa sufar. Am nevoie de un pahar cu apa, am nevoie de orice ma faca sa nu ma gandesc la asta, vreau sa uit din nou, sa fiu fericita si sa nu imi pese atit de mult de Sasuke. Nu trebuia sa imi amintesc, nu trebuia sa scot un cuvint despre asta, din vina mea ma simt din ce in ce mai rau. Ma simt chear mai prost decat era inainte. Acum citeva minute doar imi placea de el si daca isi gasea alta nu era nimic grav insa acum simt ca o sa explodez daca o alta il atinge.
-Hin ma duc pina jos sa iau un pahar cu apa, vrei ceva?
-As dori un suc de mere.
Nici nu am observat cum am ajuns atit de repede la bucatarie insa odata ce an intilnit ochii lui am simtit cum ma topesc. Am si uitat cum este sa simti asta, el a fost unicul in viata mea si am incercat sa ma gandesc la orice cand este in fata mea doar sa nu simt ce simt acum. Ma uit spre Naruto care se ridica de la masa si se indreapta spre baie. Ce ciudat  ma simt emotionata sa ramin singura cu el,era mai bine daca nu ziceam nimic Hinatei si nu imi aminteam acest episod din viata noastra. Se pare ca este timpul ca sa imi aduc aminte tot ceea ce simteam pentru el. De ce? De ce acum? Nu vreau sa mai doara me-ia ajuns atunci. Bine rozalio ia-te in maini fi barbat. Ma indrept spre frigider fara sa ii adresez macar un cuvint sau o privire insa simt perfect privirea sa fierbinte. Simt cum ma topesc iar doua maini ma intorc cu fata spre el si ma impinge in frigider. Acum observ perfect ca este cu 2 capuri mai mare ca mine, observ corpul sau perfect, umerii sai, pina si fata care am vazut-o de atitea ori acum imi da pur si simplu fiori. Tot ceea ce am ascuns cu atita durere candva a iesit din nou la suprafata din cauza la o simpta poveste.
-Sakura am sa iti dau o intrebare. Ce simti acum, in momentul acesta, in secunda aceasta stind in bratele mele?

Sper sa va placa si spor la citit

POZE:
Sary: http://wallfive.com/wp-content/uploads/2013/06/Anime-Girl-Blonde-Hair.jpg
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 12:14

Annyeong! hi! 
Deci tu, cum sa te opresti tocmai aici?! Acum ca sa murim in suspans...! huh? 
Meriti batuta! biciuitor 
Deci acum ii dau dreptate Sakurei...asa Saku, fi barbata! lough 
Sper sa ii spuna ceva de genul "Rece...e rece!" si Sasuke sa intrebe "Cum?!" Si Saku "Ton*ule, frigiderul e rece!" lough 

Sau ceva de genul... oricum astept next-ul si daca nu vine mai repede, intru in monitor si vin la tine si iti pun eu mainile pe tastatura ca sa scrii odata! lough 
Anunta-ma la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 33
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 17:00

Nuuuuu !!!! can\'t see !!! 
De ce?! De ce te-ai oprit?! can\'t see !!! 
Cum ai putut sa faci asta?! Imi vine sa te bat, dar nu o sa fac asta, o sa astept cuminte sa a aduci  next-ul, si o sa ma crizez in continuare ca te-ai oprit inaite ca eu sa aflu raspunsul ei!!!! :| 
Cum ai putut sa faci asta?!!! sad 
Cum?! very sad 
Sper ca ai de gand sa aduci repede next-ul si sa ma anunti si pe mine puppy eyes 
Spor la scris!!

BaiBai kiss kiss



Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Jpr

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 17:59

Hei happy Mersi ca mai anuntat de next si ma bucur mult de tot ca ai adus next-ul a hug
WOW deci din cauza asta se comporta ei asa...ce prost a fost Sasuke, acum chiar am ramas masca...oricum sunt curioasa ce ii va raspunde Sakura what?
Sper sa vii repede cu next-ul si sa nu mai lasi sa treaca atata timp pentru ca o sa mr de curiozitate happy2
Hai ca te-am lasat. Spor la scris in continuare.
~Sayonara~ hi!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 10:03

Buna!
Ma bucur ca ai postat next-ul! Capitolul mi-a placut foarte mult.
Nu pot sa cred ce i-a facut Sasuke Sakurei. Cum a putut s-o aleaga pe Sary?
Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc ai data viitoare!
Spor la tastat!
Te pup!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-